zpet do kalendare
Turnaj Mikuláše Koperníka - žačky
3. ročník
8.2.2015
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
COUFALOVÁ |
Anna |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
2 |
JASNÁ |
Tereza |
CZE |
D.OLOMOUC |
3 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
5 |
KVETOVSKÁ |
Veronika |
CZE |
D.OLOMOUC |
6 |
ČERVENKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SC PRAHA |
7 |
JASNÁ |
Adéla |
CZE |
D.OLOMOUC |
8 |
ADAMOVÁ |
Dorota |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
9 |
SHVETS |
Alisa |
CZE |
SC PRAHA |
10 |
KOŘÍNKOVÁ |
Magdalena |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
11 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
12 |
PŘIBÍKOVÁ |
Eliška |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
13 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
14 |
STIEGLEROVÁ |
Lenka |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
15 |
FIDLEROVÁ |
Kristina |
CZE |
FC KARLÍN |
16 |
KOMÁNKOVÁ |
Valentýna |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
17 |
KROGNEROVÁ |
Petra |
CZE |
LOKO TEPLICE |
18 |
PEŠULOVÁ |
Magdaléna |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
19 |
VINCENCOVÁ |
Ester |
CZE |
SC PRAHA |
20 |
KREJČÍ |
Kateřina |
CZE |
D.PRAHA |
21 |
ŠPIČÁKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
22 |
TOMANOVÁ |
Kateřina |
CZE |
D.PRAHA |
23 |
PLATILOVÁ |
Aneta |
CZE |
D.PRAHA |
24 |
HARTMANOVÁ |
Barbora |
CZE |
D.PRAHA |
25 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
26 |
KOMZÁKOVÁ |
Anna |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
27 |
ŠATAVOVÁ |
Veronika |
CZE |
D.PRAHA |
28 |
LOKAJOVÁ |
Anežka |
CZE |
USK PRAHA |
29 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
30 |
DEVINCENZO |
Cristina |
CZE |
SC PRAHA |
31 |
BUDÍNOVÁ |
Klára |
CZE |
D.PRAHA |
32 |
BRANNÁ |
Jasmína |
CZE |
USK PRAHA |
Čtvrt finale
1 |
COUFALOVÁ Anna |
1.Fc Bělá |
|
|
|
COUFALOVÁ Anna |
8 |
ADAMOVÁ Dorota |
1.Fc Bělá |
15/5 |
|
|
|
|
COUFALOVÁ Anna |
5 |
KVETOVSKÁ Veronika |
D.Olomouc |
|
15/4 |
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
|
4 |
BIELESZOVÁ Veronika |
Sc Praha |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
COUFALOVÁ Anna |
3 |
JASNÁ Tereza |
D.Olomouc |
|
|
15/7 |
|
|
|
JASNÁ Tereza |
|
6 |
ČERVENKOVÁ Kateřina |
Sc Praha |
15/14 |
|
|
|
|
|
JASNÁ Tereza |
7 |
JASNÁ Adéla |
D.Olomouc |
|
15/9 |
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
2 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
15/11 |
Tableau g
1 |
KVETOVSKÁ Veronika |
D.Olomouc |
|
|
|
KVETOVSKÁ Veronika |
8 |
PŘIBÍKOVÁ Eliška |
Sl.Litoměřice |
15/6 |
|
5 |
ADAMOVÁ Dorota |
1.Fc Bělá |
|
|
|
ADAMOVÁ Dorota |
4 |
KOŘÍNKOVÁ Magdalena |
S.S.Uh.Hrad. |
15/12 |
|
3 |
JASNÁ Adéla |
D.Olomouc |
|
|
|
JASNÁ Adéla |
6 |
SHVETS Alisa |
Sc Praha |
15/11 |
|
7 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
|
|
ČERVENKOVÁ Kateřina |
2 |
ČERVENKOVÁ Kateřina |
Sc Praha |
15/9 |
Tableaux e-f de 16
1 |
SHVETS Alisa |
Sc Praha |
|
|
|
SHVETS Alisa |
16 |
HARTMANOVÁ Barbora |
D.Praha |
15/9 |
|
|
|
|
SHVETS Alisa |
9 |
KREJČÍ Kateřina |
D.Praha |
|
15/14 |
