zpet do kalendare
23. JARNÍ POHÁR
FLERET ŽÁCI
23. 01. 2016
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
CMIEL |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
2 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
3 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
3 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
5 |
GRUFÍK |
Michal |
|
OPAVA |
6 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
7 |
KLOS |
Metoděj |
CZE |
USK PRAHA |
8 |
JANEČEK |
Lukáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
9 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
10 |
NOVOTNÝ |
Mikuláš |
CZE |
USK PRAHA |
11 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
12 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
13 |
HEGER |
Jakub |
CZE |
OREL HR.KR. |
14 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
15 |
MATĚJOVSKÝ |
Zdeněk |
CZE |
USK PRAHA |
16 |
HROMÁDKA |
Petr |
CZE |
LOKO LIBEREC |
17 |
PEJSAR |
Jan |
CZE |
S.VRŠOVICE |
18 |
BEDRNA |
Radek |
CZE |
BANÍK MOST |
19 |
KÁCOVSKÝ |
Matěj |
CZE |
USK PRAHA |
20 |
ŠTENCEL |
Vít |
CZE |
Š.OSTRAVA |
21 |
DRÁŽSKÝ |
Robin |
CZE |
USK PRAHA |
22 |
KŘELINA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
23 |
MAREŠ |
Matěj |
CZE |
USK PRAHA |
Čtvrt finale
1 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
|
|
SLEZÁK Martin |
8 |
JANEČEK Lukáš |
Š.Ostrava |
15/7 |
|
|
|
|
POLÁK Marek |
5 |
GRUFÍK Michal |
Opava |
|
15/14 |
|
|
|
POLÁK Marek |
|
4 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
CMIEL Martin |
3 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
|
15/9 |
|
|
|
GERŽIČÁK Daniel |
|
6 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
15/3 |
|
|
|
|
|
CMIEL Martin |
7 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
15/8 |
|
|
|
CMIEL Martin |
2 |
CMIEL Martin |
Š.Ostrava |
15/6 |
Tableau d de 8
1 |
GRUFÍK Michal |
Opava |
|
|
|
GRUFÍK Michal |
8 |
PĚNIČKA Ladislav |
Loko Liberec |
15/3 |
|
5 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
|
|
JANEČEK Lukáš |
4 |
JANEČEK Lukáš |
Š.Ostrava |
15/10 |
|
3 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
|
|
KLOS Metoděj |
6 |
NOVOTNÝ Mikuláš |
Usk Praha |
15/4 |
|
7 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
|
|
CHRAMOSTA Tomáš |
2 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
7/5 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
MATĚJOVSKÝ Zdeněk |
Usk Praha |
|
|
|
NOVOTNÝ Mikuláš |
8 |
NOVOTNÝ Mikuláš |
Usk Praha |
15/12 |
|
5 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
|
|
GERIŠ Vojtěch |
4 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
15/12 |
|
3 |
PĚNIČKA Ladislav |
Loko Liberec |
|
|
|
PĚNIČKA Ladislav |
6 |
HEGER Jakub |
Orel Hr.Kr. |
15/0 |
|
7 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
|
|
VOBOŘIL Martin |
2 |
HROMÁDKA Petr |
Loko Liberec |
15/8 |
Tableau de 32
1 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
|
|
SLEZÁK Martin |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
SLEZÁK Martin |
17 |
BEDRNA Radek |
Baník Most |
|
15/1 |
|
|
|
MATĚJOVSKÝ Zdeněk |
|
16 |
MATĚJOVSKÝ Zdeněk |
Usk Praha |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
SLEZÁK Martin |
9 |
NOVOTNÝ Mikuláš |
Usk Praha |
|
|
15/2 |
|
|
|
NOVOTNÝ Mikuláš |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
CHRAMOSTA Tomáš |
25 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
CHRAMOSTA Tomáš |
8 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
|
|
5 |
GRUFÍK Michal |
Opava |
|
|
|
GRUFÍK Michal |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
GRUFÍK Michal |
