zpet do kalendare
Turnaj Mikuláše Koperníka - žáci
3. ročník
7.2.2015
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
2 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
BERAN |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
FILIP |
Jan |
CZE |
LOKO TEPLICE |
5 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
6 |
OSIČKA |
Adam |
CZE |
D.OLOMOUC |
7 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
8 |
ZHÁŇAL |
Petr Jan |
CZE |
D.PRAHA |
9 |
HORVÁTH |
Tomáš |
CZE |
LOKO TEPLICE |
10 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
11 |
RYBA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
12 |
ŠNEJDAR |
Philip |
CZE |
LOKO K.VARY |
13 |
ŠKEŘÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
14 |
GOLDFLAM |
Otto |
CZE |
S.DEJVICE |
15 |
SMITKA |
Jan |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
16 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
17 |
KROUŽECKÝ |
Tomáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
18 |
NOVÁČEK |
Vít |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
19 |
MARHOLD |
Roman |
CZE |
LOKO TEPLICE |
20 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
21 |
DZIACKY |
Jiří |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
22 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
23 |
PŮR |
Lukáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
24 |
TUREK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
25 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
26 |
RAIM |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
27 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
28 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
29 |
VÁVRA |
Antonín |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
30 |
ŽUKOV |
Jaroslav |
CZE |
D.PRAHA |
31 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
32 |
BURK |
Filip |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
33 |
PELEŠKA |
Edvard |
CZE |
D.PRAHA |
34 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
35 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
36 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
37 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZE |
LOKO LIBEREC |
38 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
39 |
PRISTAŠ |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
40 |
KOVÁŘ |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
41 |
BAŤKA |
Tomáš |
CZE |
S.DEJVICE |
42 |
ZEMAN |
Jakub |
CZE |
D.PRAHA |
43 |
MALEČEK |
Jakub |
CZE |
D.PRAHA |
44 |
SÁBL |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
45 |
FRANTA |
Ondřej |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
46 |
KADIDLO |
Daniel |
CZE |
S.DEJVICE |
47 |
JOBA |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
48 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
49 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
50 |
CLARK |
Oskar |
CZE |
LOKO TEPLICE |
51 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
Čtvrt finale
1 |
VOLÁK Samuel |
CZE |
|
|
|
VOLÁK Samuel |
8 |
ZHÁŇAL Petr Jan |
CZE |
15/4 |
|
|
|
|
VOLÁK Samuel |
5 |
BERAN Matyáš |
CZE |
|
15/6 |
|
|
|
BERAN Matyáš |
|
4 |
LUCOVIČ Matěj |
CZE |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
VOLÁK Samuel |
3 |
OSIČKA Adam |
CZE |
|
|
15/7 |
|
|
|
SALZER Matěj |
|
6 |
SALZER Matěj |
CZE |
15/14 |
|
|
|
|
|
SALZER Matěj |
7 |
FILIP Jan |
CZE |
|
15/4 |
|
|
|
FILIP Jan |
2 |
COUFAL František |
CZE |
9/8 |
Tableau g
1 |
HORVÁTH Tomáš |
CZE |
|
|
|
ZHÁŇAL Petr Jan |
8 |
ZHÁŇAL Petr Jan |
CZE |
15/11 |
|
5 |
SALZER Matěj |
CZE |
|
|
|
SALZER Matěj |
4 |
ŠNEJDAR Philip |
CZE |
15/13 |
|
3 |
JURKA Jaroslav |
CZE |
|
|
|
FILIP Jan |
6 |
FILIP Jan |
CZE |
15/10 |
|
7 |
RYBA Jakub |
CZE |
|
|
|
BERAN Matyáš |
2 |
BERAN Matyáš |
CZE |
15/6 |
Tableaux e-f de 16
1 |
KROUŽECKÝ Tomáš |
