zpet do kalendare
CZECH OPEN 2014
kord žáci
SC Praha
1. 11. 2014
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
OSICKA |
Adam |
|
D. OLOMOUC |
2 |
VOLAK |
Samuel |
|
D. OLOMOUC |
3 |
KIEDROWSKI |
Rafal |
|
UKS WOLODIOWSKI |
3 |
PAVLIK |
Matyas |
|
SC PRAHA |
5 |
SNEJDAR |
Philip |
|
K.VARY |
6 |
FINTA |
Dominik |
|
K.VARY |
7 |
KLIER |
Matej |
|
DUKLA PRAHA |
8 |
PRISTAS |
Jakub |
|
SC PRAHA |
9 |
NOVACEK |
Vit |
|
BELA |
10 |
RECLO |
Michal |
|
AS BRATISLAVA |
11 |
COUFAL |
Frantisek |
|
BELA |
12 |
BERAN |
Matyas |
|
SC PRAHA |
13 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
14 |
LUCOVIC |
Matej |
|
K.VARY |
15 |
GOLDFLAM |
Ota |
|
DEJVICE |
16 |
BRYKNER |
Matyas |
|
SC PRAHA |
17 |
DOBROVOLNY |
Tomas |
|
SC PRAHA |
18 |
BELL |
Timothy |
|
USK |
18 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
20 |
FORMANEK |
Matej |
|
TEPLICE |
21 |
ZUKOV |
Jaroslav |
|
DUKLA PRAHA |
22 |
STEPAN |
Vaclav |
|
SC PRAHA |
23 |
PAŠEK |
Dominik |
|
BŠK MARTINENGO |
24 |
SALZER |
Jiri |
|
SC PRAHA |
25 |
KAPLAN |
Lukas |
|
RIEGEL |
26 |
ZHANAL |
Petr |
|
DUKLA PRAHA |
27 |
FABIAN |
Max |
|
AS BRATISLAVA |
28 |
SALZER |
Matej |
|
SC PRAHA |
29 |
ADAMKA |
Matěj |
|
BŠK MARTINENGO |
30 |
SMITKA |
Jan |
|
L.PLZEN |
31 |
JURKA |
Jaroslav |
|
D. OLOMOUC |
32 |
BURK |
Filip |
|
SERM ZLÍN |
33 |
IVANCO |
Mikulas |
|
USTI/L. |
34 |
NOVOROLNIK |
Adam |
|
AS BRATISLAVA |
35 |
KRALICEK |
Jakub |
|
BRNO |
36 |
BELLAY |
Tomas |
|
SERM ZLÍN |
37 |
RAIM |
Martin |
|
SC PRAHA |
38 |
PUR |
Lukas |
|
LIBER. |
39 |
SKERIK |
Jan |
|
LITOM. |
40 |
MATEJKA |
Matyas |
|
DUKLA PRAHA |
41 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
42 |
JANOUŠ |
Jakub |
|
K.VARY |
43 |
KUBELKA |
Matěj |
|
LITOM. |
44 |
JINDRA |
Jakub |
|
L.PLZEN |
45 |
TUREK |
Jakub |
|
USK |
46 |
KOVAR |
Ondrej |
|
BELA |
47 |
SURKALA |
Denis |
|
USTI/L. |
48 |
LANDSPERSKY |
Jakub |
|
LIBER. |
49 |
KROUZECKY |
Tomas |
|
L.PLZEN |
50 |
JUN |
Tadeas |
|
RIEGEL |
51 |
PELIKUS |
Kryštof |
|
LITOM. |
52 |
BATKA |
Tomas |
|
DEJVICE |
53 |
NAVRATIL |
Jakub |
|
SERM ZLÍN |
54 |
SMRCEK |
Simon |
|
L.PLZEN |
55 |
RYBA |
Jakub |
|
L.PLZEN |
56 |
VANECEK |
Albert |
|
L.PLZEN |
57 |
KLAUS |
Robert |
|
SC PRAHA |
58 |
PEICHL |
Šimon |
|
DEJVICE |
59 |
LANDOVSKY |
Matyas |
|
BELA |
60 |
KALUS |
Jonáš |
|
SC PRAHA |
61 |
VAVRA |
Antonin |
|
RIEGEL |
62 |
STEMPEL |
Jan |
|
DEJVICE |
63 |
JANSA |
Martin |
|
SC PRAHA |
64 |
FOLBR |
Michal |
|
ŠERM BYSTŘICE |
64 |
STRBA |
Marian |
|
FC KARLÍN |
66 |
STEHLÍK |
Vojtěch |
|
LITOM. |
Čtvrt finale
1 |
OSICKA Adam |
D. Olomouc |
|
|
|
OSICKA Adam |
8 |
PRISTAS Jakub |
Sc Praha |
15/13 |
|
|
|
|
OSICKA Adam |
5 |
PAVLIK Matyas |
Sc Praha |
|
14/9 |
|
|
|
PAVLIK Matyas |
|
4 |
KLIER Matej |
Dukla Praha |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
OSICKA Adam |
3 |
KIEDROWSKI Rafal |
Uks Wolodiowski |
|
|
9/5 |
|
|
|
KIEDROWSKI Rafal |
|
6 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
15/13 |
|
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
7 |
FINTA Dominik |
K.Vary |
|
15/8 |
|
|
|
VOLAK Samuel |
2 |
VOLAK Samuel |
D. Olomouc |
6/3 |
Tableau g
1 |
COUFAL Frantisek |
Bela |
|
|
|
PRISTAS Jakub |
8 |
PRISTAS Jakub |
Sc Praha |
15/10 |
|
5 |
NOVACEK Vit |
Bela |
|
|
|
FINTA Dominik |
4 |
FINTA Dominik |
K.Vary |
14/10 |
|
3 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
|
|
|
SNEJDAR Philip |
6 |
RECLO Michal |
As Bratislava |
15/14 |
|
7 |
PAVLIK Matyas |
Sc Praha |
|
|
|
PAVLIK Matyas |
2 |
BERAN Matyas |
Sc Praha |
14/9 |
Tableaux e-f de 16
1 |
NOVACEK Vit |
Bela |
|
|
|
NOVACEK Vit |
16 |
PAŠEK Dominik |
Bšk Martinengo |
15/4 |
|
|
|
|
NOVACEK Vit |
9 |
ZUKOV Jaroslav |
Dukla Praha |
|
15/11 |
|
|
|
LUCOVIC Matej |
8 |
LUCOVIC Matej |
K.Vary |
15/11 |
|
5 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
|
|
BRYKNER Matyas |
12 |
BRYKNER Matyas |
Sc Praha |
15/6 |
|
|
|
|
PRISTAS Jakub |
13 |
PRISTAS Jakub |
Sc Praha |
|
15/11 |
|
|
|
PRISTAS Jakub |
4 |
DOBROVOLNY Tomas |
Sc Praha |
14/11 |
|
3 |
PAVLIK Matyas |
Sc Praha |
|
|
|
PAVLIK Matyas |
14 |
STEPAN Vaclav |
Sc Praha |
15/10 |
|
|
|
|
PAVLIK Matyas |
11 |
GOLDFLAM Ota |
Dejvice |
|
14/11 |
|
|
|
GOLDFLAM Ota |
6 |
FORMANEK Matej |
Teplice |
