zpet do kalendare
SC CUP 2015
kord kadeti
SC Praha
9. 5. 2015
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
D.OLOMOUC |
2 |
FISCHER |
Artur |
DE |
FC LEIPZIG |
3 |
RAUS |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
3 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
5 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
6 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
LOKO TEPLICE |
7 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
8 |
HELBIG |
Niclas |
DE |
FC BISCHOFSWERDA |
9 |
STOLAR |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
10 |
ERNEÉ |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
11 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
12 |
BEHENSKÝ |
Petr |
CZE |
LOKO K.VARY |
13 |
STEHLÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
14 |
JUREČKA |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
15 |
KOUŘIL |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
16 |
VALC |
Jiří |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
17 |
VÁVRA |
Daniel |
CZE |
SC PRAHA |
18 |
SEDLÁČEK |
Ondřej |
CZE |
D.OLOMOUC |
19 |
OPLT |
Matěj |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
20 |
HAKE |
Julius |
DE |
INGOLSTADT 1861 |
21 |
MOUCHA |
František |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
22 |
IVANČO |
Robin |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
23 |
OSIČKA |
Adam |
CZE |
D.OLOMOUC |
24 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
25 |
JURÁK |
František |
CZE |
LOKO LIBEREC |
26 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
27 |
PLÁTEK |
Daniel |
CZE |
D.PRAHA |
28 |
PAVLÍK |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
29 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
30 |
KRAUSE |
Alexander |
DE |
FC LEIPZIG |
31 |
KINSKÝ |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
32 |
BERAN |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
33 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
D.PRAHA |
34 |
DAVID |
Jiří |
CZE |
USK PRAHA |
35 |
ZEIS |
Jan |
CZE |
D.PRAHA |
36 |
KAISER |
Richard |
DE |
RADEBEUL |
37 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
38 |
ŽIŽKA |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
39 |
SIEBERT |
Jakob |
DE |
INGOLSTADT 1861 |
40 |
FLORIÁN |
Patrik |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
41 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
42 |
NOVÁČEK |
Vít |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
43 |
LEVI |
Josef |
CZE |
D.PRAHA |
44 |
TUREK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
45 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
46 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
47 |
VÁVRA |
Antonín |
CZE |
RIEGEL |
48 |
CHMEL |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
49 |
ZAPLETAL |
Michal |
CZE |
USK PRAHA |
50 |
SMITKA |
Jan |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
51 |
FRANK |
Kryštof |
CZE |
D.PRAHA |
52 |
ZDENĚK |
Ondřej |
CZE |
LOKO K.VARY |
53 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
54 |
DIVIŠ |
Martin |
CZE |
LOKO K.VARY |
54 |
FILIP |
Jan |
CZE |
LOKO TEPLICE |
56 |
GRIGENCHA |
Daniel |
DE |
INGOLSTADT 1861 |
57 |
BORECKÝ |
Roman |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
Čtvrt finale
1 |
STRNAD Ondřej |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
STRNAD Ondřej |
8 |
HELBIG Niclas |
Fc Bischofswerda |
15/5 |
|
|
|
|
FISCHER Artur |
5 |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
|
15/13 |
|
|
|
FISCHER Artur |
|
4 |
FISCHER Artur |
Fc Leipzig |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
3 |
WUTSCHKA Pavel |
Loko Teplice |
|
|
15/11 |
|
|
|
RAUS Matěj |
|
6 |
RAUS Matěj |
Loko K.Vary |
15/7 |
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
7 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
15/9 |
|
|
|
JURKA Jakub |
2 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
15/13 |
Tableau g
1 |
ERNEÉ Jan |
Sc Praha |
|
|
|
HELBIG Niclas |
8 |
HELBIG Niclas |
Fc Bischofswerda |
15/9 |
|
5 |
STOLAR Samuel |
Aš Bratislava |
|
|
|
BALCAR Josef |
4 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
15/7 |
|
3 |
RAUS Matěj |
Loko K.Vary |
|
|
|
RAUS Matěj |
6 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
45/9 |
|
7 |
