zpet do kalendare
Ještědský kalíšek 2011
Fleret mladší žáci
3. a 4. 12. 2011
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
BOROWIAK |
Merlin |
GER |
DRESDNER |
2 |
CZARTORYJSKI |
Szymon |
POL |
WROCLAWIANIE |
3 |
KASPRZYK |
Slawomir |
POL |
WROCLAWIANIE |
3 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
5 |
LASAK |
Ondrej |
CZ |
OPAVA |
6 |
STEPAN |
Samuel |
CZ |
BRNO |
7 |
CRHÁK |
Jakub |
CZ |
BRNO |
8 |
BODIS |
Matej |
CZ |
PLZEN |
9 |
PILZ |
Nicolas |
GER |
LEIPZIG |
10 |
SIBOR |
Radek |
CZ |
BYSTRICE |
11 |
BOROWIAK |
Arwen |
GER |
RADEBEUL |
12 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
13 |
HAK |
Vaclav |
CZ |
LIBEREC |
14 |
BRÝDL |
Zdenek |
CZ |
BRNO |
15 |
SIMON |
Pavel |
CZ |
LIBEREC |
16 |
TESARIK |
Daniel |
CZ |
BRNO |
17 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
18 |
CHREN |
Simon |
CZ |
BOHEMIANS |
19 |
SKRZYPA |
Michal |
POL |
WROCLAWIANIE |
20 |
POHLUDKA |
Dominik |
CZ |
C.TESIN |
21 |
CHALOUPKA |
Matej |
CZ |
LIBEREC |
22 |
BOHDAL |
Matej |
CZ |
OPAVA |
23 |
MICHALICA |
Stepan |
CZ |
BRNO |
24 |
CIŽMAR |
Krystof |
CZ |
BRNO |
25 |
TEDENAC |
Filip |
CZ |
BRNO |
26 |
MICUNOVIC |
Roman |
CZ |
MOST |
27 |
PONIZIL |
Karel |
CZ |
SK ZLIN |
28 |
MEIXNER |
Jakub |
CZ |
BRNO |
29 |
SILHAN |
Frantisek |
CZ |
LIBEREC |
30 |
HASIK |
Karel |
CZ |
OPAVA |
31 |
GERZIČÁK |
Daniel |
CZ |
BRNO |
32 |
PARENICA |
Jan |
CZ |
STERNBERK |
33 |
VOLF |
Karel |
CZE |
USK |
34 |
KONEČNÝ |
Kristian |
CZ |
BRNO |
35 |
SALÁK |
Dominik |
CZ |
PLZEN |
36 |
NEUMAN |
Tomas |
CZ |
MOST |
37 |
NOVAK |
Vojtech |
CZ |
MOST |
38 |
ZDENĚK |
Jakub |
CZE |
USK |
Čtvrt finale
1 |
BOROWIAK Merlin |
Dresdner |
|
|
|
BOROWIAK Merlin |
8 |
STEPAN Samuel |
Brno |
12/2 |
|
|
|
|
BOROWIAK Merlin |
5 |
KASPRZYK Slawomir |
Wroclawianie |
|
12/5 |
|
|
|
KASPRZYK Slawomir |
|
4 |
CRHÁK Jakub |
Brno |
12/7 |
|
|
|
|
|
|
BOROWIAK Merlin |
3 |
CZARTORYJSKI Szymon |
Wroclawianie |
|
|
12/4 |
|
|
|
CZARTORYJSKI Szymon |
|
6 |
LASAK Ondrej |
Opava |
12/7 |
|
|
|
|
|
CZARTORYJSKI Szymon |
7 |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
|
12/3 |
|
|
|
ONDRUSEK Radek |
2 |
BODIS Matej |
Plzen |
12/4 |
Eliminace 32
1 |
BOROWIAK Merlin |
Dresdner |
|
|
|
BOROWIAK Merlin |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
BOROWIAK Merlin |
17 |
SKRZYPA Michal |
Wroclawianie |
|
12/1 |
|
|
|
SIMON Pavel |
16 |
SIMON Pavel |
Liberec |
12/5 |
|
9 |
HAK Vaclav |
Liberec |
|
|
|
HAK Vaclav |
24 |
CIŽMAR Krystof |
Brno |
12/5 |
|
|
|
|
STEPAN Samuel |
25 |
