zpet do kalendare
Velká cena Dukly Olomouc
31.1.2016
kord senioři
Sportovní Hala "Dukly" Šibeník, Třída Míru 4, Olomouc.
Velká cena Dukly Olomouc
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
POKORNÝ |
Richard |
CZE |
USK PRAHA |
2 |
BERAN |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
D.OLOMOUC |
3 |
RUBEŠ |
Martin |
CZE |
LOKO K.VARY |
5 |
HABARTA |
Ondřej |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
6 |
PITRA |
Pavel |
CZE |
SC PRAHA |
7 |
SZALAY |
Ján |
SK |
BA-M.P.C. SLOVAKJA |
8 |
DOLEJŠÍ |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
9 |
REČLO |
Martin |
SK |
AKADÉMIA ŠERMU BRATISLAVA |
10 |
KUBÍČEK |
Tomáš |
CZE |
D.OLOMOUC |
11 |
D´AMICO |
Kristian |
CZE |
SC PRAHA |
12 |
SEIDL |
Julián |
CZE |
S.DEJVICE |
13 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
14 |
ČAPEK |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
15 |
ŠTEIS |
Lukáš |
SK |
AKADÉMIA ŠERMU BRATISLAVA |
16 |
IVANČO |
Alexandr |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
17 |
BILKO |
Martin |
CZE |
D.PRAHA |
18 |
KUF |
Jan |
CZE |
D.PRAHA |
19 |
KARKALIK |
Matej |
SK |
BSK BRATISLAVA |
20 |
BRADÁČ |
Petr |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
21 |
BERKA |
Adam |
SK |
BSK BRATISLAVA |
22 |
KOUŘIL |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
23 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
24 |
HOYER |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
25 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
26 |
PÉREZ-OBIEL |
Axel |
CZE |
USK PRAHA |
27 |
HLAVÁČ |
Jakub |
CZE |
D.OLOMOUC |
28 |
SKROVNÝ |
Petr |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
29 |
ROGUSKI |
Tomasz |
POL |
WARSZAWIANKA |
30 |
KULT |
Pavel |
CZE |
SC PRAHA |
31 |
HERDA |
Jan |
CZE |
USK PRAHA |
32 |
JURKA MLADŠÍ |
Tomáš |
CZE |
D.OLOMOUC |
33 |
HRUDKA |
Jakub |
CZE |
D.PRAHA |
34 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
LOKO TEPLICE |
35 |
KŘÍŽ |
Petr |
CZE |
S.BRNO I |
36 |
JOHANIDES |
Lukas |
SK |
BSK BRATISLAVA |
37 |
GEJMOVSKÝ |
Alexander |
SK |
DUNAJ BRATISLAVA |
37 |
TREFILÍK |
Jakub |
CZE |
S.BRNO I |
39 |
FÖLDES |
Tomáš |
CZE |
D.OLOMOUC |
39 |
IVANČO |
Robin |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
41 |
BELCREDI |
Martin |
CZE |
S.ŽIDENICE |
42 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
D.PRAHA |
43 |
BODÓ |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
44 |
NÁROVEC |
Václav |
CZE |
D.OLOMOUC |
45 |
ŠVANDA |
Pavel |
CZE |
USK PRAHA |
46 |
DEPTA |
Aleš |
CZE |
D.OLOMOUC |
46 |
VÁVRA |
Miroslav |
CZE |
FS PRAHA |
48 |
JURKA |
Tomáš |
CZE |
D.OLOMOUC |
49 |
TRČKA |
Roman |
CZE |
D.OLOMOUC |
50 |
KROMPOLC |
Jiří |
CZE |
S.ŽIDENICE |
51 |
JAKEŠ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
52 |
KRAJSA |
Tomáš |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
53 |
PRYL |
Dobromil |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
54 |
