zpet do kalendare
Podbezdězský pohár 2015
kord - ml. žáci
1. FC Bělá pod Bezdězem
2.5.2015
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
2 |
ZHÁŇAL |
Petr |
CZE |
D.PRAHA |
3 |
STEMPL |
Jan |
CZE |
S.DEJVICE |
3 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
5 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
6 |
LENZL |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
7 |
FRANTA |
Ondřej |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
8 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
9 |
JINDRA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
10 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
11 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
12 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
13 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
14 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
15 |
KOVÁŘ |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
16 |
ROUPEC |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
17 |
POHOŘÁLEK |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
18 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
19 |
ALTNER |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
20 |
VAŠÍČEK |
Martin |
CZE |
D.OLOMOUC |
21 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
22 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
23 |
PROCHÁZKA |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
24 |
ŠEDIVÝ |
Jindřich |
CZE |
D.PRAHA |
25 |
PEICHEL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
26 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
27 |
HOSA |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
28 |
HOSTEK |
Jan |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
29 |
SVATOŠ |
Ondřej |
CZE |
HF PRAHA |
30 |
PALUSKA |
Ondřej |
CZE |
SC PRAHA |
31 |
PAŘÍZEK |
Adam Tobiáš |
CZE |
D.PRAHA |
32 |
RERYCH |
Jan |
CZE |
HF PRAHA |
33 |
DOSTÁL |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
34 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
35 |
NOVÁK |
Martin |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
36 |
RYCHTAŘÍK |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
37 |
ŠŤASTNÝ |
Kristián |
CZE |
LOKO K.VARY |
38 |
VESELÝ |
Vojtěch |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
39 |
MULLER |
Martin |
CZE |
LOKO TEPLICE |
40 |
ZEMAN |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
41 |
MACHEK |
Krištof |
CZE |
S.DEJVICE |
42 |
STIRBER |
Sebastián |
CZE |
SC PRAHA |
43 |
WHITE |
Matyáš |
CZE |
D.PRAHA |
44 |
ZACH |
Jonáš |
CZE |
D.PRAHA |
45 |
BÓR |
Karel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
46 |
BULÍŘ |
Pavel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
47 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
LOKO LIBEREC |
48 |
BĚLOHOUBEK |
Matouš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
49 |
ŠTICHA |
Tadeáš |
CZE |
SC BYSTŘICE |
50 |
CIHELNÍK |
David |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
51 |
ZUMR |
Thomas |
CZE |
SC PRAHA |
Čtvrt finale
1 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
|
|
STEMPL Jan |
8 |
STEMPL Jan |
S.Dejvice |
15/14 |
|
|
|
|
ZHÁŇAL Petr |
5 |
LENZL Jiří |
Loko Teplice |
|
15/7 |
|
|
|
ZHÁŇAL Petr |
|
4 |
ZHÁŇAL Petr |
D.Praha |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
COUFAL František |
3 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
|
15/12 |
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
|
6 |
FRANTA Ondřej |
S.S.Uh.Hrad. |
15/13 |
|
|
|
|
|
COUFAL František |
7 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
15/5 |
|
|
|
COUFAL František |
2 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
15/6 |
Tableau g
1 |
FRANTA Ondřej |
S.S.Uh.Hrad. |
|
|
|
FRANTA Ondřej |
8 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
15/14 |
|
5 |
LENZL Jiří |
Loko Teplice |
|
|
|
LENZL Jiří |
4 |
JANSA Martin |
Sc Praha |
15/7 |
|
3 |
STEMPL Jan |
S.Dejvice |
|
|
|
STEMPL Jan |
6 |
JINDRA Jakub |
Loko Plzeň |
15/14 |
|
7 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
|
|
|
POHNAN Kryštof |
2 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
12/11 |
Tableaux e-f de 16
1 |
LENZL Jiří |
Loko Teplice |
|
|
|
LENZL Jiří |
16 |
ŠEDIVÝ Jindřich |
D.Praha |
