zpet do kalendare
O CENU DEJVIC
20. ročník
kord senioři III. VT
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
KNAP |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
2 |
GIANETTI |
Giuliano |
CZE |
D.PRAHA |
3 |
HLAVA |
Marek |
CZE |
D.PRAHA |
3 |
JINDRA |
Jan |
CZE |
D.PRAHA |
5 |
PEREZ-OBIOL |
Axel |
CZE |
USK PRAHA |
6 |
PRYL |
Dobromil |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
7 |
ŠVEHLA |
Petr |
CZE |
SP PLZEŇ |
8 |
KOPS |
Richard |
CZE |
HF PRAHA |
9 |
KADLEC |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
10 |
KEDER |
Michal |
CZE |
EKONOM PRAHA |
11 |
HOLEČEK |
Jan |
CZE |
SP PLZEŇ |
12 |
DIVIŠ |
Milan |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
13 |
ODVÁRKA |
Karel |
CZE |
SP PLZEŇ |
14 |
HAJNÝ |
Filip |
CZE |
S.DEJVICE |
15 |
STŘÍTEZSKÝ |
Petr |
CZE |
EKONOM PRAHA |
16 |
DUNAYTCEV |
Vladimír |
CZE |
S.DEJVICE |
17 |
KALINA |
Jiří |
CZE |
SP PLZEŇ |
18 |
MAŇÁK |
Jiří |
CZE |
S.PÍSEK |
19 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
USK PRAHA |
20 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
D.PRAHA |
21 |
ZAPADLO |
Richard |
|
OREL H. K. |
22 |
STRÁNSKÝ |
Vojtěch |
CZE |
FS PRAHA |
23 |
MACHÁČEK |
Martin |
CZE |
EKONOM PRAHA |
24 |
CHALOUPKA |
Matyáš |
CZE |
S.BRNO I |
24 |
ŽUFNÍČEK |
Adam |
CZE |
S.DEJVICE |
26 |
ŠTVERÁK |
Martin |
CZE |
S.PÍSEK |
27 |
HES |
Jan |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
28 |
BATELKA |
Martin |
CZE |
D.PRAHA |
29 |
VALKOVIČ |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
30 |
GOLDFLAM |
Otto |
CZE |
S.DEJVICE |
31 |
VALÁŠEK |
Ondřej |
|
OREL H. K. |
32 |
KEC |
David |
CZE |
HF PRAHA |
33 |
HUBATKA |
Ondřej |
CZE |
S.VRŠOVICE |
34 |
SMÍTKA |
Jan |
CZE |
SP PLZEŇ |
35 |
CIBULKA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
36 |
LAJSEK |
Vladimír |
CZE |
S.DEJVICE |
37 |
LAGAZZI |
Alexandr |
CZE |
EKONOM PRAHA |
38 |
DUŠEK |
Ondřej |
CZE |
EKONOM PRAHA |
39 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
40 |
SVOBODA |
Emanuel |
CZE |
SP PLZEŇ |
41 |
MIKLÍK |
Lukáš |
CZE |
D.PRAHA |
42 |
SVĚTLÍK |
Ladislav |
CZE |
S.DEJVICE |
43 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
44 |
KLEPEK |
Cyril |
CZE |
S.DEJVICE |
45 |
BAŤKA |
Tomáš |
CZE |
S.DEJVICE |
46 |
KADIDLO |
Daniel |
CZE |
S.DEJVICE |
47 |
PROCHÁZKA |
Viktor |
CZE |
SP PLZEŇ |
48 |
VÁVRA |
Antonín |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
49 |
LE HAI |
Dang |
CZE |
EKONOM PRAHA |
50 |
ZRCEK |
Adam |
CZE |
EKONOM PRAHA |
51 |
POKORNÝ |
Martin |
CZE |
HF PRAHA |
52 |
MACHEK |
Kryštof |
CZE |
S.DEJVICE |
53 |
KORBA |
Matyáš |
CZE |
SP PLZEŇ |
54 |
PEICHL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
