zpet do kalendare
Pořadí kadetek ve Velké ceně Karlových Varů 29.1.2011
1) Kader Aghová
2) Jílková
3) Suchá
4) Kraiczy
5) Moravcová
6) Danielová
7) Syslová
8) Benešová
9) Glozlová
10) Brzicová
11) Matějková
12) Kraftová
13) Erbanová
Velká cena Karlových Varů
kord juniorky a kadetky
TJ Lokomotiva Karlovy Vary
29. 1. 2011
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
KADER AGHOVÁ |
Magdalena |
|
FC KARLÍN |
2 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
|
LOKO PLZEŇ |
3 |
SUCHÁ |
Pavlína |
|
FC KARLÍN |
3 |
SZABO |
Nikola |
|
USK PRAHA |
5 |
HOFMANOVÁ |
Michaela |
|
USK PRAHA |
6 |
KRAICZY |
Nicolle |
|
FC KARLÍN |
7 |
MYŠKOVÁ |
Petra |
|
LOKO KARLOVY VARY |
8 |
HABRYCHOVÁ |
Eva |
|
LOKO PLZEŇ |
9 |
MORAVCOVÁ |
Nikol |
|
LOKO KARLOVY VARY |
10 |
SOUDNÁ |
Marie |
|
USK PRAHA |
11 |
DANIELOVÁ |
Kristýna |
|
USK PRAHA |
12 |
HOLENDOVÁ |
Klára |
|
RIEGEL PRAHA |
13 |
SYSLOVÁ |
Adéla |
|
SC PRAHA |
14 |
BENEŠOVÁ |
Eva |
|
LOKO KARLOVY VARY |
15 |
GLOZLOVÁ |
Kateřina |
|
SC PRAHA |
16 |
BRZICOVÁ |
Kateřina |
|
DEJVICE |
17 |
MATĚJKOVÁ |
Eva |
|
FC KARLÍN |
18 |
KÁNSKÁ |
Zuzana |
|
SC PRAHA |
19 |
ŽENÍŠKOVÁ |
Tereza |
|
LOKO PLZEŇ |
20 |
AMLEROVÁ |
Zuzana |
|
TEPLICE |
21 |
KRAFTOVÁ |
Daniela |
|
SC PRAHA |
22 |
AUZKÁ |
Tereza |
|
DEJVICE |
23 |
ERBANOVÁ |
Tereza |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
Čtvrt finale
1 |
HOFMANOVÁ Michaela |
Usk Praha |
|
|
|
SUCHÁ Pavlína |
8 |
SUCHÁ Pavlína |
Fc Karlín |
15/11 |
|
|
|
|
KADER AGHOVÁ Magdalena |
5 |
KADER AGHOVÁ Magdalena |
Fc Karlín |
|
15/11 |
|
|
|
KADER AGHOVÁ Magdalena |
|
4 |
MYŠKOVÁ Petra |
Loko Karlovy Vary |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
KADER AGHOVÁ Magdalena |
3 |
KRAICZY Nicolle |
Fc Karlín |
|
|
7/3 |
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
|
6 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
15/3 |
|
|
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
7 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
12/9 |
|
|
|
SZABO Nikola |
2 |
SZABO Nikola |
Usk Praha |
15/12 |
Tableau g
1 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
8 |
HOLENDOVÁ Klára |
Riegel Praha |
13/8 |
|
5 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
|
|
HABRYCHOVÁ Eva |
4 |
MORAVCOVÁ Nikol |
Loko Karlovy Vary |
15/6 |
|
3 |
SUCHÁ Pavlína |
Fc Karlín |
|
|
|
SUCHÁ Pavlína |
6 |
SOUDNÁ Marie |
Usk Praha |
15/12 |
|
7 |
DANIELOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
|
|
|
KADER AGHOVÁ Magdalena |
2 |
KADER AGHOVÁ Magdalena |
Fc Karlín |
15/11 |
Tableaux e-f de 16
1 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
