zpet do kalendare
JESENSKÉHO MEMORIÁL
Fleret senioři + junioři - společná soutěž
USK Praha
15.1.2011
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
MÁDR |
Vilém |
|
USK |
2 |
PROKEŠ |
Josef |
|
USK |
3 |
KUNDERA |
Václav |
|
S.BRNO |
3 |
SLAVÍK |
Jakub |
|
OSTRAVA |
5 |
KURFÜRST |
Jan |
|
S.BYSTŘICE |
6 |
KREJČÍK |
Jan |
|
USK |
7 |
CHREN |
Tomáš |
|
BOHEMIANS |
8 |
SRNA |
Jan |
|
S.BRNO |
9 |
PŘICHYSTAL |
Miroslav |
|
S.BRNO |
10 |
VLASÁK |
Petr |
|
BOHEMIANS |
11 |
SCHLIBENER |
Zdeněk |
|
USK |
12 |
KACVINSKÝ |
Jan |
|
USK |
13 |
BURDA |
Jan |
|
S.BRNO |
14 |
KOUBA |
Vít |
|
BOHEMIANS |
15 |
KULÍK |
Milan |
|
LIBEREC |
16 |
GRANT |
David |
|
OSTRAVA |
17 |
CIMLER |
Čestmír |
|
BOHEMIANS |
18 |
BENEŠ |
Jan |
|
S.BRNO |
19 |
KOŘÍNEK |
David |
|
HRADEC KRÁL. |
20 |
ONDRÁČEK |
Jan |
|
S.BRNO |
21 |
LÁTAL |
Martin |
|
S.ŠTERNBERK |
22 |
LEVITNER |
Šimon |
|
HRADEC KRÁL. |
23 |
BALKO |
Štefan |
|
ÚSTÍ/L. |
24 |
SOKOL |
Vratislav |
|
Č.TĚŠÍN |
25 |
KOBYLYAN |
Yuriy |
|
LIBEREC |
26 |
KUBIŠ |
Petr |
|
RIEGEL |
27 |
KLEMM |
Romuald |
|
LIBEREC |
28 |
VESELSKÝ |
Karel |
|
S.VRŠOVICE |
29 |
RADIČ |
Abdrej |
|
Č.TĚŠÍN |
30 |
FRANK |
Filip |
|
USK |
31 |
HONZEK |
Jan |
|
LIBEREC |
32 |
BAKEŠ |
Matěj |
|
OSTRAVA |
33 |
GÖTZ |
Viktor |
|
USK |
34 |
BERLINGER |
Adam |
|
BOHEMIANS |
35 |
CIMPA |
Miroslav |
|
S.PLZEŇ |
36 |
KUBÁT |
Tadeáš |
|
HRADEC KRÁL. |
37 |
STEINABAUER |
Adam |
|
LIBEREC |
Čtvrt finale
1 |
MÁDR Vilém |
Usk |
|
|
|
MÁDR Vilém |
8 |
SRNA Jan |
S.Brno |
15/14 |
|
|
|
|
MÁDR Vilém |
5 |
KREJČÍK Jan |
Usk |
|
15/9 |
|
|
|
KUNDERA Václav |
|
4 |
KUNDERA Václav |
S.Brno |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
MÁDR Vilém |
3 |
PROKEŠ Josef |
Usk |
|
|
15/7 |
|
|
|
PROKEŠ Josef |
|
6 |
CHREN Tomáš |
Bohemians |
15/5 |
|
|
|
|
|
PROKEŠ Josef |
7 |
SLAVÍK Jakub |
Ostrava |
|
15/6 |
|
|
|
SLAVÍK Jakub |
2 |
KURFÜRST Jan |
S.Bystřice |
15/14 |
Tableau d de 8
1 |
PŘICHYSTAL Miroslav |
S.Brno |
|
|
|
SRNA Jan |
8 |
SRNA Jan |
S.Brno |
15/10 |
|
5 |
VLASÁK Petr |
Bohemians |
|
|
|
SLAVÍK Jakub |
4 |
SLAVÍK Jakub |
Ostrava |
15/11 |
|
3 |
CHREN Tomáš |
Bohemians |
|
|
|
CHREN Tomáš |
6 |
SCHLIBENER Zdeněk |
Usk |
15/9 |
|
7 |
KACVINSKÝ Jan |
Usk |
|
|
|
KREJČÍK Jan |
2 |
KREJČÍK Jan |
