zpet do kalendare
Velká cena Dukly Olomouc
30.1.2016
kord seniorky
Sportovní Hala "Dukly" Šibeník, Třída Míru 4, Olomouc.
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
SZYMANSKA |
Martyna |
POL |
WLKS KMILIC CZESTOCHOWA |
2 |
PĚCHOVOVÁ |
Michala |
CZE |
USK PRAHA |
3 |
DOUBOVÁ |
Dominika |
CZE |
D.OLOMOUC |
3 |
JANKOVÁ |
Karolína |
CZE |
D.PRAHA |
5 |
MARSZOLEK |
Angelika |
POL |
WLKS KMILIC CZESTOCHOWA |
6 |
VACÍNOVÁ |
Gabriela |
CZE |
USK PRAHA |
7 |
ČAPKOVÁ |
Barbora |
CZE |
D.OLOMOUC |
8 |
REČLOVÁ |
Klára |
SK |
AKADEMIA ŠERMU BRATISLAVA |
9 |
ŠEDIVÁ |
Michaela |
CZE |
D.PRAHA |
10 |
ŠÁMALOVÁ |
Anna |
CZE |
D.PRAHA |
11 |
ONDRÁČKOVÁ |
Natalie |
CZE |
USK PRAHA |
12 |
NEVOSADOVÁ |
Alžběta |
CZE |
SC PRAHA |
13 |
SEHNALOVÁ |
Markéta |
CZE |
D.OLOMOUC |
14 |
MÜLLEROVÁ |
Anna Marie |
CZE |
D.OLOMOUC |
15 |
NEVOSADOVÁ |
Eliška |
CZE |
SC PRAHA |
16 |
ZLÍNSKÁ |
Martina |
CZE |
USK PRAHA |
17 |
JEŽÍKOVÁ |
Markéta |
CZE |
D.OLOMOUC |
18 |
HABRYCHOVÁ |
Eva |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
19 |
JÍLKOVÁ |
Klára |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
20 |
KOŘÍNKOVÁ |
Magdalena |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
21 |
KVETOVSKÁ |
Veronika |
CZE |
D.OLOMOUC |
22 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
Čtvrt finale
1 |
SZYMANSKA Martyna |
Wlks Kmilic Czestochowa |
|
|
|
SZYMANSKA Martyna |
8 |
ČAPKOVÁ Barbora |
D.Olomouc |
15/10 |
|
|
|
|
SZYMANSKA Martyna |
5 |
VACÍNOVÁ Gabriela |
Usk Praha |
|
15/11 |
|
|
|
JANKOVÁ Karolína |
|
4 |
JANKOVÁ Karolína |
D.Praha |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
SZYMANSKA Martyna |
3 |
MARSZOLEK Angelika |
Wlks Kmilic Czestochowa |
|
|
15/10 |
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michala |
|
6 |
PĚCHOVOVÁ Michala |
Usk Praha |
15/14 |
|
|
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michala |
7 |
REČLOVÁ Klára |
Akademia Šermu Bratislava |
|
15/13 |
|
|
|
DOUBOVÁ Dominika |
2 |
DOUBOVÁ Dominika |
D.Olomouc |
15/6 |
Eliminace 32
1 |
SZYMANSKA Martyna |
Wlks Kmilic Czestochowa |
|
|
|
SZYMANSKA Martyna |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
SZYMANSKA Martyna |
17 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
15/9 |
|
|
|
NEVOSADOVÁ Eliška |
16 |
NEVOSADOVÁ Eliška |
Sc Praha |
15/9 |
|
9 |
ŠÁMALOVÁ Anna |
D.Praha |
|
|
|
ŠÁMALOVÁ Anna |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
ČAPKOVÁ Barbora |
25 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
ČAPKOVÁ Barbora |
8 |
ČAPKOVÁ Barbora |
D.Olomouc |
|
|
5 |
VACÍNOVÁ Gabriela |
Usk Praha |
|
|
|
VACÍNOVÁ Gabriela |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
VACÍNOVÁ Gabriela |
21 |
|
|
|
12/11 |
|
|
|
NEVOSADOVÁ Alžběta |
12 |
NEVOSADOVÁ Alžběta |
Sc Praha |
|
|
13 |
SEHNALOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
|
|
|
