zpet do kalendare
O CENU DEJVIC
20. ročník
kord seniorky III. VT
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
ZAPADLOVÁ |
Aneta |
|
OREL H. K. |
2 |
KOLESÁROVÁ |
Sofie |
CZE |
D.PRAHA |
3 |
AMLEROVÁ |
Zuzana |
CZE |
D.PRAHA |
3 |
SENJUKOVÁ |
Tereza |
CZE |
SP PLZEŇ |
5 |
STAŇKOVÁ |
Klára |
CZE |
BOHEMIANS |
6 |
TROHAŘOVÁ |
Kristýna |
|
S. DEJVICE |
7 |
FRDLÍKOVÁ |
Markéta |
CZE |
BOHEMIANS |
8 |
BERÁNKOVÁ |
Magda |
CZE |
S.VRŠOVICE |
9 |
HOUŽVIČKOVÁ |
Magdalena |
|
S. DEJVICE |
10 |
KŘÍŽOVÁ |
Tereza |
CZE |
BOHEMIANS |
11 |
VALOUCHOVÁ |
Helena |
CZE |
FS PRAHA |
12 |
NÁPRAVNÍKOVÁ |
Barbora |
CZE |
SP PLZEŇ |
13 |
KŘÍŽOVÁ |
Ivana |
CZE |
BOHEMIANS |
14 |
PRETLOVÁ |
Anna |
|
S. DEJVICE |
15 |
LÍBALOVÁ |
Eliškoa |
|
S. DEJVICE |
Eliminace 16
1 |
STAŇKOVÁ Klára |
Bohemians |
|
|
|
STAŇKOVÁ Klára |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
SENJUKOVÁ Tereza |
9 |
VALOUCHOVÁ Helena |
Fs Praha |
|
15/11 |
|
|
|
SENJUKOVÁ Tereza |
|
8 |
SENJUKOVÁ Tereza |
Sp Plzeň |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
ZAPADLOVÁ Aneta |
5 |
ZAPADLOVÁ Aneta |
Orel H. K. |
|
|
15/14 |
|
|
|
ZAPADLOVÁ Aneta |
|
|
12 |
NÁPRAVNÍKOVÁ Barbora |
Sp Plzeň |
15/3 |
|
|
|
|
|
|
ZAPADLOVÁ Aneta |
|
13 |
KŘÍŽOVÁ Ivana |
Bohemians |
|
15/11 |
|
|
|
|
TROHAŘOVÁ Kristýna |
|
|
4 |
TROHAŘOVÁ Kristýna |
S. Dejvice |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAPADLOVÁ Aneta |
3 |
KOLESÁROVÁ Sofie |
D.Praha |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
KOLESÁROVÁ Sofie |
|
|
14 |
PRETLOVÁ Anna |
S. Dejvice |
15/3 |
|
|
|
|
|
|
KOLESÁROVÁ Sofie |
|
11 |
BERÁNKOVÁ Magda |
S.Vršovice |
|
15/5 |
|
|
|
|
BERÁNKOVÁ Magda |
|
|
6 |
HOUŽVIČKOVÁ Magdalena |
S. Dejvice |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
|
KOLESÁROVÁ Sofie |
7 |
KŘÍŽOVÁ Tereza |
Bohemians |
|
|
15/12 |
|
|
|
FRDLÍKOVÁ Markéta |
|
10 |
FRDLÍKOVÁ Markéta |
Bohemians |
15/13 |
|
|
|
|
|
AMLEROVÁ Zuzana |
15 |
LÍBALOVÁ Eliškoa |
S. Dejvice |
|
15/7 |
|
|
|
AMLEROVÁ Zuzana |
2 |
AMLEROVÁ Zuzana |
D.Praha |
15/9 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
STAŇKOVÁ |
Klára |
CZE |
BOHEMIANS |
1,000 |
9 |
20 |
postupující |
2 |
AMLEROVÁ |
Zuzana |
CZE |
D.PRAHA |
1,000 |
8 |
20 |
postupující |
3 |
KOLESÁROVÁ |
Sofie |
CZE |
D.PRAHA |
0,750 |
7 |
18 |
postupující |
3 |
TROHAŘOVÁ |
Kristýna |
|
S. DEJVICE |
0,750 |
7 |
18 |
postupující |
5 |
ZAPADLOVÁ |
Aneta |
|
OREL H. K. |
0,750 |
5 |
19 |
postupující |
6 |
HOUŽVIČKOVÁ |
Magdalena |
|
S. DEJVICE |
0,750 |
3 |
19 |
postupující |
7 |
KŘÍŽOVÁ |
Tereza |
CZE |
BOHEMIANS |
0,500 |
5 |
16 |
postupující |
8 |
SENJUKOVÁ |
Tereza |
CZE |
SP PLZEŇ |
0,500 |
3 |
17 |
postupující |
9 |
VALOUCHOVÁ |
Helena |
CZE |
FS PRAHA |
0,500 |
1 |
17 |
postupující |
10 |
FRDLÍKOVÁ |
Markéta |
CZE |
BOHEMIANS |
0,250 |
-2 |
14 |
postupující |
11 |
