Datum |
fleret muži men's foil | kategorie | fleret ženy women's foil | kategorie | kord muži men's epee | kategorie | kord ženy women's epee | kategorie | šavle muži men's sabre | kategorie | šavle ženy women's sabre | kategorie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | |||||||||||||
august |
Otevř. př. ČOS foto Bystřice nad P. |
S | J | K | Ž | mŽ | Otevř. př. ČOS Bystřice nad P. |
S | J | K | Ž | mŽ | foto D
soustředění Melchiorova Huť |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.2012 září september | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-2 september |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08-09 september |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
září |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přebor ČOS foto Plzeň |
S |
|
|
|
|
|
Přebor ČOS Plzeň |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
17-18 september |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
září | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
22-23 september |
Graz |
S |
|
|
|
|
|
Graz |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konín ECC |
|
|
K |
|
|
|
Konín ECC |
|
|
K |
|
|
|
||||||
září | St.Garda H.K. |
|
|
|
|
|
V |
St.Garda H.K. |
|
|
|
|
|
V |
Bělá p.B. St.Garda H.K. |
|
|
|
Ž |
mŽx |
V |
Bělá p.B. St.Garda H.K. |
|
|
|
Ž |
mŽx |
V |
St.Garda H.K. |
|
|
|
|
|
V |
St.Garda H.K. |
|
|
|
|
|
V |
||||||
29-30 september |
Budapešť Šamorín |
|
J |
K |
Ž |
|
|
Budapešť Šamorín |
|
J |
K |
Ž |
|
|
Bratislava MT |
|
J |
|
|
|
|
Bratislava MT |
|
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
září | Turn.Zd.Mynař. Šternberk |
|
|
|
Ž |
mŽ |
|
Turn.Zd.Mynař. Šternberk |
|
|
|
Ž |
mŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
10.2012 říjen - oktober | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum |
fleret muži men's foil | kategorie | fleret ženy women's foil | kategorie | kord muži men's epee | kategorie | kord ženy women's epee | kategorie | šavle muži men's sabre | kategorie | šavle ženy women's sabre | kategorie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | |||||||||||||
6-7 oktober |
Budapest ECC |
|
K |
Budapest ECC |
|
K |
Budapest ECC |
|
Kx |
Montreaux ECC |
Gödöllö ECC |
K eq |
Gödöllö ECC |
K eq |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplic. kordík Loko Tepl. |
|
|
|
|
iiŽx |
|
Teplic. kordík Loko Tepl. |
|
|
|
|
iiŽx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
13-14 oktober |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
říjen |
Brn. krokodýl S.Brno |
|
Jx |
Kx |
|
|
|
Militaria USK Praha |
|
Jx |
Kx |
|
|
|
K.Vary |
|
Jx |
Kx |
|
|
|
Dukla Praha |
|
Jx |
Kx |
|
|
|
tur. Sv.Václava ŠK Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
tur. Sv.Václava ŠK Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
||||||
20-21 oktober |
Florina ECC |
|
K |
Šamorín ECC |
|
eq K |
Gent ST Meylan ECC |
S |
|
K |
Meylan ECC |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
Mag. turnaj S.Praha Vršovice |
|
|
|
|
mŽx |
|
Mag. turnaj S.Praha Vršovice |
|
|
|
|
mŽx |
|
VT Leťnany SC Praha |
S |
J |
K |
|
|
|
VT Leťnany SC Praha |
S |
J |
K |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
25.říjen |
Okresní přebor Opava |
S |
|
K |
Ž |
mŽ iiŽ |
foto Okr. přebor Opava |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ iiŽ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27-28 oktober |
Šamorín MT |
|
|
|
|
mŽ iiŽ |
|
Šamorín MT |
|
|
|
|
mŽ iiŽ |
|
Kodaň ST Klagenfurt ECC |
|
Kodaň ST Klagenfurt ECC |
S |
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
říjen |
foto Peterův M. MT ČŠK Riegel |
Sx |
|
Peterův Mem. MT ČŠK Riegel |
Sx |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
VelVet S.Šternberk |
V |
VelVet S.Šternberk |
V |
VelVet S.Šternberk |
V |
VelVet S.Šternberk |