|
|
|
KOMÁNKOVÁ Valentýna |
8 |
KOMÁNKOVÁ Valentýna |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/6 |
|
5 |
VINCENCOVÁ Ester |
Sc Praha |
|
|
|
FIDLEROVÁ Kristina |
12 |
FIDLEROVÁ Kristina |
Fc Karlín |
15/13 |
|
|
|
|
PŘIBÍKOVÁ Eliška |
13 |
PŘIBÍKOVÁ Eliška |
Sl.Litoměřice |
|
15/14 |
|
|
|
PŘIBÍKOVÁ Eliška |
4 |
KROGNEROVÁ Petra |
Loko Teplice |
15/6 |
|
3 |
STIEGLEROVÁ Lenka |
Loko Plzeň |
|
|
|
STIEGLEROVÁ Lenka |
14 |
TOMANOVÁ Kateřina |
D.Praha |
15/11 |
|
|
|
|
ADAMOVÁ Dorota |
11 |
ŠPIČÁKOVÁ Kateřina |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
11/9 |
|
|
|
ADAMOVÁ Dorota |
6 |
ADAMOVÁ Dorota |
1.Fc Bělá |
14/13 |
|
7 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
10 |
PEŠULOVÁ Magdaléna |
Loko Plzeň |
15/7 |
|
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
15 |
PLATILOVÁ Aneta |
D.Praha |
|
15/14 |
|
|
|
VOLÁKOVÁ Hana |
2 |
VOLÁKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
15/6 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
|
|
|
|
|
KREJČÍ Kateřina |
16 |
KREJČÍ Kateřina |
D.Praha |
|
|
9 |
TOMANOVÁ Kateřina |
D.Praha |
|
|
|
TOMANOVÁ Kateřina |
8 |
ŠATAVOVÁ Veronika |
D.Praha |
15/10 |
|
5 |
HARTMANOVÁ Barbora |
D.Praha |
|
|
|
HARTMANOVÁ Barbora |
12 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
15/13 |
|
13 |
PEŠULOVÁ Magdaléna |
Loko Plzeň |
|
|
|
PEŠULOVÁ Magdaléna |
4 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1.Fc Bělá |
15/4 |
|
3 |
DEVINCENZO Cristina |
Sc Praha |
|
|
|
ŠPIČÁKOVÁ Kateřina |
14 |
ŠPIČÁKOVÁ Kateřina |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/8 |
|
11 |
KOMZÁKOVÁ Anna |
Loko Plzeň |
|
|
|
PLATILOVÁ Aneta |
6 |
PLATILOVÁ Aneta |
D.Praha |
15/13 |
|
7 |
LOKAJOVÁ Anežka |
Usk Praha |
|
|
|
PŘIBÍKOVÁ Eliška |
10 |
PŘIBÍKOVÁ Eliška |
Sl.Litoměřice |
15/6 |
|
15 |
FIDLEROVÁ Kristina |
Fc Karlín |
|
|
|
FIDLEROVÁ Kristina |
2 |
|
|
|
Tableau de 32
1 |
COUFALOVÁ Anna |
1.Fc Bělá |
|
|
|
COUFALOVÁ Anna |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
COUFALOVÁ Anna |
17 |
KREJČÍ Kateřina |
D.Praha |
|
15/6 |
|
|
|
AIGERMANOVÁ Gabriela |
|
16 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
COUFALOVÁ Anna |
9 |
KOŘÍNKOVÁ Magdalena |
S.S.Uh.Hrad. |
|
|
15/8 |
|
|
|
KOŘÍNKOVÁ Magdalena |
|
24 |
TOMANOVÁ Kateřina |
D.Praha |
15/5 |
|
|
|
|
|
KOŘÍNKOVÁ Magdalena |
25 |
ŠATAVOVÁ Veronika |
D.Praha |
|
15/14 |
|
|
|
SHVETS Alisa |
8 |
SHVETS Alisa |
Sc Praha |
15/11 |
|
5 |
JASNÁ Tereza |
D.Olomouc |
|
|
|
JASNÁ Tereza |
28 |
HARTMANOVÁ Barbora |
D.Praha |
15/7 |
|
|
|
|
JASNÁ Tereza |
21 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
15/1 |
|
|
|
KROGNEROVÁ Petra |
|
12 |
KROGNEROVÁ Petra |
Loko Teplice |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
JASNÁ Tereza |
13 |
PEŠULOVÁ Magdaléna |
Loko Plzeň |
|
|
15/14 |
|
|
|
KOMÁNKOVÁ Valentýna |
|
20 |
KOMÁNKOVÁ Valentýna |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/8 |
|
|
|
|
|
ČERVENKOVÁ Kateřina |
29 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1.Fc Bělá |
|
15/9 |
|
|
|
ČERVENKOVÁ Kateřina |
4 |
ČERVENKOVÁ Kateřina |
Sc Praha |
15/1 |
|
3 |
KVETOVSKÁ Veronika |
