zpet do kalendare
Akademické mistrovství ČR 2011
Centrum sportovních aktivit VUT v Brně
kord senioři
pondělí 18.4.2011
tělocvična SOKOL BRNO I.
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
AMBROZ |
Jakub |
|
MUP |
2 |
CAPEK |
Martin |
|
UK |
3 |
PITRA |
Pavel |
|
UK |
3 |
SEBESTA |
Marek |
|
CVUT |
5 |
AMBROZ |
Mates |
|
CZU |
6 |
SEIDL |
Julian |
|
UK |
7 |
KUNDERA |
Vaclav |
|
MU |
8 |
SRNA |
Jan |
|
VUT |
9 |
KUBIS |
Petr |
|
UK |
10 |
JUNGMANN |
Ales |
|
CVUT |
11 |
SCHLIBENER |
Zdenek |
|
UJAK |
12 |
SKERLE |
Michal |
|
MU |
13 |
BERAN |
Pavel |
|
UK |
14 |
DOUBEK |
Jiri |
|
CVUT |
15 |
BURJAK |
Miroslav |
|
UK |
16 |
ZUBIK |
Stanislav |
|
VUT |
17 |
BLAZEK |
Matous |
|
UJEP |
17 |
MARES |
Martin |
|
CVUT |
19 |
CAPEK |
Michal |
|
VSE |
20 |
ZEIDLER |
Patrik |
|
UJEP |
21 |
MADR |
Vilem |
|
CVUT |
Eleminace 16
1 |
CAPEK Martin |
|
|
|
|
CAPEK Martin |
16 |
ZUBIK Stanislav |
|
15/5 |
|
|
|
|
CAPEK Martin |
9 |
JUNGMANN Ales |
|
|
15/7 |
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
|
8 |
KUNDERA Vaclav |
|
15/13 |
|
|
|
|
|
|
CAPEK Martin |
5 |
KUBIS Petr |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
SRNA Jan |
|
|
12 |
SRNA Jan |
|
15/14 |
|
|
|
|
|
|
PITRA Pavel |
|
13 |
BERAN Pavel |
|
|
15/14 |
|
|
|
|
PITRA Pavel |
|
|
4 |
PITRA Pavel |
|
15/5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
AMBROZ Jakub |
3 |
AMBROZ Jakub |
|
|
|
|
15/9 |
|
|
|
AMBROZ Jakub |
|
|
14 |
DOUBEK Jiri |
|
15/5 |
|
|
|
|
|
|
AMBROZ Jakub |
|
11 |
SKERLE Michal |
|
|
15/14 |
|
|
|
|
AMBROZ Mates |
|
|
6 |
AMBROZ Mates |
|
15/3 |
|
|
|
|
|
|
|
AMBROZ Jakub |
7 |
SEIDL Julian |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
SEIDL Julian |
|
10 |
SCHLIBENER Zdenek |
|
15/13 |
|
|
|
|
|
SEBESTA Marek |
15 |
BURJAK Miroslav |
|
|
15/10 |
|
|
|
SEBESTA Marek |
2 |
SEBESTA Marek |
|
15/5 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CAPEK |
Martin |
|
UK |
1.000 |
18 |
30 |
postupující |
2 |
SEBESTA |
Marek |
|
CVUT |
0.833 |
18 |
28 |
postupující |
3 |
AMBROZ |
Jakub |
|
MUP |
0.833 |
16 |
28 |
postupující |
4 |
PITRA |
Pavel |
|
UK |
0.833 |
13 |
26 |
postupující |
5 |
KUBIS |
Petr |
|
UK |
0.833 |
12 |
28 |
postupující |
6 |
AMBROZ |
Mates |
|
CZU |
0.667 |
14 |
27 |
postupující |
7 |
SEIDL |
Julian |
|
UK |
0.667 |
12 |
25 |
postupující |
8 |
KUNDERA |
Vaclav |
|
MU |
0.667 |
9 |
25 |
postupující |
9 |
JUNGMANN |
Ales |
|
CVUT |
0.667 |
6 |
25 |
postupující |
