zpet do kalendare
Pohár hejtmana Zlínského kraje - veteráni kord 30-39 let
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
BABOROVÁ Zlata |
|
|
|
V |
4 |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
V |
|
2/8 |
-19 |
18 |
HATLEOVÁ Veronika |
|
|
4 |
|
V |
V |
3 |
2 |
2 |
1 |
4 |
|
2/8 |
-11 |
26 |
BUKOVSKÝ Marek |
|
|
V |
4 |
|
1 |
V |
3 |
3 |
3 |
1 |
|
2/8 |
-11 |
25 |
KAZÍK Martin |
|
|
V |
3 |
V |
|
V |
2 |
V |
4 |
V |
|
5/8 |
8 |
34 |
MOLOKOV Vitaliy |
|
|
V |
V |
2 |
4 |
|
4 |
1 |
3 |
0 |
|
2/8 |
-11 |
24 |
PRYL Dobromil |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
2 |
V |
|
7/8 |
16 |
37 |
BELCREDI VLČEK Martin |
|
|
V |
V |
V |
2 |
V |
4 |
|
3 |
V |
|
5/8 |
10 |
34 |
KONCZYLO Tomasz |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
8/8 |
21 |
40 |
ERNOZAROVA Gulzira |
|
|
3 |
V |
V |
4 |
V |
1 |
2 |
2 |
|
|
3/8 |
-3 |
27 |
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
KONCZYLO |
Tomasz |
POL |
WROCLAV |
1.000 |
21 |
40 |
2 |
PRYL |
Dobromil |
CZE |
SOKOL VRŠOVICE |
0.875 |
16 |
37 |
3 |
BELCREDI VLČEK |
Martin |
CZE |
SOKOL BRNO ŽIDENICE |
0.625 |
10 |
34 |
4 |
KAZÍK |
Martin |
SVK |
KLUB ŠERMU SNINA |
0.625 |
8 |
34 |
5 |
ERNOZAROVA |
Gulzira |
CZE |
VŠTJ FS PRAHA |
0.375 |
-3 |
27 |
6 |
HATLEOVÁ |
Veronika |
CZE |
SOKOL VRŠOVICE |
0.250 |
-11 |
26 |
7 |
BUKOVSKÝ |
Marek |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ZLÍN |
0.250 |
-11 |
25 |
8 |
MOLOKOV |
Vitaliy |
CZE |
KLUB ŠERMU SK ZLÍN |
0.250 |
-11 |
24 |
9 |
BABOROVÁ |
Zlata |
CZE |
LOKOMOTIVA TEPLICE |
0.250 |
-19 |
18 |
Pohár hejtmana Zlínského kraje - veteráni kord 40-49 let
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
KOSEK Karel |
|
|
|
3 |
V |
V |
4 |
|
2/4 |
0 |
17 |
ŠAFÁRIK Tibor Ml |
|
|
V |
|
2 |
1 |
4 |
|
1/4 |
-6 |
12 |
KRMÁŠEK Svatopluk |
|
|
3 |
V |
|
V |
V |
|
3/4 |
5 |
18 |
LÁTAL Martin |
|
|
4 |
V |
3 |
|
V |
|
2/4 |
3 |
17 |
ZASCHKE Pavel |
|
|
V |
V |
3 |
3 |
|
|
2/4 |
-2 |
16 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
JÍLEK Jaroslav |
|
|
|
V |
V |
V |
V |
2 |
|
4/5 |
6 |
22 |
VALKOVIČ Martin |
|
|
2 |
|
3 |
V |
1 |
1 |
|
1/5 |
-9 |
12 |
ZAPADLO Richard |
|
|
4 |
V |
|
V |
4 |
3 |
|
2/5 |
0 |
21 |
ČECHÁK Petr |
|
|
4 |
1 |
3 |
|
V |
3 |
|
1/5 |
-7 |
16 |
HRUDKA Bohumil |
|
|
1 |
V |
V |
3 |
|
4 |
|
2/5 |
-2 |
18 |
VLADÍK Radim |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
12 |
25 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
VLADÍK |
Radim |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
1.000 |
12 |
25 |
2 |
JÍLEK |
Jaroslav |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.800 |