VALKOVIČ |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
55 |
DUNAYTCEV |
Vladimír |
CZE |
S.DEJVICE |
56 |
FRAJBIŠ |
Jan |
CZE |
D.PRAHA |
57 |
KADLEC |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
58 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
59 |
STUDENÝ |
František |
CZE |
S.ŽIDENICE |
60 |
LORENC |
Adam |
CZE |
EKONOM PRAHA |
61 |
JÍLEK |
Jaroslav |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
62 |
ŽIŽKA |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
63 |
CIBULKA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
64 |
BIEBL |
Karel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
Eliminace 16
1 |
BERAN Jiří |
Sc Praha |
|
|
|
BERAN Jiří |
16 |
ČAPEK Martin |
Sc Praha |
15/13 |
|
|
|
|
BERAN Jiří |
9 |
REČLO Martin |
Akadémia Šermu Bratislava |
|
15/8 |
|
|
|
SZALAY Ján |
|
8 |
SZALAY Ján |
Ba-M.P.C. Slovakja |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
BERAN Jiří |
5 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
|
15/10 |
|
|
|
JURKA Jakub |
|
|
12 |
D´AMICO Kristian |
Sc Praha |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
|
13 |
SEIDL Julián |
S.Dejvice |
|
15/13 |
|
|
|
|
HABARTA Ondřej |
|
|
4 |
HABARTA Ondřej |
S.S.Uh.Hrad. |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
POKORNÝ Richard |
3 |
POKORNÝ Richard |
Usk Praha |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
POKORNÝ Richard |
|
|
14 |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
POKORNÝ Richard |
|
11 |
DOLEJŠÍ Marek |
Sc Praha |
|
15/8 |
|
|
|
|
DOLEJŠÍ Marek |
|
|
6 |
IVANČO Alexandr |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
|
POKORNÝ Richard |
7 |
PITRA Pavel |
Sc Praha |
|
|
15/6 |
|
|
|
PITRA Pavel |
|
10 |
KUBÍČEK Tomáš |
D.Olomouc |
15/11 |
|
|
|
|
|
RUBEŠ Martin |
15 |
ŠTEIS Lukáš |
Akadémia Šermu Bratislava |
|
15/10 |
|
|
|
RUBEŠ Martin |
2 |
RUBEŠ Martin |
Loko K.Vary |
15/8 |
Eliminace 64
1 |
BERAN Jiří |
Sc Praha |
|
|
|
BERAN Jiří |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
BERAN Jiří |
33 |
JOHANIDES Lukas |
Bsk Bratislava |
|
15/9 |
|
|
|
KULT Pavel |
32 |
KULT Pavel |
Sc Praha |
15/9 |
|
17 |
KARKALIK Matej |
Bsk Bratislava |
|
|
|
KARKALIK Matej |
48 |
JURKA Tomáš |
D.Olomouc |
15/12 |
|
|
|
|
ČAPEK Martin |
49 |
TRČKA Roman |
D.Olomouc |
|
15/10 |
|
|
|
ČAPEK Martin |
16 |
ČAPEK Martin |
Sc Praha |
15/7 |
|
9 |
REČLO Martin |
Akadémia Šermu Bratislava |
|
|
|
REČLO Martin |
56 |
|
|
|
|
|
|
|
REČLO Martin |
41 |
BODÓ Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
15/14 |
|
|
|
LOKAJ Václav |
24 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
15/4 |
|
25 |
HOYER Martin |
Sc Praha |
|
|
|
HOYER Martin |
40 |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
15/6 |
|
|
|
|
SZALAY Ján |
57 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
SZALAY Ján |
8 |
SZALAY Ján |
Ba-M.P.C. Slovakja |
|
|
5 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
|
|
