1.2013 leden -januar, styczen, január | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | fleret ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | |||||
5-6 januar |
Udine SP Gdaňsk U23 |
S |
J |
|
|
Gdaňsk U23 |
S |
|
|
|
Udine SP |
|
Jx |
Dijon SP |
|
Jx |
Udine SP |
J |
Udine SP |
J |
|||||||||||||||||||||||||||
leden |
Hugo Graf Teplice |
V |
Hugo Graf Teplice |
V |
Hugo Graf Teplice |
V |
Hugo Graf Teplice |
V |
Hugo Graf Teplice |
V |
Hugo Graf Teplice |
V |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-13 januar |
Heidenheim U23 Bratislava ECC |
S |
|
K |
|
Poznaň ECC |
|
|
K |
|
Reutlingen MT Bratislava ECC |
S |
|
Kx |
|
Bratislava ECC |
|
|
Kx |
|
Londýn ECC |
|
Kx eq |
|
Londýn ECC |
|
Kx eq |
|
|||||||||||||||||||
leden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||
19-20 januar |
Mödling SP |
|
J |
|
|
Zagreb SP |
|
J |
|
|
Basilej SP |
|
Jx |
|
|
Mödling SP |
|
J |
|
|
Dourdan SP |
|
J |
|
|
Dourdan SP |
|
J |
|
|
|||||||||||||||||
leden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
mem.dr.Vrat,Jandy foto D SC Praha |
Sx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||
26-27 januar |
Paříž SP Graz MT Warszawa ECC U23 Řím |
S
S |
J |
K |
|
|
Graz MT Satu Mare ECC U23 Řím |
S |
J |
K |
|
|
Legnano SP Graz MT |
Sx |
J |
|
|
|
Manheim MT Graz MT |
J |
|
|
|
Graz MT Řím U23 |
S |
J |
|
|
|
|
Londýn SP Graz MT Řím U23 |
S
S |
J |
|
|
|
|
||||||||||
leden |
Ryb.Mem foto Sokol Brno I. |
|
|
|
|
mŽx iiŽx |
|
Mladé naděje Sokol Brno I. |
|
|
|
|
mŽx iiŽx |
|
VC K.Varů K.Vary |
|
Jx |
|
|
|
|
VC K.Varů K.Vary |
|
Jx+ |
Kx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
2.2013 únor, luty, februar | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02-03 februar |
Barcelona SP Paříž MT Šamorín |
|
J
|
|
|
mŽ |
Lyon SP Gdaňsk GP Paříž MT Šamorín |
S |
J |
|
|
mŽ |
Göteborg SP Göteborg ECC |
|
J |
|
|
|
|
Göteborg SP Göteborg ECC Budapešť GP |
Sx |
J
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
únor |
Jesenského mem. USK Praha |
Sx |
Jx |
|
|
|
|
Mem.M.Krůbové USK Praha |
Sx |
Jx |
|
|
|
|
SC CUP SC Praha |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
SC CUP SC Praha |
|
|
|
Žx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
09-10 februar |
Pisa ECC |
|
|
K |
|
|
|
Budapešť SP Pisa ECC Jena MT |
S |
|
K K |
|
|
|
Berlin U23 Krakow ECC |
Sx |
|
K |
|
|
|
Lipsko SP Krakow ECC |
|
K |
|
|
|
Madrid SP Mödling ECC |
S |
|
K |
|
|
|
Mödling ECC |
|
|
K |
|
|
|
||||||
unor | Ryb.Mem foto Sokol Brno I. |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
Ryb.Mem |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
Letňan.Kmet |
V |
Letňan.Kmet |
V |
|||||||||||||||||||||||||||||
16-17 februar |
A. en Provance SP La Coruňa SP |
S eq |
J
|
|
|
|
|
Budapešť SP |
|
J |
|
|
|
|
Budapešť SP Heidenheim SP |
S |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budapešť SP |
|
J |
|
|
|
|
Budapešť SP |
|
J |
|
|
|
|
|||||
unor |
USK Praha Bohemians Praha |
|
|
|
|
iiŽx |
V |
USK Praha Bohemians Praha |
|
|
|
|
iiŽx |
V |
Ústí n/L |
|
|
|
|
mŽx |
|
Dukla Praha Ústí n/L |
Sx |
Jx+ |
Kx |
|
mŽx |
|
Bohem.Praha |
|
|
|
|
|
V |
Bohem.Praha |
|
|
|
|
|
V |
|||||
23-24 februar |
La Coruňa SP Budapešť MT |
S |
|
|
|
|
|
Budapešť MT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
únor |
foto O PTM USK Praha |
|
|
K |
Ž |
|
|
PTM USK Praha |
|
|
K |
Ž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
25.2.-7.3.2013 ... Mistrovství Evropy kadetů a juniorů - Budapešť mapa+program video OnLine foto | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
februar |
Budapešť ME Maďarsko |
Maďarsko
J eq |
K eq |
Budapešť ME Maďarsko |
J |
K eq |
Budapešť ME Maďarsko |
