zpet do kalendare
Turnaj Lázeňská oplatka - mladší žáci
1. ročník
21.2.2015
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
2 |
ZHÁŇAL |
Petr Jan |
CZE |
D.PRAHA |
3 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
3 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
5 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
6 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
7 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
8 |
FRANTA |
Ondřej |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
9 |
STEMPL |
Jan |
CZE |
S.DEJVICE |
10 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
11 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
12 |
KADIDLO |
Daniel |
CZE |
S.DEJVICE |
13 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
14 |
MAŠATA |
Vojtěch |
CZE |
LOKO K.VARY |
15 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
16 |
PEICHEL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
17 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
18 |
NOVÁK |
Martin |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
19 |
ŠŤASTNÝ |
Kristián |
CZE |
LOKO K.VARY |
20 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
21 |
PALUSKA |
Ondřej |
CZE |
SC PRAHA |
22 |
MACHEK |
Krištof |
CZE |
S.DEJVICE |
23 |
PROCHÁZKA |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
24 |
STIRBER |
Sebastián |
CZE |
SC PRAHA |
25 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
26 |
POHOŘÁLEK |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
27 |
VOLÁK |
Michael |
CZE |
D.OLOMOUC |
28 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
29 |
ŠTRBA |
Marian |
CZE |
FC KARLÍN |
30 |
KNOP |
Matěj |
CZE |
D.PRAHA |
31 |
VESELÝ |
Vojtěch |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
32 |
PAŘÍZEK |
Adam Tobiáš |
CZE |
D.PRAHA |
33 |
DOSTÁL |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
34 |
ŠTICHA |
Tadeáš |
CZE |
SC BYSTŘICE |
35 |
ZACH |
Jonáš |
CZE |
D.PRAHA |
36 |
ZEMAN |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
37 |
BULÍŘ |
Pavel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
38 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
LOKO LIBEREC |
39 |
BÓR |
Karel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
Čtvrt finale
1 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
|
|
LENZ Jiří |
8 |
LENZ Jiří |
Loko Teplice |
15/11 |
|
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
5 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
4/3 |
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
|
4 |
FRANTA Ondřej |
S.S.Uh.Hrad. |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
3 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
|
15/12 |
|
|
|
POHNAN Kryštof |
|
6 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
15/14 |
|
|
|
|
|
ZHÁŇAL Petr Jan |
7 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
15/11 |
|
|
|
ZHÁŇAL Petr Jan |
2 |
ZHÁŇAL Petr Jan |
D.Praha |
15/9 |
Tableau g
1 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
8 |
KADIDLO Daniel |
S.Dejvice |
15/6 |
|
5 |
STEMPL Jan |
S.Dejvice |
|
|
|
LENZ Jiří |
4 |
LENZ Jiří |
Loko Teplice |
15/10 |
|
3 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
|
|
COUFAL František |
6 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
15/8 |
|
7 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
|
|
|
RANDÁK Richard |
2 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
