zpet do kalendare
Finále Mistrovství ČR Liberec 2011
Fleret senioři jednotlivci
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
11. a 12. 6. 2011
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
CHOUPENITCH |
Alexande |
CZ |
BRNO |
2 |
KREJCIK |
Jan |
CZ |
USK |
3 |
KUNDERA |
Vaclav |
CZ |
BRNO |
3 |
MADR |
Vilem |
CZ |
USK |
5 |
PRICHYSTAL |
Miroslav |
CZ |
BRNO |
6 |
KURFURST |
Jan |
CZ |
BYSTRICE |
7 |
SRNA |
Jan |
CZ |
BRNO |
8 |
PROKES |
Josef |
CZ |
USK |
9 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
10 |
CHREN |
Tomas |
CZ |
BOHEMIANS |
11 |
DURAJ |
Stanislav |
CZ |
OSTRAVA |
12 |
SLAVIK |
Jakub |
CZ |
OSTRAVA |
13 |
KULIK |
Milan |
CZ |
LIBEREC |
14 |
LATAL |
Martin |
CZ |
STERNBERK |
15 |
CIMLER |
Cestmir |
CZ |
BOHEMIANS |
16 |
KARDAS |
Jan |
CZ |
OSTRAVA |
17 |
ONDRACEK |
Jan |
CZ |
BRNO |
18 |
KORINEK |
David |
CZ |
HRADEC KR. |
19 |
LEVITNER |
Simon |
CZ |
HRADEC KR. |
20 |
BALKO |
Stefan |
CZ |
USTI |
21 |
BENES |
Jan |
CZ |
BRNO |
22 |
KOUBA |
Vit |
CZ |
BOHEMIANS |
Čtvrt finale
1 |
CHOUPENITCH Alexande |
Brno |
|
|
|
CHOUPENITCH Alexande |
8 |
PROKES Josef |
Usk |
15/11 |
|
|
|
|
CHOUPENITCH Alexande |
5 |
KURFURST Jan |
Bystrice |
|
15/3 |
|
|
|
MADR Vilem |
|
4 |
MADR Vilem |
Usk |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
CHOUPENITCH Alexande |
3 |
KUNDERA Vaclav |
Brno |
|
|
15/8 |
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
|
6 |
SRNA Jan |
Brno |
15/8 |
|
|
|
|
|
KREJCIK Jan |
7 |
KREJCIK Jan |
Usk |
|
15/11 |
|
|
|
KREJCIK Jan |
2 |
PRICHYSTAL Miroslav |
Brno |
15/10 |
Eliminace 32
1 |
CHOUPENITCH Alexande |
Brno |
|
|
|
CHOUPENITCH Alexande |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
CHOUPENITCH Alexande |
17 |
KORINEK David |
Hradec Kr. |
|
15/1 |
|
|
|
CIMLER Cestmir |
16 |
CIMLER Cestmir |
Bohemians |
15/7 |
|
9 |
SOKOL Vratislav |
C.Tesin |
|
|
|
SOKOL Vratislav |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
PROKES Josef |
25 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
PROKES Josef |
8 |
PROKES Josef |
Usk |
|
|
5 |
KURFURST Jan |
Bystrice |
|
|
|
KURFURST Jan |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
KURFURST Jan |
21 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
SLAVIK Jakub |
12 |
SLAVIK Jakub |
Ostrava |
|
|
13 |
KULIK Milan |
Liberec |
|
|
|
KULIK Milan |
20 |
|
|
|
|
|
|
|
MADR Vilem |
29 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
MADR Vilem |
4 |
MADR Vilem |
Usk |
|
|
3 |
KUNDERA Vaclav |
Brno |
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
19 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
LATAL Martin |
14 |
LATAL Martin |
Sternberk |
|
|
11 |
DURAJ Stanislav |
Ostrava |
|
|
|
DURAJ Stanislav |
22 |
|
|
|
|
|
|
|
SRNA Jan |
27 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
SRNA Jan |
6 |
SRNA Jan |
Brno |
|
|
7 |
KREJCIK Jan |
Usk |
|
|
|
KREJCIK Jan |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
KREJCIK Jan |
23 |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
CHREN Tomas |
10 |
CHREN Tomas |
Bohemians |
|
|
15 |
ONDRACEK Jan |
Brno |
|
|
|
KARDAS Jan |
18 |
KARDAS Jan |
Ostrava |
15/11 |
|
|
|
|
PRICHYSTAL Miroslav |
31 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
PRICHYSTAL Miroslav |
2 |
PRICHYSTAL Miroslav |
Brno |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CHOUPENITCH |
Alexande |
CZ |
BRNO |
1.000 |
13 |
20 |
postupující |
2 |
PRICHYSTAL |
Miroslav |
CZ |
BRNO |
1.000 |
11 |
25 |
postupující |
3 |
KUNDERA |
Vaclav |
CZ |
BRNO |
1.000 |
10 |
20 |
postupující |
4 |
MADR |
Vilem |
CZ |
USK |
0.800 |
16 |
24 |
postupující |
5 |
KURFURST |
Jan |
CZ |
BYSTRICE |
0.800 |
13 |
22 |
postupující |
6 |
SRNA |