Usk |
15/9 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
KULÍK Milan |
Liberec |
|
|
|
SCHLIBENER Zdeněk |
8 |
SCHLIBENER Zdeněk |
Usk |
15/9 |
|
5 |
KOUBA Vít |
Bohemians |
|
|
|
KACVINSKÝ Jan |
4 |
KACVINSKÝ Jan |
Usk |
15/13 |
|
3 |
SRNA Jan |
S.Brno |
|
|
|
SRNA Jan |
6 |
BURDA Jan |
S.Brno |
15/11 |
|
7 |
VLASÁK Petr |
Bohemians |
|
|
|
VLASÁK Petr |
2 |
GRANT David |
Ostrava |
15/7 |
Tableau de 32
1 |
MÁDR Vilém |
Usk |
|
|
|
MÁDR Vilém |
32 |
BAKEŠ Matěj |
Ostrava |
15/0 |
|
|
|
|
MÁDR Vilém |
17 |
KOŘÍNEK David |
Hradec Král. |
|
15/6 |
|
|
|
KULÍK Milan |
|
16 |
KULÍK Milan |
Liberec |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
MÁDR Vilém |
9 |
SCHLIBENER Zdeněk |
Usk |
|
|
15/3 |
|
|
|
SCHLIBENER Zdeněk |
|
24 |
KOBYLYAN Yuriy |
Liberec |
15/10 |
|
|
|
|
|
SLAVÍK Jakub |
25 |
SLAVÍK Jakub |
Ostrava |
|
15/5 |
|
|
|
SLAVÍK Jakub |
8 |
CIMLER Čestmír |
Bohemians |
15/7 |
|
5 |
PŘICHYSTAL Miroslav |
S.Brno |
|
|
|
PŘICHYSTAL Miroslav |
28 |
VESELSKÝ Karel |
S.Vršovice |
15/4 |
|
|
|
|
PŘICHYSTAL Miroslav |
21 |
LEVITNER Šimon |
Hradec Král. |
|
15/4 |
|
|
|
KOUBA Vít |
|
12 |
KOUBA Vít |
Bohemians |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
KUNDERA Václav |
13 |
KACVINSKÝ Jan |
Usk |
|
|
15/10 |
|
|
|
KACVINSKÝ Jan |
|
20 |
LÁTAL Martin |
S.Šternberk |
15/12 |
|
|
|
|
|
KUNDERA Václav |
29 |
RADIČ Abdrej |
Č.Těšín |
|
15/2 |
|
|
|
KUNDERA Václav |
4 |
KUNDERA Václav |
S.Brno |
15/2 |
|
3 |
PROKEŠ Josef |
Usk |
|
|
|
PROKEŠ Josef |
30 |
FRANK Filip |
Usk |
15/4 |
|
|
|
|
PROKEŠ Josef |
19 |
ONDRÁČEK Jan |
S.Brno |
|
14/13 |
|
|
|
SRNA Jan |
|
14 |
SRNA Jan |
S.Brno |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
PROKEŠ Josef |
11 |
BURDA Jan |
S.Brno |
|
|
15/8 |
|
|
|
BURDA Jan |
|
22 |
BALKO Štefan |
Ústí/l. |
15/12 |
|
|
|
|
|
KREJČÍK Jan |
27 |
KLEMM Romuald |
Liberec |
|
15/6 |
|
|
|
KREJČÍK Jan |
6 |
KREJČÍK Jan |
Usk |
15/5 |
|
7 |
VLASÁK Petr |
Bohemians |
|
|
|
VLASÁK Petr |
26 |
KUBIŠ Petr |
Riegel |
15/0 |
|
|
|
|
CHREN Tomáš |
23 |
SOKOL Vratislav |
Č.Těšín |
|
15/12 |
|
|
|
CHREN Tomáš |
|
10 |
CHREN Tomáš |
Bohemians |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
KURFÜRST Jan |
15 |
BENEŠ Jan |
S.Brno |
|
|
15/4 |
|
|
|
GRANT David |
|