15/13 |
|
7 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
|
|
FILIP Jan |
10 |
BELL Timothy |
Usk |
10/9 |
|
|
|
|
RECLO Michal |
15 |
SALZER Jiri |
Sc Praha |
|
15/12 |
|
|
|
RECLO Michal |
2 |
RECLO Michal |
As Bratislava |
15/6 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
STEPAN Vaclav |
Sc Praha |
|
|
|
STEPAN Vaclav |
16 |
ZHANAL Petr |
Dukla Praha |
15/10 |
|
9 |
BRYKNER Matyas |
Sc Praha |
|
|
|
BRYKNER Matyas |
8 |
MELICHAR Ondrej |
Liber. |
pro vyloučení |
|
5 |
PRISTAS Jakub |
Sc Praha |
|
|
|
PRISTAS Jakub |
12 |
|
|
|
|
13 |
ZUKOV Jaroslav |
Dukla Praha |
|
|
|
ZUKOV Jaroslav |
4 |
ADAMKA Matěj |
Bšk Martinengo |
15/13 |
|
3 |
SALZER Jiri |
Sc Praha |
|
|
|
SALZER Jiri |
14 |
KAPLAN Lukas |
Riegel |
15/8 |
|
11 |
BELL Timothy |
Usk |
|
|
|
BELL Timothy |
6 |
SMITKA Jan |
L.Plzen |
13/10 |
|
7 |
SALZER Matej |
Sc Praha |
|
|
|
GOLDFLAM Ota |
10 |
GOLDFLAM Ota |
Dejvice |
15/14 |
|
15 |
FABIAN Max |
As Bratislava |
|
|
|
PAŠEK Dominik |
2 |
PAŠEK Dominik |
Bšk Martinengo |
15/14 |
Tableau de 64
1 |
OSICKA Adam |
D. Olomouc |
|
|
|
OSICKA Adam |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
OSICKA Adam |
33 |
RAIM Martin |
Sc Praha |
|
15/7 |
|
|
|
STEPAN Vaclav |
|
32 |
STEPAN Vaclav |
Sc Praha |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
OSICKA Adam |
17 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
|
15/12 |
|
|
|
FILIP Jan |
|
|
48 |
KOVAR Ondrej |
Bela |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
FILIP Jan |
|
49 |
SURKALA Denis |
Usti/l. |
|
15/14 |
|
|
|
|
ZHANAL Petr |
|
|
16 |
ZHANAL Petr |
Dukla Praha |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
OSICKA Adam |
9 |
DOBROVOLNY Tomas |
Sc Praha |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
DOBROVOLNY Tomas |
|
|
56 |
SMRCEK Simon |
L.Plzen |
15/3 |
|
|
|
|
|
|
DOBROVOLNY Tomas |
|
41 |
MATEJKA Matyas |
Dukla Praha |
|
15/9 |
|
|
|
|
BRYKNER Matyas |
|
|
24 |
BRYKNER Matyas |
Sc Praha |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
|
BERAN Matyas |
25 |
BURK Filip |
Serm Zlín |
|
|
15/13 |
|
|
|
MELICHAR Ondrej |
|
40 |
MELICHAR Ondrej |
Liber. |
15/7 |
|
|
|
|
|
BERAN Matyas |
57 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
BERAN Matyas |
8 |
BERAN Matyas |
Sc Praha |
|
|
5 |
KIEDROWSKI Rafal |
Uks Wolodiowski |
|
|
|
KIEDROWSKI Rafal |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
KIEDROWSKI Rafal |
37 |
PUR Lukas |
Liber. |
|
15/11 |
|
|
|
PRISTAS Jakub |
|
28 |
PRISTAS Jakub |
Sc Praha |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
KIEDROWSKI Rafal |
21 |
JURKA Jaroslav |
D. Olomouc |
|
|
15/11 |
|
|
|
RYBA Jakub |
|
|
44 |
RYBA Jakub |
L.Plzen |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
HORVATH Tomas |
|
53 |
PELIKUS Kryštof |
Litom. |
|
kvůli odstoupeni |
|
|
|
|
HORVATH Tomas |
|
|
12 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KIEDROWSKI Rafal |
13 |
FINTA Dominik |
K.Vary |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
FINTA Dominik |
|
|
52 |
JUN Tadeas |
Riegel |
15/2 |
|
|
|
|
|
|
FINTA Dominik |
|
45 |
KUBELKA Matěj |
Litom. |
|
15/10 |
|
|
|
|
ZUKOV Jaroslav |
|
|
20 |
ZUKOV Jaroslav |
Dukla Praha |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
|
FINTA Dominik |
29 |
NOVOROLNIK Adam |
As Bratislava |
|
|
15/9 |
|
|
|
ADAMKA Matěj |
|
36 |
ADAMKA Matěj |
Bšk Martinengo |
15/10 |
|
|
|
|
|
RECLO Michal |
61 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
RECLO Michal |
4 |
RECLO Michal |
As Bratislava |
|
|
3 |
NOVACEK Vit |
Bela |
|
|
|
NOVACEK Vit |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
NOVACEK Vit |
35 |
SALZER Jiri |
Sc Praha |
|
15/10 |
|
|
|
SALZER Jiri |
|
30 |
KRALICEK Jakub |
Brno |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
KLIER Matej |
19 |
KLIER Matej |
Dukla Praha |
|
|
15/14 |
|
|
|
KLIER Matej |
|
|
46 |
JINDRA Jakub |
L.Plzen |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
KLIER Matej |
|
51 |
KROUZECKY Tomas |
L.Plzen |
|
15/14 |
|
|
|
|
KAPLAN Lukas |
|
|
14 |
KAPLAN Lukas |
Riegel |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KLIER Matej |
11 |
BELL Timothy |
Usk |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
BELL Timothy |
|
|
54 |
