zpet do kalendare
Velká cena Karlových Varů
kord juniorky a kadetky
TJ Lokomotiva Karlovy Vary
29. 1. 2011
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
KADER AGHOVÁ |
Magdalena |
|
FC KARLÍN |
2 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
|
LOKO PLZEŇ |
3 |
SUCHÁ |
Pavlína |
|
FC KARLÍN |
3 |
SZABO |
Nikola |
|
USK PRAHA |
5 |
HOFMANOVÁ |
Michaela |
|
USK PRAHA |
6 |
KRAICZY |
Nicolle |
|
FC KARLÍN |
7 |
MYŠKOVÁ |
Petra |
|
LOKO KARLOVY VARY |
8 |
HABRYCHOVÁ |
Eva |
|
LOKO PLZEŇ |
9 |
MORAVCOVÁ |
Nikol |
|
LOKO KARLOVY VARY |
10 |
SOUDNÁ |
Marie |
|
USK PRAHA |
11 |
DANIELOVÁ |
Kristýna |
|
USK PRAHA |
12 |
HOLENDOVÁ |
Klára |
|
RIEGEL PRAHA |
13 |
SYSLOVÁ |
Adéla |
|
SC PRAHA |
14 |
BENEŠOVÁ |
Eva |
|
LOKO KARLOVY VARY |
15 |
GLOZLOVÁ |
Kateřina |
|
SC PRAHA |
16 |
BRZICOVÁ |
Kateřina |
|
DEJVICE |
17 |
MATĚJKOVÁ |
Eva |
|
FC KARLÍN |
18 |
KÁNSKÁ |
Zuzana |
|
SC PRAHA |
19 |
ŽENÍŠKOVÁ |
Tereza |
|
LOKO PLZEŇ |
20 |
AMLEROVÁ |
Zuzana |
|
TEPLICE |
21 |
KRAFTOVÁ |
Daniela |
|
SC PRAHA |
22 |
AUZKÁ |
Tereza |
|
DEJVICE |
23 |
ERBANOVÁ |
Tereza |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
Čtvrt finale
1 |
HOFMANOVÁ Michaela |
Usk Praha |
|
|
|
SUCHÁ Pavlína |
8 |
SUCHÁ Pavlína |
Fc Karlín |
15/11 |
|
|
|
|
KADER AGHOVÁ Magdalena |
5 |
KADER AGHOVÁ Magdalena |
Fc Karlín |
|
15/11 |
|
|
|
KADER AGHOVÁ Magdalena |
|
4 |
MYŠKOVÁ Petra |
Loko Karlovy Vary |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
KADER AGHOVÁ Magdalena |
3 |
KRAICZY Nicolle |
Fc Karlín |
|
|
7/3 |
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
|
6 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
15/3 |
|
|
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
7 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
12/9 |
|
|
|
SZABO Nikola |
2 |
SZABO Nikola |
Usk Praha |
15/12 |
Tableau g
1 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
8 |
HOLENDOVÁ Klára |
Riegel Praha |
13/8 |
|
5 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
|
|
HABRYCHOVÁ Eva |
4 |
MORAVCOVÁ Nikol |
Loko Karlovy Vary |
15/6 |
|
3 |
SUCHÁ Pavlína |
Fc Karlín |
|
|
|
SUCHÁ Pavlína |
6 |
SOUDNÁ Marie |
Usk Praha |
15/12 |
|
7 |
DANIELOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
|
|
|
KADER AGHOVÁ Magdalena |
2 |
KADER AGHOVÁ Magdalena |
Fc Karlín |
15/11 |
Tableaux e-f de 16
1 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
|
|
HABRYCHOVÁ Eva |
16 |
ERBANOVÁ Tereza |
Ústí Nad Labem |
15/6 |
|
|
|
|
HABRYCHOVÁ Eva |
9 |
BENEŠOVÁ Eva |
Loko Karlovy Vary |
|
15/12 |
|
|
|
BENEŠOVÁ Eva |