Jan |
CZ |
BRNO |
0.800 |
12 |
23 |
postupující |
7 |
KREJCIK |
Jan |
CZ |
USK |
0.800 |
11 |
24 |
postupující |
8 |
PROKES |
Josef |
CZ |
USK |
0.750 |
4 |
15 |
postupující |
9 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
0.600 |
1 |
19 |
postupující |
10 |
CHREN |
Tomas |
CZ |
BOHEMIANS |
0.500 |
6 |
17 |
postupující |
11 |
DURAJ |
Stanislav |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
3 |
16 |
postupující |
12 |
SLAVIK |
Jakub |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
-2 |
11 |
postupující |
13 |
KULIK |
Milan |
CZ |
LIBEREC |
0.400 |
0 |
16 |
postupující |
14 |
LATAL |
Martin |
CZ |
STERNBERK |
0.400 |
-7 |
13 |
postupující |
15 |
ONDRACEK |
Jan |
CZ |
BRNO |
0.250 |
-5 |
12 |
postupující |
16 |
CIMLER |
Cestmir |
CZ |
BOHEMIANS |
0.250 |
-7 |
11 |
postupující |
17 |
KORINEK |
David |
CZ |
HRADEC KR. |
0.250 |
-9 |
9 |
postupující |
18 |
KARDAS |
Jan |
CZ |
OSTRAVA |
0.200 |
-9 |
12 |
postupující |
19 |
LEVITNER |
Simon |
CZ |
HRADEC KR. |
0.200 |
-15 |
8 |
vyřazen |
20 |
BALKO |
Stefan |
CZ |
USTI |
0.000 |
-13 |
7 |
vyřazen |
21 |
BENES |
Jan |
CZ |
BRNO |
0.000 |
-14 |
11 |
vyřazen |
22 |
KOUBA |
Vit |
CZ |
BOHEMIANS |
0.000 |
-19 |
6 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KUNDERA Vaclav |
Brno |
|
|
V |
V |
V |
V |
|
4/4 |
10 |
20 |
ONDRACEK Jan |
Brno |
|
3 |
|
V |
1 |
3 |
|
1/4 |
-5 |
12 |
CHREN Tomas |
Bohemians |
|
4 |
3 |
|
V |
V |
|
2/4 |
6 |
17 |
SLAVIK Jakub |
Ostrava |
|
1 |
V |
0 |
|
V |
|
2/4 |
-2 |
11 |
KORINEK David |
Hradec Kr. |
|
2 |
V4 |
1 |
2 |
|
|
1/4 |
-9 |
9 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHOUPENITCH Alexande |
Brno |
|
|
V |
V |
V |
V |
|
4/4 |
13 |
20 |
PROKES Josef |
Usk |
|
0 |
|
V |
V |
V |
|
3/4 |
4 |
15 |
CIMLER Cestmir |
Bohemians |
|
4 |
0 |
|
2 |
V |
|
1/4 |
-7 |
11 |
DURAJ Stanislav |
Ostrava |
|
3 |
3 |
V |
|
V |
|
2/4 |
3 |
16 |
BALKO Stefan |
Usti |
|
0 |
3 |
3 |
1 |
|
|
0/4 |
-13 |
7 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KARDAS Jan |
Ostrava |
|
|
4 |
0 |
V |
0 |
3 |
|
1/5 |
-9 |
12 |
SOKOL Vratislav |
C.Tesin |
|
V |
|
V |
V |
1 |
3 |
|
3/5 |
1 |
19 |
KULIK Milan |
Liberec |
|
V |
2 |
|
V |
2 |
2 |
|
2/5 |
0 |
16 |
KOUBA Vit |
Bohemians |
|
1 |
2 |
1 |
|
0 |
2 |
|
0/5 |
-19 |
6 |
MADR Vilem |
Usk |
|
V |
V |
V |
V |
|
4 |
|
4/5 |
16 |
24 |
PRICHYSTAL Miroslav |
Brno |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
11 |
25 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SRNA Jan |
Brno |
|
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
4/5 |
12 |
23 |
BENES Jan |
Brno |
|
1 |
|
3 |
3 |
4 |
0 |
|
0/5 |
-14 |
11 |
LATAL Martin |
Sternberk |
|
1 |
V |
|
V |
2 |
0 |
|
2/5 |
-7 |
13 |
LEVITNER Simon |
Hradec Kr. |
|
0 |
V |
2 |
|
0 |
1 |
|
1/5 |
-15 |
8 |
KREJCIK Jan |
Usk |
|
4 |
V |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
11 |
24 |
KURFURST Jan |
Bystrice |
|
V |
V |
V |
V |
2 |
|
|
4/5 |
13 |
22 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CHREN |
|
|
|
1 |
1 |
0 |
DURAJ |
|
|
|
1 |
1 |
0 |
KARDAS |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
KOUBA |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
KREJCIK |
|
|
|
0 |
1 |
1 |
KUBISTA |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
KULIK |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
KUNDERA |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
LATAL |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
MADR |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
PRICHYSTAL |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
PROKES |
|
|
|
1 |
0 |
3 |
SABART |
|
|
|
0 |
2 |
1 |
SRNA |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 17.6.2011 12:06:18