J eq |
K eq |
Budapešť ME Maďarsko |
K eq |
Budapešť ME Maďarsko |
K eq |
Budapešť ME Maďarsko |
J eq |
K eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||
3.2013 březen, marzec, marec | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | fleret ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | |||||
02-03 march |
St.Petersburg GP |
S
|
|
|
|
|
|
St.Petersburg SP |
S
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saint Maur SP |
S
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
březen |
Valašský fleret Zlín |
|
|
|
Žx |
mŽx |
|
Valašský fleret Zlín |
|
|
|
Žx |
mŽx |
|
O Sokolí pero foto D. S.Plzeň |
Seq |
|
|
|
iiŽx |
|
O Sokolí pero |
Seq |
|
|
|
iiŽx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
09-10 march |
Mödling MT |
|
|
|
|
|
|
TBB SP Mödl. MT |
S
|
|
|
|
|
|
Mödling MT |
|
|
|
|
|
|
Barcelona SP Mödling MT |
Sx
|
|
|
|
|
|
Budapešť SP |
S
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
březen |
Tuláčk. mem. Ostrava |
S |
J |
|
|
|
|
Tuláčk. mem. Ostrava |
S |
J | |
|
|
|
Turn. M.Kopern. foto R. Teplice |
|
|
|
Žx |
|
V |
Turn. M.Kopern. Teplice |
|
|
|
Žx |
|
V |
Zlatá želva HF Praha |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
Zlatá želva HF Praha |
S |
J |
K |
|
|
||||||
16-17 march |
Benátky GP |
S |
|
|
|
|
|
Bělehrad SP |
|
J |
|
|
|
|
Talin GP |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
březen |
Bílá Opava foto O. Sl.Opava |
|
|
|
Ž |
mŽx iiŽx |
|
Bílá Opava foto I. Sl.Opava |
|
|
|
mŽx iiŽx |
|
SC Praha |
|
|
Kx |
|
|
|
SC Praha |
|
Jx+ |
Kx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
23-24 march |
Bonn SP Wroclaw MT |
S eq |
|
|
<98 |
<02 <00 |
|
Turín SP Kodaň ST Wroclaw MT |
S
S |
|
|
<98 |
<02 <00 |
|
Wroclaw MT |
|
|
|
<98 |
<02 <00 |
|
Wroclaw MT |
|
|
|
<98 |
<02 <00 |
|
Wroclaw MT |
|
|
|
<98 |
<02 <00 |
|
Wroclaw MT |
|
|
|
<98 |
<02 <00 |
|
|||||
březen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena Dukla Olomouc |
Sx |
|
|
|
|
|
Velká cena Dukla Olomouc |
Sx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
30-31 march |
Budapešť MT |
|
|
|
|
mŽ |
|
Budapešť MT |
|
|
|
|
mŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
březen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatý List Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
Zlatý List Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
|||||
3.4.-15.4.2013 ... Mistrovství světa kadetů a juniorů - Poreč-Chorvatsko
informace
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
februar |
Chorvatsko |
J eq |
K |
Chorvatsko |
J eq |
K |
Chorvatsko |
J eq |
K |
Chorvatsko |
J eq |
K |
Chorvatsko |
J eq |
K |
Chorvatsko |
J eq |
K |
|||||||||||||||||||||||||||||
4.2013 duben, kwieczien, april | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06-07 april |
Treibach MT |
|
|
|
Ž |
ml.Ž |
|
Treibach MT |
|
|
|
Ž |
ml.Ž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
duben |
JP S.Vršovice >foto Dej.Glajcha |
Sx |
|
|
|
|
V |
JP S.Vršovice Dejvická Glajcha |
Sx |
|
|
|
|
V |
TM Sl.Litoměřice Dejvická Glajcha |
|
|
|
|
iiŽx |
V |
TM Sl.Litoměřice Dejvická Glajcha |
|
|
|
|
iiŽx |
V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
13-14 april |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
duben |
foto O
Most.fl. Poh. Mostu |
|
|
|
Žx |
mŽx |
V |
Mostecký fleret Poh. Mostu |
|
|
|
Žx |
mŽx |
V |
C.Dejvic III.VT Poh. Mostu |
S |
|
|
|
|
V |
C.Dejvic III.VT Poh. Mostu |
S |
|
|
|
|
V |
Poh. Mostu |
|
|
|
|
|
V |
Poh. Mostu |
|
|
|
|
|
V |
|||||
20-21 april |
Vídeň MT |
S |
|
|
|
|
|
Vídeň MT |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vídeň U23 |
S |
|
|
|
|
|
Vídeň U23 |
S |
|
|
|
|
|
|||||
duben |
foto J Lib.fl.