BATKA Tomas |
Dejvice |
15/3 |
|
|
|
|
|
|
LUCOVIC Matej |
|
43 |
JANOUŠ Jakub |
K.Vary |
|
15/11 |
|
|
|
|
LUCOVIC Matej |
|
|
22 |
LUCOVIC Matej |
K.Vary |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
|
COUFAL Frantisek |
27 |
IVANCO Mikulas |
Usti/l. |
|
|
15/14 |
|
|
|
SMITKA Jan |
|
38 |
SMITKA Jan |
L.Plzen |
15/14 |
|
|
|
|
|
COUFAL Frantisek |
59 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
COUFAL Frantisek |
6 |
COUFAL Frantisek |
Bela |
|
|
7 |
PAVLIK Matyas |
Sc Praha |
|
|
|
PAVLIK Matyas |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
PAVLIK Matyas |
39 |
SKERIK Jan |
Litom. |
|
15/6 |
|
|
|
SALZER Matej |
|
26 |
SALZER Matej |
Sc Praha |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
SNEJDAR Philip |
23 |
GOLDFLAM Ota |
Dejvice |
|
|
15/12 |
|
|
|
GOLDFLAM Ota |
|
|
42 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
SNEJDAR Philip |
|
55 |
NAVRATIL Jakub |
Serm Zlín |
|
15/13 |
|
|
|
|
SNEJDAR Philip |
|
|
10 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
15/2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
15 |
FORMANEK Matej |
Teplice |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
FORMANEK Matej |
|
|
50 |
LANDSPERSKY Jakub |
Liber. |
15/2 |
|
|
|
|
|
|
FORMANEK Matej |
|
47 |
TUREK Jakub |
Usk |
|
15/13 |
|
|
|
|
FABIAN Max |
|
|
18 |
FABIAN Max |
As Bratislava |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
31 |
BELLAY Tomas |
Serm Zlín |
|
|
15/6 |
|
|
|
PAŠEK Dominik |
|
34 |
PAŠEK Dominik |
Bšk Martinengo |
15/7 |
|
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
63 |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
VOLAK Samuel |
2 |
VOLAK Samuel |
D. Olomouc |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
OSICKA |
Adam |
|
D. OLOMOUC |
10/10 |
40 |
50 |
postupující |
2 |
VOLAK |
Samuel |
|
D. OLOMOUC |
10/11 |
31 |
54 |
postupující |
3 |
NOVACEK |
Vit |
|
BELA |
10/11 |
27 |
54 |
postupující |
4 |
RECLO |
Michal |
|
AS BRATISLAVA |
10/11 |
27 |
53 |
postupující |
5 |
KIEDROWSKI |
Rafal |
|
UKS WOLODIOWSKI |
10/11 |
25 |
53 |
postupující |
6 |
COUFAL |
Frantisek |
|
BELA |
9/10 |
24 |
48 |
postupující |
7 |
PAVLIK |
Matyas |
|
SC PRAHA |
9/10 |
24 |
46 |
postupující |
8 |
BERAN |
Matyas |
|
SC PRAHA |
9/10 |
20 |
44 |
postupující |
9 |
DOBROVOLNY |
Tomas |
|
SC PRAHA |
9/11 |
26 |
51 |
postupující |
10 |
SNEJDAR |
Philip |
|
K.VARY |
9/11 |
20 |
49 |
postupující |
11 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
9/11 |
18 |
49 |
postupující |
11 |
BELL |
Timothy |
|
USK |
9/11 |
18 |
49 |
postupující |
13 |
FINTA |
Dominik |
|
K.VARY |
9/11 |
14 |
49 |
postupující |
14 |
KAPLAN |
Lukas |
|
RIEGEL |
8/10 |
22 |
46 |
postupující |
15 |
FORMANEK |
Matej |
|
TEPLICE |
8/11 |
20 |
49 |
postupující |
16 |
ZHANAL |
Petr |
|
DUKLA PRAHA |
8/11 |
19 |
48 |
postupující |
17 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
8/11 |
19 |
47 |
postupující |
18 |
FABIAN |
Max |
|
AS BRATISLAVA |
8/11 |
10 |
50 |
postupující |
19 |
KLIER |
Matej |
|
DUKLA PRAHA |
7/10 |
16 |
44 |
postupující |
20 |
ZUKOV |
Jaroslav |
|
DUKLA PRAHA |
7/11 |
11 |
45 |
postupující |
21 |
JURKA |
Jaroslav |
|
D. OLOMOUC |
7/11 |
9 |
46 |
postupující |
22 |
LUCOVIC |
Matej |
|
K.VARY |
7/11 |
7 |
48 |
postupující |
23 |
GOLDFLAM |
Ota |
|
DEJVICE |
7/11 |
1 |
40 |
postupující |
24 |
BRYKNER |
Matyas |
|
SC PRAHA |
7/11 |
0 |
40 |
postupující |
25 |
BURK |
Filip |
|
SERM ZLÍN |
6/10 |
9 |
40 |
postupující |
26 |
SALZER |
Matej |
|
SC PRAHA |
6/11 |
7 |
44 |
postupující |
27 |
IVANCO |
Mikulas |
|
USTI/L. |
6/11 |
4 |
42 |
postupující |
28 |
PRISTAS |
Jakub |
|
SC PRAHA |
6/11 |
4 |
41 |
postupující |
28 |
NOVOROLNIK |
Adam |
|
AS BRATISLAVA |
6/11 |
4 |
41 |
postupující |
30 |
KRALICEK |
Jakub |
|
BRNO |
6/11 |
3 |
46 |
postupující |
31 |
BELLAY |
Tomas |
|
SERM ZLÍN |
6/11 |
1 |
41 |
postupující |
32 |
STEPAN |
Vaclav |
|
SC PRAHA |
6/11 |
-1 |
45 |
postupující |
33 |
RAIM |
Martin |
|
SC PRAHA |
6/11 |
-1 |
40 |
postupující |
34 |
PAŠEK |
Dominik |
|
BŠK MARTINENGO |
6/11 |
-3 |
42 |
postupující |
35 |
SALZER |
Jiri |
|
SC PRAHA |
5/10 |
3 |
39 |
postupující |
36 |
ADAMKA |
Matěj |
|
BŠK MARTINENGO |
5/11 |
3 |
39 |
postupující |
37 |
PUR |
