zpet do kalendare
Turnaj o Hradeckého orla - fleret 30-39 let + 40-49 let
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
JÍLEK Jaroslav |
CZE |
|
|
2 |
1 |
3 |
3 |
V |
3 |
|
1/6 |
-7 |
17 |
SCHLIBENER Zdeněk |
CZE |
|
V3 |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
12 |
25 |
KOŃCZYLO Tomasz |
POL |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
25 |
30 |
HATLEOVÁ Veronika |
CZE |
|
V |
1 |
2 |
|
3 |
V |
2 |
|
2/6 |
-7 |
18 |
PELIKUSOVÁ Jitka |
CZE |
|
V |
1 |
0 |
V |
|
V |
V |
|
4/6 |
-1 |
21 |
KŘÍŽOVÁ Ivana |
CZE |
|
1 |
2 |
0 |
2 |
2 |
|
1 |
|
0/6 |
-22 |
8 |
MENSDORFF Jan |
CZE |
|
V |
2 |
0 |
V |
4 |
V |
|
|
3/6 |
0 |
21 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
ČECHÁK Petr |
CZE |
|
|
V |
4 |
2 |
2 |
4 |
|
1/5 |
-1 |
17 |
STEHLÍK Jaroslav |
CZE |
|
0 |
|
2 |
2 |
V |
1 |
|
1/5 |
-13 |
10 |
ZAPADLO Richard |
CZE |
|
V |
V |
|
2 |
V |
0 |
|
3/5 |
1 |
17 |
DUŠEK Martin |
CZE |
|
V |
V |
V |
|
V |
3 |
|
4/5 |
12 |
23 |
MOLOKOV Vitaliy |
CZE |
|
V3 |
3 |
0 |
0 |
|
0 |
|
1/5 |
-16 |
6 |
LÁTAL Martin |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
17 |
25 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
KOŃCZYLO |
Tomasz |
POL |
KLUB SZERMIERCZY WROCLAWIANIE |
6/6 |
25 |
30 |
2 |
LÁTAL |
Martin |
CZE |
ŠERM SOKOL ŠTERNBERK |
5/5 |
17 |
25 |
3 |
SCHLIBENER |
Zdeněk |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
5/6 |
12 |
25 |
4 |
DUŠEK |
Martin |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA LIBEREC |
4/5 |
12 |
23 |
5 |
PELIKUSOVÁ |
Jitka |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
4/6 |
-1 |
21 |
6 |
ZAPADLO |
Richard |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
3/5 |
1 |
17 |
7 |
MENSDORFF |
Jan |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
3/6 |
0 |
21 |
8 |
HATLEOVÁ |
Veronika |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
2/6 |
-7 |
18 |
9 |
ČECHÁK |
Petr |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
1/5 |
-1 |
17 |
10 |
STEHLÍK |
Jaroslav |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
1/5 |
-13 |
10 |
11 |
MOLOKOV |
Vitaliy |
CZE |
KLUB ŠERMU SK ZLÍN |
1/5 |
-16 |
6 |
12 |
JÍLEK |
Jaroslav |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
1/6 |
-7 |
17 |
13 |
KŘÍŽOVÁ |
Ivana |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
0/6 |
-22 |
8 |
Turnaj o Hradeckého orla - fleret 30-39 let
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
KOŃCZYLO |
Tomasz |
POL |
KLUB SZERMIERCZY WROCLAWIANIE |
6/6 |
25 |
30 |
2 |
PELIKUSOVÁ |
Jitka |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
4/6 |
-1 |
21 |
3 |
HATLEOVÁ |
Veronika |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
2/6 |
-7 |
18 |
4 |
STEHLÍK |
Jaroslav |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
1/5 |
-13 |
10 |
Semifinále
1 |
KOŃCZYLO Tomasz |
POL |
|
|
|
KOŃCZYLO Tomasz |
4 |
STEHLÍK Jaroslav |
CZE |
10/3 |
|
|
|
|
KOŃCZYLO Tomasz |
3 |
HATLEOVÁ Veronika |
CZE |
|
10/2 |
|
|
|