55 |
VYSTRČIL |
Tomáš |
CZE |
EKONOM PRAHA |
56 |
PANTOFLÍČEK |
Matěj |
CZE |
S.DEJVICE |
Eliminace 16
1 |
DUNAYTCEV Vladimír |
S.Dejvice |
|
|
|
ŠVEHLA Petr |
16 |
ŠVEHLA Petr |
Sp Plzeň |
15/13 |
|
|
|
|
GIANETTI Giuliano |
9 |
KADLEC Martin |
Sc Praha |
|
15/8 |
|
|
|
GIANETTI Giuliano |
|
8 |
GIANETTI Giuliano |
D.Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
GIANETTI Giuliano |
5 |
HLAVA Marek |
D.Praha |
|
|
15/14 |
|
|
|
HLAVA Marek |
|
|
12 |
HOLEČEK Jan |
Sp Plzeň |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
HLAVA Marek |
|
13 |
HAJNÝ Filip |
S.Dejvice |
|
15/14 |
|
|
|
|
PEREZ-OBIOL Axel |
|
|
4 |
PEREZ-OBIOL Axel |
Usk Praha |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KNAP Ladislav |
3 |
KNAP Ladislav |
Loko Liberec |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
KNAP Ladislav |
|
|
14 |
ODVÁRKA Karel |
Sp Plzeň |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
KNAP Ladislav |
|
11 |
KEDER Michal |
Ekonom Praha |
|
15/10 |
|
|
|
|
PRYL Dobromil |
|
|
6 |
PRYL Dobromil |
Riegel Praha |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
|
KNAP Ladislav |
7 |
KOPS Richard |
Hf Praha |
|
|
15/13 |
|
|
|
KOPS Richard |
|
10 |
STŘÍTEZSKÝ Petr |
Ekonom Praha |
15/14 |
|
|
|
|
|
JINDRA Jan |
15 |
DIVIŠ Milan |
Loko Plzeň |
|
15/11 |
|
|
|
JINDRA Jan |
2 |
JINDRA Jan |
D.Praha |
15/6 |
Eliminace 64
1 |
KALINA Jiří |
Sp Plzeň |
|
|
|
KALINA Jiří |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
DUNAYTCEV Vladimír |
33 |
DUNAYTCEV Vladimír |
S.Dejvice |
|
15/11 |
|
|
|
DUNAYTCEV Vladimír |
32 |
LAGAZZI Alexandr |
Ekonom Praha |
15/9 |
|
17 |
ŠVEHLA Petr |
Sp Plzeň |
|
|
|
ŠVEHLA Petr |
48 |
|
|
|
|
|
|
|
ŠVEHLA Petr |
49 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
STRÁNSKÝ Vojtěch |
16 |
STRÁNSKÝ Vojtěch |
Fs Praha |
|
|
9 |
KADLEC Martin |
Sc Praha |
|
|
|
KADLEC Martin |
56 |
|
|
|
|
|
|
|
KADLEC Martin |
41 |
MIKLÍK Lukáš |
D.Praha |
|
15/12 |
|
|
|
ŠTVERÁK Martin |
24 |
ŠTVERÁK Martin |
S.Písek |
15/11 |
|
25 |
HUBATKA Ondřej |
S.Vršovice |
|
|
|
KEC David |
40 |
KEC David |
Hf Praha |
15/12 |
|
|
|
|
GIANETTI Giuliano |
57 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
GIANETTI Giuliano |
8 |
GIANETTI Giuliano |
D.Praha |
|
|
5 |
HLAVA Marek |
D.Praha |
|
|
|
HLAVA Marek |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
HLAVA Marek |
37 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
|
15/2 |
|
|
|
HES Jan |
28 |
HES Jan |
Riegel Praha |
15/6 |
|
21 |
ŽUFNÍČEK Adam |
S.Dejvice |
|
|
|
ŽUFNÍČEK Adam |
44 |
KLEPEK Cyril |
S.Dejvice |
15/5 |
|
|
|
|
HOLEČEK Jan |
53 |
|
|
|
15/1 |
|
|
|
HOLEČEK Jan |
12 |
HOLEČEK Jan |