|
|
HABRYCHOVÁ Eva |
16 |
ERBANOVÁ Tereza |
Ústí Nad Labem |
15/6 |
|
|
|
|
HABRYCHOVÁ Eva |
9 |
BENEŠOVÁ Eva |
Loko Karlovy Vary |
|
15/12 |
|
|
|
BENEŠOVÁ Eva |
8 |
KRAFTOVÁ Daniela |
Sc Praha |
15/10 |
|
5 |
SYSLOVÁ Adéla |
Sc Praha |
|
|
|
SYSLOVÁ Adéla |
12 |
AMLEROVÁ Zuzana |
Teplice |
15/12 |
|
|
|
|
DANIELOVÁ Kristýna |
13 |
AUZKÁ Tereza |
Dejvice |
|
15/13 |
|
|
|
DANIELOVÁ Kristýna |
4 |
DANIELOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
15/12 |
|
3 |
MATĚJKOVÁ Eva |
Fc Karlín |
|
|
|
HOLENDOVÁ Klára |
14 |
HOLENDOVÁ Klára |
Riegel Praha |
15/12 |
|
|
|
|
HOLENDOVÁ Klára |
11 |
BRZICOVÁ Kateřina |
Dejvice |
|
15/10 |
|
|
|
BRZICOVÁ Kateřina |
6 |
ŽENÍŠKOVÁ Tereza |
Loko Plzeň |
15/13 |
|
7 |
GLOZLOVÁ Kateřina |
Sc Praha |
|
|
|
GLOZLOVÁ Kateřina |
10 |
KÁNSKÁ Zuzana |
Sc Praha |
15/7 |
|
|
|
|
SOUDNÁ Marie |
15 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
SOUDNÁ Marie |
2 |
SOUDNÁ Marie |
Usk Praha |
|
Tableau de 32
1 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
17 |
AMLEROVÁ Zuzana |
Teplice |
|
13/7 |
|
|
|
ŽENÍŠKOVÁ Tereza |
|
16 |
ŽENÍŠKOVÁ Tereza |
Loko Plzeň |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
MYŠKOVÁ Petra |
9 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
|
11/6 |
|
|
|
HABRYCHOVÁ Eva |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
MYŠKOVÁ Petra |
25 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
MYŠKOVÁ Petra |
8 |
MYŠKOVÁ Petra |
Loko Karlovy Vary |
|
|
5 |
SUCHÁ Pavlína |
Fc Karlín |
|
|
|
SUCHÁ Pavlína |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
SUCHÁ Pavlína |
21 |
HOLENDOVÁ Klára |
Riegel Praha |
|
15/10 |
|
|
|
DANIELOVÁ Kristýna |
|
12 |
DANIELOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
SZABO Nikola |
13 |
SYSLOVÁ Adéla |
Sc Praha |
|
|
15/11 |
|
|
|
SYSLOVÁ Adéla |
|
20 |
BRZICOVÁ Kateřina |
Dejvice |
15/7 |
|
|
|
|
|
SZABO Nikola |
29 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
SZABO Nikola |
4 |
SZABO Nikola |
Usk Praha |
|
|
3 |
HOFMANOVÁ Michaela |
Usk Praha |
|
|
|
HOFMANOVÁ Michaela |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
HOFMANOVÁ Michaela |
19 |
KRAFTOVÁ Daniela |
Sc Praha |
|
15/2 |
|
|
|
KRAFTOVÁ Daniela |
|
14 |
KÁNSKÁ Zuzana |
Sc Praha |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
HOFMANOVÁ Michaela |
11 |
MATĚJKOVÁ Eva |
Fc Karlín |
|
|
15/14 |
|
|
|
MATĚJKOVÁ Eva |
|
22 |
AUZKÁ Tereza |
Dejvice |
15/7 |
|
|
|
|
|
MORAVCOVÁ Nikol |
27 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
MORAVCOVÁ Nikol |
6 |
MORAVCOVÁ Nikol |
Loko Karlovy Vary |
|
