zpet do kalendare
Turnaj Lázeňská oplatka - mladší žačky
1. ročník
22.2.2015
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
2 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
5 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
6 |
PROCHÁZKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
7 |
HAVLÍNOVÁ |
Tereza |
CZE |
SC PRAHA |
8 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
9 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
CZE |
USK PRAHA |
10 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
CZE |
LOKO TEPLICE |
11 |
HORNOVÁ |
Barbora |
CZE |
LOKO K.VARY |
12 |
ZATLOUKALOVÁ |
Lucie |
CZE |
D.OLOMOUC |
13 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
14 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
15 |
DE VINCENZO |
Francesca |
CZE |
SC PRAHA |
16 |
DUNDĚROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
17 |
PAVLOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO LIBEREC |
Čtvrt finale
1 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
8 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
15/8 |
|
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
5 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
15/4 |
|
|
|
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
|
4 |
HAVLÍNOVÁ Tereza |
Sc Praha |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
3 |
VOLÁKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
|
15/13 |
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
|
6 |
BIELESZOVÁ Veronika |
Sc Praha |
15/5 |
|
|
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
7 |
PROCHÁZKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
15/2 |
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
2 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
15/10 |
Tableau g
1 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
|
|
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
8 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K.Vary |
15/11 |
|
5 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Loko Teplice |
|
|
|
BRANDNEROVÁ Adéla |
4 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
15/7 |
|
3 |
PROCHÁZKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
|
|
PROCHÁZKOVÁ Hana |
6 |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk Praha |
15/10 |
|
7 |
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
D.Olomouc |
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
2 |
BIELESZOVÁ Veronika |
Sc Praha |
15/7 |
Tableaux e-f de 16
1 |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk Praha |
|
|
|
STEHNEJOVÁ Tereza |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
STEHNEJOVÁ Tereza |
9 |
|
|
|
12/4 |
|
|
|
DUNDĚROVÁ Anna |
8 |
DUNDĚROVÁ Anna |
Sc Praha |
|
|
5 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1.Fc Bělá |
|
|
|
NOVÁČKOVÁ Dominika |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
HORNOVÁ Barbora |
13 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
HORNOVÁ Barbora |
4 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K.Vary |
|
|
3 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
|
|
MIROVSKÁ Eliška |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
11 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
6 |
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
D.Olomouc |
|
|
7 |
DE VINCENZO Francesca |
Sc Praha |
|
|
|
DE VINCENZO Francesca |
10 |
PAVLOVÁ Aneta |
Loko Liberec |
15/6 |
|
|
|
|
LEISSNEROVÁ Anežka |
15 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
LEISSNEROVÁ Anežka |
2 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Loko Teplice |
|
Tableau de 32
1 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
17 |
DUNDĚROVÁ Anna |
Sc Praha |
|
15/0 |
|
|
|
DUNDĚROVÁ Anna |
|
16 |
PAVLOVÁ Aneta |
Loko Liberec |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
9 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
|
|
15/6 |
|
|
|
BRANDNEROVÁ Adéla |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
BRANDNEROVÁ Adéla |
25 |
|
|
|
11/10 |
|
|
|
STEHNEJOVÁ Tereza |
8 |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk Praha |
|
|
5 |
BIELESZOVÁ Veronika |
Sc Praha |
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
21 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
HORNOVÁ Barbora |
|
12 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K.Vary |
|
|
|
|
|
|
|
VOLÁKOVÁ Hana |
13 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1.Fc Bělá |
|
|
15/11 |
|
|
|
NOVÁČKOVÁ Dominika |
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
VOLÁKOVÁ Hana |
