zpet do kalendare
Velká cena Ekoslide
kord junioři
TJ Lokomotiva Karlovy Vary - šerm
27. 2. 2016
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
RUBEŠ |
Martin |
CZE |
LOKO K.VARY |
2 |
D´AMICO |
Kristian |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
JURKA |
Tomáš |
CZE |
D.OLOMOUC |
3 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
5 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
LOKO TEPLICE |
6 |
HLAVA |
Marek |
CZE |
USK PRAHA |
7 |
KOUŘIL |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
8 |
ERNEÉ |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
9 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
10 |
BRADÁČ |
Petr |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
11 |
FLORIÁN |
Patrik |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
12 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
13 |
HABART |
Jonatan |
CZE |
BOHEMIANS |
14 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
15 |
PLÁTEK |
Daniel |
CZE |
D.PRAHA |
16 |
BARTOŠ |
František |
CZE |
LOKO K.VARY |
17 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
18 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
19 |
SVĚCHOTA |
Lukáš |
CZE |
D.PRAHA |
20 |
NACHTIGAL |
Matyáš |
CZE |
D.PRAHA |
21 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
22 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
D.PRAHA |
23 |
FILIP |
Jan |
CZE |
LOKO TEPLICE |
24 |
SMÍTKA |
Jan |
CZE |
SP PLZEŇ |
25 |
ZDENĚK |
Ondřej |
CZE |
LOKO K.VARY |
26 |
ZAPLETAL |
Michal |
CZE |
USK PRAHA |
27 |
DIVIŠ |
Martin |
CZE |
LOKO K.VARY |
28 |
KORBA |
Matyáš |
CZE |
SP PLZEŇ |
29 |
PROCHÁZKA |
Viktor |
CZE |
SP PLZEŇ |
30 |
TUREK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
31 |
MALEČEK |
Jakub |
CZE |
D.PRAHA |
Čtvrt finale
1 |
RUBEŠ Martin |
Loko K.Vary |
|
|
|
RUBEŠ Martin |
8 |
ERNEÉ Jan |
Sc Praha |
15/9 |
|
|
|
|
RUBEŠ Martin |
5 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
15/9 |
|
|
|
JURKA Tomáš |
|
4 |
JURKA Tomáš |
D.Olomouc |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
RUBEŠ Martin |
3 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
|
15/13 |
|
|
|
LOKAJ Václav |
|
6 |
HLAVA Marek |
Usk Praha |
15/9 |
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristian |
7 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
|
15/14 |
|
|
|
D´AMICO Kristian |
2 |
D´AMICO Kristian |
Sc Praha |
15/12 |
Tableau g
1 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
|
|
BALCAR Josef |
8 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
15/2 |
|
5 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
|
|
|
ERNEÉ Jan |
4 |
ERNEÉ Jan |
Sc Praha |
15/14 |
|
3 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
6 |
SALAČ Vojtěch |
Sl.Litoměřice |
15/12 |
|
7 |
FLORIÁN Patrik |
1.Fc Bělá |
|
|
|
HLAVA Marek |
2 |
HLAVA Marek |
Usk Praha |
15/10 |
Tableaux e-f de 16
1 |
SALAČ Vojtěch |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
SALAČ Vojtěch |
16 |
FILIP Jan |
Loko Teplice |
15/12 |
|
|
|
|
SALAČ Vojtěch |
9 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
15/12 |
|
|
|
SALZER Matěj |
8 |
SMÍTKA Jan |
Sp Plzeň |
15/7 |
|
5 |
FLORIÁN Patrik |
1.Fc Bělá |
|
|
|
FLORIÁN Patrik |
12 |
SVĚCHOTA Lukáš |
D.Praha |
15/13 |
|
|
|
|
FLORIÁN Patrik |
13 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
15/14 |
|
|
|
HABART Jonatan |
4 |
HABART Jonatan |
