zpet do kalendare
CZECH OPEN 2014
kord kadeti
SC Praha
4. 10. 2014
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
JURKA |
Jakub |
CZ |
D.OLOMOUC |
2 |
BALCAR |
Josef |
CZ |
TEPLICE |
3 |
DOTLACIL |
Petr |
CZ |
LITOM. |
3 |
STRNAD |
Ondrej |
CZ |
LITOM. |
5 |
KOURIL |
Jiri |
CZ |
D.OLOMOUC |
6 |
ERNEE |
Jan |
CZ |
SC PRAHA |
7 |
REČLO |
Martin |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
8 |
VOLAK |
Samuel |
CZ |
D.OLOMOUC |
9 |
KULKA |
Peter |
SVK |
BŠK |
10 |
LOKAJ |
Vaclav |
CZ |
USK |
11 |
STEHLIK |
Jan |
CZ |
LITOM. |
12 |
SALAC |
Vojtech |
CZ |
LITOM. |
13 |
JOHANIDES |
Lukas |
SVK |
BŠK |
14 |
JURECKA |
Jakub |
CZ |
SC PRAHA |
15 |
GERŠI |
Tomáš |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
16 |
IVANCO |
Robin |
CZ |
USTI |
17 |
MOUCHA |
Frantisek |
CZ |
USTI |
18 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZ |
TEPLICE |
19 |
OPLT |
Matej |
CZ |
LITOM. |
20 |
VAVRA |
Daniel |
CZ |
SC PRAHA |
21 |
FLORIAN |
Patrik |
CZ |
BELA |
22 |
JURAK |
Frantisek |
CZ |
LIBER. |
23 |
VALC |
Jiri |
CZ |
BELA |
24 |
JANATA |
Martin |
CZ |
LITOM. |
25 |
STOLÁR |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
26 |
MARHOLD |
Roman |
CZ |
TEPLICE |
27 |
BERAN |
Matyas |
CZ |
SC PRAHA |
28 |
ŽIŽKA |
David |
CZ |
USTI |
29 |
SEDLÁČEK |
Ondřej |
CZ |
D.OLOMOUC |
30 |
SNEJDAR |
Philip |
CZ |
K.VARY |
31 |
ZAPLETAL |
Michal |
CZ |
USK |
32 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZ |
K.VARY |
33 |
ZDENEK |
Ondrej |
CZ |
K.VARY |
34 |
DAVID |
Jiri |
CZ |
USK |
35 |
GABRYS |
Lubos |
CZ |
SC PRAHA |
36 |
SVOBODA |
Tomas |
CZ |
D.PRAHA |
37 |
SALZER |
Jiří |
CZ |
SC PRAHA |
38 |
JIRSA |
Vojtěch |
CZ |
D.PRAHA |
39 |
KRALICEK |
Jakub |
CZ |
BRNO |
40 |
BELL |
Timothy |
CZ |
USK |
41 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZ |
TEPLICE |
42 |
BORECKY |
Roman |
CZ |
BELA |
43 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZ |
SC PRAHA |
44 |
FILIP |
Jan |
CZ |
TEPLICE |
45 |
SMITKA |
Jan |
CZ |
LOKO PLZEN |
46 |
DŘÍNEK |
Adam |
CZ |
D.PRAHA |
47 |
FRANK |
Kryštof |
CZ |
D.PRAHA |
48 |
SALZER |
Matej |
CZ |
SC PRAHA |
49 |
BEHENSKY |
Petr |
CZ |
K.VARY |
50 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZ |
SC PRAHA |
51 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZ |
LIBER. |
52 |
ZAHORCAK |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
52 |
HRDLIČKA |
Michal |
CZ |
TEPLICE |
54 |
HORVATH |
Tomáš |
CZ |
TEPLICE |
55 |
CHMEL |
Jonáš |
CZ |
SC PRAHA |
Čtvrt finale
1 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
|
|
BALCAR Josef |
8 |
VOLAK Samuel |
D.Olomouc |
11/7 |
|
|
|
|
BALCAR Josef |
5 |
DOTLACIL Petr |
Litom. |
|
15/8 |
|
|
|
DOTLACIL Petr |
|
4 |
KOURIL Jiri |
D.Olomouc |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
3 |
STRNAD Ondrej |
Litom. |
|
|
11/10 |
|
|
|
STRNAD Ondrej |
|
6 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
15/9 |
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
7 |
REČLO Martin |
Aš Bratislava |
|
15/13 |
|
|
|
JURKA Jakub |
2 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
15/10 |
Tableau g
1 |
DOTLACIL Petr |
Litom. |
|
|
|
DOTLACIL Petr |
8 |
SALAC Vojtech |
Litom. |
15/14 |
|
5 |
STEHLIK Jan |
Litom. |
|
|
|
REČLO Martin |
4 |
REČLO Martin |
Aš Bratislava |
15/13 |
|
3 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
|
|
|
ERNEE Jan |
6 |
LOKAJ Vaclav |
Usk |
8/6 |
|
7 |
VOLAK Samuel |
D.Olomouc |
|
|
|
VOLAK Samuel |
2 |
KULKA Peter |
Bšk |
15/9 |
Tableaux e-f de 16
1 |
LOKAJ Vaclav |
Usk |
|
|
|
LOKAJ Vaclav |
16 |
JANATA Martin |
Litom. |
15/7 |
|
|
|
|
LOKAJ Vaclav |
9 |
GERŠI Tomáš |
Aš Bratislava |
|
15/10 |
|
|
|
GERŠI Tomáš |
8 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
15/7 |
|
5 |
JURECKA Jakub |
Sc Praha |
|
