zpet do kalendare
Přebor ČOS 2011, Bystřice nad Perštejnem - fleret kadeti
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
SIMEUNOVIČ |
Rastislav |
SVK |
STU BRATISLAVA |
2 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
3 |
KALÁČEK |
Vojtěch |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
3 |
ZWINGER |
Robert |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
5 |
FRANK |
Filip |
CZE |
USK PRAHA |
6 |
GÖTZ |
Viktor |
CZE |
USK PRAHA |
7 |
KLOCEK |
Lukáš |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
8 |
BENEŠ |
Jiří |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
9 |
ZEMAN |
Jakub |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
10 |
ŘÍHA |
Vilém |
CZE |
USK PRAHA |
11 |
RIMEL |
Jindřich |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
12 |
SRP |
Saša |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
13 |
HALADĚJ |
Viktor |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
14 |
STŘÍTESKÝ |
Vít |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
Eliminace 16
1 |
KALÁČEK Vojtěch |
CZE |
|
|
|
KALÁČEK Vojtěch |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
KALÁČEK Vojtěch |
9 |
ZEMAN Jakub |
CZE |
|
15/7 |
|
|
|
BENEŠ Jiří |
|
8 |
BENEŠ Jiří |
CZE |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
SIMEUNOVIČ Rastislav |
5 |
SIMEUNOVIČ Rastislav |
SVK |
|
|
15/9 |
|
|
|
SIMEUNOVIČ Rastislav |
|
|
12 |
SRP Saša |
CZE |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
SIMEUNOVIČ Rastislav |
|
13 |
HALADĚJ Viktor |
CZE |
|
15/10 |
|
|
|
|
GÖTZ Viktor |
|
|
4 |
GÖTZ Viktor |
CZE |
15/2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SIMEUNOVIČ Rastislav |
3 |
FRANK Filip |
CZE |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
FRANK Filip |
|
|
14 |
STŘÍTESKÝ Vít |
CZE |
15/1 |
|
|
|
|
|
|
ZWINGER Robert |
|
11 |
RIMEL Jindřich |
CZE |
|
15/14 |
|
|
|
|
ZWINGER Robert |
|
|
6 |
ZWINGER Robert |
CZE |
15/3 |
|
|
|
|
|
|
|
CMIEL Adam |
7 |
KLOCEK Lukáš |
CZE |
|
|
15/14 |
|
|
|
KLOCEK Lukáš |
|
10 |
ŘÍHA Vilém |
CZE |
15/2 |
|
|
|
|
|
CMIEL Adam |
15 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
CMIEL Adam |
2 |
CMIEL Adam |
CZE |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KALÁČEK |
Vojtěch |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
11/12 |
24 |
59 |
postupující |
2 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
9/12 |
29 |
54 |
postupující |
3 |
FRANK |
Filip |
CZE |
USK PRAHA |
9/12 |
25 |
54 |
postupující |
4 |
GÖTZ |
Viktor |
CZE |
USK PRAHA |
9/12 |
22 |
55 |
postupující |
5 |
SIMEUNOVIČ |
Rastislav |
SVK |
STU BRATISLAVA |
8/12 |
20 |
52 |
postupující |
6 |
ZWINGER |
Robert |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
8/12 |
17 |
50 |
postupující |
7 |
KLOCEK |
Lukáš |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
7/12 |
5 |
44 |
postupující |
8 |
BENEŠ |
Jiří |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
7/12 |
4 |
45 |
postupující |
9 |
ZEMAN |
Jakub |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
5/12 |
1 |
40 |
postupující |
10 |
ŘÍHA |
Vilém |
CZE |
USK PRAHA |
4/12 |
-10 |
35 |
postupující |
11 |
RIMEL |
Jindřich |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
3/12 |
-19 |
33 |
postupující |
12 |
SRP |
Saša |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
2/12 |
-34 |
17 |
postupující |
13 |
HALADĚJ |
Viktor |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
1/12 |
-41 |
14 |
postupující |
14 |
STŘÍTESKÝ |
Vít |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
1/12 |
-43 |
13 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
GÖTZ |
Viktor |
CZE |
USK PRAHA |
1.000 |
19 |
30 |
postupující |
2 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.833 |
19 |
27 |
postupující |
3 |
FRANK |
Filip |
CZE |
USK PRAHA |
0.833 |
17 |
29 |
postupující |
4 |
KALÁČEK |
Vojtěch |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0.833 |
8 |
29 |
postupující |
5 |
SIMEUNOVIČ |
Rastislav |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.667 |
11 |
27 |
postupující |
6 |
ZWINGER |
Robert |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
0.500 |
4 |
22 |
postupující |
7 |
ZEMAN |
Jakub |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.500 |
3 |
21 |
postupující |
8 |
BENEŠ |
Jiří |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0.500 |
2 |
21 |
postupující |
9 |
ŘÍHA |
Vilém |
CZE |
USK PRAHA |
0.500 |
1 |
20 |
postupující |
10 |