Loko Liberec |
|
Jx |
Kx |
|
|
|
foto R
Lib.fleret Loko Liberec |
|
Jx |
Kx |
|
|
|
SC Praha |
|
|
|
|
mŽx |
|
SC Praha |
|
|
|
|
mŽx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
27-28 april |
Soul SP Klagenfurt MT |
S |
|
|
<99 |
<01 |
|
Soul SP Göppingen U23 Klagenfurt MT |
S
eq S |
|
|
<99 |
<01 |
|
Klagenfurt MT |
|
|
|
<99 |
<01 |
|
Klagenfurt MT |
|
|
|
<99 |
<01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
duben |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ješť.pohár Loko Liberec |
Sx |
Jx |
|
|
|
|
Ješť.pohár Loko Liberec |
Sx |
|
|
|
|
|
Tvar.mem. Sokol Brno I. |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
Tvar.mem. Sokol Brno I. |
S |
J |
K |
|
|
|
|||||
5.2013 květen, may, maj | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | fleret ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | |||||
04-05 maj |
Tokio GP |
S |
|
|
|
|
|
Shanghai SP |
S |
|
|
|
|
|
Paříž SP |
S
eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
květen |
Sokol CUP U23 foto S.Brno |
Sx |
|
|
|
|
|
Sokol CUP U23 Sokol Brno |
Sx |
|
|
|
|
|
Zl.želva BEAN HF+Dukla Praha |
|
|
|
Žx |
|
|
Zl.želva BEAN HF+Dukla Praha |
|
|
|
Žx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
8-12.5.2013 ... Mistrovství evropy veteránů Terni -Itálie program, výsledky | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
maj |
Vetráni MS Terni Itálie |
|
|
|
|
|
AK1 AK2 AK3 AK4 |
Vetráni MS Terni Itálie |
|
|
|
|
|
AK1 AK2 AK3 AK4 |
Vetráni MS Terni Itálie |
|
|
|
|
|
AK1 AK2 AK3 AK4 |
Vetráni MS Terni Itálie |
|
|
|
|
|
AK1 AK2 AK3 AK4 |
Vetráni MS Terni Itálie |
|
|
|
|
|
AK1 AK2 AK3 AK4 |
Vetráni MS Terni Itálie |
|
|
|
|
|
AK1 AK2 AK3 AK4 |
|||||
11-12 maj |
Kodaň ST ?Budapešť MT |
S |
|
|
|
mŽ |
|
?Budapešť MT |
|
|
|
|
mŽ |
|
Bern GP |
Sx
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
květen |
finále M ČR
foto I USK Praha P.Hejtmana Zlín |
|
>Jx eq |
|
|
|
>V |
finále M ČR
USK Praha foto D P.Hej.Zlín |
|
Jx eq |
|
|
|
V |
mem.Valh.&Salig. Loko K.Vary P.Hejtm. Zlín |
|
Jx |
Kx |
|
|
V |
Pohár Hejtmana foto R. Zlín |
|
|
|
|
|
V |
foto H.
J.šavle Amu Praha P.Hejtmana Zlín |
S |
J |
K |
Ž |
|
V |
Jarní šavle Amu Praha P.Hejtmana Zlín |
S |
J |
K |
|
|
V |
|||||
květen 15 |
Ústí n/L |
S |
|
|
|
|
|
Ústí n/L |
S |
|
|
|
|
|
Ústí n/L |
S |
|
|
|
|
|
Ústí n/L |
S |
|
|
|
|
|
Ústí n/L |
S |
|
|
|
|
|
Ústí n/L |
S |
|
|
|
|
|
|||||
18-19 maj |
Frankl a Vrbj.mem Bratislava |
|
|
|
Ž |
mŽ |
|
Frankl a Vrbj.mem Bratislava |
|
|
|
Ž |
mŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
květen |
finále M ČR Loko Liberec |
Sx eq |
|
|
|
|
|
finále M ČR Loko Liberec |
Sx eq |
|
|
|
|
|
finále M ČR Loko Liberec |
Sx eq |
|
|
|
|
|
finále M ČR Loko Liberec |
Sx eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
25-26 maj |
Havana SP |
S
eq |
|
|
|
|
|
Marseille GP |
S |
|
|
|
|
|
Buenos Aires SP |
S
eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
květen |
Valn. hromada Praha |
|
|
|
|
|
|
Valn. hromada Praha |
|
|
|
|
|
|
Valn. hromada Praha |
|
|
|
|
|
|
Valn. hromada Praha |
|
|
|
|
|
|
Valn. hromada Praha |
|
|
|
|
|
|
Valn. hromada Praha |