TEDENAC Filip |
Brno |
|
12/5 |
|
|
|
STEPAN Samuel |
8 |
STEPAN Samuel |
Brno |
12/10 |
|
5 |
BOROWIAK Arwen |
Radebeul |
|
|
|
BOROWIAK Arwen |
28 |
MEIXNER Jakub |
Brno |
12/8 |
|
|
|
|
KASPRZYK Slawomir |
21 |
KASPRZYK Slawomir |
Wroclawianie |
|
12/4 |
|
|
|
KASPRZYK Slawomir |
12 |
CHREN Simon |
Bohemians |
12/1 |
|
13 |
CRHÁK Jakub |
Brno |
|
|
|
CRHÁK Jakub |
20 |
BOHDAL Matej |
Opava |
11/3 |
|
|
|
|
CRHÁK Jakub |
29 |
SILHAN Frantisek |
Liberec |
|
12/9 |
|
|
|
SIBOR Radek |
4 |
SIBOR Radek |
Bystrice |
12/2 |
|
3 |
CZARTORYJSKI Szymon |
Wroclawianie |
|
|
|
CZARTORYJSKI Szymon |
30 |
HASIK Karel |
Opava |
12/0 |
|
|
|
|
CZARTORYJSKI Szymon |
19 |
CHALOUPKA Matej |
Liberec |
|
8/4 |
|
|
|
BRÝDL Zdenek |
14 |
BRÝDL Zdenek |
Brno |
12/3 |
|
11 |
TOTUSEK Marek |
Bystrice |
|
|
|
TESARIK Daniel |
22 |
TESARIK Daniel |
Brno |
12/5 |
|
|
|
|
LASAK Ondrej |
27 |
PONIZIL Karel |
Sk Zlin |
|
12/7 |
|
|
|
LASAK Ondrej |
6 |
LASAK Ondrej |
Opava |
12/0 |
|
7 |
SOKOL Vratislav |
C.Tesin |
|
|
|
SOKOL Vratislav |
26 |
MICUNOVIC Roman |
Most |
12/6 |
|
|
|
|
ONDRUSEK Radek |
23 |
MICHALICA Stepan |
Brno |
|
12/7 |
|
|
|
ONDRUSEK Radek |
10 |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
12/5 |
|
15 |
BODIS Matej |
Plzen |
|
|
|
BODIS Matej |
18 |
POHLUDKA Dominik |
C.Tesin |
12/7 |
|
|
|
|
BODIS Matej |
31 |
|
|
|
12/6 |
|
|
|
PILZ Nicolas |
2 |
PILZ Nicolas |
Leipzig |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
BOROWIAK |
Merlin |
GER |
DRESDNER |
1.000 |
17 |
19 |
postupující |
2 |
PILZ |
Nicolas |
GER |
LEIPZIG |
1.000 |
16 |
24 |
postupující |
3 |
CZARTORYJSKI |
Szymon |
POL |
WROCLAWIANIE |
1.000 |
14 |
20 |
postupující |
4 |
SIBOR |
Radek |
CZ |
BYSTRICE |
1.000 |
11 |
18 |
postupující |
5 |
BOROWIAK |
Arwen |
GER |
RADEBEUL |
1.000 |
9 |
21 |
postupující |
6 |
LASAK |
Ondrej |
CZ |
OPAVA |
0.833 |
13 |
22 |
postupující |
7 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
0.800 |
10 |
18 |
postupující |
8 |
STEPAN |
Samuel |
CZ |
BRNO |
0.800 |
5 |
16 |
postupující |
9 |
HAK |
Vaclav |
CZ |
LIBEREC |
0.800 |
4 |
13 |
postupující |
10 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
0.667 |
9 |
19 |
postupující |
11 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
0.667 |
3 |
17 |
postupující |
12 |
CHREN |
Simon |
CZ |
BOHEMIANS |
0.600 |
8 |
17 |
postupující |
13 |
CRHÁK |
Jakub |
CZ |
BRNO |
0.600 |
5 |
16 |
postupující |
14 |
BRÝDL |
Zdenek |
CZ |
BRNO |
0.600 |
5 |
15 |
postupující |
15 |
BODIS |
Matej |
CZ |
PLZEN |
