zpet do kalendare
Bílá Opava 2011- turnaj seriálu MČR
fleret mladší žáci
10.4.2011
SŠT Kolofíkovo nábřeží
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
ZEMAN |
Matyas |
CZ |
BRNO |
2 |
CHYTRY |
Vaclav |
CZ |
BRNO |
3 |
BRYDL |
Zdenek |
CZ |
BRNO |
3 |
CHALOUPKA |
Matej |
CZ |
LIBEREC |
5 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
6 |
HAK |
Vaclav |
CZ |
LIBEREC |
7 |
SIBOR |
Radek |
CZ |
BYSTRICE |
8 |
TRAJLINEK |
Jan |
CZ |
STERNBERK |
9 |
SIMON |
Pavel |
CZ |
LIBEREC |
10 |
BODIS |
Matej |
CZ |
PLZEN |
11 |
MALIS |
Vit |
CZ |
OSTRAVA |
12 |
JELINEK |
Radovan |
CZ |
SK ZLIN |
13 |
SIRISTE |
Jiri |
CZ |
LIBEREC |
14 |
FLORYK |
Martin |
CZ |
OPAVA |
15 |
PURGINA |
Viktor |
|
STU BRATISLAVA |
16 |
MEIXNER |
Jakub |
CZ |
BRNO |
17 |
CHREN |
Simon |
CZ |
BOHEMIANS |
18 |
POHLUDKA |
Dominik |
CZ |
C.TESIN |
19 |
SEDLACEK |
Martin |
|
STU BRATISLAVA |
20 |
HOSTASA |
Daniel |
CZ |
BRNO |
21 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
22 |
NOVAK |
Tomas |
CZ |
H.BROD |
23 |
REICHENBACH |
Simon |
CZ |
C.TESIN |
24 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
25 |
GERZICAK |
Daniel |
CZ |
BRNO |
26 |
HASIK |
Karel |
CZ |
OPAVA |
27 |
MICHALICA |
Stepan |
CZ |
BRNO |
28 |
CRHAK |
Jakub |
CZ |
BRNO |
29 |
PONIZIL |
Karel |
CZ |
SK ZLIN |
30 |
BERNARD |
Jaromir |
CZ |
OPAVA |
31 |
MICKA |
Ivo |
CZ |
BYSTRICE |
32 |
HASTIK |
Frantisek |
CZ |
SG OLOMOUC |
33 |
HORNAK |
Jan |
CZ |
BOHEMIANS |
34 |
BOHDAL |
Matej |
CZ |
OPAVA |
35 |
SILHAN |
Frantisek |
CZ |
LIBEREC |
36 |
LIŠKA |
Martin |
CZ |
C.TESIN |
37 |
KOLAŘÍK |
Jan |
CZ |
OPAVA |
38 |
BERNARD |
Vojtech |
CZ |
OPAVA |
39 |
TATARKO |
Michal |
CZ |
OPAVA |
Čtvrt finale
1 |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
|
|
|
ZEMAN Matyas |
8 |
ZEMAN Matyas |
Brno |
12/3 |
|
|
|
|
ZEMAN Matyas |
5 |
BRYDL Zdenek |
Brno |
|
12/3 |
|
|
|
BRYDL Zdenek |
|
4 |
SIBOR Radek |
Bystrice |
8/7 |
|
|
|
|
|
|
ZEMAN Matyas |
3 |
HAK Vaclav |
Liberec |
|
|
12/5 |
|
|
|
CHYTRY Vaclav |
|
6 |
CHYTRY Vaclav |
Brno |
12/7 |
|
|
|
|
|
CHYTRY Vaclav |
7 |
CHALOUPKA Matej |
Liberec |
|
12/7 |
|
|
|
CHALOUPKA Matej |
2 |
TRAJLINEK Jan |
Sternberk |
12/5 |
Eliminace 32
1 |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
|
|
|
ONDRUSEK Radek |
32 |
HASTIK Frantisek |
Sg Olomouc |
12/4 |
|
|
|
|
ONDRUSEK Radek |
17 |
POHLUDKA Dominik |
C.Tesin |
|
12/6 |
|
|
|
PURGINA Viktor |
16 |
PURGINA Viktor |
Stu Bratislava |
12/5 |
|
9 |
ZEMAN Matyas |
Brno |
|
|
|
ZEMAN Matyas |
24 |
TOTUSEK Marek |
Bystrice |
12/0 |
|
|
|
|
ZEMAN Matyas |
25 |