21 |
|
|
|
10/9 |
|
|
|
GERIŠ Vojtěch |
|
12 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
|
|
|
|
|
|
POLÁK Marek |
13 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
|
15/6 |
|
|
|
CIGÁNEK Jan |
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
POLÁK Marek |
29 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
POLÁK Marek |
4 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
|
3 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
|
|
GERŽIČÁK Daniel |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
GERŽIČÁK Daniel |
19 |
|
|
|
15/1 |
|
|
|
PĚNIČKA Ladislav |
|
14 |
PĚNIČKA Ladislav |
Loko Liberec |
|
|
|
|
|
|
|
GERŽIČÁK Daniel |
11 |
JANEČEK Lukáš |
Š.Ostrava |
|
|
15/8 |
|
|
|
JANEČEK Lukáš |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
JANEČEK Lukáš |
27 |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
HEGER Jakub |
6 |
HEGER Jakub |
Orel Hr.Kr. |
|
|
7 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
|
|
VOBOŘIL Martin |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
KLOS Metoděj |
23 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
KLOS Metoděj |
|
10 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
|
|
|
|
|
|
CMIEL Martin |
15 |
PEJSAR Jan |
S.Vršovice |
|
|
15/4 |
|
|
|
HROMÁDKA Petr |
|
18 |
HROMÁDKA Petr |
Loko Liberec |
15/8 |
|
|
|
|
|
CMIEL Martin |
31 |
|
|
|
15/3 |
|
|
|
CMIEL Martin |
2 |
CMIEL Martin |
Š.Ostrava |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
5/5 |
19 |
25 |
postupující |
2 |
CMIEL |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
4/4 |
19 |
20 |
postupující |
3 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
5/5 |
18 |
25 |
postupující |
4 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
5/5 |
13 |
25 |
postupující |
5 |
GRUFÍK |
Michal |
|
OPAVA |
4/5 |
12 |
24 |
postupující |
6 |
HEGER |
Jakub |
CZE |
OREL HR.KR. |
4/5 |
7 |
20 |
postupující |
7 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
3/4 |
5 |
16 |
postupující |
8 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
3/5 |
6 |
21 |
postupující |
9 |
NOVOTNÝ |
Mikuláš |
CZE |
USK PRAHA |
3/5 |
3 |
18 |
postupující |
10 |
KLOS |
Metoděj |
CZE |
USK PRAHA |
3/5 |
-1 |
18 |
postupující |
11 |
JANEČEK |
Lukáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
2/5 |
-1 |
18 |
postupující |
12 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
2/5 |
-4 |
17 |
postupující |
13 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
2/5 |
-4 |
15 |
postupující |
14 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
2/5 |
-4 |
14 |
postupující |
15 |
PEJSAR |
Jan |
CZE |
S.VRŠOVICE |
1/4 |
-5 |
10 |
postupující |
16 |
MATĚJOVSKÝ |
Zdeněk |
CZE |
USK PRAHA |
1/4 |
-7 |
9 |
postupující |
17 |
BEDRNA |
Radek |
CZE |
BANÍK MOST |
1/4 |
-12 |
5 |
postupující |
18 |
HROMÁDKA |
Petr |
CZE |
LOKO LIBEREC |
1/5 |
-4 |
17 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
1,000 |
19 |
25 |
postupující |
2 |
CMIEL |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
1,000 |
19 |
20 |
postupující |
3 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
1,000 |
18 |
25 |
postupující |
4 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
1,000 |
13 |
25 |
postupující |
5 |
GRUFÍK |
Michal |
|
OPAVA |
0,800 |
12 |
24 |
postupující |
6 |
HEGER |
Jakub |
CZE |
OREL HR.KR. |
0,800 |
7 |
20 |
postupující |
7 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0,750 |
5 |
16 |
postupující |
8 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,600 |
6 |
21 |
postupující |
9 |
NOVOTNÝ |
Mikuláš |
CZE |
USK PRAHA |