JURKA Jakub |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
37 |
IVANČO Robin |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
15/11 |
|
|
|
PÉREZ-OBIEL Axel |
28 |
PÉREZ-OBIEL Axel |
Usk Praha |
15/12 |
|
21 |
HRUDKA Jakub |
D.Praha |
|
|
|
JURKA MLADŠÍ Tomáš |
44 |
JURKA MLADŠÍ Tomáš |
D.Olomouc |
15/8 |
|
|
|
|
D´AMICO Kristian |
53 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
D´AMICO Kristian |
12 |
D´AMICO Kristian |
Sc Praha |
|
|
13 |
SEIDL Julián |
S.Dejvice |
|
|
|
SEIDL Julián |
52 |
|
|
|
|
|
|
|
SEIDL Julián |
45 |
ŠVANDA Pavel |
Usk Praha |
|
15/10 |
|
|
|
BERKA Adam |
20 |
BERKA Adam |
Bsk Bratislava |
15/13 |
|
29 |
HLAVÁČ Jakub |
D.Olomouc |
|
|
|
HLAVÁČ Jakub |
36 |
FÖLDES Tomáš |
D.Olomouc |
kvůli odstoupeni |
|
|
|
|
HABARTA Ondřej |
61 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
HABARTA Ondřej |
4 |
HABARTA Ondřej |
S.S.Uh.Hrad. |
|
|
3 |
POKORNÝ Richard |
Usk Praha |
|
|
|
POKORNÝ Richard |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
POKORNÝ Richard |
35 |
GEJMOVSKÝ Alexander |
Dunaj Bratislava |
|
15/4 |
|
|
|
SKROVNÝ Petr |
30 |
SKROVNÝ Petr |
Loko Plzeň |
15/13 |
|
19 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
|
|
|
BRADÁČ Petr |
46 |
VÁVRA Miroslav |
Fs Praha |
15/8 |
|
|
|
|
VOLÁK Samuel |
51 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
VOLÁK Samuel |
14 |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
|
|
11 |
DOLEJŠÍ Marek |
Sc Praha |
|
|
|
DOLEJŠÍ Marek |
54 |
|
|
|
|
|
|
|
DOLEJŠÍ Marek |
43 |
NÁROVEC Václav |
D.Olomouc |
|
15/8 |
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
22 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
15/5 |
|
27 |
KŘÍŽ Petr |
S.Brno I |
|
|
|
IVANČO Alexandr |
38 |
IVANČO Alexandr |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/11 |
|
|
|
|
IVANČO Alexandr |
59 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
BILKO Martin |
6 |
BILKO Martin |
D.Praha |
|
|
7 |
PITRA Pavel |
Sc Praha |
|
|
|
PITRA Pavel |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
PITRA Pavel |
39 |
BELCREDI Martin |
S.Židenice |
|
15/9 |
|
|
|
SALAČ Vojtěch |
26 |
SALAČ Vojtěch |
Sl.Litoměřice |
15/11 |
|
23 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
|
|
HERDA Jan |
42 |
HERDA Jan |
Usk Praha |
15/9 |
|
|
|
|
KUBÍČEK Tomáš |
55 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
KUBÍČEK Tomáš |
10 |
KUBÍČEK Tomáš |
D.Olomouc |
|
|
15 |
KUF Jan |
D.Praha |
|
|
|
KUF Jan |
50 |
|
|
|
|
|
|
|
ŠTEIS Lukáš |
47 |
DEPTA Aleš |
D.Olomouc |
|
15/9 |
|
|
|
ŠTEIS Lukáš |
18 |
ŠTEIS Lukáš |
Akadémia Šermu Bratislava |
15/13 |
|
31 |
ROGUSKI Tomasz |
Warszawianka |
|
|
|
ROGUSKI Tomasz |
34 |
TREFILÍK Jakub |
S.Brno I |
15/9 |
|
|
|
|
RUBEŠ Martin |
63 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
RUBEŠ Martin |
2 |
RUBEŠ Martin |
Loko K.Vary |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
BERAN |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