Sp Plzeň |
|
|
13 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
|
|
|
SVOBODA Tomáš |
52 |
|
|
|
|
|
|
|
HAJNÝ Filip |
45 |
BAŤKA Tomáš |
S.Dejvice |
|
15/12 |
|
|
|
HAJNÝ Filip |
20 |
HAJNÝ Filip |
S.Dejvice |
15/8 |
|
29 |
CIBULKA Martin |
Sc Praha |
|
|
|
GOLDFLAM Otto |
36 |
GOLDFLAM Otto |
S.Dejvice |
15/11 |
|
|
|
|
PEREZ-OBIOL Axel |
61 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
PEREZ-OBIOL Axel |
4 |
PEREZ-OBIOL Axel |
Usk Praha |
|
|
3 |
KNAP Ladislav |
Loko Liberec |
|
|
|
KNAP Ladislav |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
KNAP Ladislav |
35 |
DUŠEK Ondřej |
Ekonom Praha |
|
15/5 |
|
|
|
BATELKA Martin |
30 |
BATELKA Martin |
D.Praha |
15/11 |
|
19 |
ODVÁRKA Karel |
Sp Plzeň |
|
|
|
ODVÁRKA Karel |
46 |
KADIDLO Daniel |
S.Dejvice |
15/0 |
|
|
|
|
ODVÁRKA Karel |
51 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
ZAPADLO Richard |
14 |
ZAPADLO Richard |
Orel H. K. |
|
|
11 |
KEDER Michal |
Ekonom Praha |
|
|
|
KEDER Michal |
54 |
|
|
|
|
|
|
|
KEDER Michal |
43 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
|
15/9 |
|
|
|
CHALOUPKA Matyáš |
22 |
CHALOUPKA Matyáš |
S.Brno I |
15/11 |
|
27 |
SMÍTKA Jan |
Sp Plzeň |
|
|
|
VALÁŠEK Ondřej |
38 |
VALÁŠEK Ondřej |
Orel H. K. |
15/11 |
|
|
|
|
PRYL Dobromil |
59 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
PRYL Dobromil |
6 |
PRYL Dobromil |
Riegel Praha |
|
|
7 |
MAŇÁK Jiří |
S.Písek |
|
|
|
MAŇÁK Jiří |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
KOPS Richard |
39 |
SVOBODA Emanuel |
Sp Plzeň |
|
15/13 |
|
|
|
KOPS Richard |
26 |
KOPS Richard |
Hf Praha |
15/12 |
|
23 |
STŘÍTEZSKÝ Petr |
Ekonom Praha |
|
|
|
STŘÍTEZSKÝ Petr |
42 |
SVĚTLÍK Ladislav |
S.Dejvice |
15/10 |
|
|
|
|
STŘÍTEZSKÝ Petr |
55 |
|
|
|
15/0 |
|
|
|
SVOBODA Tomáš |
10 |
SVOBODA Tomáš |
Usk Praha |
|
|
15 |
DIVIŠ Milan |
Loko Plzeň |
|
|
|
DIVIŠ Milan |
50 |
|
|
|
|
|
|
|
DIVIŠ Milan |
47 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
MACHÁČEK Martin |
18 |
MACHÁČEK Martin |
Ekonom Praha |
|
|
31 |
LAJSEK Vladimír |
S.Dejvice |
|
|
|
VALKOVIČ Martin |
34 |
VALKOVIČ Martin |
Sc Praha |
15/6 |
|
|
|
|
JINDRA Jan |
63 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
JINDRA Jan |
2 |
JINDRA Jan |
D.Praha |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KALINA |
Jiří |
CZE |
SP PLZEŇ |
1.000 |
23 |
30 |
postupující |
2 |
JINDRA |
Jan |
CZE |
D.PRAHA |
1.000 |
21 |
30 |
postupující |
3 |
KNAP |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
1.000 |
20 |
30 |
postupující |
4 |
PEREZ-OBIOL |
Axel |
CZE |
USK PRAHA |
0.833 |
18 |
29 |
postupující |
5 |
HLAVA |
Marek |
CZE |
D.PRAHA |
0.833 |
18 |
27 |