|
7 |
KRAICZY Nicolle |
Fc Karlín |
|
|
|
KRAICZY Nicolle |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
KRAICZY Nicolle |
23 |
ERBANOVÁ Tereza |
Ústí Nad Labem |
|
15/14 |
|
|
|
SOUDNÁ Marie |
|
10 |
SOUDNÁ Marie |
Usk Praha |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
KRAICZY Nicolle |
15 |
BENEŠOVÁ Eva |
Loko Karlovy Vary |
|
|
15/14 |
|
|
|
GLOZLOVÁ Kateřina |
|
18 |
GLOZLOVÁ Kateřina |
Sc Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
KADER AGHOVÁ Magdalena |
31 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
KADER AGHOVÁ Magdalena |
2 |
KADER AGHOVÁ Magdalena |
Fc Karlín |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
|
LOKO PLZEŇ |
8/9 |
26 |
41 |
postupující |
2 |
KADER AGHOVÁ |
Magdalena |
|
FC KARLÍN |
8/10 |
16 |
41 |
postupující |
3 |
HOFMANOVÁ |
Michaela |
|
USK PRAHA |
8/10 |
14 |
46 |
postupující |
4 |
SZABO |
Nikola |
|
USK PRAHA |
8/10 |
8 |
48 |
postupující |
5 |
SUCHÁ |
Pavlína |
|
FC KARLÍN |
6/8 |
11 |
33 |
postupující |
6 |
MORAVCOVÁ |
Nikol |
|
LOKO KARLOVY VARY |
7/10 |
11 |
45 |
postupující |
7 |
KRAICZY |
Nicolle |
|
FC KARLÍN |
7/10 |
7 |
40 |
postupující |
8 |
MYŠKOVÁ |
Petra |
|
LOKO KARLOVY VARY |
6/9 |
16 |
42 |
postupující |
9 |
HABRYCHOVÁ |
Eva |
|
LOKO PLZEŇ |
6/9 |
5 |
36 |
postupující |
10 |
SOUDNÁ |
Marie |
|
USK PRAHA |
6/10 |
5 |
41 |
postupující |
11 |
MATĚJKOVÁ |
Eva |
|
FC KARLÍN |
6/10 |
3 |
41 |
postupující |
12 |
DANIELOVÁ |
Kristýna |
|
USK PRAHA |
4/8 |
-2 |
29 |
postupující |
13 |
SYSLOVÁ |
Adéla |
|
SC PRAHA |
4/9 |
-3 |
35 |
postupující |
14 |
KÁNSKÁ |
Zuzana |
|
SC PRAHA |
4/10 |
0 |
39 |
postupující |
15 |
BENEŠOVÁ |
Eva |
|
LOKO KARLOVY VARY |
4/10 |
-1 |
39 |
postupující |
16 |
ŽENÍŠKOVÁ |
Tereza |
|
LOKO PLZEŇ |
3/10 |
-7 |
33 |
postupující |
17 |
AMLEROVÁ |
Zuzana |
|
TEPLICE |
3/10 |
-8 |
36 |
postupující |
18 |
GLOZLOVÁ |
Kateřina |
|
SC PRAHA |
3/10 |
-10 |
32 |
postupující |
19 |
KRAFTOVÁ |
Daniela |
|
SC PRAHA |
2/9 |
-12 |
31 |
postupující |
20 |
BRZICOVÁ |
Kateřina |
|
DEJVICE |
2/9 |
-21 |
22 |
postupující |
21 |
HOLENDOVÁ |
Klára |
|
RIEGEL PRAHA |
2/10 |
-15 |
31 |
postupující |
22 |
AUZKÁ |
Tereza |
|
DEJVICE |
2/10 |
-17 |
30 |
postupující |
23 |
ERBANOVÁ |
Tereza |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
1/10 |
-26 |
22 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
|
LOKO PLZEŇ |
1.000 |
17 |
25 |
postupující |
2 |
SUCHÁ |
Pavlína |
|
FC KARLÍN |
1.000 |
8 |
20 |
postupující |
3 |
KADER AGHOVÁ |
Magdalena |
|
FC KARLÍN |
0.800 |
12 |
21 |
postupující |
4 |
MORAVCOVÁ |
Nikol |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.800 |