6 |
22 |
3 |
KRMÁŠEK |
Svatopluk |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.750 |
5 |
18 |
4 |
LÁTAL |
Martin |
CZE |
ŠERM SOKOL ŠTERNBERK |
0.500 |
3 |
17 |
5 |
KOSEK |
Karel |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
0.500 |
0 |
17 |
6 |
ZASCHKE |
Pavel |
CZE |
LOKOMOTIVA TEPLICE |
0.500 |
-2 |
16 |
7 |
ZAPADLO |
Richard |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
0.400 |
0 |
21 |
8 |
HRUDKA |
Bohumil |
CZE |
DUKLA PRAHA |
0.400 |
-2 |
18 |
9 |
ŠAFÁRIK |
Tibor Ml |
SVK |
KŠK 1903 |
0.250 |
-6 |
12 |
10 |
ČECHÁK |
Petr |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
0.200 |
-7 |
16 |
11 |
VALKOVIČ |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-9 |
12 |
Eliminace 16
1 |
VLADÍK Radim |
|
|
|
|
VLADÍK Radim |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
HRUDKA Bohumil |
9 |
ŠAFÁRIK Tibor Ml |
|
|
10/7 |
|
|
|
HRUDKA Bohumil |
|
8 |
HRUDKA Bohumil |
|
10/5 |
|
|
|
|
|
|
HRUDKA Bohumil |
5 |
KOSEK Karel |
|
|
|
10/7 |
|
|
|
KOSEK Karel |
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LÁTAL Martin |
|
13 |
|
|
|
10/4 |
|
|
|
|
LÁTAL Martin |
|
|
4 |
LÁTAL Martin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HRUDKA Bohumil |
3 |
KRMÁŠEK Svatopluk |
|
|
|
|
10/9 |
|
|
|
KRMÁŠEK Svatopluk |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KRMÁŠEK Svatopluk |
|
11 |
VALKOVIČ Martin |
|
|
10/6 |
|
|
|
|
VALKOVIČ Martin |
|
|
6 |
ZASCHKE Pavel |
|
10/5 |
|
|
|
|
|
|
|
KRMÁŠEK Svatopluk |
7 |
ZAPADLO Richard |
|
|
|
10/7 |
|
|
|
ZAPADLO Richard |
|
10 |
ČECHÁK Petr |
|
10/5 |
|
|
|
|
|
JÍLEK Jaroslav |
15 |
|
|
|
10/8 |
|
|
|
JÍLEK Jaroslav |
2 |
JÍLEK Jaroslav |
|
|
Třetí místo
1 |
LÁTAL Martin |
|
|
|
|
LÁTAL Martin |
2 |
JÍLEK Jaroslav |
|
10/4 |
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
1 |
HRUDKA |
Bohumil |
CZE |
DUKLA PRAHA |
2 |
KRMÁŠEK |
Svatopluk |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
3 |
LÁTAL |
Martin |
CZE |
ŠERM SOKOL ŠTERNBERK |
4 |
JÍLEK |
Jaroslav |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
5 |
VLADÍK |
Radim |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
6 |
KOSEK |
Karel |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
7 |
ZAPADLO |
Richard |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
8 |
VALKOVIČ |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
9 |
ZASCHKE |
Pavel |
CZE |
LOKOMOTIVA TEPLICE |
10 |
ŠAFÁRIK |
Tibor Ml |
SVK |
KŠK 1903 |
11 |
ČECHÁK |
Petr |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
Pohár hejtmana Zlínského kraje - veteráni kord 50-59 let
