1.2012 leden -januar, styczen, január | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | fleret ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | |||||
7-8 januar |
Lignano SP Heidenheim U23 OstCup Mödling MT |
S |
J |
K |
Ž |
Bělehrad SP OstCup Mödling MT |
|
J |
K |
Ž |
Lignano SP |
|
Jx |
Dijon SP |
|
Jx |
Lignano SP |
J |
Lignano SP |
J |
|||||||||||||||||||||||||||
leden |
Hugo Graf Teplice |
V |
Hugo Graf Teplice |
V |
Hugo Graf Teplice |
V |
Hugo Graf Teplice |
V |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-15 januar |
Gdaňsk U23 Bratislava ECC |
S |
|
K |
|
Gdaňsk U23 Poznaň ECC |
S |
|
K |
|
Reutlingen MT Bratislava ECC |
S |
|
K |
|
Bratislava ECC |
|
|
K |
|
Kodaň ST Reykjavik ECC |
S |
K |
|
Reykjavik ECC |
|
K |
|
|||||||||||||||||||
leden |
USK Praha |
Sx |
+Jx |
|
USK Praha |
Sx |
+Jx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
21-22 januar |
Mödling SP |
|
J |
|
|
Zagreb SP |
J |
|
|
Basilej SP |
|
Jx |
|
|
Mödling SP |
|
Jx |
|
|
Dourdan SP Budapešť U23 Akadem.Wien |
S S |
J |
|
|
Dourdan SP Akadem.Wien |
S |
J |
|
|
||||||||||||||||||
leden |
Čerm. mem. Foto O. Ostrava |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
Čermákův mem. foto I Ostrava |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
mem.dr.Vrat,Jandy SC Praha |
Sx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||
29-30 januar |
Paříž SP Graz MT Warszawa ECC Šamorín |
S |
J |
K |
|
mŽ |
Graz MT Satu Mare ECC Šamorín |
|
J |
K |
|
mŽ |
Legnano SP Graz MT |
Sx |
J |
|
|
|
Ludwigshafen MT Graz MT |
J |
|
|
|
Londýn ECC |
|
|
K |
|
|
Budapešť U23 Londýn ECC |
S |
|
K |
|
|
||||||||||||
leden |
Bílá Opava f O. Video Opava |
|
|
|
|
mŽx eq |
|
Bílá Opava foto I. Opava |
|
|
|
|
mŽx eq |
|
VC K.Varů K.Vary |
|
Jx |
|
|
|
|
VC K.Varů K.Vary |
|
Jx |
Kx |
|
|
|
Bílá Opava
CT4 Opava |
S eq |
J |
K |
Ž |
|
|
Bílá Opava foto I. Opava |
S |
J |
K |
|
|
|
|||||
2.2012 únor, luty, februar | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04-05 februar |
Madrid SP Řím U23 Paříž MT Šamorín MT |
S |
J |
K |
Ž Ž |
|
Lyon SP Řím U23 Paříž MT Šamorín MT |
S |
J |
K |
Ž Ž |
|
Göteborg SP Göteborg ECC |
|
J |
K |
|
|
|
Göteborg SP Göteborg ECC |
|
J |
K |
|
|
|
Plovdiv GP Řím U23 |
S S |
|
|
|
|
|
Řím U23 |
S |
|
|
|
|
|
|||||||
únor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
mem. K.Saligera mem. J.Valhy K.Vary |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
mem. J.Valhy K.Vary |
|
|
|
Žx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
11-12 februar |
Pisa ECC |
|
|
K |
|
|
|
TBB SP Pisa ECC Jena MT |
S |
|
K K |
|
|
|
Katar GP Pisa ECC |
S |
|
K |
|
|
|
Katar SP Pisa ECC |
S |
|
K |
|
|
|
Orebro ST+U23 Pisa ECC |
S |
|
K |
|
|
|
Orebro U23 Pisa ECC |
|
K |
|
|
|
||||||
unor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19-20 februar |
Aix en Provance SP La Coruňa SP |
S |
J |
|
|
|
|
Budapešť SP |
|
J |
|
|
|
|
Budapešť SP |
|
Jx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budapešť SP Padova SP |
S |
J |
|
|
|
|
Budapešť SP |
|
J |
|
|
|
|
|||||
unor |
East Cup foto S.Brno |
|
|
Kx |
|
|
|
East Cup foto S.Brno |
|
|
Kx |
|
|
|
Hul.mem. S. Písek |