15/5 |
|
|
|
|
LENZL Jiří |
9 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
|
15/12 |
|
|
|
RANDÁK Richard |
8 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
15/11 |
|
5 |
JINDRA Jakub |
Loko Plzeň |
|
|
|
JINDRA Jakub |
12 |
VAŠÍČEK Martin |
D.Olomouc |
15/10 |
|
|
|
|
JINDRA Jakub |
13 |
ROUPEC Jakub |
Sc Praha |
|
15/7 |
|
|
|
ROUPEC Jakub |
4 |
POHOŘÁLEK David |
Loko Teplice |
15/14 |
|
3 |
KOVÁŘ Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
|
|
KOVÁŘ Ondřej |
14 |
KULHÁNEK Štěpán |
Sc Praha |
15/12 |
|
|
|
|
JŮN Tadeáš |
11 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
|
15/8 |
|
|
|
JŮN Tadeáš |
6 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
14/13 |
|
7 |
ALTNER David |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
|
|
LANDOVSKÝ Matyáš |
10 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
15/13 |
|
|
|
|
LANDOVSKÝ Matyáš |
15 |
PROCHÁZKA Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
15/11 |
|
|
|
DOŠEK Jiří |
2 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
15/8 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
PALUSKA Ondřej |
Sc Praha |
|
|
|
JŮN Tadeáš |
16 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
15/11 |
|
9 |
PEICHEL Šimon |
S.Dejvice |
|
|
|
KULHÁNEK Štěpán |
8 |
KULHÁNEK Štěpán |
Sc Praha |
14/10 |
|
5 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
|
|
|
RANDÁK Richard |
12 |
JURÁŇ Jiří |
Loko Teplice |
14/2 |
|
13 |
RERYCH Jan |
Hf Praha |
|
|
|
ŠEDIVÝ Jindřich |
4 |
ŠEDIVÝ Jindřich |
D.Praha |
15/10 |
|
3 |
PAŘÍZEK Adam Tobiáš |
D.Praha |
|
|
|
ROUPEC Jakub |
14 |
ROUPEC Jakub |
Sc Praha |
11/7 |
|
11 |
HOSA Štěpán |
Sc Praha |
|
|
|
PROCHÁZKA Ondřej |
6 |
PROCHÁZKA Ondřej |
1.Fc Bělá |
15/11 |
|
7 |
HOSTEK Jan |
Loko Plzeň |
|
|
|
VAŠÍČEK Martin |
10 |
VAŠÍČEK Martin |
D.Olomouc |
15/7 |
|
15 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
|
|
|
LANDOVSKÝ Matyáš |
2 |
SVATOŠ Ondřej |
Hf Praha |
15/5 |
Tableau de 64
1 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
|
|
KALUS Jonáš |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
KALUS Jonáš |
33 |
NOVÁK Martin |
1.Fc Bělá |
|
15/2 |
|
|
|
PALUSKA Ondřej |
|
32 |
PALUSKA Ondřej |
Sc Praha |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
KALUS Jonáš |
17 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
|
|
15/7 |
|
|
|
JŮN Tadeáš |
|
|
48 |
BĚLOHOUBEK Matouš |
Riegel Praha |
15/1 |
|
|
|
|
|
|
ALTNER David |
|
49 |
ŠTICHA Tadeáš |
Sc Bystřice |
|
15/12 |
|
|
|
|
ALTNER David |
|
|
16 |
ALTNER David |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KALUS Jonáš |
9 |
PEICHEL Šimon |
S.Dejvice |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
PEICHEL Šimon |
|
|
56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KLAUS Robert |
|
41 |
STIRBER Sebastián |
Sc Praha |
|
15/5 |
|
|
|
|
KLAUS Robert |
|
|
24 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
15/1 |
|
|
|
|
|
|
|
FRANTA Ondřej |
25 |
KULHÁNEK Štěpán |
Sc Praha |
|
|
15/14 |
|
|
|
KULHÁNEK Štěpán |
|
40 |
MACHEK Krištof |
S.Dejvice |
11/6 |
|
|
|
|
|
FRANTA Ondřej |
57 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
FRANTA Ondřej |
8 |
FRANTA Ondřej |
S.S.Uh.Hrad. |
|
|
5 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
|
|
|
RANDÁK Richard |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
JANSA Martin |
37 |
VESELÝ Vojtěch |
1.Fc Bělá |
|
15/9 |
|
|
|
JANSA Martin |
|
28 |
JANSA Martin |
Sc Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
JANSA Martin |
21 |
JURÁŇ Jiří |
Loko Teplice |
|
|
15/11 |
|
|
|
JURÁŇ Jiří |
|
|
44 |
BÓR Karel |
Loko Liberec |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
KOVÁŘ Ondřej |
|
53 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
|
KOVÁŘ Ondřej |
|
|
12 |
KOVÁŘ Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZHÁŇAL Petr |
13 |
POHOŘÁLEK David |
Loko Teplice |
|
|
|
15/1 |
|
|
|
POHOŘÁLEK David |
|
|
52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
POHOŘÁLEK David |
|
45 |
RERYCH Jan |
Hf Praha |
|
15/11 |
|
|
|
|
RERYCH Jan |
|
|
20 |
DOSTÁL Jan |
Sc Praha |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
|
ZHÁŇAL Petr |
29 |
ŠEDIVÝ Jindřich |
D.Praha |
|
|
15/8 |
|
|
|
ŠEDIVÝ Jindřich |
|
36 |
ŠŤASTNÝ Kristián |