PELIKUSOVÁ Jitka |
2 |
PELIKUSOVÁ Jitka |
CZE |
10/4 |
Zápas o třetí místo
3 |
HATLEOVÁ Veronika |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
|
|
|
HATLEOVÁ Veronika |
4 |
STEHLÍK Jaroslav |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
10/8 |
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
1 |
KOŃCZYLO |
Tomasz |
POL |
KLUB SZERMIERCZY WROCLAWIANIE |
2 |
PELIKUSOVÁ |
Jitka |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
3 |
HATLEOVÁ |
Veronika |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
4 |
STEHLÍK |
Jaroslav |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
Turnaj o Hradeckého orla - fleret 40-49 let
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
LÁTAL |
Martin |
CZE |
ŠERM SOKOL ŠTERNBERK |
5/5 |
17 |
25 |
2 |
SCHLIBENER |
Zdeněk |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
5/6 |
12 |
25 |
3 |
DUŠEK |
Martin |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA LIBEREC |
4/5 |
12 |
23 |
4 |
ZAPADLO |
Richard |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
3/5 |
1 |
17 |
5 |
MENSDORFF |
Jan |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
3/6 |
0 |
21 |
6 |
ČECHÁK |
Petr |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
1/5 |
-1 |
17 |
7 |
STEHLÍK |
Jaroslav |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
1/5 |
-13 |
10 |
8 |
JÍLEK |
Jaroslav |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
1/6 |
-7 |
17 |
9 |
KŘÍŽOVÁ |
Ivana |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
0/6 |
-22 |
8 |
Eliminace 16
1 |
LÁTAL Martin |
Šerm Sokol Šternberk |
|
|
|
LÁTAL Martin |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
LÁTAL Martin |
9 |
KŘÍŽOVÁ Ivana |
Bohemians Praha |
|
10/2 |
|
|
|
JÍLEK Jaroslav |
|
8 |
JÍLEK Jaroslav |
Tj Lokomotiva Plzeň |
10/4 |
|
|
|
|
|
|
LÁTAL Martin |
5 |
ZAPADLO Richard |
Orel Hradec Králové |
|
|
10/4 |
|
|
|
ZAPADLO Richard |
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAPADLO Richard |
|
13 |
|
|
|
10/2 |
|
|
|
|
MENSDORFF Jan |
|
|
4 |
MENSDORFF Jan |
Bohemians Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LÁTAL Martin |
3 |
DUŠEK Martin |
Tj Lokomotiva Liberec |
|
|
|
8/6 |
|
|
|
DUŠEK Martin |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČECHÁK Petr |
|
11 |
|
|
|
10/2 |
|
|
|
|
ČECHÁK Petr |
|
|
6 |
ČECHÁK Petr |
Orel Hradec Králové |
|
|
|
|
|
|
|
|
SCHLIBENER Zdeněk |
7 |
MOLOKOV Vitaliy |
Klub Šermu Sk Zlín |
|
|
10/0 |
|
|
|
MOLOKOV Vitaliy |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SCHLIBENER Zdeněk |
15 |
|
|
|
10/2 |
|
|
|
SCHLIBENER Zdeněk |
2 |
SCHLIBENER Zdeněk |
Bohemians Praha |
|
Zápas o třetí místo
3 |
ČECHÁK Petr |
Orel Hradec Králové |
|
|
|
ČECHÁK Petr |
4 |
ZAPADLO Richard |
Orel Hradec Králové |
10/8 |
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
1 |
LÁTAL |
Martin |
CZE |
ŠERM SOKOL ŠTERNBERK |
2 |
SCHLIBENER |
Zdeněk |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
3 |
ČECHÁK |