|
|
|
|
mŽx |
|
foto C.Vlt.D.Praha Hul.mem. S. Písek |
S |
J |
+K |
|
mŽx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
25-26 februar |
foto O.Budapešť MT |
|
|
|
|
mŽ |
|
Gdaňsk GP Budapešť MT |
S |
|
|
|
mŽ |
|
Berlín MT |
Sx |
|
|
|
|
|
Budapešť GP |
Sx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Londýn SP |
S |
|
|
|
|
|
|||||
unor |
Jarní pohár MT foto P. S.Vršovice |
Sx |
+Jx |
|
|
|
|
Jarní pohár S.Vršovice |
Sx |
+Jx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
29.2.-10.3.2012 ... Mistrovství Evropy kadetů a juniorů - Poreč, Chorvatsko program mapa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
march březen |
Chorvatsko |
J eq |
K eq |
Chorvatsko |
J eq |
K eq |
Chorvatsko |
J eq |
K eq |
Chorvatsko |
J eq |
K eq |
Chorvatsko |
J eq |
K eq |
Chorvatsko |
J eq |
K eq |
|||||||||||||||||||||||||||||
3.2012 březen, marzec, marec | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | fleret ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | |||||
02-03 march |
Benátky GP |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Talin SP |
S
eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budapešť GP |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
březen |
Valašský fleret foto O. Zlín |
|
|
|
Žx |
mŽx |
|
Valašský fleret foto L. Zlín |
|
|
|
Žx |
mŽx |
|
O Sokolí pero |
|
|
|
|
|
O Sokolí pero |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
12-13 march |
Řím U23 |
|
|
|
<98 |
<00 |
|
Turín SP Řím U23 |
S |
|
|
<98 |
<00 |
|
Mödling MT |
|
|
|
<98 |
<00 |
|
Barcelona SP Mödling MT |
Sx |
|
|
<98 |
<00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Antalya MT |
S |
|
|
|
|
|
|||||
březen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena D.Olomouc |
Sx |
|
|
Žx |
|
|
Velká cena D.Olomouc |
|
|
|
Žx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
17-18 march |
Bonn SP |
S
eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paříž SP |
Sx
eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moskva SP Helsinki ST |
S S |
|
|
|
|
|
Moskva GP |
S |
|
|
|
|
|
|||||
březen |
PTM USK Praha |
Kx |
|
|
|
|
|
PTM USK Praha |
Kx |
|
|
|
|
|
Loko K.Vary |
|
|
K |
|
|
|
Loko K.Vary |
|
J |
+K |
|
|
|
Želva BEAN foto H. HF Praha |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
Želva Beam HF Praha |
S |
J |
K |
|
|
|
|||||
24-25 march |
Kodaň ST Halle MT Wroclaw MT foto XY |
S |
|
K |
Ž <97 |
mŽ <99 <01 |
|
Kodaň ST Budapešť SP Halle MT Wroclaw MT |
S S |
|
K |
Ž <97 |
mŽ <99 <01 |
|
Gliwice Wroclaw MT |
S |
|
|
<97 |
<99 <01 |
|
St.Maur SP Wroclaw MT |
Sx |
|
|
<97 |
<99 <01 |
|
Konin Wroclaw MT |
S |
|
|
<97 |
<99 <01 |
|
Konin Wroclaw MT |
S |
|
|
<97 |
<99 <01 |
|
|||||
březen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
III.VT foto D. S.Dej. |
S |
|
|
|
|
|
Dej. III.VT S.Dejvice |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
31.3. - 8.4.2012 ... Mistrovství světa juniorů a kadetů - Rusko, Moskva, program ; vysledky ; videa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.mar. 8.April |
Rusko |
Rusko |
Rusko |
Rusko |
Rusko |