29 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
VOLÁKOVÁ Hana |
4 |
VOLÁKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
|
3 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
19 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
|
14 |
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
D.Olomouc |
|
|
|
|
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
11 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
|
15/7 |
|
|
|
MIROVSKÁ Eliška |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
PROCHÁZKOVÁ Hana |
27 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
PROCHÁZKOVÁ Hana |
6 |
PROCHÁZKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
|
7 |
HAVLÍNOVÁ Tereza |
Sc Praha |
|
|
|
HAVLÍNOVÁ Tereza |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
HAVLÍNOVÁ Tereza |
23 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
LEISSNEROVÁ Anežka |
|
10 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Loko Teplice |
|
|
|
|
|
|
|
HAVLÍNOVÁ Tereza |
15 |
DE VINCENZO Francesca |
Sc Praha |
|
|
15/11 |
|
|
|
DE VINCENZO Francesca |
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
31 |
|
|
|
15/2 |
|
|
|
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
2 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
9/10 |
29 |
49 |
postupující |
2 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
9/10 |
19 |
47 |
postupující |
3 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
7/8 |
22 |
39 |
postupující |
4 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
8/10 |
24 |
47 |
postupující |
5 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
SC PRAHA |
7/9 |
15 |
39 |
postupující |
6 |
PROCHÁZKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
7/10 |
19 |
43 |
postupující |
7 |
HAVLÍNOVÁ |
Tereza |
CZE |
SC PRAHA |
6/9 |
11 |
35 |
postupující |
8 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
CZE |
USK PRAHA |
5/10 |
4 |
36 |
postupující |
9 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
5/10 |
-1 |
36 |
postupující |
10 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
CZE |
LOKO TEPLICE |
4/9 |
-6 |
30 |
postupující |
11 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
4/10 |
-4 |
34 |
postupující |
12 |
HORNOVÁ |
Barbora |
CZE |
LOKO K.VARY |
3/8 |
-3 |
25 |
postupující |
13 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
3/10 |
-11 |
26 |
postupující |
14 |
ZATLOUKALOVÁ |
Lucie |
CZE |
D.OLOMOUC |
2/8 |
-10 |
23 |
postupující |
15 |
DE VINCENZO |
Francesca |
CZE |
SC PRAHA |
1/10 |
-34 |
13 |
postupující |
16 |
PAVLOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0/9 |
-36 |
9 |
postupující |
17 |
DUNDĚROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
0/10 |
-38 |
12 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0,900 |
29 |
49 |
postupující |
2 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
0,900 |
19 |
47 |
postupující |
3 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
0,875 |
22 |
39 |
postupující |
4 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
0,800 |
24 |
47 |
postupující |
5 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
SC PRAHA |
0,778 |
15 |
39 |
postupující |
6 |
PROCHÁZKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
0,700 |
19 |
43 |
postupující |
7 |
HAVLÍNOVÁ |
Tereza |
CZE |
SC PRAHA |
0,667 |
11 |
35 |
postupující |
8 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
CZE |
USK PRAHA |
0,500 |
4 |
36 |
postupující |
9 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0,500 |
-1 |
36 |
postupující |
10 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0,444 |
-6 |
30 |
postupující |
11 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
0,400 |
-4 |
34 |
postupující |
12 |
HORNOVÁ |
Barbora |
CZE |
LOKO K.VARY |
0,375 |
-3 |
25 |
postupující |
13 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0,300 |
-11 |
26 |
postupující |
14 |
ZATLOUKALOVÁ |
Lucie |
CZE |
D.OLOMOUC |
0,250 |
-10 |
23 |
postupující |
15 |
DE VINCENZO |
Francesca |
CZE |
SC PRAHA |
0,100 |
-34 |
13 |
postupující |
16 |
PAVLOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-36 |
9 |
postupující |
17 |
DUNDĚROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
0,000 |
-38 |
12 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BIELESZOVÁ Veronika |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
|
4/4 |
11 |
20 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
4 |
|
V |
V |
V |
|
3/4 |
9 |
19 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Loko Teplice |
|
3 |
1 |
|
1 |
V |
|
1/4 |
-9 |
10 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K.Vary |
