zpet do kalendare
Přebor ČOS 2011, Bystřice nad Perštejnem - fleret žačky
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
KRÁLOVÁ |
Kateřina |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
2 |
HENDRICHOVÁ |
Sabina |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
3 |
TOMÁŠOVÁ |
Magdalena |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
3 |
VÍCHOVÁ |
Andrea |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
5 |
ŠČUKOVÁ |
Michaela |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
6 |
ZAPADLOVÁ |
Aneta |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
7 |
MATRASZEK |
Veronika |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
8 |
ŠTENCLOVÁ |
Tereza |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
9 |
VAŘÁKOVÁ |
Zuzana |
CZE |
KLUB ŠERMU SK ZLÍN |
10 |
NOVÁKOVÁ |
Petra |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
11 |
BRABENCOVÁ |
Marie |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
12 |
DIBLÍKOVÁ |
Martina |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
13 |
ČECHOVÁ |
Lenka |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
14 |
LASÁKOVÁ |
Klára |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
Eliminace 16
1 |
HENDRICHOVÁ Sabina |
CZE |
|
|
|
HENDRICHOVÁ Sabina |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
HENDRICHOVÁ Sabina |
9 |
VAŘÁKOVÁ Zuzana |
CZE |
|
15/3 |
|
|
|
ŠTENCLOVÁ Tereza |
|
8 |
ŠTENCLOVÁ Tereza |
CZE |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
HENDRICHOVÁ Sabina |
5 |
TOMÁŠOVÁ Magdalena |
CZE |
|
|
15/5 |
|
|
|
TOMÁŠOVÁ Magdalena |
|
|
12 |
DIBLÍKOVÁ Martina |
CZE |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
TOMÁŠOVÁ Magdalena |
|
13 |
ČECHOVÁ Lenka |
CZE |
|
15/13 |
|
|
|
|
ŠČUKOVÁ Michaela |
|
|
4 |
ŠČUKOVÁ Michaela |
CZE |
15/0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KRÁLOVÁ Kateřina |
3 |
VÍCHOVÁ Andrea |
CZE |
|
|
|
13/12 |
|
|
|
VÍCHOVÁ Andrea |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VÍCHOVÁ Andrea |
|
11 |
BRABENCOVÁ Marie |
CZE |
|
15/8 |
|
|
|
|
ZAPADLOVÁ Aneta |
|
|
6 |
ZAPADLOVÁ Aneta |
CZE |
15/4 |
|
|
|
|
|
|
|
KRÁLOVÁ Kateřina |
7 |
MATRASZEK Veronika |
CZE |
|
|
15/2 |
|
|
|
MATRASZEK Veronika |
|
10 |
NOVÁKOVÁ Petra |
CZE |
15/7 |
|
|
|
|
|
KRÁLOVÁ Kateřina |
15 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
KRÁLOVÁ Kateřina |
2 |
KRÁLOVÁ Kateřina |
CZE |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
HENDRICHOVÁ |
Sabina |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
11/11 |
42 |
54 |
postupující |
2 |
KRÁLOVÁ |
Kateřina |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
8/10 |
17 |
43 |
postupující |
3 |
VÍCHOVÁ |
Andrea |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
8/11 |
24 |
52 |
postupující |
4 |
ŠČUKOVÁ |
Michaela |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
8/11 |
19 |
45 |
postupující |
5 |
TOMÁŠOVÁ |
Magdalena |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
8/12 |
15 |
48 |
postupující |
6 |
ZAPADLOVÁ |
Aneta |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
7/11 |
8 |
39 |
postupující |
7 |
MATRASZEK |
Veronika |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
6/10 |
11 |
40 |
postupující |
8 |
ŠTENCLOVÁ |
Tereza |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
7/12 |
11 |
45 |
postupující |
9 |
VAŘÁKOVÁ |
Zuzana |
CZE |
KLUB ŠERMU SK ZLÍN |
4/12 |
-4 |
40 |
postupující |
10 |
NOVÁKOVÁ |
Petra |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
3/11 |
-25 |
23 |
postupující |
11 |
BRABENCOVÁ |
Marie |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
2/11 |
-33 |
18 |
postupující |
12 |
DIBLÍKOVÁ |
Martina |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0/10 |
-30 |
20 |
postupující |
13 |
ČECHOVÁ |
Lenka |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
0/12 |
-55 |
5 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
HENDRICHOVÁ |
Sabina |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
1.000 |
24 |
30 |
postupující |
2 |
KRÁLOVÁ |
Kateřina |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
1.000 |
15 |
25 |
postupující |
3 |
TOMÁŠOVÁ |
Magdalena |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.833 |
13 |
27 |
postupující |
4 |
ZAPADLOVÁ |
Aneta |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
0.667 |
1 |
18 |
postupující |
5 |
VÍCHOVÁ |
Andrea |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
0.600 |
8 |
23 |
postupující |
6 |
MATRASZEK |
Veronika |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.600 |
5 |
20 |
postupující |
7 |
ŠČUKOVÁ |
Michaela |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.600 |