D.Olomouc |
|
|
|
KVETOVSKÁ Veronika |
30 |
DEVINCENZO Cristina |
Sc Praha |
15/9 |
|
|
|
|
KVETOVSKÁ Veronika |
19 |
ŠPIČÁKOVÁ Kateřina |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
15/9 |
|
|
|
VINCENCOVÁ Ester |
|
14 |
VINCENCOVÁ Ester |
Sc Praha |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
11 |
STIEGLEROVÁ Lenka |
Loko Plzeň |
|
|
15/9 |
|
|
|
STIEGLEROVÁ Lenka |
|
22 |
KOMZÁKOVÁ Anna |
Loko Plzeň |
15/7 |
|
|
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
27 |
PLATILOVÁ Aneta |
D.Praha |
|
15/13 |
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
6 |
BIELESZOVÁ Veronika |
Sc Praha |
15/6 |
|
7 |
JASNÁ Adéla |
D.Olomouc |
|
|
|
JASNÁ Adéla |
26 |
LOKAJOVÁ Anežka |
Usk Praha |
15/7 |
|
|
|
|
JASNÁ Adéla |
23 |
PŘIBÍKOVÁ Eliška |
Sl.Litoměřice |
|
15/11 |
|
|
|
VOLÁKOVÁ Hana |
|
10 |
VOLÁKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
15 |
ADAMOVÁ Dorota |
1.Fc Bělá |
|
|
15/14 |
|
|
|
ADAMOVÁ Dorota |
|
18 |
FIDLEROVÁ Kristina |
Fc Karlín |
15/12 |
|
|
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
31 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
2 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
COUFALOVÁ |
Anna |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
11/11 |
43 |
55 |
postupující |
2 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
9/11 |
21 |
49 |
postupující |
3 |
KVETOVSKÁ |
Veronika |
CZE |
D.OLOMOUC |
8/10 |
25 |
47 |
postupující |
4 |
ČERVENKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SC PRAHA |
8/10 |
22 |
47 |
postupující |
5 |
JASNÁ |
Tereza |
CZE |
D.OLOMOUC |
8/10 |
19 |
45 |
postupující |
6 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
SC PRAHA |
8/10 |
15 |
45 |
postupující |
7 |
JASNÁ |
Adéla |
CZE |
D.OLOMOUC |
8/11 |
20 |
50 |
postupující |
8 |
SHVETS |
Alisa |
CZE |
SC PRAHA |
8/11 |
14 |
49 |
postupující |
9 |
KOŘÍNKOVÁ |
Magdalena |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
8/11 |
14 |
48 |
postupující |
10 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
7/10 |
17 |
45 |
postupující |
11 |
STIEGLEROVÁ |
Lenka |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
7/11 |
5 |
46 |
postupující |
12 |
KROGNEROVÁ |
Petra |
CZE |
LOKO TEPLICE |
6/10 |
5 |
40 |
postupující |
13 |
PEŠULOVÁ |
Magdaléna |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
6/10 |
5 |
38 |
postupující |
14 |
VINCENCOVÁ |
Ester |
CZE |
SC PRAHA |
6/10 |
-1 |
36 |
postupující |
15 |
ADAMOVÁ |
Dorota |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
6/11 |
7 |
47 |
postupující |
16 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
6/11 |
3 |
44 |
postupující |
17 |
KREJČÍ |
Kateřina |
CZE |
D.PRAHA |
5/10 |
9 |
43 |
postupující |
18 |
FIDLEROVÁ |
Kristina |
CZE |
FC KARLÍN |
5/10 |
4 |
42 |
postupující |
19 |
ŠPIČÁKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
5/10 |
-9 |
27 |
postupující |
20 |
KOMÁNKOVÁ |
Valentýna |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
4/10 |
-10 |
29 |
postupující |
21 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
4/11 |
-14 |
35 |
postupující |
22 |
KOMZÁKOVÁ |
Anna |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
