zpet do kalendare
Bílá Opava 2016
30.1.2016
fleret kadeti
Tyršův stadión
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
KÖNIG |
Robert |
CZE |
S.BYSTŘICE |
2 |
LASÁK |
Ondřej |
CZE |
Š.OSTRAVA |
3 |
TESAŘÍK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
3 |
TOTUŠEK |
Marek |
CZE |
S.BYSTŘICE |
5 |
CHREN |
Šimon |
CZE |
BOHEMIANS |
6 |
MIČKA |
Ivo |
CZE |
S.BYSTŘICE |
7 |
SOKOL ML. |
Vratislav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
8 |
ZDENĚK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
9 |
BLAHUT |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
10 |
ONDRŮŠEK |
Radek |
CZE |
KŠ ZLÍN |
11 |
SOBOTKA |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
12 |
MOTTL |
David |
CZE |
J.H.BROD |
13 |
CMIEL |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
14 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
15 |
VOLF |
Karel |
CZE |
USK PRAHA |
16 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
17 |
BOHDAL |
Matěj |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
18 |
KOVÁŘ |
Tomáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
19 |
NEVŘELA |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
20 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
21 |
ONDERKA |
Miroslav |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
22 |
HASÍK |
Karel |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
23 |
KRYŠPÍN |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
Čtvrt finale
1 |
LASÁK Ondřej |
Š.Ostrava |
|
|
|
LASÁK Ondřej |
8 |
ZDENĚK Jakub |
Usk Praha |
15/3 |
|
|
|
|
LASÁK Ondřej |
5 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
15/13 |
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
|
4 |
TOTUŠEK Marek |
S.Bystřice |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
KÖNIG Robert |
3 |
KÖNIG Robert |
S.Bystřice |
|
|
15/11 |
|
|
|
KÖNIG Robert |
|
6 |
MIČKA Ivo |
S.Bystřice |
15/5 |
|
|
|
|
|
KÖNIG Robert |
7 |
SOKOL ML. Vratislav |
Sl.Č.Těšín |
|
15/7 |
|
|
|
TESAŘÍK Daniel |
2 |
TESAŘÍK Daniel |
S.Brno I |
15/10 |
Tableau d de 8
1 |
BLAHUT Jan |
Š.Ostrava |
|
|
|
SOKOL ML. Vratislav |
8 |
SOKOL ML. Vratislav |
Sl.Č.Těšín |
15/12 |
|
5 |
MIČKA Ivo |
S.Bystřice |
|
|
|
MIČKA Ivo |
4 |
MOTTL David |
J.H.Brod |
15/5 |
|
3 |
SOBOTKA Jakub |
Usk Praha |
|
|
|
CHREN Šimon |
6 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
15/11 |
|
7 |
ZDENĚK Jakub |
Usk Praha |
|
|
|
ZDENĚK Jakub |
2 |
ONDRŮŠEK Radek |
Kš Zlín |
15/10 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
VOLF Karel |
Usk Praha |
|
|
|
CHREN Šimon |
8 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
15/9 |
|
5 |
ZDENĚK Jakub |
Usk Praha |
|
|
|
ZDENĚK Jakub |
4 |
CMIEL Martin |
Š.Ostrava |
15/14 |
|
3 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
|
|
SOKOL ML. Vratislav |
6 |
SOKOL ML. Vratislav |
Sl.Č.Těšín |
15/6 |
|
7 |
MIČKA Ivo |
S.Bystřice |
|
|
|
MIČKA Ivo |
2 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
15/14 |
Tableau de 32
1 |
LASÁK Ondřej |
Š.Ostrava |
|
|
|
LASÁK Ondřej |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
LASÁK Ondřej |
17 |
VOLF Karel |
Usk Praha |
|
15/4 |
|
|
|
VOLF Karel |
|
16 |
KOVÁŘ Tomáš |
Š.Ostrava |
14/4 |
|
|
|
|
|
|
LASÁK Ondřej |
9 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
|
15/3 |
|
|
|
CHREN Šimon |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
MOTTL David |
25 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
MOTTL David |
8 |
MOTTL David |
J.H.Brod |
|
|
5 |
BLAHUT Jan |
Š.Ostrava |
|
|
|
BLAHUT Jan |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
BLAHUT Jan |
21 |
ONDERKA Miroslav |
Slezan Opava |
|
15/11 |
|
|
|
ZDENĚK Jakub |
|
12 |
ZDENĚK Jakub |
Usk Praha |
15/1 |
|
|
|
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
13 |
CMIEL Martin |
Š.Ostrava |
|
|
15/14 |
|
|
|
CMIEL Martin |
|
20 |
ONDRŮŠEK Martin |
Kš Zlín |
15/2 |
|
|
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
29 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
