zpet do kalendare
Velká cena Dukly Olomouc 2011
19.listopadu 2011
kord mladší žáci
Hala Dukly Olomouc "Na Šibeníku"
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
JURKA |
Jakub |
|
DUKLA OL. |
2 |
GERŠI |
Tomáš |
|
UK BRATISLAVA |
3 |
OPLT |
Matej |
|
LITOMERICE |
3 |
OSICKA |
Adam |
|
DUKLA OL. |
5 |
STRNAD |
Ondrej |
|
LITOMERICE |
6 |
WUTSCHKA |
Pavel |
|
TEPLICE |
7 |
DAVID |
Jirka |
|
USK |
8 |
STEHLIK |
Jan |
|
LITOMERICE |
9 |
PAVLIK |
Matias |
|
SC PRAHA |
10 |
KINSKY |
Krystof |
|
SC PRAHA |
11 |
JOHANIDES |
Lukas |
|
BŠK MARTINENGO |
12 |
ČURDA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
13 |
VAVRA |
Daniel |
|
SC PRAHA |
14 |
MARCIK |
Jan |
|
UH.HRADIS. |
15 |
IVANCO |
Robin |
|
USTI |
16 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
17 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
18 |
VOLAK |
Samuel |
|
DUKLA |
19 |
IVANCO |
Mikulas |
|
USTI |
20 |
JEDLICKA |
Matej |
|
DUKLA OL. |
21 |
JURKA |
Jaroslav |
|
DUKLA OL. |
22 |
TOMANEC |
Roman |
|
UH.HRADIS. |
23 |
PATOČKA |
Pavel |
|
SC PRAHA |
23 |
ŠIKÝŘ |
Jaroslav |
|
SC PRAHA |
25 |
HRDLICKA |
Michal |
|
TEPLICE |
26 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
27 |
NĚMEČEK |
Jan |
|
UH.HRADIS. |
28 |
HABARTA |
Jan |
|
UH.HRADIS. |
29 |
DZIACKY |
Jiri |
|
UH.HRADIS. |
30 |
VÍCHA |
Adam |
|
UH.HRADIS. |
31 |
FRANTA |
Ondrej |
|
UH.HRADIS. |
32 |
ADAMKA |
Matěj |
|
BŠK MARTINENGO |
32 |
HRACEK |
Martin |
|
UH.HRADIS. |
34 |
PRISTAŠ |
Jakub |
|
SC PRAHA |
Čtvrt finale
1 |
STRNAD Ondrej |
Litomerice |
|
|
|
JURKA Jakub |
8 |
JURKA Jakub |
Dukla Ol. |
12/10 |
|
|
|
|
JURKA Jakub |
5 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
15/13 |
|
|
|
OPLT Matej |
|
4 |
OPLT Matej |
Litomerice |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
3 |
GERŠI Tomáš |
Uk Bratislava |
|
|
15/11 |
|
|
|
GERŠI Tomáš |
|
6 |
DAVID Jirka |
Usk |
15/4 |
|
|
|
|
|
GERŠI Tomáš |
7 |
OSICKA Adam |
Dukla Ol. |
|
15/13 |
|
|
|
OSICKA Adam |
2 |
STEHLIK Jan |
Litomerice |
15/11 |
Eliminace 32
1 |
STRNAD Ondrej |
Litomerice |
|
|
|
STRNAD Ondrej |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondrej |
17 |
MARCIK Jan |
Uh.Hradis. |
|
15/2 |
|
|
|
MARCIK Jan |
16 |
IVANCO Mikulas |
Usti |
15/10 |
|
9 |
JOHANIDES Lukas |
Bšk Martinengo |
|
|
|
JOHANIDES Lukas |
24 |
ŠIKÝŘ Jaroslav |
Sc Praha |
15/5 |
|
|
|
|
JURKA Jakub |
25 |
HRDLICKA Michal |
Teplice |
|
15/6 |
|
|
|
JURKA Jakub |
8 |
JURKA Jakub |
Dukla Ol. |
15/2 |
|
5 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
28 |
HABARTA Jan |
Uh.Hradis. |
15/8 |
|
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
21 |
JURKA Jaroslav |
Dukla Ol. |
|
15/9 |
|
|
|
VAVRA Daniel |
12 |
VAVRA Daniel |
Sc Praha |
15/10 |
|
13 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
|
|
FILIP Jan |
20 |
FILIP Jan |
Teplice |
15/12 |
|
|
|
|
OPLT Matej |
29 |
DZIACKY Jiri |
Uh.Hradis. |
|
15/6 |
|
|
|
OPLT Matej |
4 |
OPLT Matej |
Litomerice |
15/3 |
|
3 |
GERŠI Tomáš |
Uk Bratislava |
|
|
|
GERŠI Tomáš |
30 |
VÍCHA Adam |
Uh.Hradis. |
15/1 |
|
|
|
|
GERŠI Tomáš |
19 |
IVANCO Robin |
Usti |
|
15/13 |
|
|
|
IVANCO Robin |
14 |
VOLAK Samuel |
Dukla |
15/10 |
|
11 |
DAVID Jirka |