Bohemians |
15/5 |
|
3 |
WUTSCHKA Pavel |
Loko Teplice |
|
|
|
BARTOŠ František |
14 |
BARTOŠ František |
Loko K.Vary |
15/8 |
|
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
11 |
NACHTIGAL Matyáš |
D.Praha |
|
15/13 |
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
6 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
15/9 |
|
7 |
PLÁTEK Daniel |
D.Praha |
|
|
|
PLÁTEK Daniel |
10 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
15/13 |
|
|
|
|
BRADÁČ Petr |
15 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
|
15/7 |
|
|
|
BRADÁČ Petr |
2 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
15/6 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
|
|
|
|
|
SALZER Matěj |
16 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
|
9 |
FILIP Jan |
Loko Teplice |
|
|
|
FILIP Jan |
8 |
ZAPLETAL Michal |
Usk Praha |
15/10 |
|
5 |
KORBA Matyáš |
Sp Plzeň |
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
12 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
15/8 |
|
13 |
BARTOŠ František |
Loko K.Vary |
|
|
|
BARTOŠ František |
4 |
PROCHÁZKA Viktor |
Sp Plzeň |
15/10 |
|
3 |
TUREK Jakub |
Usk Praha |
|
|
|
NACHTIGAL Matyáš |
14 |
NACHTIGAL Matyáš |
D.Praha |
15/12 |
|
11 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
|
|
|
SVOBODA Tomáš |
6 |
DIVIŠ Martin |
Loko K.Vary |
15/7 |
|
7 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
|
|
SALZER Jiří |
10 |
ZDENĚK Ondřej |
Loko K.Vary |
15/12 |
|
15 |
SVĚCHOTA Lukáš |
D.Praha |
|
|
|
SVĚCHOTA Lukáš |
2 |
MALEČEK Jakub |
D.Praha |
15/9 |
Tableau de 32
1 |
RUBEŠ Martin |
Loko K.Vary |
|
|
|
RUBEŠ Martin |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
RUBEŠ Martin |
17 |
PLÁTEK Daniel |
D.Praha |
|
15/6 |
|
|
|
PLÁTEK Daniel |
|
16 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
RUBEŠ Martin |
9 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
|
|
15/10 |
|
|
|
BRADÁČ Petr |
|
24 |
FILIP Jan |
Loko Teplice |
15/8 |
|
|
|
|
|
HLAVA Marek |
25 |
ZAPLETAL Michal |
Usk Praha |
|
15/11 |
|
|
|
HLAVA Marek |
8 |
HLAVA Marek |
Usk Praha |
15/10 |
|
5 |
JURKA Tomáš |
D.Olomouc |
|
|
|
JURKA Tomáš |
28 |
KORBA Matyáš |
Sp Plzeň |
15/5 |
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
21 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
15/5 |
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
|
12 |
WUTSCHKA Pavel |
Loko Teplice |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
13 |
HABART Jonatan |
Bohemians |
|
|
15/14 |
|
|
|
HABART Jonatan |
|
20 |
BARTOŠ František |
Loko K.Vary |
15/14 |
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
29 |
PROCHÁZKA Viktor |
Sp Plzeň |
|
15/10 |
|
|
|
BALCAR Josef |
4 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
15/8 |
|
3 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
|
|
LOKAJ Václav |
30 |
TUREK Jakub |
Usk Praha |
15/3 |
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
19 |
NACHTIGAL Matyáš |
D.Praha |
|
15/9 |
|
|
|
FLORIÁN Patrik |
|
14 |
FLORIÁN Patrik |
1.Fc Bělá |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
11 |
ERNEÉ Jan |
Sc Praha |
|
|
15/10 |
|
|
|
ERNEÉ Jan |
|
22 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
15/11 |
|
|
|
|
|
ERNEÉ Jan |
27 |
DIVIŠ Martin |
Loko K.Vary |
|
15/13 |
|
|
|
SALAČ Vojtěch |
6 |
SALAČ Vojtěch |
Sl.Litoměřice |
15/11 |
|
7 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