Loko K.Vary |
15/6 |
|
|
|
|
|
ZHÁŇAL Petr |
61 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
ZHÁŇAL Petr |
4 |
ZHÁŇAL Petr |
D.Praha |
|
|
3 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
35 |
PAŘÍZEK Adam Tobiáš |
D.Praha |
|
15/8 |
|
|
|
PAŘÍZEK Adam Tobiáš |
|
30 |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
19 |
ROUPEC Jakub |
Sc Praha |
|
|
15/10 |
|
|
|
ROUPEC Jakub |
|
|
46 |
BULÍŘ Pavel |
Loko Liberec |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
JINDRA Jakub |
|
51 |
ZUMR Thomas |
Sc Praha |
|
12/7 |
|
|
|
|
JINDRA Jakub |
|
|
14 |
JINDRA Jakub |
Loko Plzeň |
15/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
11 |
STEMPL Jan |
S.Dejvice |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
STEMPL Jan |
|
|
54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STEMPL Jan |
|
43 |
ZACH Jonáš |
D.Praha |
|
15/5 |
|
|
|
|
HOSA Štěpán |
|
|
22 |
HOSA Štěpán |
Sc Praha |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
|
STEMPL Jan |
27 |
PROCHÁZKA Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
|
15/9 |
|
|
|
PROCHÁZKA Ondřej |
|
38 |
MULLER Martin |
Loko Teplice |
15/2 |
|
|
|
|
|
LENZL Jiří |
59 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
LENZL Jiří |
6 |
LENZL Jiří |
Loko Teplice |
|
|
7 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
DOŠEK Jiří |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
DOŠEK Jiří |
39 |
ZEMAN Marek |
Sc Praha |
|
15/13 |
|
|
|
HOSTEK Jan |
|
26 |
HOSTEK Jan |
Loko Plzeň |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
POHNAN Kryštof |
23 |
VAŠÍČEK Martin |
D.Olomouc |
|
|
15/5 |
|
|
|
VAŠÍČEK Martin |
|
|
42 |
WHITE Matyáš |
D.Praha |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
POHNAN Kryštof |
|
55 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
|
POHNAN Kryštof |
|
|
10 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COUFAL František |
15 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
PHAM Daniel |
|
|
50 |
CIHELNÍK David |
1.Fc Bělá |
15/2 |
|
|
|
|
|
|
PHAM Daniel |
|
47 |
NOVOTNÝ Šimon |
Loko Liberec |
|
15/8 |
|
|
|
|
LANDOVSKÝ Matyáš |
|
|
18 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
15/4 |
|
|
|
|
|
|
|
COUFAL František |
31 |
SVATOŠ Ondřej |
Hf Praha |
|
|
15/14 |
|
|
|
SVATOŠ Ondřej |
|
34 |
RYCHTAŘÍK Matěj |
Sc Praha |
15/8 |
|
|
|
|
|
COUFAL František |
63 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
COUFAL František |
2 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
12/12 |
47 |
60 |
postupující |
2 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
11/11 |
42 |
55 |
postupující |
3 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
12/12 |
39 |
59 |
postupující |
4 |
ZHÁŇAL |
Petr |
CZE |
D.PRAHA |
10/10 |
39 |
50 |
postupující |
5 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
10/10 |
28 |
44 |
postupující |
6 |
LENZL |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
10/10 |
27 |
47 |
postupující |
7 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
10/12 |
22 |
53 |
postupující |
8 |
FRANTA |
Ondřej |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
9/11 |
21 |
50 |
postupující |
9 |
PEICHEL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
9/11 |
21 |
48 |
postupující |
10 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
9/11 |
18 |
48 |
postupující |
11 |
STEMPL |
Jan |
CZE |
S.DEJVICE |
8/10 |
15 |
43 |
postupující |
12 |
KOVÁŘ |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
9/12 |
25 |
51 |
postupující |
13 |
POHOŘÁLEK |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
9/12 |
16 |
50 |
postupující |
14 |
JINDRA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
8/11 |
25 |
50 |
postupující |
15 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
7/10 |
19 |
42 |
postupující |
16 |
ALTNER |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
7/10 |
17 |
45 |
postupující |
17 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
7/10 |
13 |
38 |
postupující |
18 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
7/10 |
12 |
40 |
postupující |
19 |
ROUPEC |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
6/10 |
7 |
31 |
postupující |
20 |
DOSTÁL |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
6/10 |
