zpet do kalendare
Akademické mistrovství ČR 2011
Centrum sportovních aktivit VUT v Brně
fleret senioři
pondělí 18.4.2011
tělocvična SOKOL BRNO I.
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
KUNDERA |
Vaclav |
|
MU |
2 |
KREJCIK |
Jan |
|
UK |
3 |
BARNISIN |
Lukas |
|
UO |
3 |
MADR |
Vilem |
|
CVUT |
5 |
SRNA |
Jan |
|
VUT |
6 |
ONDRACEK |
Jan |
|
MZLU |
7 |
SCHLIBENER |
Zdenek |
|
UJAK |
8 |
SPICKA |
Martin |
|
MU |
9 |
SKERLE |
Michal |
|
MU |
10 |
ZUBIK |
Stanislav |
|
VUT |
11 |
KUBIS |
Petr |
|
UK |
12 |
KRATOCHVIL |
Jan |
|
MZLU |
13 |
KARDAŠ |
Jan |
|
VSB |
14 |
MARES |
Martin |
|
CVUT |
15 |
BERAN |
Pavel |
|
UK |
Eleminace 16
1 |
KREJCIK Jan |
|
|
|
|
KREJCIK Jan |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
KREJCIK Jan |
9 |
SCHLIBENER Zdenek |
|
|
15/9 |
|
|
|
SCHLIBENER Zdenek |
|
8 |
ZUBIK Stanislav |
|
15/2 |
|
|
|
|
|
|
KREJCIK Jan |
5 |
SRNA Jan |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
SRNA Jan |
|
|
12 |
KRATOCHVIL Jan |
|
15/8 |
|
|
|
|
|
|
BARNISIN Lukas |
|
13 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
|
BARNISIN Lukas |
|
|
4 |
BARNISIN Lukas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
3 |
MADR Vilem |
|
|
|
|
15/8 |
|
|
|
MADR Vilem |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MADR Vilem |
|
11 |
KUBIS Petr |
|
|
15/9 |
|
|
|
|
ONDRACEK Jan |
|
|
6 |
ONDRACEK Jan |
|
15/11 |
|
|
|
|
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
7 |
SKERLE Michal |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
SPICKA Martin |
|
10 |
SPICKA Martin |
|
15/8 |
|
|
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
15 |
|
|
|
15/1 |
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
2 |
KUNDERA Vaclav |
|
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KREJCIK |
Jan |
|
UK |
1.000 |
16 |
20 |
postupující |
2 |
KUNDERA |
Vaclav |
|
MU |
1.000 |
12 |
20 |
postupující |
3 |
MADR |
Vilem |
|
CVUT |
1.000 |
11 |
20 |
postupující |
4 |
BARNISIN |
Lukas |
|
UO |
0.750 |
7 |
18 |
postupující |
5 |
SRNA |
Jan |
|
VUT |
0.750 |
7 |
16 |
postupující |
6 |
ONDRACEK |
Jan |
|
MZLU |
0.750 |
6 |
16 |
postupující |
7 |
SKERLE |
Michal |
|
MU |
0.500 |
3 |
17 |
postupující |
8 |
ZUBIK |
Stanislav |
|
VUT |
0.500 |
-1 |
12 |
postupující |
9 |
SCHLIBENER |
Zdenek |
|
UJAK |
0.250 |
-1 |
14 |
postupující |
10 |
SPICKA |
Martin |
|
MU |
0.250 |
-3 |
13 |
postupující |
11 |
KUBIS |
Petr |
|
UK |
0.250 |
-6 |
9 |
postupující |
12 |
KRATOCHVIL |
Jan |
|
MZLU |
0.250 |
-7 |
12 |
postupující |
13 |
KARDAŠ |
Jan |
|
VSB |
0.250 |
-10 |
7 |
vyřazen |
14 |
MARES |
Martin |
|
CVUT |
0.000 |
-16 |
4 |
vyřazen |
15 |
BERAN |
Pavel |
|
UK |
0.000 |
-18 |
2 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SKERLE Michal |
|
|
|
3 |
V5 |
V5 |
4 |
|
2/4 |
3 |
17 |
KUNDERA Vaclav |
|
|
V5 |
|
V5 |
V5 |
V5 |
|
4/4 |
12 |
20 |
SPICKA Martin |
|
|
3 |
4 |
|
V5 |
1 |
|
1/4 |
-3 |
13 |
BERAN Pavel |
|
|
1 |
0 |
1 |
|
0 |
|
0/4 |
-18 |
2 |
ONDRACEK Jan |
|
|
V5 |
1 |
V5 |
V5 |
|
|
3/4 |
6 |
16 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KRATOCHVIL Jan |
|
|
|
2 |
V5 |
2 |
3 |
|
1/4 |
-7 |
12 |
BARNISIN Lukas |
|
|
V5 |
|
V5 |
V5 |
3 |
|
3/4 |
7 |
18 |
SCHLIBENER Zdenek |
|
|
4 |
3 |
|
V5 |
2 |
|
1/4 |
-1 |
14 |
KARDAŠ Jan |
|
|
V5 |
1 |
0 |
|
1 |
|
1/4 |
-10 |
7 |
MADR Vilem |
|
|
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
|
|
4/4 |
11 |
20 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZUBIK Stanislav |
|
|
|
V5 |
V5 |
2 |
0 |
|
2/4 |
-1 |
12 |
KUBIS Petr |
|
|
1 |
|
V5 |
1 |
2 |
|
1/4 |
-6 |
9 |
MARES Martin |
|
|
2 |
0 |
|
0 |
2 |
|
0/4 |
-16 |
4 |
KREJCIK Jan |
|
|
V5 |
V5 |
V5 |
|
V5 |
|
4/4 |
16 |
20 |
SRNA Jan |
|
|
V5 |
V5 |
V5 |
1 |
|
|
3/4 |
7 |
16 |