zpet do kalendare
Teplický kordík 2015 - mini žačky
11/4/2015
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
2 |
KMEČOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO TEPLICE |
3 |
ŠAFRÁNKOVÁ |
Adéla |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
3 |
ŠOLTYSOVÁ |
Berta |
CZE |
FC KARLÍN |
5 |
SVOBODOVÁ |
Ema |
CZE |
LOKO K.VARY |
6 |
DUNDĚROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
7 |
ZÍMOVÁ |
Rozálie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
8 |
PAVLOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO LIBEREC |
9 |
PEŠULOVÁ |
Alexa |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
10 |
ČERNÍKOVÁ |
Lucie |
CZE |
LOKO TEPLICE |
11 |
KOCOURKOVÁ |
Marie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
Eliminace 16
1 |
KMEČOVÁ Aneta |
Loko Teplice |
|
|
|
KMEČOVÁ Aneta |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
KMEČOVÁ Aneta |
9 |
PEŠULOVÁ Alexa |
Loko Plzeň |
|
12/1 |
|
|
|
PAVLOVÁ Aneta |
|
8 |
PAVLOVÁ Aneta |
Loko Liberec |
12/11 |
|
|
|
|
|
|
KMEČOVÁ Aneta |
5 |
ŠOLTYSOVÁ Berta |
Fc Karlín |
|
|
6/3 |
|
|
|
ŠOLTYSOVÁ Berta |
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ŠOLTYSOVÁ Berta |
|
13 |
|
|
|
12/11 |
|
|
|
|
DUNDĚROVÁ Anna |
|
|
4 |
DUNDĚROVÁ Anna |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MIROVSKÁ Eliška |
3 |
SVOBODOVÁ Ema |
Loko K.Vary |
|
|
|
12/9 |
|
|
|
SVOBODOVÁ Ema |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
|
11 |
KOCOURKOVÁ Marie |
Sl.Litoměřice |
|
12/3 |
|
|
|
|
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
|
|
6 |
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
1.Fc Bělá |
12/2 |
|
|
|
|
|
|
|
MIROVSKÁ Eliška |
7 |
ZÍMOVÁ Rozálie |
Sl.Litoměřice |
|
|
12/7 |
|
|
|
ZÍMOVÁ Rozálie |
|
10 |
ČERNÍKOVÁ Lucie |
Loko Teplice |
12/7 |
|
|
|
|
|
MIROVSKÁ Eliška |
15 |
|
|
|
12/1 |
|
|
|
MIROVSKÁ Eliška |
2 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KMEČOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO TEPLICE |
9/9 |
25 |
43 |
postupující |
2 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
9/9 |
22 |
45 |
postupující |
3 |
SVOBODOVÁ |
Ema |
CZE |
LOKO K.VARY |
8/10 |
17 |
48 |
postupující |
4 |
DUNDĚROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
5/9 |
6 |
37 |
postupující |
5 |
ŠOLTYSOVÁ |
Berta |
CZE |
FC KARLÍN |
5/9 |
2 |
33 |
postupující |
6 |
ŠAFRÁNKOVÁ |
Adéla |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
4/8 |
7 |
29 |
postupující |
7 |
ZÍMOVÁ |
Rozálie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
4/9 |
1 |
36 |
postupující |
8 |
PAVLOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO LIBEREC |
2/9 |
-17 |
24 |
postupující |
9 |
PEŠULOVÁ |
Alexa |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
2/10 |
-26 |
20 |
postupující |
10 |
ČERNÍKOVÁ |
Lucie |
CZE |
LOKO TEPLICE |
1/9 |
-15 |
26 |
postupující |
11 |
KOCOURKOVÁ |
Marie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
1/9 |
-22 |
22 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KMEČOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO TEPLICE |
1.000 |
25 |
43 |
postupující |
2 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
1.000 |
22 |
45 |
postupující |
3 |
SVOBODOVÁ |
Ema |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.800 |
17 |
48 |
postupující |
4 |
DUNDĚROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
0.556 |
6 |
37 |
postupující |
5 |
ŠOLTYSOVÁ |
Berta |
CZE |
FC KARLÍN |
0.556 |
2 |
33 |
postupující |
6 |
ŠAFRÁNKOVÁ |
Adéla |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.500 |
7 |
29 |
postupující |
7 |
ZÍMOVÁ |
Rozálie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.444 |
1 |
36 |
postupující |