3 |
38 |
postupující |
21 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
6/11 |
1 |
37 |
postupující |
22 |
HOSA |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
6/11 |
-5 |
38 |
postupující |
23 |
VAŠÍČEK |
Martin |
CZE |
D.OLOMOUC |
6/12 |
5 |
44 |
postupující |
24 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
5/10 |
4 |
38 |
postupující |
25 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
5/10 |
4 |
34 |
postupující |
26 |
HOSTEK |
Jan |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
6/12 |
-1 |
41 |
postupující |
27 |
PROCHÁZKA |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
5/11 |
9 |
41 |
postupující |
28 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
5/11 |
-6 |
32 |
postupující |
29 |
ŠEDIVÝ |
Jindřich |
CZE |
D.PRAHA |
5/12 |
7 |
48 |
postupující |
30 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
4/10 |
-6 |
32 |
postupující |
31 |
SVATOŠ |
Ondřej |
CZE |
HF PRAHA |
4/10 |
-10 |
34 |
postupující |
32 |
PALUSKA |
Ondřej |
CZE |
SC PRAHA |
4/10 |
-10 |
33 |
postupující |
33 |
NOVÁK |
Martin |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
4/11 |
-6 |
38 |
postupující |
34 |
RYCHTAŘÍK |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
4/12 |
-17 |
37 |
postupující |
35 |
PAŘÍZEK |
Adam Tobiáš |
CZE |
D.PRAHA |
4/12 |
-18 |
32 |
postupující |
36 |
ŠŤASTNÝ |
Kristián |
CZE |
LOKO K.VARY |
3/10 |
-12 |
29 |
postupující |
37 |
VESELÝ |
Vojtěch |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
3/10 |
-14 |
28 |
postupující |
38 |
MULLER |
Martin |
CZE |
LOKO TEPLICE |
3/10 |
-15 |
29 |
postupující |
39 |
ZEMAN |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
3/11 |
-19 |
26 |
postupující |
40 |
MACHEK |
Krištof |
CZE |
S.DEJVICE |
3/12 |
-18 |
34 |
postupující |
41 |
STIRBER |
Sebastián |
CZE |
SC PRAHA |
2/10 |
-21 |
24 |
postupující |
42 |
WHITE |
Matyáš |
CZE |
D.PRAHA |
2/10 |
-25 |
18 |
postupující |
43 |
ZACH |
Jonáš |
CZE |
D.PRAHA |
2/10 |
-26 |
21 |
postupující |
44 |
BÓR |
Karel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
1/10 |
-30 |
18 |
postupující |
45 |
RERYCH |
Jan |
CZE |
HF PRAHA |
1/11 |
-24 |
29 |
postupující |
46 |
BULÍŘ |
Pavel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
1/11 |
-34 |
20 |
postupující |
47 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
LOKO LIBEREC |
1/11 |
-35 |
19 |
postupující |
48 |
BĚLOHOUBEK |
Matouš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
1/12 |
-34 |
22 |
postupující |
49 |
ŠTICHA |
Tadeáš |
CZE |
SC BYSTŘICE |
1/12 |
-36 |
22 |
postupující |
50 |
CIHELNÍK |
David |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0/11 |
-31 |
23 |
postupující |
51 |
ZUMR |
Thomas |
CZE |
SC PRAHA |
0/11 |
-33 |
21 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
24 |
30 |
postupující |
2 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
1.000 |
22 |
25 |
postupující |
3 |
ZHÁŇAL |
Petr |
CZE |
D.PRAHA |
1.000 |
21 |
25 |
postupující |
4 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
15 |
30 |
postupující |
5 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
15 |
29 |
postupující |
6 |
LENZL |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
1.000 |
13 |
23 |
postupující |
6 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
1.000 |
13 |
23 |
postupující |
8 |
KOVÁŘ |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.833 |
14 |
27 |
postupující |
9 |
POHOŘÁLEK |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.833 |
10 |
27 |
postupující |
10 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.833 |
9 |
26 |
postupující |
11 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.800 |
12 |
24 |
postupující |
12 |
PEICHEL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
0.800 |
11 |
23 |
postupující |
13 |
FRANTA |
Ondřej |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.800 |
10 |
23 |
postupující |
14 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.800 |
8 |
20 |
postupující |
15 |
STEMPL |
Jan |
CZE |
S.DEJVICE |
0.800 |
7 |
20 |
postupující |
16 |
JINDRA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.667 |
12 |
26 |
postupující |
17 |
HOSTEK |
Jan |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.667 |
11 |
26 |
postupující |
18 |