CZE |
|
|
|
BELL Timothy |
16 |
BELL Timothy |
CZE |
15/12 |
|
|
|
|
RYBA Jakub |
9 |
NOVÁČEK Vít |
CZE |
|
15/8 |
|
|
|
RYBA Jakub |
8 |
RYBA Jakub |
CZE |
15/11 |
|
5 |
DZIACKY Jiří |
CZE |
|
|
|
GOLDFLAM Otto |
12 |
GOLDFLAM Otto |
CZE |
15/12 |
|
|
|
|
ZHÁŇAL Petr Jan |
13 |
ZHÁŇAL Petr Jan |
CZE |
|
15/12 |
|
|
|
ZHÁŇAL Petr Jan |
4 |
SALZER Jiří |
CZE |
15/14 |
|
3 |
MARHOLD Roman |
CZE |
|
|
|
SMITKA Jan |
14 |
SMITKA Jan |
CZE |
15/9 |
|
|
|
|
FILIP Jan |
11 |
FILIP Jan |
CZE |
|
15/7 |
|
|
|
FILIP Jan |
6 |
FORMÁNEK Matěj |
CZE |
15/12 |
|
7 |
PŮR Lukáš |
CZE |
|
|
|
SALZER Matěj |
10 |
SALZER Matěj |
CZE |
15/14 |
|
|
|
|
SALZER Matěj |
15 |
TUREK Jakub |
CZE |
|
15/8 |
|
|
|
ŠKEŘÍK Jan |
2 |
ŠKEŘÍK Jan |
CZE |
15/1 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
BURK Filip |
CZE |
|
|
|
FILIP Jan |
16 |
FILIP Jan |
CZE |
12/4 |
|
9 |
BELL Timothy |
CZE |
|
|
|
BELL Timothy |
8 |
KAPLAN Lukáš |
CZE |
15/12 |
|
5 |
VÁVRA Antonín |
CZE |
|
|
|
ZHÁŇAL Petr Jan |
12 |
ZHÁŇAL Petr Jan |
CZE |
15/10 |
|
13 |
RAIM Martin |
CZE |
|
|
|
TUREK Jakub |
4 |
TUREK Jakub |
CZE |
15/11 |
|
3 |
ŽUKOV Jaroslav |
CZE |
|
|
|
GOLDFLAM Otto |
14 |
GOLDFLAM Otto |
CZE |
15/11 |
|
11 |
BRYKNER Matyáš |
CZE |
|
|
|
NOVÁČEK Vít |
6 |
NOVÁČEK Vít |
CZE |
15/14 |
|
7 |
PHAM Daniel |
CZE |
|
|
|
SALZER Matěj |
10 |
SALZER Matěj |
CZE |
15/6 |
|
15 |
SMITKA Jan |
CZE |
|
|
|
SMITKA Jan |
2 |
KALUS Jonáš |
CZE |
15/13 |
Tableau de 64
1 |
VOLÁK Samuel |
CZE |
|
|
|
VOLÁK Samuel |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
VOLÁK Samuel |
33 |
BURK Filip |
CZE |
|
15/1 |
|
|
|
BURK Filip |
|
32 |
PELEŠKA Edvard |
CZE |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
VOLÁK Samuel |
17 |
DZIACKY Jiří |
CZE |
|
|
15/8 |
|
|
|
DZIACKY Jiří |
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIACKY Jiří |
|
49 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
FILIP Jan |
|
|
16 |
FILIP Jan |
CZE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VOLÁK Samuel |
9 |
BERAN Matyáš |
CZE |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
BERAN Matyáš |
|
|
56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BERAN Matyáš |
|
41 |
BAŤKA Tomáš |
CZE |
|
15/14 |
|
|
|
|
BELL Timothy |
|
|
24 |
BELL Timothy |
CZE |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
|
BERAN Matyáš |
25 |
KAPLAN Lukáš |
CZE |
|
|
15/7 |
|
|
|
KAPLAN Lukáš |
|
40 |
KOVÁŘ Ondřej |
CZE |
15/13 |
|
|
|
|
|
MARHOLD Roman |
57 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
MARHOLD Roman |
8 |
MARHOLD Roman |
CZE |
|
|
5 |
ŠKEŘÍK Jan |
CZE |
|
|
|
ŠKEŘÍK Jan |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
ŠKEŘÍK Jan |
37 |
MELICHAR Ondřej |
CZE |
|
15/7 |
|
|
|
VÁVRA Antonín |
|
28 |
VÁVRA Antonín |
CZE |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Jaroslav |
21 |
ZHÁŇAL Petr Jan |
CZE |
|
|
15/8 |
|
|
|
ZHÁŇAL Petr Jan |
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jaroslav |
|
53 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
|
JURKA Jaroslav |
|
|
12 |
JURKA Jaroslav |
CZE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
13 |
LUCOVIČ Matěj |
CZE |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
|
|
52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
|
45 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
|
RAIM Martin |
|
|
20 |
RAIM Martin |
CZE |
|
|
|
|
|
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
29 |
TUREK Jakub |
CZE |
|
|
15/10 |
|
|
|
TUREK Jakub |
|
36 |
KULHÁNEK Štěpán |
CZE |
15/1 |
|
|
|
|
|
KROUŽECKÝ Tomáš |
61 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
KROUŽECKÝ Tomáš |
4 |
KROUŽECKÝ Tomáš |
CZE |
|
|
3 |
OSIČKA Adam |
CZE |
|
|
|
OSIČKA Adam |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
OSIČKA Adam |
35 |
SMRČEK Šimon |
CZE |
|
15/7 |
|
|
|
