zpet do kalendare
Mladé naděje šermu
Fleret minižactvo
Baník Most
7.2.2015
Mladé naděje šermu - společná soutěž
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
BURSIKOVA |
Kristina |
|
BOHEMIANS |
2 |
HOLEMY |
Vojtech |
|
BYSTRICE |
3 |
MISKOVA |
Barbora |
|
VRSOVICE |
3 |
WOZNICA |
Adam |
|
MOST |
5 |
CHRAMOSTA |
Tomas |
|
LIBEREC |
6 |
VÍCHA |
Ivan |
|
ZLÍN |
7 |
ILLEKOVA |
Michala |
|
BYSTRICE |
8 |
SINDLER |
Jan |
|
MOST |
9 |
SKLENAROVA |
Marketa |
|
LIBEREC |
10 |
ŠVANDA |
Jakub |
|
USK |
11 |
PETRÁK |
Štěpán |
|
MOST |
12 |
LARYŠ |
Matyáš |
|
TJ SLEZAN OPAVA |
13 |
VÍCHOVÁ |
Ema |
|
ZLÍN |
Eliminace 16
1 |
CHRAMOSTA Tomas |
Liberec |
|
|
|
CHRAMOSTA Tomas |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
HOLEMY Vojtech |
9 |
SKLENAROVA Marketa |
Liberec |
|
10/5 |
|
|
|
HOLEMY Vojtech |
|
8 |
HOLEMY Vojtech |
Bystrice |
10/1 |
|
|
|
|
|
|
HOLEMY Vojtech |
5 |
WOZNICA Adam |
Most |
|
|
10/9 |
|
|
|
WOZNICA Adam |
|
|
12 |
LARYŠ Matyáš |
Tj Slezan Opava |
10/0 |
|
|
|
|
|
|
WOZNICA Adam |
|
13 |
VÍCHOVÁ Ema |
Zlín |
|
8/4 |
|
|
|
|
ILLEKOVA Michala |
|
|
4 |
ILLEKOVA Michala |
Bystrice |
10/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
BURSIKOVA Kristina |
3 |
BURSIKOVA Kristina |
Bohemians |
|
|
|
10/6 |
|
|
|
BURSIKOVA Kristina |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BURSIKOVA Kristina |
|
11 |
PETRÁK Štěpán |
Most |
|
10/2 |
|
|
|
|
SINDLER Jan |
|
|
6 |
SINDLER Jan |
Most |
10/2 |
|
|
|
|
|
|
|
BURSIKOVA Kristina |
7 |
MISKOVA Barbora |
Vrsovice |
|
|
10/4 |
|
|
|
MISKOVA Barbora |
|
10 |
ŠVANDA Jakub |
Usk |
10/6 |
|
|
|
|
|
MISKOVA Barbora |
15 |
|
|
|
10/9 |
|
|
|
VÍCHA Ivan |
2 |
VÍCHA Ivan |
Zlín |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CHRAMOSTA |
Tomas |
|
LIBEREC |
9/10 |
32 |
48 |
postupující |
2 |
VÍCHA |
Ivan |
|
ZLÍN |
7/8 |
21 |
31 |
postupující |
3 |
BURSIKOVA |
Kristina |
|
BOHEMIANS |
7/9 |
23 |
37 |
postupující |
4 |
ILLEKOVA |
Michala |
|
BYSTRICE |
7/9 |
20 |
34 |
postupující |
5 |
WOZNICA |
Adam |
|
MOST |
7/9 |
18 |
36 |
postupující |
6 |
SINDLER |
Jan |
|
MOST |
5/8 |
-1 |
19 |
postupující |
7 |
MISKOVA |
Barbora |
|
VRSOVICE |
5/10 |
4 |
32 |
postupující |
8 |
HOLEMY |
Vojtech |
|
BYSTRICE |
4/9 |
3 |
28 |
postupující |
9 |
SKLENAROVA |
Marketa |
|
LIBEREC |
3/8 |
-9 |
18 |
postupující |
10 |
ŠVANDA |
Jakub |
|
USK |
2/8 |
-10 |
17 |
postupující |
11 |
PETRÁK |
Štěpán |
|
MOST |
1/9 |
-26 |
9 |
postupující |
12 |
LARYŠ |
Matyáš |
|
TJ SLEZAN OPAVA |
1/9 |
-28 |
9 |
postupující |
13 |
VÍCHOVÁ |
Ema |
|
ZLÍN |
0/10 |
-47 |
3 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ILLEKOVA |
Michala |
|
BYSTRICE |
1.000 |
15 |
20 |
postupující |
2 |
BURSIKOVA |
Kristina |
|
BOHEMIANS |
1.000 |
15 |
15 |
postupující |
3 |
WOZNICA |
Adam |
|
MOST |
1.000 |
5 |
12 |
postupující |
4 |
CHRAMOSTA |
Tomas |
|
LIBEREC |
0.750 |
10 |
18 |
postupující |
5 |
VÍCHA |
Ivan |
|
ZLÍN |
0.667 |
5 |
11 |
postupující |
6 |
MISKOVA |
Barbora |
|
VRSOVICE |
0.500 |
3 |
14 |
postupující |
7 |
HOLEMY |
Vojtech |
|
BYSTRICE |
0.333 |
0 |
8 |
postupující |
8 |
ŠVANDA |
Jakub |
|
USK |
0.333 |
-3 |
6 |
postupující |
9 |
SKLENAROVA |
Marketa |
|
LIBEREC |
0.333 |
-5 |
7 |
postupující |
10 |
SINDLER |
Jan |
|
MOST |
0.333 |
-7 |
4 |