3/10 |
-8 |
34 |
postupující |
23 |
PŘIBÍKOVÁ |
Eliška |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
3/10 |
-8 |
28 |
postupující |
24 |
TOMANOVÁ |
Kateřina |
CZE |
D.PRAHA |
3/11 |
-25 |
27 |
postupující |
25 |
ŠATAVOVÁ |
Veronika |
CZE |
D.PRAHA |
2/10 |
-12 |
30 |
postupující |
26 |
LOKAJOVÁ |
Anežka |
CZE |
USK PRAHA |
2/10 |
-19 |
28 |
postupující |
27 |
PLATILOVÁ |
Aneta |
CZE |
D.PRAHA |
2/11 |
-18 |
32 |
postupující |
28 |
HARTMANOVÁ |
Barbora |
CZE |
D.PRAHA |
2/11 |
-18 |
30 |
postupující |
29 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
1/10 |
-29 |
18 |
postupující |
30 |
DEVINCENZO |
Cristina |
CZE |
SC PRAHA |
1/11 |
-34 |
17 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
COUFALOVÁ |
Anna |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
1.000 |
43 |
55 |
postupující |
2 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
0.818 |
21 |
49 |
postupující |
3 |
KVETOVSKÁ |
Veronika |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.800 |
25 |
47 |
postupující |
4 |
ČERVENKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
22 |
47 |
postupující |
5 |
JASNÁ |
Tereza |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.800 |
19 |
45 |
postupující |
6 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
15 |
45 |
postupující |
7 |
JASNÁ |
Adéla |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.727 |
20 |
50 |
postupující |
8 |
SHVETS |
Alisa |
CZE |
SC PRAHA |
0.727 |
14 |
49 |
postupující |
9 |
KOŘÍNKOVÁ |
Magdalena |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.727 |
14 |
48 |
postupující |
10 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.700 |
17 |
45 |
postupující |
11 |
STIEGLEROVÁ |
Lenka |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.636 |
5 |
46 |
postupující |
12 |
KROGNEROVÁ |
Petra |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.600 |
5 |
40 |
postupující |
13 |
PEŠULOVÁ |
Magdaléna |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.600 |
5 |
38 |
postupující |
14 |
VINCENCOVÁ |
Ester |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
-1 |
36 |
postupující |
15 |
ADAMOVÁ |
Dorota |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.545 |
7 |
47 |
postupující |
16 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.545 |
3 |
44 |
postupující |
17 |
KREJČÍ |
Kateřina |
CZE |
D.PRAHA |
0.500 |
9 |
43 |
postupující |
18 |
FIDLEROVÁ |
Kristina |
CZE |
FC KARLÍN |
0.500 |
4 |
42 |
postupující |
19 |
ŠPIČÁKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.500 |
-9 |
27 |
postupující |
20 |
KOMÁNKOVÁ |
Valentýna |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.400 |
-10 |
29 |
postupující |
21 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
0.364 |
-14 |
35 |
postupující |
22 |
KOMZÁKOVÁ |
Anna |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.300 |
-8 |
34 |
postupující |
23 |
PŘIBÍKOVÁ |
Eliška |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.300 |
-8 |
28 |
postupující |
24 |
TOMANOVÁ |
Kateřina |
CZE |
D.PRAHA |
0.273 |
-25 |
27 |
postupující |
25 |
ŠATAVOVÁ |
Veronika |
CZE |
D.PRAHA |
0.200 |
-12 |
30 |