SEHNALOVÁ Markéta |
20 |
|
|
|
|
|
|
|
JANKOVÁ Karolína |
29 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
JANKOVÁ Karolína |
4 |
JANKOVÁ Karolína |
D.Praha |
|
|
3 |
MARSZOLEK Angelika |
Wlks Kmilic Czestochowa |
|
|
|
MARSZOLEK Angelika |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
MARSZOLEK Angelika |
19 |
ZLÍNSKÁ Martina |
Usk Praha |
|
15/11 |
|
|
|
ZLÍNSKÁ Martina |
14 |
JEŽÍKOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
15/13 |
|
11 |
ONDRÁČKOVÁ Natalie |
Usk Praha |
|
|
|
ONDRÁČKOVÁ Natalie |
22 |
|
|
|
|
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michala |
27 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michala |
6 |
PĚCHOVOVÁ Michala |
Usk Praha |
|
|
7 |
ŠEDIVÁ Michaela |
D.Praha |
|
|
|
ŠEDIVÁ Michaela |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
REČLOVÁ Klára |
23 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
REČLOVÁ Klára |
10 |
REČLOVÁ Klára |
Akademia Šermu Bratislava |
|
|
15 |
MÜLLEROVÁ Anna Marie |
D.Olomouc |
|
|
|
MÜLLEROVÁ Anna Marie |
18 |
JÍLKOVÁ Klára |
Loko Plzeň |
15/12 |
|
|
|
|
DOUBOVÁ Dominika |
31 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
DOUBOVÁ Dominika |
2 |
DOUBOVÁ Dominika |
D.Olomouc |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
SZYMANSKA |
Martyna |
POL |
WLKS KMILIC CZESTOCHOWA |
1.000 |
17 |
35 |
postupující |
2 |
DOUBOVÁ |
Dominika |
CZE |
D.OLOMOUC |
1.000 |
15 |
30 |
postupující |
3 |
MARSZOLEK |
Angelika |
POL |
WLKS KMILIC CZESTOCHOWA |
1.000 |
12 |
30 |
postupující |
4 |
JANKOVÁ |
Karolína |
CZE |
D.PRAHA |
0.857 |
16 |
33 |
postupující |
5 |
VACÍNOVÁ |
Gabriela |
CZE |
USK PRAHA |
0.667 |
12 |
27 |
postupující |
6 |
PĚCHOVOVÁ |
Michala |
CZE |
USK PRAHA |
0.667 |
6 |
27 |
postupující |
7 |
ŠEDIVÁ |
Michaela |
CZE |
D.PRAHA |
0.667 |
5 |
23 |
postupující |
8 |
ČAPKOVÁ |
Barbora |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.667 |
4 |
26 |
postupující |
9 |
ŠÁMALOVÁ |
Anna |
CZE |
D.PRAHA |
0.667 |
4 |
25 |
postupující |
10 |
REČLOVÁ |
Klára |
SK |
AKADEMIA ŠERMU BRATISLAVA |
0.667 |
2 |
24 |
postupující |
11 |
ONDRÁČKOVÁ |
Natalie |
CZE |
USK PRAHA |
0.571 |
2 |
27 |
postupující |
12 |
NEVOSADOVÁ |
Alžběta |
CZE |
SC PRAHA |
0.571 |
-3 |
26 |
postupující |
13 |
SEHNALOVÁ |
Markéta |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.429 |
7 |
28 |
postupující |
14 |
JEŽÍKOVÁ |
Markéta |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.429 |
-7 |
22 |
postupující |
15 |
MÜLLEROVÁ |
Anna Marie |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.333 |
-3 |
20 |
postupující |
16 |
NEVOSADOVÁ |
Eliška |
CZE |
SC PRAHA |
0.333 |
-5 |
20 |
postupující |
17 |
HABRYCHOVÁ |
Eva |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.167 |
-7 |
20 |
postupující |
18 |
JÍLKOVÁ |
Klára |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.167 |
-11 |
16 |