Rusko |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.2012 duben, kwieczien, april | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
april | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31-1 duben |
foto M. Kl.Kapsa Bohem. |
V |
Kl.Kapsa Bohem. |
V |
SC Praha VŠTJ FStav. foto D |
mŽx |
V |
SC Praha VŠTJ FStav. |
mŽx |
V |
Kl.Kapsa Bohem. |
V |
Kl.Kapsa Bohem. |
V |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
april | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-8 | Velikonoce | Velikonoce | Velikonoce | Velikonoce | Velikonoce | Velikonoce | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-15 april |
Vídeň U23 Krems MT |
S |
|
K |
<98 |
|
|
Vídeň U23 foto Krems MT |
S |
|
K |
<98 |
|
|
Kyjev MS |
eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyjev MS |
eq |
|
|
|
|
|
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatý list Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
Zlatý list Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
|||||
21-22 april |
OH Kvalifikace Bratislava |
S |
|
|
|
|
|
Göppingen U23 OH Kvalifikace Bratislava |
S S |
|
|
|
|
|
OH Kvalifikace Bratislava |
S |
|
|
|
|
|
OH Kvalifikace Bratislava |
S |
|
|
|
|
|
OH Kvalifikace Bratislava |
S |
|
|
|
|
|
OH Kvalifikace Bratislava |
S |
|
|
|
|
|
|||||
duben |
Ryb. mem. foto O. S.Brno |
|
|
|
Ž |
mŽ |
|
Ryb. mem. S.Brno |
|
|
|
Ž |
mŽ |
|
Ještědský P. MT Loko Liberec |
Sx |
Jx |
|
|
|
|
Ještědský P. MT Loko Liberec |
Sx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
28-29 april |
Klagenfurt MT |
|
|
|
<98 |
<00 |
|
Klagenfurt MT |
|
|
|
<98 |
<00 |
|
HDH SP Klagenfurt MT |
S |
|
|
<98 |
<00 |
|
Klagenfurt MT |
|
|
|
<98 |
<00 |
|
Ateny SP |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
duben |
Liberecký fleret Liberec |
|
J |
K |
|
|
|
Liberecký fleret Liberec |
|
J |
K |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tvar.mem. Sokol Brno I. |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
Tvar.mem. Sokol Brno I. |
S |
J |
K |
|
|
|
|||||
5.2012 květen, may, maj | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | fleret ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | |||||
5-6 maj |
Bratislava MT |
|
|
|
|
mŽ |
|
Bratislava MT |
|
|
|
|
mŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bologne SP |
S |
|
|
|
|
|
|||||
květen |
Sok. Cup MT+U23 Sokol Brno I. |
S |
|
|
|
|
|
Sok. Cup MT+U23 Sokol Brno I. |
S |
|
|
|
|
|
Zlatá želva Bean HF Praha |
|
|
|
Ž |
|
|
Zlatá želva Bean HF Praha |
|
|
|
Ž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
12-13 maj |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stockholm GP |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Madrid SP |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
květen |
MČR Zlín foto Poh.Hejt. MT |
|
|
|
|
|
V V |
MČR MT Zlín foto D. Poh.Hejt. MT |
|
|
|
|
|
V V |
K.Vary MČR MT Zlín Poh.Hejtmana MT |
|
|
|
|
mŽ |
V V |
K.Vary MČR MT Zlín Poh.Hejtmana MT |
|
|
|
|
mŽ |
V V |
MČR MT Zlín Poh.Hejtmana MT |
|
|
|
|
|
V V |
MČR MT Zlín Poh.Hejtmana MT |
|
|
|
|
|
V V |
|||||
19-20 maj |
Bratislava |
|
|
|
Ž |
|
|
Bratislava |
|
|
|
Ž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Havana GP |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