ŽUKOV Jaroslav |
|
30 |
ŽUKOV Jaroslav |
CZE |
14/13 |
|
|
|
|
|
|
OSIČKA Adam |
19 |
FORMÁNEK Matěj |
CZE |
|
|
15/5 |
|
|
|
FORMÁNEK Matěj |
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FORMÁNEK Matěj |
|
51 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
|
GOLDFLAM Otto |
|
|
14 |
GOLDFLAM Otto |
CZE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OSIČKA Adam |
11 |
BRYKNER Matyáš |
CZE |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
|
|
54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PŮR Lukáš |
|
43 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
|
PŮR Lukáš |
|
|
22 |
PŮR Lukáš |
CZE |
|
|
|
|
|
|
|
|
ŠNEJDAR Philip |
27 |
ŠNEJDAR Philip |
CZE |
|
|
15/10 |
|
|
|
ŠNEJDAR Philip |
|
38 |
LENZ Jiří |
CZE |
15/2 |
|
|
|
|
|
ŠNEJDAR Philip |
59 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
NOVÁČEK Vít |
6 |
NOVÁČEK Vít |
CZE |
|
|
7 |
HORVÁTH Tomáš |
CZE |
|
|
|
HORVÁTH Tomáš |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
HORVÁTH Tomáš |
39 |
PRISTAŠ Jakub |
CZE |
|
15/8 |
|
|
|
PHAM Daniel |
|
26 |
PHAM Daniel |
CZE |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
HORVÁTH Tomáš |
23 |
RYBA Jakub |
CZE |
|
|
15/7 |
|
|
|
RYBA Jakub |
|
|
42 |
ZEMAN Jakub |
CZE |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
RYBA Jakub |
|
55 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
|
SALZER Matěj |
|
|
10 |
SALZER Matěj |
CZE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COUFAL František |
15 |
SALZER Jiří |
CZE |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
SALZER Jiří |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SALZER Jiří |
|
47 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
|
SMITKA Jan |
|
|
18 |
SMITKA Jan |
CZE |
|
|
|
|
|
|
|
|
COUFAL František |
31 |
KALUS Jonáš |
CZE |
|
|
15/7 |
|
|
|
KALUS Jonáš |
|
34 |
ŠTĚPÁN Václav |
CZE |
15/10 |
|
|
|
|
|
COUFAL František |
63 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
COUFAL František |
2 |
COUFAL František |
CZE |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
12/12 |
45 |
60 |
postupující |
2 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
12/12 |
40 |
60 |
postupující |
3 |
OSIČKA |
Adam |
CZE |
D.OLOMOUC |
10/12 |
29 |
55 |
postupující |
4 |
KROUŽECKÝ |
Tomáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
10/12 |
29 |
52 |
postupující |
5 |
ŠKEŘÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
9/11 |
26 |
53 |
postupující |
6 |
NOVÁČEK |
Vít |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
9/11 |
26 |
52 |
postupující |
7 |
HORVÁTH |
Tomáš |
CZE |
LOKO TEPLICE |
9/11 |
21 |
46 |
postupující |
8 |
MARHOLD |
Roman |
CZE |
LOKO TEPLICE |
9/11 |
15 |
47 |
postupující |
9 |
BERAN |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
8/11 |
20 |
49 |
postupující |
10 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
8/11 |
20 |
48 |
postupující |
11 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
8/11 |
18 |
49 |
postupující |
12 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
8/11 |
18 |
46 |
postupující |
13 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
8/11 |
15 |
51 |
postupující |
14 |
GOLDFLAM |
Otto |
CZE |
S.DEJVICE |
8/11 |
15 |
47 |
postupující |
15 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
8/12 |
16 |
50 |
postupující |
16 |
FILIP |
Jan |
CZE |
LOKO TEPLICE |
8/12 |
10 |
43 |
postupující |
17 |
DZIACKY |
Jiří |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
8/12 |
9 |
48 |
postupující |
18 |
SMITKA |
Jan |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
8/12 |
5 |
44 |
postupující |
19 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
7/11 |
8 |
42 |
postupující |
20 |
RAIM |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
7/11 |
6 |
41 |
postupující |
21 |
ZHÁŇAL |
Petr Jan |
CZE |
