zpet do kalendare
Karlovarský kord
mladší žačky
TJ Lokomotiva Karlovy Vary - šerm
7. 3. 2015
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
2 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
CZE |
LOKO TEPLICE |
3 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
5 |
MARSHALL |
Emelia |
CZE |
DUKLA PRAHA |
6 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
7 |
BRANNÁ |
Jasmína |
CZE |
USK PRAHA |
8 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
9 |
PROCHÁZKOVÁ |
Hana |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
10 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1. FC BĚLÁ |
11 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
12 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
CZE |
USK PRAHA |
13 |
HORNOVÁ |
Barbora |
CZE |
LOKO K. VARY |
14 |
NĚMCOVÁ |
Pavla |
CZE |
LOKO K. VARY |
Čtvrt finale
1 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
8 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
15/3 |
|
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
5 |
MARSHALL Emelia |
Dukla Praha |
|
15/3 |
|
|
|
LEISSNEROVÁ Anežka |
|
4 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Loko Teplice |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
3 |
VOLÁKOVÁ Hana |
Dukla Olomouc |
|
|
11/10 |
|
|
|
VOLÁKOVÁ Hana |
|
6 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
15/12 |
|
|
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
7 |
BRANNÁ Jasmína |
Usk Praha |
|
15/12 |
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
2 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
15/8 |
Tableau d de 8
1 |
PROCHÁZKOVÁ Hana |
Dukla Olomouc |
|
|
|
MIROVSKÁ Eliška |
8 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
15/11 |
|
5 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
|
|
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
4 |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk Praha |
15/11 |
|
3 |
BRANNÁ Jasmína |
Usk Praha |
|
|
|
BRANNÁ Jasmína |
6 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1. Fc Bělá |
15/13 |
|
7 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
|
|
|
MARSHALL Emelia |
2 |
MARSHALL Emelia |
Dukla Praha |
15/11 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
|
|
|
|
|
BRANDNEROVÁ Adéla |
8 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
|
|
5 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K. Vary |
|
|
|
MIROVSKÁ Eliška |
4 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
15/13 |
|
3 |
NĚMCOVÁ Pavla |
Loko K. Vary |
|
|
|
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
6 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
15/4 |
|
7 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1. Fc Bělá |
|
|
|
NOVÁČKOVÁ Dominika |
2 |
|
|
|
Tableau de 16
1 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
9 |
BRANNÁ Jasmína |
Usk Praha |
|
15/2 |
|
|
|
BRANNÁ Jasmína |
8 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
15/14 |
|
5 |
VOLÁKOVÁ Hana |
Dukla Olomouc |
|
|
|
VOLÁKOVÁ Hana |
12 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K. Vary |
15/9 |
|
|
|
|
VOLÁKOVÁ Hana |
13 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
15/9 |
|
|
|
MARSHALL Emelia |
4 |
MARSHALL Emelia |
Dukla Praha |
14/7 |
|
3 |
PROCHÁZKOVÁ Hana |
Dukla Olomouc |
|
|
|
PROCHÁZKOVÁ Hana |
14 |
NĚMCOVÁ Pavla |
Loko K. Vary |
15/5 |
|
|
|
|
LEISSNEROVÁ Anežka |
11 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Loko Teplice |
|
15/13 |
|
|
|
LEISSNEROVÁ Anežka |
6 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
15/14 |
|
7 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1. Fc Bělá |
|
|
|
STEHNEJOVÁ Tereza |
10 |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk Praha |
15/7 |
|
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
15 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
2 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
12/12 |
47 |
60 |
postupující |
2 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
10/12 |
33 |
54 |
postupující |
3 |
PROCHÁZKOVÁ |
Hana |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
9/12 |
17 |
55 |
postupující |
4 |
MARSHALL |
Emelia |
CZE |
DUKLA PRAHA |
9/12 |
9 |
52 |
postupující |
5 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
8/12 |
11 |
47 |
postupující |
6 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
7/12 |
13 |
51 |
postupující |
7 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1. FC BĚLÁ |
6/12 |
-11 |
37 |
postupující |
8 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
5/12 |
-2 |
48 |
postupující |
9 |
BRANNÁ |
Jasmína |
CZE |
USK PRAHA |
5/12 |
-9 |
41 |
postupující |
10 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
CZE |
USK PRAHA |
5/12 |
-12 |
40 |
postupující |
11 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
CZE |
LOKO TEPLICE |
4/12 |
-14 |
37 |
postupující |
12 |
HORNOVÁ |
Barbora |
CZE |
LOKO K. VARY |
3/12 |
-14 |
42 |
postupující |
13 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
1/12 |
-28 |
30 |
postupující |
14 |
NĚMCOVÁ |
Pavla |
CZE |
LOKO K. VARY |
0/12 |
-40 |
20 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
1,000 |
26 |
30 |
postupující |
