zpet do kalendare
Zlatý kord města Písku
Turnaj seriálu M ČR
Kord senioři
8.11.2014
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
POKORNY |
Richard |
|
HUMANITA |
2 |
KUF |
Jan |
|
D.PRAHA |
3 |
CAPEK |
Martin |
|
SC PRAHA |
3 |
RUBES |
Martin |
|
K.VARY |
5 |
CUPR |
Michal |
|
LITOMERICE |
6 |
PITRA |
Pavel |
|
SC PRAHA |
7 |
AMBROZ |
Jakub |
|
USK |
8 |
KASPAR |
Daniel |
|
D.PRAHA |
9 |
D AMICO |
Kristián |
|
SC PRAHA |
10 |
ADAMOVIC |
Tomáš |
|
DEJVICE |
11 |
BALKO |
Štefan |
|
USTI NAD LABEM |
12 |
LOKAJ |
Václav |
|
USK |
13 |
NOVOTNY |
Ondřej |
|
USK |
14 |
KOVARIK |
Tomáš |
|
USK |
15 |
DOLEJSI |
Marek |
|
SC PRAHA |
16 |
SVANDA |
Pavel |
|
USK |
17 |
AXEL |
Perez |
|
USK |
18 |
VARGA |
Petr |
|
SC PRAHA |
19 |
MIROVSKY |
Vojtěch |
|
USK |
20 |
SEIDL |
Julián |
|
DEJVICE |
21 |
KRMASEK |
Ondřej |
|
HUMANITA |
22 |
DURYCH |
Martin |
|
D.PRAHA |
22 |
SKROVNY |
Petr |
|
PLZEN |
24 |
HRUDKA |
Jakub |
|
D.PRAHA |
25 |
KULT |
Pavel |
|
SC PRAHA |
26 |
BRADAC |
Petr |
|
PLZEN |
27 |
HLAVA |
Marek |
|
D.PRAHA |
28 |
SVECHOTA |
Ondřej |
|
D.PRAHA |
29 |
HOYER |
Martin |
|
SC PRAHA |
30 |
POSTA |
Marek |
|
DEJVICE |
31 |
IVANCO |
Alexander |
|
USTI NAD LABEM |
32 |
KUBIS |
Petr |
|
RIEGEL PRAHA |
33 |
JAMBOR |
Stanislav |
|
K.VARY |
34 |
GIANNETTI |
Giuliano |
|
D.PRAHA |
35 |
PRYL |
Dobromil |
|
RIEGEL PRAHA |
36 |
HERDA |
Jan |
|
USK |
37 |
KRAJSA |
Tomáš |
|
LITOMERICE |
38 |
JAKES |
Jiří |
|
TEPLICE |
39 |
VALKOVIC |
Martin |
|
SC PRAHA |
40 |
GENZER |
Jiří |
|
EKONOM |
41 |
KLIMES |
Jaroslav |
|
PISEK |
42 |
CIMPA |
Miroslav |
|
PLZEN |
43 |
MANAK |
Jiří |
|
PISEK |
44 |
SILHAN |
Jindřich |
|
LIBEREC |
45 |
LORENC |
Adam |
|
EKONOM |
46 |
BOUCEK |
Dominik |
|
DEJVICE |
47 |
HOLECEK |
Jan |
|
SP PLZEN |
47 |
LANIK |
Jan |
|
USTI NAD LABEM |
49 |
HABART |
Jonatan |
|
BOHEMIANS |
50 |
ODVARKA |
Karel |
|
SP PLZEN |
51 |
JILEK |
Jaroslav |
|
PLZEN |
52 |
KLSAK |
Adam |
|
K.VARY |
53 |
MICHALEC |
Pavel |
|
SP PLZEN |
54 |
VAVRA |
Miroslav |
|
FST |
54 |
TURKOT |
Michal |
|
SC PRAHA |
56 |
STVERAK |
Martin |
|
PISEK |
57 |
GERZA |
Jakub |
|
EKONOM |
58 |
KADLEC |
Martin |
|
SC PRAHA |
59 |
KALINA |
Jiří |
|
SP PLZEN |
59 |
STRANSKY |
Vojtěch |
|
FST |
59 |
DUNAYTCEV |
Vladimír |
|
DEJVICE |
62 |
SVEHLA |
Petr |
|
SP PLZEN |
63 |
MESZAROS |
Pavel |
|
EKONOM |
Čtvrt finale
1 |
CUPR Michal |
Litomerice |
|
|
|
CAPEK Martin |
8 |
CAPEK Martin |
Sc Praha |
15/12 |
|
|