postupující |
6 |
PRYL |
Dobromil |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.833 |
15 |
29 |
postupující |
7 |
GIANETTI |
Giuliano |
CZE |
D.PRAHA |
0.833 |
14 |
27 |
postupující |
7 |
MAŇÁK |
Jiří |
CZE |
S.PÍSEK |
0.833 |
14 |
27 |
postupující |
9 |
KADLEC |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.833 |
13 |
26 |
postupující |
10 |
KEDER |
Michal |
CZE |
EKONOM PRAHA |
0.833 |
12 |
28 |
postupující |
10 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
USK PRAHA |
0.833 |
12 |
28 |
postupující |
12 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.833 |
11 |
27 |
postupující |
12 |
HOLEČEK |
Jan |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.833 |
11 |
27 |
postupující |
14 |
ZAPADLO |
Richard |
|
OREL H. K. |
0.833 |
7 |
29 |
postupující |
15 |
DIVIŠ |
Milan |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.667 |
9 |
28 |
postupující |
16 |
STRÁNSKÝ |
Vojtěch |
CZE |
FS PRAHA |
0.667 |
9 |
27 |
postupující |
17 |
MACHÁČEK |
Martin |
CZE |
EKONOM PRAHA |
0.667 |
7 |
25 |
postupující |
17 |
ŠVEHLA |
Petr |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.667 |
7 |
25 |
postupující |
19 |
ODVÁRKA |
Karel |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.667 |
6 |
27 |
postupující |
20 |
HAJNÝ |
Filip |
CZE |
S.DEJVICE |
0.667 |
5 |
26 |
postupující |
21 |
CHALOUPKA |
Matyáš |
CZE |
S.BRNO I |
0.667 |
4 |
24 |
postupující |
21 |
ŽUFNÍČEK |
Adam |
CZE |
S.DEJVICE |
0.667 |
4 |
24 |
postupující |
23 |
STŘÍTEZSKÝ |
Petr |
CZE |
EKONOM PRAHA |
0.667 |
2 |
25 |
postupující |
24 |
ŠTVERÁK |
Martin |
CZE |
S.PÍSEK |
0.667 |
1 |
24 |
postupující |
25 |
HUBATKA |
Ondřej |
CZE |
S.VRŠOVICE |
0.667 |
1 |
23 |
postupující |
26 |
KOPS |
Richard |
CZE |
HF PRAHA |
0.500 |
7 |
27 |
postupující |
27 |
SMÍTKA |
Jan |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.500 |
1 |
22 |
postupující |
28 |
HES |
Jan |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.500 |
0 |
23 |
postupující |
29 |
CIBULKA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
0 |
22 |
postupující |
30 |
BATELKA |
Martin |
CZE |
D.PRAHA |
0.500 |
-2 |
22 |
postupující |
31 |
LAJSEK |
Vladimír |
CZE |
S.DEJVICE |
0.500 |
-4 |
22 |
postupující |
32 |
LAGAZZI |
Alexandr |
CZE |
EKONOM PRAHA |
0.500 |
-5 |
19 |
postupující |
33 |
DUNAYTCEV |
Vladimír |
CZE |
S.DEJVICE |
0.333 |
-1 |
25 |
postupující |
34 |
VALKOVIČ |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.333 |
-2 |
22 |
postupující |
35 |
DUŠEK |
Ondřej |
CZE |
EKONOM PRAHA |
0.333 |
-5 |
22 |
postupující |
36 |
GOLDFLAM |
Otto |
CZE |
S.DEJVICE |
0.333 |
-5 |
21 |
postupující |
37 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.333 |
