Poř. | Příjmení | Národ | Klub |
---|---|---|---|
1 | LOKO K.VARY | LOKO K. VARY | |
2 | USK PRAHA | USK PRAHA | |
3 | SC PRAHA "A" | SC PRAHA | |
4 | TEPLICE A | LOKO TEPLICE | |
5 | 1.FC BĚLÁ | 1. FC BĚLÁ P. B. | |
6 | TJ DUKLA OLOMOUC | DUKLA OLOMOUC | |
7 | SC PRAHA "B" | SC PRAHA | |
8 | SLAVOJ LITOMĚŘICE | SL. LITOMĚŘICE | |
družstva - pořadí zbytek | |||
9 | TEPLICE B | LOKO TEPLICE | |
10 | LIBEREC | LOKO LIBEREC | |
11 | TJ BANÍK MOST | TJ BANÍK MOST | |
12 | SC PRAHA "C" | SC PRAHA | |
13 | SC PRAHA "D" | SC PRAHA |
Příjmení | Jméno | Družstvo |
---|---|---|
BRYKNAR | Patrik | 1.FC BĚLÁ |
HRADSKÝ | Jakub | 1.FC BĚLÁ |
PROCHÁZKA | Ondřej | 1.FC BĚLÁ |
ŠAFRÁNKOVÁ | Adéla | 1.FC BĚLÁ |
JEŽÍKOVÁ | Kateřina | TJ DUKLA OLOMOUC |
KURÁŇ | Martin | TJ DUKLA OLOMOUC |
ŠMÍDOVÁ | Daniela | TJ DUKLA OLOMOUC |
VOLÁK | Patrik | TJ DUKLA OLOMOUC |
BÓR | Karel | LIBEREC |
BULÍŘ | Pavel | LIBEREC |
NOVOTNÝ | Šimon | LIBEREC |
GAISLER | Jakub | TEPLICE A |
KUKAŇ | Jakub | TEPLICE A |
VACH | Daniel | TEPLICE A |
BLÁHA | Richard | TEPLICE B |
HASENÖHRLOVÁ | Anna | TEPLICE B |
MÜLLEROVÁ | Ivana | TEPLICE B |
KUCHAŘ | Matěj | SC PRAHA "A" |
PRŮŠA | Tobias Marek | SC PRAHA "A" |
ŠTĚPÁN | Petr | SC PRAHA "A" |
BAUER | Lukáš | SC PRAHA "B" |
CHOUN | Karim | SC PRAHA "B" |
VAN GANSEN | Marco | SC PRAHA "B" |
CIESLAROVÁ | Karolína | SC PRAHA "C" |
KÁROVÁ | Zuzana | SC PRAHA "C" |
ROUPCOVÁ | Tereza | SC PRAHA "C" |
ROVENSKÁ | Emma | SC PRAHA "C" |
DEL OLMO | José | SC PRAHA "D" |
DOBROVOLNÝ | Matyáš | SC PRAHA "D" |
WALLER | Jonáš | SC PRAHA "D" |
KRÁL | Václav | SLAVOJ LITOMĚŘICE |
KUGLEROVÁ | Klára | SLAVOJ LITOMĚŘICE |
MATĚJČKOVÁ | Lucie | SLAVOJ LITOMĚŘICE |
ZIMOVÁ | Rozálie | SLAVOJ LITOMĚŘICE |
KUČERA | David | TJ BANÍK MOST |
PETRÁK | Štěpán | TJ BANÍK MOST |
ŠINDLER | Jan | TJ BANÍK MOST |
PROKEŠOVÁ | Barbora | USK PRAHA |
VÁCHOVÁ | Tereza | USK PRAHA |
VÍTEK | Jan | USK PRAHA |
SVOBODOVÁ | Ema | LOKO K.VARY |
MUTÍNSKÝ | Lukáš | LOKO K.VARY |
MACHÁČEK | František | LOKO K.VARY |
ŠMUDLA | Vojtěch | LOKO K.VARY |
1 | LOKO K.VARY | Loko K. Vary | ||||
LOKO K.VARY | ||||||
16 | ||||||
LOKO K.VARY | ||||||
9 | SC PRAHA "B" | Sc Praha | 45/32 | |||
SC PRAHA "B" | ||||||
8 | SC PRAHA "C" | Sc Praha | 45/21 | |||
LOKO K.VARY | ||||||
5 | SC PRAHA "A" | Sc Praha | 45/39 | |||
SC PRAHA "A" | ||||||
12 | LIBEREC | Loko Liberec | 45/16 | |||
SC PRAHA "A" | ||||||
13 | SC PRAHA "D" | Sc Praha | 45/43 | |||