3 |
19 |
postupující |
8 |
ŠTENCLOVÁ |
Tereza |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.500 |
4 |
23 |
postupující |
9 |
NOVÁKOVÁ |
Petra |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
0.333 |
-7 |
17 |
postupující |
10 |
BRABENCOVÁ |
Marie |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
0.200 |
-16 |
7 |
postupující |
11 |
VAŘÁKOVÁ |
Zuzana |
CZE |
KLUB ŠERMU SK ZLÍN |
0.167 |
-5 |
20 |
postupující |
12 |
DIBLÍKOVÁ |
Martina |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0.000 |
-15 |
10 |
postupující |
13 |
ČECHOVÁ |
Lenka |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
0.000 |
-30 |
0 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HENDRICHOVÁ Sabina |
CZE |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
24 |
30 |
TOMÁŠOVÁ Magdalena |
CZE |
|
2 |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
13 |
27 |
ŠTENCLOVÁ Tereza |
CZE |
|
2 |
4 |
|
V |
V |
V |
2 |
|
3/6 |
4 |
23 |
VAŘÁKOVÁ Zuzana |
CZE |
|
2 |
3 |
3 |
|
4 |
V |
3 |
|
1/6 |
-5 |
20 |
NOVÁKOVÁ Petra |
CZE |
|
0 |
2 |
3 |
V |
|
V |
2 |
|
2/6 |
-7 |
17 |
ČECHOVÁ Lenka |
CZE |
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0 |
|
0/6 |
-30 |
0 |
ZAPADLOVÁ Aneta |
CZE |
|
0 |
0 |
V3 |
V |
V |
V |
|
|
4/6 |
1 |
18 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KRÁLOVÁ Kateřina |
CZE |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
15 |
25 |
ŠČUKOVÁ Michaela |
CZE |
|
0 |
|
4 |
V |
V |
V |
|
3/5 |
3 |
19 |
MATRASZEK Veronika |
CZE |
|
3 |
V |
|
V |
V |
2 |
|
3/5 |
5 |
20 |
DIBLÍKOVÁ Martina |
CZE |
|
2 |
2 |
1 |
|
3 |
2 |
|
0/5 |
-15 |
10 |
BRABENCOVÁ Marie |
CZE |
|
1 |
0 |
0 |
V |
|
1 |
|
1/5 |
-16 |
7 |
VÍCHOVÁ Andrea |
CZE |
|
4 |
4 |
V |
V |
V |
|
|
3/5 |
8 |
23 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
HENDRICHOVÁ |
Sabina |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
1.000 |
18 |
24 |
postupující |
2 |
VÍCHOVÁ |
Andrea |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
0.833 |
16 |
29 |
postupující |
3 |
ŠČUKOVÁ |
Michaela |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.833 |
16 |
26 |
postupující |
4 |
ŠTENCLOVÁ |
Tereza |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.667 |
7 |
22 |
postupující |
5 |
ZAPADLOVÁ |
Aneta |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
0.600 |
7 |
21 |
postupující |
6 |
MATRASZEK |
Veronika |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.600 |
6 |
20 |
postupující |
7 |
KRÁLOVÁ |
Kateřina |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.600 |
2 |
18 |
postupující |
8 |
TOMÁŠOVÁ |
Magdalena |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.500 |
2 |
21 |
postupující |
9 |
VAŘÁKOVÁ |
Zuzana |
CZE |
KLUB ŠERMU SK ZLÍN |
0.500 |
1 |
20 |
postupující |
10 |
NOVÁKOVÁ |
Petra |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
0.200 |
-18 |
6 |
postupující |
11 |
BRABENCOVÁ |
Marie |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
0.167 |
-17 |
11 |
postupující |
12 |
DIBLÍKOVÁ |
Martina |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0.000 |
-15 |
10 |
postupující |
13 |
ČECHOVÁ |
Lenka |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
0.000 |
-25 |
5 |
postupující |
14 |
LASÁKOVÁ |
Klára |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
abandon1 |
|
|
odstoupeni |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KRÁLOVÁ Kateřina |
CZE |
|
|
0 |
3 |
X |
V |
V |
V |
|
3/5 |
2 |
18 |
HENDRICHOVÁ Sabina |
CZE |
|
V |
|
V |
X |
V |
V4 |
V |
|
5/5 |
18 |
24 |
MATRASZEK Veronika |
CZE |
|
V |
2 |
|
X |
V |
3 |
V |
|
3/5 |
6 |
20 |
LASÁKOVÁ Klára |
CZE |
|
A |
A |
A |
|
A |
A |
A |
|
abandon1 |
|
|
NOVÁKOVÁ Petra |
CZE |
|
0 |
1 |
0 |
X |
|
0 |
V |
|
1/5 |
-18 |
6 |
ZAPADLOVÁ Aneta |
CZE |
|
4 |
2 |
V |
X |
V |
|
V |
|
3/5 |
7 |
21 |
DIBLÍKOVÁ Martina |
CZE |
|
2 |
1 |
1 |
X |
4 |
2 |
|
|
0/5 |
-15 |
10 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TOMÁŠOVÁ Magdalena |
CZE |
|
|
0 |
2 |
V |
V |
V |
4 |
|
3/6 |
2 |
21 |
ŠČUKOVÁ Michaela |
CZE |
|
V |
|
V3 |
V |
V |
3 |
V |
|
5/6 |
16 |
26 |
ŠTENCLOVÁ Tereza |
CZE |
|
V |
1 |
|
V |
V |
V |
1 |
|
4/6 |
7 |
22 |
ČECHOVÁ Lenka |
CZE |
|
1 |
0 |
0 |
|
3 |
0 |
1 |
|
0/6 |
-25 |
5 |
BRABENCOVÁ Marie |
CZE |
|
1 |
1 |
2 |
V |
|
1 |
1 |
|
1/6 |
-17 |
11 |
VAŘÁKOVÁ Zuzana |
CZE |
|
2 |
V4 |
3 |
V |
V |
|
1 |
|
3/6 |
1 |
20 |
VÍCHOVÁ Andrea |
CZE |
|
V |
4 |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
16 |
29 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Počet skupin |
Počet zápasů |
Počet finalistů |
Document Engarde - 20.8.2011 21:17:20