-5 |
17 |
postupující |
38 |
VALÁŠEK |
Ondřej |
|
OREL H. K. |
0.333 |
-6 |
20 |
postupující |
39 |
SVOBODA |
Emanuel |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.333 |
-6 |
19 |
postupující |
40 |
KEC |
David |
CZE |
HF PRAHA |
0.333 |
-6 |
18 |
postupující |
41 |
MIKLÍK |
Lukáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.333 |
-8 |
18 |
postupující |
42 |
SVĚTLÍK |
Ladislav |
CZE |
S.DEJVICE |
0.333 |
-12 |
15 |
postupující |
43 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.167 |
-6 |
20 |
postupující |
44 |
KLEPEK |
Cyril |
CZE |
S.DEJVICE |
0.167 |
-7 |
20 |
postupující |
45 |
BAŤKA |
Tomáš |
CZE |
S.DEJVICE |
0.167 |
-8 |
20 |
postupující |
46 |
KADIDLO |
Daniel |
CZE |
S.DEJVICE |
0.167 |
-10 |
18 |
postupující |
47 |
PROCHÁZKA |
Viktor |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.167 |
-11 |
17 |
vyřazen |
48 |
VÁVRA |
Antonín |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.167 |
-12 |
16 |
vyřazen |
49 |
LE HAI |
Dang |
CZE |
EKONOM PRAHA |
0.167 |
-13 |
15 |
vyřazen |
50 |
ZRCEK |
Adam |
CZE |
EKONOM PRAHA |
0.167 |
-14 |
14 |
vyřazen |
51 |
POKORNÝ |
Martin |
CZE |
HF PRAHA |
0.167 |
-16 |
13 |
vyřazen |
52 |
MACHEK |
Kryštof |
CZE |
S.DEJVICE |
0.167 |
-22 |
7 |
vyřazen |
53 |
KORBA |
Matyáš |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.000 |
-17 |
13 |
vyřazen |
54 |
PEICHL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
0.000 |
-19 |
11 |
vyřazen |
55 |
VYSTRČIL |
Tomáš |
CZE |
EKONOM PRAHA |
0.000 |
-21 |
9 |
vyřazen |
56 |
PANTOFLÍČEK |
Matěj |
CZE |
S.DEJVICE |
0.000 |
-29 |
1 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VÁVRA Antonín |
Riegel Praha |
|
|
1 |
1 |
V |
4 |
1 |
4 |
|
1/6 |
-12 |
16 |
STRÁNSKÝ Vojtěch |
Fs Praha |
|
V |
|
V |
3 |
4 |
V |
V |
|
4/6 |
9 |
27 |
HLAVA Marek |
D.Praha |
|
V |
2 |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
18 |
27 |
LAGAZZI Alexandr |
Ekonom Praha |
|
3 |
V |
0 |
|
1 |
V |
V |
|
3/6 |
-5 |
19 |
HAJNÝ Filip |
S.Dejvice |
|
V |
V |
2 |
V |
|
4 |
V |
|
4/6 |
5 |
26 |
SMÍTKA Jan |
Sp Plzeň |
|
V |
2 |
1 |
4 |
V |
|
V |
|
3/6 |
1 |
22 |
POKORNÝ Martin |
Hf Praha |
|
V |
3 |
0 |
2 |
2 |
1 |
|
|
1/6 |
-16 |
13 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KORBA Matyáš |
Sp Plzeň |
|
|
3 |
3 |
1 |
1 |
3 |
2 |
|
0/6 |
-17 |
13 |
VALÁŠEK Ondřej |
Orel H. K. |
|
V |
|
4 |
1 |
3 |
V |
2 |
|
2/6 |
-6 |
20 |
LAJSEK Vladimír |
S.Dejvice |
|
V |
V |
|
2 |
2 |
V |
3 |
|
3/6 |
-4 |
22 |
MAŇÁK Jiří |
S.Písek |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
2 |
|
5/6 |
14 |
27 |
PRYL Dobromil |
Riegel Praha |
|
V |
V |
V |
4 |
|
V |
V |
|
5/6 |
15 |
29 |
LE HAI Dang |