Lukas |
|
LIBER. |
5/11 |
0 |
41 |
postupující |
38 |
SMITKA |
Jan |
|
L.PLZEN |
5/11 |
-1 |
41 |
postupující |
39 |
SKERIK |
Jan |
|
LITOM. |
5/11 |
-1 |
40 |
postupující |
40 |
MELICHAR |
Ondrej |
|
LIBER. |
5/11 |
-4 |
41 |
postupující |
41 |
MATEJKA |
Matyas |
|
DUKLA PRAHA |
4/10 |
-17 |
25 |
postupující |
42 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
4/11 |
-6 |
38 |
postupující |
43 |
JANOUŠ |
Jakub |
|
K.VARY |
4/11 |
-7 |
29 |
postupující |
44 |
RYBA |
Jakub |
|
L.PLZEN |
3/10 |
4 |
40 |
postupující |
45 |
KUBELKA |
Matěj |
|
LITOM. |
3/11 |
-9 |
38 |
postupující |
46 |
JINDRA |
Jakub |
|
L.PLZEN |
3/11 |
-16 |
32 |
postupující |
47 |
TUREK |
Jakub |
|
USK |
2/10 |
-13 |
29 |
postupující |
48 |
KOVAR |
Ondrej |
|
BELA |
2/10 |
-16 |
26 |
postupující |
49 |
SURKALA |
Denis |
|
USTI/L. |
2/10 |
-20 |
23 |
postupující |
50 |
LANDSPERSKY |
Jakub |
|
LIBER. |
2/10 |
-22 |
24 |
postupující |
51 |
KROUZECKY |
Tomas |
|
L.PLZEN |
2/11 |
-15 |
33 |
postupující |
52 |
JUN |
Tadeas |
|
RIEGEL |
2/11 |
-15 |
32 |
postupující |
53 |
PELIKUS |
Kryštof |
|
LITOM. |
2/11 |
-19 |
29 |
postupující |
54 |
BATKA |
Tomas |
|
DEJVICE |
2/11 |
-22 |
29 |
postupující |
55 |
NAVRATIL |
Jakub |
|
SERM ZLÍN |
2/11 |
-23 |
28 |
postupující |
56 |
SMRCEK |
Simon |
|
L.PLZEN |
2/11 |
-28 |
23 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
OSICKA |
Adam |
|
D. OLOMOUC |
1.000 |
23 |
25 |
postupující |
2 |
COUFAL |
Frantisek |
|
BELA |
1.000 |
15 |
25 |
postupující |
2 |
FORMANEK |
Matej |
|
TEPLICE |
1.000 |
15 |
25 |
postupující |
4 |
NOVACEK |
Vit |
|
BELA |
1.000 |
14 |
25 |
postupující |
5 |
FINTA |
Dominik |
|
K.VARY |
1.000 |
10 |
25 |
postupující |
6 |
FABIAN |
Max |
|
AS BRATISLAVA |
1.000 |
7 |
25 |
postupující |
7 |
PAVLIK |
Matyas |
|
SC PRAHA |
0.800 |
13 |
24 |
postupující |
8 |
SNEJDAR |
Philip |
|
K.VARY |
0.800 |
13 |
23 |
postupující |
9 |
VOLAK |
Samuel |
|
D. OLOMOUC |
0.800 |
11 |
24 |
postupující |
10 |
LUCOVIC |
Matej |
|
K.VARY |
0.800 |
9 |
24 |
postupující |
11 |
KAPLAN |
Lukas |
|
RIEGEL |
0.800 |
9 |
23 |
postupující |
11 |
RECLO |
Michal |
|
AS BRATISLAVA |
0.800 |
9 |
23 |
postupující |
13 |
BELL |
Timothy |
|
USK |
0.800 |
9 |
22 |
postupující |
14 |
KIEDROWSKI |
Rafal |
|
UKS WOLODIOWSKI |
0.800 |
8 |
23 |
postupující |
15 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
0.800 |
7 |
23 |
postupující |
16 |
BERAN |
Matyas |
|
SC PRAHA |
0.800 |
7 |
21 |
postupující |
17 |
GOLDFLAM |
Ota |
|
DEJVICE |
0.800 |
6 |
20 |
postupující |
18 |
BRYKNER |
Matyas |
|
SC PRAHA |
0.800 |
1 |
20 |
postupující |
19 |
DOBROVOLNY |
Tomas |
|
SC PRAHA |
0.600 |
10 |
22 |
postupující |
20 |
KLIER |
Matej |
|
DUKLA PRAHA |
0.600 |
6 |
22 |
postupující |
21 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
0.600 |
5 |
22 |
postupující |
22 |
BURK |
Filip |
|
SERM ZLÍN |
0.600 |
5 |
20 |
postupující |
23 |
ZHANAL |
Petr |
|
DUKLA PRAHA |
0.600 |
4 |
20 |
postupující |
24 |
PRISTAS |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.600 |
4 |
19 |
postupující |
25 |
SALZER |
Matej |
|
SC PRAHA |
0.600 |
3 |
21 |
postupující |
25 |
JURKA |
Jaroslav |
|
D. OLOMOUC |
0.600 |
3 |
21 |
postupující |
27 |
STEPAN |
Vaclav |
|
SC PRAHA |
0.600 |
2 |
23 |
postupující |
28 |
ZUKOV |
Jaroslav |
|
DUKLA PRAHA |
0.600 |
2 |
19 |
postupující |
29 |
NOVOROLNIK |
Adam |
|
AS BRATISLAVA |
0.600 |
1 |
19 |
postupující |
29 |
PAŠEK |
Dominik |
|
BŠK MARTINENGO |
0.600 |
1 |
19 |
postupující |
31 |
KRALICEK |
Jakub |
|
BRNO |
0.600 |
-1 |
20 |
postupující |
32 |
MELICHAR |
Ondrej |
|
LIBER. |
0.400 |
1 |
20 |
postupující |
33 |
ADAMKA |
Matěj |
|
BŠK MARTINENGO |
0.400 |
1 |
19 |
postupující |
34 |
PUR |
Lukas |
|
LIBER. |
0.400 |
0 |
19 |
postupující |
35 |
JANOUŠ |
Jakub |
|
K.VARY |
0.400 |
-1 |
19 |
postupující |
36 |
IVANCO |
Mikulas |
|
USTI/L. |
0.400 |
-1 |
17 |
postupující |
36 |
SMITKA |
Jan |
|
L.PLZEN |
0.400 |
-1 |
17 |
postupující |
38 |
RAIM |
Martin |
|
SC PRAHA |
0.400 |
-2 |
17 |
postupující |
39 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
0.400 |
-3 |
18 |
postupující |
40 |
SKERIK |
Jan |
|
LITOM. |
0.400 |
-4 |
19 |
postupující |
41 |
SALZER |
Jiri |
|
SC PRAHA |
0.400 |
-4 |
18 |
postupující |