4 |
TOTUŠEK Marek |
S.Bystřice |
|
|
3 |
KÖNIG Robert |
S.Bystřice |
|
|
|
KÖNIG Robert |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
KÖNIG Robert |
19 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
15/8 |
|
|
|
GERŽIČÁK Daniel |
|
14 |
BOHDAL Matěj |
Slezan Opava |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
KÖNIG Robert |
11 |
SOKOL ML. Vratislav |
Sl.Č.Těšín |
|
|
15/8 |
|
|
|
SOKOL ML. Vratislav |
|
22 |
HASÍK Karel |
Slezan Opava |
15/9 |
|
|
|
|
|
ONDRŮŠEK Radek |
27 |
|
|
|
15/3 |
|
|
|
ONDRŮŠEK Radek |
6 |
ONDRŮŠEK Radek |
Kš Zlín |
|
|
7 |
SOBOTKA Jakub |
Usk Praha |
|
|
|
SOBOTKA Jakub |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
SOBOTKA Jakub |
23 |
KRYŠPÍN Vojtěch |
Slezan Opava |
|
15/7 |
|
|
|
MIČKA Ivo |
|
10 |
MIČKA Ivo |
S.Bystřice |
15/2 |
|
|
|
|
|
|
TESAŘÍK Daniel |
15 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
|
15/8 |
|
|
|
POLÁK Marek |
|
18 |
NEVŘELA Vojtěch |
Slezan Opava |
15/14 |
|
|
|
|
|
TESAŘÍK Daniel |
31 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
TESAŘÍK Daniel |
2 |
TESAŘÍK Daniel |
S.Brno I |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
LASÁK |
Ondřej |
CZE |
Š.OSTRAVA |
9/9 |
31 |
45 |
postupující |
2 |
TESAŘÍK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
9/10 |
37 |
48 |
postupující |
3 |
KÖNIG |
Robert |
CZE |
S.BYSTŘICE |
9/10 |
35 |
48 |
postupující |
4 |
TOTUŠEK |
Marek |
CZE |
S.BYSTŘICE |
8/9 |
29 |
44 |
postupující |
5 |
BLAHUT |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
8/9 |
21 |
42 |
postupující |
6 |
ONDRŮŠEK |
Radek |
CZE |
KŠ ZLÍN |
8/10 |
32 |
46 |
postupující |
7 |
SOBOTKA |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
8/10 |
19 |
45 |
postupující |
8 |
MOTTL |
David |
CZE |
J.H.BROD |
8/10 |
16 |
43 |
postupující |
9 |
CHREN |
Šimon |
CZE |
BOHEMIANS |
6/9 |
8 |
38 |
postupující |
10 |
MIČKA |
Ivo |
CZE |
S.BYSTŘICE |
6/10 |
2 |
35 |
postupující |
11 |
SOKOL ML. |
Vratislav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
5/9 |
4 |
32 |
postupující |
12 |
ZDENĚK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
5/9 |
2 |
30 |
postupující |
13 |
CMIEL |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
5/10 |
3 |
34 |
postupující |
14 |
BOHDAL |
Matěj |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
4/10 |
-5 |
33 |
postupující |
15 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
3/9 |
-12 |
24 |
postupující |
16 |
KOVÁŘ |
Tomáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
3/10 |
-4 |
34 |
postupující |
17 |
VOLF |
Karel |
CZE |
USK PRAHA |
2/9 |
-13 |
26 |
postupující |
18 |
NEVŘELA |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
1/9 |
-29 |
15 |
postupující |
19 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
1/10 |
-29 |
16 |
postupující |
20 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
1/10 |
-32 |
14 |
postupující |
21 |
ONDERKA |
Miroslav |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
1/10 |
-37 |
11 |
postupující |
22 |
HASÍK |
Karel |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0/9 |
-35 |
10 |
postupující |
23 |
KRYŠPÍN |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0/10 |
-43 |
7 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
LASÁK |
Ondřej |
CZE |
Š.OSTRAVA |
1.000 |
31 |
45 |
postupující |
2 |
TESAŘÍK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
0.900 |
37 |
48 |
postupující |
3 |
KÖNIG |
Robert |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0.900 |
35 |
48 |
postupující |
4 |
TOTUŠEK |
Marek |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0.889 |
29 |
44 |
postupující |
5 |
BLAHUT |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.889 |
21 |
42 |
postupující |
6 |
ONDRŮŠEK |
Radek |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0.800 |
32 |
46 |
postupující |
7 |
SOBOTKA |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0.800 |
19 |
45 |
postupující |
8 |
MOTTL |
David |
CZE |
J.H.BROD |
0.800 |
16 |
43 |
postupující |
9 |