15/14 |
Tableaux e-f de 16
1 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
|
|
|
PHAM Daniel |
16 |
STIRBER Sebastián |
Sc Praha |
15/9 |
|
|
|
|
KADIDLO Daniel |
9 |
ŠŤASTNÝ Kristián |
Loko K.Vary |
|
15/11 |
|
|
|
KADIDLO Daniel |
8 |
KADIDLO Daniel |
S.Dejvice |
15/11 |
|
5 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
|
|
|
PEICHEL Šimon |
12 |
PEICHEL Šimon |
S.Dejvice |
15/8 |
|
|
|
|
LANDOVSKÝ Matyáš |
13 |
PALUSKA Ondřej |
Sc Praha |
|
15/12 |
|
|
|
LANDOVSKÝ Matyáš |
4 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
15/10 |
|
3 |
STEMPL Jan |
S.Dejvice |
|
|
|
STEMPL Jan |
14 |
MACHEK Krištof |
S.Dejvice |
15/10 |
|
|
|
|
STEMPL Jan |
11 |
JANSA Martin |
Sc Praha |
|
15/9 |
|
|
|
ŠTĚPÁN Petr |
6 |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
15/10 |
|
7 |
NOVÁK Martin |
1.Fc Bělá |
|
|
|
DOŠEK Jiří |
10 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
15/11 |
|
|
|
|
DOŠEK Jiří |
15 |
PROCHÁZKA Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
9/7 |
|
|
|
MAŠATA Vojtěch |
2 |
MAŠATA Vojtěch |
Loko K.Vary |
15/5 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
STIRBER Sebastián |
Sc Praha |
|
|
|
STIRBER Sebastián |
16 |
KULHÁNEK Štěpán |
Sc Praha |
14/11 |
|
9 |
JURÁŇ Jiří |
Loko Teplice |
|
|
|
PALUSKA Ondřej |
8 |
PALUSKA Ondřej |
Sc Praha |
15/12 |
|
5 |
KNOP Matěj |
D.Praha |
|
|
|
JANSA Martin |
12 |
JANSA Martin |
Sc Praha |
15/14 |
|
13 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
DOŠEK Jiří |
4 |
VESELÝ Vojtěch |
1.Fc Bělá |
12/11 |
|
3 |
PAŘÍZEK Adam Tobiáš |
D.Praha |
|
|
|
ŠŤASTNÝ Kristián |
14 |
ŠŤASTNÝ Kristián |
Loko K.Vary |
15/10 |
|
11 |
VOLÁK Michael |
D.Olomouc |
|
|
|
MACHEK Krištof |
6 |
MACHEK Krištof |
S.Dejvice |
15/10 |
|
7 |
ŠTRBA Marian |
Fc Karlín |
|
|
|
PEICHEL Šimon |
10 |
PEICHEL Šimon |
S.Dejvice |
15/9 |
|
15 |
POHOŘÁLEK David |
Loko Teplice |
|
|
|
PROCHÁZKA Ondřej |
2 |
PROCHÁZKA Ondřej |
1.Fc Bělá |
15/9 |
Tableau de 64
1 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
33 |
ŠTICHA Tadeáš |
Sc Bystřice |
|
15/5 |
|
|
|
STIRBER Sebastián |
|
32 |
STIRBER Sebastián |
Sc Praha |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
17 |
NOVÁK Martin |
1.Fc Bělá |
|
|
15/10 |
|
|
|
NOVÁK Martin |
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOVÁK Martin |
|
49 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
|
KULHÁNEK Štěpán |
|
|
16 |
KULHÁNEK Štěpán |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FRANTA Ondřej |
9 |
MAŠATA Vojtěch |
Loko K.Vary |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
MAŠATA Vojtěch |
|
|
56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MAŠATA Vojtěch |
|
41 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
JURÁŇ Jiří |
|
|
24 |
JURÁŇ Jiří |
Loko Teplice |
|
|
|
|
|
|
|
|
FRANTA Ondřej |
25 |
PALUSKA Ondřej |
Sc Praha |
|
|
15/11 |
|
|
|
PALUSKA Ondřej |
|
40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
FRANTA Ondřej |
57 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
FRANTA Ondřej |
8 |
FRANTA Ondřej |
S.S.Uh.Hrad. |
|
|
5 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
|
|
|
PHAM Daniel |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
PHAM Daniel |
37 |
BULÍŘ Pavel |
Loko Liberec |
|
15/10 |
|
|
|
KNOP Matěj |
|
28 |
KNOP Matěj |
D.Praha |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
LENZ Jiří |
21 |
JANSA Martin |
Sc Praha |
