zpet do kalendare
Velká cena Dukly Olomouc
šerm kordem - kadeti
18. října 2014
Sportovní Hala "Dukly" Šibeník, Třída Míru 4, Olomouc
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
STRNAD |
Ondrej |
|
LITOM. |
2 |
JURKA |
Jakub |
|
D.OLOMOUC |
3 |
BALCAR |
Josef |
|
TEPLICE |
3 |
LOKAJ |
Vaclav |
|
USK |
5 |
WUTSCHKA |
Pavel |
|
TEPLICE |
6 |
JURECKA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
7 |
ERNEE |
Jan |
|
SC PRAHA |
8 |
VOLAK |
Samuel |
|
D.OLOMOUC |
9 |
JOHANIDES |
Lukas |
|
BŠK |
10 |
STEHLIK |
Jan |
|
LITOM. |
11 |
CURDA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
12 |
SALAC |
Vojtech |
|
LITOM. |
13 |
DOTLACIL |
Petr |
|
LITOM. |
14 |
VAVRA |
Daniel |
|
SC PRAHA |
15 |
PAVLIK |
Matyas |
|
SC PRAHA |
16 |
OPLT |
Matej |
|
LITOM. |
17 |
KOURIL |
Jiri |
|
D.OLOMOUC |
18 |
OSICKA |
Adam |
|
D.OLOMOUC |
19 |
VALC |
Jiri |
|
BELA |
20 |
IVANCO |
Robin |
|
USTI |
21 |
SEDLACEK |
Ondrej |
|
D.OLOMOUC |
22 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
23 |
DAVID |
Jiri |
|
USK |
24 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
25 |
ZAPLETAL |
Michal |
|
USK |
26 |
KRALICEK |
Jakub |
|
BRNO |
27 |
BELL |
Timothy |
|
USK |
28 |
BRYKNER |
Matyas |
|
SC PRAHA |
29 |
BORECKY |
Roman |
|
BELA |
30 |
RAIM |
Martin |
|
SC PRAHA |
31 |
SALZER |
Matej |
|
SC PRAHA |
32 |
ZIZKA |
David |
|
USTI |
33 |
NOVÁČEK |
Vít |
|
BELA |
34 |
FLORIAN |
Patrik |
|
BELA |
35 |
SALZER |
Jiri |
|
SC PRAHA |
36 |
STEPAN |
Vaclav |
|
SC PRAHA |
37 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
38 |
GOLDFLAM |
Otto |
|
DEJVICE |
39 |
ZÁLEŠÁK |
Adam |
|
BŠK |
40 |
CHMEL |
Jonas |
|
SC PRAHA |
41 |
JURKA |
Jaroslav |
|
D.OLOMOUC |
42 |
MEGO |
Daniel |
|
BŠK |
43 |
VLČEK |
Roman |
|
BRNO |
44 |
HRDLICKA |
Michal |
|
TEPLICE |
45 |
RIHA |
Martin |
|
USK |
Čtvrt finale
1 |
STRNAD Ondrej |
Litom. |
|
|
|
STRNAD Ondrej |
8 |
VOLAK Samuel |
D.Olomouc |
15/10 |
|
|
|
|
STRNAD Ondrej |
5 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
15/12 |
|
|
|
LOKAJ Vaclav |
|
4 |
LOKAJ Vaclav |
Usk |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondrej |
3 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
|
15/11 |
|
|
|
JURKA Jakub |
|
6 |
JURECKA Jakub |
Sc Praha |
15/11 |
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
7 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
|
15/11 |
|
|
|
BALCAR Josef |
2 |
BALCAR Josef |
Teplice |
8/4 |
Tableau g
1 |
STEHLIK Jan |
Litom. |
|
|
|
VOLAK Samuel |
8 |
VOLAK Samuel |
D.Olomouc |
15/14 |
|
5 |
JOHANIDES Lukas |
Bšk |
|
|
|
ERNEE Jan |
4 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
15/8 |
|
3 |
SALAC Vojtech |
Litom. |
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
6 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
15/11 |
|
7 |
JURECKA Jakub |
Sc Praha |
|
|
|
JURECKA Jakub |
2 |
CURDA Jakub |
Sc Praha |
15/12 |
Tableaux e-f de 16
1 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
16 |
FILIP Jan |
Teplice |
15/14 |
|
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
9 |
VALC Jiri |
Bela |
|
15/5 |
|
|
|
PAVLIK Matyas |
8 |
PAVLIK Matyas |
Sc Praha |
15/14 |
|
5 |
KOURIL Jiri |
