Datum | fleret muži | fleret ženy | kord muži | kord ženy | šavle muži | šavle ženy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
august 15-22 |
př.ČOS
Bystřice n/P soustředěnífoto |
|
|
K eq |
Ž eq |
mŽ iiŽ eq |
|
př.ČOS Bystřice n/P soustředění |
|
|
eq |
Ž eq |
mŽ iiŽ eq |
|
př.ČOS H.Počáply soustředění |
|
J |
K |
Z |
mZ |
|
př.ČOS H.Počáply soustředění |
|
J |
K |
Z |
mZ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
9.2015 září september | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-6 septem. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
září |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poh.Sok. III.VT S.Plzeň-Petřín |
|
|
K |
Ž |
|
|
Poh.Sok. III.VT S.Plzeň-Petřín |
|
|
K |
Ž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
12-13 septem. |
Budapešť ECC |
|
|
Kx
eq |
|
|
|
Budapešť ECC |
|
|
Kx
eq |
|
|
|
Budapešť ECC |
|
|
Kx
eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konín ECC |
|
|
Kx
eq |
|
|
|
Konín ECC |
|
|
Kx
eq |
|
|
|
|||||
září |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
19-20 septem. |
GRAZ MT Görlitz MT |
Sx |
|
|
|
|
V |
GRAZ MT Görlitz MT |
Sx
|
|
|
|
|
V |
Lucemburg SP Görlitz MT |
|
Jx |
|
|
|
V |
Budapešť SP Görlitz MT |
|
Jx |
|
|
|
V |
Budapešť SP |
|
Jx
eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
září |
Čerm.mem. foto Š.Ostrava |
|
J+ |
Kx |
|
|
|
Čerm.mem. Š.Ostrava |
|
J+ |
Kx |
|
|
|
PdBz.Kord Bělá p.B. |
|
|
|
Žx |
mŽx |
|
PdBz.Kord Bělá p.B. |
|
|
|
Žx |
mŽx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
26-27 septem. |
Györ SP |
|
Jx |
|
|
|
|
Timisoara SP |
|
Jx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zrenjanin ECC |
|
Kx |
|
|
|
Gödöllö ECC |
|
Kx |
|
|
|
Gödöllö ECC |
|
Kx |
|
|
|
||||||||
září |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VT S,J,K Praha |
|
|
|
|
|
|
VT S,J,K Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
10.2015 říjen october | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-4 october |
Manchester ECC Paříž U23 |
S |
|
|
|
|
Manchester ECC Paříž U23 Mosbach MT |
S Sx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
říjen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VC D.Olomouc D.Olomouc |
|
|
K |
|
|
|
VC D.Olomouc D.Olomouc |
|
J+ |
K |
|
|
|
T.Sv.Václava |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
T.Sv.Václava ŠK Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
|||||
říjen |
Stará Garda Fot.D. O.Hr.Král |
|
|
|
|
|
V |
Stará Garda Fo.Z O.Hr.Král |
|
|
|
|
|
V |
Stará Garda O.Hr.Král |
|
|
|
|
|
V |
Stará Garda O.Hr.Král |
|
|
|
|
|
V |
Stará Garda O.Hr.Král |
|
|
|
|
|
V |
Stará Garda O.Hr.Král |
|
|
|
|
|
V |
|||||
10-11 october |
Leszno SP |
|
Jx |
|
|
|
|
Guatemala SP |
|
J |
|
|
|
|
Chalons ECC |
|
|
K |
|
|
|
Geneva ECC |
|
|
K |
|
|
|
Konin MT |
|
|
|
|
|
Konin MT |
|
|
|
|
|
|||||||
říjen |
Brn.Poh. |
|
|
|
Žx |
|
|
Brn.Poh. S.Brno |
|
|
|
Žx |
|
|
Lázeň.Poh. foto D. K.Vary |
Sx |
|
|
|
|
|
Cena Vřídla K.Vary |
Sx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
říjen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vel.Cen.Odhady K.Vary |
|
Jx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
říjen |
Mag.turnaj |
|
|
|
|
iiŽx |
|
Mag.turnaj |
|
|
|
|
iiŽx |
|
Vrš.mini kord |
|
|
|
|
iiŽx |
|
Vrš.mini kord |
|
|
|
|
iiŽx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
17-18 october |
San Jose SP Florina ECC |
S |
|
K |
|
|
|
Cancun SP Cancun ST Šamorín ECC |
S S |
|
Kx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laupheim SP |
|
Jx |
|
|
|
|
Gent SP Konín MT |
S
S |
|
|
|
|
|
Konín MT |
S |
|
|
|
|
|
|||||
říjen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VT S,J,K Praha |
|
|
|
|
|
|
VT S,J,K Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
24-25 october |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bern SP |
Sx |
|
|
|
|
|
Legnano SP |
Sx |
|
|
|
|
|
Sosnowiec SP |
|
J |
|
|
|
|
Sosnowiec SP |
|
J |
|
|
|
|
|||||
říjen |
Brn.Krok. foto S.Brno |
S+ |
Jx |
|
|
|
|
Brn.Krok. S.Brno |
S+ |
Jx |
|
|
|
|
Vel.cen.Letňan SC Praha |
|
|
|
Žx |
|
|
Vel.cen.Letňan SC Praha |
|
|
|