|
|
15/13 |
|
|
|
JANSA Martin |
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LENZ Jiří |
|
53 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
|
LENZ Jiří |
|
|
12 |
LENZ Jiří |
Loko Teplice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZHÁŇAL Petr Jan |
13 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
DOŠEK Jiří |
|
|
52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KADIDLO Daniel |
|
45 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
|
KADIDLO Daniel |
|
|
20 |
KADIDLO Daniel |
S.Dejvice |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZHÁŇAL Petr Jan |
29 |
VESELÝ Vojtěch |
1.Fc Bělá |
|
|
15/10 |
|
|
|
VESELÝ Vojtěch |
|
36 |
ZEMAN Marek |
Sc Praha |
15/2 |
|
|
|
|
|
ZHÁŇAL Petr Jan |
61 |
|
|
|
15/3 |
|
|
|
ZHÁŇAL Petr Jan |
4 |
ZHÁŇAL Petr Jan |
D.Praha |
|
|
3 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
|
|
KLAUS Robert |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
KLAUS Robert |
35 |
PAŘÍZEK Adam Tobiáš |
D.Praha |
|
15/2 |
|
|
|
PAŘÍZEK Adam Tobiáš |
|
30 |
DOSTÁL Jan |
Sc Praha |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
KLAUS Robert |
19 |
ŠŤASTNÝ Kristián |
Loko K.Vary |
|
|
15/13 |
|
|
|
ŠŤASTNÝ Kristián |
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JŮN Tadeáš |
|
51 |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
|
JŮN Tadeáš |
|
|
14 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KLAUS Robert |
11 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
LANDOVSKÝ Matyáš |
|
|
54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LANDOVSKÝ Matyáš |
|
43 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
VOLÁK Michael |
|
|
22 |
VOLÁK Michael |
D.Olomouc |
|
|
|
|
|
|
|
|
COUFAL František |
27 |
MACHEK Krištof |
S.Dejvice |
|
|
15/4 |
|
|
|
MACHEK Krištof |
|
38 |
NOVOTNÝ Šimon |
Loko Liberec |
15/7 |
|
|
|
|
|
COUFAL František |
59 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
COUFAL František |
6 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
|
7 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
|
|
POHNAN Kryštof |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
POHNAN Kryštof |
39 |
BÓR Karel |
Loko Liberec |
|
15/9 |
|
|
|
ŠTRBA Marian |
|
26 |
ŠTRBA Marian |
Fc Karlín |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
POHNAN Kryštof |
23 |
PEICHEL Šimon |
S.Dejvice |
|
|
15/2 |
|
|
|
PEICHEL Šimon |
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STEMPL Jan |
|
55 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
|
STEMPL Jan |
|
|
10 |
STEMPL Jan |
S.Dejvice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
POHNAN Kryštof |
15 |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
ŠTĚPÁN Petr |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ŠTĚPÁN Petr |
|
47 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
|
POHOŘÁLEK David |
|
|
18 |
POHOŘÁLEK David |
Loko Teplice |
|
|
|
|
|
|
|
|
RANDÁK Richard |
31 |
PROCHÁZKA Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
|
15/13 |
|
|
|
PROCHÁZKA Ondřej |
|
34 |
ZACH Jonáš |
D.Praha |
15/7 |
|
|
|
|
|
RANDÁK Richard |
63 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
RANDÁK Richard |
2 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
11/11 |
44 |
55 |
postupující |
2 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
10/10 |
31 |
44 |
postupující |
3 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