GERZICAK Daniel |
Brno |
|
11/5 |
|
|
|
JELINEK Radovan |
8 |
JELINEK Radovan |
Sk Zlin |
12/11 |
|
5 |
BODIS Matej |
Plzen |
|
|
|
BODIS Matej |
28 |
CRHAK Jakub |
Brno |
12/9 |
|
|
|
|
BRYDL Zdenek |
21 |
SOKOL Vratislav |
C.Tesin |
|
8/7 |
|
|
|
BRYDL Zdenek |
12 |
BRYDL Zdenek |
Brno |
12/10 |
|
13 |
CHREN Simon |
Bohemians |
|
|
|
MEIXNER Jakub |
20 |
MEIXNER Jakub |
Brno |
12/9 |
|
|
|
|
SIBOR Radek |
29 |
PONIZIL Karel |
Sk Zlin |
|
12/6 |
|
|
|
SIBOR Radek |
4 |
SIBOR Radek |
Bystrice |
12/6 |
|
3 |
HAK Vaclav |
Liberec |
|
|
|
HAK Vaclav |
30 |
BERNARD Jaromir |
Opava |
12/5 |
|
|
|
|
HAK Vaclav |
19 |
HOSTASA Daniel |
Brno |
|
12/6 |
|
|
|
FLORYK Martin |
14 |
FLORYK Martin |
Opava |
12/10 |
|
11 |
SIRISTE Jiri |
Liberec |
|
|
|
SIRISTE Jiri |
22 |
NOVAK Tomas |
H.Brod |
12/7 |
|
|
|
|
CHYTRY Vaclav |
27 |
MICHALICA Stepan |
Brno |
|
12/6 |
|
|
|
CHYTRY Vaclav |
6 |
CHYTRY Vaclav |
Brno |
12/2 |
|
7 |
MALIS Vit |
Ostrava |
|
|
|
MALIS Vit |
26 |
HASIK Karel |
Opava |
15/4 |
|
|
|
|
CHALOUPKA Matej |
23 |
REICHENBACH Simon |
C.Tesin |
|
12/2 |
|
|
|
CHALOUPKA Matej |
10 |
CHALOUPKA Matej |
Liberec |
12/7 |
|
15 |
TRAJLINEK Jan |
Sternberk |
|
|
|
TRAJLINEK Jan |
18 |
SEDLACEK Martin |
Stu Bratislava |
9/3 |
|
|
|
|
TRAJLINEK Jan |
31 |
MICKA Ivo |
Bystrice |
|
12/10 |
|
|
|
SIMON Pavel |
2 |
SIMON Pavel |
Liberec |
12/2 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
1.000 |
18 |
23 |
postupující |
2 |
SIMON |
Pavel |
CZ |
LIBEREC |
1.000 |
16 |
22 |
postupující |
3 |
HAK |
Vaclav |
CZ |
LIBEREC |
1.000 |
15 |
24 |
postupující |
4 |
SIBOR |
Radek |
CZ |
BYSTRICE |
1.000 |
10 |
17 |
postupující |
5 |
BODIS |
Matej |
CZ |
PLZEN |
0.833 |
15 |
21 |
postupující |
6 |
CHYTRY |
Vaclav |
CZ |
BRNO |
0.833 |
14 |
22 |
postupující |
7 |
MALIS |
Vit |
CZ |
OSTRAVA |
0.833 |
12 |
21 |
postupující |
8 |
JELINEK |
Radovan |
CZ |
SK ZLIN |
0.800 |
12 |
16 |
postupující |
9 |
ZEMAN |
Matyas |
CZ |
BRNO |
0.800 |
10 |
15 |
postupující |
10 |
CHALOUPKA |
Matej |
CZ |
LIBEREC |
0.800 |
7 |
17 |
postupující |
11 |
SIRISTE |
Jiri |
CZ |
LIBEREC |
0.800 |
6 |
18 |
postupující |
12 |
BRYDL |
Zdenek |
CZ |
BRNO |
0.800 |
6 |
15 |
postupující |
13 |
CHREN |
Simon |
CZ |
BOHEMIANS |
0.667 |
5 |
17 |
postupující |
14 |
FLORYK |
Martin |
CZ |
OPAVA |
0.600 |
6 |
15 |
postupující |
15 |
TRAJLINEK |
Jan |
CZ |
STERNBERK |
0.600 |
4 |
13 |
postupující |
16 |
PURGINA |
Viktor |
|
STU BRATISLAVA |
0.600 |
2 |
10 |
postupující |
17 |
POHLUDKA |
Dominik |
CZ |
C.TESIN |
0.600 |
1 |
14 |
postupující |
18 |
SEDLACEK |
Martin |
|