D.PRAHA |
7/12 |
10 |
47 |
postupující |
22 |
PŮR |
Lukáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
7/12 |
6 |
49 |
postupující |
23 |
RYBA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
6/11 |
9 |
42 |
postupující |
24 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
6/11 |
6 |
45 |
postupující |
25 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
6/11 |
6 |
44 |
postupující |
26 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
6/11 |
-6 |
39 |
postupující |
27 |
ŠNEJDAR |
Philip |
CZE |
LOKO K.VARY |
6/12 |
10 |
48 |
postupující |
28 |
VÁVRA |
Antonín |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
5/11 |
-1 |
40 |
postupující |
29 |
TUREK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
5/11 |
-2 |
41 |
postupující |
30 |
ŽUKOV |
Jaroslav |
CZE |
D.PRAHA |
5/11 |
-3 |
39 |
postupující |
31 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
5/11 |
-4 |
39 |
postupující |
32 |
PELEŠKA |
Edvard |
CZE |
D.PRAHA |
5/12 |
-1 |
35 |
postupující |
33 |
BURK |
Filip |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
5/12 |
-10 |
30 |
postupující |
34 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
4/12 |
-17 |
25 |
postupující |
35 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
3/11 |
-11 |
29 |
postupující |
36 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
3/11 |
-17 |
23 |
postupující |
37 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZE |
LOKO LIBEREC |
3/11 |
-19 |
28 |
postupující |
38 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
3/11 |
-24 |
22 |
postupující |
39 |
PRISTAŠ |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
3/12 |
-16 |
33 |
postupující |
40 |
KOVÁŘ |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
3/12 |
-22 |
30 |
postupující |
41 |
BAŤKA |
Tomáš |
CZE |
S.DEJVICE |
2/11 |
-17 |
31 |
postupující |
42 |
ZEMAN |
Jakub |
CZE |
D.PRAHA |
2/11 |
-23 |
29 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
1.000 |
45 |
60 |
postupující |
2 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
1.000 |
40 |
60 |
postupující |
3 |
OSIČKA |
Adam |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.833 |
29 |
55 |
postupující |
4 |
KROUŽECKÝ |
Tomáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.833 |
29 |
52 |
postupující |
5 |
ŠKEŘÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.818 |
26 |
53 |
postupující |
6 |
NOVÁČEK |
Vít |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.818 |
26 |
52 |
postupující |
7 |
HORVÁTH |
Tomáš |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.818 |
21 |
46 |
postupující |
8 |
MARHOLD |
Roman |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.818 |
15 |
47 |
postupující |
9 |
BERAN |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.727 |
20 |
49 |
postupující |
10 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.727 |
20 |
48 |
postupující |
11 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.727 |
18 |
49 |
postupující |
12 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.727 |
18 |
46 |
postupující |
13 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.727 |
15 |
51 |
postupující |
14 |
GOLDFLAM |
Otto |
CZE |
S.DEJVICE |
0.727 |
15 |
47 |
postupující |
15 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0.667 |
16 |
50 |
postupující |
16 |
FILIP |
Jan |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.667 |
10 |
43 |
postupující |
17 |
DZIACKY |
Jiří |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.667 |
9 |
48 |
postupující |
18 |
SMITKA |
Jan |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.667 |
5 |
44 |
postupující |
19 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.636 |
8 |
42 |
postupující |
20 |
RAIM |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.636 |
6 |
41 |
postupující |
21 |
ZHÁŇAL |
Petr Jan |