42 |
BELLAY |
Tomas |
|
SERM ZLÍN |
0.400 |
-5 |
15 |
postupující |
43 |
MATEJKA |
Matyas |
|
DUKLA PRAHA |
0.400 |
-11 |
12 |
postupující |
44 |
RYBA |
Jakub |
|
L.PLZEN |
0.200 |
0 |
20 |
postupující |
45 |
KUBELKA |
Matěj |
|
LITOM. |
0.200 |
-7 |
16 |
postupující |
46 |
SURKALA |
Denis |
|
USTI/L. |
0.200 |
-7 |
14 |
postupující |
47 |
JUN |
Tadeas |
|
RIEGEL |
0.200 |
-8 |
15 |
postupující |
48 |
LANDSPERSKY |
Jakub |
|
LIBER. |
0.200 |
-9 |
14 |
postupující |
49 |
JINDRA |
Jakub |
|
L.PLZEN |
0.200 |
-10 |
14 |
postupující |
50 |
KOVAR |
Ondrej |
|
BELA |
0.200 |
-11 |
12 |
postupující |
51 |
NAVRATIL |
Jakub |
|
SERM ZLÍN |
0.200 |
-14 |
10 |
postupující |
52 |
SMRCEK |
Simon |
|
L.PLZEN |
0.200 |
-14 |
9 |
postupující |
53 |
BATKA |
Tomas |
|
DEJVICE |
0.000 |
-13 |
12 |
postupující |
53 |
TUREK |
Jakub |
|
USK |
0.000 |
-13 |
12 |
postupující |
55 |
PELIKUS |
Kryštof |
|
LITOM. |
0.000 |
-14 |
11 |
postupující |
56 |
KROUZECKY |
Tomas |
|
L.PLZEN |
0.000 |
-15 |
10 |
postupující |
57 |
VANECEK |
Albert |
|
L.PLZEN |
0.000 |
-16 |
9 |
vyřazen |
58 |
KLAUS |
Robert |
|
SC PRAHA |
0.000 |
-16 |
8 |
vyřazen |
59 |
PEICHL |
Šimon |
|
DEJVICE |
0.000 |
-16 |
6 |
vyřazen |
60 |
LANDOVSKY |
Matyas |
|
BELA |
0.000 |
-18 |
7 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Jiri |
Sc Praha |
|
|
4 |
1 |
V |
3 |
V |
|
2/5 |
-4 |
18 |
NAVRATIL Jakub |
Serm Zlín |
|
V |
|
1 |
0 |
1 |
3 |
|
1/5 |
-14 |
10 |
VOLAK Samuel |
D. Olomouc |
|
V |
V |
|
V |
4 |
V |
|
4/5 |
11 |
24 |
RYBA Jakub |
L.Plzen |
|
4 |
V |
4 |
|
4 |
3 |
|
1/5 |
0 |
20 |
FINTA Dominik |
K.Vary |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
10 |
25 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
3 |
V |
2 |
V |
3 |
|
|
2/5 |
-3 |
18 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SURKALA Denis |
Usti/l. |
|
|
0 |
3 |
V |
2 |
4 |
|
1/5 |
-7 |
14 |
RECLO Michal |
As Bratislava |
|
V |
|
V |
V |
V |
3 |
|
4/5 |
9 |
23 |
BELL Timothy |
Usk |
|
V |
2 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
22 |
LANDOVSKY Matyas |
Bela |
|
1 |
3 |
2 |
|
0 |
1 |
|
0/5 |
-18 |
7 |
PRISTAS Jakub |
Sc Praha |
|
V |
4 |
0 |
V |
|
V |
|
3/5 |
4 |
19 |
JURKA Jaroslav |
D. Olomouc |
|
V |
V |
3 |
V |
3 |
|
|
3/5 |
3 |
21 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KIEDROWSKI Rafal |
Uks Wolodiowski |
|
|
V |
V |
V |
3 |
V |
|
4/5 |
8 |
23 |
LANDSPERSKY Jakub |
Liber. |
|
3 |
|
V |
2 |
2 |
2 |
|
1/5 |
-9 |
14 |
TUREK Jakub |
Usk |
|
2 |
3 |
|
2 |
2 |
3 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
RAIM Martin |
Sc Praha |
|
2 |
V |
V |
|
3 |
2 |
|
2/5 |
-2 |
17 |
LUCOVIC Matej |
K.Vary |
|
V |
V |
V |
V |
|
4 |
|
4/5 |
9 |
24 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
3 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
7 |
23 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
IVANCO Mikulas |
Usti/l. |
|
|
V |
V |
3 |
4 |
0 |
|
2/5 |
-1 |
17 |
PELIKUS Kryštof |
Litom. |
|
3 |
|
3 |
2 |
3 |
0 |
|
0/5 |
-14 |
11 |
SMRCEK Simon |
L.Plzen |
|
0 |
V |
|
0 |
3 |
1 |
|
1/5 |
-14 |
9 |
BURK Filip |
Serm Zlín |
|
V |
V |
V |
|
4 |
1 |
|
3/5 |
5 |
20 |
BRYKNER Matyas |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
0 |
|
4/5 |
1 |
20 |
OSICKA Adam |
D. Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
23 |
25 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
|
0 |
4 |
3 |
0 |
1 |
|
0/5 |
-16 |
8 |
DOBROVOLNY Tomas |
Sc Praha |
|
V4 |
|
V |
4 |
4 |
V |
|
3/5 |
10 |
22 |
JINDRA Jakub |
L.Plzen |
|
V |
2 |
|
1 |
2 |
4 |
|
1/5 |
-10 |
14 |
FORMANEK Matej |
Teplice |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
15 |
25 |
GOLDFLAM Ota |
Dejvice |
|
V |
V |
V |
0 |
|
V |
|
4/5 |
6 |
20 |
BELLAY Tomas |
Serm Zlín |
|
V |
0 |
V |
2 |
3 |
|
|
2/5 |
-5 |
15 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZUKOV Jaroslav |
Dukla Praha |
|
|
3 |
V4 |
V |
V |
2 |
|
3/5 |
2 |
19 |
KRALICEK Jakub |
Brno |
|
V4 |
|
V |
V |
3 |
3 |
|
3/5 |
-1 |
20 |
MELICHAR Ondrej |
Liber. |
|
3 |
4 |
|
V |
V |
3 |
|
2/5 |
1 |
20 |
JANOUŠ Jakub |
K.Vary |
|
3 |
4 |
2 |
|
V |
V |
|
2/5 |
-1 |
19 |
JUN Tadeas |
Riegel |
|
2 |
V |
3 |
4 |
|
1 |
|
1/5 |
-8 |
15 |
BERAN Matyas |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
1 |
V |