|
|
JURECKA Jakub |
12 |
VAVRA Daniel |
Sc Praha |
11/9 |
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
13 |
FLORIAN Patrik |
Bela |
|
15/14 |
|
|
|
VOLAK Samuel |
4 |
VOLAK Samuel |
D.Olomouc |
15/8 |
|
3 |
STEHLIK Jan |
Litom. |
|
|
|
STEHLIK Jan |
14 |
JURAK Frantisek |
Liber. |
15/7 |
|
|
|
|
STEHLIK Jan |
11 |
IVANCO Robin |
Usti |
|
15/11 |
|
|
|
IVANCO Robin |
6 |
MOUCHA Frantisek |
Usti |
15/7 |
|
7 |
SALAC Vojtech |
Litom. |
|
|
|
SALAC Vojtech |
10 |
OPLT Matej |
Litom. |
15/12 |
|
|
|
|
SALAC Vojtech |
15 |
VALC Jiri |
Bela |
|
15/10 |
|
|
|
JOHANIDES Lukas |
2 |
JOHANIDES Lukas |
Bšk |
15/11 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
|
|
|
OPLT Matej |
16 |
OPLT Matej |
Litom. |
15/8 |
|
9 |
VALC Jiri |
Bela |
|
|
|
VALC Jiri |
8 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
15/13 |
|
5 |
ZAPLETAL Michal |
Usk |
|
|
|
IVANCO Robin |
12 |
IVANCO Robin |
Usti |
15/7 |
|
13 |
VAVRA Daniel |
Sc Praha |
|
|
|
VAVRA Daniel |
4 |
ŽIŽKA David |
Usti |
15/11 |
|
3 |
JANATA Martin |
Litom. |
|
|
|
JANATA Martin |
14 |
STOLÁR Samuel |
Aš Bratislava |
15/13 |
|
11 |
FLORIAN Patrik |
Bela |
|
|
|
FLORIAN Patrik |
6 |
LUCOVIČ Matěj |
K.Vary |
15/14 |
|
7 |
BERAN Matyas |
Sc Praha |
|
|
|
JURAK Frantisek |
10 |
JURAK Frantisek |
Liber. |
15/6 |
|
15 |
GERŠI Tomáš |
Aš Bratislava |
|
|
|
GERŠI Tomáš |
2 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
15/12 |
Tableau de 64
1 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
|
|
BALCAR Josef |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
33 |
GABRYS Lubos |
Sc Praha |
|
15/6 |
|
|
|
SNEJDAR Philip |
|
32 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
17 |
OPLT Matej |
Litom. |
|
|
15/9 |
|
|
|
OPLT Matej |
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
|
49 |
|
|
|
14/11 |
|
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
|
|
16 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
9 |
REČLO Martin |
Aš Bratislava |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
REČLO Martin |
|
|
56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REČLO Martin |
|
41 |
FORMÁNEK Matěj |
Teplice |
|
15/11 |
|
|
|
|
VALC Jiri |
|
|
24 |
VALC Jiri |
Bela |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
|
REČLO Martin |
25 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
|
15/10 |
|
|
|
MARHOLD Roman |
|
40 |
BELL Timothy |
Usk |
15/13 |
|
|
|
|
|
LOKAJ Vaclav |
57 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
LOKAJ Vaclav |
8 |
LOKAJ Vaclav |
Usk |
|
|
5 |
KOURIL Jiri |
D.Olomouc |
|
|
|
KOURIL Jiri |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
KOURIL Jiri |
37 |
ZAPLETAL Michal |
Usk |
|
15/10 |
|
|
|
ZAPLETAL Michal |
|
28 |
DAVID Jiri |
Usk |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
KOURIL Jiri |
21 |
IVANCO Robin |
Usti |
|
|
15/11 |
|
|
|
IVANCO Robin |
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
|
53 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
|
|
12 |
VOLAK Samuel |
D.Olomouc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KOURIL Jiri |
13 |
MOUCHA Frantisek |
Usti |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
MOUCHA Frantisek |
|
|
52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MOUCHA Frantisek |
|
45 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
|
VAVRA Daniel |
|
|
20 |
VAVRA Daniel |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
DOTLACIL Petr |
29 |
ŽIŽKA David |
Usti |
|
|
15/6 |
|
|
|
ŽIŽKA David |
|
36 |
JIRSA Vojtěch |
D.Praha |
15/5 |
|
|
|
|
|
DOTLACIL Petr |
61 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
DOTLACIL Petr |
4 |
DOTLACIL Petr |
Litom. |
|
|
3 |
STRNAD Ondrej |
Litom. |
|
|
|
STRNAD Ondrej |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondrej |
35 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
15/4 |
|
|
|
JANATA Martin |
|
30 |
JANATA Martin |
Litom. |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondrej |
19 |
STOLÁR Samuel |
Aš Bratislava |
|
|
15/9 |
|
|
|
STOLÁR Samuel |
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JURECKA Jakub |
|
51 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
|
JURECKA Jakub |
|
|
14 |
JURECKA Jakub |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondrej |
11 |
STEHLIK Jan |
Litom. |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
STEHLIK Jan |
|
|
54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STEHLIK Jan |
|
43 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
FLORIAN Patrik |
|
|
22 |
FLORIAN Patrik |
Bela |
|
|
|
|
|
|
|
|
KULKA Peter |
27 |
ZDENEK Ondrej |
K.Vary |
|
|
14/13 |
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
|
38 |
LUCOVIČ Matěj |
K.Vary |
15/14 |
|
|
|
|
|
KULKA Peter |
59 |
|
|
|
15/2 |
|
|
|
KULKA Peter |
6 |
KULKA Peter |
Bšk |
|
|
7 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
|
|
|
ERNEE Jan |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
ERNEE Jan |
39 |
KRALICEK Jakub |
Brno |
|
15/6 |
|
|
|
BERAN Matyas |
|
26 |
BERAN Matyas |
Sc Praha |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
ERNEE Jan |
23 |
JURAK Frantisek |
Liber. |
|
|
15/8 |
|
|
|
JURAK Frantisek |
|
|
42 |
BORECKY Roman |
Bela |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
JOHANIDES Lukas |
|
55 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
|
JOHANIDES Lukas |
|
|
10 |
JOHANIDES Lukas |
Bšk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
15 |
SALAC Vojtech |
Litom. |
|
|
|
14/9 |
|
|
|
SALAC Vojtech |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SALAC Vojtech |
|
47 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
|
GERŠI Tomáš |
|
|
18 |
GERŠI Tomáš |
Aš Bratislava |
|
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
31 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
|
|
15/6 |
|
|
|
SEDLÁČEK Ondřej |
|
34 |
SVOBODA Tomas |
D.Praha |
15/7 |
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
63 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
JURKA Jakub |
2 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
BALCAR |
Josef |
CZ |
TEPLICE |
12/12 |
44 |
57 |
postupující |
2 |
JURKA |
Jakub |
CZ |
D.OLOMOUC |
12/12 |
41 |
60 |
postupující |
3 |
STRNAD |
Ondrej |
CZ |
LITOM. |
12/12 |
40 |
60 |
postupující |
4 |
DOTLACIL |
Petr |
CZ |
LITOM. |
12/12 |
36 |
59 |
postupující |
5 |
KOURIL |
Jiri |
CZ |
D.OLOMOUC |
11/12 |
32 |
58 |
postupující |
6 |
KULKA |
Peter |
SVK |
BŠK |
11/12 |
25 |
56 |
postupující |
7 |
ERNEE |
Jan |
CZ |
SC PRAHA |
10/11 |
24 |
51 |
postupující |
8 |
LOKAJ |
Vaclav |
CZ |
USK |
10/12 |
27 |
56 |
postupující |
9 |
REČLO |
Martin |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
10/12 |
26 |
55 |
postupující |
10 |
JOHANIDES |
Lukas |
SVK |
BŠK |
10/12 |
26 |
54 |
postupující |
11 |
STEHLIK |
Jan |
CZ |
LITOM. |
9/11 |
19 |
51 |
postupující |
12 |
VOLAK |
Samuel |
CZ |
D.OLOMOUC |
9/12 |
26 |
47 |
postupující |
13 |
MOUCHA |
Frantisek |
CZ |
USTI |
9/12 |
17 |
54 |
postupující |
13 |
JURECKA |
Jakub |
CZ |
SC PRAHA |
9/12 |
17 |
54 |
postupující |
15 |
SALAC |
Vojtech |
CZ |
LITOM. |
9/12 |
16 |
51 |
postupující |
16 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZ |
TEPLICE |
8/11 |
18 |
49 |
postupující |
17 |
OPLT |
Matej |
CZ |
LITOM. |
8/12 |
18 |
52 |
postupující |
18 |
GERŠI |
Tomáš |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
8/12 |
17 |
52 |
postupující |
19 |
STOLÁR |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
8/12 |
8 |
50 |
postupující |
20 |
VAVRA |
Daniel |
CZ |
SC PRAHA |