D.Olomouc |
|
|
|
OPLT Matej |
12 |
OPLT Matej |
Litom. |
15/6 |
|
|
|
|
JURECKA Jakub |
13 |
SEDLACEK Ondrej |
D.Olomouc |
|
15/12 |
|
|
|
JURECKA Jakub |
4 |
JURECKA Jakub |
Sc Praha |
15/8 |
|
3 |
DOTLACIL Petr |
Litom. |
|
|
|
DOTLACIL Petr |
14 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
15/6 |
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
11 |
IVANCO Robin |
Usti |
|
15/8 |
|
|
|
VOLAK Samuel |
6 |
VOLAK Samuel |
D.Olomouc |
15/11 |
|
7 |
VAVRA Daniel |
Sc Praha |
|
|
|
VAVRA Daniel |
10 |
OSICKA Adam |
D.Olomouc |
15/12 |
|
|
|
|
JOHANIDES Lukas |
15 |
DAVID Jiri |
Usk |
|
15/9 |
|
|
|
JOHANIDES Lukas |
2 |
JOHANIDES Lukas |
Bšk |
15/10 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
SALZER Matej |
Sc Praha |
|
|
|
VALC Jiri |
16 |
VALC Jiri |
Bela |
15/6 |
|
9 |
DAVID Jiri |
Usk |
|
|
|
DAVID Jiri |
8 |
KRALICEK Jakub |
Brno |
15/6 |
|
5 |
BRYKNER Matyas |
Sc Praha |
|
|
|
SEDLACEK Ondrej |
12 |
SEDLACEK Ondrej |
D.Olomouc |
14/4 |
|
13 |
IVANCO Robin |
Usti |
|
|
|
IVANCO Robin |
4 |
BORECKY Roman |
Bela |
15/10 |
|
3 |
ZIZKA David |
Usti |
|
|
|
OPLT Matej |
14 |
OPLT Matej |
Litom. |
15/14 |
|
11 |
ZAPLETAL Michal |
Usk |
|
|
|
FILIP Jan |
6 |
FILIP Jan |
Teplice |
15/10 |
|
7 |
BELL Timothy |
Usk |
|
|
|
MARHOLD Roman |
10 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
15/10 |
|
15 |
OSICKA Adam |
D.Olomouc |
|
|
|
OSICKA Adam |
2 |
RAIM Martin |
Sc Praha |
15/7 |
Tableau de 64
1 |
STRNAD Ondrej |
Litom. |
|
|
|
STRNAD Ondrej |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondrej |
33 |
FLORIAN Patrik |
Bela |
|
15/9 |
|
|
|
SALZER Matej |
|
32 |
SALZER Matej |
Sc Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondrej |
17 |
VALC Jiri |
Bela |
|
|
15/10 |
|
|
|
VALC Jiri |
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VAVRA Daniel |
|
49 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
|
VAVRA Daniel |
|
|
16 |
VAVRA Daniel |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondrej |
9 |
JURECKA Jakub |
Sc Praha |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
JURECKA Jakub |
|
|
56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JURECKA Jakub |
|
41 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
DAVID Jiri |
|
|
24 |
DAVID Jiri |
Usk |
|
|
|
|
|
|
|
|
STEHLIK Jan |
25 |
KRALICEK Jakub |
Brno |
|
|
15/14 |
|
|
|
KRALICEK Jakub |
|
40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
STEHLIK Jan |
57 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
STEHLIK Jan |
8 |
STEHLIK Jan |
Litom. |
|
|
5 |
LOKAJ Vaclav |
Usk |
|
|
|
LOKAJ Vaclav |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
LOKAJ Vaclav |
37 |
|
|
|
15/2 |
|
|
|
BRYKNER Matyas |
|
28 |
BRYKNER Matyas |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
LOKAJ Vaclav |
21 |
SEDLACEK Ondrej |
D.Olomouc |
|
|
15/4 |
|
|
|
SEDLACEK Ondrej |
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KOURIL Jiri |
|
53 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
|
KOURIL Jiri |
|
|
12 |
KOURIL Jiri |
D.Olomouc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LOKAJ Vaclav |
13 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