|
|
4/5 |
7 |
21 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KROUZECKY Tomas |
L.Plzen |
|
|
1 |
4 |
1 |
1 |
3 |
|
0/5 |
-15 |
10 |
PUR Lukas |
Liber. |
|
V |
|
4 |
2 |
3 |
V |
|
2/5 |
0 |
19 |
FABIAN Max |
As Bratislava |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
7 |
25 |
PAVLIK Matyas |
Sc Praha |
|
V |
V |
4 |
|
V |
V |
|
4/5 |
13 |
24 |
KLIER Matej |
Dukla Praha |
|
V |
V |
4 |
3 |
|
V |
|
3/5 |
6 |
22 |
KOVAR Ondrej |
Bela |
|
V |
3 |
2 |
0 |
2 |
|
|
1/5 |
-11 |
12 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
COUFAL Frantisek |
Bela |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
15 |
25 |
VANECEK Albert |
L.Plzen |
|
2 |
|
0 |
3 |
1 |
3 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
SALZER Matej |
Sc Praha |
|
3 |
V |
|
V |
3 |
V |
|
3/5 |
3 |
21 |
KUBELKA Matěj |
Litom. |
|
2 |
V |
4 |
|
4 |
1 |
|
1/5 |
-7 |
16 |
PAŠEK Dominik |
Bšk Martinengo |
|
2 |
V |
V |
V |
|
2 |
|
3/5 |
1 |
19 |
ZHANAL Petr |
Dukla Praha |
|
1 |
V |
4 |
V |
V |
|
|
3/5 |
4 |
20 |
Skupina č. 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STEPAN Vaclav |
Sc Praha |
|
|
4 |
V |
4 |
V |
V |
|
3/5 |
2 |
23 |
NOVOROLNIK Adam |
As Bratislava |
|
V |
|
2 |
3 |
V4 |
V |
|
3/5 |
1 |
19 |
KAPLAN Lukas |
Riegel |
|
4 |
V4 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
23 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
V |
V |
4 |
|
3 |
V |
|
3/5 |
5 |
22 |
SMITKA Jan |
L.Plzen |
|
4 |
3 |
3 |
V |
|
V2 |
|
2/5 |
-1 |
17 |
PEICHL Šimon |
Dejvice |
|
3 |
2 |
0 |
0 |
1 |
|
|
0/5 |
-16 |
6 |
Skupina č. 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ADAMKA Matěj |
Bšk Martinengo |
|
|
2 |
3 |
4 |
V |
V |
|
2/5 |
1 |
19 |
NOVACEK Vit |
Bela |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
14 |
25 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
|
V4 |
4 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
13 |
23 |
SKERIK Jan |
Litom. |
|
V |
3 |
2 |
|
V |
4 |
|
2/5 |
-4 |
19 |
BATKA Tomas |
Dejvice |
|
3 |
1 |
0 |
4 |
|
4 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
MATEJKA Matyas |
Dukla Praha |
|
1 |
1 |
0 |
V |
V |
|
|
2/5 |
-11 |
12 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
VOLAK |
Samuel |
|
D. OLOMOUC |
1.000 |
20 |
30 |
postupující |
2 |
RECLO |
Michal |
|
AS BRATISLAVA |
1.000 |
18 |
30 |
postupující |
3 |
KIEDROWSKI |
Rafal |
|
UKS WOLODIOWSKI |
1.000 |
17 |
30 |
postupující |
4 |
OSICKA |
Adam |
|
D. OLOMOUC |
1.000 |
17 |
25 |
postupující |
5 |
DOBROVOLNY |
Tomas |
|
SC PRAHA |
1.000 |
16 |
29 |
postupující |
6 |
BERAN |
Matyas |
|
SC PRAHA |
1.000 |
13 |
23 |
postupující |
7 |
PAVLIK |
Matyas |
|
SC PRAHA |
1.000 |
11 |
22 |
postupující |
8 |
ZHANAL |
Petr |
|
DUKLA PRAHA |
0.833 |
15 |
28 |
postupující |
9 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
0.833 |
14 |
25 |
postupující |
10 |
NOVACEK |
Vit |
|
BELA |
0.833 |
13 |
29 |
postupující |
11 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
0.833 |
11 |
26 |
postupující |
12 |
BELL |
Timothy |
|
USK |
0.833 |
9 |
27 |
postupující |
13 |
SNEJDAR |
Philip |
|
K.VARY |
0.833 |
7 |
26 |
postupující |
14 |
KAPLAN |
Lukas |
|
RIEGEL |
0.800 |
13 |
23 |
postupující |
15 |
KLIER |
Matej |
|
DUKLA PRAHA |
0.800 |
10 |
22 |
postupující |
16 |
COUFAL |
Frantisek |
|
BELA |
0.800 |
9 |
23 |
postupující |
17 |
ZUKOV |
Jaroslav |
|
DUKLA PRAHA |
0.667 |
9 |
26 |
postupující |
18 |
BELLAY |
Tomas |
|
SERM ZLÍN |
0.667 |
6 |
26 |
postupující |
19 |
JURKA |
Jaroslav |
|
D. OLOMOUC |
0.667 |
6 |
25 |
postupující |
20 |
IVANCO |
Mikulas |
|
USTI/L. |
0.667 |
5 |
25 |
postupující |
21 |
FINTA |
Dominik |
|
K.VARY |
0.667 |
4 |
24 |
postupující |
22 |
RAIM |
Martin |
|
SC PRAHA |
0.667 |
1 |
23 |
postupující |
23 |
SALZER |
Jiri |
|
SC PRAHA |
0.600 |
7 |
21 |
postupující |
24 |
BURK |
Filip |
|
SERM ZLÍN |
0.600 |
4 |
20 |
postupující |
25 |
FORMANEK |
Matej |
|
TEPLICE |
0.500 |
5 |
24 |
postupující |
26 |
KRALICEK |
Jakub |
|
BRNO |
0.500 |
4 |
26 |
postupující |
27 |
SALZER |
Matej |
|
SC PRAHA |
0.500 |
4 |
23 |
postupující |
28 |
FABIAN |
Max |
|
AS BRATISLAVA |
0.500 |
3 |
25 |
postupující |
29 |
NOVOROLNIK |
Adam |
|
AS BRATISLAVA |
0.500 |
3 |
22 |
postupující |
30 |
SKERIK |
Jan |
|