BEHENSKÝ Petr |
Loko K.Vary |
|
|
|
VOLÁK Samuel |
2 |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
15/13 |
Tableaux e-f de 16
1 |
STOLAR Samuel |
Aš Bratislava |
|
|
|
STOLAR Samuel |
16 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
15/12 |
|
|
|
|
STOLAR Samuel |
9 |
OPLT Matěj |
Sl.Litoměřice |
|
15/7 |
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
8 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
15/12 |
|
5 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
|
|
LOKAJ Václav |
12 |
HAKE Julius |
Ingolstadt 1861 |
15/11 |
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
13 |
VALC Jiří |
1.Fc Bělá |
|
15/14 |
|
|
|
VALC Jiří |
4 |
VÁVRA Daniel |
Sc Praha |
15/5 |
|
3 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
|
|
JUREČKA Jakub |
14 |
IVANČO Robin |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/6 |
|
|
|
|
BEHENSKÝ Petr |
11 |
MOUCHA František |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
15/14 |
|
|
|
BEHENSKÝ Petr |
6 |
BEHENSKÝ Petr |
Loko K.Vary |
15/10 |
|
7 |
HELBIG Niclas |
Fc Bischofswerda |
|
|
|
HELBIG Niclas |
10 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
15/7 |
|
|
|
|
HELBIG Niclas |
15 |
OSIČKA Adam |
D.Olomouc |
|
15/14 |
|
|
|
STEHLÍK Jan |
2 |
STEHLÍK Jan |
Sl.Litoměřice |
15/11 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
KRAUSE Alexander |
Fc Leipzig |
|
|
|
SEDLÁČEK Ondřej |
16 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
15/10 |
|
9 |
VALC Jiří |
1.Fc Bělá |
|
|
|
VALC Jiří |
8 |
BERAN Matyáš |
Sc Praha |
15/10 |
|
5 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
|
|
SALZER Matěj |
12 |
SALAČ Vojtěch |
Sl.Litoměřice |
15/13 |
|
13 |
HAKE Julius |
Ingolstadt 1861 |
|
|
|
HAKE Julius |
4 |
BELL Timothy |
Usk Praha |
15/11 |
|
3 |
OSIČKA Adam |
D.Olomouc |
|
|
|
OSIČKA Adam |
14 |
JURÁK František |
Loko Liberec |
15/11 |
|
11 |
MOUCHA František |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
|
|
MOUCHA František |
6 |
PAVLÍK Matyáš |
Sc Praha |
15/10 |
|
7 |
IVANČO Robin |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
|
|
IVANČO Robin |
10 |
PLÁTEK Daniel |
D.Praha |
15/11 |
|
15 |
OPLT Matěj |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
OPLT Matěj |
2 |
KINSKÝ Kryštof |
Sc Praha |
15/8 |
Tableau de 64
1 |
STRNAD Ondřej |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
STRNAD Ondřej |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondřej |
33 |
KRAUSE Alexander |
Fc Leipzig |
|
15/3 |
|
|
|
KRAUSE Alexander |
|
32 |
KAISER Richard |
Radebeul |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondřej |
17 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
|
|
15/9 |
|
|
|
SEDLÁČEK Ondřej |
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
|
49 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
|
|
16 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondřej |
9 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
BALCAR Josef |
|
|
56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
|
41 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
15/9 |
|
|
|
|
VALC Jiří |
|
|
24 |
VALC Jiří |
1.Fc Bělá |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
25 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
|
|
15/12 |
|
|
|
BERAN Matyáš |
|
40 |
BERAN Matyáš |
Sc Praha |
15/7 |
|
|
|
|
|
JUREČKA Jakub |
57 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
JUREČKA Jakub |
8 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
|
5 |
STEHLÍK Jan |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
STEHLÍK Jan |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
STEHLÍK Jan |
37 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
15/8 |
|
|
|
SALZER Matěj |
|
28 |
DAVID Jiří |
Usk Praha |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
21 |
SALAČ Vojtěch |
Sl.Litoměřice |
|
|
15/13 |
|
|
|
SALAČ Vojtěch |
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
|
53 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
|
|
12 |
WUTSCHKA Pavel |
Loko Teplice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
13 |
BEHENSKÝ Petr |
Loko K.Vary |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
BEHENSKÝ Petr |
|
|
52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BEHENSKÝ Petr |
|