7/12 |
13 |
48 |
postupující |
21 |
IVANCO |
Robin |
CZ |
USTI |
7/12 |
7 |
45 |
postupující |
22 |
FLORIAN |
Patrik |
CZ |
BELA |
7/12 |
3 |
44 |
postupující |
23 |
JURAK |
Frantisek |
CZ |
LIBER. |
7/12 |
2 |
46 |
postupující |
24 |
VALC |
Jiri |
CZ |
BELA |
7/12 |
1 |
46 |
postupující |
25 |
MARHOLD |
Roman |
CZ |
TEPLICE |
6/12 |
4 |
49 |
postupující |
26 |
BERAN |
Matyas |
CZ |
SC PRAHA |
5/12 |
0 |
44 |
postupující |
27 |
ZDENEK |
Ondrej |
CZ |
K.VARY |
5/12 |
-3 |
47 |
postupující |
28 |
DAVID |
Jiri |
CZ |
USK |
5/12 |
-5 |
41 |
postupující |
29 |
ŽIŽKA |
David |
CZ |
USTI |
5/12 |
-8 |
39 |
postupující |
30 |
JANATA |
Martin |
CZ |
LITOM. |
5/12 |
-9 |
44 |
postupující |
31 |
SEDLÁČEK |
Ondřej |
CZ |
D.OLOMOUC |
4/12 |
-8 |
42 |
postupující |
32 |
SNEJDAR |
Philip |
CZ |
K.VARY |
4/12 |
-8 |
40 |
postupující |
33 |
GABRYS |
Lubos |
CZ |
SC PRAHA |
4/12 |
-10 |
36 |
postupující |
34 |
SVOBODA |
Tomas |
CZ |
D.PRAHA |
4/12 |
-13 |
38 |
postupující |
35 |
SALZER |
Jiří |
CZ |
SC PRAHA |
4/12 |
-14 |
36 |
postupující |
36 |
JIRSA |
Vojtěch |
CZ |
D.PRAHA |
4/12 |
-25 |
26 |
postupující |
37 |
ZAPLETAL |
Michal |
CZ |
USK |
3/11 |
-10 |
39 |
postupující |
38 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZ |
K.VARY |
3/11 |
-15 |
33 |
postupující |
39 |
KRALICEK |
Jakub |
CZ |
BRNO |
3/12 |
-18 |
30 |
postupující |
40 |
BELL |
Timothy |
CZ |
USK |
3/12 |
-22 |
34 |
postupující |
41 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZ |
TEPLICE |
3/12 |
-23 |
30 |
postupující |
42 |
BORECKY |
Roman |
CZ |
BELA |
2/12 |
-23 |
29 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
STRNAD |
Ondrej |
CZ |
LITOM. |
1,000 |
22 |
30 |
postupující |
2 |
JURKA |
Jakub |
CZ |
D.OLOMOUC |
1,000 |
21 |
30 |
postupující |
3 |
BALCAR |
Josef |
CZ |
TEPLICE |
1,000 |
20 |
30 |
postupující |
4 |
DOTLACIL |
Petr |
CZ |
LITOM. |
1,000 |
19 |
29 |
postupující |
5 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZ |
TEPLICE |
0,833 |
16 |
29 |
postupující |
6 |
LOKAJ |
Vaclav |
CZ |
USK |
0,833 |
14 |
27 |
postupující |
7 |
JOHANIDES |
Lukas |
SVK |
BŠK |
0,833 |
13 |
25 |
postupující |
8 |
ERNEE |
Jan |
CZ |
SC PRAHA |
0,833 |
12 |
29 |
postupující |
9 |
KOURIL |
Jiri |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,833 |
12 |
28 |
postupující |
10 |
OPLT |
Matej |
CZ |
LITOM. |
0,833 |
12 |
26 |
postupující |
11 |
STEHLIK |
Jan |
CZ |
LITOM. |
0,833 |
10 |
29 |
postupující |
12 |
JURECKA |
Jakub |
CZ |
SC PRAHA |
0,833 |
10 |
27 |
postupující |
12 |
SALAC |
Vojtech |
CZ |
LITOM. |
0,833 |
10 |
27 |
postupující |
14 |
KULKA |
Peter |
SVK |
BŠK |
0,833 |
7 |
26 |
postupující |
15 |
VOLAK |
Samuel |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,667 |
9 |
22 |
postupující |
16 |
MOUCHA |
Frantisek |
CZ |
USTI |
0,667 |
8 |
27 |
postupující |
17 |
GERŠI |
Tomáš |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
0,667 |
8 |
26 |
postupující |
18 |
REČLO |
Martin |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
0,667 |
7 |
25 |
postupující |
19 |
VAVRA |
Daniel |
CZ |
SC PRAHA |
0,667 |
6 |
22 |
postupující |
20 |
FLORIAN |
Patrik |
CZ |
BELA |
0,667 |
5 |
22 |
postupující |
21 |
VALC |
Jiri |
CZ |
BELA |
0,667 |
4 |
25 |
postupující |
22 |
STOLÁR |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
0,667 |
3 |
24 |
postupující |
23 |
BERAN |
Matyas |
CZ |
SC PRAHA |
0,500 |
1 |
21 |
postupující |
24 |
IVANCO |
Robin |
CZ |
USTI |
0,500 |
0 |
21 |
postupující |
25 |
SVOBODA |
Tomas |
CZ |
D.PRAHA |
0,500 |
-2 |
20 |
postupující |
26 |
DAVID |
Jiri |
CZ |
USK |
0,500 |
-3 |
19 |
postupující |
27 |
JIRSA |
Vojtěch |
CZ |
D.PRAHA |
0,500 |
-6 |
17 |
postupující |
28 |
MARHOLD |
Roman |
CZ |
TEPLICE |
0,333 |
-1 |
23 |
postupující |
29 |
GABRYS |
Lubos |