VAŠÍČEK |
Martin |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.667 |
6 |
24 |
postupující |
19 |
ALTNER |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.600 |
8 |
22 |
postupující |
20 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.600 |
6 |
20 |
postupující |
21 |
ROUPEC |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
-1 |
16 |
postupující |
22 |
HOSA |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
-2 |
20 |
postupující |
23 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.500 |
-5 |
18 |
postupující |
24 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
1 |
18 |
postupující |
25 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-1 |
16 |
postupující |
26 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-2 |
17 |
postupující |
27 |
ŠŤASTNÝ |
Kristián |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.400 |
-2 |
16 |
postupující |
28 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-4 |
13 |
postupující |
29 |
NOVÁK |
Martin |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.400 |
-5 |
18 |
postupující |
30 |
MULLER |
Martin |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.400 |
-5 |
17 |
postupující |
31 |
DOSTÁL |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-5 |
15 |
postupující |
32 |
VESELÝ |
Vojtěch |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.400 |
-7 |
13 |
postupující |
33 |
PROCHÁZKA |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.333 |
3 |
23 |
postupující |
34 |
ŠEDIVÝ |
Jindřich |
CZE |
D.PRAHA |
0.333 |
1 |
24 |
postupující |
35 |
PAŘÍZEK |
Adam Tobiáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.333 |
-6 |
19 |
postupující |
36 |
ZEMAN |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
0.333 |
-7 |
19 |
postupující |
37 |
MACHEK |
Krištof |
CZE |
S.DEJVICE |
0.333 |
-7 |
17 |
postupující |
38 |
RYCHTAŘÍK |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.333 |
-9 |
19 |
postupující |
39 |
PALUSKA |
Ondřej |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-9 |
12 |
postupující |
40 |
ZACH |
Jonáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.200 |
-11 |
12 |
postupující |
40 |
SVATOŠ |
Ondřej |
CZE |
HF PRAHA |
0.200 |
-11 |
12 |
postupující |
42 |
BÓR |
Karel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.200 |
-12 |
11 |
postupující |
43 |
WHITE |
Matyáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.200 |
-13 |
9 |
postupující |
44 |
BĚLOHOUBEK |
Matouš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.167 |
-12 |
14 |
postupující |
45 |
BULÍŘ |
Pavel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.167 |
-15 |
14 |
postupující |
46 |
ŠTICHA |
Tadeáš |
CZE |
SC BYSTŘICE |
0.167 |
-15 |
13 |
postupující |
47 |
RERYCH |
Jan |
CZE |
HF PRAHA |
0.000 |
-11 |
14 |
postupující |
48 |
STIRBER |
Sebastián |
CZE |
SC PRAHA |
0.000 |
-14 |
11 |
postupující |
49 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.000 |
-17 |
8 |
postupující |
50 |
ZUMR |
Thomas |
CZE |
SC PRAHA |
0.000 |
-21 |
8 |
postupující |
51 |
CIHELNÍK |
David |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.000 |
-23 |
7 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
RYCHTAŘÍK Matěj |
Sc Praha |
|
|
V |
1 |
3 |
3 |
2 |
V |
|
2/6 |
-9 |
19 |
PROCHÁZKA Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
4 |
|
4 |
2 |
V |
3 |
V |
|
2/6 |
3 |
23 |
POHOŘÁLEK David |
Loko Teplice |
|
V |
V |
|
2 |
V |
V |
V |
|
5/6 |
10 |
27 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
V |
V4 |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
15 |
29 |
ŠTICHA Tadeáš |
Sc Bystřice |
|
V |
0 |
4 |
0 |
|
0 |
4 |
|
1/6 |
-15 |
13 |
HOSTEK Jan |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
2 |
4 |
V |
|
V |
|
4/6 |
11 |
26 |
BULÍŘ Pavel |
Loko Liberec |
|
4 |
1 |
1 |
3 |
V |
0 |
|
|
1/6 |
-15 |
14 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
24 |
30 |
BĚLOHOUBEK Matouš |
Riegel Praha |
|
0 |
|
3 |
V |
3 |
1 |
2 |
|
1/6 |
-12 |
14 |
PAŘÍZEK Adam Tobiáš |
D.Praha |
|
2 |
V |
|
V4 |
3 |
3 |
2 |
|
2/6 |
-6 |
19 |
ZUMR Thomas |
Sc Praha |
|
0 |
1 |
2 |
|
2 |
2 |
1 |
|
0/6 |
-21 |
8 |
JURÁŇ Jiří |
Loko Teplice |
|
0 |
V |
V |
V |
|
2 |
1 |
|
3/6 |
-5 |
18 |
VAŠÍČEK Martin |
D.Olomouc |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