45 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
|
HAKE Julius |
|
|
20 |
HAKE Julius |
Ingolstadt 1861 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ERNEÉ Jan |
29 |
BELL Timothy |
Usk Praha |
|
|
12/11 |
|
|
|
BELL Timothy |
|
36 |
ŽIŽKA David |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/9 |
|
|
|
|
|
ERNEÉ Jan |
61 |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
ERNEÉ Jan |
4 |
ERNEÉ Jan |
Sc Praha |
|
|
3 |
STOLAR Samuel |
Aš Bratislava |
|
|
|
STOLAR Samuel |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
STOLAR Samuel |
35 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
15/9 |
|
|
|
OSIČKA Adam |
|
30 |
OSIČKA Adam |
D.Olomouc |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
FISCHER Artur |
19 |
JURÁK František |
Loko Liberec |
|
|
15/9 |
|
|
|
JURÁK František |
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FISCHER Artur |
|
51 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
FISCHER Artur |
|
|
14 |
FISCHER Artur |
Fc Leipzig |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FISCHER Artur |
11 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
LOKAJ Václav |
|
|
54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
|
43 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
|
MOUCHA František |
|
|
22 |
MOUCHA František |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
|
|
|
|
|
|
|
VOLÁK Samuel |
27 |
PAVLÍK Matyáš |
Sc Praha |
|
|
15/12 |
|
|
|
PAVLÍK Matyáš |
|
38 |
SIEBERT Jakob |
Ingolstadt 1861 |
15/11 |
|
|
|
|
|
VOLÁK Samuel |
59 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
VOLÁK Samuel |
6 |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
|
|
7 |
RAUS Matěj |
Loko K.Vary |
|
|
|
RAUS Matěj |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
RAUS Matěj |
39 |
FLORIÁN Patrik |
1.Fc Bělá |
|
15/6 |
|
|
|
IVANČO Robin |
|
26 |
IVANČO Robin |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
RAUS Matěj |
23 |
PLÁTEK Daniel |
D.Praha |
|
|
15/5 |
|
|
|
PLÁTEK Daniel |
|
|
42 |
NOVÁČEK Vít |
1.Fc Bělá |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
VÁVRA Daniel |
|
55 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
|
VÁVRA Daniel |
|
|
10 |
VÁVRA Daniel |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
15 |
HELBIG Niclas |
Fc Bischofswerda |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
HELBIG Niclas |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HELBIG Niclas |
|
47 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
|
OPLT Matěj |
|
|
18 |
OPLT Matěj |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
31 |
ZEIS Jan |
D.Praha |
|
|
15/5 |
|
|
|
KINSKÝ Kryštof |
|
34 |
KINSKÝ Kryštof |
Sc Praha |
15/5 |
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
63 |
|
|
|
15/2 |
|
|
|
JURKA Jakub |
2 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
11/11 |
36 |
55 |
postupující |
2 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
D.OLOMOUC |
11/12 |
38 |
57 |
postupující |
3 |
STOLAR |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
11/12 |
26 |
53 |
postupující |
4 |
ERNEÉ |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
10/11 |
26 |
53 |
postupující |
5 |
STEHLÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
10/11 |
22 |
54 |
postupující |
6 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
10/11 |
16 |
49 |
postupující |
7 |
RAUS |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
9/11 |
28 |
50 |
postupující |
8 |
JUREČKA |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
9/11 |
16 |
51 |
postupující |
9 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
LOKO TEPLICE |
9/12 |
24 |
52 |
postupující |
10 |
VÁVRA |
Daniel |
CZE |
SC PRAHA |
9/12 |
23 |
46 |
postupující |
11 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
9/12 |
18 |
52 |
postupující |
12 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
8/11 |
13 |
47 |
postupující |
13 |
BEHENSKÝ |
Petr |
CZE |
LOKO K.VARY |
8/12 |
20 |
54 |
postupující |
14 |
FISCHER |
Artur |
DE |
FC LEIPZIG |
8/12 |
16 |
48 |
postupující |
15 |
HELBIG |
Niclas |
DE |
FC BISCHOFSWERDA |
7/11 |
15 |
48 |
postupující |
16 |
KOUŘIL |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
7/11 |
13 |
47 |
postupující |
17 |
SEDLÁČEK |
Ondřej |
CZE |
D.OLOMOUC |
7/11 |
12 |
49 |
postupující |