|
|
KUF Jan |
5 |
KUF Jan |
D.Praha |
|
15/14 |
|
|
|
KUF Jan |
|
4 |
KASPAR Daniel |
D.Praha |
15/2 |
|
|
|
|
|
|
POKORNY Richard |
3 |
POKORNY Richard |
Humanita |
|
|
15/13 |
|
|
|
POKORNY Richard |
|
6 |
AMBROZ Jakub |
Usk |
15/6 |
|
|
|
|
|
POKORNY Richard |
7 |
RUBES Martin |
K.Vary |
|
15/12 |
|
|
|
RUBES Martin |
2 |
PITRA Pavel |
Sc Praha |
15/14 |
Eliminace 64
1 |
CUPR Michal |
Litomerice |
|
|
|
CUPR Michal |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
CUPR Michal |
33 |
KRAJSA Tomáš |
Litomerice |
|
15/6 |
|
|
|
SVECHOTA Ondřej |
|
32 |
SVECHOTA Ondřej |
D.Praha |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
CUPR Michal |
17 |
SEIDL Julián |
Dejvice |
|
|
15/3 |
|
|
|
SEIDL Julián |
|
48 |
HABART Jonatan |
Bohemians |
15/3 |
|
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
49 |
ODVARKA Karel |
Sp Plzen |
|
15/8 |
|
|
|
LOKAJ Václav |
16 |
LOKAJ Václav |
Usk |
15/6 |
|
9 |
CAPEK Martin |
Sc Praha |
|
|
|
CAPEK Martin |
56 |
|
|
|
|
|
|
|
CAPEK Martin |
41 |
IVANCO Alexander |
Usti Nad Labem |
|
15/7 |
|
|
|
IVANCO Alexander |
|
24 |
GIANNETTI Giuliano |
D.Praha |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
CAPEK Martin |
25 |
SVANDA Pavel |
Usk |
|
|
15/7 |
|
|
|
SVANDA Pavel |
|
40 |
CIMPA Miroslav |
Plzen |
15/10 |
|
|
|
|
|
SVANDA Pavel |
57 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
AXEL Perez |
8 |
AXEL Perez |
Usk |
|
|
5 |
KUF Jan |
D.Praha |
|
|
|
KUF Jan |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
KUF Jan |
37 |
KLIMES Jaroslav |
Pisek |
|
15/4 |
|
|
|
HRUDKA Jakub |
|
28 |
HRUDKA Jakub |
D.Praha |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
KUF Jan |
21 |
DOLEJSI Marek |
Sc Praha |
|
|
11/8 |
|
|
|
DOLEJSI Marek |
|
44 |
LORENC Adam |
Ekonom |
15/6 |
|
|
|
|
|
DOLEJSI Marek |
53 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
VARGA Petr |
12 |
VARGA Petr |
Sc Praha |
|
|
13 |
KASPAR Daniel |
D.Praha |
|
|
|
KASPAR Daniel |
52 |
|
|
|
|
|
|
|
KASPAR Daniel |
45 |
BOUCEK Dominik |
Dejvice |
|
15/8 |
|
|
|
KRMASEK Ondřej |
|
20 |
KRMASEK Ondřej |
Humanita |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
KASPAR Daniel |
29 |
KULT Pavel |
Sc Praha |
|
|
15/8 |
|
|
|
KULT Pavel |
|
36 |
GENZER Jiří |
Ekonom |
15/9 |
|
|
|
|
|
D AMICO Kristián |
61 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
D AMICO Kristián |
4 |
D AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