CZ |
SC PRAHA |
0,333 |
-3 |
21 |
postupující |
30 |
ZDENEK |
Ondrej |
CZ |
K.VARY |
0,333 |
-4 |
23 |
postupující |
31 |
JANATA |
Martin |
CZ |
LITOM. |
0,333 |
-5 |
22 |
postupující |
32 |
ZAPLETAL |
Michal |
CZ |
USK |
0,333 |
-6 |
20 |
postupující |
33 |
JURAK |
Frantisek |
CZ |
LIBER. |
0,333 |
-7 |
20 |
postupující |
34 |
SNEJDAR |
Philip |
CZ |
K.VARY |
0,333 |
-7 |
19 |
postupující |
35 |
SALZER |
Jiří |
CZ |
SC PRAHA |
0,333 |
-8 |
19 |
postupující |
36 |
ŽIŽKA |
David |
CZ |
USTI |
0,167 |
-10 |
16 |
postupující |
37 |
KRALICEK |
Jakub |
CZ |
BRNO |
0,167 |
-10 |
15 |
postupující |
38 |
BELL |
Timothy |
CZ |
USK |
0,167 |
-11 |
17 |
postupující |
39 |
SEDLÁČEK |
Ondřej |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,167 |
-12 |
17 |
postupující |
40 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZ |
K.VARY |
0,167 |
-12 |
16 |
postupující |
41 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZ |
TEPLICE |
0,167 |
-12 |
15 |
postupující |
41 |
BORECKY |
Roman |
CZ |
BELA |
0,167 |
-12 |
15 |
postupující |
43 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZ |
SC PRAHA |
0,167 |
-13 |
15 |
vyřazen |
44 |
FILIP |
Jan |
CZ |
TEPLICE |
0,167 |
-14 |
13 |
vyřazen |
45 |
SMITKA |
Jan |
CZ |
LOKO PLZEN |
0,167 |
-18 |
9 |
vyřazen |
46 |
DŘÍNEK |
Adam |
CZ |
D.PRAHA |
0,000 |
-16 |
12 |
vyřazen |
47 |
FRANK |
Kryštof |
CZ |
D.PRAHA |
0,000 |
-17 |
13 |
vyřazen |
48 |
SALZER |
Matej |
CZ |
SC PRAHA |
0,000 |
-18 |
12 |
vyřazen |
49 |
BEHENSKY |
Petr |
CZ |
K.VARY |
0,000 |
-22 |
8 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
GERŠI Tomáš |
Aš Bratislava |
|
|
4 |
V |
V |
2 |
V |
V |
|
4/6 |
8 |
26 |
STEHLIK Jan |
Litom. |
|
V |
|
V |
V |
4 |
V |
V |
|
5/6 |
10 |
29 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
|
1 |
4 |
|
V |
1 |
3 |
3 |
|
1/6 |
-12 |
17 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
1 |
3 |
4 |
|
0 |
2 |
V |
|
1/6 |
-13 |
15 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
20 |
30 |
SVOBODA Tomas |
D.Praha |
|
3 |
1 |
V |
V |
1 |
|
V |
|
3/6 |
-2 |
20 |
BELL Timothy |
Usk |
|
3 |
2 |
V |
3 |
2 |
2 |
|
|
1/6 |
-11 |
17 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
21 |
30 |
FRANK Kryštof |
D.Praha |
|
1 |
|
2 |
1 |
4 |
3 |
2 |
|
0/6 |
-17 |
13 |
FORMÁNEK Matěj |
Teplice |
|
2 |
V |
|
1 |
3 |
2 |
2 |
|
1/6 |
-12 |
15 |
SALAC Vojtech |
Litom. |
|
2 |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/6 |
10 |
27 |
JURAK Frantisek |
Liber. |
|
2 |
V |
V |
4 |
|
3 |
1 |
|
2/6 |
-7 |
20 |
VALC Jiri |
Bela |
|
1 |
V |
V |
4 |
V |
|
V |
|
4/6 |
4 |
25 |
BERAN Matyas |
Sc Praha |
|
1 |
V |
V |
2 |
V |
3 |
|
|
3/6 |
1 |
21 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZAPLETAL Michal |
Usk |
|
|
2 |
1 |
4 |
3 |
V |
V |
|
2/6 |
-6 |
20 |
STOLÁR Samuel |
Aš Bratislava |
|
V |
|
1 |
V |
V |
3 |
V |
|
4/6 |
3 |
24 |
MOUCHA Frantisek |
Usti |
|
V |
V |
|
4 |
V |
V |
3 |
|
4/6 |
8 |
27 |
KOURIL Jiri |
D.Olomouc |
|
V |
3 |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/6 |
12 |
28 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
V |
2 |
3 |
0 |
|
V |
4 |
|
2/6 |
-8 |
19 |
JANATA Martin |
Litom. |
|
3 |
V |
4 |
1 |
4 |
|
V |
|
2/6 |
-5 |
22 |
ZDENEK Ondrej |
K.Vary |
|
3 |
4 |
V |
2 |
V |
4 |
|
|
2/6 |
-4 |
23 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FILIP Jan |
Teplice |
|
|
2 |
1 |
1 |
2 |
V |
2 |
|
1/6 |
-14 |
13 |
JURECKA Jakub |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
2 |
|
5/6 |
10 |
27 |
VOLAK Samuel |
D.Olomouc |
|
V |
1 |
|
V |
V |
V |
1 |
|
4/6 |
9 |
22 |
REČLO Martin |
Aš Bratislava |
|
V |
3 |
2 |
|
V |
V |
V |
|
4/6 |
7 |
25 |
BORECKY Roman |
Bela |
|
V |
4 |
0 |
3 |
|
3 |
0 |
|
1/6 |
-12 |
15 |
LUCOVIČ Matěj |
K.Vary |
|
2 |
2 |
0 |
3 |
V |
|
4 |