0,600 |
3 |
18 |
postupující |
10 |
KLOS |
Metoděj |
CZE |
USK PRAHA |
0,600 |
-1 |
18 |
postupující |
11 |
JANEČEK |
Lukáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,400 |
-1 |
18 |
postupující |
12 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
0,400 |
-4 |
17 |
postupující |
13 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,400 |
-4 |
15 |
postupující |
14 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,400 |
-4 |
14 |
postupující |
15 |
PEJSAR |
Jan |
CZE |
S.VRŠOVICE |
0,250 |
-5 |
10 |
postupující |
16 |
MATĚJOVSKÝ |
Zdeněk |
CZE |
USK PRAHA |
0,250 |
-7 |
9 |
postupující |
17 |
BEDRNA |
Radek |
CZE |
BANÍK MOST |
0,250 |
-12 |
5 |
postupující |
18 |
HROMÁDKA |
Petr |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,200 |
-4 |
17 |
postupující |
19 |
KÁCOVSKÝ |
Matěj |
CZE |
USK PRAHA |
0,200 |
-7 |
17 |
vyřazen |
20 |
ŠTENCEL |
Vít |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,200 |
-7 |
16 |
vyřazen |
21 |
DRÁŽSKÝ |
Robin |
CZE |
USK PRAHA |
0,200 |
-12 |
11 |
vyřazen |
22 |
KŘELINA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
0,200 |
-13 |
10 |
vyřazen |
23 |
MAREŠ |
Matěj |
CZE |
USK PRAHA |
0,000 |
-21 |
4 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PEJSAR Jan |
S.Vršovice |
|
|
0 |
1 |
V |
4 |
|
1/4 |
-5 |
10 |
CMIEL Martin |
Š.Ostrava |
|
V |
|
V |
V |
V |
|
4/4 |
19 |
20 |
MATĚJOVSKÝ Zdeněk |
Usk Praha |
|
V |
0 |
|
2 |
2 |
|
1/4 |
-7 |
9 |
BEDRNA Radek |
Baník Most |
|
0 |
0 |
V |
|
0 |
|
1/4 |
-12 |
5 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
V |
1 |
V |
V |
|
|
3/4 |
5 |
16 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KŘELINA Vít |
Usk Praha |
|
|
3 |
0 |
V |
2 |
0 |
|
1/5 |
-13 |
10 |
DRÁŽSKÝ Robin |
Usk Praha |
|
V |
|
4 |
0 |
2 |
0 |
|
1/5 |
-12 |
11 |
GRUFÍK Michal |
Opava |
|
V |
V |
|
V |
V |
4 |
|
4/5 |
12 |
24 |
JANEČEK Lukáš |
Š.Ostrava |
|
3 |
V |
2 |
|
V |
3 |
|
2/5 |
-1 |
18 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
1 |
4 |
|
0 |
|
2/5 |
-4 |
15 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
18 |
25 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KÁCOVSKÝ Matěj |
Usk Praha |
|
|
V |
4 |
4 |
3 |
1 |
|
1/5 |
-7 |
17 |
MAREŠ Matěj |
Usk Praha |
|
4 |
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0/5 |
-21 |
4 |
HEGER Jakub |
Orel Hr.Kr. |
|
V |
V |
|
V4 |
V |
1 |
|
4/5 |
7 |
20 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
|
V |
V |
3 |
|
V |
3 |
|
3/5 |
6 |
21 |
PĚNIČKA Ladislav |
Loko Liberec |
|
V |
V |
1 |
2 |
|
1 |
|
2/5 |
-4 |
14 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
19 |
25 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
|
3 |
V |
3 |
1 |
V |
|
2/5 |
-4 |
17 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
13 |
25 |
HROMÁDKA Petr |
Loko Liberec |
|
3 |
3 |
|
2 |
4 |
V |
|
1/5 |
-4 |
17 |
NOVOTNÝ Mikuláš |
Usk Praha |
|
V |
0 |
V |
|
V |
3 |
|
3/5 |
3 |
18 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
V |
3 |
V |
0 |
|
V |
|
3/5 |
-1 |
18 |
ŠTENCEL Vít |
Š.Ostrava |
|
3 |
3 |
1 |
V |
4 |
|
|
1/5 |
-7 |
16 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CMIEL |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
1,000 |
20 |
25 |
postupující |
2 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
1,000 |
18 |
20 |
postupující |
3 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
1,000 |
17 |
25 |
postupující |
4 |
KLOS |
Metoděj |
CZE |
USK PRAHA |
1,000 |
14 |
25 |
postupující |
5 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
0,800 |
19 |
24 |
postupující |
6 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,800 |