CZE |
D.PRAHA |
0.583 |
10 |
47 |
postupující |
22 |
PŮR |
Lukáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.583 |
6 |
49 |
postupující |
23 |
RYBA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.545 |
9 |
42 |
postupující |
24 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
0.545 |
6 |
45 |
postupující |
25 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.545 |
6 |
44 |
postupující |
26 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.545 |
-6 |
39 |
postupující |
27 |
ŠNEJDAR |
Philip |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.500 |
10 |
48 |
postupující |
28 |
VÁVRA |
Antonín |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.455 |
-1 |
40 |
postupující |
29 |
TUREK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0.455 |
-2 |
41 |
postupující |
30 |
ŽUKOV |
Jaroslav |
CZE |
D.PRAHA |
0.455 |
-3 |
39 |
postupující |
31 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.455 |
-4 |
39 |
postupující |
32 |
PELEŠKA |
Edvard |
CZE |
D.PRAHA |
0.417 |
-1 |
35 |
postupující |
33 |
BURK |
Filip |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
0.417 |
-10 |
30 |
postupující |
34 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
0.333 |
-17 |
25 |
postupující |
35 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.273 |
-11 |
29 |
postupující |
36 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
0.273 |
-17 |
23 |
postupující |
37 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.273 |
-19 |
28 |
postupující |
38 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.273 |
-24 |
22 |
postupující |
39 |
PRISTAŠ |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
0.250 |
-16 |
33 |
postupující |
40 |
KOVÁŘ |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.250 |
-22 |
30 |
postupující |
41 |
BAŤKA |
Tomáš |
CZE |
S.DEJVICE |
0.182 |
-17 |
31 |
postupující |
42 |
ZEMAN |
Jakub |
CZE |
D.PRAHA |
0.182 |
-23 |
29 |
postupující |
43 |
MALEČEK |
Jakub |
CZE |
D.PRAHA |
0.182 |
-23 |
23 |
vyřazen |
44 |
SÁBL |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.167 |
-25 |
25 |
vyřazen |
45 |
FRANTA |
Ondřej |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.167 |
-28 |
29 |
vyřazen |
46 |
KADIDLO |
Daniel |
CZE |
S.DEJVICE |
0.167 |
-36 |
21 |
vyřazen |
47 |
JOBA |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
0.091 |
-30 |
20 |
vyřazena |
48 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.091 |
-31 |
19 |
vyřazen |
49 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.083 |
-36 |
17 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PRISTAŠ Jakub |
CZE |
|
|
3 |
3 |
2 |
V |
1 |
V |
|
2/6 |
-3 |
19 |
DZIACKY Jiří |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
V |
2 |
2 |
|
4/6 |
3 |
24 |
FILIP Jan |
CZE |
|
V |
2 |
|
V |
V4 |
1 |
V |
|
4/6 |
4 |
22 |
KALUS Jonáš |
CZE |
|
V |
4 |
1 |
|
V |
1 |
4 |
|
2/6 |
-3 |
20 |
JŮN Tadeáš |
CZE |
|
1 |
2 |
1 |
1 |
|
1 |
2 |
|
0/6 |
-21 |
8 |
VOLÁK Samuel |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
23 |
30 |
ŽUKOV Jaroslav |
CZE |
|
1 |
V |
3 |
V |
V |
1 |
|
|
3/6 |
-3 |
20 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Jiří |
CZE |
|
|
3 |
V |
V |
V |
4 |
V |
|
4/6 |
9 |
27 |
COUFAL František |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
18 |
30 |
LENZ Jiří |
CZE |
|
2 |
0 |
|
V |
1 |
V |
1 |
|
2/6 |
-9 |
14 |
JANSA Martin |
CZE |
|
3 |
2 |
3 |
|
0 |
1 |
1 |
|
0/6 |
-18 |
10 |
BURK Filip |
CZE |
|
0 |
2 |
V2 |
V3 |
|
3 |
3 |
|
2/6 |
-8 |
13 |
PŮR Lukáš |
CZE |
|
V |
3 |
3 |
V |
V |
|
3 |
|
3/6 |
1 |
24 |
BELL Timothy |
CZE |
|
3 |
2 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/6 |
7 |
25 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BRYKNER Matyáš |
CZE |
|
|
4 |
V |
V |
V |
1 |
4 |
|
3/6 |
2 |
24 |
PHAM Daniel |
CZE |
|
V |
|
4 |
V |
V |
1 |
1 |
|
3/6 |