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
TRČKA Roman |
|
|
|
4 |
1 |
4 |
V |
2 |
4 |
|
1/6 |
-9 |
20 |
SVOBODA Ivo |
|
|
V |
|
V |
V |
4 |
V |
4 |
|
4/6 |
8 |
28 |
LÍSKOVEC Petr |
|
|
V |
2 |
|
V |
4 |
V |
1 |
|
3/6 |
2 |
22 |
PAXA Richard |
|
|
V |
2 |
2 |
|
3 |
4 |
3 |
|
1/6 |
-10 |
19 |
JAKEŠ Jiří |
|
|
4 |
V |
V |
V |
|
V |
4 |
|
4/6 |
5 |
28 |
LUBY Ludovít |
|
|
V |
2 |
2 |
V |
2 |
|
2 |
|
2/6 |
-8 |
18 |
KAZÍK Dalibor |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
12 |
30 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
VÁHALA Bohumír |
|
|
|
V |
V |
2 |
4 |
V |
|
3/5 |
3 |
21 |
JINDRA Jan |
|
|
3 |
|
V |
V |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
23 |
CIMLEROVÁ Zuzana |
|
|
3 |
2 |
|
0 |
4 |
V |
|
1/5 |
-10 |
14 |
BALKO Štefan |
|
|
V |
4 |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
14 |
24 |
BODÓ Jiří |
|
|
V |
3 |
V |
3 |
|
V |
|
3/5 |
2 |
21 |
JAKEŠOVÁ Blanka |
|
|
2 |
0 |
4 |
0 |
1 |
|
|
0/5 |
-18 |
7 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
KAZÍK |
Dalibor |
SVK |
KLUB ŠERMU SNINA |
1.000 |
12 |
30 |
2 |
BALKO |
Štefan |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM |
0.800 |
14 |
24 |
3 |
JINDRA |
Jan |
CZE |
MOPE PRAHA |
0.800 |
9 |
23 |
4 |
SVOBODA |
Ivo |
CZE |
TJ BOHEMIANS PRAHA |
0.667 |
8 |
28 |
5 |
JAKEŠ |
Jiří |
CZE |
LOKOMOTIVA TEPLICE |
0.667 |
5 |
28 |
6 |
VÁHALA |
Bohumír |
CZE |
KLUB ŠERMU SK ZLÍN |
0.600 |
3 |
21 |
7 |
BODÓ |
Jiří |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
0.600 |
2 |
21 |
8 |
LÍSKOVEC |
Petr |
CZE |
TJ BANÍK MOST |
0.500 |
2 |
22 |
9 |
LUBY |
Ludovít |
SVK |
KŠK 1903 |
0.333 |
-8 |
18 |
10 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
CZE |
SOKOL VRŠOVICE |
0.200 |
-10 |
14 |
11 |
TRČKA |
Roman |
CZE |
TJ DUKLA OLOMOUC |
0.167 |
-9 |
20 |
12 |
PAXA |
Richard |
CZE |
TJ DUKLA OLOMOUC |
0.167 |
-10 |
19 |
13 |
JAKEŠOVÁ |
Blanka |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ZLÍN |
0.000 |
-18 |
7 |
Eliminace 16
1 |
KAZÍK Dalibor |
|
|
|
|
KAZÍK Dalibor |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
KAZÍK Dalibor |
9 |
LUBY Ludovít |
|
|
10/2 |
|
|
|
LUBY Ludovít |
|
8 |
LÍSKOVEC Petr |
|
10/7 |
|
|
|
|
|
|
SVOBODA Ivo |
5 |
JAKEŠ Jiří |
|
|
|
10/8 |
|
|
|
JAKEŠ Jiří |
|
|
12 |
PAXA Richard |
|
10/7 |
|
|
|
|
|
|
SVOBODA Ivo |
|
13 |
JAKEŠOVÁ Blanka |
|
|
10/9 |
|
|
|
|
SVOBODA Ivo |
|
|
4 |
SVOBODA Ivo |
|
10/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
JINDRA Jan |
3 |
JINDRA Jan |
|
|
|
|
10/5 |
|
|
|
JINDRA Jan |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JINDRA Jan |