LITOM. |
0.500 |
3 |
21 |
postupující |
31 |
ADAMKA |
Matěj |
|
BŠK MARTINENGO |
0.500 |
2 |
20 |
postupující |
32 |
SMITKA |
Jan |
|
L.PLZEN |
0.500 |
0 |
24 |
postupující |
33 |
PRISTAS |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.500 |
0 |
22 |
postupující |
33 |
PUR |
Lukas |
|
LIBER. |
0.500 |
0 |
22 |
postupující |
35 |
BRYKNER |
Matyas |
|
SC PRAHA |
0.500 |
-1 |
20 |
postupující |
36 |
LUCOVIC |
Matej |
|
K.VARY |
0.500 |
-2 |
24 |
postupující |
37 |
STEPAN |
Vaclav |
|
SC PRAHA |
0.500 |
-3 |
22 |
postupující |
38 |
PAŠEK |
Dominik |
|
BŠK MARTINENGO |
0.500 |
-4 |
23 |
postupující |
39 |
MELICHAR |
Ondrej |
|
LIBER. |
0.500 |
-5 |
21 |
postupující |
40 |
GOLDFLAM |
Ota |
|
DEJVICE |
0.500 |
-5 |
20 |
postupující |
41 |
RYBA |
Jakub |
|
L.PLZEN |
0.400 |
4 |
20 |
postupující |
42 |
TUREK |
Jakub |
|
USK |
0.400 |
0 |
17 |
postupující |
43 |
LANDOVSKY |
Matyas |
|
BELA |
0.400 |
-1 |
15 |
postupující |
44 |
MATEJKA |
Matyas |
|
DUKLA PRAHA |
0.400 |
-6 |
13 |
postupující |
45 |
KROUZECKY |
Tomas |
|
L.PLZEN |
0.333 |
0 |
23 |
postupující |
46 |
KUBELKA |
Matěj |
|
LITOM. |
0.333 |
-2 |
22 |
postupující |
47 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
0.333 |
-3 |
20 |
postupující |
48 |
PELIKUS |
Kryštof |
|
LITOM. |
0.333 |
-5 |
18 |
postupující |
49 |
JINDRA |
Jakub |
|
L.PLZEN |
0.333 |
-6 |
18 |
postupující |
50 |
JANOUŠ |
Jakub |
|
K.VARY |
0.333 |
-6 |
10 |
postupující |
51 |
BATKA |
Tomas |
|
DEJVICE |
0.333 |
-9 |
17 |
postupující |
52 |
PEICHL |
Šimon |
|
DEJVICE |
0.333 |
-9 |
15 |
postupující |
53 |
KOVAR |
Ondrej |
|
BELA |
0.200 |
-5 |
14 |
postupující |
54 |
VANECEK |
Albert |
|
L.PLZEN |
0.200 |
-12 |
11 |
postupující |
55 |
LANDSPERSKY |
Jakub |
|
LIBER. |
0.200 |
-13 |
10 |
postupující |
56 |
SURKALA |
Denis |
|
USTI/L. |
0.200 |
-13 |
9 |
postupující |
57 |
JUN |
Tadeas |
|
RIEGEL |
0.167 |
-7 |
17 |
postupující |
58 |
NAVRATIL |
Jakub |
|
SERM ZLÍN |
0.167 |
-9 |
18 |
postupující |
59 |
SMRCEK |
Simon |
|
L.PLZEN |
0.167 |
-14 |
14 |
postupující |
60 |
KLAUS |
Robert |
|
SC PRAHA |
0.167 |
-16 |
10 |
postupující |
61 |
KALUS |
Jonáš |
|
SC PRAHA |
0.167 |
-18 |
10 |
vyřazen |
62 |
VAVRA |
Antonin |
|
RIEGEL |
0.000 |
-13 |
16 |
vyřazen |
63 |
STEMPEL |
Jan |
|
DEJVICE |
0.000 |
-14 |
11 |
vyřazen |
64 |
JANSA |
Martin |
|
SC PRAHA |
0.000 |
-16 |
14 |
vyřazen |
65 |
FOLBR |
Michal |
|
ŠERM BYSTŘICE |
0.000 |
-21 |
9 |
vyřazen |
65 |
STRBA |
Marian |
|
FC KARLÍN |
0.000 |
-21 |
9 |
vyřazen |
67 |
STEHLÍK |
Vojtěch |
|
LITOM. |
0.000 |
-24 |
1 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
|
0 |
0 |
3 |
1 |
V |
1 |
|
1/6 |
-18 |
10 |
JUN Tadeas |
Riegel |
|
V |
|
1 |
3 |
3 |
2 |
3 |
|
1/6 |
-7 |
17 |
ZHANAL Petr |
Dukla Praha |
|
V |
V |
|
V |
3 |
V |
V |
|
5/6 |
15 |
28 |
BRYKNER Matyas |
Sc Praha |
|
V |
V4 |
3 |
|
1 |
2 |
V |
|
3/6 |
-1 |
20 |
VOLAK Samuel |
D. Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
20 |
30 |
PUR Lukas |
Liber. |
|
3 |
V |
2 |
V |
2 |
|
V |
|
3/6 |
0 |
22 |
PEICHL Šimon |
Dejvice |
|
V |
V |
2 |
0 |
0 |
3 |
|
|
2/6 |
-9 |
15 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SURKALA Denis |
Usti/l. |
|
|
V |
0 |
1 |
2 |
1 |
|
1/5 |
-13 |
9 |
STEMPEL Jan |
Dejvice |
|
2 |
|
4 |
2 |
2 |
1 |
|
0/5 |
-14 |
11 |
MATEJKA Matyas |
Dukla Praha |
|
V |
V |
|
2 |
0 |
1 |
|
2/5 |
-6 |
13 |
COUFAL Frantisek |
Bela |
|
V |
V |
V |
|
V |
3 |
|
4/5 |
9 |
23 |
SALZER Jiri |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
4 |
|
2 |
|
3/5 |
7 |
21 |
OSICKA Adam |
D. Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
17 |
25 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOVAR Ondrej |
Bela |
|
|
1 |
V |
4 |
1 |
3 |
|
1/5 |
-5 |
14 |
RYBA Jakub |
L.Plzen |
|
V |
|
V |
3 |
3 |
4 |
|
2/5 |
4 |
20 |
STEHLÍK Vojtěch |
Litom. |
|
0 |
0 |
|
1 |
0 |
0 |
|
0/5 |
-24 |
1 |
BURK Filip |
Serm Zlín |
|
V |
V |
V |
|
3 |
2 |
|
3/5 |
4 |
20 |
KLIER Matej |
Dukla Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
2 |
|
4/5 |
10 |
22 |
PAVLIK Matyas |
Sc Praha |
|
V4 |
V |
V |
V3 |
V |
|
|
5/5 |
11 |
22 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
1 |
|
5/6 |
7 |
26 |
KROUZECKY Tomas |
L.Plzen |
|
3 |
|
4 |
V |
3 |
V |
3 |
|
2/6 |
0 |
23 |