ERNEE Jan |
|
|
52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ERNEE Jan |
|
45 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
IVANCO Robin |
|
|
20 |
IVANCO Robin |
Usti |
|
|
|
|
|
|
|
|
ERNEE Jan |
29 |
BORECKY Roman |
Bela |
|
|
15/7 |
|
|
|
BORECKY Roman |
|
36 |
STEPAN Vaclav |
Sc Praha |
15/7 |
|
|
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
61 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
4 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
|
3 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
|
|
JURKA Jakub |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
35 |
ZIZKA David |
Usti |
|
15/13 |
|
|
|
ZIZKA David |
|
30 |
NOVÁČEK Vít |
Bela |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
19 |
OPLT Matej |
Litom. |
|
|
15/11 |
|
|
|
OPLT Matej |
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
|
51 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
|
|
14 |
VOLAK Samuel |
D.Olomouc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
11 |
SALAC Vojtech |
Litom. |
|
|
|
15/3 |
|
|
|
SALAC Vojtech |
|
|
54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SALAC Vojtech |
|
43 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
|
ZAPLETAL Michal |
|
|
22 |
ZAPLETAL Michal |
Usk |
|
|
|
|
|
|
|
|
SALAC Vojtech |
27 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
|
15/10 |
|
|
|
FILIP Jan |
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
JOHANIDES Lukas |
59 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
JOHANIDES Lukas |
6 |
JOHANIDES Lukas |
Bšk |
|
|
7 |
DOTLACIL Petr |
Litom. |
|
|
|
DOTLACIL Petr |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
DOTLACIL Petr |
39 |
|
|
|
15/1 |
|
|
|
BELL Timothy |
|
26 |
BELL Timothy |
Usk |
|
|
|
|
|
|
|
CURDA Jakub |
23 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
|
15/13 |
|
|
|
MARHOLD Roman |
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CURDA Jakub |
|
55 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
|
CURDA Jakub |
|
|
10 |
CURDA Jakub |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
15 |
OSICKA Adam |
D.Olomouc |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
OSICKA Adam |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PAVLIK Matyas |
|
47 |
|
|
|
13/11 |
|
|
|
|
PAVLIK Matyas |
|
|
18 |
PAVLIK Matyas |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
31 |
RAIM Martin |
Sc Praha |
|
|
10/8 |
|
|
|
RAIM Martin |
|
34 |
SALZER Jiri |
Sc Praha |
15/13 |
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
63 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
BALCAR Josef |
2 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
STRNAD |
Ondrej |
|
LITOM. |
11/11 |
39 |
55 |
postupující |
2 |
BALCAR |
Josef |
|
TEPLICE |
12/12 |
37 |
59 |
postupující |
3 |
JURKA |
Jakub |
|
D.OLOMOUC |
10/11 |
30 |
53 |
postupující |
4 |
WUTSCHKA |
Pavel |
|
TEPLICE |
10/12 |
29 |
55 |
postupující |
5 |
LOKAJ |
Vaclav |
|
USK |
10/12 |
27 |
58 |
postupující |
6 |
JOHANIDES |
Lukas |
|
BŠK |
10/12 |
20 |
53 |
postupující |
7 |
DOTLACIL |
Petr |
|
LITOM. |
9/11 |
30 |
48 |
postupující |
8 |