24 |
30 |
postupující |
2 |
RUBEŠ |
Martin |
CZE |
LOKO K.VARY |
1.000 |
22 |
30 |
postupující |
3 |
POKORNÝ |
Richard |
CZE |
USK PRAHA |
1.000 |
20 |
30 |
postupující |
4 |
HABARTA |
Ondřej |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
1.000 |
17 |
25 |
postupující |
5 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
D.OLOMOUC |
1.000 |
12 |
25 |
postupující |
6 |
BILKO |
Martin |
CZE |
D.PRAHA |
0.833 |
13 |
29 |
postupující |
7 |
PITRA |
Pavel |
CZE |
SC PRAHA |
0.833 |
13 |
28 |
postupující |
8 |
SZALAY |
Ján |
SK |
BA-M.P.C. SLOVAKJA |
0.833 |
12 |
29 |
postupující |
9 |
REČLO |
Martin |
SK |
AKADÉMIA ŠERMU BRATISLAVA |
0.833 |
8 |
25 |
postupující |
10 |
KUBÍČEK |
Tomáš |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.800 |
11 |
21 |
postupující |
11 |
DOLEJŠÍ |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
9 |
23 |
postupující |
11 |
D´AMICO |
Kristian |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
9 |
23 |
postupující |
13 |
SEIDL |
Julián |
CZE |
S.DEJVICE |
0.800 |
7 |
24 |
postupující |
14 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.800 |
7 |
23 |
postupující |
15 |
KUF |
Jan |
CZE |
D.PRAHA |
0.800 |
6 |
23 |
postupující |
16 |
ČAPEK |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
6 |
22 |
postupující |
17 |
KARKALIK |
Matej |
SK |
BSK BRATISLAVA |
0.800 |
5 |
23 |
postupující |
18 |
ŠTEIS |
Lukáš |
SK |
AKADÉMIA ŠERMU BRATISLAVA |
0.667 |
12 |
27 |
postupující |
19 |
BRADÁČ |
Petr |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.667 |
3 |
24 |
postupující |
20 |
BERKA |
Adam |
SK |
BSK BRATISLAVA |
0.667 |
2 |
25 |
postupující |
21 |
HRUDKA |
Jakub |
CZE |
D.PRAHA |
0.600 |
5 |
20 |
postupující |
22 |
KOUŘIL |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.600 |
4 |
22 |
postupující |
23 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.600 |
3 |
21 |
postupující |
24 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
0.600 |
1 |
22 |
postupující |
25 |
HOYER |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
1 |
20 |
postupující |
26 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.600 |
-1 |
20 |
postupující |
27 |
KŘÍŽ |
Petr |
CZE |
S.BRNO I |
0.600 |
-2 |
18 |
postupující |
28 |
PÉREZ-OBIEL |
Axel |
CZE |
USK PRAHA |
0.500 |
1 |
26 |
postupující |
29 |
HLAVÁČ |
Jakub |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.500 |
0 |
23 |
postupující |
30 |
SKROVNÝ |
Petr |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.500 |
-2 |
20 |
postupující |
31 |
ROGUSKI |
Tomasz |
POL |
WARSZAWIANKA |
0.500 |
-3 |
20 |
postupující |
32 |
KULT |
Pavel |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
-4 |
20 |
postupující |
33 |
JOHANIDES |
Lukas |
SK |
BSK BRATISLAVA |
0.400 |
0 |
19 |
postupující |
34 |
GEJMOVSKÝ |
Alexander |
SK |
DUNAJ BRATISLAVA |
0.400 |
-1 |
19 |
postupující |
34 |
TREFILÍK |
Jakub |
CZE |
S.BRNO I |
0.400 |
-1 |
19 |