Ekonom Praha |
|
V |
3 |
4 |
0 |
1 |
|
2 |
|
1/6 |
-13 |
15 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
|
V |
V |
V |
V |
2 |
V |
|
|
5/6 |
11 |
27 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PANTOFLÍČEK Matěj |
S.Dejvice |
|
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0/6 |
-29 |
1 |
ŠVEHLA Petr |
Sp Plzeň |
|
V |
|
3 |
V |
V |
2 |
V |
|
4/6 |
7 |
25 |
KEDER Michal |
Ekonom Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
3 |
V |
|
5/6 |
12 |
28 |
ŽUFNÍČEK Adam |
S.Dejvice |
|
V |
1 |
3 |
|
V |
V |
V |
|
4/6 |
4 |
24 |
VALKOVIČ Martin |
Sc Praha |
|
V |
4 |
3 |
4 |
|
1 |
V |
|
2/6 |
-2 |
22 |
GIANETTI Giuliano |
D.Praha |
|
V |
V |
V |
2 |
V |
|
V |
|
5/6 |
14 |
27 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
|
V |
3 |
2 |
4 |
4 |
2 |
|
|
1/6 |
-6 |
20 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PEREZ-OBIOL Axel |
Usk Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
4 |
V |
|
5/6 |
18 |
29 |
VYSTRČIL Tomáš |
Ekonom Praha |
|
1 |
|
1 |
2 |
3 |
0 |
2 |
|
0/6 |
-21 |
9 |
ŠTVERÁK Martin |
S.Písek |
|
2 |
V |
|
2 |
V |
V |
V |
|
4/6 |
1 |
24 |
ODVÁRKA Karel |
Sp Plzeň |
|
3 |
V |
V |
|
V |
4 |
V |
|
4/6 |
6 |
27 |
MIKLÍK Lukáš |
D.Praha |
|
0 |
V |
4 |
3 |
|
1 |
V |
|
2/6 |
-8 |
18 |
DIVIŠ Milan |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
4 |
V |
V |
|
4 |
|
4/6 |
9 |
28 |
GOLDFLAM Otto |
S.Dejvice |
|
0 |
V |
4 |
4 |
3 |
V |
|
|
2/6 |
-5 |
21 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DUNAYTCEV Vladimír |
S.Dejvice |
|
|
V |
4 |
4 |
4 |
3 |
V |
|
2/6 |
-1 |
25 |
PROCHÁZKA Viktor |
Sp Plzeň |
|
3 |
|
2 |
3 |
2 |
2 |
V |
|
1/6 |
-11 |
17 |
STŘÍTEZSKÝ Petr |
Ekonom Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
3 |
2 |
|
4/6 |
2 |
25 |
BATELKA Martin |
D.Praha |
|
V |
V |
3 |
|
4 |
0 |
V |
|
3/6 |
-2 |
22 |
ZAPADLO Richard |
Orel H. K. |
|
V |
V |
4 |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
7 |
29 |
SVOBODA Tomáš |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
V |
|
5/6 |
12 |
28 |
KLEPEK Cyril |
S.Dejvice |
|
3 |
3 |
V |
2 |
4 |
3 |
|
|
1/6 |
-7 |
20 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KNAP Ladislav |
Loko Liberec |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
20 |
30 |
HOLEČEK Jan |
Sp Plzeň |
|
2 |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
11 |
27 |
DUŠEK Ondřej |
Ekonom Praha |
|
2 |
4 |
|
2 |
V |
4 |
V |
|
2/6 |
-5 |
22 |
HUBATKA Ondřej |
S.Vršovice |
|
1 |
2 |
V |
|
V |
V |
V |
|
4/6 |
1 |
23 |
BAŤKA Tomáš |
S.Dejvice |
|
3 |
3 |
3 |
3 |
|
3 |
V |
|
1/6 |
-8 |
20 |
CIBULKA Martin |
Sc Praha |
|
2 |
2 |
V |
3 |
V |
|
V |
|
3/6 |
0 |
22 |
PEICHL Šimon |
S.Dejvice |
|