|
|
SMÍTKA Jan |
26 |
SMÍTKA Jan |
Sp Plzeň |
15/11 |
|
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
23 |
ZDENĚK Ondřej |
Loko K.Vary |
|
15/10 |
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
|
10 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristian |
15 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
|
15/9 |
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
|
18 |
SVĚCHOTA Lukáš |
D.Praha |
15/11 |
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristian |
31 |
MALEČEK Jakub |
D.Praha |
|
15/6 |
|
|
|
D´AMICO Kristian |
2 |
D´AMICO Kristian |
Sc Praha |
15/4 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
RUBEŠ |
Martin |
CZE |
LOKO K.VARY |
1.000 |
23 |
30 |
postupující |
2 |
D´AMICO |
Kristian |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
18 |
35 |
postupující |
3 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
1.000 |
17 |
34 |
postupující |
4 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.857 |
16 |
32 |
postupující |
5 |
JURKA |
Tomáš |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.857 |
15 |
34 |
postupující |
6 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.714 |
12 |
33 |
postupující |
7 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0.714 |
8 |
32 |
postupující |
8 |
HLAVA |
Marek |
CZE |
USK PRAHA |
0.714 |
8 |
30 |
postupující |
9 |
BRADÁČ |
Petr |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.714 |
6 |
28 |
postupující |
10 |
KOUŘIL |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.667 |
9 |
27 |
postupující |
11 |
ERNEÉ |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
0.667 |
5 |
22 |
postupující |
12 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.571 |
7 |
30 |
postupující |
13 |
HABART |
Jonatan |
CZE |
BOHEMIANS |
0.571 |
4 |
29 |
postupující |
14 |
FLORIÁN |
Patrik |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.571 |
0 |
26 |
postupující |
15 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
-1 |
23 |
postupující |
16 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.429 |
0 |
25 |
postupující |
17 |
PLÁTEK |
Daniel |
CZE |
D.PRAHA |
0.429 |
-1 |
27 |
postupující |
18 |
SVĚCHOTA |
Lukáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.429 |
-2 |
28 |
postupující |
19 |
NACHTIGAL |
Matyáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.429 |
-3 |
23 |
postupující |
20 |
BARTOŠ |
František |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.429 |
-5 |
27 |
postupující |
21 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.429 |
-5 |
20 |
postupující |
22 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.333 |
-10 |
16 |
postupující |
23 |
ZDENĚK |
Ondřej |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.286 |
-12 |
21 |
postupující |
24 |
FILIP |
Jan |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.286 |
-13 |
18 |
postupující |
25 |
ZAPLETAL |
Michal |
CZE |
USK PRAHA |
0.167 |
-12 |
15 |
postupující |
26 |
SMÍTKA |
Jan |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.167 |
-14 |
15 |
postupující |
27 |
DIVIŠ |
Martin |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.143 |
-11 |
23 |
postupující |
28 |
KORBA |
Matyáš |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.143 |
-12 |
22 |
postupující |
29 |
PROCHÁZKA |
Viktor |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.143 |
-15 |