|
11 |
TRČKA Roman |
|
|
10/8 |
|
|
|
|
TRČKA Roman |
|
|
6 |
VÁHALA Bohumír |
|
10/5 |
|
|
|
|
|
|
|
JINDRA Jan |
7 |
BODÓ Jiří |
|
|
|
10/7 |
|
|
|
BODÓ Jiří |
|
10 |
CIMLEROVÁ Zuzana |
|
10/6 |
|
|
|
|
|
BALKO Štefan |
15 |
|
|
|
10/8 |
|
|
|
BALKO Štefan |
2 |
BALKO Štefan |
|
|
Třetí místo
1 |
KAZÍK Dalibor |
|
|
|
|
KAZÍK Dalibor |
2 |
BALKO Štefan |
|
10/6 |
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
1 |
JINDRA |
Jan |
CZE |
MOPE PRAHA |
2 |
SVOBODA |
Ivo |
CZE |
TJ BOHEMIANS PRAHA |
3 |
KAZÍK |
Dalibor |
SVK |
KLUB ŠERMU SNINA |
4 |
BALKO |
Štefan |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM |
5 |
JAKEŠ |
Jiří |
CZE |
LOKOMOTIVA TEPLICE |
6 |
BODÓ |
Jiří |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
7 |
LUBY |
Ludovít |
CZE |
KŠK 1903 |
8 |
TRČKA |
Roman |
CZE |
TJ DUKLA OLOMOUC |
9 |
VÁHALA |
Bohumír |
CZE |
SK ZLÍN |
10 |
LÍSKOVEC |
Petr |
CZE |
TJ BANÍK MOST |
11 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
CZE |
SOKOL VRŠOVICE |
12 |
PAXA |
Richard |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
13 |
JAKEŠOVÁ |
Blanka |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ZLÍN |
Pohár hejtmana Zlínského kraje - veteráni kord 60+ let
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
VAJDA Radim |
|
|
|
1 |
3 |
V |
4 |
2 |
V |
3 |
|
2/7 |
-9 |
23 |
RYNEŠ František |
|
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
7/7 |
24 |
35 |
OPAVSKÝ Ilja |
|
|
V |
1 |
|
3 |
4 |
V |
3 |
1 |
|
2/7 |
-9 |
22 |
ŠAFÁRIK Tibor |
|
|
3 |
0 |
V |
|
V |
V |
V |
1 |
|
4/7 |
1 |
24 |
CHREN Dominik |
|
|
V |
1 |
V |
1 |
|
V |
3 |
V |
|
4/7 |
-6 |
25 |
MALOŇ Zdeněk |
|
|
V |
1 |
3 |
2 |
4 |
|
2 |
1 |
|
1/7 |
-14 |
18 |
CHILO Imrich |
|
|
4 |
4 |
V |
2 |
V |
V |
|
3 |
|
3/7 |
0 |
28 |
KUČERA Jan |
|
|
V |
3 |
V |
V |
4 |
V |
V |
|
|
5/7 |
13 |
32 |
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
RYNEŠ |
František |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
1.000 |
24 |
35 |
2 |
KUČERA |
Jan |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA KARLOVY VARY |
0.714 |
13 |
32 |
3 |
ŠAFÁRIK |
Tibor |
SVK |
KŠK 1903 |
0.571 |
1 |
24 |
4 |
CHREN |
Dominik |
CZE |
TJ BOHEMIANS PRAHA |
0.571 |
-6 |
25 |
5 |
CHILO |
Imrich |
SVK |
KŠK 1903 |
0.429 |
0 |
28 |
6 |
VAJDA |
Radim |
CZE |
ASPV SK ZLÍN |
0.286 |
-9 |
23 |
7 |
OPAVSKÝ |
Ilja |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ZLÍN |
0.286 |
-9 |
22 |
8 |
MALOŇ |
Zdeněk |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ZLÍN |
0.143 |
-14 |
18 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 11.5.2011 9:59:36