|
1/6 |
-12 |
16 |
OPLT Matej |
Litom. |
|
V |
V |
V |
1 |
V |
V |
|
|
5/6 |
12 |
26 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Matej |
Sc Praha |
|
|
3 |
0 |
1 |
4 |
3 |
1 |
|
0/6 |
-18 |
12 |
KRALICEK Jakub |
Brno |
|
V |
|
3 |
2 |
2 |
1 |
2 |
|
1/6 |
-10 |
15 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
V |
V |
|
4 |
V |
V |
V |
|
5/6 |
16 |
29 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
4 |
V |
|
5/6 |
12 |
29 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
|
V |
V |
0 |
2 |
|
4 |
3 |
|
2/6 |
-7 |
19 |
KULKA Peter |
Bšk |
|
V |
V2 |
4 |
V |
V |
|
V |
|
5/6 |
7 |
26 |
IVANCO Robin |
Usti |
|
V |
V |
1 |
3 |
V |
2 |
|
|
3/6 |
0 |
21 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
LOKAJ Vaclav |
Usk |
|
|
V |
2 |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
14 |
27 |
BEHENSKY Petr |
K.Vary |
|
2 |
|
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
|
0/6 |
-22 |
8 |
STRNAD Ondrej |
Litom. |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
22 |
30 |
FLORIAN Patrik |
Bela |
|
1 |
V |
1 |
|
V |
V |
V |
|
4/6 |
5 |
22 |
GABRYS Lubos |
Sc Praha |
|
2 |
V |
2 |
3 |
|
4 |
V |
|
2/6 |
-3 |
21 |
JIRSA Vojtěch |
D.Praha |
|
0 |
V |
1 |
1 |
V |
|
V |
|
3/6 |
-6 |
17 |
ŽIŽKA David |
Usti |
|
3 |
V |
1 |
2 |
2 |
3 |
|
|
1/6 |
-10 |
16 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VAVRA Daniel |
Sc Praha |
|
|
V |
1 |
1 |
V |
V |
V |
|
4/6 |
6 |
22 |
DAVID Jiri |
Usk |
|
2 |
|
1 |
1 |
V |
V |
V |
|
3/6 |
-3 |
19 |
DOTLACIL Petr |
Litom. |
|
V4 |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
19 |
29 |
JOHANIDES Lukas |
Bšk |
|
V |
V |
0 |
|
V |
V |
V |
|
5/6 |
13 |
25 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
3 |
3 |
4 |
3 |
|
V |
V |
|
2/6 |
-1 |
23 |
DŘÍNEK Adam |
D.Praha |
|
0 |
4 |
2 |
2 |
2 |
|
2 |
|
0/6 |
-16 |
12 |
SMITKA Jan |
Loko Plzen |
|
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
V3 |
|
|
1/6 |
-18 |
9 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
BALCAR |
Josef |
CZ |
TEPLICE |
1,000 |
24 |
27 |
postupující |
2 |
KOURIL |
Jiri |
CZ |
D.OLOMOUC |
1,000 |
20 |
30 |
postupující |
2 |
JURKA |
Jakub |
CZ |
D.OLOMOUC |
1,000 |
20 |
30 |
postupující |
4 |
REČLO |
Martin |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
1,000 |
19 |
30 |
postupující |
5 |
KULKA |
Peter |
SVK |
BŠK |
1,000 |
18 |
30 |
postupující |
5 |
STRNAD |
Ondrej |
CZ |
LITOM. |
1,000 |
18 |
30 |
postupující |
7 |
DOTLACIL |
Petr |
CZ |
LITOM. |
1,000 |
17 |
30 |
postupující |
8 |
ERNEE |
Jan |
CZ |
SC PRAHA |
1,000 |
12 |
22 |
postupující |
9 |
VOLAK |
Samuel |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,833 |
17 |
25 |
postupující |
10 |
JOHANIDES |
Lukas |
SVK |
BŠK |
0,833 |
13 |
29 |
postupující |
10 |
LOKAJ |
Vaclav |
CZ |
USK |
0,833 |
13 |
29 |
postupující |
12 |
MOUCHA |
Frantisek |
CZ |
USTI |
0,833 |
9 |
27 |
postupující |
13 |
JURAK |
Frantisek |
CZ |
LIBER. |
0,833 |
9 |
26 |
postupující |
14 |
STEHLIK |
Jan |
CZ |
LITOM. |
0,800 |
9 |
22 |
postupující |
15 |
GERŠI |
Tomáš |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
0,667 |
9 |
26 |
postupující |
16 |
JURECKA |
Jakub |
CZ |
SC PRAHA |
0,667 |
7 |
27 |
postupující |
17 |
IVANCO |
Robin |
CZ |
USTI |
0,667 |
7 |
24 |
postupující |
18 |
SALAC |
Vojtech |
CZ |
LITOM. |
0,667 |
6 |
24 |
postupující |
19 |
MARHOLD |
Roman |
CZ |
TEPLICE |
0,667 |
5 |
26 |
postupující |
19 |
STOLÁR |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
0,667 |
5 |
26 |
postupující |
21 |
ŽIŽKA |
David |
CZ |
USTI |
0,667 |
2 |
23 |
postupující |
22 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZ |
TEPLICE |
0,600 |
2 |
20 |
postupující |
23 |
VAVRA |
Daniel |
CZ |
SC PRAHA |
0,500 |
7 |
26 |
postupující |
24 |
OPLT |
Matej |
CZ |