11/12 |
37 |
59 |
postupující |
4 |
ZHÁŇAL |
Petr Jan |
CZE |
D.PRAHA |
10/11 |
34 |
53 |
postupující |
5 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
9/10 |
28 |
46 |
postupující |
6 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
10/12 |
30 |
57 |
postupující |
7 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
10/12 |
26 |
57 |
postupující |
8 |
FRANTA |
Ondřej |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
9/11 |
24 |
49 |
postupující |
9 |
MAŠATA |
Vojtěch |
CZE |
LOKO K.VARY |
9/11 |
23 |
50 |
postupující |
10 |
STEMPL |
Jan |
CZE |
S.DEJVICE |
9/12 |
19 |
51 |
postupující |
11 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
8/11 |
15 |
43 |
postupující |
12 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
7/10 |
19 |
33 |
postupující |
13 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
7/11 |
11 |
43 |
postupující |
14 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
7/11 |
6 |
39 |
postupující |
15 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
6/10 |
12 |
40 |
postupující |
16 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
6/10 |
5 |
36 |
postupující |
17 |
NOVÁK |
Martin |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
7/12 |
12 |
49 |
postupující |
18 |
POHOŘÁLEK |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
7/12 |
3 |
42 |
postupující |
19 |
ŠŤASTNÝ |
Kristián |
CZE |
LOKO K.VARY |
6/11 |
12 |
48 |
postupující |
20 |
KADIDLO |
Daniel |
CZE |
S.DEJVICE |
6/11 |
5 |
40 |
postupující |
21 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
6/11 |
-6 |
31 |
postupující |
22 |
VOLÁK |
Michael |
CZE |
D.OLOMOUC |
5/11 |
-1 |
39 |
postupující |
23 |
PEICHEL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
5/11 |
-2 |
39 |
postupující |
24 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
5/12 |
0 |
42 |
postupující |
25 |
PALUSKA |
Ondřej |
CZE |
SC PRAHA |
4/10 |
-1 |
34 |
postupující |
26 |
ŠTRBA |
Marian |
CZE |
FC KARLÍN |
4/11 |
-7 |
38 |
postupující |
27 |
MACHEK |
Krištof |
CZE |
S.DEJVICE |
4/12 |
-15 |
32 |
postupující |
28 |
KNOP |
Matěj |
CZE |
D.PRAHA |
3/11 |
-10 |
34 |
postupující |
29 |
VESELÝ |
Vojtěch |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
3/11 |
-18 |
25 |
postupující |
30 |
DOSTÁL |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
3/12 |
-29 |
26 |
postupující |
31 |
PROCHÁZKA |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
2/10 |
-14 |
20 |
postupující |
32 |
STIRBER |
Sebastián |
CZE |
SC PRAHA |
2/10 |
-20 |
22 |
postupující |
33 |
ŠTICHA |
Tadeáš |
CZE |
SC BYSTŘICE |
2/12 |
-36 |
19 |
postupující |
34 |
ZACH |
Jonáš |
CZE |
D.PRAHA |
1/10 |
-37 |
12 |
postupující |
35 |
PAŘÍZEK |
Adam Tobiáš |
CZE |
D.PRAHA |
1/11 |
-28 |
19 |
postupující |
36 |
ZEMAN |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
1/11 |
-33 |
16 |
postupující |
37 |
BULÍŘ |
Pavel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0/12 |
-45 |
15 |
postupující |
38 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0/11 |
-45 |
10 |
postupující |
39 |
BÓR |
Karel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0/12 |
-49 |
11 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
1,000 |
44 |
55 |
postupující |
2 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
1,000 |
31 |
44 |
postupující |
3 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
0,917 |
37 |
59 |
postupující |
4 |
ZHÁŇAL |