STU BRATISLAVA |
0.500 |
6 |
17 |
postupující |
19 |
HOSTASA |
Daniel |
CZ |
BRNO |
0.500 |
3 |
16 |
postupující |
20 |
MEIXNER |
Jakub |
CZ |
BRNO |
0.500 |
2 |
18 |
postupující |
21 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
0.500 |
2 |
16 |
postupující |
22 |
NOVAK |
Tomas |
CZ |
H.BROD |
0.500 |
1 |
12 |
postupující |
23 |
REICHENBACH |
Simon |
CZ |
C.TESIN |
0.500 |
-2 |
17 |
postupující |
24 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
0.500 |
-4 |
12 |
postupující |
25 |
GERZICAK |
Daniel |
CZ |
BRNO |
0.400 |
-1 |
13 |
postupující |
26 |
HASIK |
Karel |
CZ |
OPAVA |
0.400 |
-8 |
8 |
postupující |
27 |
MICHALICA |
Stepan |
CZ |
BRNO |
0.333 |
-3 |
15 |
postupující |
28 |
CRHAK |
Jakub |
CZ |
BRNO |
0.200 |
-5 |
13 |
postupující |
29 |
PONIZIL |
Karel |
CZ |
SK ZLIN |
0.200 |
-5 |
9 |
postupující |
30 |
BERNARD |
Jaromir |
CZ |
OPAVA |
0.200 |
-6 |
8 |
postupující |
31 |
MICKA |
Ivo |
CZ |
BYSTRICE |
0.200 |
-12 |
5 |
postupující |
32 |
HASTIK |
Frantisek |
CZ |
SG OLOMOUC |
0.167 |
-9 |
11 |
postupující |
33 |
HORNAK |
Jan |
CZ |
BOHEMIANS |
0.167 |
-10 |
10 |
vyřazen |
34 |
BOHDAL |
Matej |
CZ |
OPAVA |
0.167 |
-14 |
7 |
vyřazen |
35 |
SILHAN |
Frantisek |
CZ |
LIBEREC |
0.000 |
-10 |
10 |
vyřazen |
36 |
LIŠKA |
Martin |
CZ |
C.TESIN |
0.000 |
-17 |
3 |
vyřazen |
37 |
KOLAŘÍK |
Jan |
CZ |
OPAVA |
0.000 |
-21 |
3 |
vyřazen |
38 |
BERNARD |
Vojtech |
CZ |
OPAVA |
0.000 |
-22 |
2 |
vyřazen |
39 |
TATARKO |
Michal |
CZ |
OPAVA |
0.000 |
-24 |
0 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOLAŘÍK Jan |
Opava |
|
|
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0/6 |
-21 |
3 |
CHYTRY Vaclav |
Brno |
|
V |
|
V |
V |
3 |
V3 |
V |
|
5/6 |
14 |
22 |
SEDLACEK Martin |
Stu Bratislava |
|
V |
2 |
|
V |
1 |
V3 |
3 |
|
3/6 |
6 |
17 |
BOHDAL Matej |
Opava |
|
V |
1 |
0 |
|
0 |
1 |
1 |
|
1/6 |
-14 |
7 |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
|
V |
V |
V3 |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
18 |
23 |
NOVAK Tomas |
H.Brod |
|
V |
0 |
0 |
V |
0 |
|
V |
|
3/6 |
1 |
12 |
TOTUSEK Marek |
Bystrice |
|
V |
0 |
V |
V |
0 |
0 |
|
|
3/6 |
-4 |
12 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
GERZICAK Daniel |
Brno |
|
|
1 |
V |
3 |
V |
1 |
|
2/5 |
-1 |
13 |
ZEMAN Matyas |
Brno |
|
V |
|
V |
V |
1 |
V2 |
|
4/5 |
10 |
15 |
BERNARD Jaromir |
Opava |
|
2 |
0 |
|
V |
2 |
0 |
|
1/5 |
-6 |
8 |
MICKA Ivo |
Bystrice |
|
V |
0 |
0 |
|
0 |
1 |
|
1/5 |
-12 |
5 |
CHALOUPKA Matej |
Liberec |
|
2 |
V3 |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
7 |
17 |