KLOCEK |
Lukáš |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
0.500 |
-2 |
19 |
postupující |
11 |
HALADĚJ |
Viktor |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.167 |
-17 |
8 |
postupující |
12 |
STŘÍTESKÝ |
Vít |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
0.167 |
-21 |
5 |
postupující |
13 |
RIMEL |
Jindřich |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
0.000 |
-16 |
14 |
postupující |
14 |
SRP |
Saša |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0.000 |
-28 |
0 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KLOCEK Lukáš |
CZE |
|
|
1 |
1 |
V |
2 |
V |
V |
|
3/6 |
-2 |
19 |
ZEMAN Jakub |
CZE |
|
V |
|
2 |
V |
0 |
V |
4 |
|
3/6 |
3 |
21 |
FRANK Filip |
CZE |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
4 |
|
5/6 |
17 |
29 |
RIMEL Jindřich |
CZE |
|
2 |
2 |
1 |
|
4 |
1 |
4 |
|
0/6 |
-16 |
14 |
SIMEUNOVIČ Rastislav |
SVK |
|
V |
V |
3 |
V |
|
V |
4 |
|
4/6 |
11 |
27 |
STŘÍTESKÝ Vít |
CZE |
|
0 |
0 |
0 |
V |
0 |
|
0 |
|
1/6 |
-21 |
5 |
KALÁČEK Vojtěch |
CZE |
|
4 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
8 |
29 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HALADĚJ Viktor |
CZE |
|
|
V |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
1/6 |
-17 |
8 |
SRP Saša |
CZE |
|
0 |
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0/6 |
-28 |
0 |
ŘÍHA Vilém |
CZE |
|
V |
V3 |
|
0 |
V |
4 |
3 |
|
3/6 |
1 |
20 |
CMIEL Adam |
CZE |
|
V |
V |
V |
|
V |
2 |
V |
|
5/6 |
19 |
27 |
BENEŠ Jiří |
CZE |
|
V |
V |
2 |
3 |
|
1 |
V |
|
3/6 |
2 |
21 |
GÖTZ Viktor |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
19 |
30 |
ZWINGER Robert |
CZE |
|
V |
V |
V |
0 |
3 |
4 |
|
|
3/6 |
4 |
22 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KALÁČEK |
Vojtěch |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
1.000 |
16 |
30 |
postupující |
2 |
ZWINGER |
Robert |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
0.833 |
13 |
28 |
postupující |
3 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.667 |
10 |
27 |
postupující |
4 |
SIMEUNOVIČ |
Rastislav |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.667 |
9 |
25 |
postupující |
5 |
FRANK |
Filip |
CZE |
USK PRAHA |
0.667 |
8 |
25 |
postupující |
6 |
KLOCEK |
Lukáš |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
0.667 |
7 |
25 |
postupující |
7 |
BENEŠ |
Jiří |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0.667 |
2 |
24 |
postupující |
8 |
GÖTZ |
Viktor |
CZE |
USK PRAHA |
0.500 |
3 |
25 |
postupující |
9 |
RIMEL |
Jindřich |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
0.500 |
-3 |
19 |
postupující |
10 |
ZEMAN |
Jakub |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.333 |
-2 |
19 |
postupující |
11 |
SRP |
Saša |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0.333 |
-6 |
17 |
postupující |
12 |
ŘÍHA |
Vilém |
CZE |
USK PRAHA |
0.167 |
-11 |
15 |
postupující |
13 |
STŘÍTESKÝ |
Vít |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
0.000 |
-22 |
8 |
postupující |
14 |
HALADĚJ |
Viktor |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.000 |
-24 |
6 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
RIMEL Jindřich |
CZE |
|
|
V |
0 |
2 |
V |
2 |
V |
|
3/6 |
-3 |
19 |
GÖTZ Viktor |
CZE |
|
3 |
|
3 |
V |
V |
4 |
V |
|
3/6 |
3 |
25 |
KALÁČEK Vojtěch |
CZE |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
16 |
30 |
KLOCEK Lukáš |
CZE |
|
V |
3 |
2 |
|
V |
V |
V |
|
4/6 |
7 |
25 |
ŘÍHA Vilém |
CZE |
|
3 |
3 |
3 |
1 |
|
0 |
V |
|
1/6 |
-11 |
15 |
CMIEL Adam |
CZE |
|
V |
V |
4 |
3 |
V |
|
V |
|
4/6 |
10 |
27 |
STŘÍTESKÝ Vít |
CZE |
|
1 |
1 |
2 |
2 |
1 |
1 |
|
|
0/6 |
-22 |
8 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HALADĚJ Viktor |
CZE |
|
|
4 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0/6 |
-24 |
6 |
BENEŠ Jiří |
CZE |
|
V |
|
4 |
1 |
V4 |
V |
V |
|
4/6 |
2 |
24 |
ZWINGER Robert |
CZE |
|
V |
V |
|
V |
V |
3 |
V |
|
5/6 |
13 |
28 |
ZEMAN Jakub |
CZE |
|
V |
V |
3 |
|
4 |
2 |
0 |
|
2/6 |
-2 |
19 |
SRP Saša |
CZE |
|
V |
3 |
0 |
V |
|
1 |
3 |
|
2/6 |
-6 |
17 |
SIMEUNOVIČ Rastislav |
SVK |
|
V |
2 |
V |
V |
V |
|
3 |
|
4/6 |
9 |
25 |
FRANK Filip |
CZE |
|
V |
3 |
2 |
V |
V |
V |
|
|
4/6 |
8 |
25 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
KARDAŠ |
Jan |
CZE |
|
1 |
3 |
0 |
KRÁLIK |
Andrej |
SVK |
|
1 |
0 |
0 |
PROKEŠ |
Josef |
CZE |
|
1 |
0 |
0 |
VILÉM |
Michal |
SVK |
|
1 |
3 |
0 |
Document Engarde - 20.8.2011 20:33:58