zpet do kalendare
Pohár Českomoravského betonu Karlovy Vary
kord junioři
Karlovy Vary
30. 4. 2016
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
D.OLOMOUC |
2 |
REČLO |
Martin |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
3 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
LOKO TEPLICE |
3 |
DUDUC |
Alex |
SVK |
BŠK BRATISLAVA |
5 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
6 |
D´AMICO |
Kristian |
CZE |
SC PRAHA |
7 |
HLAVA |
Marek |
CZE |
USK PRAHA |
8 |
OSIČKA |
Adam |
CZE |
D.OLOMOUC |
9 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
10 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
11 |
KOUŘIL |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
12 |
SEDLÁČEK |
Ondřej |
CZE |
D.OLOMOUC |
13 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
14 |
ZLACKÝ |
Filip |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
15 |
BRADÁČ |
Petr |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
16 |
ERNEÉ |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
17 |
CIKATRICIS |
Michal |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
18 |
STEHLÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
19 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
20 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
21 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
22 |
ČOREJ |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
23 |
STOLÁR |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
24 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
D.PRAHA |
25 |
PAVLÍK |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
26 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
27 |
BARTOŠ |
František |
CZE |
LOKO K.VARY |
28 |
NOVÁČEK |
Vít |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
29 |
PROCHÁZKA |
Viktor |
CZE |
SP PLZEŇ |
30 |
JURÁK |
František |
CZE |
LOKO LIBEREC |
31 |
BEHENSKÝ |
Petr |
CZE |
LOKO K.VARY |
32 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
33 |
LEVI |
Josef |
CZE |
D.PRAHA |
34 |
FILIP |
Jan |
CZE |
LOKO TEPLICE |
35 |
DIVIŠ |
Martin |
CZE |
LOKO K.VARY |
36 |
ZDENĚK |
Ondřej |
CZE |
LOKO K.VARY |
37 |
VALC |
Jiří |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
38 |
VÁVRA |
Antonín |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
39 |
ZAPLETAL |
Michal |
CZE |
USK PRAHA |
40 |
FRANK |
Kryštof |
CZE |
D.PRAHA |
41 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
42 |
SMÍTKA |
Jan |
CZE |
SP PLZEŇ |
43 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
Čtvrt finale
1 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
|
|
JURKA Jakub |
8 |
OSIČKA Adam |
D.Olomouc |
15/12 |
|
|
|
|
JURKA Jakub |
5 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
15/7 |
|
|
|
BALCAR Josef |
|
4 |
D´AMICO Kristian |
Sc Praha |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
3 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
|
15/6 |
|
|
|
REČLO Martin |
|
6 |
REČLO Martin |
Aš Bratislava |
15/12 |
|
|
|
|
|
REČLO Martin |
7 |
HLAVA Marek |
Usk Praha |
|
15/11 |
|
|
|
DUDUC Alex |
2 |
DUDUC Alex |
Bšk Bratislava |
15/12 |
Tableau g
1 |
WUTSCHKA Pavel |
Loko Teplice |
|
|
|
OSIČKA Adam |
8 |
OSIČKA Adam |
D.Olomouc |
15/13 |
|
5 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
|
|
HLAVA Marek |
4 |
HLAVA Marek |
Usk Praha |
15/13 |
|
3 |
REČLO Martin |
Aš Bratislava |
|
|
|
REČLO Martin |
6 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
15/11 |
|
7 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
|
|
|
BALCAR Josef |
2 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
15/11 |
Tableaux e-f de 16
1 |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
|
|
|
VOLÁK Samuel |
16 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
15/8 |
|
|
|
|
OSIČKA Adam |
9 |
CIKATRICIS Michal |
Aš Bratislava |
|
15/10 |
|
|
|
OSIČKA Adam |
8 |
OSIČKA Adam |
D.Olomouc |
13/12 |
|
5 |
STEHLÍK Jan |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
12 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
15/10 |
|
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
13 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
15/13 |
|
|
|
BRADÁČ Petr |
4 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
15/10 |
|
3 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
14 |
ČOREJ Samuel |
Aš Bratislava |
15/9 |
|
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
11 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
15/14 |
|
|
|
ERNEÉ Jan |
6 |
ERNEÉ Jan |
Sc Praha |
15/10 |
|