-5 |
21 |
SMITKA Jan |
CZE |
|
3 |
V |
|
V |
V |
1 |
V |
|
4/6 |
4 |
24 |
MALEČEK Jakub |
CZE |
|
2 |
3 |
1 |
|
V |
1 |
V |
|
2/6 |
-6 |
17 |
JOBA Šimon |
CZE |
|
2 |
4 |
2 |
2 |
|
0 |
1 |
|
0/6 |
-19 |
11 |
OSIČKA Adam |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
23 |
30 |
VÁVRA Antonín |
CZE |
|
V |
V |
3 |
1 |
V |
3 |
|
|
3/6 |
1 |
22 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FORMÁNEK Matěj |
CZE |
|
|
V |
V |
2 |
3 |
V |
0 |
|
3/6 |
1 |
20 |
TUREK Jakub |
CZE |
|
3 |
|
4 |
V |
V |
V |
3 |
|
3/6 |
1 |
25 |
KADIDLO Daniel |
CZE |
|
0 |
V |
|
1 |
0 |
2 |
1 |
|
1/6 |
-20 |
9 |
ŠNEJDAR Philip |
CZE |
|
V |
4 |
V |
|
3 |
V |
3 |
|
3/6 |
5 |
25 |
SALZER Matěj |
CZE |
|
V |
3 |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
11 |
28 |
MELICHAR Ondřej |
CZE |
|
1 |
2 |
V |
2 |
2 |
|
V |
|
2/6 |
-9 |
17 |
ŠKEŘÍK Jan |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
4 |
4 |
|
|
4/6 |
11 |
28 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KULHÁNEK Štěpán |
CZE |
|
|
3 |
1 |
1 |
V |
2 |
0 |
|
1/6 |
-11 |
12 |
LUCOVIČ Matěj |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
4 |
|
5/6 |
8 |
29 |
ZHÁŇAL Petr Jan |
CZE |
|
V |
4 |
|
V |
V |
V |
1 |
|
4/6 |
10 |
25 |
RAIM Martin |
CZE |
|
V |
3 |
3 |
|
V |
1 |
V |
|
3/6 |
-1 |
22 |
KOVÁŘ Ondřej |
CZE |
|
0 |
2 |
1 |
3 |
|
V |
3 |
|
1/6 |
-13 |
14 |
SMRČEK Šimon |
CZE |
|
V3 |
4 |
0 |
V |
2 |
|
V |
|
3/6 |
-1 |
19 |
HORVÁTH Tomáš |
CZE |
|
V |
V |
V |
4 |
V |
2 |
|
|
4/6 |
8 |
26 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
RYBA Jakub |
CZE |
|
|
2 |
V |
3 |
V4 |
2 |
V |
|
3/6 |
4 |
21 |
NOVÁČEK Vít |
CZE |
|
V |
|
4 |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
18 |
29 |
ZEMAN Jakub |
CZE |
|
1 |
V |
|
1 |
1 |
3 |
4 |
|
1/6 |
-14 |
15 |
MARHOLD Roman |
CZE |
|
V4 |
1 |
V |
|
V |
2 |
V |
|
4/6 |
4 |
22 |
ŠTĚPÁN Václav |
CZE |
|
1 |
2 |
V |
0 |
|
0 |
0 |
|
1/6 |
-17 |
8 |
JURKA Jaroslav |
CZE |
|
V |
0 |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/6 |
11 |
25 |
BAŤKA Tomáš |
CZE |
|
1 |
1 |
V |
4 |
V |
2 |
|
|
2/6 |
-6 |
18 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PELEŠKA Edvard |
CZE |
|
|
4 |
2 |
V2 |
1 |
V |
V |
|
3/6 |
1 |
19 |
GOLDFLAM Otto |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
3 |
V |
V |
|
5/6 |
10 |
28 |
BERAN Matyáš |
CZE |
|
V |
2 |
|
V |
3 |
V |
V |
|
4/6 |
6 |
25 |
SÁBL David |
CZE |
|
1 |
1 |
2 |
|
2 |
1 |
V |
|
1/6 |
-10 |
12 |
KROUŽECKÝ Tomáš |
CZE |
|
V2 |
V |
V |
V |
|
4 |
V |
|
5/6 |
11 |
26 |
KAPLAN Lukáš |
CZE |
|
4 |
4 |
2 |
V |
V |
|
V |
|
3/6 |
2 |
25 |
FRANTA Ondřej |
CZE |
|
1 |
2 |
3 |
0 |
1 |
3 |
|
|
0/6 |
-20 |
10 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
1.000 |
22 |
30 |
postupující |
1 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
1.000 |
22 |
30 |
postupující |
3 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
16 |
25 |
postupující |
4 |
ŠKEŘÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
1.000 |
15 |
25 |
postupující |
5 |
HORVÁTH |
Tomáš |
CZE |
LOKO TEPLICE |
1.000 |
13 |
20 |
postupující |
6 |
MARHOLD |
Roman |
CZE |
LOKO TEPLICE |
1.000 |
11 |
25 |
postupující |
7 |
KROUŽECKÝ |
Tomáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.833 |
18 |
26 |
postupující |
8 |
BERAN |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
14 |
24 |
postupující |
9 |
NOVÁČEK |
Vít |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.800 |
8 |
23 |
postupující |
10 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.800 |
7 |
22 |
postupující |
11 |
RAIM |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
7 |
19 |
postupující |
12 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0.667 |
7 |
23 |
postupující |
13 |
OSIČKA |
Adam |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.667 |
6 |
25 |
postupující |
14 |
DZIACKY |
