zpet do kalendare
Přebor ČOS 2011, Bystřice nad Perštejnem - fleret junioři
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
KRÁLIK |
Andrej |
SVK |
STU BRATISLAVA |
2 |
SRNA |
Jan |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
3 |
KREJČÍK |
Jan |
CZE |
USK PRAHA |
3 |
VILÉM |
Michal |
SVK |
STU BRATISLAVA |
5 |
PROKEŠ |
Josef |
CZE |
USK PRAHA |
6 |
KURFÜRST |
Jan |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
7 |
LÁTAL |
Martin |
CZE |
ŠERM SOKOL ŠTERNBERK |
8 |
OTRUBA |
Ján |
SVK |
STU BRATISLAVA |
9 |
BLANÁR |
Samuel |
SVK |
STU BRATISLAVA |
10 |
GALAN |
Ján |
SVK |
STU BRATISLAVA |
11 |
KOŘÍNEK |
David |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
12 |
KARDAŠ |
Jan |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
13 |
BENEŠ |
Jan |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
14 |
GRANT |
David |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
15 |
BAKEŠ |
Matěj |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
16 |
ZEMAN |
Jakub |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
Eliminace 16
1 |
KRÁLIK Andrej |
SVK |
|
|
|
KRÁLIK Andrej |
16 |
ZEMAN Jakub |
CZE |
15/6 |
|
|
|
|
KRÁLIK Andrej |
9 |
LÁTAL Martin |
CZE |
|
15/10 |
|
|
|
LÁTAL Martin |
|
8 |
KOŘÍNEK David |
CZE |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
KRÁLIK Andrej |
5 |
KURFÜRST Jan |
CZE |
|
|
15/9 |
|
|
|
KURFÜRST Jan |
|
|
12 |
KARDAŠ Jan |
CZE |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
VILÉM Michal |
|
13 |
BENEŠ Jan |
CZE |
|
15/13 |
|
|
|
|
VILÉM Michal |
|
|
4 |
VILÉM Michal |
SVK |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KRÁLIK Andrej |
3 |
PROKEŠ Josef |
CZE |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
PROKEŠ Josef |
|
|
14 |
GRANT David |
CZE |
15/4 |
|
|
|
|
|
|
SRNA Jan |
|
11 |
SRNA Jan |
CZE |
|
15/14 |
|
|
|
|
SRNA Jan |
|
|
6 |
BLANÁR Samuel |
SVK |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
|
SRNA Jan |
7 |
GALAN Ján |
SVK |
|
|
15/13 |
|
|
|
OTRUBA Ján |
|
10 |
OTRUBA Ján |
SVK |
15/8 |
|
|
|
|
|
KREJČÍK Jan |
15 |
BAKEŠ Matěj |
CZE |
|
15/5 |
|
|
|
KREJČÍK Jan |
2 |
KREJČÍK Jan |
CZE |
15/3 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KRÁLIK |
Andrej |
SVK |
STU BRATISLAVA |
8/9 |
8 |
20 |
postupující |
2 |
KREJČÍK |
Jan |
CZE |
USK PRAHA |
7/8 |
12 |
23 |
postupující |
3 |
PROKEŠ |
Josef |
CZE |
USK PRAHA |
7/9 |
17 |
26 |
postupující |
4 |
VILÉM |
Michal |
SVK |
STU BRATISLAVA |
6/8 |
12 |
22 |
postupující |
5 |
KURFÜRST |
Jan |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
6/9 |
11 |
21 |
postupující |
6 |
BLANÁR |
Samuel |
SVK |
STU BRATISLAVA |
6/9 |
9 |
23 |
postupující |
7 |
GALAN |
Ján |
SVK |
STU BRATISLAVA |
4/8 |
2 |
16 |
postupující |
8 |
KOŘÍNEK |
David |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
4/8 |
-2 |
15 |
postupující |
9 |
LÁTAL |
Martin |
CZE |
ŠERM SOKOL ŠTERNBERK |
4/9 |
-2 |
19 |
postupující |
10 |
OTRUBA |
Ján |
SVK |
STU BRATISLAVA |
4/10 |
5 |
23 |
postupující |
11 |
SRNA |
Jan |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
4/10 |
-22 |
4 |
postupující |
12 |
KARDAŠ |