STEHLIK |
Jan |
|
LITOM. |
9/11 |
23 |
52 |
postupující |
9 |
JURECKA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
9/11 |
22 |
50 |
postupující |
10 |
CURDA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
9/11 |
18 |
50 |
postupující |
11 |
SALAC |
Vojtech |
|
LITOM. |
9/11 |
13 |
46 |
postupující |
12 |
KOURIL |
Jiri |
|
D.OLOMOUC |
9/12 |
17 |
49 |
postupující |
13 |
ERNEE |
Jan |
|
SC PRAHA |
8/12 |
21 |
52 |
postupující |
14 |
VOLAK |
Samuel |
|
D.OLOMOUC |
7/11 |
17 |
47 |
postupující |
15 |
OSICKA |
Adam |
|
D.OLOMOUC |
7/11 |
14 |
45 |
postupující |
16 |
VAVRA |
Daniel |
|
SC PRAHA |
7/11 |
13 |
48 |
postupující |
17 |
VALC |
Jiri |
|
BELA |
7/11 |
7 |
46 |
postupující |
18 |
PAVLIK |
Matyas |
|
SC PRAHA |
7/12 |
5 |
43 |
postupující |
19 |
OPLT |
Matej |
|
LITOM. |
7/12 |
2 |
46 |
postupující |
20 |
IVANCO |
Robin |
|
USTI |
6/11 |
3 |
43 |
postupující |
21 |
SEDLACEK |
Ondrej |
|
D.OLOMOUC |
6/12 |
6 |
50 |
postupující |
22 |
ZAPLETAL |
Michal |
|
USK |
6/12 |
2 |
48 |
postupující |
23 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
5/11 |
0 |
41 |
postupující |
24 |
DAVID |
Jiri |
|
USK |
5/12 |
-7 |
41 |
postupující |
25 |
KRALICEK |
Jakub |
|
BRNO |
5/12 |
-8 |
41 |
postupující |
26 |
BELL |
Timothy |
|
USK |
4/11 |
-13 |
34 |
postupující |
27 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
4/11 |
-15 |
29 |
postupující |
28 |
BRYKNER |
Matyas |
|
SC PRAHA |
4/11 |
-22 |
27 |
postupující |
29 |
BORECKY |
Roman |
|
BELA |
4/12 |
-6 |
43 |
postupující |
30 |
NOVÁČEK |
Vít |
|
BELA |
4/12 |
-8 |
41 |
postupující |
31 |
RAIM |
Martin |
|
SC PRAHA |
4/12 |
-21 |
33 |
postupující |
32 |
SALZER |
Matej |
|
SC PRAHA |
3/11 |
-14 |
37 |
postupující |
33 |
FLORIAN |
Patrik |
|
BELA |
3/11 |
-18 |
31 |
postupující |
34 |
SALZER |
Jiri |
|
SC PRAHA |
3/11 |
-25 |
24 |
postupující |
35 |
ZIZKA |
David |
|
USTI |
2/11 |
-18 |
29 |
postupující |
36 |
STEPAN |
Vaclav |
|
SC PRAHA |
2/12 |
-19 |
36 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
BALCAR |
Josef |
|
TEPLICE |
1.000 |
23 |
30 |
postupující |
2 |
STRNAD |
Ondrej |
|
LITOM. |
1.000 |
21 |
30 |
postupující |
3 |
JOHANIDES |
Lukas |
|
BŠK |
1.000 |
13 |
30 |
postupující |
4 |
WUTSCHKA |
Pavel |
|
TEPLICE |
0.833 |
17 |
29 |
postupující |
5 |
JURECKA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.833 |
12 |
28 |
postupující |
5 |
JURKA |
Jakub |
|
D.OLOMOUC |
0.833 |
12 |
28 |
postupující |
7 |
STEHLIK |
Jan |
|
LITOM. |
0.833 |
11 |
29 |
postupující |
8 |
VOLAK |
Samuel |
|
D.OLOMOUC |
0.833 |
11 |
26 |
postupující |
9 |
CURDA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.833 |
9 |
27 |
postupující |
10 |
DOTLACIL |
Petr |
|
LITOM. |
0.667 |
11 |
25 |
postupující |
11 |
ERNEE |
Jan |
|
SC PRAHA |
0.667 |
9 |
27 |
postupující |
12 |
OSICKA |
Adam |
|
D.OLOMOUC |
0.667 |
8 |
26 |
postupující |
13 |
SEDLACEK |
Ondrej |
|
D.OLOMOUC |
0.667 |
7 |
27 |
postupující |
14 |
VALC |
Jiri |
|
BELA |
0.667 |
6 |
28 |
postupující |
15 |
KOURIL |
Jiri |
|
D.OLOMOUC |
0.667 |
6 |
22 |
postupující |
16 |
LOKAJ |
Vaclav |
|
USK |
0.667 |
4 |
28 |
postupující |
17 |
SALAC |
Vojtech |
|