Petr |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
4 |
ZAPADLO |
Richard |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
5 |
DUŠEK |
Martin |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA LIBEREC |
6 |
MENSDORFF |
Jan |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
7 |
MOLOKOV |
Vitaliy |
CZE |
KLUB ŠERMU SK ZLÍN |
8 |
JÍLEK |
Jaroslav |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
9 |
KŘÍŽOVÁ |
Ivana |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
Stará garda - fleret 50-59 let
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
VÁVRA Miroslav |
Vštj Fakulta Stavební Praha |
|
|
1 |
1 |
V |
4 |
2 |
|
1/5 |
-10 |
13 |
CIMLEROVÁ Zuzana |
Sokol Praha Vršovice |
|
V |
|
3 |
1 |
3 |
1 |
|
1/5 |
-8 |
13 |
VÁHALA Bohumír |
Klub Šermu Sk Zlín |
|
V |
V |
|
V |
2 |
V |
|
4/5 |
10 |
22 |
LÍSKOVEC Petr |
Tj Baník Most |
|
3 |
V |
2 |
|
V |
4 |
|
2/5 |
0 |
19 |
BODÓ Jiří |
Tj Slavoj Litoměřice |
|
V |
V |
V |
3 |
|
2 |
|
3/5 |
1 |
20 |
BALKÓ Štefan |
Sportovní Šerm Ústí Nad Labem |
|
V |
V |
1 |
V |
V |
|
|
4/5 |
7 |
21 |
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
VÁHALA |
Bohumír |
CZE |
KLUB ŠERMU SK ZLÍN |
4/5 |
10 |
22 |
2 |
BALKÓ |
Štefan |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM |
4/5 |
7 |
21 |
3 |
BODÓ |
Jiří |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
3/5 |
1 |
20 |
4 |
LÍSKOVEC |
Petr |
CZE |
TJ BANÍK MOST |
2/5 |
0 |
19 |
5 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
1/5 |
-8 |
13 |
6 |
VÁVRA |
Miroslav |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
1/5 |
-10 |
13 |
Stará garda - fleret 60+ let
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
SCHINDLER Jan |
Aspv Sk Zlín |
|
|
1 |
V |
3 |
V |
V |
3 |
|
3/6 |
2 |
22 |
ŠOLC Josef |
Čšk Riegel Praha - Tj Baník Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
1 |
V |
|
5/6 |
12 |
26 |
CHREN Dominik |
Bohemians Praha |
|
3 |
1 |
|
2 |
V |
2 |
V |
|
2/6 |
-8 |
18 |
SCHINDLER Robert |
Aspv Sk Zlín |
|
V |
4 |
V |
|
V |
3 |
V |
|
4/6 |
8 |
27 |
BIDLO Bořivoj |
Čšk Riegel Praha - Tj Baník Praha |
|
0 |
0 |
3 |
3 |
|
1 |
V |
|
1/6 |
-16 |
12 |
TRAUB Zdeněk |
Sportovní Šerm Zlín |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/6 |
14 |
27 |
TROUBA Jaroslav |
Jiskra Havlíčkův Brod |
|
V |
3 |
3 |
1 |
3 |
1 |
|
|
1/6 |
-12 |
16 |
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
TRAUB |
Zdeněk |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ZLÍN |
5/6 |
14 |
27 |
2 |
ŠOLC |
Josef |
CZE |
ČŠK RIEGEL PRAHA - TJ BANÍK PRAHA |
5/6 |
12 |
26 |
3 |
SCHINDLER |
Robert |
CZE |
ASPV SK ZLÍN |
4/6 |
8 |
27 |
4 |
SCHINDLER |
Jan |
CZE |
ASPV SK ZLÍN |
3/6 |
2 |
22 |
5 |
CHREN |
Dominik |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
2/6 |
-8 |
18 |
6 |
TROUBA |
Jaroslav |
CZE |
JISKRA HAVLÍČKŮV BROD |
1/6 |
-12 |
16 |
7 |
BIDLO |
Bořivoj |
CZE |
ČŠK RIEGEL PRAHA - TJ BANÍK PRAHA |
1/6 |
-16 |
12 |
Document Engarde - 9.10.2011 9:17:13