10 |
24 |
postupující |
5 |
HOFMANOVÁ |
Michaela |
|
USK PRAHA |
0.800 |
7 |
23 |
postupující |
6 |
KRAICZY |
Nicolle |
|
FC KARLÍN |
0.800 |
7 |
21 |
postupující |
7 |
SZABO |
Nikola |
|
USK PRAHA |
0.800 |
3 |
24 |
postupující |
8 |
HABRYCHOVÁ |
Eva |
|
LOKO PLZEŇ |
0.750 |
3 |
18 |
postupující |
9 |
SYSLOVÁ |
Adéla |
|
SC PRAHA |
0.600 |
2 |
22 |
postupující |
10 |
MATĚJKOVÁ |
Eva |
|
FC KARLÍN |
0.600 |
1 |
22 |
postupující |
11 |
SOUDNÁ |
Marie |
|
USK PRAHA |
0.600 |
1 |
18 |
postupující |
12 |
MYŠKOVÁ |
Petra |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.500 |
3 |
18 |
postupující |
13 |
BENEŠOVÁ |
Eva |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.400 |
0 |
20 |
postupující |
14 |
ŽENÍŠKOVÁ |
Tereza |
|
LOKO PLZEŇ |
0.400 |
-1 |
18 |
postupující |
15 |
GLOZLOVÁ |
Kateřina |
|
SC PRAHA |
0.400 |
-6 |
15 |
postupující |
16 |
DANIELOVÁ |
Kristýna |
|
USK PRAHA |
0.250 |
-7 |
11 |
postupující |
17 |
KÁNSKÁ |
Zuzana |
|
SC PRAHA |
0.200 |
-2 |
20 |
postupující |
18 |
AMLEROVÁ |
Zuzana |
|
TEPLICE |
0.200 |
-5 |
18 |
postupující |
19 |
BRZICOVÁ |
Kateřina |
|
DEJVICE |
0.200 |
-9 |
15 |
postupující |
20 |
AUZKÁ |
Tereza |
|
DEJVICE |
0.200 |
-11 |
12 |
postupující |
21 |
ERBANOVÁ |
Tereza |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
0.200 |
-13 |
10 |
postupující |
22 |
KRAFTOVÁ |
Daniela |
|
SC PRAHA |
0.000 |
-7 |
13 |
postupující |
23 |
HOLENDOVÁ |
Klára |
|
RIEGEL PRAHA |
0.000 |
-13 |
12 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DANIELOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
|
|
V |
3 |
1 |
2 |
|
1/4 |
-7 |
11 |
KRAFTOVÁ Daniela |
Sc Praha |
|
3 |
|
2 |
4 |
4 |
|
0/4 |
-7 |
13 |
SUCHÁ Pavlína |
Fc Karlín |
|
V |
V |
|
V |
V |
|
4/4 |
8 |
20 |
MYŠKOVÁ Petra |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
V |
4 |
|
4 |
|
2/4 |
3 |
18 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
3 |
V |
|
|
3/4 |
3 |
18 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BRZICOVÁ Kateřina |
Dejvice |
|
|
2 |
V |
3 |
3 |
2 |
|
1/5 |
-9 |
15 |
KRAICZY Nicolle |
Fc Karlín |
|
V |
|
V |
V |
1 |
V |
|
4/5 |
7 |
21 |
KÁNSKÁ Zuzana |
Sc Praha |
|
4 |
3 |
|
V |
4 |
4 |
|
1/5 |
-2 |
20 |
ERBANOVÁ Tereza |
Ústí Nad Labem |
|
V |
1 |
2 |
|
1 |
1 |
|
1/5 |
-13 |
10 |
MORAVCOVÁ Nikol |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
V |
V |
V |
|
4 |
|
4/5 |
10 |
24 |
HOFMANOVÁ Michaela |
Usk Praha |
|
V |
3 |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
7 |
23 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŽENÍŠKOVÁ Tereza |
Loko Plzeň |