Petr Jan |
CZE |
D.PRAHA |
0,909 |
34 |
53 |
postupující |
5 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0,900 |
28 |
46 |
postupující |
6 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0,833 |
30 |
57 |
postupující |
7 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
0,833 |
26 |
57 |
postupující |
8 |
FRANTA |
Ondřej |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0,818 |
24 |
49 |
postupující |
9 |
MAŠATA |
Vojtěch |
CZE |
LOKO K.VARY |
0,818 |
23 |
50 |
postupující |
10 |
STEMPL |
Jan |
CZE |
S.DEJVICE |
0,750 |
19 |
51 |
postupující |
11 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0,727 |
15 |
43 |
postupující |
12 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0,700 |
19 |
33 |
postupující |
13 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0,636 |
11 |
43 |
postupující |
14 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0,636 |
6 |
39 |
postupující |
15 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
0,600 |
12 |
40 |
postupující |
16 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
0,600 |
5 |
36 |
postupující |
17 |
NOVÁK |
Martin |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0,583 |
12 |
49 |
postupující |
18 |
POHOŘÁLEK |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0,583 |
3 |
42 |
postupující |
19 |
ŠŤASTNÝ |
Kristián |
CZE |
LOKO K.VARY |
0,545 |
12 |
48 |
postupující |
20 |
KADIDLO |
Daniel |
CZE |
S.DEJVICE |
0,545 |
5 |
40 |
postupující |
21 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0,545 |
-6 |
31 |
postupující |
22 |
VOLÁK |
Michael |
CZE |
D.OLOMOUC |
0,455 |
-1 |
39 |
postupující |
23 |
PEICHEL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
0,455 |
-2 |
39 |
postupující |
24 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0,417 |
0 |
42 |
postupující |
25 |
PALUSKA |
Ondřej |
CZE |
SC PRAHA |
0,400 |
-1 |
34 |
postupující |
26 |
ŠTRBA |
Marian |
CZE |
FC KARLÍN |
0,364 |
-7 |
38 |
postupující |
27 |
MACHEK |
Krištof |
CZE |
S.DEJVICE |
0,333 |
-15 |
32 |
postupující |
28 |
KNOP |
Matěj |
CZE |
D.PRAHA |
0,273 |
-10 |
34 |
postupující |
29 |
VESELÝ |
Vojtěch |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0,273 |
-18 |
25 |
postupující |
30 |
DOSTÁL |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
0,250 |
-29 |
26 |
postupující |
31 |
PROCHÁZKA |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0,200 |
-14 |
20 |
postupující |
32 |
STIRBER |
Sebastián |
CZE |
SC PRAHA |
0,200 |
-20 |
22 |
postupující |
33 |
ŠTICHA |
Tadeáš |
CZE |
SC BYSTŘICE |
0,167 |
-36 |
19 |
postupující |
34 |
ZACH |
Jonáš |
CZE |
D.PRAHA |
0,100 |
-37 |
12 |
postupující |
35 |
PAŘÍZEK |
Adam Tobiáš |
CZE |
D.PRAHA |
0,091 |
-28 |
19 |
postupující |
36 |
ZEMAN |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
0,091 |
-33 |
16 |
postupující |
37 |
BULÍŘ |
Pavel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-45 |
15 |
postupující |
38 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-45 |
10 |
postupující |
39 |
BÓR |
Karel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-49 |
11 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VOLÁK Michael |
D.Olomouc |
|
|
V |
3 |
2 |
V |
3 |
V |
|
3/6 |
2 |
23 |
ŠTRBA Marian |
Fc Karlín |
|
4 |
|
3 |
4 |
V |
1 |
V |
|
2/6 |
-2 |
22 |
STEMPL Jan |
S.Dejvice |
|
V |
V4 |
|
V |
V |
2 |
V |
|
5/6 |
10 |
26 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
3 |