|
3 |
POKORNY Richard |
Humanita |
|
|
|
POKORNY Richard |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
POKORNY Richard |
35 |
VALKOVIC Martin |
Sc Praha |
|
15/10 |
|
|
|
BRADAC Petr |
|
30 |
BRADAC Petr |
Plzen |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
POKORNY Richard |
19 |
KOVARIK Tomáš |
Usk |
|
|
15/9 |
|
|
|
KOVARIK Tomáš |
|
46 |
LANIK Jan |
Usti Nad Labem |
15/4 |
|
|
|
|
|
KOVARIK Tomáš |
51 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
MIROVSKY Vojtěch |
14 |
MIROVSKY Vojtěch |
Usk |
|
|
11 |
BALKO Štefan |
Usti Nad Labem |
|
|
|
BALKO Štefan |
54 |
|
|
|
|
|
|
|
BALKO Štefan |
43 |
SILHAN Jindřich |
Liberec |
|
15/14 |
|
|
|
SKROVNY Petr |
|
22 |
SKROVNY Petr |
Plzen |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
AMBROZ Jakub |
27 |
HERDA Jan |
Usk |
|
|
15/3 |
|
|
|
HOYER Martin |
|
38 |
HOYER Martin |
Sc Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
AMBROZ Jakub |
59 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
AMBROZ Jakub |
6 |
AMBROZ Jakub |
Usk |
|
|
7 |
RUBES Martin |
K.Vary |
|
|
|
RUBES Martin |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
RUBES Martin |
39 |
POSTA Marek |
Dejvice |
|
15/7 |
|
|
|
POSTA Marek |
|
26 |
PRYL Dobromil |
Riegel Praha |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
RUBES Martin |
23 |
DURYCH Martin |
D.Praha |
|
|
15/6 |
|
|
|
DURYCH Martin |
|
42 |
MANAK Jiří |
Pisek |
15/13 |
|
|
|
|
|
ADAMOVIC Tomáš |
55 |
|
|
|
15/2 |
|
|
|
ADAMOVIC Tomáš |
10 |
ADAMOVIC Tomáš |
Dejvice |
|
|
15 |
JAMBOR Stanislav |
K.Vary |
|
|
|
KUBIS Petr |
50 |
KUBIS Petr |
Riegel Praha |
15/13 |
|
|
|
|
NOVOTNY Ondřej |
47 |
HOLECEK Jan |
Sp Plzen |
|
15/6 |
|
|
|
NOVOTNY Ondřej |
|
18 |
NOVOTNY Ondřej |
Usk |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
PITRA Pavel |
31 |
HLAVA Marek |
D.Praha |
|
|
15/9 |
|
|
|
HLAVA Marek |
|
34 |
JAKES Jiří |
Teplice |
15/7 |
|
|
|
|
|
PITRA Pavel |
63 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
PITRA Pavel |
2 |
PITRA Pavel |
Sc Praha |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CUPR |
Michal |
|
LITOMERICE |
1.000 |
25 |
30 |
postupující |
2 |
PITRA |
Pavel |
|
SC PRAHA |
1.000 |
17 |
30 |
postupující |
3 |
POKORNY |
Richard |
|
HUMANITA |
1.000 |
16 |
30 |
postupující |
4 |
D AMICO |
Kristián |
|
SC PRAHA |
1.000 |
15 |
30 |
postupující |
5 |
KUF |
Jan |
|
D.PRAHA |
1.000 |
15 |
28 |
postupující |
6 |
AMBROZ |