postupující |
11 |
PETRÁK |
Štěpán |
|
MOST |
0.250 |
-10 |
5 |
postupující |
12 |
LARYŠ |
Matyáš |
|
TJ SLEZAN OPAVA |
0.000 |
-10 |
2 |
postupující |
13 |
VÍCHOVÁ |
Ema |
|
ZLÍN |
0.000 |
-18 |
2 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PETRÁK Štěpán |
Most |
|
|
0 |
0 |
0 |
V |
|
1/4 |
-10 |
5 |
ILLEKOVA Michala |
Bystrice |
|
V |
|
V |
V |
V |
|
4/4 |
15 |
20 |
MISKOVA Barbora |
Vrsovice |
|
V |
2 |
|
2 |
V |
|
2/4 |
3 |
14 |
CHRAMOSTA Tomas |
Liberec |
|
V |
3 |
V |
|
V |
|
3/4 |
10 |
18 |
VÍCHOVÁ Ema |
Zlín |
|
0 |
0 |
1 |
1 |
|
|
0/4 |
-18 |
2 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HOLEMY Vojtech |
Bystrice |
|
|
3 |
1 |
V4 |
|
1/3 |
0 |
8 |
WOZNICA Adam |
Most |
|
V4 |
|
V4 |
V4 |
|
3/3 |
5 |
12 |
VÍCHA Ivan |
Zlín |
|
V4 |
3 |
|
V4 |
|
2/3 |
5 |
11 |
LARYŠ Matyáš |
Tj Slezan Opava |
|
0 |
1 |
1 |
|
|
0/3 |
-10 |
2 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BURSIKOVA Kristina |
Bohemians |
|
|
V |
V |
V |
|
3/3 |
15 |
15 |
SKLENAROVA Marketa |
Liberec |
|
0 |
|
2 |
V |
|
1/3 |
-5 |
7 |
ŠVANDA Jakub |
Usk |
|
0 |
V |
|
1 |
|
1/3 |
-3 |
6 |
SINDLER Jan |
Most |
|
0 |
2 |
V2 |
|
|
1/3 |
-7 |
4 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CHRAMOSTA |
Tomas |
|
LIBEREC |
1.000 |
22 |
30 |
postupující |
2 |
VÍCHA |
Ivan |
|
ZLÍN |
1.000 |
16 |
20 |
postupující |
3 |
SINDLER |
Jan |
|
MOST |
0.800 |
6 |
15 |
postupující |
4 |
WOZNICA |
Adam |
|
MOST |
0.667 |
13 |
24 |
postupující |
5 |
BURSIKOVA |
Kristina |
|
BOHEMIANS |
0.667 |
8 |
22 |
postupující |
6 |
ILLEKOVA |
Michala |
|
BYSTRICE |
0.600 |
5 |
14 |
postupující |
7 |
HOLEMY |
Vojtech |
|
BYSTRICE |
0.500 |
3 |
20 |
postupující |
8 |
MISKOVA |
Barbora |
|
VRSOVICE |
0.500 |
1 |
18 |
postupující |
9 |
SKLENAROVA |
Marketa |
|
LIBEREC |
0.400 |
-4 |
11 |
postupující |
10 |
ŠVANDA |
Jakub |
|
USK |
0.200 |
-7 |
11 |
postupující |
11 |
LARYŠ |
Matyáš |
|
TJ SLEZAN OPAVA |
0.167 |
-18 |
7 |
postupující |
12 |
PETRÁK |
Štěpán |
|
MOST |
0.000 |
-16 |
4 |
postupující |
13 |
VÍCHOVÁ |
Ema |
|
ZLÍN |
0.000 |
-29 |
1 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PETRÁK Štěpán |
Most |
|
|
0 |
0 |
1 |
3 |
0 |
|
0/5 |
-16 |
4 |
SINDLER Jan |
Most |
|
V4 |
|
0 |
V4 |
V3 |
V4 |
|
4/5 |
6 |
15 |
VÍCHA Ivan |
Zlín |
|
V4 |
V4 |
|
V4 |
V4 |
V4 |
|
5/5 |
16 |
20 |
SKLENAROVA Marketa |
Liberec |
|
V4 |
2 |
0 |
|
V4 |
1 |
|
2/5 |
-4 |
11 |
ŠVANDA Jakub |
Usk |
|
V4 |
2 |
3 |
2 |
|
0 |
|
1/5 |
-7 |
11 |
ILLEKOVA Michala |
Bystrice |
|
V4 |
1 |
1 |
V4 |
V4 |
|
|
3/5 |
5 |
14 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
WOZNICA Adam |
Most |
|
|
V |
2 |
2 |
V |
V |
V |
|
4/6 |
13 |
24 |
HOLEMY Vojtech |
Bystrice |
|
1 |
|
2 |
V |
V |
V |
2 |
|
3/6 |
3 |
20 |
CHRAMOSTA Tomas |
Liberec |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
22 |
30 |
MISKOVA Barbora |
Vrsovice |
|
V |
1 |
1 |
|
V |
V |
1 |
|
3/6 |
1 |
18 |
LARYŠ Matyáš |
Tj Slezan Opava |
|
0 |
1 |
0 |
0 |
|
V |
1 |
|
1/6 |
-18 |
7 |
VÍCHOVÁ Ema |
Zlín |
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0 |
|
0/6 |
-29 |
1 |
BURSIKOVA Kristina |
Bohemians |
|
0 |
V |
2 |
V |
V |
V |
|
|
4/6 |
8 |
22 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
ŘICHAŘOVÁ |
|
|
|
2 |
1 |
3 |
Document Engarde - 8.2.2015 21:41:39