RAIM Martin |
Sc Praha |
|
2 |
V |
|
V |
V |
V |
1 |
|
4/6 |
1 |
23 |
NAVRATIL Jakub |
Serm Zlín |
|
4 |
3 |
3 |
|
2 |
V |
1 |
|
1/6 |
-9 |
18 |
KRALICEK Jakub |
Brno |
|
3 |
V |
4 |
V |
|
V |
4 |
|
3/6 |
4 |
26 |
FOLBR Michal |
Šerm Bystřice |
|
2 |
0 |
1 |
2 |
2 |
|
2 |
|
0/6 |
-21 |
9 |
RECLO Michal |
As Bratislava |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
18 |
30 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BELL Timothy |
Usk |
|
|
V |
V |
V |
V3 |
V |
4 |
|
5/6 |
9 |
27 |
NOVACEK Vit |
Bela |
|
4 |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
13 |
29 |
KUBELKA Matěj |
Litom. |
|
2 |
2 |
|
V |
4 |
4 |
V |
|
2/6 |
-2 |
22 |
VAVRA Antonin |
Riegel |
|
3 |
2 |
2 |
|
3 |
2 |
4 |
|
0/6 |
-13 |
16 |
SMITKA Jan |
L.Plzen |
|
2 |
4 |
V |
V4 |
|
4 |
V |
|
3/6 |
0 |
24 |
STEPAN Vaclav |
Sc Praha |
|
2 |
1 |
V |
V |
V |
|
4 |
|
3/6 |
-3 |
22 |
PAŠEK Dominik |
Bšk Martinengo |
|
V |
2 |
2 |
V |
4 |
V |
|
|
3/6 |
-4 |
23 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FILIP Jan |
Teplice |
|
|
V |
V |
3 |
V2 |
V |
V |
|
5/6 |
14 |
25 |
BATKA Tomas |
Dejvice |
|
1 |
|
4 |
V |
V |
1 |
1 |
|
2/6 |
-9 |
17 |
MELICHAR Ondrej |
Liber. |
|
1 |
V |
|
2 |
V |
V |
3 |
|
3/6 |
-5 |
21 |
PRISTAS Jakub |
Sc Praha |
|
V |
4 |
V |
|
1 |
2 |
V |
|
3/6 |
0 |
22 |
SKERIK Jan |
Litom. |
|
1 |
2 |
3 |
V |
|
V |
V |
|
3/6 |
3 |
21 |
FABIAN Max |
As Bratislava |
|
2 |
V |
4 |
V |
4 |
|
V |
|
3/6 |
3 |
25 |
JINDRA Jakub |
L.Plzen |
|
1 |
V |
V |
2 |
1 |
4 |
|
|
2/6 |
-6 |
18 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KIEDROWSKI Rafal |
Uks Wolodiowski |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
17 |
30 |
SMRCEK Simon |
L.Plzen |
|
0 |
|
1 |
3 |
1 |
V |
4 |
|
1/6 |
-14 |
14 |
FORMANEK Matej |
Teplice |
|
4 |
V4 |
|
V |
3 |
V |
3 |
|
3/6 |
5 |
24 |
GOLDFLAM Ota |
Dejvice |
|
2 |
V |
2 |
|
V |
1 |
V |
|
3/6 |
-5 |
20 |
SALZER Matej |
Sc Praha |
|
1 |
V |
V |
3 |
|
V |
4 |
|
3/6 |
4 |
23 |
PELIKUS Kryštof |
Litom. |
|
3 |
4 |
1 |
V |
0 |
|
V |
|
2/6 |
-5 |
18 |
LUCOVIC Matej |
K.Vary |
|
3 |
V |
V |
4 |
V |
2 |
|
|
3/6 |
-2 |
24 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
|
2 |
0 |
V |
1 |
1 |
1 |
|
1/6 |
-16 |
10 |
ZUKOV Jaroslav |
Dukla Praha |
|
V4 |
|
4 |
V |
4 |
V |
V4 |
|
4/6 |
9 |
26 |
FINTA Dominik |
K.Vary |
|
V |
V |
|
V |
2 |
2 |
V |
|
4/6 |
4 |
24 |
JANSA Martin |
Sc Praha |
|
3 |
0 |
3 |
|
2 |
3 |
3 |
|
0/6 |
-16 |
14 |
JURKA Jaroslav |
D. Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
|
3 |
2 |
|
4/6 |
6 |
25 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
V |
3 |
V |
V |
V |
|
V3 |
|
5/6 |
11 |
26 |
ADAMKA Matěj |
Bšk Martinengo |
|
V4 |
2 |
3 |
V |
V |
1 |
|
|
3/6 |
2 |
20 |
Skupina č. 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STRBA Marian |
Fc Karlín |
|
|
0 |
1 |
4 |
0 |
2 |
2 |
|
0/6 |
-21 |
9 |
JANOUŠ Jakub |
K.Vary |
|
V |
|
3 |
0 |
0 |
V1 |
1 |
|
2/6 |
-6 |
10 |
BELLAY Tomas |
Serm Zlín |
|
V |
V |
|
2 |
4 |
V |
V |
|
4/6 |
6 |
26 |
IVANCO Mikulas |
Usti/l. |
|
V |
V |
V |
|
3 |
2 |
V |
|
4/6 |
5 |
25 |
DOBROVOLNY Tomas |
Sc Praha |
|
V |
V4 |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
16 |
29 |
NOVOROLNIK Adam |
As Bratislava |
|
V |
0 |
3 |
V |
4 |
|
V |
|
3/6 |
3 |
22 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
V |
V2 |
3 |
4 |
2 |
4 |
|
|
2/6 |
-3 |
20 |
Skupina č. 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VANECEK Albert |
L.Plzen |
|
|
1 |
4 |
0 |
1 |
V |
|
1/5 |
-12 |
11 |
BERAN Matyas |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
V3 |
|
5/5 |
13 |
23 |
LANDSPERSKY Jakub |
Liber. |
|
V |
2 |
|
1 |
0 |
2 |
|
1/5 |
-13 |
10 |
LANDOVSKY Matyas |
Bela |
|
V |
2 |
V |
|
1 |
2 |
|
2/5 |
-1 |
15 |
KAPLAN Lukas |
Riegel |
|
V |
3 |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
13 |
23 |
TUREK Jakub |
Usk |
|
3 |
2 |
V4 |
V |
3 |
|
|
2/5 |
0 |
17 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BIEBL |
|
|
|
1 |
8 |
0 |
CIMLER |
|
|
|
4 |
11 |
1 |
CIMPA |
|
|
|
2 |
9 |
0 |
JAMBOR |
|
|
|
1 |
5 |
0 |
KADLEC |
|
|
|
3 |
9 |
2 |
KULT |
|
|
|
3 |
11 |
2 |
NOVÁČEK |
|
|
|
1 |
2 |
0 |
VARGA |
|
|
|
2 |
10 |
1 |
VINCENC |
|
|
|
3 |
9 |
1 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 2.11.2014 20:07:43