postupující |
26 |
LOKAJOVÁ |
Anežka |
CZE |
USK PRAHA |
0.200 |
-19 |
28 |
postupující |
27 |
PLATILOVÁ |
Aneta |
CZE |
D.PRAHA |
0.182 |
-18 |
32 |
postupující |
28 |
HARTMANOVÁ |
Barbora |
CZE |
D.PRAHA |
0.182 |
-18 |
30 |
postupující |
29 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.100 |
-29 |
18 |
postupující |
30 |
DEVINCENZO |
Cristina |
CZE |
SC PRAHA |
0.091 |
-34 |
17 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
COUFALOVÁ Anna |
1.Fc Bělá |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
16 |
25 |
STIEGLEROVÁ Lenka |
Loko Plzeň |
|
3 |
|
V |
V |
V |
4 |
|
3/5 |
1 |
22 |
ŠATAVOVÁ Veronika |
D.Praha |
|
1 |
3 |
|
4 |
2 |
2 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
3 |
4 |
V |
|
V4 |
3 |
|
2/5 |
-3 |
19 |
PŘIBÍKOVÁ Eliška |
Sl.Litoměřice |
|
0 |
4 |
V |
3 |
|
2 |
|
1/5 |
-7 |
14 |
VINCENCOVÁ Ester |
Sc Praha |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
6 |
22 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BIELESZOVÁ Veronika |
Sc Praha |
|
|
V |
2 |
V |
V |
3 |
|
3/5 |
5 |
20 |
PLATILOVÁ Aneta |
D.Praha |
|
3 |
|
2 |
4 |
3 |
2 |
|
0/5 |
-11 |
14 |
KVETOVSKÁ Veronika |
D.Olomouc |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
15 |
25 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1.Fc Bělá |
|
1 |
V |
4 |
|
2 |
1 |
|
1/5 |
-9 |
13 |
ŠPIČÁKOVÁ Kateřina |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
1 |
V |
0 |
V3 |
|
3 |
|
2/5 |
-8 |
12 |
KOŘÍNKOVÁ Magdalena |
S.S.Uh.Hrad. |
|
V |
V |
2 |
V |
V |
|
|
4/5 |
8 |
22 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KROGNEROVÁ Petra |
Loko Teplice |
|
|
V |
V |
4 |
3 |
V |
|
3/5 |
6 |
22 |
HARTMANOVÁ Barbora |
D.Praha |
|
1 |
|
2 |
2 |
V |
V |
|
2/5 |
-3 |
15 |
JASNÁ Adéla |
D.Olomouc |
|
3 |
V |
|
3 |
V |
V |
|
3/5 |
6 |
21 |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
10 |
25 |
KOMÁNKOVÁ Valentýna |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
V |
1 |
1 |
2 |
|
V |
|
2/5 |
-7 |
14 |
KOMZÁKOVÁ Anna |
Loko Plzeň |
|
2 |
2 |
2 |
4 |
3 |
|
|
0/5 |
-12 |
13 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
|
1 |
3 |
V |
2 |
V |
|
2/5 |
-6 |
16 |
SHVETS Alisa |
Sc Praha |
|
V |
|
1 |
V |
V |
4 |
|
3/5 |
1 |
20 |
VOLÁKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
V |
V |
|
3 |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
23 |
ADAMOVÁ Dorota |
1.Fc Bělá |
|
3 |
4 |
V |
|
V |
4 |
|
2/5 |
-1 |
21 |
FIDLEROVÁ Kristina |
Fc Karlín |
|
V |
4 |
4 |
4 |
|
V |
|
2/5 |
4 |
22 |
TOMANOVÁ Kateřina |
D.Praha |
|
4 |
V |
1 |
V |
1 |
|
|
2/5 |
-7 |
16 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DEVINCENZO Cristina |
Sc Praha |
|
|
1 |
1 |
2 |
2 |
3 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
ČERVENKOVÁ Kateřina |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
4 |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
24 |
KREJČÍ Kateřina |
D.Praha |
|
V |
4 |
|
2 |
4 |
4 |
|
1/5 |
-2 |
19 |
JASNÁ Tereza |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
13 |
25 |
PEŠULOVÁ Magdaléna |
Loko Plzeň |
|
V |
2 |
V |
2 |
|
V |
|
3/5 |
3 |
19 |
LOKAJOVÁ Anežka |
Usk Praha |
|
V |
3 |
V |
2 |
0 |
|
