zpet do kalendare
Podbezdězský pohár 2015
kord - ml. žačky
1. FC Bělá pod Bezdězem
3.5.2015
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
2 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
PROCHÁZKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
3 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
5 |
HAVLÍNOVÁ |
Tereza |
CZE |
SC PRAHA |
6 |
ZATLOUKALOVÁ |
Lucie |
CZE |
D.OLOMOUC |
7 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
8 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
9 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
CZE |
LOKO TEPLICE |
10 |
PECHOVÁ |
Natálie |
CZE |
SC BYSTŘICE |
11 |
VAISOVÁ |
Klaudie |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
12 |
HORNOVÁ |
Barbora |
CZE |
LOKO K.VARY |
13 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
14 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
CZE |
USK PRAHA |
15 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
16 |
PEŠULOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
17 |
DE VINCENZO |
Francesca |
CZE |
SC PRAHA |
18 |
BRANNÁ |
Jasmína |
CZE |
USK PRAHA |
19 |
ODVODY |
Johana |
CZE |
LOKO K.VARY |
20 |
PODRACKÁ |
Anna |
CZE |
USK PRAHA |
21 |
HADEREROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
22 |
KRUCKÁ |
Antonie |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
23 |
ŠAFRÁNKOVÁ |
Adéla |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
24 |
DUNDĚROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
25 |
JARINOVÁ |
Nela |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
Čtvrt finale
1 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
8 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
15/4 |
|
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
5 |
HAVLÍNOVÁ Tereza |
Sc Praha |
|
15/12 |
|
|
|
PROCHÁZKOVÁ Hana |
|
4 |
PROCHÁZKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
3 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
|
15/8 |
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
|
6 |
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
D.Olomouc |
15/5 |
|
|
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
7 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
12/11 |
|
|
|
VOLÁKOVÁ Hana |
2 |
VOLÁKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
15/9 |
Tableau d de 8
1 |
HAVLÍNOVÁ Tereza |
Sc Praha |
|
|
|
HAVLÍNOVÁ Tereza |
8 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K.Vary |
15/8 |
|
5 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
|
|
MIROVSKÁ Eliška |
4 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Loko Teplice |
15/13 |
|
3 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
|
|
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
6 |
PECHOVÁ Natálie |
Sc Bystřice |
10/9 |
|
7 |
VAISOVÁ Klaudie |
Loko Plzeň |
|
|
|
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
2 |
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
D.Olomouc |
15/5 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
PEŠULOVÁ Gabriela |
Loko Plzeň |
|
|
|
PECHOVÁ Natálie |
8 |
PECHOVÁ Natálie |
Sc Bystřice |
15/12 |
|
5 |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk Praha |
|
|
|
VAISOVÁ Klaudie |
4 |
VAISOVÁ Klaudie |
Loko Plzeň |
15/13 |
|
3 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
|
|
|
MIROVSKÁ Eliška |
6 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
15/8 |
|
7 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1.Fc Bělá |
|
|
|
HORNOVÁ Barbora |
2 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K.Vary |
15/7 |
Tableau de 32
1 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
17 |
PEŠULOVÁ Gabriela |
Loko Plzeň |
|
15/8 |
|
|
|
PEŠULOVÁ Gabriela |
|
16 |
DE VINCENZO Francesca |
Sc Praha |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
9 |
PECHOVÁ Natálie |
Sc Bystřice |
|
|
15/13 |
|
|
|
PECHOVÁ Natálie |
|
24 |
DUNDĚROVÁ Anna |
Sc Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
LEISSNEROVÁ Anežka |
25 |
JARINOVÁ Nela |
Riegel Praha |
|
15/6 |
|
|
|
LEISSNEROVÁ Anežka |
8 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Loko Teplice |
15/1 |
|
5 |
PROCHÁZKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
|
|
PROCHÁZKOVÁ Hana |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
PROCHÁZKOVÁ Hana |
21 |
HADEREROVÁ Anna |
Sc Praha |
|
15/8 |
|
|
|
STEHNEJOVÁ Tereza |
|
12 |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk Praha |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