Jakub |
|
USK |
0.833 |
14 |
29 |
postupující |
7 |
RUBES |
Martin |
|
K.VARY |
0.833 |
14 |
28 |
postupující |
8 |
AXEL |
Perez |
|
USK |
0.833 |
12 |
28 |
postupující |
9 |
CAPEK |
Martin |
|
SC PRAHA |
0.833 |
11 |
29 |
postupující |
10 |
ADAMOVIC |
Tomáš |
|
DEJVICE |
0.833 |
11 |
27 |
postupující |
11 |
BALKO |
Štefan |
|
USTI NAD LABEM |
0.833 |
10 |
26 |
postupující |
12 |
VARGA |
Petr |
|
SC PRAHA |
0.833 |
9 |
28 |
postupující |
13 |
KASPAR |
Daniel |
|
D.PRAHA |
0.833 |
7 |
23 |
postupující |
14 |
MIROVSKY |
Vojtěch |
|
USK |
0.667 |
13 |
27 |
postupující |
15 |
JAMBOR |
Stanislav |
|
K.VARY |
0.667 |
9 |
27 |
postupující |
16 |
LOKAJ |
Václav |
|
USK |
0.667 |
9 |
25 |
postupující |
17 |
SEIDL |
Julián |
|
DEJVICE |
0.667 |
8 |
25 |
postupující |
18 |
NOVOTNY |
Ondřej |
|
USK |
0.667 |
7 |
26 |
postupující |
19 |
KOVARIK |
Tomáš |
|
USK |
0.667 |
7 |
24 |
postupující |
20 |
KRMASEK |
Ondřej |
|
HUMANITA |
0.667 |
6 |
26 |
postupující |
21 |
DOLEJSI |
Marek |
|
SC PRAHA |
0.667 |
6 |
25 |
postupující |
22 |
DURYCH |
Martin |
|
D.PRAHA |
0.667 |
6 |
24 |
postupující |
22 |
SKROVNY |
Petr |
|
PLZEN |
0.667 |
6 |
24 |
postupující |
24 |
GIANNETTI |
Giuliano |
|
D.PRAHA |
0.667 |
3 |
26 |
postupující |
24 |
SVANDA |
Pavel |
|
USK |
0.667 |
3 |
26 |
postupující |
26 |
PRYL |
Dobromil |
|
RIEGEL PRAHA |
0.667 |
2 |
24 |
postupující |
27 |
HERDA |
Jan |
|
USK |
0.667 |
2 |
22 |
postupující |
28 |
HRUDKA |
Jakub |
|
D.PRAHA |
0.500 |
2 |
25 |
postupující |
29 |
KULT |
Pavel |
|
SC PRAHA |
0.500 |
2 |
21 |
postupující |
30 |
BRADAC |
Petr |
|
PLZEN |
0.500 |
1 |
22 |
postupující |
31 |
HLAVA |
Marek |
|
D.PRAHA |
0.500 |
0 |
22 |
postupující |
32 |
SVECHOTA |
Ondřej |
|
D.PRAHA |
0.500 |
0 |
20 |
postupující |
33 |
KRAJSA |
Tomáš |
|
LITOMERICE |
0.500 |
-1 |
22 |
postupující |
34 |
JAKES |
Jiří |
|
TEPLICE |
0.500 |
-1 |
19 |
postupující |
35 |
VALKOVIC |
Martin |
|
SC PRAHA |
0.500 |
-3 |
22 |
postupující |
36 |
GENZER |
Jiří |
|
EKONOM |
0.500 |
-4 |
22 |
postupující |
37 |
KLIMES |
Jaroslav |
|
PISEK |
0.500 |
-6 |
18 |
postupující |
38 |
HOYER |
Martin |
|
SC PRAHA |
0.500 |
-7 |
18 |
postupující |
39 |
POSTA |
Marek |
|
DEJVICE |
0.333 |
-1 |
21 |
postupující |
40 |
CIMPA |
Miroslav |
|
PLZEN |
0.333 |
-3 |
22 |
postupující |
41 |
IVANCO |
Alexander |
|
USTI NAD LABEM |
0.333 |
-3 |
21 |
postupující |
42 |
MANAK |
Jiří |
|
PISEK |
0.333 |
-4 |
21 |
postupující |