2 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0,833 |
16 |
28 |
postupující |
3 |
PROCHÁZKOVÁ |
Hana |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0,833 |
12 |
29 |
postupující |
4 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0,667 |
5 |
24 |
postupující |
5 |
MARSHALL |
Emelia |
CZE |
DUKLA PRAHA |
0,667 |
2 |
25 |
postupující |
6 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1. FC BĚLÁ |
0,667 |
-1 |
22 |
postupující |
7 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
CZE |
USK PRAHA |
0,500 |
-2 |
22 |
postupující |
8 |
BRANNÁ |
Jasmína |
CZE |
USK PRAHA |
0,500 |
-4 |
21 |
postupující |
9 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0,333 |
-2 |
22 |
postupující |
9 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
0,333 |
-2 |
22 |
postupující |
11 |
HORNOVÁ |
Barbora |
CZE |
LOKO K. VARY |
0,333 |
-5 |
22 |
postupující |
12 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0,333 |
-8 |
17 |
postupující |
13 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
0,000 |
-16 |
14 |
postupující |
14 |
NĚMCOVÁ |
Pavla |
CZE |
LOKO K. VARY |
0,000 |
-21 |
9 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BRANNÁ Jasmína |
Usk Praha |
|
|
0 |
V |
V |
V |
4 |
2 |
|
3/6 |
-4 |
21 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
26 |
30 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Loko Teplice |
|
3 |
0 |
|
V |
V |
1 |
3 |
|
2/6 |
-8 |
17 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
3 |
0 |
2 |
|
3 |
2 |
4 |
|
0/6 |
-16 |
14 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K. Vary |
|
4 |
3 |
3 |
V |
|
2 |
V |
|
2/6 |
-5 |
22 |
VOLÁKOVÁ Hana |
Dukla Olomouc |
|
V |
0 |
V |
V |
V |
|
4 |
|
4/6 |
5 |
24 |
MARSHALL Emelia |
Dukla Praha |
|
V |
1 |
V |
V |
4 |
V |
|
|
4/6 |
2 |
25 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
|
V |
1 |
V |
4 |
4 |
3 |
|
2/6 |
-2 |
22 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
|
2 |
|
V |
V |
4 |
2 |
4 |
|
2/6 |
-2 |
22 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
V |
3 |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
16 |
28 |
NĚMCOVÁ Pavla |
Loko K. Vary |
|
2 |
1 |
0 |
|
1 |
3 |
2 |
|
0/6 |
-21 |
9 |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk Praha |
|
V |
V |
1 |
V |
|
4 |
2 |
|
3/6 |
-2 |
22 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1. Fc Bělá |
|
V |
V |
1 |
V |
V |
|
1 |
|
4/6 |
-1 |
22 |
PROCHÁZKOVÁ Hana |
Dukla Olomouc |
|
V |
V |
4 |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
12 |
29 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
21 |
30 |
postupující |
2 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.833 |
17 |
26 |
postupující |
3 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
0.833 |
15 |
29 |
postupující |
4 |
MARSHALL |
Emelia |
CZE |
DUKLA PRAHA |
0.833 |
7 |
27 |
postupující |
5 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0.667 |
6 |
23 |
postupující |
6 |
PROCHÁZKOVÁ |
Hana |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0.667 |
5 |
26 |
postupující |
7 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.500 |
0 |
26 |
postupující |
8 |
BRANNÁ |
Jasmína |
CZE |
USK PRAHA |
0.333 |
-5 |
20 |
postupující |
9 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.333 |
-6 |
20 |
postupující |
10 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
CZE |
USK PRAHA |
0.333 |
-10 |
18 |
postupující |
11 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1. FC BĚLÁ |
0.333 |
-10 |
15 |
postupující |
12 |
HORNOVÁ |
Barbora |
CZE |
LOKO K. VARY |
0.167 |
-9 |
20 |
postupující |
13 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
0.167 |
-12 |
16 |
postupující |
14 |
NĚMCOVÁ |
Pavla |
CZE |
LOKO K. VARY |
0.000 |
-19 |
11 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk Praha |
|
|
V |
4 |
V |
1 |
1 |
2 |
|
2/6 |
-10 |
18 |
NĚMCOVÁ Pavla |
Loko K. Vary |
|
4 |
|
1 |
2 |
3 |
0 |
1 |
|
0/6 |
-19 |
11 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1. Fc Bělá |
|
V |
V |
|
3 |
1 |
0 |
1 |
|
2/6 |
-10 |
15 |
BRANNÁ Jasmína |
Usk Praha |
|
4 |
V |
V |
|
1 |
2 |
3 |
|
2/6 |
-5 |
20 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
21 |
30 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
V |
V |
V |
V |
1 |
|
V |
|
5/6 |
17 |
26 |
VOLÁKOVÁ Hana |
Dukla Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
2 |
1 |
|
|
4/6 |
6 |
23 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MARSHALL Emelia |
Dukla Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
2 |
V |
|
5/6 |
7 |
27 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
|
4 |
|
V |
V |
V |
3 |
4 |
|
3/6 |
0 |
26 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Loko Teplice |
|
3 |
4 |
|
V |
1 |
2 |
V |
|
2/6 |
-6 |
20 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
2 |
3 |
2 |
|
3 |
1 |
V |
|
1/6 |
-12 |
16 |
PROCHÁZKOVÁ Hana |
Dukla Olomouc |
|
2 |
4 |
V |
V |
|
V |
V |
|
4/6 |
5 |
26 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
4 |
|
V |
|
5/6 |
15 |
29 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K. Vary |
|
4 |
V |
4 |
3 |
3 |
1 |
|
|
1/6 |
-9 |
20 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 7.3.2015 18:30:00