8 |
KRAFTOVÁ Daniela |
Sc Praha |
15/10 |
|
5 |
SYSLOVÁ Adéla |
Sc Praha |
|
|
|
SYSLOVÁ Adéla |
12 |
AMLEROVÁ Zuzana |
Teplice |
15/12 |
|
|
|
|
DANIELOVÁ Kristýna |
13 |
AUZKÁ Tereza |
Dejvice |
|
15/13 |
|
|
|
DANIELOVÁ Kristýna |
4 |
DANIELOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
15/12 |
|
3 |
MATĚJKOVÁ Eva |
Fc Karlín |
|
|
|
HOLENDOVÁ Klára |
14 |
HOLENDOVÁ Klára |
Riegel Praha |
15/12 |
|
|
|
|
HOLENDOVÁ Klára |
11 |
BRZICOVÁ Kateřina |
Dejvice |
|
15/10 |
|
|
|
BRZICOVÁ Kateřina |
6 |
ŽENÍŠKOVÁ Tereza |
Loko Plzeň |
15/13 |
|
7 |
GLOZLOVÁ Kateřina |
Sc Praha |
|
|
|
GLOZLOVÁ Kateřina |
10 |
KÁNSKÁ Zuzana |
Sc Praha |
15/7 |
|
|
|
|
SOUDNÁ Marie |
15 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
SOUDNÁ Marie |
2 |
SOUDNÁ Marie |
Usk Praha |
|
Tableau de 32
1 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
17 |
AMLEROVÁ Zuzana |
Teplice |
|
13/7 |
|
|
|
ŽENÍŠKOVÁ Tereza |
|
16 |
ŽENÍŠKOVÁ Tereza |
Loko Plzeň |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
MYŠKOVÁ Petra |
9 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
|
11/6 |
|
|
|
HABRYCHOVÁ Eva |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
MYŠKOVÁ Petra |
25 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
MYŠKOVÁ Petra |
8 |
MYŠKOVÁ Petra |
Loko Karlovy Vary |
|
|
5 |
SUCHÁ Pavlína |
Fc Karlín |
|
|
|
SUCHÁ Pavlína |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
SUCHÁ Pavlína |
21 |
HOLENDOVÁ Klára |
Riegel Praha |
|
15/10 |
|
|
|
DANIELOVÁ Kristýna |
|
12 |
DANIELOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
SZABO Nikola |
13 |
SYSLOVÁ Adéla |
Sc Praha |
|
|
15/11 |
|
|
|
SYSLOVÁ Adéla |
|
20 |
BRZICOVÁ Kateřina |
Dejvice |
15/7 |
|
|
|
|
|
SZABO Nikola |
29 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
SZABO Nikola |
4 |
SZABO Nikola |
Usk Praha |
|
|
3 |
HOFMANOVÁ Michaela |
Usk Praha |
|
|
|
HOFMANOVÁ Michaela |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
HOFMANOVÁ Michaela |
19 |
KRAFTOVÁ Daniela |
Sc Praha |
|
15/2 |
|
|
|
KRAFTOVÁ Daniela |
|
14 |
KÁNSKÁ Zuzana |
Sc Praha |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
HOFMANOVÁ Michaela |
11 |
MATĚJKOVÁ Eva |
Fc Karlín |
|
|
15/14 |
|
|
|
MATĚJKOVÁ Eva |
|
22 |
AUZKÁ Tereza |
Dejvice |
15/7 |
|
|
|
|
|
MORAVCOVÁ Nikol |
27 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
MORAVCOVÁ Nikol |
6 |
MORAVCOVÁ Nikol |
Loko Karlovy Vary |
|
|
7 |
KRAICZY Nicolle |
Fc Karlín |
|
|
|
KRAICZY Nicolle |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
KRAICZY Nicolle |
23 |