0.600 |
4 |
15 |
postupující |
16 |
SIMON |
Pavel |
CZ |
LIBEREC |
0.600 |
4 |
13 |
postupující |
17 |
SKRZYPA |
Michal |
POL |
WROCLAWIANIE |
0.600 |
2 |
16 |
postupující |
18 |
POHLUDKA |
Dominik |
CZ |
C.TESIN |
0.600 |
1 |
15 |
postupující |
19 |
CHALOUPKA |
Matej |
CZ |
LIBEREC |
0.600 |
0 |
13 |
postupující |
20 |
BOHDAL |
Matej |
CZ |
OPAVA |
0.500 |
6 |
19 |
postupující |
21 |
KASPRZYK |
Slawomir |
POL |
WROCLAWIANIE |
0.500 |
3 |
16 |
postupující |
22 |
TESARIK |
Daniel |
CZ |
BRNO |
0.500 |
0 |
14 |
postupující |
23 |
MICHALICA |
Stepan |
CZ |
BRNO |
0.500 |
-4 |
17 |
postupující |
24 |
CIŽMAR |
Krystof |
CZ |
BRNO |
0.400 |
2 |
14 |
postupující |
25 |
TEDENAC |
Filip |
CZ |
BRNO |
0.400 |
0 |
13 |
postupující |
26 |
MICUNOVIC |
Roman |
CZ |
MOST |
0.400 |
-4 |
10 |
postupující |
27 |
PONIZIL |
Karel |
CZ |
SK ZLIN |
0.333 |
-1 |
13 |
postupující |
28 |
MEIXNER |
Jakub |
CZ |
BRNO |
0.333 |
-4 |
15 |
postupující |
29 |
SILHAN |
Frantisek |
CZ |
LIBEREC |
0.200 |
-6 |
10 |
postupující |
30 |
HASIK |
Karel |
CZ |
OPAVA |
0.200 |
-7 |
5 |
postupující |
31 |
GERZIČÁK |
Daniel |
CZ |
BRNO |
0.200 |
-10 |
8 |
vyřazen |
32 |
PARENICA |
Jan |
CZ |
STERNBERK |
0.167 |
-13 |
9 |
vyřazen |
33 |
VOLF |
Karel |
CZE |
USK |
0.000 |
-10 |
8 |
vyřazen |
34 |
KONEČNÝ |
Kristian |
CZ |
BRNO |
0.000 |
-16 |
4 |
vyřazen |
35 |
SALÁK |
Dominik |
CZ |
PLZEN |
0.000 |
-17 |
7 |
vyřazen |
36 |
NEUMAN |
Tomas |
CZ |
MOST |
0.000 |
-19 |
1 |
vyřazen |
37 |
NOVAK |
Vojtech |
CZ |
MOST |
0.000 |
-20 |
3 |
vyřazen |
38 |
ZDENĚK |
Jakub |
CZE |
USK |
0.000 |
-20 |
0 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
|
|
0 |
3 |
V |
V |
V |
V |
|
4/6 |
9 |
19 |
BOHDAL Matej |
Opava |
|
V |
|
3 |
3 |
V |
V |
1 |
|
3/6 |
6 |
19 |
PILZ Nicolas |
Leipzig |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
16 |
24 |
MICHALICA Stepan |
Brno |
|
1 |
V |
2 |
|
V |
V |
2 |
|
3/6 |
-4 |
17 |
PARENICA Jan |
Sternberk |
|
0 |
1 |
0 |
3 |
|
V |
1 |
|
1/6 |
-13 |
9 |
SALÁK Dominik |
Plzen |
|
0 |
0 |
0 |
3 |
2 |
|
2 |
|
0/6 |
-17 |
7 |
TOTUSEK Marek |
Bystrice |
|
1 |
V |
0 |
V |
V |
V |
|
|
4/6 |
3 |
17 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MEIXNER Jakub |
Brno |
|
|
2 |
V |
0 |
V |
3 |
2 |
|
2/6 |
-4 |
15 |
LASAK Ondrej |
Opava |
|
V |
|
V |
V |
V |
2 |
V |
|
5/6 |
13 |
22 |
KASPRZYK Slawomir |
Wroclawianie |
|
2 |
1 |
|
V |
V |
3 |
V2 |
|
3/6 |
3 |
16 |
TESARIK Daniel |
Brno |
|
V |
1 |
0 |
|
V |
2 |
V3 |
|
3/6 |
0 |
14 |
NOVAK Vojtech |
Most |
|
1 |
0 |
0 |