|
2/5 |
-7 |
15 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
COUFALOVÁ |
Anna |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
1.000 |
27 |
30 |
postupující |
2 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
10 |
25 |
postupující |
3 |
JASNÁ |
Adéla |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.833 |
14 |
29 |
postupující |
4 |
SHVETS |
Alisa |
CZE |
SC PRAHA |
0.833 |
13 |
29 |
postupující |
5 |
ČERVENKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
13 |
23 |
postupující |
6 |
KREJČÍ |
Kateřina |
CZE |
D.PRAHA |
0.800 |
11 |
24 |
postupující |
7 |
PROKŠÍKOVÁ |
Patricie |
CZE |
SC PRAHA |
0.667 |
11 |
24 |
postupující |
8 |
ADAMOVÁ |
Dorota |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.667 |
8 |
26 |
postupující |
9 |
KOŘÍNKOVÁ |
Magdalena |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.667 |
6 |
26 |
postupující |
10 |
AIGERMANOVÁ |
Gabriela |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.667 |
6 |
25 |
postupující |
11 |
STIEGLEROVÁ |
Lenka |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.667 |
4 |
24 |
postupující |
12 |
KVETOVSKÁ |
Veronika |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.600 |
10 |
22 |
postupující |
13 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.600 |
8 |
22 |
postupující |
14 |
JASNÁ |
Tereza |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.600 |
6 |
20 |
postupující |
15 |
KOMZÁKOVÁ |
Anna |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.600 |
4 |
21 |
postupující |
16 |
PEŠULOVÁ |
Magdaléna |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.600 |
2 |
19 |
postupující |
17 |
FIDLEROVÁ |
Kristina |
CZE |
FC KARLÍN |
0.600 |
0 |
20 |
postupující |
18 |
KROGNEROVÁ |
Petra |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.600 |
-1 |
18 |
postupující |
19 |
ŠPIČÁKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.600 |
-1 |
15 |
postupující |
20 |
ŠATAVOVÁ |
Veronika |
CZE |
D.PRAHA |
0.400 |
1 |
18 |
postupující |
21 |
PŘIBÍKOVÁ |
Eliška |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.400 |
-1 |
14 |
postupující |
22 |
KOMÁNKOVÁ |
Valentýna |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.400 |
-3 |
15 |
postupující |
23 |
VINCENCOVÁ |
Ester |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-7 |
14 |
postupující |
24 |
PLATILOVÁ |
Aneta |
CZE |
D.PRAHA |
0.333 |
-7 |
18 |
postupující |
25 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
SC PRAHA |
0.333 |
-8 |
19 |
postupující |
26 |
TOMANOVÁ |
Kateřina |
CZE |
D.PRAHA |
0.167 |
-18 |
11 |
postupující |
27 |
DEVINCENZO |
Cristina |
CZE |
SC PRAHA |
0.167 |
-18 |
8 |
postupující |
28 |
LOKAJOVÁ |
Anežka |
CZE |
USK PRAHA |
0.000 |
-12 |
13 |
postupující |
29 |
HARTMANOVÁ |
Barbora |
CZE |
D.PRAHA |
0.000 |
-15 |
15 |
postupující |
30 |
NOVÁČKOVÁ |
Dominika |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.000 |
-20 |
5 |
postupující |
31 |
BUDÍNOVÁ |
Klára |
CZE |
D.PRAHA |
0.000 |
-20 |
5 |
vyřazena |
32 |
BRANNÁ |
Jasmína |
CZE |
USK PRAHA |
0.000 |
-23 |
7 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PROKŠÍKOVÁ Patricie |
Sc Praha |
|
|
1 |
V |
V |