LITOM. |
0.667 |
1 |
22 |
postupující |
18 |
VAVRA |
Daniel |
|
SC PRAHA |
0.500 |
5 |
25 |
postupující |
19 |
BORECKY |
Roman |
|
BELA |
0.500 |
4 |
24 |
postupující |
20 |
IVANCO |
Robin |
|
USTI |
0.500 |
0 |
22 |
postupující |
21 |
OPLT |
Matej |
|
LITOM. |
0.500 |
0 |
21 |
postupující |
22 |
DAVID |
Jiri |
|
USK |
0.500 |
-1 |
22 |
postupující |
23 |
PAVLIK |
Matyas |
|
SC PRAHA |
0.500 |
-3 |
20 |
postupující |
24 |
BELL |
Timothy |
|
USK |
0.500 |
-6 |
19 |
postupující |
25 |
BRYKNER |
Matyas |
|
SC PRAHA |
0.500 |
-7 |
19 |
postupující |
26 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
0.333 |
-4 |
21 |
postupující |
26 |
ZAPLETAL |
Michal |
|
USK |
0.333 |
-4 |
21 |
postupující |
28 |
NOVÁČEK |
Vít |
|
BELA |
0.333 |
-4 |
19 |
postupující |
29 |
SALZER |
Matej |
|
SC PRAHA |
0.333 |
-6 |
21 |
postupující |
30 |
RAIM |
Martin |
|
SC PRAHA |
0.333 |
-9 |
19 |
postupující |
31 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
0.333 |
-9 |
18 |
postupující |
32 |
SALZER |
Jiri |
|
SC PRAHA |
0.333 |
-12 |
15 |
postupující |
33 |
STEPAN |
Vaclav |
|
SC PRAHA |
0.167 |
-7 |
19 |
postupující |
34 |
ZIZKA |
David |
|
USTI |
0.167 |
-9 |
18 |
postupující |
35 |
KRALICEK |
Jakub |
|
BRNO |
0.167 |
-10 |
17 |
postupující |
36 |
FLORIAN |
Patrik |
|
BELA |
0.167 |
-11 |
17 |
postupující |
37 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
0.167 |
-11 |
16 |
vyřazen |
38 |
GOLDFLAM |
Otto |
|
DEJVICE |
0.167 |
-11 |
15 |
vyřazen |
39 |
ZÁLEŠÁK |
Adam |
|
BŠK |
0.167 |
-12 |
16 |
vyřazen |
40 |
CHMEL |
Jonas |
|
SC PRAHA |
0.167 |
-18 |
9 |
vyřazen |
41 |
JURKA |
Jaroslav |
|
D.OLOMOUC |
0.000 |
-17 |
13 |
vyřazen |
42 |
MEGO |
Daniel |
|
BŠK |
0.000 |
-19 |
9 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JURKA Jaroslav |
D.Olomouc |
|
|
3 |
0 |
3 |
3 |
3 |
1 |
|
0/6 |
-17 |
13 |
JOHANIDES Lukas |
Bšk |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
13 |
30 |
OPLT Matej |
Litom. |
|
V |
1 |
|
4 |
2 |
V |
V4 |
|
3/6 |
0 |
21 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
V |
3 |
V |
|
0 |
4 |
1 |
|
2/6 |
-9 |
18 |
BORECKY Roman |
Bela |
|
V |
2 |
V |
V |
|
3 |
4 |
|
3/6 |
4 |
24 |
LOKAJ Vaclav |
Usk |
|
V |
4 |
4 |
V |
V |
|
V |
|
4/6 |
4 |
28 |
VAVRA Daniel |
Sc Praha |
|
V |
4 |
2 |
V |
V |
4 |
|
|
3/6 |
5 |
25 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CURDA Jakub |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
2 |
V |
V |
|
5/6 |
9 |
27 |
DOTLACIL Petr |
Litom. |
|
3 |
|
V |
V |
V |
V |
2 |
|
4/6 |
11 |
25 |
ZAPLETAL Michal |
Usk |
|
3 |
2 |
|
3 |
3 |
V |
V |
|
2/6 |
-4 |
21 |
SALZER Jiri |
Sc Praha |
|
1 |
0 |
V |
|
2 |
2 |
V |
|
2/6 |
-12 |
15 |
VOLAK Samuel |
D.Olomouc |
|
V |
1 |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
11 |
26 |
NOVÁČEK Vít |
Bela |
|
2 |
1 |
4 |
V |
2 |
|
V |
|
2/6 |
-4 |
19 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
4 |
V |
1 |
4 |
1 |
1 |
|
|
1/6 |
-11 |
16 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JURECKA Jakub |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
3 |
|
5/6 |
12 |
28 |
SEDLACEK Ondrej |
D.Olomouc |
|
4 |
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