|
2 |
|
4/6 |
6 |
24 |
KOVÁŘ Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
14 |
27 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STIRBER Sebastián |
Sc Praha |
|
|
3 |
3 |
3 |
2 |
0 |
|
0/5 |
-14 |
11 |
ROUPEC Jakub |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V3 |
2 |
1 |
|
3/5 |
-1 |
16 |
BÓR Karel |
Loko Liberec |
|
V |
3 |
|
2 |
1 |
0 |
|
1/5 |
-12 |
11 |
ŠŤASTNÝ Kristián |
Loko K.Vary |
|
V |
2 |
V |
|
3 |
1 |
|
2/5 |
-2 |
16 |
STEMPL Jan |
S.Dejvice |
|
V |
V4 |
V |
V |
|
1 |
|
4/5 |
7 |
20 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
22 |
25 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
|
|
3 |
V |
2 |
V |
2 |
|
2/5 |
-2 |
17 |
DOSTÁL Jan |
Sc Praha |
|
V |
|
4 |
1 |
V |
0 |
|
2/5 |
-5 |
15 |
MULLER Martin |
Loko Teplice |
|
4 |
V |
|
3 |
V |
0 |
|
2/5 |
-5 |
17 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
|
V3 |
V |
V |
|
V |
2 |
|
4/5 |
8 |
20 |
NOVOTNÝ Šimon |
Loko Liberec |
|
2 |
2 |
3 |
1 |
|
0 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
ZHÁŇAL Petr |
D.Praha |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
21 |
25 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HOSA Štěpán |
Sc Praha |
|
|
3 |
V |
V |
2 |
V |
|
3/5 |
-2 |
20 |
KULHÁNEK Štěpán |
Sc Praha |
|
V |
|
4 |
V |
2 |
0 |
|
2/5 |
-1 |
16 |
NOVÁK Martin |
1.Fc Bělá |
|
4 |
V |
|
V |
1 |
3 |
|
2/5 |
-5 |
18 |
RERYCH Jan |
Hf Praha |
|
4 |
1 |
4 |
|
4 |
1 |
|
0/5 |
-11 |
14 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
|
V |
V3 |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
13 |
23 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
|
4 |
V |
V |
V |
1 |
|
|
3/5 |
6 |
20 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
|
V |
3 |
2 |
V |
3 |
|
2/5 |
1 |
18 |
JANSA Martin |
Sc Praha |
|
1 |
|
V |
1 |
1 |
V |
|
2/5 |
-4 |
13 |
VESELÝ Vojtěch |
1.Fc Bělá |
|
V |
0 |
|
2 |
1 |
V |
|
2/5 |
-7 |
13 |
LENZL Jiří |
Loko Teplice |
|
V3 |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
13 |
23 |
ALTNER David |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
3 |
V |
V |
4 |
|
V |
|
3/5 |
8 |
22 |
ZACH Jonáš |
D.Praha |
|
V |
2 |
2 |
1 |
2 |
|
|
1/5 |
-11 |
12 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZEMAN Marek |
Sc Praha |
|
|
3 |
1 |
4 |
1 |
V |
V |
|
2/6 |
-7 |
19 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
V |
|
V |
2 |
V4 |
V |
V |
|
5/6 |
9 |
26 |
ŠEDIVÝ Jindřich |
D.Praha |
|
V |
4 |
|
4 |
2 |
V |
4 |
|
2/6 |
1 |
24 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
15 |
30 |
JINDRA Jakub |
Loko Plzeň |
|
V |
3 |
V |
3 |
|
V |
V |
|
4/6 |
12 |
26 |
CIHELNÍK David |
1.Fc Bělá |
|
3 |
1 |
2 |
1 |
0 |
|
0 |
|
0/6 |
-23 |
7 |
MACHEK Krištof |
S.Dejvice |
|
3 |
1 |
V |
1 |
2 |
V |
|
|
2/6 |
-7 |
17 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PEICHEL Šimon |
S.Dejvice |
|
|
V |
V |
3 |
V |
V |
|
4/5 |
11 |
23 |
PALUSKA Ondřej |
Sc Praha |
|
2 |
|
V4 |
1 |
2 |
3 |
|
1/5 |
-9 |
12 |
WHITE Matyáš |
D.Praha |
|
1 |
1 |
|
1 |
1 |
V |
|
1/5 |
-13 |
9 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
|
V |
V |
V |
|
4 |
V |
|
4/5 |
12 |
24 |
FRANTA Ondřej |
S.S.Uh.Hrad. |
|
3 |
V |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
10 |
23 |
SVATOŠ Ondřej |
Hf Praha |
|
1 |
V |
3 |
2 |
1 |
|
|
1/5 |
-11 |
12 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
24 |
30 |
postupující |
2 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
23 |
30 |
postupující |
3 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
1.000 |
20 |
30 |
postupující |
4 |
ZHÁŇAL |
Petr |
CZE |
D.PRAHA |
1.000 |
18 |
25 |
postupující |
5 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
1.000 |
15 |
21 |
postupující |
6 |
LENZL |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
1.000 |
14 |
24 |
postupující |
7 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.833 |
13 |
27 |
postupující |
8 |
FRANTA |
Ondřej |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.833 |
11 |
27 |
postupující |
9 |
PEICHEL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
0.833 |
10 |
25 |
postupující |
10 |
JINDRA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.800 |
13 |
24 |
postupující |
11 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.800 |
