Datum | fleret muži | fleret ženy | kord muži | kord ženy | šavle muži | šavle ženy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
srpen 17-24; |
Soustř.+př.ČOS Bystřice nad P. |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ
iiŽ |
Soustř.+př.ČOS Bystřice nad P. |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ iiŽ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.2013 září septem. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-8 septem. |
Wroclaw MT |
K |
Wroclaw MT |
K |
Münster |
S |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září |
Přebor ČOS foto D S.Plzeň |
S |
K |
mŽ |
Přebor ČOS S.Plzeň |
S |
Ž |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-15 septem. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21-22 septem. |
Manchester ECC |
K |
Manchester ECC |
K |
Ankara ECC |
K |
Zrenjajin ECC |
K |
Konin ECC |
K eq |
Konin ECC |
K eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
září |
Stará garda Hr.Kráové |
V |
Stará garda Hr.Kráové |
V |
Stará garda Hr.Kráové |
V |
Stará garda Hr.Kráové |
V |
Stará garda Hr.Kráové |
V |
Stará garda Hr.Kráové |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28-29 septem. |
Graz MT Budapešť MT foto Šamorín MT |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
Graz MT Budapešť MT Šamorín MT |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
září |
Turnaj Z.Mynaříka S.Šternberk |
mŽ iiŽ |
Turnaj Z.Mynaříka S.Šternberk |
mŽ iiŽ |
Podbezdězský kord Bělá p.B. |
Ž |
mŽ |
Podbezdězský kord Bělá p.B. |
Ž |
mŽ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.2013 říjen october | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-6.10.2013 ... Mistrovství světa veteránů Varna - Bulharsko program, výsledky | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
october |
Vetráni MS Varna Bulharsko |
|
|
|
|
|
60+ 70+ |
Vetráni MS Varna Bulharsko |
|
|
|
|
|
50+ 60+ 70+ |
Vetráni MS Varna Bulharsko |
|
|
|
|
|
50+ 60+ 70+ |
Vetráni MS Varna Bulharsko |
|
|
|
|
|
50+ 60+ 70+ |
Vetráni MS Varna Bulharsko |
|
|
|
|
|
50+ 60+ 70+ |
Vetráni MS Varna Bulharsko |
|
|
|
|
|
50+ 60+ |
|||||
5-6 oct. | Budapešť ECC | K | Budapešť ECC | K | Budapešť ECC | K | Gödöllö ECC | K | Gödöllö ECC | K | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-13 oct. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
Čermák. mem.
foto Š.Ostrava |
J |
K |
Čermák. mem.
foto Š.Ostrava |
J |
K |
K.Vary |
J |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19-20 oct. |
Florina ECC |
K |
Šamorín ECC |
K |
Meylen ECC |
K eq |
Meylen ECC |
K eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
Teplický kordík Teplice |
iiŽ |
Teplický kordík Teplice |
iiŽ |
Turn.Sv.Václava Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
Turn.Sv.Václava Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
26-27 oct. |
Šamorín |
mŽ |
Budapešť Šamorín |
S |
mŽ |
Klagenfurt ECC |
K eq |
Klagenfurt ECC |
K eq |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
MemPeter Praha
foto VV Šternberk |
Sx |
V |
MemPeter Praha VelVet Šternberk |
Sx |
V |
VelVet Šternberk |
|
V |
VelVet Šternberk |
|
V |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.2013 listopad , november | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži | fleret ženy | kord muži | kord ženy | šavle muži | šavle ženy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02-03 november |
Kyjev SPJ |
Kyjev SPJ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
listopad |
