zpet do kalendare
Finále Mistrovství ČR 2016
kord senioři jednotlivci
14 a 15. 5. 2016
www.serm-liberec.cz
Overall ranking
Rank |
Name |
First name |
Country |
1 |
PĚCHOVOVÁ |
Michala |
CZE |
2 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
3 |
DOUBOVÁ |
Dominika |
CZE |
3 |
KŘESINOVÁ |
Zlata |
CZE |
5 |
SALIGEROVÁ |
Kateřina |
CZE |
6 |
ČAPKOVÁ |
Barbora |
CZE |
7 |
ONDRÁČKOVÁ |
Natalie |
CZE |
8 |
ZLÍNSKÁ |
Martina |
CZE |
9 |
JANKOVÁ |
Karolína |
CZE |
10 |
ŠEDIVÁ |
Michaela |
CZE |
11 |
VACÍNOVÁ |
Gabriela |
CZE |
12 |
JEŽÍKOVÁ |
Markéta |
CZE |
13 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
CZE |
14 |
DOŠKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
15 |
STEFFLOVÁ |
Tereza |
CZE |
16 |
KŘÍŽOVÁ |
Kristýna |
CZE |
17 |
SEHNALOVÁ |
Markéta |
CZE |
18 |
PARKHURST |
Alyssa |
CZE |
19 |
ZICHOVÁ |
Romana |
CZE |
20 |
JÍLKOVÁ |
Klára |
CZE |
21 |
ŠPATENKOVÁ |
Anna |
CZE |
Tableau of 16
|
Tableau of 16 |
|
Tableau of 8 |
Semi-finals |
Final |
1 |
DOUBOVÁ Dominika |
CZE |
|
|
|
|
DOUBOVÁ Dominika |
16 |
KŘÍŽOVÁ Kristýna |
CZE |
15/14 |
|
|
|
|
DOUBOVÁ Dominika |
9 |
VACÍNOVÁ Gabriela |
CZE |
|
15/11 |
|
|
|
ONDRÁČKOVÁ Natalie |
|
8 |
ONDRÁČKOVÁ Natalie |
CZE |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michala |
5 |
ČAPKOVÁ Barbora |
CZE |
|
|
15/14 |
|
|
|
ČAPKOVÁ Barbora |
|
|
12 |
JÍLKOVÁ Nikola |
CZE |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michala |
|
13 |
DOŠKOVÁ Kateřina |
CZE |
|
15/8 |
|
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michala |
|
|
4 |
PĚCHOVOVÁ Michala |
CZE |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michala |
3 |
SALIGEROVÁ Kateřina |
CZE |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
SALIGEROVÁ Kateřina |
|
|
14 |
STEFFLOVÁ Tereza |
CZE |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
|
11 |
BIELESZOVÁ Veronika |
CZE |
|
15/12 |
|
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
|
|
6 |
ŠEDIVÁ Michaela |
CZE |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
7 |
KŘESINOVÁ Zlata |
CZE |
|
|
15/8 |
|
|
|
KŘESINOVÁ Zlata |
|
10 |
JEŽÍKOVÁ Markéta |
CZE |
15/7 |
|
|
|
|
|
KŘESINOVÁ Zlata |
15 |
ZLÍNSKÁ Martina |
CZE |
|
15/13 |
|
|
|
ZLÍNSKÁ Martina |
2 |
JANKOVÁ Karolína |
CZE |
15/12 |
Ranking of poules, round No 1
Rank |
Name |
First name |
Country |
Victory/match |
Ind. |
HS |
Group |
1 |
DOUBOVÁ |
Dominika |
CZE |
0.833 |
10 |
28 |
qualifier |
2 |
JANKOVÁ |
Karolína |
CZE |
0.833 |
7 |
27 |
qualifier |
3 |
PĚCHOVOVÁ |
Michala |
CZE |
0.667 |
7 |
26 |
qualifier |
3 |
SALIGEROVÁ |
Kateřina |
CZE |
0.667 |
7 |
26 |
qualifier |
5 |
ČAPKOVÁ |
Barbora |
CZE |
0.667 |
6 |
28 |
qualifier |
6 |
ŠEDIVÁ |
Michaela |
CZE |
0.667 |
6 |
27 |
qualifier |
7 |
KŘESINOVÁ |
Zlata |
CZE |
0.667 |
6 |
26 |
qualifier |
8 |
ONDRÁČKOVÁ |
Natalie |
CZE |
0.500 |
4 |
26 |
qualifier |
9 |
VACÍNOVÁ |