|
|
V |
V |
3 |
4 |
1 |
|
2/5 |
-1 |
18 |
AMLEROVÁ Zuzana |
Teplice |
|
2 |
|
3 |
4 |
4 |
V |
|
1/5 |
-5 |
18 |
MATĚJKOVÁ Eva |
Fc Karlín |
|
3 |
V |
|
V |
4 |
V |
|
3/5 |
1 |
22 |
SYSLOVÁ Adéla |
Sc Praha |
|
V4 |
V |
4 |
|
4 |
V |
|
3/5 |
2 |
22 |
SZABO Nikola |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
4 |
|
4/5 |
3 |
24 |
BENEŠOVÁ Eva |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
3 |
4 |
3 |
V |
|
|
2/5 |
0 |
20 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
17 |
25 |
SOUDNÁ Marie |
Usk Praha |
|
1 |
|
V |
2 |
V |
V |
|
3/5 |
1 |
18 |
HOLENDOVÁ Klára |
Riegel Praha |
|
3 |
4 |
|
0 |
3 |
2 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
KADER AGHOVÁ Magdalena |
Fc Karlín |
|
1 |
V |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
12 |
21 |
AUZKÁ Tereza |
Dejvice |
|
1 |
0 |
V |
2 |
|
4 |
|
1/5 |
-11 |
12 |
GLOZLOVÁ Kateřina |
Sc Praha |
|
2 |
3 |
V |
0 |
V |
|
|
2/5 |
-6 |
15 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
MYŠKOVÁ |
Petra |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.800 |
13 |
24 |
postupující |
2 |
HOFMANOVÁ |
Michaela |
|
USK PRAHA |
0.800 |
7 |
23 |
postupující |
3 |
SZABO |
Nikola |
|
USK PRAHA |
0.800 |
5 |
24 |
postupující |
4 |
KADER AGHOVÁ |
Magdalena |
|
FC KARLÍN |
0.800 |
4 |
20 |
postupující |
5 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
|
LOKO PLZEŇ |
0.750 |
9 |
16 |
postupující |
6 |
DANIELOVÁ |
Kristýna |
|
USK PRAHA |
0.750 |
5 |
18 |
postupující |
7 |
SOUDNÁ |
Marie |
|
USK PRAHA |
0.600 |
4 |
23 |
postupující |
8 |
MATĚJKOVÁ |
Eva |
|
FC KARLÍN |
0.600 |
2 |
19 |
postupující |
8 |
KÁNSKÁ |
Zuzana |
|
SC PRAHA |
0.600 |
2 |
19 |
postupující |
10 |
HABRYCHOVÁ |
Eva |
|
LOKO PLZEŇ |
0.600 |
2 |
18 |
postupující |
11 |
MORAVCOVÁ |
Nikol |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.600 |
1 |
21 |
postupující |
12 |
KRAICZY |
Nicolle |
|
FC KARLÍN |
0.600 |
0 |
19 |
postupující |
13 |
SUCHÁ |
Pavlína |
|
FC KARLÍN |
0.500 |
3 |
13 |
postupující |
14 |
BENEŠOVÁ |
Eva |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.400 |
-1 |
19 |
postupující |
15 |
HOLENDOVÁ |
Klára |
|
RIEGEL PRAHA |
0.400 |
-2 |
19 |
postupující |
16 |
AMLEROVÁ |
Zuzana |
|
TEPLICE |
0.400 |
-3 |
18 |
postupující |
17 |
KRAFTOVÁ |
Daniela |
|
SC PRAHA |
0.400 |
-5 |
18 |
postupující |
18 |
SYSLOVÁ |
Adéla |
|
SC PRAHA |
0.250 |
-5 |
13 |
postupující |
19 |
BRZICOVÁ |
Kateřina |
|
DEJVICE |
0.250 |
-12 |
7 |
postupující |
20 |
GLOZLOVÁ |
Kateřina |
|
SC PRAHA |
0.200 |
-4 |
17 |
postupující |
21 |
AUZKÁ |
Tereza |
|
DEJVICE |
0.200 |
-6 |
18 |