ERBANOVÁ Tereza |
Ústí Nad Labem |
|
15/14 |
|
|
|
SOUDNÁ Marie |
|
10 |
SOUDNÁ Marie |
Usk Praha |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
KRAICZY Nicolle |
15 |
BENEŠOVÁ Eva |
Loko Karlovy Vary |
|
|
15/14 |
|
|
|
GLOZLOVÁ Kateřina |
|
18 |
GLOZLOVÁ Kateřina |
Sc Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
KADER AGHOVÁ Magdalena |
31 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
KADER AGHOVÁ Magdalena |
2 |
KADER AGHOVÁ Magdalena |
Fc Karlín |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
|
LOKO PLZEŇ |
8/9 |
26 |
41 |
postupující |
2 |
KADER AGHOVÁ |
Magdalena |
|
FC KARLÍN |
8/10 |
16 |
41 |
postupující |
3 |
HOFMANOVÁ |
Michaela |
|
USK PRAHA |
8/10 |
14 |
46 |
postupující |
4 |
SZABO |
Nikola |
|
USK PRAHA |
8/10 |
8 |
48 |
postupující |
5 |
SUCHÁ |
Pavlína |
|
FC KARLÍN |
6/8 |
11 |
33 |
postupující |
6 |
MORAVCOVÁ |
Nikol |
|
LOKO KARLOVY VARY |
7/10 |
11 |
45 |
postupující |
7 |
KRAICZY |
Nicolle |
|
FC KARLÍN |
7/10 |
7 |
40 |
postupující |
8 |
MYŠKOVÁ |
Petra |
|
LOKO KARLOVY VARY |
6/9 |
16 |
42 |
postupující |
9 |
HABRYCHOVÁ |
Eva |
|
LOKO PLZEŇ |
6/9 |
5 |
36 |
postupující |
10 |
SOUDNÁ |
Marie |
|
USK PRAHA |
6/10 |
5 |
41 |
postupující |
11 |
MATĚJKOVÁ |
Eva |
|
FC KARLÍN |
6/10 |
3 |
41 |
postupující |
12 |
DANIELOVÁ |
Kristýna |
|
USK PRAHA |
4/8 |
-2 |
29 |
postupující |
13 |
SYSLOVÁ |
Adéla |
|
SC PRAHA |
4/9 |
-3 |
35 |
postupující |
14 |
KÁNSKÁ |
Zuzana |
|
SC PRAHA |
4/10 |
0 |
39 |
postupující |
15 |
BENEŠOVÁ |
Eva |
|
LOKO KARLOVY VARY |
4/10 |
-1 |
39 |
postupující |
16 |
ŽENÍŠKOVÁ |
Tereza |
|
LOKO PLZEŇ |
3/10 |
-7 |
33 |
postupující |
17 |
AMLEROVÁ |
Zuzana |
|
TEPLICE |
3/10 |
-8 |
36 |
postupující |
18 |
GLOZLOVÁ |
Kateřina |
|
SC PRAHA |
3/10 |
-10 |
32 |
postupující |
19 |
KRAFTOVÁ |
Daniela |
|
SC PRAHA |
2/9 |
-12 |
31 |
postupující |
20 |
BRZICOVÁ |
Kateřina |
|
DEJVICE |
2/9 |
-21 |
22 |
postupující |
21 |
HOLENDOVÁ |
Klára |
|
RIEGEL PRAHA |
2/10 |
-15 |
31 |
postupující |
22 |
AUZKÁ |
Tereza |
|
DEJVICE |
2/10 |
-17 |
30 |
postupující |
23 |
ERBANOVÁ |
Tereza |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
1/10 |
-26 |
22 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
|
LOKO PLZEŇ |
1.000 |
17 |
25 |
postupující |
2 |
SUCHÁ |
Pavlína |
|
FC KARLÍN |
1.000 |
8 |
20 |
postupující |
3 |
KADER AGHOVÁ |
Magdalena |
|
FC KARLÍN |
0.800 |
12 |
21 |
postupující |
4 |
MORAVCOVÁ |
Nikol |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.800 |
10 |
24 |
postupující |
5 |
HOFMANOVÁ |
Michaela |
|
USK PRAHA |
0.800 |
7 |