V |
3 |
V |
|
4/6 |
11 |
24 |
COUFALOVÁ Anna |
1.Fc Bělá |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
27 |
30 |
BRANNÁ Jasmína |
Usk Praha |
|
0 |
0 |
|
1 |
2 |
1 |
3 |
|
0/6 |
-23 |
7 |
DEVINCENZO Cristina |
Sc Praha |
|
0 |
0 |
V |
|
0 |
1 |
2 |
|
1/6 |
-18 |
8 |
STIEGLEROVÁ Lenka |
Loko Plzeň |
|
3 |
1 |
V |
V |
|
V |
V |
|
4/6 |
4 |
24 |
AIGERMANOVÁ Gabriela |
Loko Teplice |
|
V |
1 |
V |
V |
4 |
|
V |
|
4/6 |
6 |
25 |
PLATILOVÁ Aneta |
D.Praha |
|
0 |
0 |
V |
V |
4 |
4 |
|
|
2/6 |
-7 |
18 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
Sc Praha |
|
|
V |
1 |
3 |
V |
3 |
2 |
|
2/6 |
-8 |
19 |
HARTMANOVÁ Barbora |
D.Praha |
|
3 |
|
4 |
2 |
4 |
2 |
0 |
|
0/6 |
-15 |
15 |
ADAMOVÁ Dorota |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
|
2 |
V |
V |
4 |
|
4/6 |
8 |
26 |
SHVETS Alisa |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
4 |
|
5/6 |
13 |
29 |
TOMANOVÁ Kateřina |
D.Praha |
|
4 |
V |
1 |
0 |
|
1 |
0 |
|
1/6 |
-18 |
11 |
KOŘÍNKOVÁ Magdalena |
S.S.Uh.Hrad. |
|
V |
V |
2 |
4 |
V |
|
V |
|
4/6 |
6 |
26 |
JASNÁ Adéla |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
V |
4 |
|
|
5/6 |
14 |
29 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JASNÁ Tereza |
D.Olomouc |
|
|
V |
V |
3 |
2 |
V |
|
3/5 |
6 |
20 |
PEŠULOVÁ Magdaléna |
Loko Plzeň |
|
0 |
|
4 |
V |
V |
V |
|
3/5 |
2 |
19 |
FIDLEROVÁ Kristina |
Fc Karlín |
|
1 |
V |
|
4 |
V |
V |
|
3/5 |
0 |
20 |
KREJČÍ Kateřina |
D.Praha |
|
V |
4 |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
11 |
24 |
VINCENCOVÁ Ester |
Sc Praha |
|
V |
1 |
3 |
0 |
|
V |
|
2/5 |
-7 |
14 |
LOKAJOVÁ Anežka |
Usk Praha |
|
3 |
2 |
3 |
1 |
4 |
|
|
0/5 |
-12 |
13 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠATAVOVÁ Veronika |
D.Praha |
|
|
V |
3 |
V |
2 |
3 |
|
2/5 |
1 |
18 |
NOVÁČKOVÁ Dominika |
1.Fc Bělá |
|
0 |
|
0 |
2 |
1 |
2 |
|
0/5 |
-20 |
5 |
KOMÁNKOVÁ Valentýna |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
V |
V |
|
2 |
1 |
2 |
|
2/5 |
-3 |
15 |
KOMZÁKOVÁ Anna |
Loko Plzeň |
|
2 |
V |
V |
|
V |
4 |
|
3/5 |
4 |
21 |
VOLÁKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
3 |
|
4 |
|
3/5 |
8 |
22 |
BIELESZOVÁ Veronika |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
10 |
25 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PŘIBÍKOVÁ Eliška |
Sl.Litoměřice |
|
|
0 |
V |
3 |
1 |
V |
|
2/5 |
-1 |
14 |
KVETOVSKÁ Veronika |
D.Olomouc |
|
V |
|
V |
4 |
V |
3 |
|
3/5 |
10 |
22 |
BUDÍNOVÁ Klára |
D.Praha |
|
1 |
1 |
|
2 |
1 |
0 |
|
0/5 |
-20 |
5 |
KROGNEROVÁ Petra |
Loko Teplice |
|
V4 |
V |
V |
|
4 |
0 |
|
3/5 |
-1 |
18 |
ŠPIČÁKOVÁ Kateřina |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
V2 |
1 |
V |
V |
|
2 |
|
3/5 |
-1 |
15 |
ČERVENKOVÁ Kateřina |
Sc Praha |
|
3 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
13 |
23 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
AMLEROVÁ |
|
CZE |
|
2 |
8 |
2 |
BABOROVÁ |
|
CZE |
|
2 |
8 |
1 |
BIEBL |
|
CZE |
|
0 |
8 |
1 |
DOUBA |
|
CZE |
|
2 |
6 |
0 |
KADLEC |
|
CZE |
|
2 |
8 |
3 |
KAIL |
|
CZE |
|
2 |
6 |
0 |
PITRA |
|
CZE |
|
0 |
4 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 8.2.2015 22:08:43