18 |
OPLT |
Matěj |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
7/11 |
5 |
44 |
postupující |
19 |
JURÁK |
František |
CZE |
LOKO LIBEREC |
7/11 |
2 |
42 |
postupující |
20 |
HAKE |
Julius |
DE |
INGOLSTADT 1861 |
7/11 |
1 |
41 |
postupující |
21 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
7/11 |
-1 |
44 |
postupující |
22 |
MOUCHA |
František |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
7/12 |
6 |
43 |
postupující |
23 |
PLÁTEK |
Daniel |
CZE |
D.PRAHA |
7/12 |
4 |
48 |
postupující |
24 |
VALC |
Jiří |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
6/11 |
12 |
50 |
postupující |
25 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
D.PRAHA |
6/11 |
8 |
48 |
postupující |
26 |
IVANČO |
Robin |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
6/11 |
1 |
43 |
postupující |
26 |
PAVLÍK |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
6/11 |
1 |
43 |
postupující |
28 |
DAVID |
Jiří |
CZE |
USK PRAHA |
6/11 |
-1 |
38 |
postupující |
29 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
6/11 |
-6 |
40 |
postupující |
30 |
OSIČKA |
Adam |
CZE |
D.OLOMOUC |
6/12 |
8 |
48 |
postupující |
31 |
ZEIS |
Jan |
CZE |
D.PRAHA |
6/12 |
-9 |
38 |
postupující |
32 |
KAISER |
Richard |
DE |
RADEBEUL |
5/11 |
0 |
40 |
postupující |
33 |
KRAUSE |
Alexander |
DE |
FC LEIPZIG |
5/12 |
-3 |
43 |
postupující |
34 |
KINSKÝ |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
5/12 |
-6 |
36 |
postupující |
35 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
5/12 |
-11 |
36 |
postupující |
36 |
ŽIŽKA |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
4/11 |
-7 |
41 |
postupující |
37 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
4/11 |
-10 |
38 |
postupující |
38 |
SIEBERT |
Jakob |
DE |
INGOLSTADT 1861 |
4/11 |
-10 |
36 |
postupující |
39 |
FLORIÁN |
Patrik |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
4/12 |
-10 |
40 |
postupující |
40 |
BERAN |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
3/11 |
-20 |
28 |
postupující |
41 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
3/12 |
-18 |
34 |
postupující |
42 |
NOVÁČEK |
Vít |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
2/11 |
-14 |
34 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
RAUS |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
1,000 |
22 |
30 |
postupující |
2 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
1,000 |
21 |
30 |
postupující |
3 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
D.OLOMOUC |
1,000 |
20 |
30 |
postupující |
4 |
STEHLÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
1,000 |
18 |
30 |
postupující |
5 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
1,000 |
14 |
30 |
postupující |
6 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0,833 |
15 |
29 |
postupující |
7 |
ERNEÉ |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
0,833 |
13 |
28 |
postupující |
8 |
VÁVRA |
Daniel |
CZE |
SC PRAHA |
0,833 |
12 |
25 |
postupující |
9 |
STOLAR |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
0,833 |
10 |
26 |
postupující |
10 |
JUREČKA |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
0,833 |
7 |
27 |
postupující |
11 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
0,667 |
10 |
26 |
postupující |
12 |
MOUCHA |
František |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0,667 |
7 |
24 |
postupující |
13 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0,667 |
6 |
26 |
postupující |
14 |
OPLT |
Matěj |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0,667 |
5 |
24 |
postupující |
15 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
0,667 |
1 |
25 |
postupující |
16 |
HAKE |
Julius |
DE |
INGOLSTADT 1861 |
0,667 |
0 |
22 |
postupující |
17 |
DAVID |
Jiří |
CZE |
USK PRAHA |
0,667 |
0 |
21 |
postupující |
18 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0,667 |
-3 |
22 |
postupující |
19 |
HELBIG |
Niclas |
DE |
FC BISCHOFSWERDA |
0,500 |
8 |
27 |
postupující |
20 |
OSIČKA |
Adam |
CZE |
D.OLOMOUC |
0,500 |
6 |
26 |
postupující |
21 |
VALC |
Jiří |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0,500 |
4 |
27 |
postupující |
22 |
SEDLÁČEK |
Ondřej |
CZE |
D.OLOMOUC |
0,500 |
3 |
25 |
postupující |
22 |
BEHENSKÝ |
Petr |
CZE |
LOKO K.VARY |
0,500 |
3 |
25 |