8 |
PAVLOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.222 |
-17 |
24 |
postupující |
9 |
PEŠULOVÁ |
Alexa |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.200 |
-26 |
20 |
postupující |
10 |
ČERNÍKOVÁ |
Lucie |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.111 |
-15 |
26 |
postupující |
11 |
KOCOURKOVÁ |
Marie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.111 |
-22 |
22 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ČERNÍKOVÁ Lucie |
Loko Teplice |
|
|
3 |
3 |
4 |
2 |
|
0/4 |
-8 |
12 |
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
1.Fc Bělá |
|
V |
|
V |
0 |
3 |
|
2/4 |
1 |
13 |
ZÍMOVÁ Rozálie |
Sl.Litoměřice |
|
V |
3 |
|
V |
3 |
|
2/4 |
-1 |
16 |
ŠOLTYSOVÁ Berta |
Fc Karlín |
|
V |
V1 |
4 |
|
2 |
|
2/4 |
-2 |
12 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
|
4/4 |
10 |
20 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOCOURKOVÁ Marie |
Sl.Litoměřice |
|
|
3 |
V |
1 |
4 |
2 |
|
1/5 |
-9 |
15 |
PEŠULOVÁ Alexa |
Loko Plzeň |
|
V |
|
V |
2 |
0 |
0 |
|
2/5 |
-9 |
12 |
PAVLOVÁ Aneta |
Loko Liberec |
|
4 |
3 |
|
2 |
1 |
3 |
|
0/5 |
-12 |
13 |
DUNDĚROVÁ Anna |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
3 |
3 |
|
3/5 |
6 |
21 |
KMEČOVÁ Aneta |
Loko Teplice |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
13 |
25 |
SVOBODOVÁ Ema |
Loko K.Vary |
|
V |
V |
V |
V |
4 |
|
|
4/5 |
11 |
24 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
1.000 |
12 |
25 |
postupující |
2 |
KMEČOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO TEPLICE |
1.000 |
12 |
18 |
postupující |
3 |
SVOBODOVÁ |
Ema |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.800 |
6 |
24 |
postupující |
4 |
ŠOLTYSOVÁ |
Berta |
CZE |
FC KARLÍN |
0.600 |
4 |
21 |
postupující |
5 |
ŠAFRÁNKOVÁ |
Adéla |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.500 |
6 |
16 |
postupující |
6 |
DUNDĚROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
0 |
16 |
postupující |
7 |
PAVLOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.500 |
-5 |
11 |
postupující |
8 |
ZÍMOVÁ |
Rozálie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.400 |
2 |
20 |
postupující |
9 |
ČERNÍKOVÁ |
Lucie |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.200 |
-7 |
14 |
postupující |
10 |
KOCOURKOVÁ |
Marie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.000 |
-13 |
7 |
postupující |
11 |
PEŠULOVÁ |
Alexa |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.000 |
-17 |
8 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZÍMOVÁ Rozálie |
Sl.Litoměřice |
|
|
4 |
2 |
4 |
V |
V |
|
2/5 |
2 |
20 |
SVOBODOVÁ Ema |
Loko K.Vary |
|
V |
|
4 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
6 |
24 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
ŠOLTYSOVÁ Berta |
Fc Karlín |
|
V |
3 |
3 |
|
V |
V |
|
3/5 |
4 |
21 |
PEŠULOVÁ Alexa |
Loko Plzeň |
|
1 |
3 |
2 |
1 |
|
1 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
ČERNÍKOVÁ Lucie |
Loko Teplice |
|
2 |
3 |
2 |
2 |
V |
|
|
1/5 |
-7 |
14 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOCOURKOVÁ Marie |
Sl.Litoměřice |
|
|
2 |
1 |
2 |
2 |
|
0/4 |
-13 |
7 |
KMEČOVÁ Aneta |
Loko Teplice |
|
V |
|
V3 |
V |
V |
|
4/4 |
12 |
18 |
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
1.Fc Bělá |
|
V |
2 |
|
V |
4 |
|
2/4 |
6 |
16 |
PAVLOVÁ Aneta |
Loko Liberec |
|
V |
0 |
1 |
|
V |
|
2/4 |
-5 |
11 |
DUNDĚROVÁ Anna |
Sc Praha |
|
V |
2 |
V |
4 |
|
|
2/4 |
0 |
16 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BABOROVÁ |
Zlata |
CZE |
|
2 |
1 |
2 |
BIEBL |
Karel |
CZE |
|
0 |
0 |
1 |
CIMPA |
Miroslav |
CZE |
|
0 |
0 |
1 |
LÍSKOVEC |
Petr |
CZE |
|
0 |
1 |
0 |
OPLT |
Matěj |
CZE |
|
2 |
1 |
3 |
zpet do kalendare