zpet do kalendare
Finále Mistrovství ČR v šermu
kordem kadetů
hala Dukly Olomouc
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
D.OLOMOUC |
2 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
3 |
OSIČKA |
Adam |
CZE |
D.OLOMOUC |
3 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
5 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
6 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
7 |
FILIP |
Jan |
CZE |
LOKO TEPLICE |
8 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
9 |
STEHLÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
10 |
ŽIŽKA |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
11 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
12 |
IVANČO |
Robin |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
13 |
RICHTER |
Matyáš |
CZE |
S.DEJVICE |
14 |
LEVI |
Josef |
CZE |
D.PRAHA |
15 |
PLÁTEK |
Daniel |
CZE |
D.PRAHA |
16 |
ZDENĚK |
Ondřej |
CZE |
LOKO K.VARY |
17 |
SEDLÁČEK |
Ondřej |
CZE |
D.OLOMOUC |
18 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
19 |
BERAN |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
20 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
21 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
22 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
23 |
VÁVRA |
Antonín |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
24 |
GOLDFLAM |
Otto |
CZE |
S.DEJVICE |
25 |
NOVÁČEK |
Vít |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
26 |
DZIACKÝ |
Jiří |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
27 |
HRÁČEK |
Martin |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
28 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
29 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
30 |
KORBA |
Matyáš |
CZE |
SP PLZEŇ |
31 |
JINDRA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
32 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
33 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
34 |
FRANK |
Kryštof |
CZE |
D.PRAHA |
35 |
KRÁLÍČEK |
Jakub |
CZE |
S.BRNO I |
Čtvrt finale
1 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
|
|
JURKA Jakub |
8 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
15/4 |
|
|
|
|
JURKA Jakub |
5 |
FILIP Jan |
Loko Teplice |
|
15/11 |
|
|
|
VOLÁK Samuel |
|
4 |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
3 |
STRNAD Ondřej |
Sl.Litoměřice |
|
|
15/5 |
|
|
|
STRNAD Ondřej |
|
6 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
15/11 |
|
|
|
|
|
STRNAD Ondřej |
7 |
OSIČKA Adam |
D.Olomouc |
|
15/10 |
|
|
|
OSIČKA Adam |
2 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
15/9 |
Eliminace 32
1 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
|
|
JURKA Jakub |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
17 |
FORMÁNEK Matěj |
Loko Teplice |
|
15/3 |
|
|
|
RICHTER Matyáš |
16 |
RICHTER Matyáš |
S.Dejvice |
15/13 |
|
9 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
24 |
DZIACKÝ Jiří |
S.S.Uh.Hrad. |
15/10 |
|
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
25 |
HRÁČEK Martin |
S.S.Uh.Hrad. |
|
15/9 |
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
8 |
WUTSCHKA Pavel |
Loko Teplice |
15/13 |
|
5 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
|
|
|
ZDENĚK Ondřej |
28 |
ZDENĚK Ondřej |
Loko K.Vary |
15/11 |
|
|
|
|
FILIP Jan |
21 |
VÁVRA Antonín |
Riegel Praha |
|
15/8 |
|
|
|
FILIP Jan |
12 |
FILIP Jan |
Loko Teplice |
15/6 |
|
13 |
IVANČO Robin |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
|
|
IVANČO Robin |
20 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/9 |
|
|
|
|
VOLÁK Samuel |
29 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
VOLÁK Samuel |
4 |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
|
|
3 |
STRNAD Ondřej |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