18 |
GRANT David |
Ostrava |
15/13 |
|
|
|
|
|
KURFÜRST Jan |
31 |
HONZEK Jan |
Liberec |
|
15/11 |
|
|
|
KURFÜRST Jan |
2 |
KURFÜRST Jan |
S.Bystřice |
15/10 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
MÁDR |
Vilém |
|
USK |
11/11 |
43 |
55 |
postupující |
2 |
KURFÜRST |
Jan |
|
S.BYSTŘICE |
10/10 |
37 |
50 |
postupující |
3 |
PROKEŠ |
Josef |
|
USK |
9/10 |
38 |
48 |
postupující |
4 |
KUNDERA |
Václav |
|
S.BRNO |
9/10 |
35 |
49 |
postupující |
5 |
PŘICHYSTAL |
Miroslav |
|
S.BRNO |
9/10 |
35 |
47 |
postupující |
6 |
KREJČÍK |
Jan |
|
USK |
9/10 |
31 |
49 |
postupující |
7 |
VLASÁK |
Petr |
|
BOHEMIANS |
9/11 |
17 |
47 |
postupující |
8 |
CIMLER |
Čestmír |
|
BOHEMIANS |
7/10 |
19 |
43 |
postupující |
9 |
SCHLIBENER |
Zdeněk |
|
USK |
7/10 |
18 |
43 |
postupující |
10 |
CHREN |
Tomáš |
|
BOHEMIANS |
7/10 |
18 |
37 |
postupující |
11 |
BURDA |
Jan |
|
S.BRNO |
7/10 |
16 |
41 |
postupující |
12 |
KOUBA |
Vít |
|
BOHEMIANS |
7/10 |
11 |
41 |
postupující |
13 |
KACVINSKÝ |
Jan |
|
USK |
7/10 |
7 |
42 |
postupující |
14 |
SRNA |
Jan |
|
S.BRNO |
6/10 |
10 |
36 |
postupující |
15 |
BENEŠ |
Jan |
|
S.BRNO |
6/10 |
8 |
37 |
postupující |
16 |
KULÍK |
Milan |
|
LIBEREC |
6/10 |
7 |
40 |
postupující |
17 |
KOŘÍNEK |
David |
|
HRADEC KRÁL. |
6/10 |
4 |
36 |
postupující |
18 |
GRANT |
David |
|
OSTRAVA |
6/11 |
4 |
40 |
postupující |
19 |
ONDRÁČEK |
Jan |
|
S.BRNO |
6/11 |
-1 |
42 |
postupující |
20 |
LÁTAL |
Martin |
|
S.ŠTERNBERK |
5/10 |
-4 |
34 |
postupující |
21 |
LEVITNER |
Šimon |
|
HRADEC KRÁL. |
5/10 |
-10 |
25 |
postupující |
22 |
BALKO |
Štefan |
|
ÚSTÍ/L. |
4/10 |
-5 |
28 |
postupující |
23 |
SOKOL |
Vratislav |
|
Č.TĚŠÍN |
4/10 |
-8 |
31 |
postupující |
24 |
KOBYLYAN |
Yuriy |
|
LIBEREC |
4/11 |
-12 |
35 |
postupující |
25 |
SLAVÍK |
Jakub |
|
OSTRAVA |
3/10 |
-9 |
29 |
postupující |
26 |
KUBIŠ |
Petr |
|
RIEGEL |
3/10 |
-13 |
27 |
postupující |
27 |
KLEMM |
Romuald |
|
LIBEREC |
3/10 |
-18 |
22 |
postupující |
28 |
VESELSKÝ |
Karel |
|
S.VRŠOVICE |
2/10 |
-16 |
28 |
postupující |
29 |
RADIČ |
Abdrej |
|
Č.TĚŠÍN |
2/10 |
-21 |
27 |
postupující |
30 |
FRANK |
Filip |
|
USK |
2/11 |
-25 |
22 |
postupující |
31 |
HONZEK |
Jan |
|
LIBEREC |
1/10 |
-25 |
23 |
postupující |
32 |
BAKEŠ |