43 |
SILHAN |
Jindřich |
|
LIBEREC |
0.333 |
-4 |
20 |
postupující |
44 |
LORENC |
Adam |
|
EKONOM |
0.333 |
-5 |
20 |
postupující |
45 |
BOUCEK |
Dominik |
|
DEJVICE |
0.333 |
-5 |
18 |
postupující |
46 |
HOLECEK |
Jan |
|
SP PLZEN |
0.333 |
-7 |
17 |
postupující |
46 |
LANIK |
Jan |
|
USTI NAD LABEM |
0.333 |
-7 |
17 |
postupující |
48 |
HABART |
Jonatan |
|
BOHEMIANS |
0.333 |
-8 |
15 |
postupující |
49 |
ODVARKA |
Karel |
|
SP PLZEN |
0.333 |
-9 |
19 |
postupující |
50 |
KUBIS |
Petr |
|
RIEGEL PRAHA |
0.167 |
-7 |
21 |
postupující |
51 |
JILEK |
Jaroslav |
|
PLZEN |
0.167 |
-7 |
19 |
vyřazen |
52 |
KLSAK |
Adam |
|
K.VARY |
0.167 |
-8 |
19 |
vyřazen |
53 |
MICHALEC |
Pavel |
|
SP PLZEN |
0.167 |
-10 |
16 |
vyřazen |
54 |
VAVRA |
Miroslav |
|
FST |
0.167 |
-12 |
17 |
vyřazen |
54 |
TURKOT |
Michal |
|
SC PRAHA |
0.167 |
-12 |
17 |
vyřazen |
56 |
STVERAK |
Martin |
|
PISEK |
0.167 |
-16 |
13 |
vyřazen |
57 |
GERZA |
Jakub |
|
EKONOM |
0.167 |
-18 |
11 |
vyřazen |
58 |
KADLEC |
Martin |
|
SC PRAHA |
0.000 |
-12 |
18 |
vyřazen |
59 |
KALINA |
Jiří |
|
SP PLZEN |
0.000 |
-15 |
15 |
vyřazen |
59 |
STRANSKY |
Vojtěch |
|
FST |
0.000 |
-15 |
15 |
vyřazen |
59 |
DUNAYTCEV |
Vladimír |
|
DEJVICE |
0.000 |
-15 |
15 |
vyřazen |
62 |
SVEHLA |
Petr |
|
SP PLZEN |
0.000 |
-18 |
12 |
vyřazen |
63 |
MESZAROS |
Pavel |
|
EKONOM |
0.000 |
-25 |
5 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KRAJSA Tomáš |
Litomerice |
|
|
2 |
V |
V |
1 |
V |
4 |
|
3/6 |
-1 |
22 |
HRUDKA Jakub |
D.Praha |
|
V |
|
4 |
4 |
V |
V |
2 |
|
3/6 |
2 |
25 |
ODVARKA Karel |
Sp Plzen |
|
3 |
V |
|
4 |
V |
1 |
1 |
|
2/6 |
-9 |
19 |
PRYL Dobromil |
Riegel Praha |
|
2 |
V |
V |
|
V |
V |
2 |
|
4/6 |
2 |
24 |
JILEK Jaroslav |
Plzen |
|
V |
2 |
4 |
1 |
|
4 |
3 |
|
1/6 |
-7 |
19 |
MANAK Jiří |
Pisek |
|
3 |
4 |
V |
3 |
V |
|
1 |
|
2/6 |
-4 |
21 |
PITRA Pavel |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
17 |
30 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
POKORNY Richard |
Humanita |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
16 |
30 |
SILHAN Jindřich |
Liberec |
|
4 |
|
V |
2 |
2 |
V |
2 |
|
2/6 |
-4 |
20 |
LORENC Adam |
Ekonom |
|
4 |
3 |
|
V |
2 |
V |
1 |
|
2/6 |
-5 |
20 |
HOYER Martin |
Sc Praha |
|
0 |
V |
2 |
|
V |
V |
1 |
|
3/6 |
-7 |
18 |
LOKAJ Václav |
Usk |
|
1 |
V |
V |
4 |
|
V |
V |
|
4/6 |
9 |
25 |
KALINA Jiří |
Sp Plzen |
|
3 |
1 |
3 |
4 |
0 |
|
4 |
|
0/6 |
-15 |