Usk |
|
|
|
DAVID Jirka |
22 |
TOMANEC Roman |
Uh.Hradis. |
15/4 |
|
|
|
|
DAVID Jirka |
27 |
NĚMEČEK Jan |
Uh.Hradis. |
|
15/10 |
|
|
|
KINSKY Krystof |
6 |
KINSKY Krystof |
Sc Praha |
15/8 |
|
7 |
OSICKA Adam |
Dukla Ol. |
|
|
|
OSICKA Adam |
26 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
15/2 |
|
|
|
|
OSICKA Adam |
23 |
PATOČKA Pavel |
Sc Praha |
|
15/6 |
|
|
|
ČURDA Jakub |
10 |
ČURDA Jakub |
Sc Praha |
15/5 |
|
15 |
STEHLIK Jan |
Litomerice |
|
|
|
STEHLIK Jan |
18 |
JEDLICKA Matej |
Dukla Ol. |
15/4 |
|
|
|
|
STEHLIK Jan |
31 |
FRANTA Ondrej |
Uh.Hradis. |
|
15/10 |
|
|
|
PAVLIK Matias |
2 |
PAVLIK Matias |
Sc Praha |
15/6 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
STRNAD |
Ondrej |
|
LITOMERICE |
1.000 |
28 |
30 |
postupující |
2 |
PAVLIK |
Matias |
|
SC PRAHA |
1.000 |
22 |
30 |
postupující |
3 |
GERŠI |
Tomáš |
|
UK BRATISLAVA |
1.000 |
17 |
30 |
postupující |
4 |
OPLT |
Matej |
|
LITOMERICE |
1.000 |
17 |
25 |
postupující |
5 |
KINSKY |
Krystof |
|
SC PRAHA |
0.833 |
15 |
26 |
postupující |
5 |
WUTSCHKA |
Pavel |
|
TEPLICE |
0.833 |
15 |
26 |
postupující |
7 |
OSICKA |
Adam |
|
DUKLA OL. |
0.833 |
13 |
25 |
postupující |
8 |
JURKA |
Jakub |
|
DUKLA OL. |
0.833 |
11 |
27 |
postupující |
9 |
JOHANIDES |
Lukas |
|
BŠK MARTINENGO |
0.833 |
8 |
22 |
postupující |
10 |
ČURDA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.800 |
9 |
22 |
postupující |
11 |
DAVID |
Jirka |
|
USK |
0.667 |
13 |
26 |
postupující |
12 |
VAVRA |
Daniel |
|
SC PRAHA |
0.667 |
6 |
22 |
postupující |
13 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
0.667 |
2 |
24 |
postupující |
14 |
VOLAK |
Samuel |
|
DUKLA |
0.600 |
9 |
21 |
postupující |
15 |
STEHLIK |
Jan |
|
LITOMERICE |
0.500 |
5 |
23 |
postupující |
16 |
IVANCO |
Mikulas |
|
USTI |
0.500 |
4 |
25 |
postupující |
17 |
MARCIK |
Jan |
|
UH.HRADIS. |
0.500 |
-1 |
25 |
postupující |
18 |
JEDLICKA |
Matej |
|
DUKLA OL. |
0.500 |
-5 |
18 |
postupující |
19 |
IVANCO |
Robin |
|
USTI |
0.500 |
-6 |
17 |
postupující |
20 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
0.500 |
-10 |
17 |
postupující |
21 |
JURKA |
Jaroslav |
|
DUKLA OL. |
0.400 |
-5 |
15 |
postupující |
22 |
TOMANEC |
Roman |
|
UH.HRADIS. |
0.333 |
-6 |
19 |
postupující |
23 |
ŠIKÝŘ |
Jaroslav |
|
SC PRAHA |
0.333 |
-6 |
18 |
postupující |
23 |
PATOČKA |
Pavel |
|
SC PRAHA |
0.333 |
-6 |
18 |
postupující |
25 |
HRDLICKA |
Michal |
|
TEPLICE |
0.200 |
-14 |
9 |
postupující |
26 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
0.167 |
-10 |
17 |
postupující |
27 |
NĚMEČEK |
Jan |
|
UH.HRADIS. |
0.167 |
-11 |
16 |
postupující |
28 |
HABARTA |
Jan |
|
UH.HRADIS. |
0.167 |
-13 |
16 |
postupující |
29 |
DZIACKY |
Jiri |
|
UH.HRADIS. |
0.167 |
-13 |
14 |
postupující |
30 |
VÍCHA |
Adam |
|
UH.HRADIS. |
0.167 |
-17 |
10 |
postupující |
31 |
FRANTA |
Ondrej |
|
UH.HRADIS. |
0.000 |
-16 |
9 |
postupující |
32 |
ADAMKA |
Matěj |
|
BŠK MARTINENGO |
0.000 |
-17 |
13 |
vyřazen |
32 |
HRACEK |
Martin |
|
UH.HRADIS. |
0.000 |
-17 |
13 |
vyřazen |
34 |
PRISTAŠ |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.000 |
-21 |
9 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KINSKY Krystof |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