13 |
22 |
postupující |
12 |
ALTNER |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.800 |
9 |
23 |
postupující |
13 |
STEMPL |
Jan |
CZE |
S.DEJVICE |
0.800 |
8 |
23 |
postupující |
13 |
DOSTÁL |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
8 |
23 |
postupující |
15 |
KOVÁŘ |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.667 |
11 |
24 |
postupující |
16 |
POHOŘÁLEK |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.667 |
6 |
23 |
postupující |
17 |
ROUPEC |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
8 |
15 |
postupující |
18 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.600 |
6 |
19 |
postupující |
19 |
PROCHÁZKA |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.600 |
6 |
18 |
postupující |
20 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
5 |
18 |
postupující |
21 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.600 |
4 |
20 |
postupující |
22 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
3 |
20 |
postupující |
23 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
3 |
18 |
postupující |
24 |
SVATOŠ |
Ondřej |
CZE |
HF PRAHA |
0.600 |
1 |
22 |
postupující |
25 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.600 |
1 |
14 |
postupující |
26 |
PALUSKA |
Ondřej |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
-1 |
21 |
postupující |
27 |
ŠEDIVÝ |
Jindřich |
CZE |
D.PRAHA |
0.500 |
6 |
24 |
postupující |
28 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
-2 |
19 |
postupující |
29 |
HOSA |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
-3 |
18 |
postupující |
30 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-4 |
15 |
postupující |
31 |
STIRBER |
Sebastián |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-7 |
13 |
postupující |
32 |
NOVÁK |
Martin |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.333 |
-1 |
20 |
postupující |
32 |
VAŠÍČEK |
Martin |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.333 |
-1 |
20 |
postupující |
34 |
RYCHTAŘÍK |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.333 |
-8 |
18 |
postupující |
35 |
HOSTEK |
Jan |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.333 |
-12 |
15 |
postupující |
36 |
PAŘÍZEK |
Adam Tobiáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.333 |
-12 |
13 |
postupující |
37 |
VESELÝ |
Vojtěch |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.200 |
-7 |
15 |
postupující |
38 |
ŠŤASTNÝ |
Kristián |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.200 |
-10 |
13 |
postupující |
39 |
MULLER |
Martin |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.200 |
-10 |
12 |
postupující |
40 |
WHITE |
Matyáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.200 |
-12 |
9 |
postupující |
41 |
ZEMAN |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-12 |
7 |
postupující |
42 |
ZACH |
Jonáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.200 |
-15 |
9 |
postupující |
43 |
MACHEK |
Krištof |
CZE |
S.DEJVICE |
0.167 |
-11 |
17 |
postupující |
44 |
RERYCH |
Jan |
CZE |
HF PRAHA |
0.167 |
-13 |
15 |
postupující |
45 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.167 |
-18 |
11 |
postupující |
46 |
CIHELNÍK |
David |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.000 |
-8 |
16 |
postupující |
47 |
ZUMR |
Thomas |
CZE |
SC PRAHA |
0.000 |
-12 |
13 |
postupující |
48 |
BÓR |
Karel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.000 |
-18 |
7 |
postupující |
49 |
BULÍŘ |
Pavel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.000 |
-19 |
6 |
postupující |
50 |
ŠTICHA |
Tadeáš |
CZE |
SC BYSTŘICE |
0.000 |
-21 |
9 |
postupující |
51 |
BĚLOHOUBEK |
Matouš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.000 |
-22 |
8 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JANSA Martin |
Sc Praha |
|
|
V |
1 |
2 |
V |
V |
1 |
|
3/6 |
-2 |
19 |
ŠTICHA Tadeáš |
Sc Bystřice |
|
2 |
|
1 |
3 |
0 |
3 |
0 |
|
0/6 |
-21 |
9 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
20 |
30 |
PEICHEL Šimon |
S.Dejvice |
|
V |
V |
0 |
|
V |
V |
V |
|
5/6 |
10 |
25 |
VAŠÍČEK Martin |
D.Olomouc |
|
2 |
V |
4 |
2 |
|
V |
2 |
|
2/6 |
-1 |
20 |
HOSTEK Jan |
Loko Plzeň |
|
2 |
V |
1 |
1 |
1 |
|
V |
|
2/6 |
-12 |
15 |
ŠEDIVÝ Jindřich |
D.Praha |
|
V |
V |
3 |
2 |
V |
4 |
|