Gabriela |
CZE |
0.500 |
1 |
25 |
qualifier |
10 |
JEŽÍKOVÁ |
Markéta |
CZE |
0.500 |
1 |
24 |
qualifier |
11 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
0.500 |
-1 |
22 |
qualifier |
12 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
CZE |
0.500 |
-1 |
21 |
qualifier |
13 |
DOŠKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
0.500 |
-2 |
22 |
qualifier |
14 |
STEFFLOVÁ |
Tereza |
CZE |
0.500 |
-4 |
21 |
qualifier |
15 |
ZLÍNSKÁ |
Martina |
CZE |
0.333 |
-2 |
24 |
qualifier |
16 |
KŘÍŽOVÁ |
Kristýna |
CZE |
0.333 |
-4 |
22 |
qualifier |
17 |
SEHNALOVÁ |
Markéta |
CZE |
0.333 |
-5 |
21 |
eliminated |
18 |
PARKHURST |
Alyssa |
CZE |
0.333 |
-6 |
20 |
eliminated |
19 |
ZICHOVÁ |
Romana |
CZE |
0.333 |
-7 |
20 |
eliminated |
20 |
JÍLKOVÁ |
Klára |
CZE |
0.167 |
-9 |
18 |
eliminated |
21 |
ŠPATENKOVÁ |
Anna |
CZE |
0.167 |
-14 |
14 |
eliminated |
Poules, round No 1
Poule No 1 - 15:00 - Piste No 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/M |
Indicator |
HS |
ONDRÁČKOVÁ Natalie |
CZE |
|
|
V |
3 |
4 |
V |
4 |
V |
|
0.500 |
4 |
26 |
DOUBOVÁ Dominika |
CZE |
|
3 |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
0.833 |
10 |
28 |
SALIGEROVÁ Kateřina |
CZE |
|
V |
3 |
|
V |
V |
3 |
V |
|
0.667 |
7 |
26 |
STEFFLOVÁ Tereza |
CZE |
|
V |
1 |
2 |
|
3 |
V |
V |
|
0.500 |
-4 |
21 |
BIELESZOVÁ Veronika |
CZE |
|
1 |
4 |
2 |
V |
|
V |
V |
|
0.500 |
-1 |
22 |
ZICHOVÁ Romana |
CZE |
|
V |
2 |
V |
2 |
4 |
|
2 |
|
0.333 |
-7 |
20 |
JÍLKOVÁ Klára |
CZE |
|
3 |
3 |
2 |
4 |
1 |
V |
|
|
0.167 |
-9 |
18 |
Poule No 2 - 15:00 - Piste No 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/M |
Indicator |
HS |
ŠPATENKOVÁ Anna |
CZE |
|
|
1 |
2 |
V |
3 |
0 |
3 |
|
0.167 |
-14 |
14 |
PĚCHOVOVÁ Michala |
CZE |
|
V |
|
2 |
V |
4 |
V |
V |
|
0.667 |
7 |
26 |
ŠEDIVÁ Michaela |
CZE |
|
V4 |
V |
|
4 |
V |
4 |
V |
|
0.667 |
6 |
27 |
ČAPKOVÁ Barbora |
CZE |
|
4 |
4 |
V |
|
V |
V |
V |
|
0.667 |
6 |
28 |
ZLÍNSKÁ Martina |
CZE |
|
V |
V |
4 |
4 |
|
3 |
3 |
|
0.333 |
-2 |
24 |
JÍLKOVÁ Nikola |
CZE |
|
V |
1 |
V |
2 |
V |
|
3 |
|
0.500 |
-1 |
21 |
DOŠKOVÁ Kateřina |
CZE |
|
V |
3 |
3 |
2 |
V4 |
V |
|
|
0.500 |
-2 |
22 |
Poule No 3 - 15:00 - Piste No 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/M |
Indicator |
HS |
SEHNALOVÁ Markéta |
CZE |
|
|
V |
2 |
3 |
2 |
V |
4 |
|
0.333 |
-5 |
21 |
KŘÍŽOVÁ Kristýna |
CZE |
|
4 |
|
4 |
V |
2 |
2 |
V |
|
0.333 |
-4 |
22 |
PARKHURST Alyssa |
CZE |
|
V |
V |
|
2 |
3 |
3 |
2 |
|
0.333 |
-6 |
20 |
JEŽÍKOVÁ Markéta |
CZE |
|
V |
3 |
V |
|
3 |
3 |
V |
|
0.500 |
1 |
24 |
KŘESINOVÁ Zlata |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
|
3 |
3 |
|
0.667 |
6 |
26 |
JANKOVÁ Karolína |
CZE |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
0.833 |
7 |
27 |
VACÍNOVÁ Gabriela |
CZE |
|
V |
3 |
V |
3 |
V |
4 |
|
|
0.500 |
1 |
25 |
zpet do kalendare