postupující |
36 |
FÖLDES |
Tomáš |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.400 |
-1 |
18 |
postupující |
36 |
IVANČO |
Robin |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.400 |
-1 |
18 |
postupující |
38 |
IVANČO |
Alexandr |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.400 |
-3 |
19 |
postupující |
39 |
BELCREDI |
Martin |
CZE |
S.ŽIDENICE |
0.400 |
-4 |
19 |
postupující |
40 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
D.PRAHA |
0.400 |
-4 |
17 |
postupující |
41 |
BODÓ |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.400 |
-5 |
18 |
postupující |
42 |
HERDA |
Jan |
CZE |
USK PRAHA |
0.400 |
-5 |
17 |
postupující |
43 |
NÁROVEC |
Václav |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.400 |
-8 |
15 |
postupující |
44 |
JURKA MLADŠÍ |
Tomáš |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.333 |
-2 |
19 |
postupující |
45 |
ŠVANDA |
Pavel |
CZE |
USK PRAHA |
0.333 |
-3 |
20 |
postupující |
46 |
DEPTA |
Aleš |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.333 |
-4 |
21 |
postupující |
46 |
VÁVRA |
Miroslav |
CZE |
FS PRAHA |
0.333 |
-4 |
21 |
postupující |
48 |
JURKA |
Tomáš |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.333 |
-7 |
20 |
postupující |
49 |
TRČKA |
Roman |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.333 |
-7 |
19 |
postupující |
50 |
KROMPOLC |
Jiří |
CZE |
S.ŽIDENICE |
0.333 |
-7 |
19 |
vyřazen |
51 |
JAKEŠ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.333 |
-10 |
16 |
vyřazen |
52 |
KRAJSA |
Tomáš |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.200 |
-3 |
19 |
vyřazen |
53 |
PRYL |
Dobromil |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.200 |
-4 |
16 |
vyřazen |
54 |
VALKOVIČ |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-5 |
17 |
vyřazen |
55 |
DUNAYTCEV |
Vladimír |
CZE |
S.DEJVICE |
0.200 |
-5 |
16 |
vyřazen |
56 |
FRAJBIŠ |
Jan |
CZE |
D.PRAHA |
0.200 |
-6 |
18 |
vyřazen |
57 |
KADLEC |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.167 |
-11 |
17 |
vyřazen |
58 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.167 |
-18 |
11 |
vyřazen |
59 |
STUDENÝ |
František |
CZE |
S.ŽIDENICE |
0.167 |
-20 |
9 |
vyřazen |
60 |
LORENC |
Adam |
CZE |
EKONOM PRAHA |
0.000 |
-13 |
17 |
vyřazen |
61 |
JÍLEK |
Jaroslav |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.000 |
-13 |
12 |
vyřazen |
62 |
ŽIŽKA |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.000 |
-15 |
15 |
vyřazen |
63 |
CIBULKA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.000 |
-15 |
10 |
vyřazen |
64 |
BIEBL |
Karel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.000 |
-16 |
9 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TRČKA Roman |
D.Olomouc |
|
|
V |
0 |
1 |
4 |
4 |
V |
|
2/6 |
-7 |
19 |
LORENC Adam |
Ekonom Praha |
|
3 |
|
1 |
4 |
2 |
4 |
3 |
|
0/6 |
-13 |
17 |
ŠTEIS Lukáš |
Akadémia Šermu Bratislava |
|
V |
V |
|
4 |
V |
3 |
V |
|
4/6 |
12 |