postupující |
19 |
ZLÍNSKÁ |
Martina |
CZE |
USK PRAHA |
0.143 |
-8 |
24 |
postupující |
20 |
KOŘÍNKOVÁ |
Magdalena |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.000 |
-16 |
14 |
vyřazena |
21 |
KVETOVSKÁ |
Veronika |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.000 |
-18 |
12 |
vyřazena |
22 |
VOLÁKOVÁ |
Hana |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.000 |
-24 |
11 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DOUBOVÁ Dominika |
D.Olomouc |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
15 |
30 |
ŠEDIVÁ Michaela |
D.Praha |
|
1 |
|
V |
V |
V |
V |
2 |
|
4/6 |
5 |
23 |
VACÍNOVÁ Gabriela |
Usk Praha |
|
3 |
4 |
|
V |
V |
V |
V |
|
4/6 |
12 |
27 |
KVETOVSKÁ Veronika |
D.Olomouc |
|
3 |
2 |
1 |
|
1 |
2 |
3 |
|
0/6 |
-18 |
12 |
NEVOSADOVÁ Eliška |
Sc Praha |
|
3 |
2 |
1 |
V |
|
V |
4 |
|
2/6 |
-5 |
20 |
JÍLKOVÁ Klára |
Loko Plzeň |
|
3 |
0 |
1 |
V |
4 |
|
3 |
|
1/6 |
-11 |
16 |
REČLOVÁ Klára |
Akademia Šermu Bratislava |
|
2 |
V |
2 |
V |
V |
V |
|
|
4/6 |
2 |
24 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MÜLLEROVÁ Anna Marie |
D.Olomouc |
|
|
2 |
1 |
4 |
V |
3 |
V |
|
2/6 |
-3 |
20 |
MARSZOLEK Angelika |
Wlks Kmilic Czestochowa |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
12 |
30 |
PĚCHOVOVÁ Michala |
Usk Praha |
|
V |
4 |
|
V |
V |
3 |
V |
|
4/6 |
6 |
27 |
ČAPKOVÁ Barbora |
D.Olomouc |
|
V |
2 |
4 |
|
V |
V |
V |
|
4/6 |
4 |
26 |
KOŘÍNKOVÁ Magdalena |
S.S.Uh.Hrad. |
|
1 |
4 |
4 |
2 |
|
1 |
2 |
|
0/6 |
-16 |
14 |
ŠÁMALOVÁ Anna |
D.Praha |
|
V4 |
4 |
V |
2 |
V |
|
V |
|
4/6 |
4 |
25 |
HABRYCHOVÁ Eva |
Loko Plzeň |
|
3 |
2 |
2 |
4 |
V |
4 |
|
|
1/6 |
-7 |
20 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VOLÁKOVÁ Hana |
D.Olomouc |
|
|
2 |
0 |
3 |
0 |
3 |
2 |
1 |
|
0/7 |
-24 |
11 |
JEŽÍKOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
|
V |
|
1 |
1 |
V |
4 |
V |
1 |
|
3/7 |
-7 |
22 |
JANKOVÁ Karolína |
D.Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
6/7 |
16 |
33 |
ONDRÁČKOVÁ Natalie |
Usk Praha |
|
V |
V |
1 |
|
2 |
V |
V |
4 |
|
4/7 |
2 |
27 |
SEHNALOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
|
V |
3 |
4 |
V |
|
3 |
V |
3 |
|
3/7 |
7 |
28 |
NEVOSADOVÁ Alžběta |
Sc Praha |
|
V |
V |
3 |
2 |
V4 |
|
V |
2 |
|
4/7 |
-3 |
26 |
ZLÍNSKÁ Martina |
Usk Praha |
|
V |
4 |
3 |
4 |
0 |
4 |
|
4 |
|
1/7 |
-8 |
24 |
SZYMANSKA Martyna |
Wlks Kmilic Czestochowa |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
7/7 |
17 |
35 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BRYKNER |
|
|
|
1 |
2 |
0 |
DOUBOVÁ |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
KADLEC |
|
|
|
0 |
2 |
3 |
KOUŘIL |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
LÁTAL |
|
|
|
1 |
2 |
2 |
ŠTEFLOVÁ |
|
|
|
1 |
2 |
1 |
TICHÝ |
|
|
|
0 |
1 |
1 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 31.1.2016 21:51:16