Matěj |
|
OSTRAVA |
1/10 |
-30 |
17 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KUNDERA |
Václav |
|
S.BRNO |
1.000 |
23 |
25 |
postupující |
2 |
PROKEŠ |
Josef |
|
USK |
1.000 |
21 |
25 |
postupující |
3 |
KURFÜRST |
Jan |
|
S.BYSTŘICE |
1.000 |
18 |
25 |
postupující |
4 |
MÁDR |
Vilém |
|
USK |
1.000 |
17 |
25 |
postupující |
5 |
BURDA |
Jan |
|
S.BRNO |
0.800 |
14 |
22 |
postupující |
6 |
KREJČÍK |
Jan |
|
USK |
0.800 |
13 |
24 |
postupující |
7 |
PŘICHYSTAL |
Miroslav |
|
S.BRNO |
0.800 |
13 |
22 |
postupující |
8 |
KOŘÍNEK |
David |
|
HRADEC KRÁL. |
0.800 |
11 |
23 |
postupující |
9 |
VLASÁK |
Petr |
|
BOHEMIANS |
0.800 |
8 |
21 |
postupující |
10 |
SCHLIBENER |
Zdeněk |
|
USK |
0.600 |
8 |
22 |
postupující |
11 |
CIMLER |
Čestmír |
|
BOHEMIANS |
0.600 |
7 |
20 |
postupující |
12 |
KOUBA |
Vít |
|
BOHEMIANS |
0.600 |
4 |
20 |
postupující |
13 |
CHREN |
Tomáš |
|
BOHEMIANS |
0.600 |
4 |
15 |
postupující |
14 |
SRNA |
Jan |
|
S.BRNO |
0.600 |
3 |
17 |
postupující |
15 |
KULÍK |
Milan |
|
LIBEREC |
0.600 |
2 |
18 |
postupující |
16 |
KACVINSKÝ |
Jan |
|
USK |
0.600 |
1 |
19 |
postupující |
17 |
BENEŠ |
Jan |
|
S.BRNO |
0.600 |
1 |
18 |
postupující |
18 |
ONDRÁČEK |
Jan |
|
S.BRNO |
0.600 |
0 |
20 |
postupující |
19 |
LEVITNER |
Šimon |
|
HRADEC KRÁL. |
0.600 |
-3 |
15 |
postupující |
20 |
VESELSKÝ |
Karel |
|
S.VRŠOVICE |
0.400 |
-3 |
16 |
postupující |
21 |
GRANT |
David |
|
OSTRAVA |
0.400 |
-3 |
14 |
postupující |
22 |
KOBYLYAN |
Yuriy |
|
LIBEREC |
0.400 |
-4 |
18 |
postupující |
23 |
LÁTAL |
Martin |
|
S.ŠTERNBERK |
0.400 |
-5 |
14 |
postupující |
23 |
SOKOL |
Vratislav |
|
Č.TĚŠÍN |
0.400 |
-5 |
14 |
postupující |
25 |
BALKO |
Štefan |
|
ÚSTÍ/L. |
0.400 |
-5 |
12 |
postupující |
26 |
KLEMM |
Romuald |
|
LIBEREC |
0.400 |
-7 |
13 |
postupující |
27 |
SLAVÍK |
Jakub |
|
OSTRAVA |
0.200 |
-6 |
15 |
postupující |
28 |
KUBIŠ |
Petr |
|
RIEGEL |
0.200 |
-7 |
14 |
postupující |
29 |
HONZEK |
Jan |
|
LIBEREC |
0.200 |
-9 |
14 |
postupující |
30 |
RADIČ |
Abdrej |
|
Č.TĚŠÍN |
0.200 |
-10 |
14 |
postupující |
31 |
BAKEŠ |
Matěj |
|
OSTRAVA |
0.200 |
-12 |
10 |
postupující |
32 |
FRANK |
Filip |
|
USK |
0.200 |
-13 |
8 |
postupující |
33 |
GÖTZ |
Viktor |
|
USK |
0.000 |
-16 |
9 |
vyřazen |
34 |