19 |
postupující |
30 |
TUREK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0.143 |
-15 |
18 |
postupující |
31 |
MALEČEK |
Jakub |
CZE |
D.PRAHA |
0.000 |
-17 |
18 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
|
V |
2 |
3 |
V |
3 |
V |
|
3/6 |
-1 |
23 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
|
4 |
|
3 |
V |
V |
V |
V |
|
4/6 |
9 |
27 |
RUBEŠ Martin |
Loko K.Vary |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
23 |
30 |
ERNEÉ Jan |
Sc Praha |
|
V |
0 |
2 |
|
V |
V |
V |
|
4/6 |
5 |
22 |
ZAPLETAL Michal |
Usk Praha |
|
3 |
4 |
0 |
0 |
|
3 |
V |
|
1/6 |
-12 |
15 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
|
V4 |
2 |
0 |
1 |
V |
|
4 |
|
2/6 |
-10 |
16 |
SMÍTKA Jan |
Sp Plzeň |
|
3 |
2 |
0 |
3 |
2 |
V |
|
|
1/6 |
-14 |
15 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FILIP Jan |
Loko Teplice |
|
|
2 |
0 |
0 |
V |
2 |
V |
4 |
|
2/7 |
-13 |
18 |
FLORIÁN Patrik |
1.Fc Bělá |
|
V3 |
|
1 |
V |
4 |
3 |
V |
V |
|
4/7 |
0 |
26 |
D´AMICO Kristian |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
7/7 |
18 |
35 |
SALAČ Vojtěch |
Sl.Litoměřice |
|
V |
4 |
4 |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/7 |
12 |
33 |
KORBA Matyáš |
Sp Plzeň |
|
4 |
V |
0 |
3 |
|
3 |
4 |
3 |
|
1/7 |
-12 |
22 |
HLAVA Marek |
Usk Praha |
|
V |
V |
4 |
1 |
V |
|
V |
V |
|
5/7 |
8 |
30 |
DIVIŠ Martin |
Loko K.Vary |
|
4 |
3 |
4 |
3 |
V |
1 |
|
3 |
|
1/7 |
-11 |
23 |
SVĚCHOTA Lukáš |
D.Praha |
|
V |
2 |
4 |
4 |
V |
3 |
V |
|
|
3/7 |
-2 |
28 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
|
V |
V |
0 |
V |
2 |
0 |
3 |
|
3/7 |
-5 |
20 |
MALEČEK Jakub |
D.Praha |
|
2 |
|
2 |
4 |
4 |
0 |
2 |
4 |
|
0/7 |
-17 |
18 |
NACHTIGAL Matyáš |
D.Praha |
|
1 |
V |
|
V |
4 |
V4 |
2 |
2 |
|
3/7 |
-3 |
23 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
1 |
|
V |
V |
V |
2 |
|
5/7 |
6 |
28 |
BARTOŠ František |
Loko K.Vary |
|
3 |
V |
V |
3 |
|
4 |
V |
2 |
|
3/7 |
-5 |
27 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
V |
V |
3 |
2 |
V |
|
4 |
1 |
|
3/7 |
0 |
25 |
WUTSCHKA Pavel |
Loko Teplice |
|
V |
V |
V |
3 |
4 |
V |
|
3 |
|
4/7 |
7 |
30 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
V4 |
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
7/7 |
17 |
34 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TUREK Jakub |
Usk Praha |
|
|
3 |
V |
1 |
4 |
0 |
4 |
1 |
|
1/7 |
-15 |
18 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
V |
|
4 |
V |
V |
V |
V |
3 |
|
5/7 |
8 |
32 |
HABART Jonatan |
Bohemians |
|
3 |
V |
|
V |
V |
3 |
V |
3 |
|
4/7 |
4 |
29 |
PLÁTEK Daniel |
D.Praha |
|
V |
4 |
2 |
|
V |
3 |
V |
3 |
|
3/7 |
-1 |
27 |
PROCHÁZKA Viktor |
Sp Plzeň |
|
V |
2 |
3 |
3 |
|
0 |
4 |
2 |
|
1/7 |
-15 |
19 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
V |
2 |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/7 |
16 |
32 |
ZDENĚK Ondřej |
Loko K.Vary |
|
V |
3 |
1 |
4 |
V |
1 |
|
2 |
|
2/7 |
-12 |
21 |
JURKA Tomáš |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
V |
4 |
V |
|
|
6/7 |
15 |
34 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BRYKNER |
Marek |
|
|
0 |
9 |
2 |
KADLEC |
Martin |
|
|
1 |
12 |
3 |
KAIL |
Jaromír |
|
|
1 |
7 |
0 |
KRUPAŘ |
Petr |
|
|
1 |
8 |
0 |
KUBIŠTA |
Oldřich |
|
|
0 |
0 |
1 |
KUČERA |
Jan |
|
|
1 |
14 |
0 |
RUBEŠ |
Martin |
|
|
0 |
0 |
1 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 28.2.2016 18:05:44