7 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
|
|
|
SEDLÁČEK Ondřej |
10 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
15/12 |
|
|
|
|
SEDLÁČEK Ondřej |
15 |
STOLÁR Samuel |
Aš Bratislava |
|
15/7 |
|
|
|
ZLACKÝ Filip |
2 |
ZLACKÝ Filip |
Aš Bratislava |
15/13 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
JURÁK František |
Loko Liberec |
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
16 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
15/8 |
|
9 |
NOVÁČEK Vít |
1.Fc Bělá |
|
|
|
ČOREJ Samuel |
8 |
ČOREJ Samuel |
Aš Bratislava |
15/11 |
|
5 |
STOLÁR Samuel |
Aš Bratislava |
|
|
|
STOLÁR Samuel |
12 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
15/9 |
|
13 |
PAVLÍK Matyáš |
Sc Praha |
|
|
|
CIKATRICIS Michal |
4 |
CIKATRICIS Michal |
Aš Bratislava |
15/6 |
|
3 |
BEHENSKÝ Petr |
Loko K.Vary |
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
14 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
15/10 |
|
11 |
BARTOŠ František |
Loko K.Vary |
|
|
|
SVOBODA Tomáš |
6 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
15/7 |
|
7 |
PROCHÁZKA Viktor |
Sp Plzeň |
|
|
|
KALUS Jonáš |
10 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
15/7 |
|
15 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
|
|
SALZER Matěj |
2 |
|
|
|
Tableau de 64
1 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
|
|
JURKA Jakub |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
33 |
JURÁK František |
Loko Liberec |
|
15/1 |
|
|
|
JURÁK František |
|
32 |
FILIP Jan |
Loko Teplice |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
17 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
|
|
15/9 |
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ERNEÉ Jan |
|
49 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
|
ERNEÉ Jan |
|
|
16 |
ERNEÉ Jan |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
9 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
BALCAR Josef |
|
|
56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
|
41 |
FRANK Kryštof |
D.Praha |
|
15/8 |
|
|
|
|
NOVÁČEK Vít |
|
|
24 |
NOVÁČEK Vít |
1.Fc Bělá |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
25 |
ČOREJ Samuel |
Aš Bratislava |
|
|
15/14 |
|
|
|
ČOREJ Samuel |
|
40 |
ZAPLETAL Michal |
Usk Praha |
15/7 |
|
|
|
|
|
VOLÁK Samuel |
57 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
VOLÁK Samuel |
8 |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
|
|
5 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
|
|
LOKAJ Václav |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
37 |
VALC Jiří |
1.Fc Bělá |
|
15/12 |
|
|
|
STOLÁR Samuel |
|
28 |
STOLÁR Samuel |
Aš Bratislava |
15/3 |
|
|
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
21 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
|
|
15/10 |
|
|
|
KAPLAN Lukáš |
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BRADÁČ Petr |
|
53 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
BRADÁČ Petr |
|
|
12 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
13 |
PAVLÍK Matyáš |
Sc Praha |
|
|
|
15/0 |
|
|
|
PAVLÍK Matyáš |
|
|
52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HLAVA Marek |
|
45 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
|
HLAVA Marek |
|
|
20 |
HLAVA Marek |
Usk Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
HLAVA Marek |
29 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
|
|
13/12 |
|
|
|
SEDLÁČEK Ondřej |
|
36 |
ZDENĚK Ondřej |
Loko K.Vary |
15/8 |
|
|
|
|
|
SEDLÁČEK Ondřej |
61 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
CIKATRICIS Michal |
4 |
CIKATRICIS Michal |
Aš Bratislava |
|
|
3 |
DUDUC Alex |
Bšk Bratislava |
|
|
|
DUDUC Alex |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
DUDUC Alex |
35 |
BEHENSKÝ Petr |
Loko K.Vary |
|
15/12 |
|
|
|
BEHENSKÝ Petr |
|
30 |
LEVI Josef |
D.Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
DUDUC Alex |
19 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
|
15/14 |
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STEHLÍK Jan |
|
51 |
|
|
|
11/9 |
|
|
|
|
STEHLÍK Jan |
|
|
14 |
STEHLÍK Jan |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DUDUC Alex |
11 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
|
|
54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
|
43 |
SMÍTKA Jan |
Sp Plzeň |
|
15/13 |
|
|
|
|
BARTOŠ František |
|
|
22 |
BARTOŠ František |
Loko K.Vary |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
27 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
|
15/12 |
|
|
|