15 |
SKROVNY Petr |
Plzen |
|
2 |
V |
V |
V |
2 |
V |
|
|
4/6 |
6 |
24 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DUNAYTCEV Vladimír |
Dejvice |
|
|
2 |
2 |
3 |
1 |
4 |
3 |
|
0/6 |
-15 |
15 |
SVANDA Pavel |
Usk |
|
V |
|
2 |
V |
4 |
V |
V |
|
4/6 |
3 |
26 |
CAPEK Martin |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
4 |
V |
|
5/6 |
11 |
29 |
KUBIS Petr |
Riegel Praha |
|
V |
4 |
2 |
|
2 |
4 |
4 |
|
1/6 |
-7 |
21 |
JAMBOR Stanislav |
K.Vary |
|
V |
V |
3 |
V |
|
V |
4 |
|
4/6 |
9 |
27 |
GENZER Jiří |
Ekonom |
|
V |
4 |
V |
V |
1 |
|
2 |
|
3/6 |
-4 |
22 |
GIANNETTI Giuliano |
D.Praha |
|
V |
3 |
4 |
V |
V |
V4 |
|
|
4/6 |
3 |
26 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DOLEJSI Marek |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
2 |
V |
V |
3 |
|
4/6 |
6 |
25 |
POSTA Marek |
Dejvice |
|
1 |
|
3 |
V |
V |
4 |
3 |
|
2/6 |
-1 |
21 |
AMBROZ Jakub |
Usk |
|
4 |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
14 |
29 |
JAKES Jiří |
Teplice |
|
V |
2 |
1 |
|
V |
V |
1 |
|
3/6 |
-1 |
19 |
MESZAROS Pavel |
Ekonom |
|
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0 |
2 |
|
0/6 |
-25 |
5 |
HOLECEK Jan |
Sp Plzen |
|
4 |
V |
1 |
2 |
V |
|
0 |
|
2/6 |
-7 |
17 |
RUBES Martin |
K.Vary |
|
V |
V |
3 |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
14 |
28 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HLAVA Marek |
D.Praha |
|
|
2 |
V |
4 |
V |
V |
1 |
|
3/6 |
0 |
22 |
HERDA Jan |
Usk |
|
V |
|
V |
V |
V |
2 |
0 |
|
4/6 |
2 |
22 |
SVEHLA Petr |
Sp Plzen |
|
1 |
2 |
|
2 |
3 |
2 |
2 |
|
0/6 |
-18 |
12 |
BRADAC Petr |
Plzen |
|
V |
3 |
V |
|
4 |
V |
0 |
|
3/6 |
1 |
22 |
VALKOVIC Martin |
Sc Praha |
|
4 |
3 |
V |
V |
|
V |
0 |
|
3/6 |
-3 |
22 |
LANIK Jan |
Usti Nad Labem |
|
2 |
V |
V |
0 |
3 |
|
2 |
|
2/6 |
-7 |
17 |
CUPR Michal |
Litomerice |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
25 |
30 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KLSAK Adam |
K.Vary |
|
|
4 |
V |
2 |
4 |
2 |
2 |
|
1/6 |
-8 |
19 |
AXEL Perez |
Usk |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
5/6 |
12 |
28 |
VAVRA Miroslav |
Fst |
|
2 |
1 |
|
V |
3 |
3 |
3 |
|
1/6 |
-12 |
17 |
IVANCO Alexander |
Usti Nad Labem |
|
V |
3 |
4 |
|
2 |
V |
2 |
|
2/6 |
-3 |
21 |
KLIMES Jaroslav |
Pisek |
|
V |
3 |
V |
V |
|
0 |
0 |
|
3/6 |
-6 |
18 |
KULT Pavel |
Sc Praha |
|
V |
1 |
V |
2 |
V |
|
3 |
|
3/6 |
2 |
21 |
KUF Jan |
D.Praha |
|
V |
V4 |
V |