postupující |
24 |
FISCHER |
Artur |
DE |
FC LEIPZIG |
0,500 |
3 |
23 |
postupující |
25 |
KRAUSE |
Alexander |
DE |
FC LEIPZIG |
0,500 |
2 |
22 |
postupující |
26 |
KOUŘIL |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
0,500 |
1 |
23 |
postupující |
27 |
KINSKÝ |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
0,500 |
1 |
21 |
postupující |
28 |
IVANČO |
Robin |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0,500 |
-3 |
23 |
postupující |
29 |
PLÁTEK |
Daniel |
CZE |
D.PRAHA |
0,500 |
-3 |
21 |
postupující |
30 |
PAVLÍK |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0,500 |
-5 |
21 |
postupující |
31 |
JURÁK |
František |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,500 |
-5 |
20 |
postupující |
31 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
0,500 |
-5 |
20 |
postupující |
33 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
D.PRAHA |
0,333 |
-2 |
24 |
postupující |
34 |
KAISER |
Richard |
DE |
RADEBEUL |
0,333 |
-3 |
19 |
postupující |
35 |
FLORIÁN |
Patrik |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0,333 |
-4 |
22 |
postupující |
36 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0,333 |
-7 |
20 |
postupující |
37 |
BERAN |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0,333 |
-11 |
13 |
postupující |
38 |
ZEIS |
Jan |
CZE |
D.PRAHA |
0,333 |
-12 |
16 |
postupující |
39 |
NOVÁČEK |
Vít |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0,167 |
-8 |
20 |
postupující |
40 |
SIEBERT |
Jakob |
DE |
INGOLSTADT 1861 |
0,167 |
-10 |
17 |
postupující |
41 |
ŽIŽKA |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0,167 |
-11 |
18 |
postupující |
42 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0,167 |
-12 |
16 |
postupující |
43 |
LEVI |
Josef |
CZE |
D.PRAHA |
0,167 |
-13 |
15 |
vyřazen |
44 |
TUREK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0,167 |
-16 |
11 |
vyřazen |
45 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0,000 |
-11 |
19 |
vyřazen |
46 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0,000 |
-12 |
18 |
vyřazen |
47 |
VÁVRA |
Antonín |
CZE |
RIEGEL |
0,000 |
-15 |
15 |
vyřazen |
48 |
CHMEL |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0,000 |
-18 |
12 |
vyřazen |
49 |
ZAPLETAL |
Michal |
CZE |
USK PRAHA |
0,000 |
-23 |
7 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
|
2 |
3 |
4 |
2 |
4 |
4 |
|
0/6 |
-11 |
19 |
SIEBERT Jakob |
Ingolstadt 1861 |
|
V |
|
2 |
4 |
4 |
1 |
1 |
|
1/6 |
-10 |
17 |
DAVID Jiří |
Usk Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
1 |
0 |
|
4/6 |
0 |
21 |
PAVLÍK Matyáš |
Sc Praha |
|
V |
V |
2 |
|
V |
1 |
3 |
|
3/6 |
-5 |
21 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
|
V |
V |
4 |
3 |
|
4 |
3 |
|
2/6 |
-2 |
24 |
STOLAR Samuel |
Aš Bratislava |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
1 |
|
5/6 |
10 |
26 |
STEHLÍK Jan |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
18 |
30 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
|
4 |
1 |
V |
0 |
2 |
4 |
|
1/6 |
-12 |
16 |
PLÁTEK Daniel |
D.Praha |
|
V |
|
3 |
V |
2 |
V |
1 |
|
3/6 |
-3 |
21 |
WUTSCHKA Pavel |
Loko Teplice |
|
V |
V |
|
V |
3 |
V |
3 |
|
4/6 |
6 |
26 |
CHMEL Jonáš |
Sc Praha |
|
3 |
1 |
2 |
|
1 |
1 |
4 |
|
0/6 |
-18 |
12 |
STRNAD Ondřej |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
21 |
30 |
OSIČKA Adam |
D.Olomouc |
|
V |
4 |
4 |
V |
3 |
|
V |
|
3/6 |
6 |
26 |
HAKE Julius |
Ingolstadt 1861 |
|
V |
V |
V |
V |
0 |
2 |
|
|
4/6 |
0 |
22 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
14 |
30 |
OPLT Matěj |
Sl.Litoměřice |
|
3 |
|
V |
V |
V |
1 |
V |
|
4/6 |
5 |
24 |
ŽIŽKA David |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
2 |
3 |
|
3 |
V |
3 |
2 |
|
1/6 |
-11 |
18 |
HELBIG Niclas |
Fc Bischofswerda |
|
4 |
4 |
V |
|
V |
4 |
V |
|
3/6 |
8 |
27 |
LEVI Josef |
D.Praha |
|
2 |
2 |
4 |
0 |
|
2 |
V |
|
1/6 |
-13 |
15 |
ERNEÉ Jan |
Sc Praha |
|
3 |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/6 |
13 |
28 |
TUREK Jakub |
Usk Praha |
|
2 |
0 |
V |
1 |
3 |
0 |
|
|
1/6 |
-16 |
11 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
|
1 |
V |
2 |
3 |
V |
4 |
|
2/6 |
-7 |
20 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
V |
|
V |
4 |
V |
V |
V |
|
5/6 |
15 |
29 |
NOVÁČEK Vít |
1.Fc Bělá |
|
4 |
3 |
|
1 |
4 |
V |