0 |
0 |
4 |
4 |
3 |
0 |
|
|
0/6 |
-19 |
11 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KADLEC Martin |
Sc Praha |
|
|
1 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
13 |
26 |
KALINA Jiří |
Sp Plzeň |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
23 |
30 |
MACHÁČEK Martin |
Ekonom Praha |
|
3 |
2 |
|
V |
V |
V |
V |
|
4/6 |
7 |
25 |
KEC David |
Hf Praha |
|
3 |
1 |
3 |
|
V |
1 |
V |
|
2/6 |
-6 |
18 |
MACHEK Kryštof |
S.Dejvice |
|
0 |
0 |
1 |
0 |
|
1 |
V |
|
1/6 |
-22 |
7 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
|
1 |
1 |
2 |
V |
V |
|
3 |
|
2/6 |
-5 |
17 |
KADIDLO Daniel |
S.Dejvice |
|
1 |
2 |
2 |
4 |
4 |
V |
|
|
1/6 |
-10 |
18 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHALOUPKA Matyáš |
S.Brno I |
|
|
1 |
V |
V |
V |
3 |
V |
|
4/6 |
4 |
24 |
JINDRA Jan |
D.Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
21 |
30 |
KOPS Richard |
Hf Praha |
|
4 |
4 |
|
V |
V |
V |
4 |
|
3/6 |
7 |
27 |
SVĚTLÍK Ladislav |
S.Dejvice |
|
0 |
0 |
3 |
|
2 |
V |
V |
|
2/6 |
-12 |
15 |
HES Jan |
Riegel Praha |
|
4 |
2 |
2 |
V |
|
V |
V |
|
3/6 |
0 |
23 |
ZRCEK Adam |
Ekonom Praha |
|
V |
2 |
0 |
3 |
3 |
|
1 |
|
1/6 |
-14 |
14 |
SVOBODA Emanuel |
Sp Plzeň |
|
2 |
0 |
V |
4 |
3 |
V |
|
|
2/6 |
-6 |
19 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
AMLEROVÁ |
|
|
|
2 |
0 |
0 |
CIMLER |
|
|
|
0 |
5 |
1 |
JÍLKOVÁ |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
JINDRA |
|
|
|
0 |
4 |
0 |
KADLEC |
|
|
|
1 |
4 |
4 |
KVÍČALA |
|
|
|
0 |
11 |
0 |
MICHALEC |
|
|
|
1 |
2 |
0 |
POŠTA |
|
|
|
1 |
3 |
0 |
STRÁNSKÝ |
|
|
|
1 |
5 |
2 |
STŘÍTEZSKÝ |
|
|
|
1 |
3 |
0 |
Zpráva k turnaji:
K O R D O V Ý T U R N A J
O C E N U D E J V I C 2 0 1 5
konaný pod záštitou starosty MČ Praha 6
Mgr. Ondřeje Koláře
20. r o č n í k
Disciplina: kord senioři a seniorky III.VT
Pořadatel: šermířský odd. Sokola Praha Dejvice
Ředitel soutěže: Mgr. Radko Trohař
Místo: Sokolovna Dejvice
Datum: 11. dubna 2015
Startovalo: 55 mužů z 15. oddílů : Dejvice 11,
Ekonom 8, Humanita 3, USK Praha 3,
ČŠK Riegel 5, Sokol Písek 2
SP Plzeň 8, Dukla P. 6, S. Vršovice 1,
Loko Plzeň 1, FST 1, Loko Liberec 1,
Bohemians 1, Orel HK 2, SC Praha 3,
Sokol Brno 1,
15 žen ze 7. oddílů: Dejvice 4, FSt 1,
Orel HK 1, Dukla P. 2, SP Plzeň 2,
Bohemians 4, Sokol Vršovice 1.
Sponzoři turnaje: TJ.Sokol Praha Dejvice I,
Městská část Praha 6,
Restaurace Dejvická sokolovna,
Balkán grill „Malý ráj“,
Galerie KRAB
Sport Petr Hamouz,
Šermovalo se na čtyřech nevodivých planších, turnaj začal v 10,30 a skončil v 18,00
Finalisté obdrželi hodnotné věcné ceny věnované sponzory.
Praze 12. dubna 2015 Radko Trohař v.r.
ředitel turnaje
zpet do kalendare