1 |
|
1 |
0 |
|
0/6 |
-20 |
3 |
BOROWIAK Arwen |
Radebeul |
|
V |
V |
V |
V3 |
V3 |
|
V3 |
|
6/6 |
9 |
21 |
PONIZIL Karel |
Sk Zlin |
|
V |
1 |
1 |
2 |
V |
1 |
|
|
2/6 |
-1 |
13 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CIŽMAR Krystof |
Brno |
|
|
3 |
1 |
V |
2 |
V |
|
2/5 |
2 |
14 |
STEPAN Samuel |
Brno |
|
V |
|
V |
V |
0 |
V |
|
4/5 |
5 |
16 |
CHREN Simon |
Bohemians |
|
V |
3 |
|
V |
2 |
V |
|
3/5 |
8 |
17 |
ZDENĚK Jakub |
Usk |
|
0 |
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
0/5 |
-20 |
0 |
SIBOR Radek |
Bystrice |
|
V3 |
V |
V3 |
V |
|
V |
|
5/5 |
11 |
18 |
SILHAN Frantisek |
Liberec |
|
1 |
1 |
1 |
V |
3 |
|
|
1/5 |
-6 |
10 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BRÝDL Zdenek |
Brno |
|
|
V |
V |
V |
3 |
0 |
|
3/5 |
5 |
15 |
TEDENAC Filip |
Brno |
|
3 |
|
V2 |
V |
2 |
2 |
|
2/5 |
0 |
13 |
HASIK Karel |
Opava |
|
0 |
1 |
|
V |
0 |
0 |
|
1/5 |
-7 |
5 |
NEUMAN Tomas |
Most |
|
0 |
0 |
1 |
|
0 |
0 |
|
0/5 |
-19 |
1 |
HAK Vaclav |
Liberec |
|
V |
V |
V1 |
V |
|
0 |
|
4/5 |
4 |
13 |
BOROWIAK Merlin |
Dresdner |
|
V3 |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
17 |
19 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CRHÁK Jakub |
Brno |
|
|
V |
V |
2 |
2 |
V |
|
3/5 |
5 |
16 |
KONEČNÝ Kristian |
Brno |
|
2 |
|
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0/5 |
-16 |
4 |
SKRZYPA Michal |
Wroclawianie |
|
1 |
V |
|
V |
3 |
V |
|
3/5 |
2 |
16 |
BODIS Matej |
Plzen |
|
V3 |
V |
3 |
|
V |
1 |
|
3/5 |
4 |
15 |
POHLUDKA Dominik |
C.Tesin |
|
V |
V |
V |
3 |
|
0 |
|
3/5 |
1 |
15 |
SIMON Pavel |
Liberec |
|
1 |
V |
2 |
V2 |
V |
|
|
3/5 |
4 |
13 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHALOUPKA Matej |
Liberec |
|
|
V2 |
V |
1 |
V |
2 |
|
3/5 |
0 |
13 |
MICUNOVIC Roman |
Most |
|
1 |
|
V3 |
2 |
V |
0 |
|
2/5 |
-4 |
10 |
VOLF Karel |
Usk |
|
3 |
2 |
|
0 |
2 |
1 |
|
0/5 |
-10 |
8 |
CZARTORYJSKI Szymon |
Wroclawianie |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
14 |
20 |
GERZIČÁK Daniel |
Brno |
|
1 |
2 |
V3 |
1 |
|
1 |
|
1/5 |
-10 |
8 |
SOKOL Vratislav |
C.Tesin |
|
V |
V |
V |
2 |
V |
|
|
4/5 |
10 |
18 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
HONZEK |
Jan |
|
|
1 |
3 |
1 |
JANEČEK |
Jiří |
|
|
2 |
1 |
0 |
KLEMM |
Romuald |
|
|
0 |
6 |
0 |
KULÍK |
Milan |
|
|
1 |
2 |
3 |
LÁTAL |
Martin |
|
|
0 |
1 |
2 |
PIKHARTOVÁ |
Jarka |
|
|
1 |
3 |
0 |
ROMANKOV |
Vladimír |
|
|
1 |
4 |
1 |
ŠTOČEK |
Jan |
|
|
1 |
2 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 4.12.2011 17:10:47