11 |
20 |
postupující |
7 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,750 |
5 |
16 |
postupující |
8 |
PEJSAR |
Jan |
CZE |
S.VRŠOVICE |
0,600 |
3 |
21 |
postupující |
9 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0,600 |
3 |
19 |
postupující |
10 |
GRUFÍK |
Michal |
|
OPAVA |
0,600 |
2 |
17 |
postupující |
11 |
HEGER |
Jakub |
CZE |
OREL HR.KR. |
0,500 |
-1 |
11 |
postupující |
12 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
0,400 |
1 |
14 |
postupující |
13 |
HROMÁDKA |
Petr |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,400 |
-3 |
18 |
postupující |
14 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,400 |
-4 |
15 |
postupující |
15 |
JANEČEK |
Lukáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,400 |
-5 |
15 |
postupující |
16 |
BEDRNA |
Radek |
CZE |
BANÍK MOST |
0,400 |
-7 |
13 |
postupující |
17 |
MATĚJOVSKÝ |
Zdeněk |
CZE |
USK PRAHA |
0,250 |
-8 |
8 |
postupující |
18 |
ŠTENCEL |
Vít |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,200 |
-9 |
15 |
postupující |
19 |
KÁCOVSKÝ |
Matěj |
CZE |
USK PRAHA |
0,200 |
-11 |
13 |
postupující |
20 |
KŘELINA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
0,200 |
-15 |
7 |
postupující |
21 |
NOVOTNÝ |
Mikuláš |
CZE |
USK PRAHA |
0,000 |
-14 |
6 |
postupující |
22 |
MAREŠ |
Matěj |
CZE |
USK PRAHA |
0,000 |
-17 |
8 |
postupující |
23 |
DRÁŽSKÝ |
Robin |
CZE |
USK PRAHA |
0,000 |
-19 |
4 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DRÁŽSKÝ Robin |
Usk Praha |
|
|
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0/5 |
-19 |
4 |
KŘELINA Vít |
Usk Praha |
|
V3 |
|
1 |
1 |
1 |
1 |
|
1/5 |
-15 |
7 |
CMIEL Martin |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
20 |
25 |
GRUFÍK Michal |
Opava |
|
V |
V |
2 |
|
V4 |
1 |
|
3/5 |
2 |
17 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
V |
V |
0 |
3 |
|
1 |
|
2/5 |
1 |
14 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
|
V |
V |
2 |
V |
V3 |
|
|
4/5 |
11 |
20 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MAREŠ Matěj |
Usk Praha |
|
|
0 |
0 |
4 |
2 |
2 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
14 |
25 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
V |
4 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
19 |
24 |
JANEČEK Lukáš |
Š.Ostrava |
|
V |
3 |
0 |
|
2 |
V |
|
2/5 |
-5 |
15 |
PĚNIČKA Ladislav |
Loko Liberec |
|
V |
2 |
0 |
V |
|
3 |
|
2/5 |
-4 |
15 |
BEDRNA Radek |
Baník Most |
|
V |
2 |
0 |
1 |
V |
|
|
2/5 |
-7 |
13 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
|
2 |
V |
2 |
V |
V |
|
3/5 |
3 |
19 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
17 |
25 |
ŠTENCEL Vít |
Š.Ostrava |
|
2 |
3 |
|
V |
4 |
1 |
|
1/5 |
-9 |
15 |
HROMÁDKA Petr |
Loko Liberec |
|
V |
1 |
4 |
|
V |
3 |
|
2/5 |
-3 |
18 |
KÁCOVSKÝ Matěj |
Usk Praha |
|
0 |
0 |
V |
4 |
|
4 |
|
1/5 |
-11 |
13 |
PEJSAR Jan |
S.Vršovice |
|
4 |
2 |
V |
V |
V |
|
|
3/5 |
3 |
21 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MATĚJOVSKÝ Zdeněk |
Usk Praha |
|
|
V |
0 |
1 |
2 |
|
1/4 |
-8 |
8 |
NOVOTNÝ Mikuláš |
Usk Praha |
|
2 |
|
4 |
0 |
0 |
|
0/4 |
-14 |
6 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
|
1 |
V |
|
3/4 |
5 |
16 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
V |
V |
V |
|
V |
|
4/4 |
18 |
20 |
HEGER Jakub |
Orel Hr.Kr. |
|
V4 |
V |
2 |
0 |
|
|
2/4 |
-1 |
11 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
KARDAŠ |
|
|
|
2 |
6 |
2 |
PLOCH |
|
|
|
0 |
3 |
2 |
PROKEŠ |
|
|
|
2 |
9 |
1 |
SYŘIŠTĚ |
|
|
|
2 |
3 |
1 |
VANÍČEK |
|
|
|
2 |
0 |
1 |
zpet do kalendare