3 |
|
1/6 |
-8 |
20 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
20 |
30 |
JURÁK František |
Loko Liberec |
|
V |
1 |
V |
0 |
|
V |
4 |
|
3/6 |
-5 |
20 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
3 |
2 |
3 |
3 |
3 |
|
4 |
|
0/6 |
-12 |
18 |
SALAČ Vojtěch |
Sl.Litoměřice |
|
V |
2 |
V |
0 |
V |
V |
|
|
4/6 |
-3 |
22 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BEHENSKÝ Petr |
Loko K.Vary |
|
|
V |
3 |
3 |
V |
4 |
V |
|
3/6 |
3 |
25 |
MOUCHA František |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
0 |
|
V |
4 |
V |
V |
V |
|
4/6 |
7 |
24 |
KINSKÝ Kryštof |
Sc Praha |
|
V |
2 |
|
V |
2 |
2 |
V |
|
3/6 |
1 |
21 |
BELL Timothy |
Usk Praha |
|
V |
V |
1 |
|
V |
V |
4 |
|
4/6 |
1 |
25 |
KAISER Richard |
Radebeul |
|
3 |
1 |
V |
4 |
|
1 |
V |
|
2/6 |
-3 |
19 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
|
V |
3 |
V |
3 |
V |
|
4 |
|
3/6 |
3 |
25 |
ZEIS Jan |
D.Praha |
|
4 |
1 |
1 |
V |
0 |
V |
|
|
2/6 |
-12 |
16 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VÁVRA Daniel |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
0 |
V |
V |
|
5/6 |
12 |
25 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
|
2 |
|
V |
V |
2 |
4 |
V |
|
3/6 |
1 |
23 |
ZAPLETAL Michal |
Usk Praha |
|
0 |
2 |
|
0 |
2 |
2 |
1 |
|
0/6 |
-23 |
7 |
BERAN Matyáš |
Sc Praha |
|
1 |
1 |
V |
|
0 |
V |
1 |
|
2/6 |
-11 |
13 |
RAUS Matěj |
Loko K.Vary |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
22 |
30 |
FLORIÁN Patrik |
1.Fc Bělá |
|
3 |
V |
V |
4 |
2 |
|
3 |
|
2/6 |
-4 |
22 |
FISCHER Artur |
Fc Leipzig |
|
2 |
4 |
V |
V |
2 |
V |
|
|
3/6 |
3 |
23 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VÁVRA Antonín |
Riegel |
|
|
3 |
3 |
3 |
1 |
2 |
3 |
|
0/6 |
-15 |
15 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
2 |
V |
|
5/6 |
7 |
27 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
V |
2 |
|
V |
2 |
1 |
V |
|
3/6 |
-5 |
20 |
IVANČO Robin |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
V |
3 |
3 |
|
2 |
V |
V |
|
3/6 |
-3 |
23 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
V |
3 |
V |
V |
|
V |
3 |
|
4/6 |
10 |
26 |
KRAUSE Alexander |
Fc Leipzig |
|
V |
V |
V |
4 |
1 |
|
2 |
|
3/6 |
2 |
22 |
VALC Jiří |
1.Fc Bělá |
|
V |
4 |
4 |
4 |
V |
V |
|
|
3/6 |
4 |
27 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
STOLAR |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
1.000 |
16 |
27 |
postupující |
2 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
1.000 |
15 |
25 |
postupující |
3 |
ERNEÉ |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
13 |
25 |
postupující |
4 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.833 |
18 |
27 |
postupující |
5 |
BEHENSKÝ |
Petr |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.833 |
17 |
29 |
postupující |
6 |
FISCHER |
Artur |
DE |
FC LEIPZIG |
0.833 |
13 |
25 |
postupující |
7 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
0.833 |
8 |
26 |
postupující |
8 |
KOUŘIL |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.800 |
12 |
24 |
postupující |
9 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.800 |
10 |
24 |
postupující |
10 |
SEDLÁČEK |
Ondřej |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.800 |
9 |
24 |
postupující |
10 |
JUREČKA |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
9 |
24 |
postupující |
12 |
JURÁK |
František |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.800 |
7 |
22 |
postupující |
13 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.800 |
7 |
21 |
postupující |
13 |
HELBIG |
Niclas |
DE |
FC BISCHOFSWERDA |
0.800 |
7 |
21 |
postupující |
15 |
STEHLÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.800 |
4 |
24 |
postupující |
16 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.800 |
2 |
19 |
postupující |
17 |
VÁVRA |
Daniel |
CZE |
SC PRAHA |
0.667 |
11 |
21 |
postupující |
18 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.667 |
9 |
23 |
postupující |
19 |
PLÁTEK |
Daniel |
CZE |
D.PRAHA |
0.667 |
7 |
27 |
postupující |
20 |
ZEIS |
Jan |
CZE |
D.PRAHA |
0.667 |
3 |
22 |
postupující |
21 |
VALC |
Jiří |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.600 |
8 |
23 |
postupující |
22 |
PAVLÍK |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
6 |
22 |
postupující |
23 |