|
V |
4 |
V |
|
4/6 |
9 |
27 |
PAŘÍZEK Adam Tobiáš |
D.Praha |
|
2 |
3 |
1 |
1 |
|
1 |
V |
|
1/6 |
-13 |
13 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
17 |
30 |
NOVOTNÝ Šimon |
Loko Liberec |
|
0 |
2 |
1 |
1 |
1 |
2 |
|
|
0/6 |
-23 |
7 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
23 |
30 |
ŠTICHA Tadeáš |
Sc Bystřice |
|
0 |
|
4 |
0 |
1 |
0 |
V |
|
1/6 |
-17 |
10 |
ŠŤASTNÝ Kristián |
Loko K.Vary |
|
3 |
V |
|
V |
V |
4 |
V |
|
4/6 |
9 |
27 |
POHOŘÁLEK David |
Loko Teplice |
|
2 |
V |
0 |
|
1 |
V |
V |
|
3/6 |
0 |
18 |
KADIDLO Daniel |
S.Dejvice |
|
0 |
V |
2 |
V |
|
V |
V |
|
4/6 |
4 |
22 |
NOVÁK Martin |
1.Fc Bělá |
|
2 |
V |
V |
2 |
3 |
|
V |
|
3/6 |
3 |
22 |
BULÍŘ Pavel |
Loko Liberec |
|
0 |
2 |
2 |
1 |
3 |
0 |
|
|
0/6 |
-22 |
8 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
|
4 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
17 |
29 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
|
V |
|
V |
V |
0 |
V |
V |
|
5/6 |
14 |
25 |
MACHEK Krištof |
S.Dejvice |
|
1 |
0 |
|
V |
1 |
V |
1 |
|
2/6 |
-10 |
13 |
DOSTÁL Jan |
Sc Praha |
|
2 |
0 |
2 |
|
1 |
V |
V |
|
2/6 |
-11 |
15 |
FRANTA Ondřej |
S.S.Uh.Hrad. |
|
2 |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
17 |
27 |
BÓR Karel |
Loko Liberec |
|
0 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
1 |
|
0/6 |
-25 |
5 |
JURÁŇ Jiří |
Loko Teplice |
|
2 |
1 |
V |
4 |
3 |
V |
|
|
2/6 |
-2 |
20 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PALUSKA Ondřej |
Sc Praha |
|
|
V |
1 |
3 |
3 |
3 |
|
1/5 |
-7 |
15 |
JANSA Martin |
Sc Praha |
|
2 |
|
2 |
V2 |
V2 |
V |
|
3/5 |
-2 |
13 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
|
V |
V |
|
V |
V3 |
V |
|
5/5 |
18 |
23 |
VESELÝ Vojtěch |
1.Fc Bělá |
|
V |
0 |
1 |
|
0 |
0 |
|
1/5 |
-14 |
6 |
LENZ Jiří |
Loko Teplice |
|
V |
1 |
1 |
V |
|
V |
|
3/5 |
8 |
17 |
KNOP Matěj |
D.Praha |
|
V |
4 |
0 |
V |
1 |
|
|
2/5 |
-3 |
15 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STIRBER Sebastián |
Sc Praha |
|
|
2 |
3 |
V |
0 |
1 |
|
1/5 |
-11 |
11 |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
|
V |
|
4 |
V |
3 |
V |
|
3/5 |
6 |
22 |
MAŠATA Vojtěch |
Loko K.Vary |
|
V |
V |
|
V |
2 |
V |
|
4/5 |
8 |
22 |
ZACH Jonáš |
D.Praha |
|
2 |
1 |
1 |
|
1 |
1 |
|
0/5 |
-19 |
6 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
17 |
25 |
PEICHEL Šimon |
S.Dejvice |
|
V |
3 |
1 |
V |
2 |
|
|
2/5 |
-1 |
16 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KULHÁNEK Štěpán |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
2 |
2 |
V2 |
|
3/5 |
3 |
16 |
ZEMAN Marek |
Sc Praha |
|
2 |
|
1 |
0 |
0 |
1 |
|
0/5 |
-20 |
4 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
|
0 |
V4 |
|
3 |
2 |
V4 |
|
2/5 |
-5 |
13 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
V4 |
|
0 |
V |
|
4/5 |
5 |
19 |
ZHÁŇAL Petr Jan |
D.Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
21 |
25 |
PROCHÁZKA Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
1 |
V |
3 |
4 |
0 |
|
|
1/5 |
-4 |
13 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
1.000 |
21 |
30 |
postupující |
2 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
21 |
25 |
postupující |
3 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
20 |
30 |
postupující |
4 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
1.000 |
13 |
21 |
postupující |
5 |
MAŠATA |
Vojtěch |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.833 |