Žx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
říjen |
VT S,J, S.Brno |
|
|
|
|
|
|
VT S,J, S.Brno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
říjen |
VelVet F.Z. S.Šternberk |
|
|
|
|
|
V |
VelVet S.Šternberk |
|
|
|
|
|
V |
VelVet S.Šternberk |
|
|
|
|
|
V |
VelVet S.Šternberk |
|
|
|
|
|
V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
Datum | fleret muži | fleret ženy | kord muži | kord ženy | šavle muži | šavle ženy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.2015 listopad,november | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.10 1.11 |
Bankok SP |
|
J |
|
|
|
|
Bochum SP |
|
J |
|
|
|
|
Colmar U23 Klagenfurt ECC |
S |
|
Kx |
|
|
|
Colmar U23 Klagenfurt ECC |
Sx |
|
Kx |
|
|
|
Budapešť SP |
S
|
|
|
|
|
|
Orléans SP |
S
|
|
|
|
|
|
|||||
listop. |
Opav.listopad f. G., O. Opava |
|
|
|
Žx |
mŽx |
|
Opav.listopad f. I., L. Opava |
|
|
|
Žx |
mŽx |
|
Vel.Cen.Letňan SC Praha |
|
|
|
|
mŽx |
|
Vel.Cen.Letňan SC Praha |
|
|
|
|
mŽx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
7-8 novemb. |
Tokyo SP Mödling ECC |
S |
|
Kx |
|
|
|
St.Maur SP Mödling ECC |
S |
|
Kx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kodań ST |
S |
|
|
|
|
|
Amsterdam ST Konín MT |
S |
|
J |
|
|
|
Konín MT |
|
|
J |
|
|
|
|||||
listop. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VT S,J,K Praha |
|
|
|
|
|
|
VT S,J,K Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
14-15 novemb. |
Ankara ST Burgsteinfurt MT |
S
|
|
|
|
|
|
Ankara ST |
S |
|
|
|
|
|
Talin SP Bonn ECC |
S |
|
Kx |
|
|
|
HDH ECC |
|
|
Kx eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
listop. |
Pražský pohár VT S,J,K D.Praha |
|
J+ |
Kx |
|
|
|
Pražský pohár VT S,J,K D.Praha |
|
J+ |
Kx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
listop. |
Poh.Dom.Riegla F.D Riegel |
|
|
|
|
|
V |
Poh.Dom.Riegla ČŠK Riegel |
|
|
|
|
|
Poh.Dom.Riegla ČŠK Riegel |
|
|
|
|
|
V |
Poh.Dom.Riegla ČŠK Riegel |
|
|
|
|
|
V |
Poh.Dom.Riegla ČŠK Riegel |
|
|
|
|
|
V |
Poh.Dom.Riegla ČŠK Riegel |
|
|
|
|
|
|||||||
20-21 novemb. |
fot.O.Halle ECC |
|
|
K |
|
|
|
TBB ECC |
|
|
K |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
listop. |
fot.O.
Tur.17.list. USK Praha |
S |
|
|
|
|
|
Tur.17.list. USK Praha |
S |
|
|
|
|
|
Bělský kordík Bělá p.B. |
|
|
|
|
iiŽ |
|
Bělský kordík Bělá p.B. |
|
|
|
|
iiŽ |
|
Peter mem. F.D. ČŠK Riegel |
S |
|
|
|
|
|
Peter mem. ČŠK Riegel |
S |
|
|
|
|
|
|||||
28-29 november |
Turín GP f.O. Bratislava SP Wroclaw MT |
S
|
Jx |
|
|
mŽ iiŽ |
|
Turín GP Bratislava SP Wroclaw MT |
Sx |
Jx |
|
|
mŽ iiŽ |
|
Bratislava SP |
|
Jx eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mnichov U23 Katowice U23 |
S
S |
|
|
|
|
|
Mnichov U23 Katowice U23 |
S
S |
|
|
|
|
|
|||||
listop. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vel.cena Letňan SC Praha |
|
|
Kx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
listop. |
Czech Master Cup Dukla Praha |
|
|
|
|
|
V |
Czech Master Cup Dukla Praha |
|
|
|
|
|
V |
Czech Master Cup Dukla Praha |
|
|
|
|
|
V |
Czech Master Cup Dukla Praha |
|
|
|
|
|
V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
12.2015 prosinec,december | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05-06 december |
f.O.
Mödling U23 Cabries ECC |
S |
|
Kx |
|
|
|
Mödling U23 Cabries ECC |
S |
|
Kx |
|
|
|
Doha GP Mödling U23 |
S S |
|
|
|
|
|
Doha GP |
S |
|
|
|
|
|
Dormagen SP |
|
J |
|
|
|
|
Dormagen SP |
|
J |
|
|
|
|
|||||
prosinec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tur.R.Kratochvíla S.Vršovice |
|
Jx |
|
|
|
|
Tur.R.Kratochvíla S.Vršovice |
Sx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
12-13 december |
Kocaeli ST Terassa SP |
S
|
J |
|
|
|
|
Kocaeli ST Terassa U23 Lyon SP |
S
|
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eislingen ECC |
|
|
K |
|
|
|
Eislingen ECC |
|
|
K |
|
|
|
|||||
prosinec |
Ješt.Kalíšek foto Liberec |
|
|
|
|
mŽ
iiŽ |
|
Ješt.Kalíšek fot.O. Liberec |
|
|
|
|
mŽ
iiŽ |
|
Zlatý kord S.Písek |
Sx |
|
|
|
|
|
Zlatý kord S.Písek |
|
J+ |
Kx |
|
|
|
Sokol Cup MT S.Brno |
S |
|
|
|
|
|
Sokol Cup MT S.Brno |
S |
|
|
|
|
|