V |
V |
V4 |
|
|
6/6 |
15 |
28 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KASPAR Daniel |
D.Praha |
|
|
V1 |
V |
V |
V4 |
3 |
V |
|
5/6 |
7 |
23 |
KOVARIK Tomáš |
Usk |
|
0 |
|
V |
V |
4 |
V |
V |
|
4/6 |
7 |
24 |
CIMPA Miroslav |
Plzen |
|
3 |
4 |
|
V |
4 |
1 |
V |
|
2/6 |
-3 |
22 |
STVERAK Martin |
Pisek |
|
2 |
2 |
2 |
|
1 |
1 |
V |
|
1/6 |
-16 |
13 |
KRMASEK Ondřej |
Humanita |
|
3 |
V |
V |
V |
|
3 |
V |
|
4/6 |
6 |
26 |
ADAMOVIC Tomáš |
Dejvice |
|
V |
3 |
V |
V |
V4 |
|
V |
|
5/6 |
11 |
27 |
KADLEC Martin |
Sc Praha |
|
3 |
2 |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
|
0/6 |
-12 |
18 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MIROVSKY Vojtěch |
Usk |
|
|
V |
V |
V |
V |
4 |
3 |
|
4/6 |
13 |
27 |
MICHALEC Pavel |
Sp Plzen |
|
1 |
|
V |
3 |
4 |
0 |
3 |
|
1/6 |
-10 |
16 |
GERZA Jakub |
Ekonom |
|
0 |
1 |
|
3 |
0 |
2 |
V |
|
1/6 |
-18 |
11 |
VARGA Petr |
Sc Praha |
|
3 |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/6 |
9 |
28 |
HABART Jonatan |
Bohemians |
|
0 |
V |
V |
3 |
|
1 |
1 |
|
2/6 |
-8 |
15 |
SEIDL Julián |
Dejvice |
|
V |
V |
V |
4 |
V |
|
1 |
|
4/6 |
8 |
25 |
DURYCH Martin |
D.Praha |
|
V |
V |
4 |
1 |
V4 |
V |
|
|
4/6 |
6 |
24 |
Skupina č. 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TURKOT Michal |
Sc Praha |
|
|
2 |
1 |
4 |
2 |
3 |
V |
|
1/6 |
-12 |
17 |
NOVOTNY Ondřej |
Usk |
|
V |
|
V |
3 |
V |
3 |
V |
|
4/6 |
7 |
26 |
SVECHOTA Ondřej |
D.Praha |
|
V |
2 |
|
1 |
V |
2 |
V |
|
3/6 |
0 |
20 |
D AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
15 |
30 |
BOUCEK Dominik |
Dejvice |
|
V |
2 |
2 |
3 |
|
1 |
V |
|
2/6 |
-5 |
18 |
BALKO Štefan |
Usti Nad Labem |
|
V |
V |
V |
4 |
V2 |
|
V |
|
5/6 |
10 |
26 |
STRANSKY Vojtěch |
Fst |
|
4 |
3 |
2 |
0 |
4 |
2 |
|
|
0/6 |
-15 |
15 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
AMBROZ |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
CIMPA |
|
|
|
0 |
4 |
0 |
DOSTAL |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
HRUDKA |
|
|
|
2 |
7 |
1 |
KADLEC |
|
|
|
0 |
6 |
0 |
KAIL |
|
|
|
1 |
7 |
3 |
KOVARIK |
|
|
|
1 |
2 |
0 |
SEDIVY |
|
|
|
1 |
7 |
1 |
SENJUKOVA |
|
|
|
2 |
0 |
0 |
SNEK |
|
|
|
2 |
8 |
1 |
Formule soutěže
63 závodníci
1 kolo skupin
63 závodníci
9 skupiny po 7
posunutí podle : kluby
50 postupující
_________________________________
Přímá eliminace : 50 závodníci
přímá eliminace
zpet do kalendare
Document Engarde - 10.11.2014 17:15:33