27 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
V |
|
2 |
2 |
V |
|
4/6 |
3 |
24 |
PITRA Pavel |
Sc Praha |
|
V |
V |
3 |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
13 |
28 |
BERKA Adam |
Bsk Bratislava |
|
V |
V |
V |
V |
2 |
|
3 |
|
4/6 |
2 |
25 |
JAKEŠ Jiří |
Loko Teplice |
|
3 |
V |
1 |
2 |
0 |
V |
|
|
2/6 |
-10 |
16 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BERAN Jiří |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
24 |
30 |
VÁVRA Miroslav |
Fs Praha |
|
2 |
|
V |
4 |
V |
1 |
4 |
|
2/6 |
-4 |
21 |
HLAVÁČ Jakub |
D.Olomouc |
|
2 |
4 |
|
V |
V |
V |
2 |
|
3/6 |
0 |
23 |
KROMPOLC Jiří |
S.Židenice |
|
1 |
V |
2 |
|
4 |
V |
2 |
|
2/6 |
-7 |
19 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
0 |
1 |
3 |
V |
|
2 |
0 |
|
1/6 |
-18 |
11 |
ŠVANDA Pavel |
Usk Praha |
|
1 |
V |
3 |
2 |
V |
|
4 |
|
2/6 |
-3 |
20 |
REČLO Martin |
Akadémia Šermu Bratislava |
|
0 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
8 |
25 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
RUBEŠ Martin |
Loko K.Vary |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
22 |
30 |
SKROVNÝ Petr |
Loko Plzeň |
|
1 |
|
V |
3 |
V |
V |
1 |
|
3/6 |
-2 |
20 |
PÉREZ-OBIEL Axel |
Usk Praha |
|
3 |
4 |
|
V |
V |
V |
4 |
|
3/6 |
1 |
26 |
KADLEC Martin |
Sc Praha |
|
0 |
V |
4 |
|
1 |
4 |
3 |
|
1/6 |
-11 |
17 |
JURKA MLADŠÍ Tomáš |
D.Olomouc |
|
0 |
2 |
3 |
V |
|
V |
4 |
|
2/6 |
-2 |
19 |
STUDENÝ František |
S.Židenice |
|
0 |
1 |
3 |
V |
0 |
|
0 |
|
1/6 |
-20 |
9 |
SZALAY Ján |
Ba-M.P.C. Slovakja |
|
4 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
12 |
29 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DEPTA Aleš |
D.Olomouc |
|
|
1 |
3 |
4 |
V |
3 |
V |
|
2/6 |
-4 |
21 |
BILKO Martin |
D.Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
4 |
V |
|
5/6 |
13 |
29 |
ROGUSKI Tomasz |
Warszawianka |
|
V |
4 |
|
V |
1 |
0 |
V |
|
3/6 |
-3 |
20 |
JURKA Tomáš |
D.Olomouc |
|
V |
4 |
2 |
|
4 |
0 |
V |
|
2/6 |
-7 |
20 |
KULT Pavel |
Sc Praha |
|
3 |
1 |
V4 |
V |
|
2 |
V |
|
3/6 |
-4 |
20 |
POKORNÝ Richard |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
20 |
30 |
ŽIŽKA David |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
2 |
1 |
4 |
3 |
4 |
1 |
|
|
0/6 |
-15 |
15 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HRUDKA Jakub |
D.Praha |
|
|
V |
1 |
V |
4 |
V |
|
3/5 |
5 |
20 |
HERDA Jan |
Usk Praha |
|
4 |
|
2 |
V |
V |
1 |
|
2/5 |
-5 |
17 |
ČAPEK Martin |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
2 |
|
4/5 |
6 |
22 |
BIEBL Karel |
Loko Teplice |
|
0 |
4 |
4 |
|
1 |
0 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
GEJMOVSKÝ Alexander |
Dunaj Bratislava |
|
V |
3 |
4 |
V |
|
2 |
|
2/5 |
-1 |
19 |
KUBÍČEK Tomáš |
D.Olomouc |
|
1 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
11 |
21 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SVOBODA Tomáš |
D.Praha |
|
|
V |
3 |
2 |
V |
2 |
|
2/5 |
-4 |
17 |