RAUS |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.600 |
6 |
20 |
postupující |
24 |
ŽIŽKA |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.600 |
4 |
23 |
postupující |
25 |
IVANČO |
Robin |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.600 |
4 |
20 |
postupující |
26 |
KAISER |
Richard |
DE |
RADEBEUL |
0.600 |
3 |
21 |
postupující |
27 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.600 |
2 |
22 |
postupující |
28 |
HAKE |
Julius |
DE |
INGOLSTADT 1861 |
0.600 |
1 |
19 |
postupující |
29 |
OPLT |
Matěj |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.600 |
0 |
20 |
postupující |
30 |
SIEBERT |
Jakob |
DE |
INGOLSTADT 1861 |
0.600 |
0 |
19 |
postupující |
31 |
OSIČKA |
Adam |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.500 |
2 |
22 |
postupující |
32 |
MOUCHA |
František |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.500 |
-1 |
19 |
postupující |
33 |
ZAPLETAL |
Michal |
CZE |
USK PRAHA |
0.400 |
1 |
21 |
postupující |
34 |
DAVID |
Jiří |
CZE |
USK PRAHA |
0.400 |
-1 |
17 |
postupující |
35 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-3 |
18 |
postupující |
36 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
0.400 |
-7 |
15 |
postupující |
37 |
KRAUSE |
Alexander |
DE |
FC LEIPZIG |
0.333 |
-5 |
21 |
postupující |
38 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.333 |
-6 |
18 |
postupující |
38 |
FLORIÁN |
Patrik |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.333 |
-6 |
18 |
postupující |
40 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.333 |
-6 |
16 |
postupující |
41 |
KINSKÝ |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
0.333 |
-7 |
15 |
postupující |
42 |
TUREK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0.333 |
-10 |
15 |
postupující |
43 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-6 |
17 |
postupující |
44 |
NOVÁČEK |
Vít |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.200 |
-6 |
14 |
postupující |
45 |
CHMEL |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-7 |
17 |
postupující |
46 |
LEVI |
Josef |
CZE |
D.PRAHA |
0.200 |
-8 |
14 |
postupující |
47 |
BERAN |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-9 |
15 |
postupující |
48 |
VÁVRA |
Antonín |
CZE |
RIEGEL |
0.200 |
-14 |
8 |
postupující |
49 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.167 |
-11 |
15 |
postupující |
50 |
SMITKA |
Jan |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.167 |
-16 |
11 |
vyřazen |
51 |
FRANK |
Kryštof |
CZE |
D.PRAHA |
0.167 |
-18 |
11 |
vyřazen |
52 |
ZDENĚK |
Ondřej |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.000 |
-8 |
15 |
vyřazen |
53 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
0.000 |
-14 |
11 |
vyřazen |
54 |
DIVIŠ |
Martin |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.000 |
-15 |
10 |
vyřazen |
54 |
FILIP |
Jan |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.000 |
-15 |
10 |
vyřazen |
56 |
GRIGENCHA |
Daniel |
DE |
INGOLSTADT 1861 |
0.000 |
-17 |
8 |
vyřazen |
57 |
BORECKÝ |
Roman |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.000 |
-18 |
12 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TUREK Jakub |
Usk Praha |
|
|
V |
2 |
V |
0 |
3 |
0 |
|
2/6 |
-10 |
15 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
3 |
|
1 |
4 |
V |
1 |
1 |
|
1/6 |
-11 |
15 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
V |
V |
|
V |
V |
2 |
V |
|
5/6 |
18 |
27 |
FRANK Kryštof |
D.Praha |
|
2 |
V |
0 |
|
2 |
2 |
0 |
|
1/6 |
-18 |
11 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
V |
1 |
0 |
V |
|
3 |
2 |
|
2/6 |
-6 |
16 |
STOLAR Samuel |
Aš Bratislava |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V2 |
|
6/6 |
16 |
27 |
VÁVRA Daniel |
Sc Praha |
|
V |
V |
1 |
V |
V |
0 |
|
|
4/6 |
11 |
21 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
IVANČO Robin |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
|
V |
1 |
V |
V |
4 |
|
3/5 |
4 |
20 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
2 |
|
3 |
2 |
2 |
2 |
|
0/5 |
-14 |
11 |
STRNAD Ondřej |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
15 |
25 |
DAVID Jiří |
Usk Praha |
|
4 |
V |
1 |
|
V |
2 |
|
2/5 |
-1 |
17 |
VÁVRA Antonín |
Riegel |
|
0 |
V |
1 |
1 |
|
1 |
|
1/5 |
-14 |
8 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
|
V |
V |