Jiří |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.667 |
6 |
24 |
postupující |
15 |
FILIP |
Jan |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.667 |
6 |
21 |
postupující |
16 |
PŮR |
Lukáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.667 |
5 |
25 |
postupující |
17 |
SMITKA |
Jan |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.667 |
1 |
20 |
postupující |
18 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
9 |
20 |
postupující |
19 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.600 |
7 |
22 |
postupující |
20 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.600 |
7 |
21 |
postupující |
21 |
RYBA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.600 |
5 |
21 |
postupující |
22 |
GOLDFLAM |
Otto |
CZE |
S.DEJVICE |
0.600 |
5 |
19 |
postupující |
23 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.600 |
4 |
19 |
postupující |
24 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
-1 |
19 |
postupující |
25 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.600 |
-1 |
18 |
postupující |
26 |
ŠNEJDAR |
Philip |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.500 |
5 |
23 |
postupující |
27 |
ZHÁŇAL |
Petr Jan |
CZE |
D.PRAHA |
0.500 |
0 |
22 |
postupující |
28 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
0 |
17 |
postupující |
29 |
BURK |
Filip |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
0.500 |
-2 |
17 |
postupující |
30 |
ŽUKOV |
Jaroslav |
CZE |
D.PRAHA |
0.400 |
0 |
19 |
postupující |
31 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
0.400 |
-1 |
20 |
postupující |
32 |
VÁVRA |
Antonín |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.400 |
-2 |
18 |
postupující |
33 |
TUREK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0.400 |
-3 |
16 |
postupující |
34 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-6 |
11 |
postupující |
35 |
PELEŠKA |
Edvard |
CZE |
D.PRAHA |
0.333 |
-2 |
16 |
postupující |
36 |
FRANTA |
Ondřej |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.333 |
-8 |
19 |
postupující |
37 |
KOVÁŘ |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.333 |
-9 |
16 |
postupující |
38 |
ZEMAN |
Jakub |
CZE |
D.PRAHA |
0.200 |
-9 |
14 |
postupující |
39 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.200 |
-10 |
11 |
postupující |
40 |
JOBA |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
0.200 |
-11 |
9 |
postupující |
41 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-13 |
9 |
postupující |
42 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.200 |
-15 |
8 |
postupující |
43 |
PRISTAŠ |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
0.167 |
-13 |
14 |
postupující |
44 |
SÁBL |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.167 |
-15 |
13 |
postupující |
45 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.167 |
-15 |
9 |
postupující |
46 |
KADIDLO |
Daniel |
CZE |
S.DEJVICE |
0.167 |
-16 |
12 |
postupující |
47 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.000 |
-10 |
10 |
postupující |
48 |
BAŤKA |
Tomáš |
CZE |
S.DEJVICE |
0.000 |
-11 |
13 |
postupující |
49 |
MALEČEK |
Jakub |
CZE |
D.PRAHA |
0.000 |
-17 |
6 |
postupující |
50 |
CLARK |
Oskar |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.000 |
-18 |
12 |
vyřazen |
51 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.000 |
-18 |
7 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FRANTA Ondřej |
CZE |
|
|
1 |
2 |
V |
4 |
V |
2 |
|
2/6 |
-8 |
19 |
PELEŠKA Edvard |
CZE |
|
V |
|
0 |
V |
3 |
3 |
0 |
|
2/6 |
-2 |
16 |
SMITKA Jan |
CZE |
|
V |
V1 |
|
V |
V |
3 |
1 |
|
4/6 |
1 |
20 |
CLARK Oskar |
CZE |
|
4 |
3 |
3 |
|
0 |
1 |
1 |
|
0/6 |
-18 |
12 |
PŮR Lukáš |
CZE |
|
V |
V4 |
4 |
V |
|
V |
2 |
|
4/6 |
5 |
25 |
ZHÁŇAL Petr Jan |
CZE |
|
3 |
V4 |
V |
V |
3 |
|
2 |
|
3/6 |
0 |
22 |