PROCHÁZKOVÁ Hana |
13 |
VAISOVÁ Klaudie |
Loko Plzeň |
|
|
12/11 |
|
|
|
VAISOVÁ Klaudie |
|
20 |
PODRACKÁ Anna |
Usk Praha |
15/7 |
|
|
|
|
|
HAVLÍNOVÁ Tereza |
29 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
HAVLÍNOVÁ Tereza |
4 |
HAVLÍNOVÁ Tereza |
Sc Praha |
|
|
3 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
19 |
ODVODY Johana |
Loko K.Vary |
|
15/4 |
|
|
|
BRANDNEROVÁ Adéla |
|
14 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
11 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
|
15/3 |
|
|
|
MIROVSKÁ Eliška |
|
22 |
KRUCKÁ Antonie |
1.Fc Bělá |
15/14 |
|
|
|
|
|
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
27 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
6 |
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
D.Olomouc |
|
|
7 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
|
|
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
23 |
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
1.Fc Bělá |
|
15/9 |
|
|
|
NOVÁČKOVÁ Dominika |
|
10 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1.Fc Bělá |
15/4 |
|
|
|
|
|
|
VOLÁKOVÁ Hana |
15 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K.Vary |
|
|
15/8 |
|
|
|
HORNOVÁ Barbora |
|
18 |
BRANNÁ Jasmína |
Usk Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
VOLÁKOVÁ Hana |
31 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
VOLÁKOVÁ Hana |
2 |
VOLÁKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
10/10 |
30 |
50 |
postupující |
2 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
10/11 |
30 |
53 |
postupující |
3 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
9/10 |
31 |
47 |
postupující |
4 |
HAVLÍNOVÁ |
Tereza |
CZE |
SC PRAHA |
9/11 |
22 |
48 |
postupující |
5 |
PROCHÁZKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
9/11 |
19 |
48 |
postupující |
6 |
ZATLOUKALOVÁ |
Lucie |
CZE |
D.OLOMOUC |
8/10 |
21 |
45 |
postupující |
7 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
8/10 |
16 |
39 |
postupující |
8 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
CZE |
LOKO TEPLICE |
8/11 |
8 |
47 |
postupující |
9 |
PECHOVÁ |
Natálie |
CZE |
SC BYSTŘICE |
8/12 |
6 |
49 |
postupující |
10 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
7/11 |
9 |
38 |
postupující |
11 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
6/10 |
4 |
39 |
postupující |
12 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
CZE |
USK PRAHA |
6/11 |
1 |
42 |
postupující |
13 |
VAISOVÁ |
Klaudie |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
5/10 |
0 |
39 |
postupující |
14 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
5/10 |
0 |
38 |
postupující |
15 |
HORNOVÁ |
Barbora |
CZE |
LOKO K.VARY |
4/10 |
4 |
39 |
postupující |
16 |
DE VINCENZO |
Francesca |
CZE |
SC PRAHA |
4/11 |
-11 |
37 |
postupující |
17 |
PEŠULOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
4/11 |
-14 |
35 |
postupující |
18 |
BRANNÁ |
Jasmína |
CZE |
USK PRAHA |
3/10 |
-8 |
32 |
postupující |
19 |
ODVODY |
Johana |
CZE |
LOKO K.VARY |
3/10 |
-11 |
34 |
postupující |
20 |
PODRACKÁ |
Anna |
CZE |
USK PRAHA |
2/11 |
-19 |
30 |
postupující |
21 |
HADEREROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
2/11 |
-22 |
25 |
postupující |
22 |
KRUCKÁ |
Antonie |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
1/10 |
-23 |
26 |
postupující |
23 |
ŠAFRÁNKOVÁ |
Adéla |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
1/11 |
-23 |
27 |
postupující |
24 |
DUNDĚROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
0/10 |
-30 |
20 |
postupující |
25 |
JARINOVÁ |
Nela |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0/11 |
-40 |
14 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
19 |
25 |
postupující |
2 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
1.000 |
17 |
25 |
postupující |
3 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.833 |
12 |
28 |
postupující |
4 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.833 |
11 |
26 |
postupující |
5 |
HAVLÍNOVÁ |
Tereza |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
12 |
22 |
postupující |
6 |
ZATLOUKALOVÁ |
Lucie |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.800 |
9 |
23 |
postupující |
7 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
8 |
20 |
postupující |
8 |
PROCHÁZKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.800 |
4 |
20 |
postupující |