4/6 |
7 |
27 |
FLORIAN Patrik |
Bela |
|
3 |
1 |
|
4 |
V |
3 |
1 |
|
1/6 |
-11 |
17 |
BRYKNER Matyas |
Sc Praha |
|
1 |
2 |
V |
|
V |
V |
1 |
|
3/6 |
-7 |
19 |
KRALICEK Jakub |
Brno |
|
2 |
4 |
3 |
3 |
|
V |
0 |
|
1/6 |
-10 |
17 |
ZÁLEŠÁK Adam |
Bšk |
|
1 |
3 |
V |
4 |
2 |
|
1 |
|
1/6 |
-12 |
16 |
STRNAD Ondrej |
Litom. |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
21 |
30 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
4 |
3 |
|
4/6 |
9 |
27 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
3 |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
12 |
28 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
3 |
2 |
|
2 |
V |
4 |
V |
|
2/6 |
-4 |
21 |
CHMEL Jonas |
Sc Praha |
|
0 |
1 |
V |
|
2 |
0 |
1 |
|
1/6 |
-18 |
9 |
ZIZKA David |
Usti |
|
2 |
2 |
2 |
V |
|
3 |
4 |
|
1/6 |
-9 |
18 |
STEHLIK Jan |
Litom. |
|
V |
4 |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/6 |
11 |
29 |
DAVID Jiri |
Usk |
|
V |
2 |
3 |
V |
V |
2 |
|
|
3/6 |
-1 |
22 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PAVLIK Matyas |
Sc Praha |
|
|
4 |
V |
V |
V3 |
2 |
1 |
|
3/6 |
-3 |
20 |
VALC Jiri |
Bela |
|
V |
|
4 |
V |
V |
V |
4 |
|
4/6 |
6 |
28 |
BELL Timothy |
Usk |
|
2 |
V |
|
V |
V |
2 |
0 |
|
3/6 |
-6 |
19 |
STEPAN Vaclav |
Sc Praha |
|
4 |
2 |
4 |
|
V |
2 |
2 |
|
1/6 |
-7 |
19 |
MEGO Daniel |
Bšk |
|
2 |
4 |
2 |
1 |
|
0 |
0 |
|
0/6 |
-19 |
9 |
KOURIL Jiri |
D.Olomouc |
|
V |
2 |
V |
V |
V |
|
0 |
|
4/6 |
6 |
22 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
23 |
30 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
RAIM Martin |
Sc Praha |
|
|
V |
4 |
V |
1 |
3 |
1 |
|
2/6 |
-9 |
19 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
4 |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
17 |
29 |
SALAC Vojtech |
Litom. |
|
V |
0 |
|
V |
V |
V |
2 |
|
4/6 |
1 |
22 |
SALZER Matej |
Sc Praha |
|
4 |
2 |
1 |
|
V |
V |
4 |
|
2/6 |
-6 |
21 |
GOLDFLAM Otto |
Dejvice |
|
V |
0 |
4 |
3 |
|
2 |
1 |
|
1/6 |
-11 |
15 |
IVANCO Robin |
Usti |
|
V |
1 |
2 |
4 |
V |
|
V |
|
3/6 |
0 |
22 |
OSICKA Adam |
D.Olomouc |
|
V |
4 |
V |
V |
V |
2 |
|
|
4/6 |
8 |
26 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
LOKAJ |
Vaclav |
|
USK |
1.000 |
23 |
30 |
postupující |
2 |
DOTLACIL |
Petr |
|
LITOM. |
1.000 |
19 |
23 |
postupující |
3 |
STRNAD |
Ondrej |
|
LITOM. |
1.000 |
18 |
25 |
postupující |
3 |
JURKA |
Jakub |
|
D.OLOMOUC |
1.000 |
18 |
25 |
postupující |
5 |
BALCAR |
Josef |
|
TEPLICE |
1.000 |
14 |
29 |
postupující |
6 |
SALAC |
Vojtech |
|
LITOM. |
1.000 |
12 |
24 |
postupující |
7 |
WUTSCHKA |
Pavel |
|
TEPLICE |
0.833 |
12 |
26 |
postupující |
8 |
KOURIL |
Jiri |
|
D.OLOMOUC |
0.833 |
11 |
27 |
postupující |
9 |
STEHLIK |
Jan |
|
LITOM. |
0.800 |
12 |
23 |
postupující |
10 |
JURECKA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.800 |
10 |
22 |
postupující |
11 |
CURDA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.800 |
9 |
23 |
postupující |
12 |
VAVRA |
Daniel |
|
SC PRAHA |
0.800 |
8 |
23 |
postupující |
13 |
ERNEE |
Jan |
|
SC PRAHA |
0.667 |
12 |
25 |
postupující |
14 |
PAVLIK |
Matyas |
|
SC PRAHA |
0.667 |
8 |
23 |
postupující |