SVOBODA Tomáš |
|
38 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
59 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
6 |
WUTSCHKA Pavel |
Loko Teplice |
|
|
7 |
D´AMICO Kristian |
Sc Praha |
|
|
|
D´AMICO Kristian |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristian |
39 |
VÁVRA Antonín |
Riegel Praha |
|
15/9 |
|
|
|
PROCHÁZKA Viktor |
|
26 |
PROCHÁZKA Viktor |
Sp Plzeň |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristian |
23 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
|
15/11 |
|
|
|
KALUS Jonáš |
|
|
42 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
ZLACKÝ Filip |
|
55 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
|
ZLACKÝ Filip |
|
|
10 |
ZLACKÝ Filip |
Aš Bratislava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristian |
15 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
SALZER Matěj |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REČLO Martin |
|
47 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
|
REČLO Martin |
|
|
18 |
REČLO Martin |
Aš Bratislava |
|
|
|
|
|
|
|
|
REČLO Martin |
31 |
OSIČKA Adam |
D.Olomouc |
|
|
11/3 |
|
|
|
OSIČKA Adam |
|
34 |
DIVIŠ Martin |
Loko K.Vary |
15/5 |
|
|
|
|
|
OSIČKA Adam |
63 |
|
|
|
kvůli odstoupeni |
|
|
|
STRNAD Ondřej |
2 |
STRNAD Ondřej |
Sl.Litoměřice |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
D.OLOMOUC |
1.000 |
21 |
25 |
postupující |
2 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
1.000 |
18 |
30 |
postupující |
3 |
DUDUC |
Alex |
SVK |
BŠK BRATISLAVA |
1.000 |
13 |
25 |
postupující |
4 |
CIKATRICIS |
Michal |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
1.000 |
9 |
25 |
postupující |
4 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
1.000 |
9 |
25 |
postupující |
6 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.833 |
6 |
26 |
postupující |
7 |
D´AMICO |
Kristian |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
10 |
23 |
postupující |
8 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.800 |
8 |
24 |
postupující |
9 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.800 |
8 |
21 |
postupující |
10 |
ZLACKÝ |
Filip |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
0.800 |
7 |
22 |
postupující |
11 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.800 |
5 |
20 |
postupující |
12 |
BRADÁČ |
Petr |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.600 |
5 |
22 |
postupující |
12 |
PAVLÍK |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
5 |
22 |
postupující |
14 |
STEHLÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.600 |
4 |
22 |
postupující |
15 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
4 |
21 |
postupující |
16 |
ERNEÉ |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
3 |
20 |
postupující |
16 |
KOUŘIL |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.600 |
3 |
20 |
postupující |
18 |
REČLO |
Martin |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
0.600 |
3 |
18 |
postupující |
19 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
2 |
18 |
postupující |
20 |
HLAVA |
Marek |
CZE |
USK PRAHA |
0.600 |
0 |
18 |
postupující |
21 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.600 |
-1 |
16 |
postupující |
22 |
BARTOŠ |
František |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.600 |
-2 |
18 |
postupující |
23 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
-2 |
21 |
postupující |
24 |
NOVÁČEK |
Vít |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.400 |
-2 |
21 |
postupující |
25 |
ČOREJ |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
0.400 |
-3 |
16 |
postupující |
26 |
PROCHÁZKA |
Viktor |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.400 |
-4 |
19 |
postupující |
27 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-7 |
16 |
postupující |
28 |
STOLÁR |
Samuel |
SVK |
AŠ BRATISLAVA |
0.333 |
-1 |
24 |
postupující |
29 |
SEDLÁČEK |
Ondřej |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.333 |
-4 |
22 |
postupující |
30 |
LEVI |
Josef |
CZE |
D.PRAHA |
0.333 |
-4 |
21 |
postupující |
31 |
OSIČKA |
Adam |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.200 |
-1 |
18 |
postupující |
32 |
FILIP |
Jan |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.200 |
-6 |
17 |
postupující |
33 |
JURÁK |
František |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.200 |
-7 |
17 |
postupující |
34 |
DIVIŠ |
Martin |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.200 |
-7 |
16 |
postupující |
35 |
ZDENĚK |