BERLINGER |
Adam |
|
BOHEMIANS |
0.000 |
-19 |
6 |
vyřazen |
35 |
CIMPA |
Miroslav |
|
S.PLZEŇ |
0.000 |
-20 |
5 |
vyřazen |
36 |
KUBÁT |
Tadeáš |
|
HRADEC KRÁL. |
0.000 |
-21 |
4 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOŘÍNEK David |
Hradec Král. |
|
|
V |
V |
V |
3 |
V |
|
4/5 |
11 |
23 |
GRANT David |
Ostrava |
|
0 |
|
V |
4 |
0 |
V |
|
2/5 |
-3 |
14 |
BERLINGER Adam |
Bohemians |
|
3 |
0 |
|
2 |
0 |
1 |
|
0/5 |
-19 |
6 |
BENEŠ Jan |
S.Brno |
|
1 |
V |
V |
|
2 |
V |
|
3/5 |
1 |
18 |
MÁDR Vilém |
Usk |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
17 |
25 |
KUBIŠ Petr |
Riegel |
|
3 |
2 |
V |
1 |
3 |
|
|
1/5 |
-7 |
14 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SLAVÍK Jakub |
Ostrava |
|
|
2 |
2 |
2 |
4 |
V |
|
1/5 |
-6 |
15 |
KOUBA Vít |
Bohemians |
|
V |
|
2 |
V |
V |
3 |
|
3/5 |
4 |
20 |
PŘICHYSTAL Miroslav |
S.Brno |
|
V |
V |
|
V |
V |
2 |
|
4/5 |
13 |
22 |
LEVITNER Šimon |
Hradec Král. |
|
V |
0 |
0 |
|
V |
V |
|
3/5 |
-3 |
15 |
HONZEK Jan |
Liberec |
|
V |
4 |
0 |
2 |
|
3 |
|
1/5 |
-9 |
14 |
KACVINSKÝ Jan |
Usk |
|
1 |
V |
V |
4 |
V4 |
|
|
3/5 |
1 |
19 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KURFÜRST Jan |
S.Bystřice |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
18 |
25 |
SCHLIBENER Zdeněk |
Usk |
|
3 |
|
V |
V |
4 |
V |
|
3/5 |
8 |
22 |
SOKOL Vratislav |
Č.Těšín |
|
0 |
3 |
|
1 |
V |
V |
|
2/5 |
-5 |
14 |
SRNA Jan |
S.Brno |
|
1 |
1 |
V |
|
V |
V |
|
3/5 |
3 |
17 |
KOBYLYAN Yuriy |
Liberec |
|
2 |
V |
3 |
3 |
|
V |
|
2/5 |
-4 |
18 |
CIMPA Miroslav |
S.Plzeň |
|
1 |
0 |
1 |
0 |
3 |
|
|
0/5 |
-20 |
5 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ONDRÁČEK Jan |
S.Brno |
|
|
V |
V |
V |
3 |
2 |
|
3/5 |
0 |
20 |
RADIČ Abdrej |
Č.Těšín |
|
4 |
|
1 |
2 |
2 |
V |
|
1/5 |
-10 |
14 |
CIMLER Čestmír |
Bohemians |
|
4 |
V |
|
V |
V |
1 |
|
3/5 |
7 |
20 |
BAKEŠ Matěj |
Ostrava |
|
2 |
V |
0 |
|
1 |
2 |
|
1/5 |
-12 |
10 |
KULÍK Milan |
Liberec |
|
V |
V |
2 |
V |
|
1 |
|
3/5 |
2 |
18 |
KREJČÍK Jan |
Usk |
|
V |
4 |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
13 |
24 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KUNDERA Václav |
S.Brno |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
23 |
25 |
VLASÁK Petr |
Bohemians |
|