23 |
postupující |
6 |
KRAICZY |
Nicolle |
|
FC KARLÍN |
0.800 |
7 |
21 |
postupující |
7 |
SZABO |
Nikola |
|
USK PRAHA |
0.800 |
3 |
24 |
postupující |
8 |
HABRYCHOVÁ |
Eva |
|
LOKO PLZEŇ |
0.750 |
3 |
18 |
postupující |
9 |
SYSLOVÁ |
Adéla |
|
SC PRAHA |
0.600 |
2 |
22 |
postupující |
10 |
MATĚJKOVÁ |
Eva |
|
FC KARLÍN |
0.600 |
1 |
22 |
postupující |
11 |
SOUDNÁ |
Marie |
|
USK PRAHA |
0.600 |
1 |
18 |
postupující |
12 |
MYŠKOVÁ |
Petra |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.500 |
3 |
18 |
postupující |
13 |
BENEŠOVÁ |
Eva |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.400 |
0 |
20 |
postupující |
14 |
ŽENÍŠKOVÁ |
Tereza |
|
LOKO PLZEŇ |
0.400 |
-1 |
18 |
postupující |
15 |
GLOZLOVÁ |
Kateřina |
|
SC PRAHA |
0.400 |
-6 |
15 |
postupující |
16 |
DANIELOVÁ |
Kristýna |
|
USK PRAHA |
0.250 |
-7 |
11 |
postupující |
17 |
KÁNSKÁ |
Zuzana |
|
SC PRAHA |
0.200 |
-2 |
20 |
postupující |
18 |
AMLEROVÁ |
Zuzana |
|
TEPLICE |
0.200 |
-5 |
18 |
postupující |
19 |
BRZICOVÁ |
Kateřina |
|
DEJVICE |
0.200 |
-9 |
15 |
postupující |
20 |
AUZKÁ |
Tereza |
|
DEJVICE |
0.200 |
-11 |
12 |
postupující |
21 |
ERBANOVÁ |
Tereza |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
0.200 |
-13 |
10 |
postupující |
22 |
KRAFTOVÁ |
Daniela |
|
SC PRAHA |
0.000 |
-7 |
13 |
postupující |
23 |
HOLENDOVÁ |
Klára |
|
RIEGEL PRAHA |
0.000 |
-13 |
12 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DANIELOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
|
|
V |
3 |
1 |
2 |
|
1/4 |
-7 |
11 |
KRAFTOVÁ Daniela |
Sc Praha |
|
3 |
|
2 |
4 |
4 |
|
0/4 |
-7 |
13 |
SUCHÁ Pavlína |
Fc Karlín |
|
V |
V |
|
V |
V |
|
4/4 |
8 |
20 |
MYŠKOVÁ Petra |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
V |
4 |
|
4 |
|
2/4 |
3 |
18 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
3 |
V |
|
|
3/4 |
3 |
18 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BRZICOVÁ Kateřina |
Dejvice |
|
|
2 |
V |
3 |
3 |
2 |
|
1/5 |
-9 |
15 |
KRAICZY Nicolle |
Fc Karlín |
|
V |
|
V |
V |
1 |
V |
|
4/5 |
7 |
21 |
KÁNSKÁ Zuzana |
Sc Praha |
|
4 |
3 |
|
V |
4 |
4 |
|
1/5 |
-2 |
20 |
ERBANOVÁ Tereza |
Ústí Nad Labem |
|
V |
1 |
2 |
|
1 |
1 |
|
1/5 |
-13 |
10 |
MORAVCOVÁ Nikol |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
V |
V |
V |
|
4 |
|
4/5 |
10 |
24 |
HOFMANOVÁ Michaela |
Usk Praha |
|
V |
3 |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
7 |
23 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŽENÍŠKOVÁ Tereza |
Loko Plzeň |
|
|
V |
V |
3 |
4 |
1 |
|
2/5 |
-1 |
18 |
AMLEROVÁ Zuzana |
Teplice |