LITOM. |
0,500 |
6 |
26 |
postupující |
25 |
SEDLÁČEK |
Ondřej |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,500 |
4 |
25 |
postupující |
26 |
ZDENEK |
Ondrej |
CZ |
K.VARY |
0,500 |
1 |
24 |
postupující |
27 |
FLORIAN |
Patrik |
CZ |
BELA |
0,500 |
-2 |
22 |
postupující |
28 |
VALC |
Jiri |
CZ |
BELA |
0,500 |
-3 |
21 |
postupující |
29 |
JANATA |
Martin |
CZ |
LITOM. |
0,500 |
-4 |
22 |
postupující |
30 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZ |
SC PRAHA |
0,500 |
-7 |
19 |
postupující |
31 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZ |
K.VARY |
0,400 |
-3 |
17 |
postupující |
32 |
BERAN |
Matyas |
CZ |
SC PRAHA |
0,333 |
-1 |
23 |
postupující |
33 |
SNEJDAR |
Philip |
CZ |
K.VARY |
0,333 |
-1 |
21 |
postupující |
34 |
DAVID |
Jiri |
CZ |
USK |
0,333 |
-2 |
22 |
postupující |
35 |
BEHENSKY |
Petr |
CZ |
K.VARY |
0,333 |
-3 |
20 |
postupující |
36 |
FILIP |
Jan |
CZ |
TEPLICE |
0,333 |
-5 |
20 |
postupující |
37 |
DŘÍNEK |
Adam |
CZ |
D.PRAHA |
0,333 |
-5 |
19 |
postupující |
38 |
SALZER |
Jiří |
CZ |
SC PRAHA |
0,333 |
-6 |
17 |
postupující |
39 |
GABRYS |
Lubos |
CZ |
SC PRAHA |
0,333 |
-7 |
15 |
postupující |
40 |
KRALICEK |
Jakub |
CZ |
BRNO |
0,333 |
-8 |
15 |
postupující |
41 |
BELL |
Timothy |
CZ |
USK |
0,333 |
-11 |
17 |
postupující |
42 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZ |
TEPLICE |
0,333 |
-11 |
15 |
postupující |
43 |
ZAPLETAL |
Michal |
CZ |
USK |
0,200 |
-4 |
19 |
postupující |
44 |
SVOBODA |
Tomas |
CZ |
D.PRAHA |
0,167 |
-11 |
18 |
postupující |
45 |
BORECKY |
Roman |
CZ |
BELA |
0,167 |
-11 |
14 |
postupující |
46 |
SALZER |
Matej |
CZ |
SC PRAHA |
0,167 |
-12 |
16 |
postupující |
47 |
SMITKA |
Jan |
CZ |
LOKO PLZEN |
0,167 |
-16 |
13 |
postupující |
48 |
FRANK |
Kryštof |
CZ |
D.PRAHA |
0,167 |
-18 |
11 |
postupující |
49 |
JIRSA |
Vojtěch |
CZ |
D.PRAHA |
0,167 |
-19 |
9 |
postupující |
50 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZ |
SC PRAHA |
0,000 |
-16 |
14 |
vyřazen |
51 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZ |
LIBER. |
0,000 |
-16 |
9 |
vyřazen |
52 |
ZAHORCAK |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
0,000 |
-17 |
13 |
vyřazen |
52 |
HRDLIČKA |
Michal |
CZ |
TEPLICE |
0,000 |
-17 |
13 |
vyřazen |
54 |
HORVATH |
Tomáš |
CZ |
TEPLICE |
0,000 |
-21 |
9 |
vyřazen |
55 |
CHMEL |
Jonáš |
CZ |
SC PRAHA |
0,000 |
-22 |
8 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BELL Timothy |
Usk |
|
|
3 |
V |
2 |
1 |
V |
1 |
|
2/6 |
-11 |
17 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
V |
|
1 |
3 |
V |
4 |
2 |
|
2/6 |
-5 |
20 |
GERŠI Tomáš |
Aš Bratislava |
|
4 |
V |
|
2 |
V |
V |
V |
|
4/6 |
9 |
26 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
20 |
30 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
V |
2 |
1 |
1 |
|
3 |
V |
|
2/6 |
-6 |
17 |
JANATA Martin |
Litom. |
|
4 |
V |
1 |
2 |
V |
|
V |
|
3/6 |
-4 |
22 |
BEHENSKY Petr |
K.Vary |
|
V |
V |
4 |
0 |
2 |
4 |
|
|
2/6 |
-3 |
20 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DAVID Jiri |
Usk |
|
|
V |
4 |
2 |
3 |
3 |
V |
|
2/6 |
-2 |
22 |
JIRSA Vojtěch |
D.Praha |
|
1 |
|
1 |
1 |
V |
0 |
1 |
|
1/6 |
-19 |
9 |
FLORIAN Patrik |
Bela |
|
V |
V |
|
0 |
V |
3 |
4 |
|
3/6 |
-2 |
22 |
STRNAD Ondrej |
Litom. |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
18 |
30 |
SALZER Matej |
Sc Praha |
|
V |
3 |
4 |
1 |
|
2 |
1 |
|
1/6 |
-12 |
16 |
JOHANIDES Lukas |
Bšk |
|
V |
V |
V |
4 |
V |
|
V |
|
5/6 |
13 |
29 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
|
3 |
V |
V |
4 |
V |
3 |
|
|
3/6 |
4 |
25 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KRALICEK Jakub |
Brno |
|
|
0 |
V |
0 |
4 |
V |
1 |
|
2/6 |
-8 |
15 |
VOLAK Samuel |
D.Olomouc |
|
V |
|
V |
0 |
V |
V |
V |
|
5/6 |