9 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.667 |
6 |
26 |
postupující |
10 |
PECHOVÁ |
Natálie |
CZE |
SC BYSTŘICE |
0.667 |
4 |
25 |
postupující |
11 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
CZE |
USK PRAHA |
0.600 |
3 |
21 |
postupující |
12 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
0.600 |
1 |
19 |
postupující |
13 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.600 |
-2 |
18 |
postupující |
14 |
VAISOVÁ |
Klaudie |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.400 |
0 |
19 |
postupující |
15 |
BRANNÁ |
Jasmína |
CZE |
USK PRAHA |
0.400 |
-3 |
16 |
postupující |
16 |
DE VINCENZO |
Francesca |
CZE |
SC PRAHA |
0.333 |
-6 |
19 |
postupující |
17 |
HORNOVÁ |
Barbora |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.200 |
-4 |
19 |
postupující |
18 |
ODVODY |
Johana |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.200 |
-5 |
17 |
postupující |
19 |
KRUCKÁ |
Antonie |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.200 |
-9 |
15 |
postupující |
20 |
PEŠULOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.200 |
-10 |
13 |
postupující |
21 |
ŠAFRÁNKOVÁ |
Adéla |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.200 |
-10 |
11 |
postupující |
22 |
HADEREROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-14 |
10 |
postupující |
23 |
PODRACKÁ |
Anna |
CZE |
USK PRAHA |
0.167 |
-9 |
19 |
postupující |
24 |
DUNDĚROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
0.000 |
-16 |
9 |
postupující |
25 |
JARINOVÁ |
Nela |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.000 |
-18 |
12 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PECHOVÁ Natálie |
Sc Bystřice |
|
|
2 |
V |
V |
V |
3 |
V |
|
4/6 |
4 |
25 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1.Fc Bělá |
|
V3 |
|
V |
V |
V |
3 |
V |
|
5/6 |
11 |
26 |
PODRACKÁ Anna |
Usk Praha |
|
3 |
2 |
|
4 |
3 |
2 |
V |
|
1/6 |
-9 |
19 |
DE VINCENZO Francesca |
Sc Praha |
|
2 |
3 |
V |
|
3 |
1 |
V |
|
2/6 |
-6 |
19 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Loko Teplice |
|
4 |
2 |
V |
V |
|
V |
V |
|
4/6 |
6 |
26 |
VOLÁKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
V |
|
5/6 |
12 |
28 |
JARINOVÁ Nela |
Riegel Praha |
|
4 |
1 |
3 |
1 |
1 |
2 |
|
|
0/6 |
-18 |
12 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DUNDĚROVÁ Anna |
Sc Praha |
|
|
2 |
1 |
0 |
3 |
3 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
0 |
V |
V |
|
4/5 |
8 |
20 |
BRANNÁ Jasmína |
Usk Praha |
|
V |
1 |
|
2 |
3 |
V |
|
2/5 |
-3 |
16 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
17 |
25 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
|
V |
1 |
V |
2 |
|
V |
|
3/5 |
-2 |
18 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K.Vary |
|
V |
3 |
3 |
4 |
4 |
|
|
1/5 |
-4 |
19 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KRUCKÁ Antonie |
1.Fc Bělá |
|
|
2 |
3 |
2 |
V |
3 |
|
1/5 |
-9 |
15 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
19 |
25 |
PROCHÁZKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
V |
1 |
|
V4 |
V |
V |
|
4/5 |
4 |
20 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
V |
1 |
3 |
|
V |
V |
|
3/5 |
1 |
19 |
ODVODY Johana |
Loko K.Vary |
|
4 |
2 |
2 |
4 |
|
V |
|
1/5 |
-5 |
17 |
PEŠULOVÁ Gabriela |
Loko Plzeň |
|
V |
0 |
3 |
3 |
2 |
|
|
1/5 |
-10 |
13 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HADEREROVÁ Anna |
Sc Praha |
|
|
0 |
3 |
V |
1 |
1 |
|
1/5 |
-14 |
10 |
HAVLÍNOVÁ Tereza |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
2 |
|
4/5 |
12 |
22 |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk Praha |
|
V |
3 |
|
V |
V |
3 |
|
3/5 |
3 |
21 |
VAISOVÁ Klaudie |
Loko Plzeň |
|
4 |
1 |
4 |
|
V |
V |
|
2/5 |
0 |
19 |
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
1.Fc Bělá |
|
V |
1 |
2 |
0 |
|
3 |
|
1/5 |
-10 |
11 |
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V4 |
4 |
V |
|
|
4/5 |
9 |
23 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
1.000 |
18 |
25 |
postupující |
2 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
1.000 |
13 |
25 |
postupující |
3 |
PROCHÁZKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.833 |
15 |
28 |
postupující |
4 |
HAVLÍNOVÁ |
Tereza |
CZE |
SC PRAHA |
0.833 |
10 |
26 |
postupující |
5 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
12 |
22 |
postupující |
5 |
ZATLOUKALOVÁ |
Lucie |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.800 |
12 |
22 |