|
|
|
|
|
|
|||||
6.2013 červen, czerwiec, jún | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-2 jún |
Poznaň MT |
|
|
|
Ž |
mŽ iiŽ |
|
Poznaň MT |
|
|
|
Ž |
mŽ iiŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
červen |
finále M ČR
foto I. J. Ostrava ¨foto O. + Ostraváček |
|
|
Kx eq |
|
iiŽ |
|
finále M ČR
foto O. Ostrava + Ostraváček |
|
|
Kx eq |
|
iiŽ |
|
finále M ČR Loko Teplice |
|
|
|
Žx eq |
|
|
finále M ČR Loko Teplice |
|
|
|
Žx eq |
|
|
finále M ČR Dukla Praha |
S eq |
J eq |
K eq |
Ž eq |
|
|
finále M ČR Dukla Praha |
S eq |
J eq |
K eq |
|
|
|
|||||
5.-9.6.2013 ... Mistrovství Evropy U23 Toruň - Polsko | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-9 jún |
Toruň ME U23 |
S eq |
|
|
|
|
|
Toruň ME U23 |
S eq |
|
|
|
|
|
Toruň ME U23 |
S eq |
|
|
|
|
|
Toruň ME U23 |
S eq |
|
|
|
|
|
Toruň ME U23 |
S eq |
|
|
|
|
|
Toruň ME U23 |
S eq |
|
|
|
|
|
|||||
červen |
finále M ČR
foto O, J S.Brno |
|
|
|
Žx
eq |
|
|
finále M ČR S.Brno |
|
|
|
Žx
eq |
|
|
finále M ČR D.Olomouc |
|
|
|
  |
mŽx
eq |
|
finále M ČR D.Olomouc |
|
|
|
  |
mŽx
eq |
|
|
|
|
|
  |
|
|
|
|
|
|
  |
|
|
|||||
16.-21.6.2013 ... Mistrovství Evropy seniorů Zagreb - Chorvatsko | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15-16 jún |
Zagreb ME |
S eq |
|
|
|
|
|
Zagreb ME |
S eq |
|
|
|
|
|
Zagreb ME |
S eq |
|
|
|
|
|
Zagreb ME |
S eq |
|
|
|
|
|
Zagreb ME |
S eq |
|
|
|
|
|
Zagreb ME |
S eq |
|
|
|
|
|
|||||
červen 15-16 |
finále M ČR Bystřice n/P |
|
|
|
|
mŽx eq |
|
finále M ČR Bystřice n/P |
|
|
|
|
mŽx eq |
|
finále M ČR SC.Praha |
|
|
Kx eq |
  |
|
|
finále M ČR SC.Praha |
|
|
Kx eq |
  |
|
|
|
|
|
|
  |
|
|
|
|
|
|
  |
|
|
|||||
22-23 jún |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
červen |
MČR Veteráni Orel Hradec Králové |
|
|
|
  |
|
V |
MČR Veteráni Orel Hradec Králové |
|
|
|
  |
|
V |
finále M ČR K.Vary MČR Veter. H.Kr |
|
Jx
eq |
|
|
|
V |
finále M ČR K.Vary MČR Veter. H.Kr |
|
Jx
eq |
|
|
|
V |
MČR Veteráni Orel Hradec Králové |
|
|
|
  |
|
V |
MČR Veteráni Orel Hradec Králové |
|
|
|
  |
|
V |
|||||
Datum |
fleret muži men's foil | žebř.Č.pohár 2013 | fleret ženy women's foil | žebř.Č.pohár 2013 | kord muži men's epee | žebř.Č.pohár 2013 | kord ženy women's epee | žebř.Č.pohár 2013 | šavle muži men's sabre | žebř.Č.pohár 2013 | šavle ženy women's sabre | žebř.Č.pohár 2013 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | S | J | K | Ž | V | S | J | K | V | |||||||||||||||
8.2013 červenec júl lipiec | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.8.-12.8.2013 ... Mistrovství světa seniorů - Budapešť program ; video ; vysledky | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
august 4-12 |
Maďarsko |
S |
|
|
|
|
|
Maďarsko |
S |
|
|
|
|
|
Maďarsko |
S |
|
|
|
|
|
Maďarsko |
S |
|
|
|
|
|
Maďarsko |
S |
|
|
|
|
|
Maďarsko |
S |
|
|
|
|
|
|||||
8.2013 srpen; august; sierpień | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
srpen 17-24; |
Soustř.+ ot.př.ČOS |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ
iiŽ |
Soustř.+ ot.př.ČOS Bystřice nad P. |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ iiŽ |