|
2 |
|
3 |
4 |
4 |
V |
|
1/5 |
-5 |
18 |
MATĚJKOVÁ Eva |
Fc Karlín |
|
3 |
V |
|
V |
4 |
V |
|
3/5 |
1 |
22 |
SYSLOVÁ Adéla |
Sc Praha |
|
V4 |
V |
4 |
|
4 |
V |
|
3/5 |
2 |
22 |
SZABO Nikola |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
4 |
|
4/5 |
3 |
24 |
BENEŠOVÁ Eva |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
3 |
4 |
3 |
V |
|
|
2/5 |
0 |
20 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
17 |
25 |
SOUDNÁ Marie |
Usk Praha |
|
1 |
|
V |
2 |
V |
V |
|
3/5 |
1 |
18 |
HOLENDOVÁ Klára |
Riegel Praha |
|
3 |
4 |
|
0 |
3 |
2 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
KADER AGHOVÁ Magdalena |
Fc Karlín |
|
1 |
V |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
12 |
21 |
AUZKÁ Tereza |
Dejvice |
|
1 |
0 |
V |
2 |
|
4 |
|
1/5 |
-11 |
12 |
GLOZLOVÁ Kateřina |
Sc Praha |
|
2 |
3 |
V |
0 |
V |
|
|
2/5 |
-6 |
15 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
MYŠKOVÁ |
Petra |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.800 |
13 |
24 |
postupující |
2 |
HOFMANOVÁ |
Michaela |
|
USK PRAHA |
0.800 |
7 |
23 |
postupující |
3 |
SZABO |
Nikola |
|
USK PRAHA |
0.800 |
5 |
24 |
postupující |
4 |
KADER AGHOVÁ |
Magdalena |
|
FC KARLÍN |
0.800 |
4 |
20 |
postupující |
5 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
|
LOKO PLZEŇ |
0.750 |
9 |
16 |
postupující |
6 |
DANIELOVÁ |
Kristýna |
|
USK PRAHA |
0.750 |
5 |
18 |
postupující |
7 |
SOUDNÁ |
Marie |
|
USK PRAHA |
0.600 |
4 |
23 |
postupující |
8 |
MATĚJKOVÁ |
Eva |
|
FC KARLÍN |
0.600 |
2 |
19 |
postupující |
8 |
KÁNSKÁ |
Zuzana |
|
SC PRAHA |
0.600 |
2 |
19 |
postupující |
10 |
HABRYCHOVÁ |
Eva |
|
LOKO PLZEŇ |
0.600 |
2 |
18 |
postupující |
11 |
MORAVCOVÁ |
Nikol |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.600 |
1 |
21 |
postupující |
12 |
KRAICZY |
Nicolle |
|
FC KARLÍN |
0.600 |
0 |
19 |
postupující |
13 |
SUCHÁ |
Pavlína |
|
FC KARLÍN |
0.500 |
3 |
13 |
postupující |
14 |
BENEŠOVÁ |
Eva |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.400 |
-1 |
19 |
postupující |
15 |
HOLENDOVÁ |
Klára |
|
RIEGEL PRAHA |
0.400 |
-2 |
19 |
postupující |
16 |
AMLEROVÁ |
Zuzana |
|
TEPLICE |
0.400 |
-3 |
18 |
postupující |
17 |
KRAFTOVÁ |
Daniela |
|
SC PRAHA |
0.400 |
-5 |
18 |
postupující |
18 |
SYSLOVÁ |
Adéla |
|
SC PRAHA |
0.250 |
-5 |
13 |
postupující |
19 |
BRZICOVÁ |
Kateřina |
|
DEJVICE |
0.250 |
-12 |
7 |
postupující |
20 |
GLOZLOVÁ |
Kateřina |
|
SC PRAHA |
0.200 |
-4 |
17 |
postupující |
21 |
AUZKÁ |
Tereza |
|
DEJVICE |
0.200 |
-6 |
18 |
postupující |
22 |
ŽENÍŠKOVÁ |
Tereza |