BERÁNKOVÁ |
Magda |
CZE |
S.VRŠOVICE |
0,250 |
-3 |
16 |
postupující |
12 |
NÁPRAVNÍKOVÁ |
Barbora |
CZE |
SP PLZEŇ |
0,250 |
-6 |
11 |
postupující |
13 |
KŘÍŽOVÁ |
Ivana |
CZE |
BOHEMIANS |
0,250 |
-8 |
10 |
postupující |
14 |
PRETLOVÁ |
Anna |
|
S. DEJVICE |
0,000 |
-14 |
6 |
postupující |
15 |
LÍBALOVÁ |
Eliškoa |
|
S. DEJVICE |
0,000 |
-15 |
5 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PRETLOVÁ Anna |
S. Dejvice |
|
|
1 |
1 |
2 |
2 |
|
0/4 |
-14 |
6 |
TROHAŘOVÁ Kristýna |
S. Dejvice |
|
V |
|
V |
V |
3 |
|
3/4 |
7 |
18 |
FRDLÍKOVÁ Markéta |
Bohemians |
|
V |
2 |
|
4 |
3 |
|
1/4 |
-2 |
14 |
VALOUCHOVÁ Helena |
Fs Praha |
|
V |
3 |
V |
|
4 |
|
2/4 |
1 |
17 |
AMLEROVÁ Zuzana |
D.Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
|
4/4 |
8 |
20 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KŘÍŽOVÁ Tereza |
Bohemians |
|
|
4 |
V |
2 |
V |
|
2/4 |
5 |
16 |
STAŇKOVÁ Klára |
Bohemians |
|
V |
|
V |
V |
V |
|
4/4 |
9 |
20 |
LÍBALOVÁ Eliškoa |
S. Dejvice |
|
1 |
1 |
|
1 |
2 |
|
0/4 |
-15 |
5 |
KOLESÁROVÁ Sofie |
D.Praha |
|
V |
3 |
V |
|
V |
|
3/4 |
7 |
18 |
NÁPRAVNÍKOVÁ Barbora |
Sp Plzeň |
|
0 |
3 |
V |
3 |
|
|
1/4 |
-6 |
11 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HOUŽVIČKOVÁ Magdalena |
S. Dejvice |
|
|
V |
V |
V |
4 |
|
3/4 |
3 |
19 |
SENJUKOVÁ Tereza |
Sp Plzeň |
|
3 |
|
4 |
V |
V |
|
2/4 |
3 |
17 |
ZAPADLOVÁ Aneta |
Orel H. K. |
|
4 |
V |
|
V |
V |
|
3/4 |
5 |
19 |
KŘÍŽOVÁ Ivana |
Bohemians |
|
4 |
0 |
1 |
|
V |
|
1/4 |
-8 |
10 |
BERÁNKOVÁ Magda |
S.Vršovice |
|
V |
4 |
4 |
3 |
|
|
1/4 |
-3 |
16 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CIMLER |
|
|
|
0 |
1 |
1 |
HOLEČEK |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
KADLEC |
|
|
|
0 |
1 |
1 |
MICHALEC |
|
|
|
2 |
3 |
0 |
STRÁNSKÝ |
|
|
|
1 |
2 |
4 |
Zpráva k turnaji:
K O R D O V Ý T U R N A J
O C E N U D E J V I C 2 0 1 5
konaný pod záštitou starosty MČ Praha 6
Mgr. Ondřeje Koláře
20. r o č n í k
Disciplina: kord senioři a seniorky III.VT
Pořadatel: šermířský odd. Sokola Praha Dejvice
Ředitel soutěže: Mgr. Radko Trohař
Místo: Sokolovna Dejvice
Datum: 11. dubna 2015
Startovalo: 55 mužů z 15. oddílů : Dejvice 11,
Ekonom 8, Humanita 3, USK Praha 3,
ČŠK Riegel 5, Sokol Písek 2
SP Plzeň 8, Dukla P. 6, S. Vršovice 1,
Loko Plzeň 1, FST 1, Loko Liberec 1,
Bohemians 1, Orel HK 2, SC Praha 3,
Sokol Brno 1,
15 žen ze 7. oddílů: Dejvice 4, FSt 1,
Orel HK 1, Dukla P. 2, SP Plzeň 2,
Bohemians 4, Sokol Vršovice 1.
Sponzoři turnaje: TJ.Sokol Praha Dejvice I,
Městská část Praha 6,
Restaurace Dejvická sokolovna,
Balkán grill „Malý ráj“,
Galerie KRAB
Sport Petr Hamouz,
Šermovalo se na čtyřech nevodivých planších, turnaj začal v 10,30 a skončil v 18,00
Finalisté obdrželi hodnotné věcné ceny věnované sponzory.
Praze 12. dubna 2015 Radko Trohař v.r.
ředitel turnaje
zpet do kalendare