květen |
finále MČR Liberec |
Sx |
|
|
|
|
|
finále MČR Liberec |
Sx |
|
|
|
|
|
finále MČR Liberec |
Sx |
|
|
|
|
|
finále MČR Liberec |
Sx |
|
|
|
|
|
Jarní šavle AMU Praha |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
Jarní šavle AMU Praha |
S |
J |
K |
|
|
|
|||||
máj 26-27 |
Bratislava |
S eq |
|
|
|
|
|
Bratislava |
S eq |
|
|
|
|
|
Bratislava |
S eq |
|
|
|
|
|
Bratislava |
S eq |
|
|
|
|
|
Bratislava |
S eq |
|
|
|
|
|
Bratislava |
S eq |
|
|
|
|
|
|||||
květen |
finále MČR foto O. S.Brno |
|
|
|
|
mŽx eq |
|
finále MČR foto I. S.Brno |
|
|
|
|
mŽx eq |
|
finále MČR SC Praha |
|
|
|
Žx eq |
|
|
finále MČR SC Praha |
|
|
|
Žx eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
6.2012 červen, czerwiec, jún | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-3 jun |
Petrohrad GP |
S |
|
|
|
|
|
Petrohrad SP |
S |
|
|
|
|
|
Bern GP |
Sx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Warszawa GP |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
červen |
finále MČR foto USK Praha |
|
Jx eq |
|
|
|
|
finále MČR USK Praha |
|
Jx eq |
|
|
|
|
finále MČR K.Vary |
|
|
Kx eq |
|
|
|
finále MČR K.Vary |
|
|
Kx eq |
|
|
|
finále MČR fot.T., D. Br.n/L |
S eq |
J eq |
K eq |
Ž eq |
|
|
finále MČR foto M. Brand.n/L |
S eq |
J eq |
K eq |
|
|
|
|||||
9-10 jun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| >
Gent SP |
|
|
|
|
|
||||||
červen |
finále MČR foto O. Ostrava |
|
|
Kx eq |
|
|
|
finále MČR Ostrava |
|
|
Kx eq |
|
|
|
finále MČR K.Vary |
|
Jx eq |
|
|
|
|
finále MČR K.Vary |
|
Jx eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
15. - 18.6.2012 ... Mistovství Evropy - Legnano, | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16-17 jun |
ME Legnano |
S |
|
|
|
|
|
ME Legnano |
S |
|
|
|
|
|
ME Legnano |
S |
|
|
|
|
|
ME Legnano |
S |
|
|
|
|
|
ME Legnano |
S |
|
|
|
|
|
ME Legnano |
S |
|
|
|
|
|
|||||
červen |
foto Bystř.n/P |
|
|
|
Žx eq |
|
|
Bystř.n/P |
|
|
|
Žx eq |
|
|
finále MČR Bělá p/B |
|
|
|
|
mŽx dru |
|
finále MČR Bělá p/B |
|
|
|
|
mŽx dru |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
Datum |
fleret muži men's foil |
|
fleret ženy women's foil |
|
kord muži men's epee |
|
kord ženy women's epee |
šavle muži men's sabre |
šavle ženy women's sabre |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S | J | K | Ž | mŽ |
S | J | K | Ž | mŽ |
S | J | K | Ž | mŽ |
S | J | K | Ž | mŽ |
S | J | K | Ž | S | J | K | |||||||||||||||||||||
6.2012 červenec, lipiec, júl | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.7. - 5.8.2012 ... Letní Olympijské hry - Londýn,
program ;
vysledky ;
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16-17 jun |
Olymp Londýn |
S |
|
|
|
|
|
Olymp Londýn |
S |
|
|
|
|
|
Olymp Londýn |
S |
|
|
|
|
|
Olymp Londýn |
S |
|
|
|
|
|
Olymp Londýn |
S |
|
|
|
|
|
Olymp Londýn |
S |
|
|
|
|
|
|||||
13-20 srpen |
Letní šermířské soustředění |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
august |
Otevř. př. ČOS foto Bystřice nad P. |
S | J | K | Ž | mŽ | Otevř. př. ČOS Bystřice nad P. |
S | J | K | Ž | mŽ | foto D
soustředění Melchiorova Huť |