2 |
|
V4 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
8 |
21 |
LÁTAL Martin |
S.Šternberk |
|
0 |
3 |
|
V |
1 |
V |
|
2/5 |
-5 |
14 |
GÖTZ Viktor |
Usk |
|
0 |
3 |
1 |
|
4 |
1 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
KLEMM Romuald |
Liberec |
|
0 |
0 |
V |
V |
|
3 |
|
2/5 |
-7 |
13 |
VESELSKÝ Karel |
S.Vršovice |
|
0 |
2 |
4 |
V |
V |
|
|
2/5 |
-3 |
16 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FRANK Filip |
Usk |
|
|
0 |
1 |
V |
2 |
0 |
|
1/5 |
-13 |
8 |
PROKEŠ Josef |
Usk |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
21 |
25 |
BURDA Jan |
S.Brno |
|
V |
2 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
14 |
22 |
KUBÁT Tadeáš |
Hradec Král. |
|
1 |
1 |
2 |
|
0 |
0 |
|
0/5 |
-21 |
4 |
BALKO Štefan |
Ústí/l. |
|
V |
1 |
0 |
V |
|
1 |
|
2/5 |
-5 |
12 |
CHREN Tomáš |
Bohemians |
|
V |
0 |
0 |
V |
V |
|
|
3/5 |
4 |
15 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
MÁDR |
Vilém |
|
USK |
1.000 |
26 |
30 |
postupující |
2 |
PŘICHYSTAL |
Miroslav |
|
S.BRNO |
1.000 |
22 |
25 |
postupující |
3 |
KURFÜRST |
Jan |
|
S.BYSTŘICE |
1.000 |
19 |
25 |
postupující |
4 |
KREJČÍK |
Jan |
|
USK |
1.000 |
18 |
25 |
postupující |
5 |
VLASÁK |
Petr |
|
BOHEMIANS |
0.833 |
9 |
26 |
postupující |
6 |
PROKEŠ |
Josef |
|
USK |
0.800 |
17 |
23 |
postupující |
7 |
CHREN |
Tomáš |
|
BOHEMIANS |
0.800 |
14 |
22 |
postupující |
8 |
KUNDERA |
Václav |
|
S.BRNO |
0.800 |
12 |
24 |
postupující |
9 |
CIMLER |
Čestmír |
|
BOHEMIANS |
0.800 |
12 |
23 |
postupující |
10 |
SCHLIBENER |
Zdeněk |
|
USK |
0.800 |
10 |
21 |
postupující |
11 |
KOUBA |
Vít |
|
BOHEMIANS |
0.800 |
7 |
21 |
postupující |
12 |
KACVINSKÝ |
Jan |
|
USK |
0.800 |
6 |
23 |
postupující |
13 |
GRANT |
David |
|
OSTRAVA |
0.667 |
7 |
26 |
postupující |
14 |
BENEŠ |
Jan |
|
S.BRNO |
0.600 |
7 |
19 |
postupující |
14 |
SRNA |
Jan |
|
S.BRNO |
0.600 |
7 |
19 |
postupující |
16 |
KULÍK |
Milan |
|
LIBEREC |
0.600 |
5 |
22 |
postupující |
17 |
BURDA |
Jan |
|
S.BRNO |
0.600 |
2 |
19 |
postupující |
18 |
LÁTAL |
Martin |
|
S.ŠTERNBERK |
0.600 |
1 |
20 |
postupující |
19 |
ONDRÁČEK |
Jan |
|
S.BRNO |
0.500 |
-1 |
22 |
postupující |
20 |
BALKO |
Štefan |
|
ÚSTÍ/L. |
0.400 |
0 |
16 |
postupující |
21 |
GÖTZ |
Viktor |
|
USK |