15 |
28 |
postupující |
6 |
ZHÁŇAL |
Petr Jan |
CZE |
D.PRAHA |
0.833 |
13 |
28 |
postupující |
7 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.833 |
11 |
26 |
postupující |
8 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.800 |
11 |
21 |
postupující |
9 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.800 |
11 |
16 |
postupující |
10 |
FRANTA |
Ondřej |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.800 |
7 |
22 |
postupující |
11 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
0.667 |
9 |
27 |
postupující |
11 |
NOVÁK |
Martin |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.667 |
9 |
27 |
postupující |
13 |
STEMPL |
Jan |
CZE |
S.DEJVICE |
0.667 |
9 |
25 |
postupující |
14 |
POHOŘÁLEK |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.667 |
3 |
24 |
postupující |
15 |
PALUSKA |
Ondřej |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
6 |
19 |
postupující |
16 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
6 |
18 |
postupující |
17 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
2 |
20 |
postupující |
18 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.600 |
1 |
18 |
postupující |
19 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.500 |
6 |
24 |
postupující |
20 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.500 |
2 |
22 |
postupující |
21 |
PEICHEL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
0.500 |
-1 |
23 |
postupující |
22 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
-4 |
18 |
postupující |
23 |
ŠŤASTNÝ |
Kristián |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.400 |
3 |
21 |
postupující |
24 |
KADIDLO |
Daniel |
CZE |
S.DEJVICE |
0.400 |
1 |
18 |
postupující |
25 |
VOLÁK |
Michael |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.400 |
-3 |
16 |
postupující |
26 |
ŠTRBA |
Marian |
CZE |
FC KARLÍN |
0.400 |
-5 |
16 |
postupující |
27 |
VESELÝ |
Vojtěch |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.333 |
-4 |
19 |
postupující |
28 |
MACHEK |
Krištof |
CZE |
S.DEJVICE |
0.333 |
-5 |
19 |
postupující |
29 |
STIRBER |
Sebastián |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-9 |
11 |
postupující |
30 |
PROCHÁZKA |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.200 |
-10 |
7 |
postupující |
31 |
ZACH |
Jonáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.200 |
-18 |
6 |
postupující |
32 |
KNOP |
Matěj |
CZE |
D.PRAHA |
0.167 |
-7 |
19 |
postupující |
33 |
ZEMAN |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
0.167 |
-13 |
12 |
postupující |
34 |
DOSTÁL |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
0.167 |
-18 |
11 |
postupující |
35 |
ŠTICHA |
Tadeáš |
CZE |
SC BYSTŘICE |
0.167 |
-19 |
9 |
postupující |
36 |
PAŘÍZEK |
Adam Tobiáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.000 |
-15 |
6 |
postupující |
37 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.000 |
-22 |
3 |
postupující |
38 |
BULÍŘ |
Pavel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.000 |
-23 |
7 |
postupující |
39 |
BÓR |
Karel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.000 |
-24 |
6 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JANSA Martin |
Sc Praha |
|
|
1 |
1 |
V |
2 |
V4 |
V |
|
3/6 |
-4 |
18 |
POHOŘÁLEK David |
Loko Teplice |
|
V |
|
V |
V |
1 |
V |
3 |
|
4/6 |
3 |
24 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
V |
4 |
|
V |
3 |
V |
2 |
|
3/6 |
6 |
24 |