1 |
|
5/6 |
15 |
26 |
VÍCHA Adam |
Uh.Hradis. |
|
0 |
|
3 |
0 |
V |
2 |
0 |
|
1/6 |
-17 |
10 |
JEDLICKA Matej |
Dukla Ol. |
|
0 |
V |
|
V |
V |
3 |
0 |
|
3/6 |
-5 |
18 |
PATOČKA Pavel |
Sc Praha |
|
3 |
V |
1 |
|
V |
4 |
0 |
|
2/6 |
-6 |
18 |
HRACEK Martin |
Uh.Hradis. |
|
0 |
2 |
4 |
4 |
|
3 |
0 |
|
0/6 |
-17 |
13 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
3 |
V |
V |
V |
V |
|
1 |
|
4/6 |
2 |
24 |
STRNAD Ondrej |
Litomerice |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
28 |
30 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HABARTA Jan |
Uh.Hradis. |
|
|
4 |
2 |
4 |
1 |
0 |
V |
|
1/6 |
-13 |
16 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
V |
|
0 |
V |
1 |
1 |
V |
|
3/6 |
-10 |
17 |
DAVID Jirka |
Usk |
|
V |
V |
|
V |
3 |
3 |
V |
|
4/6 |
13 |
26 |
TOMANEC Roman |
Uh.Hradis. |
|
V |
4 |
1 |
|
1 |
3 |
V |
|
2/6 |
-6 |
19 |
PAVLIK Matias |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
22 |
30 |
JURKA Jakub |
Dukla Ol. |
|
V |
V |
V |
V |
2 |
|
V |
|
5/6 |
11 |
27 |
ADAMKA Matěj |
Bšk Martinengo |
|
4 |
4 |
0 |
1 |
0 |
4 |
|
|
0/6 |
-17 |
13 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PRISTAŠ Jakub |
Sc Praha |
|
|
4 |
0 |
2 |
2 |
1 |
0 |
|
0/6 |
-21 |
9 |
JOHANIDES Lukas |
Bšk Martinengo |
|
V |
|
V2 |
V |
V |
V |
0 |
|
5/6 |
8 |
22 |
OSICKA Adam |
Dukla Ol. |
|
V |
1 |
|
V |
V |
V |
V4 |
|
5/6 |
13 |
25 |
ŠIKÝŘ Jaroslav |
Sc Praha |
|
V |
1 |
3 |
|
V |
2 |
2 |
|
2/6 |
-6 |
18 |
DZIACKY Jiri |
Uh.Hradis. |
|
V |
1 |
2 |
2 |
|
3 |
1 |
|
1/6 |
-13 |
14 |
IVANCO Mikulas |
Usti |
|
V |
3 |
3 |
V |
V |
|
4 |
|
3/6 |
4 |
25 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
V |
V4 |
2 |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
15 |
26 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
OPLT Matej |
Litomerice |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
17 |
25 |
ČURDA Jakub |
Sc Praha |
|
3 |
|
V |
V |
V4 |
V |
|
4/5 |
9 |
22 |
VOLAK Samuel |
Dukla |
|
2 |
4 |
|
V |
V |
V |
|
3/5 |
9 |
21 |
HRDLICKA Michal |
Teplice |
|
0 |
0 |
0 |
|
4 |
V |
|
1/5 |
-14 |
9 |
JURKA Jaroslav |
Dukla Ol. |
|
1 |
3 |
1 |
V |
|
V |
|
2/5 |
-5 |
15 |
FRANTA Ondrej |
Uh.Hradis. |
|
2 |
1 |
1 |
3 |
2 |
|
|
0/5 |
-16 |
9 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MARCIK Jan |
Uh.Hradis. |
|
|
2 |
V |
V |
4 |
V |
4 |
|
3/6 |
-1 |
25 |
VAVRA Daniel |
Sc Praha |
|
V |
|
1 |
V |
1 |
V |
V |
|
4/6 |
6 |
22 |
STEHLIK Jan |
Litomerice |
|
4 |
V4 |
|
V |
3 |
2 |
V |
|
3/6 |
5 |
23 |
NĚMEČEK Jan |
Uh.Hradis. |
|
3 |
2 |
3 |
|
1 |
V |
2 |
|
1/6 |
-11 |
16 |
GERŠI Tomáš |
Uk Bratislava |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
17 |
30 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
4 |
3 |
V3 |
2 |
3 |
|
2 |
|
1/6 |
-10 |
17 |
IVANCO Robin |
Usti |
|
V |
0 |
1 |
V |
1 |
V |
|
|
3/6 |
-6 |
17 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
DOUBOVÁ |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
ČAPKOVÁ |
|
|
|
1 |
1 |
1 |
FOLDES |
|
|
|
1 |
4 |
1 |
KOLOMAZNÍK |
|
|
|
1 |
5 |
1 |
KOPLÍK |
|
|
|
0 |
1 |
2 |
KŮSTKA |
|
|
|
1 |
6 |
1 |
LÁTAL |
|
|
|
1 |
5 |
1 |
zpet do kalendare