VOLÁK Samuel |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
22 |
30 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Jiří |
CZE |
|
|
V |
V |
1 |
2 |
V |
V |
|
4/6 |
7 |
23 |
OSIČKA Adam |
CZE |
|
4 |
|
V |
V |
V |
V |
1 |
|
4/6 |
6 |
25 |
PRISTAŠ Jakub |
CZE |
|
2 |
3 |
|
0 |
1 |
3 |
V |
|
1/6 |
-13 |
14 |
KROUŽECKÝ Tomáš |
CZE |
|
V |
1 |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/6 |
18 |
26 |
DZIACKY Jiří |
CZE |
|
V |
3 |
V |
1 |
|
V |
V |
|
4/6 |
6 |
24 |
SÁBL David |
CZE |
|
0 |
2 |
V |
0 |
2 |
|
4 |
|
1/6 |
-15 |
13 |
KOVÁŘ Ondřej |
CZE |
|
0 |
V |
2 |
1 |
3 |
V |
|
|
2/6 |
-9 |
16 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠNEJDAR Philip |
CZE |
|
|
V |
3 |
V |
V |
1 |
4 |
|
3/6 |
5 |
23 |
BURK Filip |
CZE |
|
1 |
|
V3 |
V4 |
4 |
1 |
V4 |
|
3/6 |
-2 |
17 |
ŠTĚPÁN Václav |
CZE |
|
V |
2 |
|
V3 |
V4 |
2 |
1 |
|
3/6 |
0 |
17 |
JŮN Tadeáš |
CZE |
|
1 |
0 |
2 |
|
V |
0 |
1 |
|
1/6 |
-15 |
9 |
KADIDLO Daniel |
CZE |
|
1 |
V |
2 |
4 |
|
0 |
0 |
|
1/6 |
-16 |
12 |
COUFAL František |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
22 |
30 |
FILIP Jan |
CZE |
|
V |
2 |
V2 |
V3 |
V |
4 |
|
|
4/6 |
6 |
21 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŽUKOV Jaroslav |
CZE |
|
|
V4 |
3 |
4 |
3 |
V |
|
2/5 |
0 |
19 |
JANSA Martin |
CZE |
|
1 |
|
V |
1 |
0 |
2 |
|
1/5 |
-13 |
9 |
BELL Timothy |
CZE |
|
V |
3 |
|
4 |
V |
3 |
|
2/5 |
-1 |
20 |
PHAM Daniel |
CZE |
|
V |
V |
V |
|
1 |
2 |
|
3/5 |
-1 |
18 |
JURKA Jaroslav |
CZE |
|
V |
V |
3 |
V |
|
3 |
|
3/5 |
7 |
21 |
NOVÁČEK Vít |
CZE |
|
3 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
8 |
23 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SMRČEK Šimon |
CZE |
|
|
1 |
2 |
2 |
2 |
3 |
|
0/5 |
-10 |
10 |
RAIM Martin |
CZE |
|
V3 |
|
V |
2 |
V4 |
V |
|
4/5 |
7 |
19 |
GOLDFLAM Otto |
CZE |
|
V |
3 |
|
1 |
V |
V |
|
3/5 |
5 |
19 |
HORVÁTH Tomáš |
CZE |
|
V4 |
V3 |
V |
|
V3 |
V |
|
5/5 |
13 |
20 |
KULHÁNEK Štěpán |
CZE |
|
V3 |
1 |
1 |
1 |
|
V |
|
2/5 |
-6 |
11 |
ZEMAN Jakub |
CZE |
|
V |
4 |
1 |
1 |
3 |
|
|
1/5 |
-9 |
14 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Matěj |
CZE |
|
|
3 |
V3 |
4 |
V |
V |
|
3/5 |
9 |
20 |
ŠKEŘÍK Jan |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
15 |
25 |
MALEČEK Jakub |
CZE |
|
0 |
1 |
|
2 |
2 |
1 |
|
0/5 |
-17 |
6 |
FORMÁNEK Matěj |
CZE |
|
V |
3 |
V |
|
V |
V4 |
|
4/5 |
7 |
22 |
TUREK Jakub |
CZE |
|
1 |
2 |
V |
3 |
|
V |
|
2/5 |
-3 |
16 |
JOBA Šimon |
CZE |
|
0 |
1 |
V |
1 |
2 |
|
|
1/5 |
-11 |
9 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VÁVRA Antonín |
CZE |
|
|
4 |
2 |
V |
2 |
V |
|
2/5 |
-2 |
18 |
RYBA Jakub |
CZE |
|
V |
|
3 |
V |
3 |
V |
|
3/5 |
5 |
21 |
MARHOLD Roman |
CZE |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
11 |
25 |
MELICHAR Ondřej |
CZE |
|
2 |
1 |
3 |
|
0 |
V |
|
1/5 |
-10 |
11 |
BERAN Matyáš |
CZE |
|
V |
V |
4 |
V |
|
V |
|
4/5 |
14 |
24 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
CZE |
|
3 |
1 |
2 |
1 |
0 |
|
|
0/5 |
-18 |
7 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KALUS Jonáš |
CZE |
|
|
2 |
V |
2 |
V |
V |
|
3/5 |
-1 |
19 |
BRYKNER Matyáš |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
16 |
25 |
BAŤKA Tomáš |
CZE |
|
4 |
1 |
|
3 |
3 |
2 |
|
0/5 |
-11 |
13 |
KAPLAN Lukáš |
CZE |
|
V |
1 |
V |
|
V |
3 |
|
3/5 |
4 |
19 |
LENZ Jiří |
CZE |
|
2 |
2 |
V4 |
0 |
|
0 |
|
1/5 |
-15 |
8 |
LUCOVIČ Matěj |
CZE |
|
4 |
3 |
V |
V |
V |
|
|
3/5 |
7 |
22 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
ADAMOVIČ |
|
CZE |
|
2 |
6 |
0 |
AMLEROVÁ |
|
CZE |
|
2 |
9 |
3 |
BABOROVÁ |
|
CZE |
|
2 |
9 |
1 |
BIEBL |
|
CZE |
|
2 |
6 |
0 |
BRADÁČ |
|
CZE |
|
2 |
0 |
0 |
ČAPEK |
|
CZE |
|
0 |
7 |
0 |
FRAJBIŠ |
|
CZE |
|
2 |
9 |
2 |
KADLEC |
|
CZE |
|
2 |
8 |
1 |
NOVÁČEK |
|
CZE |
|
1 |
8 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 8.2.2015 22:07:10