17 |
25 |
SMITKA Jan |
Loko Plzen |
|
1 |
0 |
|
0 |
4 |
V |
3 |
|
1/6 |
-16 |
13 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
V |
V2 |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
24 |
27 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
V |
1 |
V |
1 |
|
V |
2 |
|
3/6 |
-7 |
19 |
ZAHORCAK Samuel |
Aš Bratislava |
|
2 |
2 |
4 |
1 |
3 |
|
1 |
|
0/6 |
-17 |
13 |
IVANCO Robin |
Usti |
|
V |
3 |
V |
1 |
V |
V |
|
|
4/6 |
7 |
24 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KULKA Peter |
Bšk |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
18 |
30 |
HORVATH Tomáš |
Teplice |
|
1 |
|
1 |
4 |
0 |
2 |
1 |
|
0/6 |
-21 |
9 |
OPLT Matej |
Litom. |
|
4 |
V |
|
3 |
V |
V |
4 |
|
3/6 |
6 |
26 |
ŽIŽKA David |
Usti |
|
1 |
V |
V |
|
V |
V |
2 |
|
4/6 |
2 |
23 |
BORECKY Roman |
Bela |
|
1 |
V |
2 |
2 |
|
0 |
4 |
|
1/6 |
-11 |
14 |
GABRYS Lubos |
Sc Praha |
|
1 |
V |
2 |
2 |
V |
|
0 |
|
2/6 |
-7 |
15 |
LOKAJ Vaclav |
Usk |
|
4 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
13 |
29 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FRANK Kryštof |
D.Praha |
|
|
0 |
1 |
1 |
2 |
V |
2 |
|
1/6 |
-18 |
11 |
SALAC Vojtech |
Litom. |
|
V |
|
2 |
V |
2 |
V |
V |
|
4/6 |
6 |
24 |
KOURIL Jiri |
D.Olomouc |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
20 |
30 |
BERAN Matyas |
Sc Praha |
|
V |
4 |
3 |
|
3 |
V |
3 |
|
2/6 |
-1 |
23 |
JURAK Frantisek |
Liber. |
|
V |
V |
2 |
V4 |
|
V |
V |
|
5/6 |
9 |
26 |
HRDLIČKA Michal |
Teplice |
|
4 |
1 |
0 |
4 |
1 |
|
3 |
|
0/6 |
-17 |
13 |
ZDENEK Ondrej |
K.Vary |
|
V |
3 |
2 |
V |
4 |
V |
|
|
3/6 |
1 |
24 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VAVRA Daniel |
Sc Praha |
|
|
3 |
4 |
V |
4 |
V |
V |
|
3/6 |
7 |
26 |
MOUCHA Frantisek |
Usti |
|
V |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
9 |
27 |
DOTLACIL Petr |
Litom. |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
17 |
30 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
1 |
3 |
1 |
|
2 |
4 |
3 |
|
0/6 |
-16 |
14 |
STOLÁR Samuel |
Aš Bratislava |
|
V |
3 |
3 |
V |
|
V |
V |
|
4/6 |
5 |
26 |
SVOBODA Tomas |
D.Praha |
|
1 |
3 |
2 |
V |
4 |
|
3 |
|
1/6 |
-11 |
18 |
FORMÁNEK Matěj |
Teplice |
|
2 |
1 |
1 |
V |
1 |
V |
|
|
2/6 |
-11 |
15 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHMEL Jonáš |
Sc Praha |
|
|
0 |
0 |
1 |
2 |
2 |
3 |
|
0/6 |
-22 |
8 |
REČLO Martin |
Aš Bratislava |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
19 |
30 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
|
V |
3 |
|
3 |
V |
2 |
3 |
|
2/6 |
-1 |
21 |
JURECKA Jakub |
Sc Praha |
|
V |
4 |
V |
|
3 |
V |
V |
|
4/6 |
7 |
27 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
V |
4 |
2 |
V |
|
V |
V |
|
4/6 |
5 |
26 |
DŘÍNEK Adam |
D.Praha |
|
V |
0 |
V |
2 |
4 |
|
3 |
|
2/6 |
-5 |
19 |
VALC Jiri |
Bela |
|
V |
0 |
V |
4 |
2 |
V |
|
|
3/6 |
-3 |
21 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STEHLIK Jan |
Litom. |
|
|
V |
2 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
22 |
MELICHAR Ondřej |
Liber. |
|
1 |
|
1 |
3 |
1 |
3 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
|
V3 |
V |
|
V |
V |
V4 |
|
5/5 |
12 |
22 |
ZAPLETAL Michal |
Usk |
|
4 |
V |
3 |
|
4 |
3 |
|
1/5 |
-4 |
19 |
LUCOVIČ Matěj |
K.Vary |
|
2 |
V |
2 |
V |
|
3 |
|
2/5 |
-3 |
17 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
3 |
V |
2 |
V |
V |
|
|
3/5 |
2 |
20 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
ADAMOVIČ |
|
CZ |
|
2 |
7 |
0 |
BIEBL |
|
CZ |
|
2 |
6 |
0 |
CIMPA |
|
|
|
0 |
1 |
1 |
DOLEJŠÍ |
|
CZ |
|
2 |
10 |
2 |
JURKA |
|
CZ |
|
1 |
8 |
0 |
KADLEC |
|
CZ |
|
2 |
8 |
2 |
KULT |
|
CZ |
|
2 |
8 |
2 |
STEHLÍK |
|
CZ |
|
2 |
7 |
0 |
VINCENC |
|
CZ |
|
2 |
7 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 5.10.2014 20:52:04