PURGINA Viktor |
Stu Bratislava |
|
V2 |
1 |
V2 |
V2 |
3 |
|
|
3/5 |
2 |
10 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JELINEK Radovan |
Sk Zlin |
|
|
0 |
V |
V |
V |
V |
|
4/5 |
12 |
16 |
SIBOR Radek |
Bystrice |
|
V1 |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
10 |
17 |
CRHAK Jakub |
Brno |
|
3 |
3 |
|
2 |
V |
1 |
|
1/5 |
-5 |
13 |
HASIK Karel |
Opava |
|
0 |
0 |
V3 |
|
V |
1 |
|
2/5 |
-8 |
8 |
SILHAN Frantisek |
Liberec |
|
0 |
2 |
3 |
2 |
|
3 |
|
0/5 |
-10 |
10 |
POHLUDKA Dominik |
C.Tesin |
|
0 |
2 |
V |
V |
V |
|
|
3/5 |
1 |
14 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TRAJLINEK Jan |
Sternberk |
|
|
V |
V2 |
2 |
V2 |
3 |
|
3/5 |
4 |
13 |
LIŠKA Martin |
C.Tesin |
|
1 |
|
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0/5 |
-17 |
3 |
PONIZIL Karel |
Sk Zlin |
|
0 |
V |
|
1 |
1 |
3 |
|
1/5 |
-5 |
9 |
BRYDL Zdenek |
Brno |
|
V3 |
V |
V2 |
|
V |
2 |
|
4/5 |
6 |
15 |
FLORYK Martin |
Opava |
|
1 |
V |
V |
2 |
|
V |
|
3/5 |
6 |
15 |
SIRISTE Jiri |
Liberec |
|
V |
V |
V |
V |
2 |
|
|
4/5 |
6 |
18 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HOSTASA Daniel |
Brno |
|
|
0 |
V |
V |
V |
2 |
2 |
|
3/6 |
3 |
16 |
SOKOL Vratislav |
C.Tesin |
|
V |
|
V |
2 |
V |
2 |
0 |
|
3/6 |
2 |
16 |
TATARKO Michal |
Opava |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0/6 |
-24 |
0 |
MEIXNER Jakub |
Brno |
|
1 |
V3 |
V |
|
V |
3 |
3 |
|
3/6 |
2 |
18 |
HORNAK Jan |
Bohemians |
|
0 |
3 |
V |
2 |
|
1 |
0 |
|
1/6 |
-10 |
10 |
HAK Vaclav |
Liberec |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
15 |
24 |
MALIS Vit |
Ostrava |
|
V |
V |
V |
V |
V |
1 |
|
|
5/6 |
12 |
21 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SIMON Pavel |
Liberec |
|
|
V |
V2 |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
16 |
22 |
BODIS Matej |
Plzen |
|
1 |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
15 |
21 |
CHREN Simon |
Bohemians |
|
1 |
0 |
|
V |
V |
V |
V |
|
4/6 |
5 |
17 |
BERNARD Vojtech |
Opava |
|
0 |
0 |
0 |
|
1 |
1 |
0 |
|
0/6 |
-22 |
2 |
MICHALICA Stepan |
Brno |
|
2 |
0 |
2 |
V |
|
3 |
V |
|
2/6 |
-3 |
15 |
REICHENBACH Simon |
C.Tesin |
|
2 |
2 |
1 |
V |
V |
|
V |
|
3/6 |
-2 |
17 |
HASTIK Frantisek |
Sg Olomouc |
|
0 |
0 |
3 |
V |
1 |
3 |
|
|
1/6 |
-9 |
11 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BORNA |
|
|
|
0 |
1 |
2 |
HOSCHNA |
|
|
|
1 |
6 |
0 |
KARDAS |
|
|
|
1 |
1 |
1 |
KULIK |
|
|
|
1 |
2 |
0 |
LATAL |
|
|
|
1 |
4 |
1 |
ROMANKOV |
|
|
|
1 |
7 |
3 |
VAHALA |
|
|
|
1 |
2 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 10.4.2011 19:03:35