STRNAD Ondřej |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondřej |
19 |
LEVI Josef |
D.Praha |
|
15/4 |
|
|
|
LEVI Josef |
14 |
BERAN Matyáš |
Sc Praha |
15/5 |
|
11 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
|
|
SALZER Matěj |
22 |
GOLDFLAM Otto |
S.Dejvice |
15/6 |
|
|
|
|
SALZER Matěj |
27 |
PLÁTEK Daniel |
D.Praha |
|
15/13 |
|
|
|
PLÁTEK Daniel |
6 |
JURKA Jaroslav |
D.Olomouc |
15/11 |
|
7 |
ŽIŽKA David |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
|
|
ŽIŽKA David |
26 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
15/11 |
|
|
|
|
OSIČKA Adam |
23 |
NOVÁČEK Vít |
1.Fc Bělá |
|
15/14 |
|
|
|
OSIČKA Adam |
10 |
OSIČKA Adam |
D.Olomouc |
15/12 |
|
15 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
18 |
SMRČEK Šimon |
Loko Plzeň |
15/8 |
|
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
31 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
STEHLÍK Jan |
2 |
STEHLÍK Jan |
Sl.Litoměřice |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
D.OLOMOUC |
1.000 |
21 |
30 |
postupující |
2 |
STEHLÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
1.000 |
19 |
30 |
postupující |
3 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
1.000 |
17 |
30 |
postupující |
4 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
1.000 |
13 |
27 |
postupující |
5 |
SEDLÁČEK |
Ondřej |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.833 |
15 |
29 |
postupující |
6 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.833 |
12 |
28 |
postupující |
7 |
ŽIŽKA |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.833 |
12 |
27 |
postupující |
8 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.833 |
11 |
27 |
postupující |
9 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.833 |
10 |
28 |
postupující |
10 |
OSIČKA |
Adam |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.833 |
10 |
27 |
postupující |
11 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.667 |
7 |
27 |
postupující |
12 |
FILIP |
Jan |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.667 |
7 |
24 |
postupující |
13 |
IVANČO |
Robin |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.667 |
3 |
23 |
postupující |
14 |
BERAN |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
1 |
24 |
postupující |
15 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.500 |
0 |
22 |
postupující |
16 |
RICHTER |
Matyáš |
CZE |
S.DEJVICE |
0.500 |
0 |
20 |
postupující |
17 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.500 |
-2 |
24 |
postupující |
18 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.500 |
-2 |
22 |
postupující |
19 |
LEVI |
Josef |
CZE |
D.PRAHA |
0.500 |
-5 |
19 |
postupující |
20 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.500 |
-7 |
19 |
postupující |
21 |
VÁVRA |
Antonín |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.333 |
-1 |
21 |
postupující |
22 |
GOLDFLAM |
Otto |
CZE |
S.DEJVICE |
0.333 |
-6 |
22 |
postupující |
23 |
NOVÁČEK |
Vít |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.333 |
-7 |
19 |
postupující |
24 |
DZIACKÝ |
Jiří |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.333 |
-7 |
17 |
postupující |
25 |
HRÁČEK |
Martin |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.333 |
-8 |
17 |
postupující |
26 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.333 |
-10 |
18 |
postupující |
27 |
PLÁTEK |
Daniel |
CZE |
D.PRAHA |
0.167 |
-4 |
23 |
postupující |
28 |
ZDENĚK |
Ondřej |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.167 |
-9 |
19 |
postupující |
29 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
0.167 |
-10 |
19 |
vyřazen |
30 |
KORBA |
Matyáš |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.167 |
-12 |
17 |
vyřazen |
31 |