CHREN |
Šimon |
CZE |
BOHEMIANS |
0.667 |
8 |
38 |
postupující |
10 |
MIČKA |
Ivo |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0.600 |
2 |
35 |
postupující |
11 |
SOKOL ML. |
Vratislav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.556 |
4 |
32 |
postupující |
12 |
ZDENĚK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0.556 |
2 |
30 |
postupující |
13 |
CMIEL |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.500 |
3 |
34 |
postupující |
14 |
BOHDAL |
Matěj |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.400 |
-5 |
33 |
postupující |
15 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
0.333 |
-12 |
24 |
postupující |
16 |
KOVÁŘ |
Tomáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.300 |
-4 |
34 |
postupující |
17 |
VOLF |
Karel |
CZE |
USK PRAHA |
0.222 |
-13 |
26 |
postupující |
18 |
NEVŘELA |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.111 |
-29 |
15 |
postupující |
19 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
0.100 |
-29 |
16 |
postupující |
20 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0.100 |
-32 |
14 |
postupující |
21 |
ONDERKA |
Miroslav |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.100 |
-37 |
11 |
postupující |
22 |
HASÍK |
Karel |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.000 |
-35 |
10 |
postupující |
23 |
KRYŠPÍN |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.000 |
-43 |
7 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KÖNIG Robert |
S.Bystřice |
|
|
V |
3 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
14 |
23 |
KOVÁŘ Tomáš |
Š.Ostrava |
|
3 |
|
4 |
4 |
V |
V |
|
2/5 |
3 |
21 |
MOTTL David |
J.H.Brod |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
11 |
25 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
0 |
V |
4 |
|
V |
V |
|
3/5 |
2 |
19 |
HASÍK Karel |
Slezan Opava |
|
1 |
0 |
0 |
1 |
|
2 |
|
0/5 |
-21 |
4 |
VOLF Karel |
Usk Praha |
|
0 |
3 |
3 |
2 |
V |
|
|
1/5 |
-9 |
13 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
NEVŘELA Vojtěch |
Slezan Opava |
|
|
1 |
1 |
2 |
1 |
|
0/4 |
-15 |
5 |
BLAHUT Jan |
Š.Ostrava |
|
V |
|
V |
V |
V |
|
4/4 |
10 |
20 |
ZDENĚK Jakub |
Usk Praha |
|
V |
3 |
|
V |
2 |
|
2/4 |
3 |
15 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
V |
2 |
1 |
|
1 |
|
1/4 |
-8 |
9 |
TOTUŠEK Marek |
S.Bystřice |
|
V |
4 |
V |
V |
|
|
3/4 |
10 |
19 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SOBOTKA Jakub |
Usk Praha |
|
|
1 |
4 |
V |
V |
V |
|
3/5 |
6 |
20 |
TESAŘÍK Daniel |
S.Brno I |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
21 |
25 |
MIČKA Ivo |
S.Bystřice |
|
V |
0 |
|
V |
3 |
V |
|
3/5 |
4 |
18 |
ONDRŮŠEK Martin |
Kš Zlín |
|
0 |
1 |
0 |
|
0 |
V |
|
1/5 |
-15 |
6 |
CMIEL Martin |
Š.Ostrava |
|
3 |
2 |
V |
V |
|
V |
|
3/5 |
7 |
20 |
ONDERKA Miroslav |
Slezan Opava |
|
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
|
0/5 |
-23 |
2 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BOHDAL Matěj |
Slezan Opava |
|
|
V |
1 |
V |
2 |
2 |
|
2/5 |
-1 |
15 |
KRYŠPÍN Vojtěch |
Slezan Opava |
|
0 |
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0/5 |
-25 |
0 |
LASÁK Ondřej |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
18 |
25 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
1 |
V |
1 |
|
0 |
1 |
|
1/5 |
-12 |
8 |
ONDRŮŠEK Radek |
Kš Zlín |
|
V |
V |
2 |
V |
|
V |
|
4/5 |
15 |
22 |
SOKOL ML. Vratislav |
Sl.Č.Těšín |
|
V |
V |
3 |
V |
0 |
|
|
3/5 |
5 |
18 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KÖNIG |
Robert |
CZE |
S.BYSTŘICE |
1.000 |
21 |
25 |
postupující |
2 |
TOTUŠEK |
Marek |
CZE |
S.BYSTŘICE |
1.000 |
19 |
25 |
postupující |
3 |
SOBOTKA |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
1.000 |
13 |
25 |
postupující |
4 |
LASÁK |
Ondřej |
CZE |
Š.OSTRAVA |
1.000 |
13 |
20 |
postupující |
5 |
ONDRŮŠEK |
Radek |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0.800 |
17 |
24 |
postupující |
6 |
TESAŘÍK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
0.800 |