Op.Listopad foto Opava |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
Op.Listopad Opava |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
Láz.Pohár MT K.Vary |
Sx |
|
|
|
|
|
Cena Vřídla MT K.Vary |
Sx |
|
|
|
|
|
Op.Listopad foto Opava |
S eq |
J |
K |
Ž |
|
|
Op.Listopad TV Opava |
S |
J |
K |
|
|
|
|||||
09-10 november |
Amsterndam ST Lucemburk SP foto Mödling ECC |
S |
J |
K |
|
|
|
Lucemburk SP Mödling ECC |
|
J |
K |
|
|
|
Bonn ECC |
|
|
K |
|
|
|
HDH ECC |
|
|
K |
|
|
|
Etrpolski's sabre Sofia ECC |
|
|
K eq |
|
|
|
Etrpolski's sabre Sofia ECC |
|
|
K eq |
|
|
|
|||||
listopad |
Mladé naděje S.Brno |
|
|
|
|
iiŽ |
|
Mladé naděje S.Brno |
|
|
|
|
iiŽ |
|
VT Letňany foto PDR Bohem |
S |
J |
|
|
|
V |
VT Letňany PDRiegla Bohem |
S |
J |
|
|
|
V |
Poh.D.Riegla Bohem. Praha |
|
|
|
|
|
V |
Poh.D.Riegla Bohem. Praha |
|
|
|
|
|
V |
|||||
16-17 november |
Martinengo SP Bratislava | |
J |
|
|
|
|
Martinengo SP Bratislava | |
J |
|
|
|
|
Martinengo SP Bratislava | |
Jx |
|
|
|
|
Martinengo SP Bratislava | |
Jx |
|
|
|
|
Sosnowiec SP | |
J |
|
|
|
|
Sosnowiec SP | |
J |
|
|
|
|
|||||
listopad |
Lib. Kalíšek Loko Liberec |
|
|
|
Ž |
mŽ |
|
Lib. Kalíšek Loko Liberec |
|
|
|
Ž |
mŽ |
|
Velká cena D. Olomouc |
|
|
|
Ž |
mŽ |
|
Velká cena D. Olomouc |
|
|
|
Ž |
mŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
23-24 november |
Halle ECC | |
|
K |
|
|
|
TBB ECC | |
|
K |
|
|
|
Chalons ECC | |
|
eq |
|
|
|
Grenoble ECC | |
|
K eq |
|
|
|
Moskva ECC | |
|
|
|
|
Moskva ECC | |
|
|
|
|
|||||||
listopad |
Brn. Krokod. S.Brno |
Sx |
Jx |
|
|
|
|
Turn. 17.List. USK |
Sx |
Jx |
|
|
|
|
Zlatý kord S.Písek |
Sx |
|
|
|
|
|
WaveNet K.Vary |
Sx |
Jx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
30-1 november |
Londýn SPJ Londýn ST |
S |
J |
|
|
|
|
Bochum SPJ | |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Burgas SPJ | |
J |
|
|
|
|
Dormagen SPJ | |
J |
|
|
|
|
Dormagen SPJ | |
J |
|
|
|
|
|||||
listopad |
Mag. turnaj foto S.Vršovice foto CMC Dukla |
|
|
|
|
mŽx iiŽx |
V |
Mag. turnaj S.Vršovice CMCup Dukla |
|
|
|
|
mŽx iiŽx |
V |
SC CUP SC.Praha CMCup Dukla |
|
|
Kx |
|
iiZx |
V |
SC CUP SC.Praha CMCup Dukla |
|
|
|
|
iiZx |
V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
12.2013 prosinec, december | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-8 december |
Cabries ECC Mödling |
S |
|
K e
K |
|
|
|
Cabries ECC Mödling |
S |
|
K e
K |
|
|
|
Kodaň ECC Mödling U23 |
S |
|
K |
|
|
|
Kodaň ECC |
|
|
K |
|
|
|
Göppingen ECC |
|
|
|
|
|
Göppingen ECC |
|
|
|
|
|
|||||||
prosinec |
Okr.přebor foto Opava |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ iiŽ |
|
Okr.přebor Opava |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ iiŽ |
|
Cen.R.Kratochvíla foto D. S.Vršovice |
|
Jx |
|
|
|
|
Cen.R.Kratochvíla S.Vršovice |
Sx |
|
|
|
|
|
Sokol Cup S.Brno I. |
S |
|
|
|
|
|
Sokol Cup S.Brno I. |
S |
|
|
|
|
|
|||||
14-15 december |
Leszno SPJ |
|
J |
|
|
|
|
Leszno SPJ |
|
J |
|
|
|
|
Teherán SPJ |
|
J |
|
|
|
|
Laupheim SPJ |
|
Jx |
|
|
|
|
Teherán SPJ |
|
J |
|
|
|
|
Logrono SPJ |
|
|
|
|
|
||||||
prosinec |
Volební VH |
|
|
|
|
|
|
Vol.VH |
|
|
|
|
|
|
Ván.M.Dukla Pr. Vol.VH |
S |
|
|
|
|
|
Ván.M.Dukla Pr. Vol.VH |
S |
|
|
|
|
|
Vol.VH |
|
|
|
|
|
|
Vol.VH |
|
|
|
|
|
|
|||||
21-22 november |
Bratislava MT | |
|
|
Ž |
mŽ |
|
Bratislava MT | |
|
|
Ž |
mŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
prosinec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|