Jan |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
3/9 |
-10 |
9 |
postupující |
13 |
BENEŠ |
Jan |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
2/8 |
-5 |
14 |
postupující |
14 |
GRANT |
David |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
2/8 |
-10 |
10 |
postupující |
15 |
BAKEŠ |
Matěj |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
2/9 |
-9 |
14 |
postupující |
16 |
ZEMAN |
Jakub |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
1/9 |
-16 |
8 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KREJČÍK |
Jan |
CZE |
USK PRAHA |
1.000 |
10 |
20 |
postupující |
2 |
PROKEŠ |
Josef |
CZE |
USK PRAHA |
0.800 |
15 |
23 |
postupující |
3 |
OTRUBA |
Ján |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.800 |
10 |
23 |
postupující |
4 |
BLANÁR |
Samuel |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.800 |
9 |
21 |
postupující |
5 |
VILÉM |
Michal |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.750 |
10 |
19 |
postupující |
6 |
KURFÜRST |
Jan |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
0.750 |
10 |
18 |
postupující |
7 |
KRÁLIK |
Andrej |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.750 |
3 |
15 |
postupující |
8 |
GALAN |
Ján |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.500 |
2 |
14 |
postupující |
9 |
KOŘÍNEK |
David |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
0.500 |
-2 |
13 |
postupující |
10 |
LÁTAL |
Martin |
CZE |
ŠERM SOKOL ŠTERNBERK |
0.400 |
-2 |
17 |
postupující |
11 |
BENEŠ |
Jan |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0.250 |
-3 |
13 |
postupující |
12 |
GRANT |
David |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.250 |
-8 |
9 |
postupující |
13 |
KARDAŠ |
Jan |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.250 |
-9 |
7 |
postupující |
14 |
BAKEŠ |
Matěj |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.200 |
-7 |
13 |
postupující |
15 |
ZEMAN |
Jakub |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.000 |
-13 |
7 |
postupující |
16 |
SRNA |
Jan |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0.000 |
-25 |
0 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOŘÍNEK David |
CZE |
|
|
3 |
V |
1 |
V4 |
|
2/4 |
-2 |
13 |
KRÁLIK Andrej |
SVK |
|
V |
|
V |
0 |
V |
|
3/4 |
3 |
15 |
BENEŠ Jan |
CZE |
|
2 |
4 |
|
2 |
V |
|
1/4 |
-3 |
13 |
KURFÜRST Jan |
CZE |
|
V |
V |
V |
|
3 |
|
3/4 |
10 |
18 |
GRANT David |
CZE |
|
3 |
0 |
1 |
V |
|
|
1/4 |
-8 |
9 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BLANÁR Samuel |
SVK |
|
|
V |
V |
1 |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
21 |
OTRUBA Ján |
SVK |
|
3 |
|
V |
V |
V |
V |
|
4/5 |
10 |
23 |
SRNA Jan |
CZE |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
0 |
|
0/5 |
-25 |
0 |
PROKEŠ Josef |
CZE |
|
V |
3 |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
15 |
23 |
LÁTAL Martin |
CZE |
|
2 |
3 |
V |
2 |
|
V |
|
2/5 |
-2 |
17 |
BAKEŠ Matěj |
CZE |
|
2 |
2 |
V |
0 |
4 |
|
|
1/5 |
-7 |
13 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
GALAN Ján |
SVK |
|
|
2 |
V |
V |
2 |
|
2/4 |
2 |
14 |
VILÉM Michal |
SVK |
|
V |