0.400 |
-3 |
18 |
postupující |
22 |
SOKOL |
Vratislav |
|
Č.TĚŠÍN |
0.400 |
-3 |
17 |
postupující |
23 |
SLAVÍK |
Jakub |
|
OSTRAVA |
0.400 |
-3 |
14 |
postupující |
24 |
KUBIŠ |
Petr |
|
RIEGEL |
0.400 |
-6 |
13 |
postupující |
25 |
KOŘÍNEK |
David |
|
HRADEC KRÁL. |
0.400 |
-7 |
13 |
postupující |
26 |
LEVITNER |
Šimon |
|
HRADEC KRÁL. |
0.400 |
-7 |
10 |
postupující |
27 |
KOBYLYAN |
Yuriy |
|
LIBEREC |
0.333 |
-8 |
17 |
postupující |
28 |
RADIČ |
Abdrej |
|
Č.TĚŠÍN |
0.200 |
-11 |
13 |
postupující |
29 |
KLEMM |
Romuald |
|
LIBEREC |
0.200 |
-11 |
9 |
postupující |
30 |
KUBÁT |
Tadeáš |
|
HRADEC KRÁL. |
0.200 |
-14 |
7 |
postupující |
31 |
FRANK |
Filip |
|
USK |
0.167 |
-12 |
14 |
postupující |
32 |
VESELSKÝ |
Karel |
|
S.VRŠOVICE |
0.000 |
-13 |
12 |
postupující |
33 |
HONZEK |
Jan |
|
LIBEREC |
0.000 |
-16 |
9 |
postupující |
34 |
BAKEŠ |
Matěj |
|
OSTRAVA |
0.000 |
-18 |
7 |
postupující |
35 |
CIMPA |
Miroslav |
|
S.PLZEŇ |
0.000 |
-21 |
9 |
postupující |
36 |
BERLINGER |
Adam |
|
BOHEMIANS |
0.000 |
-22 |
3 |
postupující |
37 |
STEINABAUER |
Adam |
|
LIBEREC |
0.000 |
-25 |
0 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VESELSKÝ Karel |
S.Vršovice |
|
|
1 |
3 |
1 |
4 |
3 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
KUNDERA Václav |
S.Brno |
|
V |
|
V |
4 |
V |
V |
|
4/5 |
12 |
24 |
KACVINSKÝ Jan |
Usk |
|
V |
3 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
6 |
23 |
KULÍK Milan |
Liberec |
|
V |
V |
4 |
|
V |
3 |
|
3/5 |
5 |
22 |
RADIČ Abdrej |
Č.Těšín |
|
V |
0 |
3 |
2 |
|
3 |
|
1/5 |
-11 |
13 |
LÁTAL Martin |
S.Šternberk |
|
V |
3 |
2 |
V |
V |
|
|
3/5 |
1 |
20 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FRANK Filip |
Usk |
|
|
2 |
3 |
0 |
2 |
2 |
V |
|
1/6 |
-12 |
14 |
GRANT David |
Ostrava |
|
V |
|
V |
3 |
3 |
V |
V |
|
4/6 |
7 |
26 |
KOBYLYAN Yuriy |
Liberec |
|
V |
2 |
|
0 |
1 |
4 |
V |
|
2/6 |
-8 |
17 |
MÁDR Vilém |
Usk |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
26 |
30 |
VLASÁK Petr |
Bohemians |
|
V |
V |
V |
1 |
|
V |
V |
|
5/6 |
9 |
26 |
ONDRÁČEK Jan |
S.Brno |
|
V |
3 |
V |
0 |
4 |
|
V |
|
3/6 |
-1 |
22 |
CIMPA Miroslav |
S.Plzeň |
|
1 |
2 |
2 |
0 |
2 |
2 |
|
|
0/6 |
-21 |
9 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KREJČÍK Jan |