|
LOKO PLZEŇ |
0.200 |
-6 |
15 |
postupující |
23 |
ERBANOVÁ |
Tereza |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
0.000 |
-13 |
12 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ERBANOVÁ Tereza |
Ústí Nad Labem |
|
|
2 |
3 |
4 |
0 |
3 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
HOLENDOVÁ Klára |
Riegel Praha |
|
V |
|
2 |
V |
3 |
4 |
|
2/5 |
-2 |
19 |
MATĚJKOVÁ Eva |
Fc Karlín |
|
V |
V |
|
V |
1 |
3 |
|
3/5 |
2 |
19 |
KRAFTOVÁ Daniela |
Sc Praha |
|
V |
4 |
2 |
|
2 |
V |
|
2/5 |
-5 |
18 |
MYŠKOVÁ Petra |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
V |
V |
V |
|
4 |
|
4/5 |
13 |
24 |
SZABO Nikola |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
4 |
V |
|
|
4/5 |
5 |
24 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SYSLOVÁ Adéla |
Sc Praha |
|
|
1 |
3 |
V |
4 |
|
1/4 |
-5 |
13 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
|
V |
|
V2 |
4 |
V |
|
3/4 |
9 |
16 |
SUCHÁ Pavlína |
Fc Karlín |
|
V |
1 |
|
2 |
V |
|
2/4 |
3 |
13 |
DANIELOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
|
3 |
V |
V |
|
V |
|
3/4 |
5 |
18 |
BRZICOVÁ Kateřina |
Dejvice |
|
V |
0 |
0 |
2 |
|
|
1/4 |
-12 |
7 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŽENÍŠKOVÁ Tereza |
Loko Plzeň |
|
|
2 |
1 |
V |
4 |
3 |
|
1/5 |
-6 |
15 |
KADER AGHOVÁ Magdalena |
Fc Karlín |
|
V |
|
V4 |
V |
2 |
V4 |
|
4/5 |
4 |
20 |
KÁNSKÁ Zuzana |
Sc Praha |
|
V |
2 |
|
3 |
V |
V4 |
|
3/5 |
2 |
19 |
AMLEROVÁ Zuzana |
Teplice |
|
1 |
4 |
V |
|
3 |
V |
|
2/5 |
-3 |
18 |
SOUDNÁ Marie |
Usk Praha |
|
V |
V |
4 |
V |
|
4 |
|
3/5 |
4 |
23 |
BENEŠOVÁ Eva |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
3 |
3 |
3 |
V |
|
|
2/5 |
-1 |
19 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
GLOZLOVÁ Kateřina |
Sc Praha |
|
|
1 |
3 |
4 |
4 |
V |
|
1/5 |
-4 |
17 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
V |
|
1 |
2 |
V |
V |
|
3/5 |
2 |
18 |
HOFMANOVÁ Michaela |
Usk Praha |
|
V4 |
V |
|
V |
V |
4 |
|
4/5 |
7 |
23 |
MORAVCOVÁ Nikol |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
V |
3 |
|
V |
3 |
|
3/5 |
1 |
21 |
AUZKÁ Tereza |
Dejvice |
|
V |
3 |
4 |
4 |
|
2 |
|
1/5 |
-6 |
18 |
KRAICZY Nicolle |
Fc Karlín |
|
2 |
2 |
V |
V |
V |
|
|
3/5 |
0 |
19 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CYGANOWSKI |
Zb |
|
|
1 |
2 |
1 |
KAIL |
Jaromír |
|
|
1 |
2 |
0 |
KRUPAŘ |
Petr |
|
|
2 |
9 |
3 |
NOVOTNÝ |
Ondřej |
|
|
1 |
6 |
2 |
RUBEŠOVÁ |
Tereza |
|
|
2 |
10 |
1 |
SOCHOR |
František |
|
|
1 |
5 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 30.1.2011 21:47:47