V |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.2012 - listopad - november | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum |
fleret muži men's foil | kategorie | fleret ženy women's foil | kategorie | kord muži men's epee | kategorie | kord ženy women's epee | kategorie | šavle muži men's sabre | kategorie | šavle ženy women's sabre | kategorie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | |||||||||||||
3-4 november |
Lucemburk SP Wels |
J |
|
|
mŽ |
|
Lucemburk SP |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyjev SP |
|
J |
|
|
|
|
Kyjev SP |
|
J |
|
|
|
|
||||||||||
listopad |
foto I Opava |
Kx |
Žx |
foto Z, O Opava |
Kx |
Žx |
Láz.pohár MT foto D K.Vary |
S |
Tima Cup MT K.Vary |
S |
foto I Opava |
S dru |
J |
K |
Ž |
Opava |
S |
J |
K |
Ž |
||||||||||||||||||||||||||||
10-11 november |
foto Mödling ECC Amsterodam ST |
S |
K |
Mödling ECC |
|
|
K |
|
|
|
Bonn ECC Arthus ST |
S |
|
K |
|
|
|
Heidenheim ECC Arthus ST |
S |
|
K |
|
|
|
Sofie ECC Amsterodam ST |
S |
|
|
|
|
Sofie ECC Amsterodam ST |
S |
|
|
|
|
||||||||||||
listopad |
foto Z Vet. S.Vršovice foto Ml.naděje S.Brno |
|
|
|
|
iiŽ |
V |
foto D Vet. S.Vršovice Ml.naděje S.Brno |
|
|
|
|
iiŽ |
V |
Vet.VRŠ S.Vršovice |
|
|
|
|
|
V |
Vet.VRŠ S.Vršovice |
|
|
|
|
|
V |
Vet.VRŠ S.Vršovice |
|
|
|
|
|
V |
Vet.VRŠ S.Vršovice |
|
|
|
|
|
V |
||||||
17-18 november |
Bratislava SP St.Johann |
|
J |
Ž |
mŽ |
Bratislava SP St.Johann |
J |
Ž |
mŽ |
Bratislava SP |
J |
Bratislava SP |
J |
Sosnowiec SP |
J |
Sosnowiec SP |
J |
|||||||||||||||||||||||||||||||
listopad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D.Olom |
|
|
|
Žx |
mŽx |
|
D.Olom |
|
|
|
Žx |
mŽx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
24-25 november |
Halle ECC foto O Bratislava MT |
K |
Ž |
mŽ |
TBB ECC STU Bratislava MT |
K |
Ž |
mŽ |
Chalons ECC |
Kx |
Grenoble ECC |
Moskva ECC |
Kx |
Moskva ECC |
Kx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
listopad | Tuláčkův mem. foto O Šerm Ostrava |
Sx |
Jx |
|
Tuláčkův mem. foto I Šerm Ostrava |
Sx |
Jx |
|
Zlaty kord S.Písek |
Sx |
|
|
|
|
|
Zlaty kord S.Písek |
|
Jx |
+Kx |
|
|
|
Sokol Cup MT S.Brno |
S |
|
|
|
|
|
Sokol Cup MT S.Brno |
S |
|
|
|
|
|
||||||||||||
12.2012 - prosinec - december | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-2 december |
Londýn SP Londýn ST |
S |
J |
Bochum SP |
|
J |
Helsinky SP Bělehrad SA |
S |
Jx |
Burgos SP Bělehrad SA |
S |
Jx |
Dormagen SP |
|
J |
Dormagen SP |
|
J |
||||||||||||||||||||||||||||||
prosinec |
Cena R.Krat. |
|
Jx |
|
|
Cena R.Krat. S.Vršovice |
Sx |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
prosinec |
Ještědský kalíšek foto O Liberec |
Žx |
mŽx |
Ještědský kalíšek Liberec |
Žx |
mŽx |
Ještědský kalíšek Liberec |
|
Kx |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
prosinec |
Czech master cup Dukla Praha |
|
|
V |
Czech master cup Dukla Praha |
|
|
V |
Czech master cup Dukla Praha |
|
|
V |
Czech master cup Dukla Praha |
|
|
V |
||||||||||||||||||||||||||||||||
8-9 december |
Mödling U23 |
S |
|
Mödling U23 |
S |
|
Mödling U23 Kodaň ECC |
S |
Kx |
Heidelberg U23 Kodaň ECC |
S |
Kx |
Katowice ST Göppingen ECC |
S |
K |
Katowice ST Göppingen ECC |
S |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||
prosinec |
Turnaj 17.list. USK Praha |
|
|
|
|
iiŽx |
|
Turnaj 17.list. USK Praha |
|
|
|
|
iiŽx |
|
Bělský kordík Bělá p/Bezd. |
|
|
|
|
iiŽx |
|
Bělský kordík foto M. Bělá p/Bezd. |
|
|
|
|
iiŽx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
15-16 november |
Leszno SP |
|
J |
|
|
Leszno SP |
J |
|
|
Teherán SP |
|
J |
Laupheim SP |
|
Jx |
Teherán SP Mnichov U23 |
S |
J |
Ciudad Real SP Mnichov U23 |
S |
J |
|||||||||||||||||||||||||||
prosinec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
foto D. Dukla Praha UH.Hradiště |
S |
|
|
|
ml.Ž |
|
Dukla Praha UH.Hradiště |
S |
|
|
|
ml.Ž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||