Ondřej |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.200 |
-8 |
14 |
postupující |
35 |
BEHENSKÝ |
Petr |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.200 |
-8 |
14 |
postupující |
37 |
VALC |
Jiří |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.200 |
-9 |
15 |
postupující |
37 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.200 |
-9 |
15 |
postupující |
39 |
VÁVRA |
Antonín |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.200 |
-10 |
14 |
postupující |
40 |
ZAPLETAL |
Michal |
CZE |
USK PRAHA |
0.167 |
-13 |
15 |
postupující |
41 |
FRANK |
Kryštof |
CZE |
D.PRAHA |
0.000 |
-11 |
14 |
postupující |
42 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0.000 |
-12 |
13 |
postupující |
42 |
SMÍTKA |
Jan |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.000 |
-12 |
13 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
|
|
V |
V |
V |
V |
4 |
|
4/5 |
8 |
24 |
VÁVRA Antonín |
Riegel Praha |
|
3 |
|
2 |
2 |
V |
2 |
|
1/5 |
-10 |
14 |
D´AMICO Kristian |
Sc Praha |
|
3 |
V |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
10 |
23 |
ZDENĚK Ondřej |
Loko K.Vary |
|
2 |
V |
2 |
|
4 |
1 |
|
1/5 |
-8 |
14 |
JURÁK František |
Loko Liberec |
|
3 |
4 |
2 |
V |
|
3 |
|
1/5 |
-7 |
17 |
ZLACKÝ Filip |
Aš Bratislava |
|
V |
V |
2 |
V |
V |
|
|
4/5 |
7 |
22 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
|
4 |
3 |
0 |
2 |
4 |
|
0/5 |
-12 |
13 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
V |
|
2 |
0 |
4 |
V |
|
2/5 |
-7 |
16 |
STEHLÍK Jan |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
|
3 |
V |
4 |
|
3/5 |
4 |
22 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
21 |
25 |
BARTOŠ František |
Loko K.Vary |
|
V |
V |
3 |
0 |
|
V |
|
3/5 |
-2 |
18 |
PROCHÁZKA Viktor |
Sp Plzeň |
|
V |
4 |
V |
1 |
4 |
|
|
2/5 |
-4 |
19 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SMÍTKA Jan |
Sp Plzeň |
|
|
0 |
3 |
2 |
4 |
4 |
|
0/5 |
-12 |
13 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
|
V |
|
1 |
V |
V |
4 |
|
3/5 |
3 |
20 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
4 |
V |
2 |
|
3/5 |
4 |
21 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
|
V |
3 |
V |
|
V |
4 |
|
3/5 |
5 |
22 |
VALC Jiří |
1.Fc Bělá |
|
V |
4 |
3 |
1 |
|
2 |
|
1/5 |
-9 |
15 |
CIKATRICIS Michal |
Aš Bratislava |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
9 |
25 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZAPLETAL Michal |
Usk Praha |
|
|
1 |
2 |
3 |
1 |
V |
3 |
|
1/6 |
-13 |
15 |
STRNAD Ondřej |
Sl.Litoměřice |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
18 |
30 |
STOLÁR Samuel |
Aš Bratislava |
|
V |
4 |
|
3 |
4 |
V |
3 |
|
2/6 |
-1 |
24 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
V |
3 |
V |
|
2 |
1 |
V |
|
3/6 |
-2 |
21 |
WUTSCHKA Pavel |
Loko Teplice |
|
V |
1 |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
6 |
26 |
LEVI Josef |
D.Praha |
|
3 |
1 |
3 |
V |
4 |
|
V |
|
2/6 |
-4 |
21 |
SEDLÁČEK Ondřej |
D.Olomouc |
|
V |
2 |
V |
2 |
4 |
4 |
|
|
2/6 |
-4 |
22 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
OSIČKA Adam |
D.Olomouc |
|
|
V |
2 |
4 |
4 |
3 |
|
1/5 |
-1 |
18 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
0 |
|
V |
V |
V |
V |
|
4/5 |
5 |
20 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
V |
3 |
|
V4 |
V |
1 |
|
3/5 |
2 |
18 |
HLAVA Marek |
Usk Praha |
|
V |
1 |
2 |
|
V |
V |
|
3/5 |
0 |
18 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
|
V |
4 |
2 |
3 |
|
1 |
|
1/5 |
-9 |
15 |
REČLO Martin |
Aš Bratislava |
|
V4 |
2 |
V |
2 |
V |
|
|
3/5 |
3 |
18 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ERNEÉ Jan |
Sc Praha |
|
|
2 |
V |
3 |
V |
V |
|
3/5 |
3 |
20 |
DUDUC Alex |
Bšk Bratislava |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
13 |
25 |
FILIP Jan |
Loko Teplice |
|
1 |
4 |
|
V |
3 |
4 |
|
1/5 |
-6 |
17 |
DIVIŠ Martin |
Loko K.Vary |
|
V |
3 |
4 |
|
0 |
4 |
|
1/5 |
-7 |
16 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
|
2 |
0 |
V4 |
V |
|
V |
|
3/5 |
-1 |
16 |
NOVÁČEK Vít |
1.Fc Bělá |
|
4 |
3 |
V |
V |
4 |
|
|
2/5 |
-2 |
21 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
9 |
25 |
ČOREJ Samuel |
Aš Bratislava |
|
3 |
|
2 |
V |
V |
1 |
|
2/5 |
-3 |
16 |
PAVLÍK Matyáš |
Sc Praha |
|
4 |
V |
|
V |
V |
3 |
|
3/5 |
5 |
22 |
FRANK Kryštof |
D.Praha |
|
4 |
4 |
2 |
|
2 |
2 |
|
0/5 |
-11 |
14 |
BEHENSKÝ Petr |
Loko K.Vary |
|
4 |
0 |
3 |
V |
|
2 |
|
1/5 |
-8 |
14 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
1 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
8 |
21 |
zpet do kalendare