|
3/6 |
6 |
24 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
24 |
30 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
2 |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
13 |
27 |
NOVÁK Martin |
1.Fc Bělá |
|
2 |
3 |
|
4 |
V |
1 |
V |
|
2/6 |
-1 |
20 |
RYCHTAŘÍK Matěj |
Sc Praha |
|
1 |
2 |
V |
|
3 |
2 |
V |
|
2/6 |
-8 |
18 |
PAŘÍZEK Adam Tobiáš |
D.Praha |
|
0 |
2 |
0 |
V |
|
1 |
V |
|
2/6 |
-12 |
13 |
POHOŘÁLEK David |
Loko Teplice |
|
1 |
2 |
V |
V |
V |
|
V |
|
4/6 |
6 |
23 |
BĚLOHOUBEK Matouš |
Riegel Praha |
|
0 |
0 |
1 |
2 |
2 |
3 |
|
|
0/6 |
-22 |
8 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZUMR Thomas |
Sc Praha |
|
|
4 |
2 |
2 |
1 |
4 |
|
0/5 |
-12 |
13 |
PALUSKA Ondřej |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
2 |
4 |
|
3/5 |
-1 |
21 |
MULLER Martin |
Loko Teplice |
|
V |
4 |
|
0 |
0 |
3 |
|
1/5 |
-10 |
12 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
|
V |
4 |
V |
|
1 |
V |
|
3/5 |
4 |
20 |
ZHÁŇAL Petr |
D.Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
18 |
25 |
SVATOŠ Ondřej |
Hf Praha |
|
V |
V |
V |
4 |
3 |
|
|
3/5 |
1 |
22 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
|
|
1 |
V |
3 |
V |
1 |
|
2/5 |
-4 |
15 |
KULHÁNEK Štěpán |
Sc Praha |
|
V4 |
|
V4 |
3 |
V |
2 |
|
3/5 |
5 |
18 |
CIHELNÍK David |
1.Fc Bělá |
|
2 |
3 |
|
3 |
4 |
4 |
|
0/5 |
-8 |
16 |
STEMPL Jan |
S.Dejvice |
|
V |
V |
V |
|
V |
3 |
|
4/5 |
8 |
23 |
ZACH Jonáš |
D.Praha |
|
3 |
0 |
V |
1 |
|
0 |
|
1/5 |
-15 |
9 |
LENZL Jiří |
Loko Teplice |
|
V |
V4 |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
14 |
24 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DOSTÁL Jan |
Sc Praha |
|
|
V |
3 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
8 |
23 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
4 |
|
V |
V |
1 |
V |
|
3/5 |
3 |
20 |
ALTNER David |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
V |
3 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
23 |
BULÍŘ Pavel |
Loko Liberec |
|
0 |
2 |
0 |
|
2 |
2 |
|
0/5 |
-19 |
6 |
JURÁŇ Jiří |
Loko Teplice |
|
3 |
V3 |
3 |
V |
|
V |
|
3/5 |
6 |
19 |
VESELÝ Vojtěch |
1.Fc Bělá |
|
3 |
4 |
3 |
V |
0 |
|
|
1/5 |
-7 |
15 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STIRBER Sebastián |
Sc Praha |
|
|
0 |
V |
V |
0 |
3 |
|
2/5 |
-7 |
13 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
1 |
2 |
V |
|
3/5 |
3 |
18 |
WHITE Matyáš |
D.Praha |
|
1 |
2 |
|
1 |
0 |
V |
|
1/5 |
-12 |
9 |
JINDRA Jakub |
Loko Plzeň |
|
4 |
V |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
13 |
24 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
|
V |
V4 |
V |
3 |
|
V |
|
4/5 |
13 |
22 |
ŠŤASTNÝ Kristián |
Loko K.Vary |
|
V |
4 |
1 |
1 |
2 |
|
|
1/5 |
-10 |
13 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ROUPEC Jakub |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
1 |
V3 |
1 |
|
3/5 |
8 |
15 |
ZEMAN Marek |
Sc Praha |
|
0 |
|
V |
0 |
0 |
2 |
|
1/5 |
-12 |
7 |
BÓR Karel |
Loko Liberec |
|
1 |
1 |
|
2 |
3 |
0 |
|
0/5 |
-18 |
7 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
|
V3 |
V |
V |
|
V3 |
V |
|
5/5 |
15 |
21 |
PROCHÁZKA Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
1 |
V |
V |
2 |
|
V |
|
3/5 |
6 |
18 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
|
V2 |
V3 |
V |
1 |
3 |
|
|
3/5 |
1 |
14 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
23 |
30 |
NOVOTNÝ Šimon |
Loko Liberec |
|
1 |
|
V |
1 |
3 |
0 |
1 |
|
1/6 |
-18 |
11 |
MACHEK Krištof |
S.Dejvice |
|
3 |
4 |
|
3 |
V |
2 |
0 |
|
1/6 |
-11 |
17 |
HOSA Štěpán |
Sc Praha |
|
0 |
V |
V |
|
V |
3 |
0 |
|
3/6 |
-3 |
18 |
RERYCH Jan |
Hf Praha |
|
0 |
V |
3 |
2 |
|
3 |
2 |
|
1/6 |
-13 |
15 |
FRANTA Ondřej |
S.S.Uh.Hrad. |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/6 |
11 |
27 |
KOVÁŘ Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
1 |
V |
V |
V |
V |
3 |
|
|
4/6 |
11 |
24 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BIEBL |
|
|
|
2 |
7 |
0 |
CIMPA |
|
|
|
2 |
9 |
0 |
COUFALOVÁ |
|
|
|
0 |
10 |
0 |
FRAJBIŠ |
|
|
|
2 |
11 |
0 |
KADLEC |
|
|
|
2 |
9 |
3 |
NOVÁČEK |
D |
|
|
3 |
8 |
1 |
NOVÁČEK |
M |
|
|
1 |
8 |
2 |
VALC |
Ml |
|
|
2 |
9 |
1 |
VINCENC |
|
|
|
2 |
0 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 3.5.2015 21:30:37