16 |
23 |
postupující |
7 |
BLAHUT |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.800 |
11 |
22 |
postupující |
8 |
CHREN |
Šimon |
CZE |
BOHEMIANS |
0.750 |
6 |
19 |
postupující |
9 |
MOTTL |
David |
CZE |
J.H.BROD |
0.600 |
5 |
18 |
postupující |
10 |
ZDENĚK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0.600 |
-1 |
15 |
postupující |
11 |
MIČKA |
Ivo |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0.600 |
-2 |
17 |
postupující |
12 |
SOKOL ML. |
Vratislav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.500 |
-1 |
14 |
postupující |
13 |
BOHDAL |
Matěj |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.400 |
-4 |
18 |
postupující |
14 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
0.400 |
-4 |
15 |
postupující |
15 |
CMIEL |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.400 |
-4 |
14 |
postupující |
16 |
VOLF |
Karel |
CZE |
USK PRAHA |
0.250 |
-4 |
13 |
postupující |
17 |
KOVÁŘ |
Tomáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.200 |
-7 |
13 |
postupující |
18 |
NEVŘELA |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.200 |
-14 |
10 |
postupující |
19 |
ONDERKA |
Miroslav |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.200 |
-14 |
9 |
postupující |
20 |
HASÍK |
Karel |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.000 |
-14 |
6 |
postupující |
21 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
0.000 |
-17 |
8 |
postupující |
21 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0.000 |
-17 |
8 |
postupující |
23 |
KRYŠPÍN |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.000 |
-18 |
7 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
|
V |
V |
4 |
V |
|
3/4 |
6 |
19 |
VOLF Karel |
Usk Praha |
|
3 |
|
V |
1 |
4 |
|
1/4 |
-4 |
13 |
HASÍK Karel |
Slezan Opava |
|
2 |
2 |
|
1 |
1 |
|
0/4 |
-14 |
6 |
LASÁK Ondřej |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
V |
|
V |
|
4/4 |
13 |
20 |
SOKOL ML. Vratislav |
Sl.Č.Těšín |
|
3 |
V |
V |
1 |
|
|
2/4 |
-1 |
14 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KRYŠPÍN Vojtěch |
Slezan Opava |
|
|
3 |
2 |
0 |
0 |
2 |
|
0/5 |
-18 |
7 |
ONDERKA Miroslav |
Slezan Opava |
|
V |
|
2 |
0 |
1 |
1 |
|
1/5 |
-14 |
9 |
ZDENĚK Jakub |
Usk Praha |
|
V |
V |
|
0 |
0 |
V |
|
3/5 |
-1 |
15 |
TESAŘÍK Daniel |
S.Brno I |
|
V |
V |
V |
|
3 |
V |
|
4/5 |
16 |
23 |
KÖNIG Robert |
S.Bystřice |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
21 |
25 |
CMIEL Martin |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
2 |
2 |
0 |
|
|
2/5 |
-4 |
14 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TOTUŠEK Marek |
S.Bystřice |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
19 |
25 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
2 |
|
V |
V |
2 |
1 |
|
2/5 |
-4 |
15 |
ONDRŮŠEK Martin |
Kš Zlín |
|
0 |
2 |
|
4 |
0 |
2 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
NEVŘELA Vojtěch |
Slezan Opava |
|
1 |
2 |
V |
|
1 |
1 |
|
1/5 |
-14 |
10 |
MOTTL David |
J.H.Brod |
|
1 |
V |
V |
V |
|
2 |
|
3/5 |
5 |
18 |
BLAHUT Jan |
Š.Ostrava |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
11 |
22 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ONDRŮŠEK Radek |
Kš Zlín |
|
|
V |
V |
V |
4 |
V |
|
4/5 |
17 |
24 |
BOHDAL Matěj |
Slezan Opava |
|
1 |
|
V |
V |
3 |
4 |
|
2/5 |
-4 |
18 |
KOVÁŘ Tomáš |
Š.Ostrava |
|
0 |
4 |
|
V |
1 |
3 |
|
1/5 |
-7 |
13 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
0 |
3 |
0 |
|
3 |
2 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
SOBOTKA Jakub |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
13 |
25 |
MIČKA Ivo |
S.Bystřice |
|
1 |
V |
V |
V |
1 |
|
|
3/5 |
-2 |
17 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BORNA |
|
|
|
2 |
3 |
0 |
KARDAŠ |
|
|
|
2 |
7 |
3 |
KULÍK |
|
|
|
0 |
2 |
2 |
NESHODA |
|
|
|
2 |
7 |
1 |
SYŘIŠTĚ |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
VÁHALA |
|
|
|
0 |
4 |
0 |
ZWINGER |
|
|
|
2 |
1 |
1 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 30.1.2016 19:32:57