Usk |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
18 |
25 |
BURDA Jan |
S.Brno |
|
1 |
|
V |
3 |
V |
V |
|
3/5 |
2 |
19 |
KLEMM Romuald |
Liberec |
|
0 |
3 |
|
0 |
V |
1 |
|
1/5 |
-11 |
9 |
CIMLER Čestmír |
Bohemians |
|
3 |
V |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
12 |
23 |
BAKEŠ Matěj |
Ostrava |
|
1 |
1 |
0 |
1 |
|
4 |
|
0/5 |
-18 |
7 |
SOKOL Vratislav |
Č.Těšín |
|
2 |
3 |
V |
2 |
V |
|
|
2/5 |
-3 |
17 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
LEVITNER Šimon |
Hradec Král. |
|
|
V |
V |
0 |
0 |
0 |
|
2/5 |
-7 |
10 |
STEINABAUER Adam |
Liberec |
|
0 |
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0/5 |
-25 |
0 |
KUBIŠ Petr |
Riegel |
|
2 |
V |
|
V |
1 |
0 |
|
2/5 |
-6 |
13 |
BENEŠ Jan |
S.Brno |
|
V |
V |
4 |
|
0 |
V |
|
3/5 |
7 |
19 |
PROKEŠ Josef |
Usk |
|
V |
V |
V |
V |
|
3 |
|
4/5 |
17 |
23 |
CHREN Tomáš |
Bohemians |
|
V |
V |
V |
2 |
V |
|
|
4/5 |
14 |
22 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
GÖTZ Viktor |
Usk |
|
|
1 |
3 |
V |
V |
4 |
|
2/5 |
-3 |
18 |
PŘICHYSTAL Miroslav |
S.Brno |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
22 |
25 |
KOŘÍNEK David |
Hradec Král. |
|
V |
0 |
|
V |
0 |
3 |
|
2/5 |
-7 |
13 |
HONZEK Jan |
Liberec |
|
4 |
0 |
2 |
|
2 |
1 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
SLAVÍK Jakub |
Ostrava |
|
2 |
1 |
V |
V |
|
1 |
|
2/5 |
-3 |
14 |
KOUBA Vít |
Bohemians |
|
V |
1 |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
7 |
21 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BERLINGER Adam |
Bohemians |
|
|
0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
|
0/5 |
-22 |
3 |
KURFÜRST Jan |
S.Bystřice |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
19 |
25 |
BALKO Štefan |
Ústí/l. |
|
V |
0 |
|
V |
3 |
3 |
|
2/5 |
0 |
16 |
KUBÁT Tadeáš |
Hradec Král. |
|
V |
1 |
1 |
|
0 |
0 |
|
1/5 |
-14 |
7 |
SRNA Jan |
S.Brno |
|
V |
2 |
V |
V |
|
2 |
|
3/5 |
7 |
19 |
SCHLIBENER Zdeněk |
Usk |
|
V |
3 |
V |
V |
V3 |
|
|
4/5 |
10 |
21 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
KOUBA |
|
|
KREJČÍK |
|
|
KULÍK |
|
|
KUNDERA |
|
|
KURFÜRST |
|
|
MÁDR |
|
|
PROKEŠ |
|
|
PŘICHYSTAL |
|
|
SCHLIBENER |
|
|
SRNA |
|
|
zpet do kalendare
Document Engarde - 1.2.2011 7:55:28