|
1 |
2 |
V |
|
V |
|
2/4 |
1 |
13 |
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
D.Olomouc |
|
1 |
2 |
4 |
1 |
|
|
0/4 |
-12 |
8 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DUNDĚROVÁ Anna |
Sc Praha |
|
|
3 |
2 |
1 |
2 |
0 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
|
V |
4 |
|
2 |
1 |
V |
|
2/5 |
-1 |
17 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1.Fc Bělá |
|
V |
1 |
V3 |
|
1 |
3 |
|
2/5 |
-5 |
13 |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk Praha |
|
V |
3 |
V |
V |
|
3 |
|
3/5 |
7 |
21 |
PROCHÁZKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
V |
2 |
3 |
V |
V |
|
|
3/5 |
4 |
20 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DE VINCENZO Francesca |
Sc Praha |
|
|
0 |
1 |
1 |
1 |
V |
|
1/5 |
-14 |
8 |
HAVLÍNOVÁ Tereza |
Sc Praha |
|
V |
|
0 |
2 |
V |
V |
|
3/5 |
5 |
17 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
17 |
25 |
VOLÁKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
V |
V |
3 |
|
V |
V |
|
4/5 |
14 |
23 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
V |
2 |
1 |
1 |
|
V |
|
2/5 |
-3 |
14 |
PAVLOVÁ Aneta |
Loko Liberec |
|
2 |
0 |
3 |
0 |
1 |
|
|
0/5 |
-19 |
6 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
1,000 |
13 |
20 |
postupující |
2 |
PROCHÁZKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
0,800 |
15 |
23 |
postupující |
3 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0,800 |
12 |
24 |
postupující |
4 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
0,800 |
10 |
24 |
postupující |
5 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
0,800 |
7 |
22 |
postupující |
6 |
HAVLÍNOVÁ |
Tereza |
CZE |
SC PRAHA |
0,750 |
6 |
18 |
postupující |
7 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
SC PRAHA |
0,600 |
4 |
19 |
postupující |
8 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0,600 |
3 |
20 |
postupující |
9 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0,600 |
0 |
19 |
postupující |
10 |
ZATLOUKALOVÁ |
Lucie |
CZE |
D.OLOMOUC |
0,500 |
2 |
15 |
postupující |
11 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
0,400 |
-1 |
20 |
postupující |
12 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
CZE |
USK PRAHA |
0,400 |
-3 |
15 |
postupující |
13 |
HORNOVÁ |
Barbora |
CZE |
LOKO K.VARY |
0,250 |
-4 |
12 |
postupující |
14 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0,200 |
-6 |
13 |
postupující |
15 |
PAVLOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-17 |
3 |
postupující |
16 |
DE VINCENZO |
Francesca |
CZE |
SC PRAHA |
0,000 |
-20 |
5 |
postupující |
17 |
DUNDĚROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
0,000 |
-21 |
4 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BIELESZOVÁ Veronika |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
4 |
V |
0 |
|
3/5 |
4 |
19 |
DUNDĚROVÁ Anna |
Sc Praha |
|
0 |
|
2 |
2 |
0 |
0 |
|
0/5 |
-21 |
4 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
|
3 |
V |
|
V |
V |
1 |
|
3/5 |
0 |
19 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
V |
V |
4 |
|
4 |
2 |
|
2/5 |
-1 |
20 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Loko Teplice |
|
2 |
V |
3 |
V |
|
V |
|
3/5 |
3 |
20 |
PROCHÁZKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
|
4/5 |
15 |
23 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DE VINCENZO Francesca |
Sc Praha |
|
|
0 |
0 |
2 |
1 |
2 |
|
0/5 |
-20 |
5 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
V |
|
2 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
7 |
22 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
V |
V |
|
V |
4 |
V |
|
4/5 |
12 |
24 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1.Fc Bělá |
|
V |
3 |
1 |
|
3 |
1 |
|
1/5 |
-6 |
13 |
VOLÁKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
V |
4 |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
10 |
24 |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk Praha |
|
V |
3 |
4 |
V2 |
1 |
|
|
2/5 |
-3 |
15 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
|
4/4 |
13 |
20 |
HAVLÍNOVÁ Tereza |
Sc Praha |
|
3 |
|
V |
V |
V |
|
3/4 |
6 |
18 |
PAVLOVÁ Aneta |
Loko Liberec |
|
0 |
1 |
|
1 |
1 |
|
0/4 |
-17 |
3 |
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
D.Olomouc |
|
3 |
2 |
V |
|
V |
|
2/4 |
2 |
15 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K.Vary |
|
1 |
4 |
V |
2 |
|
|
1/4 |
-4 |
12 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BABOROVÁ |
|
CZE |
|
2 |
8 |
3 |
BIEBL |
|
CZE |
|
2 |
6 |
1 |
KULT |
|
CZE |
|
2 |
6 |
3 |
ŠTEFLOVÁ |
|
CZE |
|
0 |
2 |
0 |
Document Engarde - 23.2.2015 11:02:04