JINDRA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.167 |
-12 |
16 |
vyřazen |
32 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0.167 |
-15 |
12 |
vyřazen |
33 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
0.000 |
-9 |
20 |
vyřazen |
34 |
FRANK |
Kryštof |
CZE |
D.PRAHA |
0.000 |
-15 |
15 |
vyřazen |
35 |
KRÁLÍČEK |
Jakub |
CZE |
S.BRNO I |
0.000 |
-17 |
13 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
RICHTER Matyáš |
S.Dejvice |
|
|
V |
2 |
3 |
V |
0 |
V |
|
3/6 |
0 |
20 |
NOVÁČEK Vít |
1.Fc Bělá |
|
2 |
|
2 |
V |
V |
1 |
4 |
|
2/6 |
-7 |
19 |
IVANČO Robin |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
V |
V |
|
1 |
V |
2 |
V |
|
4/6 |
3 |
23 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
V |
3 |
V |
|
V |
4 |
V |
|
4/6 |
7 |
27 |
JINDRA Jakub |
Loko Plzeň |
|
2 |
3 |
3 |
2 |
|
1 |
V |
|
1/6 |
-12 |
16 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
21 |
30 |
KORBA Matyáš |
Sp Plzeň |
|
1 |
V |
3 |
4 |
3 |
1 |
|
|
1/6 |
-12 |
17 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BERAN Matyáš |
Sc Praha |
|
|
3 |
2 |
V |
4 |
V |
V |
|
3/6 |
1 |
24 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
|
V |
|
4 |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
15 |
29 |
STRNAD Ondřej |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
17 |
30 |
FRANK Kryštof |
D.Praha |
|
2 |
3 |
1 |
|
2 |
3 |
4 |
|
0/6 |
-15 |
15 |
SMRČEK Šimon |
Loko Plzeň |
|
V |
2 |
2 |
V |
|
V |
3 |
|
3/6 |
-2 |
22 |
ZDENĚK Ondřej |
Loko K.Vary |
|
4 |
1 |
2 |
V |
3 |
|
4 |
|
1/6 |
-9 |
19 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
2 |
0 |
2 |
V |
V |
V |
|
|
3/6 |
-7 |
19 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
|
|
V |
V3 |
V |
V |
V |
V4 |
|
6/6 |
13 |
27 |
GOLDFLAM Otto |
S.Dejvice |
|
3 |
|
4 |
1 |
4 |
V |
V |
|
2/6 |
-6 |
22 |
ŽIŽKA David |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
2 |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
12 |
27 |
HRÁČEK Martin |
S.S.Uh.Hrad. |
|
1 |
V |
1 |
|
1 |
4 |
V |
|
2/6 |
-8 |
17 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
3 |
V |
0 |
V |
|
4 |
V |
|
3/6 |
0 |
22 |
FORMÁNEK Matěj |
Loko Teplice |
|
2 |
4 |
3 |
V |
V |
|
V |
|
3/6 |
-2 |
24 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
3 |
4 |
4 |
4 |
2 |
3 |
|
|
0/6 |
-9 |
20 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
|
1 |
0 |
1 |
4 |
1 |
V |
|
1/6 |
-15 |
12 |
STEHLÍK Jan |
Sl.Litoměřice |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
19 |
30 |
FILIP Jan |
Loko Teplice |
|
V |
2 |
|
V4 |
3 |
V |
V |
|
4/6 |
7 |
24 |
VÁVRA Antonín |
Riegel Praha |
|
V |
3 |
1 |
|
3 |
4 |
V |
|
2/6 |
-1 |
21 |
JURKA Jaroslav |
D.Olomouc |
|
V |
3 |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
12 |
28 |
LEVI Josef |
D.Praha |
|
V4 |
1 |
3 |
V |
1 |
|
V |
|
3/6 |
-5 |
19 |
KRÁLÍČEK Jakub |
S.Brno I |
|
3 |
1 |
3 |
2 |
0 |
4 |
|
|
0/6 |
-17 |
13 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
|
V |
3 |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
10 |
28 |
DZIACKÝ Jiří |
S.S.Uh.Hrad. |
|
2 |
|
2 |
2 |
V |
V |
1 |
|
2/6 |
-7 |
17 |
OSIČKA Adam |
D.Olomouc |
|
V4 |
V |
|
V |
V |
V |
3 |
|
5/6 |
10 |
27 |
PLÁTEK Daniel |
D.Praha |
|
2 |
V |
4 |
|
4 |
4 |
4 |
|
1/6 |
-4 |
23 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
|
4 |
1 |
1 |
V |
|
V |
2 |
|
2/6 |
-10 |
18 |
BELL Timothy |
Usk Praha |
|
4 |
3 |
2 |
V |
4 |
|
1 |
|
1/6 |
-10 |
19 |
WUTSCHKA Pavel |
Loko Teplice |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
11 |
27 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
DOUBOVÁ |
Dominika |
|
|
1 |
0 |
0 |
ČAPKOVÁ |
Barbora |
|
|
1 |
5 |
1 |
KADLEC |
|
|
|
1 |
4 |
2 |
KAIL |
|
|
|
0 |
3 |
1 |
KOUŘIL |
Jiří |
|
|
1 |
4 |
0 |
LÁTAL |
Martin |
|
|
1 |
4 |
3 |
zpet do kalendare