postupující |
22 |
ŽENÍŠKOVÁ |
Tereza |
|
LOKO PLZEŇ |
0.200 |
-6 |
15 |
postupující |
23 |
ERBANOVÁ |
Tereza |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
0.000 |
-13 |
12 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ERBANOVÁ Tereza |
Ústí Nad Labem |
|
|
2 |
3 |
4 |
0 |
3 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
HOLENDOVÁ Klára |
Riegel Praha |
|
V |
|
2 |
V |
3 |
4 |
|
2/5 |
-2 |
19 |
MATĚJKOVÁ Eva |
Fc Karlín |
|
V |
V |
|
V |
1 |
3 |
|
3/5 |
2 |
19 |
KRAFTOVÁ Daniela |
Sc Praha |
|
V |
4 |
2 |
|
2 |
V |
|
2/5 |
-5 |
18 |
MYŠKOVÁ Petra |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
V |
V |
V |
|
4 |
|
4/5 |
13 |
24 |
SZABO Nikola |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
4 |
V |
|
|
4/5 |
5 |
24 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SYSLOVÁ Adéla |
Sc Praha |
|
|
1 |
3 |
V |
4 |
|
1/4 |
-5 |
13 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
|
V |
|
V2 |
4 |
V |
|
3/4 |
9 |
16 |
SUCHÁ Pavlína |
Fc Karlín |
|
V |
1 |
|
2 |
V |
|
2/4 |
3 |
13 |
DANIELOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
|
3 |
V |
V |
|
V |
|
3/4 |
5 |
18 |
BRZICOVÁ Kateřina |
Dejvice |
|
V |
0 |
0 |
2 |
|
|
1/4 |
-12 |
7 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŽENÍŠKOVÁ Tereza |
Loko Plzeň |
|
|
2 |
1 |
V |
4 |
3 |
|
1/5 |
-6 |
15 |
KADER AGHOVÁ Magdalena |
Fc Karlín |
|
V |
|
V4 |
V |
2 |
V4 |
|
4/5 |
4 |
20 |
KÁNSKÁ Zuzana |
Sc Praha |
|
V |
2 |
|
3 |
V |
V4 |
|
3/5 |
2 |
19 |
AMLEROVÁ Zuzana |
Teplice |
|
1 |
4 |
V |
|
3 |
V |
|
2/5 |
-3 |
18 |
SOUDNÁ Marie |
Usk Praha |
|
V |
V |
4 |
V |
|
4 |
|
3/5 |
4 |
23 |
BENEŠOVÁ Eva |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
3 |
3 |
3 |
V |
|
|
2/5 |
-1 |
19 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
GLOZLOVÁ Kateřina |
Sc Praha |
|
|
1 |
3 |
4 |
4 |
V |
|
1/5 |
-4 |
17 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
V |
|
1 |
2 |
V |
V |
|
3/5 |
2 |
18 |
HOFMANOVÁ Michaela |
Usk Praha |
|
V4 |
V |
|
V |
V |
4 |
|
4/5 |
7 |
23 |
MORAVCOVÁ Nikol |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
V |
3 |
|
V |
3 |
|
3/5 |
1 |
21 |
AUZKÁ Tereza |
Dejvice |
|
V |
3 |
4 |
4 |
|
2 |
|
1/5 |
-6 |
18 |
KRAICZY Nicolle |
Fc Karlín |
|
2 |
2 |
V |
V |
V |
|
|
3/5 |
0 |
19 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CYGANOWSKI |
Zb |
|
|
1 |
2 |
1 |
KAIL |
Jaromír |
|
|
1 |
2 |
0 |
KRUPAŘ |
Petr |
|
|
2 |
9 |
3 |
NOVOTNÝ |
Ondřej |
|
|
1 |
6 |
2 |
RUBEŠOVÁ |
Tereza |
|
|
2 |
10 |
1 |
SOCHOR |
František |
|
|
1 |
5 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 30.1.2011 21:47:47