4 |
V |
V |
|
|
4/5 |
10 |
24 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SMITKA Jan |
Loko Plzeň |
|
|
1 |
2 |
2 |
0 |
1 |
V |
|
1/6 |
-16 |
11 |
MOUCHA František |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
V |
|
V |
2 |
0 |
V |
2 |
|
3/6 |
-1 |
19 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
V4 |
3 |
|
V |
V3 |
V |
3 |
|
4/6 |
9 |
23 |
FLORIÁN Patrik |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
1 |
|
2 |
3 |
2 |
|
2/6 |
-6 |
18 |
FISCHER Artur |
Fc Leipzig |
|
V |
V |
0 |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
13 |
25 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
V |
1 |
1 |
V |
3 |
|
3 |
|
2/6 |
-6 |
18 |
PLÁTEK Daniel |
D.Praha |
|
3 |
V |
V |
V |
4 |
V |
|
|
4/6 |
7 |
27 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZEIS Jan |
D.Praha |
|
|
V |
V |
0 |
V |
2 |
V |
|
4/6 |
3 |
22 |
KRAUSE Alexander |
Fc Leipzig |
|
3 |
|
2 |
V |
2 |
4 |
V |
|
2/6 |
-5 |
21 |
OSIČKA Adam |
D.Olomouc |
|
3 |
V |
|
V |
1 |
3 |
V |
|
3/6 |
2 |
22 |
KINSKÝ Kryštof |
Sc Praha |
|
V3 |
4 |
1 |
|
1 |
1 |
V |
|
2/6 |
-7 |
15 |
BEHENSKÝ Petr |
Loko K.Vary |
|
4 |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
17 |
29 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
V |
1 |
|
V |
|
5/6 |
8 |
26 |
BORECKÝ Roman |
1.Fc Bělá |
|
1 |
2 |
2 |
2 |
2 |
3 |
|
|
0/6 |
-18 |
12 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
|
V |
1 |
4 |
4 |
3 |
|
1/5 |
-6 |
17 |
BERAN Matyáš |
Sc Praha |
|
3 |
|
1 |
V |
2 |
4 |
|
1/5 |
-9 |
15 |
RAUS Matěj |
Loko K.Vary |
|
V |
V |
|
2 |
V |
3 |
|
3/5 |
6 |
20 |
SIEBERT Jakob |
Ingolstadt 1861 |
|
V |
4 |
V |
|
V |
0 |
|
3/5 |
0 |
19 |
OPLT Matěj |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
2 |
3 |
|
V |
|
3/5 |
0 |
20 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
4 |
|
|
4/5 |
9 |
24 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VALC Jiří |
1.Fc Bělá |
|
|
V |
4 |
V |
4 |
V |
|
3/5 |
8 |
23 |
HAKE Julius |
Ingolstadt 1861 |
|
2 |
|
V |
V |
2 |
V |
|
3/5 |
1 |
19 |
SALAČ Vojtěch |
Sl.Litoměřice |
|
V |
3 |
|
V |
4 |
V |
|
3/5 |
2 |
22 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
3 |
3 |
2 |
|
V |
V |
|
2/5 |
-3 |
18 |
JURÁK František |
Loko Liberec |
|
V |
V |
V |
2 |
|
V |
|
4/5 |
7 |
22 |
DIVIŠ Martin |
Loko K.Vary |
|
0 |
2 |
4 |
4 |
0 |
|
|
0/5 |
-15 |
10 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PAVLÍK Matyáš |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
3 |
4 |
V |
|
3/5 |
6 |
22 |
CHMEL Jonáš |
Sc Praha |
|
2 |
|
3 |
3 |
4 |
V |
|
1/5 |
-7 |
17 |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
|
1 |
V |
|
V |
V |
V3 |
|
4/5 |
2 |
19 |
KAISER Richard |
Radebeul |
|
V |
V |
3 |
|
3 |
V |
|
3/5 |
3 |
21 |
STEHLÍK Jan |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
4 |
V |
|
V |
|
4/5 |
4 |
24 |
ZDENĚK Ondřej |
Loko K.Vary |
|
3 |
4 |
2 |
2 |
4 |
|
|
0/5 |
-8 |
15 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
NOVÁČEK Vít |
1.Fc Bělá |
|
|
4 |
V |
2 |
2 |
1 |
|
1/5 |
-6 |
14 |
BELL Timothy |
Usk Praha |
|
V |
|
V |
3 |
2 |
0 |
|
2/5 |
-7 |
15 |
FILIP Jan |
Loko Teplice |
|
0 |
3 |
|
1 |
2 |
4 |
|
0/5 |
-15 |
10 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
4 |
|
4/5 |
9 |
24 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
4 |
|
V |
|
4/5 |
12 |
24 |
HELBIG Niclas |
Fc Bischofswerda |
|
V |
V |
V |
V |
1 |
|
|
4/5 |
7 |
21 |
Skupina č. 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŽIŽKA David |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
|
V |
4 |
V |
4 |
V |
|
3/5 |
4 |
23 |
GRIGENCHA Daniel |
Ingolstadt 1861 |
|
1 |
|
1 |
2 |
2 |
2 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
WUTSCHKA Pavel |
Loko Teplice |
|
V |
V |
|
V |
1 |
V |
|
4/5 |
7 |
21 |
ZAPLETAL Michal |
Usk Praha |
|
4 |
V |
4 |
|
3 |
V |
|
2/5 |
1 |
21 |
ERNEÉ Jan |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
13 |
25 |
LEVI Josef |
D.Praha |
|
4 |
V |
0 |
3 |
2 |
|
|
1/5 |
-8 |
14 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CIMPA |
|
|
|
2 |
0 |
0 |
DURYCH |
|
|
|
2 |
11 |
1 |
JURKA |
|
|
|
2 |
1 |
0 |
KADLEC |
|
|
|
3 |
11 |
2 |
KULT |
|
|
|
0 |
8 |
1 |
PITRA |
|
|
|
2 |
10 |
2 |
POKORNÝ |
|
|
|
3 |
11 |
1 |
VINCENC |
|
|
|
2 |
10 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 10.5.2015 19:56:45