FÖLDES Tomáš |
D.Olomouc |
|
2 |
|
V |
4 |
V |
2 |
|
2/5 |
-1 |
18 |
HOYER Martin |
Sc Praha |
|
V |
2 |
|
3 |
V |
V |
|
3/5 |
1 |
20 |
SEIDL Julián |
S.Dejvice |
|
V |
V |
V |
|
4 |
V |
|
4/5 |
7 |
24 |
IVANČO Alexandr |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
4 |
2 |
3 |
V |
|
V |
|
2/5 |
-3 |
19 |
JOHANIDES Lukas |
Bsk Bratislava |
|
V |
V |
3 |
3 |
3 |
|
|
2/5 |
0 |
19 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JÍLEK Jaroslav |
Loko Plzeň |
|
|
4 |
1 |
4 |
2 |
1 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
KARKALIK Matej |
Bsk Bratislava |
|
V |
|
3 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
5 |
23 |
D´AMICO Kristian |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
3 |
|
4/5 |
9 |
23 |
KŘÍŽ Petr |
S.Brno I |
|
V |
1 |
2 |
|
V |
V |
|
3/5 |
-2 |
18 |
KRAJSA Tomáš |
Sl.Litoměřice |
|
V |
4 |
3 |
3 |
|
4 |
|
1/5 |
-3 |
19 |
KOUŘIL Jiří |
D.Olomouc |
|
V |
4 |
V |
3 |
V |
|
|
3/5 |
4 |
22 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
|
V |
4 |
V |
V |
3 |
|
3/5 |
1 |
22 |
VALKOVIČ Martin |
Sc Praha |
|
4 |
|
0 |
V |
4 |
4 |
|
1/5 |
-5 |
17 |
HABARTA Ondřej |
S.S.Uh.Hrad. |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
17 |
25 |
PRYL Dobromil |
Riegel Praha |
|
3 |
2 |
2 |
|
V |
4 |
|
1/5 |
-4 |
16 |
NÁROVEC Václav |
D.Olomouc |
|
4 |
V |
1 |
0 |
|
V |
|
2/5 |
-8 |
15 |
SALAČ Vojtěch |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
1 |
V |
4 |
|
|
3/5 |
-1 |
20 |
Skupina č. 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VOLÁK Samuel |
D.Olomouc |
|
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
4/5 |
7 |
23 |
BODÓ Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
2 |
|
2 |
4 |
V |
V |
|
2/5 |
-5 |
18 |
IVANČO Robin |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
3 |
V |
|
4 |
V |
1 |
|
2/5 |
-1 |
18 |
BELCREDI Martin |
S.Židenice |
|
3 |
V |
V |
|
4 |
2 |
|
2/5 |
-4 |
19 |
FRAJBIŠ Jan |
D.Praha |
|
4 |
4 |
2 |
V |
|
3 |
|
1/5 |
-6 |
18 |
DOLEJŠÍ Marek |
Sc Praha |
|
V4 |
4 |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
9 |
23 |
Skupina č. 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TREFILÍK Jakub |
S.Brno I |
|
|
3 |
V |
3 |
3 |
V |
|
2/5 |
-1 |
19 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
V |
|
V |
3 |
3 |
V |
|
3/5 |
3 |
21 |
CIBULKA Martin |
Sc Praha |
|
1 |
3 |
|
1 |
4 |
1 |
|
0/5 |
-15 |
10 |
JURKA Jakub |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
KUF Jan |
D.Praha |
|
V |
V4 |
V |
4 |
|
V |
|
4/5 |
6 |
23 |
DUNAYTCEV Vladimír |
S.Dejvice |
|
4 |
3 |
V |
2 |
2 |
|
|
1/5 |
-5 |
16 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
DOUBOVÁ |
Daniela |
|
|
0 |
7 |
2 |
DOUBOVÁ |
Dominika |
|
|
1 |
6 |
0 |
ČAPKOVÁ |
|
|
|
2 |
6 |
0 |
KADLEC |
|
|
|
0 |
5 |
1 |
LÁTAL |
|
|
|
2 |
6 |
3 |
ŠÁMALOVÁ |
|
|
|
2 |
5 |
0 |
ŠTEFLOVÁ |
|
|
|
1 |
5 |
1 |
VACÍNOVÁ |
|
|
|
1 |
1 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 31.1.2016 21:30:58