15 |
JOHANIDES |
Lukas |
|
BŠK |
0.667 |
7 |
23 |
postupující |
16 |
ZAPLETAL |
Michal |
|
USK |
0.667 |
6 |
27 |
postupující |
17 |
OPLT |
Matej |
|
LITOM. |
0.667 |
2 |
25 |
postupující |
18 |
KRALICEK |
Jakub |
|
BRNO |
0.667 |
2 |
24 |
postupující |
19 |
OSICKA |
Adam |
|
D.OLOMOUC |
0.600 |
6 |
19 |
postupující |
20 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
0.600 |
4 |
20 |
postupující |
21 |
IVANCO |
Robin |
|
USTI |
0.600 |
3 |
21 |
postupující |
22 |
VALC |
Jiri |
|
BELA |
0.600 |
1 |
18 |
postupující |
23 |
ZÁLEŠÁK |
Adam |
|
BŠK |
0.500 |
-1 |
20 |
postupující |
24 |
VOLAK |
Samuel |
|
D.OLOMOUC |
0.400 |
6 |
21 |
postupující |
25 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
0.400 |
-6 |
11 |
postupující |
26 |
FLORIAN |
Patrik |
|
BELA |
0.400 |
-7 |
14 |
postupující |
27 |
SEDLACEK |
Ondrej |
|
D.OLOMOUC |
0.333 |
-1 |
23 |
postupující |
28 |
NOVÁČEK |
Vít |
|
BELA |
0.333 |
-4 |
22 |
postupující |
29 |
DAVID |
Jiri |
|
USK |
0.333 |
-6 |
19 |
postupující |
30 |
MEGO |
Daniel |
|
BŠK |
0.333 |
-7 |
20 |
postupující |
31 |
RAIM |
Martin |
|
SC PRAHA |
0.333 |
-12 |
14 |
postupující |
32 |
BELL |
Timothy |
|
USK |
0.200 |
-7 |
15 |
postupující |
33 |
SALZER |
Matej |
|
SC PRAHA |
0.200 |
-8 |
16 |
postupující |
34 |
ZIZKA |
David |
|
USTI |
0.200 |
-9 |
11 |
postupující |
35 |
GOLDFLAM |
Otto |
|
DEJVICE |
0.200 |
-11 |
11 |
postupující |
36 |
SALZER |
Jiri |
|
SC PRAHA |
0.200 |
-13 |
9 |
postupující |
37 |
BRYKNER |
Matyas |
|
SC PRAHA |
0.200 |
-15 |
8 |
postupující |
38 |
BORECKY |
Roman |
|
BELA |
0.167 |
-10 |
19 |
postupující |
39 |
STEPAN |
Vaclav |
|
SC PRAHA |
0.167 |
-12 |
17 |
postupující |
40 |
CHMEL |
Jonas |
|
SC PRAHA |
0.167 |
-12 |
16 |
postupující |
41 |
JURKA |
Jaroslav |
|
D.OLOMOUC |
0.167 |
-13 |
15 |
postupující |
42 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
0.000 |
-14 |
10 |
postupující |
43 |
VLČEK |
Roman |
|
BRNO |
0.000 |
-16 |
9 |
vyřazen |
44 |
HRDLICKA |
Michal |
|
TEPLICE |
0.000 |
-19 |
11 |
vyřazen |
45 |
RIHA |
Martin |
|
USK |
0.000 |
-20 |
2 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BELL Timothy |
Usk |
|
|
2 |
4 |
3 |
1 |
V |
|
1/5 |
-7 |
15 |
SALZER Jiri |
Sc Praha |
|
V |
|
0 |
0 |
2 |
2 |
|
1/5 |
-13 |
9 |
STEHLIK Jan |
Litom. |
|
V |
V |
|
3 |
V |
V |
|
4/5 |
12 |
23 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
18 |
25 |
VALC Jiri |
Bela |
|
V |
V |
2 |
1 |
|
V |
|
3/5 |
1 |
18 |
GOLDFLAM Otto |
Dejvice |
|
2 |
V |
0 |
0 |
4 |
|
|
1/5 |
-11 |
11 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CURDA Jakub |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
3 |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
23 |
SALZER Matej |
Sc Praha |
|
4 |
|
3 |
1 |
3 |
V |
|
1/5 |
-8 |
16 |
FLORIAN Patrik |
Bela |
|
3 |
V |
|
0 |
1 |
V |
|
2/5 |
-7 |
14 |
STRNAD Ondrej |
Litom. |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
18 |
25 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
2 |
V |
V |
3 |
|
V |
|
3/5 |
4 |
20 |
VLČEK Roman |
Brno |
|
0 |
4 |
3 |
0 |
2 |
|
|
0/5 |
-16 |
9 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SEDLACEK Ondrej |