1.FC BĚLÁ | ||||||
4 | 1.FC BĚLÁ | 1. Fc Bělá P. B. | 45/23 | |||
LOKO K.VARY | ||||||
3 | SLAVOJ LITOMĚŘICE | Sl. Litoměřice | 45/38 | |||
SLAVOJ LITOMĚŘICE | ||||||
14 | ||||||
USK PRAHA | ||||||
11 | TJ BANÍK MOST | Tj Baník Most | 45/40 | |||
USK PRAHA | ||||||
6 | USK PRAHA | Usk Praha | 45/32 | |||
USK PRAHA | ||||||
7 | TEPLICE A | Loko Teplice | 44/43 | |||
TEPLICE A | ||||||
10 | TEPLICE B | Loko Teplice | 45/32 | |||
TEPLICE A | ||||||
15 | 35/31 | |||||
TJ DUKLA OLOMOUC | ||||||
2 | TJ DUKLA OLOMOUC | Dukla Olomouc |
1 | SC PRAHA "A" | Sc Praha | |
SC PRAHA "A" | |||
2 | TEPLICE A | Loko Teplice | 45/40 |
1 | SC PRAHA "B" | Sc Praha | ||
1.FC BĚLÁ | ||||
4 | 1.FC BĚLÁ | 1. Fc Bělá P. B. | 45/30 | |
1.FC BĚLÁ | ||||
3 | SLAVOJ LITOMĚŘICE | Sl. Litoměřice | 43/32 | |
TJ DUKLA OLOMOUC | ||||
2 | TJ DUKLA OLOMOUC | Dukla Olomouc | 45/21 |
1 | SC PRAHA "B" | Sc Praha | |
SC PRAHA "B" | |||
2 | SLAVOJ LITOMĚŘICE | Sl. Litoměřice | kvůli odstoupeni |
1 | SC PRAHA "C" | Sc Praha | |||
SC PRAHA "C" | |||||
8 | |||||
LIBEREC | |||||
5 | SC PRAHA "D" | Sc Praha | 45/30 | ||
LIBEREC | |||||
4 | LIBEREC | Loko Liberec | 41/24 | ||
TEPLICE B | |||||
3 | TJ BANÍK MOST | Tj Baník Most | 45/42 | ||
TJ BANÍK MOST | |||||
6 | |||||
TEPLICE B | |||||
7 | 45/44 | ||||
TEPLICE B | |||||
2 | TEPLICE B | Loko Teplice |
1 | SC PRAHA "C" | Sc Praha | |
TJ BANÍK MOST | |||
2 | TJ BANÍK MOST | Tj Baník Most | 45/42 |
1 | ||||
SC PRAHA "D" | ||||
4 | SC PRAHA "D" | Sc Praha | ||
SC PRAHA "D" | ||||
3 | ||||
2 |
Příjmení | Jméno | Národ | Kategorie | Skup. | Záp. | Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BABOROVÁ | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
BIEBL | 0 | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
JEŽÍKOVÁ | 0 | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KADLEC | 0 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KUČERA | 0 | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ŠTĚPÁN | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VALC | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Aktivita rozhodčích o 9-16 místo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Příjmení | Jméno | Národ | Kategorie | Skup. | Záp. | Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
BABOROVÁ | 0 | 0 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ŠTĚPÁN | 0 | 0 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VALC | 0 | 0 | 2 |