10 |
SCHLIBENER |
Zdenek |
|
UJAK |
0.667 |
4 |
24 |
postupující |
11 |
SKERLE |
Michal |
|
MU |
0.500 |
2 |
20 |
postupující |
12 |
SRNA |
Jan |
|
VUT |
0.500 |
-4 |
18 |
postupující |
13 |
BERAN |
Pavel |
|
UK |
0.333 |
-5 |
18 |
postupující |
14 |
DOUBEK |
Jiri |
|
CVUT |
0.333 |
-5 |
16 |
postupující |
15 |
BURJAK |
Miroslav |
|
UK |
0.333 |
-7 |
16 |
postupující |
16 |
ZUBIK |
Stanislav |
|
VUT |
0.167 |
-12 |
13 |
postupující |
17 |
BLAZEK |
Matous |
|
UJEP |
0.167 |
-14 |
13 |
vyřazen |
17 |
MARES |
Martin |
|
CVUT |
0.167 |
-14 |
13 |
vyřazen |
19 |
CAPEK |
Michal |
|
VSE |
0.167 |
-15 |
13 |
vyřazen |
20 |
ZEIDLER |
Patrik |
|
UJEP |
0.167 |
-18 |
10 |
vyřazen |
21 |
MADR |
Vilem |
|
CVUT |
0.000 |
-30 |
0 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SEIDL Julian |
|
|
|
2 |
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
3 |
|
4/6 |
12 |
25 |
KUBIS Petr |
|
|
V5 |
|
V5 |
V5 |
3 |
V5 |
V5 |
|
5/6 |
12 |
28 |
ZEIDLER Patrik |
|
|
0 |
2 |
|
2 |
1 |
V5 |
0 |
|
1/6 |
-18 |
10 |
MARES Martin |
|
|
0 |
2 |
V5 |
|
0 |
2 |
4 |
|
1/6 |
-14 |
13 |
AMBROZ Jakub |
|
|
3 |
V5 |
V5 |
V5 |
|
V5 |
V5 |
|
5/6 |
16 |
28 |
BLAZEK Matous |
|
|
0 |
3 |
3 |
V5 |
0 |
|
2 |
|
1/6 |
-14 |
13 |
JUNGMANN Ales |
|
|
V5 |
2 |
V5 |
V5 |
3 |
V5 |
|
|
4/6 |
6 |
25 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CAPEK Martin |
|
|
|
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
|
6/6 |
18 |
30 |
MADR Vilem |
|
|
0 |
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0/6 |
-30 |
0 |
SEBESTA Marek |
|
|
3 |
V5 |
|
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
|
5/6 |
18 |
28 |
SKERLE Michal |
|
|
1 |
V5 |
0 |
|
V5 |
4 |
V5 |
|
3/6 |
2 |
20 |
ZUBIK Stanislav |
|
|
2 |
V5 |
3 |
2 |
|
0 |
1 |
|
1/6 |
-12 |
13 |
KUNDERA Vaclav |
|
|
4 |
V5 |
1 |
V5 |
V5 |
|
V5 |
|
4/6 |
9 |
25 |
DOUBEK Jiri |
|
|
2 |
V5 |
1 |
1 |
V5 |
2 |
|
|
2/6 |
-5 |
16 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PITRA Pavel |
|
|
|
1 |
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
|
5/6 |
13 |
26 |
SRNA Jan |
|
|
V5 |
|
V5 |
2 |
V5 |
1 |
0 |
|
3/6 |
-4 |
18 |
CAPEK Michal |
|
|
1 |
4 |
|
0 |
2 |
1 |
V5 |
|
1/6 |
-15 |
13 |
SCHLIBENER Zdenek |
|
|
1 |
V5 |
V5 |
|
V5 |
V5 |
3 |
|
4/6 |
4 |
24 |
BERAN Pavel |
|
|
2 |
2 |
V5 |
4 |
|
0 |
V5 |
|
2/6 |
-5 |
18 |
AMBROZ Mates |
|
|
3 |
V5 |
V5 |
4 |
V5 |
|
V5 |
|
4/6 |
14 |
27 |
BURJAK Miroslav |
|
|
1 |
V5 |
3 |
V5 |
1 |
1 |
|
|
2/6 |
-7 |
16 |