DOSTÁL Jan |
Sc Praha |
|
1 |
2 |
1 |
|
0 |
2 |
V |
|
1/6 |
-18 |
11 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
21 |
30 |
KNOP Matěj |
D.Praha |
|
3 |
4 |
1 |
V |
2 |
|
4 |
|
1/6 |
-7 |
19 |
PEICHEL Šimon |
S.Dejvice |
|
3 |
V |
V |
4 |
1 |
V |
|
|
3/6 |
-1 |
23 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
21 |
25 |
KULHÁNEK Štěpán |
Sc Praha |
|
2 |
|
3 |
V |
V |
V |
|
3/5 |
2 |
20 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
|
2 |
V4 |
|
V |
2 |
V |
|
3/5 |
1 |
18 |
VOLÁK Michael |
D.Olomouc |
|
0 |
2 |
4 |
|
V |
V |
|
2/5 |
-3 |
16 |
KADIDLO Daniel |
S.Dejvice |
|
0 |
4 |
V |
4 |
|
V |
|
2/5 |
1 |
18 |
NOVOTNÝ Šimon |
Loko Liberec |
|
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
|
|
0/5 |
-22 |
3 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STEMPL Jan |
S.Dejvice |
|
|
1 |
V |
V |
V |
V |
4 |
|
4/6 |
9 |
25 |
MAŠATA Vojtěch |
Loko K.Vary |
|
V |
|
V |
V |
V |
3 |
V |
|
5/6 |
15 |
28 |
ŠTICHA Tadeáš |
Sc Bystřice |
|
0 |
1 |
|
1 |
V |
1 |
1 |
|
1/6 |
-19 |
9 |
VESELÝ Vojtěch |
1.Fc Bělá |
|
3 |
2 |
V |
|
V |
3 |
1 |
|
2/6 |
-4 |
19 |
BULÍŘ Pavel |
Loko Liberec |
|
0 |
0 |
3 |
2 |
|
0 |
2 |
|
0/6 |
-23 |
7 |
ZHÁŇAL Petr Jan |
D.Praha |
|
3 |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/6 |
13 |
28 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
V |
4 |
V |
V |
V |
3 |
|
|
4/6 |
9 |
27 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZEMAN Marek |
Sc Praha |
|
|
2 |
V |
0 |
0 |
2 |
3 |
|
1/6 |
-13 |
12 |
NOVÁK Martin |
1.Fc Bělá |
|
V |
|
V |
3 |
4 |
V |
V |
|
4/6 |
9 |
27 |
BÓR Karel |
Loko Liberec |
|
2 |
0 |
|
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0/6 |
-24 |
6 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
20 |
30 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
|
V4 |
V |
V |
3 |
|
V |
V4 |
|
5/6 |
11 |
26 |
MACHEK Krištof |
S.Dejvice |
|
V4 |
4 |
V |
2 |
1 |
|
3 |
|
2/6 |
-5 |
19 |
JURÁŇ Jiří |
Loko Teplice |
|
V |
2 |
V |
2 |
3 |
V |
|
|
3/6 |
2 |
22 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PROCHÁZKA Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
|
2 |
1 |
V2 |
1 |
1 |
|
1/5 |
-10 |
7 |
ŠTRBA Marian |
Fc Karlín |
|
V |
|
3 |
V |
1 |
2 |
|
2/5 |
-5 |
16 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
|
V |
V |
|
V |
V2 |
V4 |
|
5/5 |
13 |
21 |
PAŘÍZEK Adam Tobiáš |
D.Praha |
|
0 |
4 |
1 |
|
0 |
1 |
|
0/5 |
-15 |
6 |
LENZ Jiří |
Loko Teplice |
|
V2 |
V |
0 |
V4 |
|
V |
|
4/5 |
11 |
16 |
PALUSKA Ondřej |
Sc Praha |
|
V |
V |
3 |
V |
1 |
|
|
3/5 |
6 |
19 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STIRBER Sebastián |
Sc Praha |
|
|
1 |
2 |
V |
2 |
1 |
|
1/5 |
-9 |
11 |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
|
V |
|
4 |
V |
V2 |
2 |
|
3/5 |
6 |
18 |
FRANTA Ondřej |
S.S.Uh.Hrad. |
|
V |
V |
|
V |
2 |
V |
|
4/5 |
7 |
22 |
ZACH Jonáš |
D.Praha |
|
0 |
0 |
0 |
|
1 |
V |
|
1/5 |
-18 |
6 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
|
V |
1 |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
11 |
21 |
ŠŤASTNÝ Kristián |
Loko K.Vary |
|
V |
V |
4 |
4 |
3 |
|
|
2/5 |
3 |
21 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
AMLEROVÁ |
|
CZE |
|
2 |
13 |
1 |
BABOROVÁ |
|
CZE |
|
2 |
11 |
1 |
BIEBL |
|
CZE |
|
2 |
5 |
1 |
BRABEC |
|
CZE |
|
0 |
2 |
0 |
KULT |
|
CZE |
|
2 |
12 |
2 |
NEVOSADOVÁ |
|
CZE |
|
2 |
12 |
1 |
VALC |
|
CZE |
|
2 |
4 |
0 |
Document Engarde - 23.2.2015 10:58:26