postupující |
7 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
8 |
19 |
postupující |
8 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.800 |
2 |
21 |
postupující |
9 |
PECHOVÁ |
Natálie |
CZE |
SC BYSTŘICE |
0.667 |
2 |
24 |
postupující |
10 |
HORNOVÁ |
Barbora |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.600 |
8 |
20 |
postupující |
11 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
0.600 |
3 |
20 |
postupující |
12 |
VAISOVÁ |
Klaudie |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.600 |
0 |
20 |
postupující |
13 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
CZE |
USK PRAHA |
0.500 |
-2 |
21 |
postupující |
14 |
PEŠULOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.500 |
-4 |
22 |
postupující |
15 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.400 |
2 |
20 |
postupující |
16 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.400 |
-2 |
12 |
postupující |
17 |
DE VINCENZO |
Francesca |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-5 |
18 |
postupující |
18 |
ODVODY |
Johana |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.400 |
-6 |
17 |
postupující |
19 |
BRANNÁ |
Jasmína |
CZE |
USK PRAHA |
0.200 |
-5 |
16 |
postupující |
20 |
PODRACKÁ |
Anna |
CZE |
USK PRAHA |
0.200 |
-10 |
11 |
postupující |
21 |
HADEREROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
0.167 |
-8 |
15 |
postupující |
22 |
ŠAFRÁNKOVÁ |
Adéla |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.000 |
-13 |
16 |
postupující |
23 |
DUNDĚROVÁ |
Anna |
CZE |
SC PRAHA |
0.000 |
-14 |
11 |
postupující |
23 |
KRUCKÁ |
Antonie |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.000 |
-14 |
11 |
postupující |
25 |
JARINOVÁ |
Nela |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.000 |
-22 |
2 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ODVODY Johana |
Loko K.Vary |
|
|
2 |
2 |
V |
V |
3 |
|
2/5 |
-6 |
17 |
ZATLOUKALOVÁ Lucie |
D.Olomouc |
|
V |
|
2 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
12 |
22 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
13 |
25 |
DUNDĚROVÁ Anna |
Sc Praha |
|
4 |
0 |
3 |
|
1 |
3 |
|
0/5 |
-14 |
11 |
BRANNÁ Jasmína |
Usk Praha |
|
4 |
1 |
2 |
V |
|
4 |
|
1/5 |
-5 |
16 |
VAISOVÁ Klaudie |
Loko Plzeň |
|
V |
2 |
3 |
V |
V |
|
|
3/5 |
0 |
20 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DE VINCENZO Francesca |
Sc Praha |
|
|
1 |
3 |
4 |
V |
V |
|
2/5 |
-5 |
18 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
2 |
V |
V |
|
4/5 |
12 |
22 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Loko Teplice |
|
V |
1 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
2 |
21 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk Praha |
|
V |
V |
4 |
|
V |
1 |
|
3/5 |
3 |
20 |
KRUCKÁ Antonie |
1.Fc Bělá |
|
4 |
0 |
4 |
1 |
|
2 |
|
0/5 |
-14 |
11 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Loko Plzeň |
|
4 |
3 |
3 |
V |
V |
|
|
2/5 |
2 |
20 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HADEREROVÁ Anna |
Sc Praha |
|
|
V4 |
0 |
1 |
4 |
2 |
4 |
|
1/6 |
-8 |
15 |
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
1.Fc Bělá |
|
0 |
|
4 |
3 |
1 |
4 |
4 |
|
0/6 |
-13 |
16 |
PROCHÁZKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
V |
V |
|
V |
V |
3 |
V |
|
5/6 |
15 |
28 |
HAVLÍNOVÁ Tereza |
Sc Praha |
|
V |
V |
1 |
|
V |
V |
V |
|
5/6 |
10 |
26 |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk Praha |
|
V |
V |
1 |
2 |
|
3 |
V |
|
3/6 |
-2 |
21 |
PECHOVÁ Natálie |
Sc Bystřice |
|
V3 |
V |
V |
3 |
V |
|
3 |
|
4/6 |
2 |
24 |
PEŠULOVÁ Gabriela |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
2 |
2 |
3 |
V |
|
|
3/6 |
-4 |
22 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
|
V |
V1 |
3 |
V |
V |
|
4/5 |
8 |
19 |
HORNOVÁ Barbora |
Loko K.Vary |
|
4 |
|
V |
1 |
V |
V |
|
3/5 |
8 |
20 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1.Fc Bělá |
|
0 |
1 |
|
2 |
V4 |
V |
|
2/5 |
-2 |
12 |
VOLÁKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
18 |
25 |
JARINOVÁ Nela |
Riegel Praha |
|
0 |
0 |
1 |
0 |
|
1 |
|
0/5 |
-22 |
2 |
PODRACKÁ Anna |
Usk Praha |
|
2 |
1 |
2 |
1 |
V |
|
|
1/5 |
-10 |
11 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CIMPA |
|
|
|
2 |
5 |
1 |
COUFALOVA |
|
|
|
0 |
5 |
0 |
KADLEC |
|
|
|
2 |
5 |
2 |
NOVÁČEK |
M |
|
|
2 |
3 |
3 |
NOVÁČEK |
V |
|
|
0 |
5 |
0 |
VALC |
Ml |
|
|
2 |
6 |
1 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 3.5.2015 21:34:44