|
V |
V |
4 |
|
3/4 |
10 |
19 |
ZEMAN Jakub |
CZE |
|
0 |
2 |
|
1 |
4 |
|
0/4 |
-13 |
7 |
KARDAŠ Jan |
CZE |
|
2 |
0 |
V |
|
0 |
|
1/4 |
-9 |
7 |
KREJČÍK Jan |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
|
|
4/4 |
10 |
20 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KRÁLIK |
Andrej |
SVK |
STU BRATISLAVA |
1.000 |
5 |
5 |
postupující |
2 |
SRNA |
Jan |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0.800 |
3 |
4 |
postupující |
3 |
VILÉM |
Michal |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.750 |
2 |
3 |
postupující |
3 |
KREJČÍK |
Jan |
CZE |
USK PRAHA |
0.750 |
2 |
3 |
postupující |
3 |
PROKEŠ |
Josef |
CZE |
USK PRAHA |
0.750 |
2 |
3 |
postupující |
6 |
KURFÜRST |
Jan |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
0.600 |
1 |
3 |
postupující |
7 |
KOŘÍNEK |
David |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
0.500 |
0 |
2 |
postupující |
7 |
LÁTAL |
Martin |
CZE |
ŠERM SOKOL ŠTERNBERK |
0.500 |
0 |
2 |
postupující |
7 |
BLANÁR |
Samuel |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.500 |
0 |
2 |
postupující |
7 |
GALAN |
Ján |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.500 |
0 |
2 |
postupující |
11 |
KARDAŠ |
Jan |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.400 |
-1 |
2 |
postupující |
12 |
GRANT |
David |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.250 |
-2 |
1 |
postupující |
12 |
BAKEŠ |
Matěj |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.250 |
-2 |
1 |
postupující |
12 |
BENEŠ |
Jan |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0.250 |
-2 |
1 |
postupující |
15 |
ZEMAN |
Jakub |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.200 |
-3 |
1 |
postupující |
16 |
OTRUBA |
Ján |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.000 |
-5 |
0 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PROKEŠ Josef |
CZE |
|
|
V1 |
V1 |
V1 |
0 |
|
3/4 |
2 |
3 |
LÁTAL Martin |
CZE |
|
0 |
|
V1 |
V1 |
0 |
|
2/4 |
0 |
2 |
BENEŠ Jan |
CZE |
|
0 |
0 |
|
0 |
V1 |
|
1/4 |
-2 |
1 |
GRANT David |
CZE |
|
0 |
0 |
V1 |
|
0 |
|
1/4 |
-2 |
1 |
VILÉM Michal |
SVK |
|
V1 |
V1 |
0 |
V1 |
|
|
3/4 |
2 |
3 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BLANÁR Samuel |
SVK |
|
|
0 |
V1 |
V1 |
0 |
|
2/4 |
0 |
2 |
GALAN Ján |
SVK |
|
V1 |
|
0 |
V1 |
0 |
|
2/4 |
0 |
2 |
KOŘÍNEK David |
CZE |
|
0 |
V1 |
|
V1 |
0 |
|
2/4 |
0 |
2 |
BAKEŠ Matěj |
CZE |
|
0 |
0 |
0 |
|
V1 |
|
1/4 |
-2 |
1 |
KREJČÍK Jan |
CZE |
|
V1 |
V1 |
V1 |
0 |
|
|
3/4 |
2 |
3 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
OTRUBA Ján |
SVK |
|
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0/5 |
-5 |
0 |
KRÁLIK Andrej |
SVK |
|
V1 |
|
V1 |
V1 |
V1 |
V1 |
|
5/5 |
5 |
5 |
SRNA Jan |
CZE |
|
V1 |
0 |
|
V1 |
V1 |
V1 |
|
4/5 |
3 |
4 |
KARDAŠ Jan |
CZE |
|
V1 |
0 |
0 |
|
V1 |
0 |
|
2/5 |
-1 |
2 |
ZEMAN Jakub |
CZE |
|
V1 |
0 |
0 |
0 |
|
0 |
|
1/5 |
-3 |
1 |
KURFÜRST Jan |
CZE |
|
V1 |
0 |
0 |
V1 |
V1 |
|
|
3/5 |
1 |
3 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
KREJČÍK |
Jan |
CZE |
|
1 |
0 |
0 |
SRNA |
Jan |
CZE |
|
1 |
0 |
0 |
Document Engarde - 20.8.2011 20:27:58