D.Olomouc |
|
|
V |
4 |
2 |
3 |
V |
4 |
|
2/6 |
-1 |
23 |
OPLT Matej |
Litom. |
|
3 |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
|
4/6 |
2 |
25 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
V |
V |
|
V4 |
V |
V |
V |
|
6/6 |
14 |
29 |
JOHANIDES Lukas |
Bšk |
|
V3 |
4 |
1 |
|
V |
V |
V |
|
4/6 |
7 |
23 |
DAVID Jiri |
Usk |
|
V |
3 |
2 |
2 |
|
2 |
V |
|
2/6 |
-6 |
19 |
NOVÁČEK Vít |
Bela |
|
3 |
3 |
4 |
2 |
V |
|
V |
|
2/6 |
-4 |
22 |
STEPAN Vaclav |
Sc Praha |
|
V |
3 |
2 |
1 |
2 |
4 |
|
|
1/6 |
-12 |
17 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PAVLIK Matyas |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
1 |
V |
2 |
|
4/6 |
8 |
23 |
BORECKY Roman |
Bela |
|
1 |
|
V |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
1/6 |
-10 |
19 |
HRDLICKA Michal |
Teplice |
|
1 |
4 |
|
3 |
2 |
1 |
0 |
|
0/6 |
-19 |
11 |
RAIM Martin |
Sc Praha |
|
1 |
V |
V |
|
1 |
2 |
0 |
|
2/6 |
-12 |
14 |
KOURIL Jiri |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
2 |
|
5/6 |
11 |
27 |
ZÁLEŠÁK Adam |
Bšk |
|
2 |
V |
V |
V |
3 |
|
0 |
|
3/6 |
-1 |
20 |
LOKAJ Vaclav |
Usk |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
23 |
30 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BRYKNER Matyas |
Sc Praha |
|
|
1 |
V4 |
1 |
1 |
1 |
|
1/5 |
-15 |
8 |
VAVRA Daniel |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
3 |
V |
|
4/5 |
8 |
23 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
3 |
3 |
|
3 |
1 |
0 |
|
0/5 |
-14 |
10 |
IVANCO Robin |
Usti |
|
V |
2 |
V |
|
4 |
V |
|
3/5 |
3 |
21 |
SALAC Vojtech |
Litom. |
|
V |
V |
V |
V |
|
V4 |
|
5/5 |
12 |
24 |
VOLAK Samuel |
D.Olomouc |
|
V |
4 |
V |
4 |
3 |
|
|
2/5 |
6 |
21 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DOTLACIL Petr |
Litom. |
|
|
V |
V |
V |
V |
V3 |
|
5/5 |
19 |
23 |
ZIZKA David |
Usti |
|
0 |
|
1 |
3 |
V |
2 |
|
1/5 |
-9 |
11 |
JURECKA Jakub |
Sc Praha |
|
2 |
V |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
10 |
22 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
1 |
V4 |
2 |
|
V2 |
2 |
|
2/5 |
-6 |
11 |
RIHA Martin |
Usk |
|
0 |
1 |
0 |
0 |
|
1 |
|
0/5 |
-20 |
2 |
OSICKA Adam |
D.Olomouc |
|
1 |
V |
4 |
V4 |
V |
|
|
3/5 |
6 |
19 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHMEL Jonas |
Sc Praha |
|
|
3 |
2 |
0 |
3 |
3 |
V |
|
1/6 |
-12 |
16 |
JURKA Jaroslav |
D.Olomouc |
|
V4 |
|
0 |
3 |
3 |
2 |
3 |
|
1/6 |
-13 |
15 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
V |
V |
|
V4 |
2 |
V |
V |
|
5/6 |
12 |
26 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
|
V |
V |
2 |
|
V |
3 |
V |
|
4/6 |
12 |
25 |
KRALICEK Jakub |
Brno |
|
V |
V |
V |
0 |
|
V |
4 |
|
4/6 |
2 |
24 |
ZAPLETAL Michal |
Usk |
|
V |
V |
3 |
V |
4 |
|
V |
|
4/6 |
6 |
27 |
MEGO Daniel |
Bšk |
|
4 |
V |
2 |
1 |
V |
3 |
|
|
2/6 |
-7 |
20 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BIEBEL |
|
|
|
1 |
4 |
0 |
ČAPKOVÁ |
|
|
|
2 |
9 |
2 |
FOLDES |
|
|
|
2 |
6 |
0 |
KADLEC |
|
|
|
2 |
7 |
1 |
KOLOMAZNÍK |
|
|
|
2 |
11 |
0 |
ŠTEFLOVÁ |
|
|
|
1 |
10 |
3 |
SUCHÝ |
|
|
|
1 |
2 |
0 |
TICHÝ |
|
|
|
2 |
7 |
1 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 20.10.2014 21:25:22