zpet do kalendare
Velká cena Ústí nad Labem
6.3.2016
kord žáci
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
2 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
5 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
6 |
PELIKUS |
Kryštof |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
7 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
8 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
9 |
JINDRA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
10 |
CHMEL |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
11 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
12 |
ZHÁŇAL |
Petr |
CZE |
D.PRAHA |
13 |
KROUŽECKÝ |
Tomáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
14 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
15 |
DIENELT |
Marek |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
16 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
17 |
CLARK |
Oskar |
CZE |
LOKO TEPLICE |
18 |
ALTNER |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
19 |
PUR |
Lukáš |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
20 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
21 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
22 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
23 |
MAŠATA |
Vojtěch |
CZE |
LOKO K.VARY |
24 |
POHOŘÁLEK |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
25 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
26 |
PELEŠKA |
Edvard |
CZE |
D.PRAHA |
27 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
28 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
29 |
COUFAL |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
30 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
31 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
32 |
MAJER |
Jakub |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
33 |
KRAUS |
Lukáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
34 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
35 |
JANEČEK |
Josef |
CZE |
S.DEJVICE |
36 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
37 |
MACHEK |
Kryštof |
CZE |
S.DEJVICE |
38 |
PALUSKA |
Ondřej |
CZE |
SC PRAHA |
39 |
RERYCH |
Jan |
CZE |
HF PRAHA |
40 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
41 |
ZERONIK |
Petr |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
42 |
ARTAZOV |
Maxmilián |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
43 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
44 |
KOLOMAZNÍK |
Martin |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
45 |
HOJSÁK |
Václav |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
46 |
OPAVA |
Martin |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
47 |
PANTOFLÍČEK |
Matěj |
CZE |
S.DEJVICE |
Čtvrt finale
1 |
JURKA Jaroslav |
D.Olomouc |
|
|
|
KALUS Jonáš |
8 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
15/10 |
|
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
5 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
15/9 |
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
|
4 |
MELICHAR Ondřej |
Šerm Liberec |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
COUFAL František |
3 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
|
15/10 |
|
|
|
SALZER Matěj |
|
6 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
15/10 |
|
|
|
|
|
COUFAL František |
7 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
15/13 |
|
|
|
COUFAL František |
2 |
PELIKUS Kryštof |
Sl.Litoměřice |
14/13 |
Tableau g
1 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
8 |
CHMEL Jonáš |
Sc Praha |
15/8 |
|
5 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
|
|
COUFAL František |
4 |
ZHÁŇAL Petr |
D.Praha |
15/9 |
|
3 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
|
|
KALUS Jonáš |
6 |
JINDRA Jakub |
Loko Plzeň |
12/8 |
|
7 |
FORMÁNEK Matěj |
Loko Teplice |
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
2 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
15/10 |
Tableaux e-f de 16
1 |
KROUŽECKÝ Tomáš |
Loko Plzeň |
|
|
|
KROUŽECKÝ Tomáš |
16 |
POHOŘÁLEK David |
Loko Teplice |
15/7 |
|
|
|
|
JINDRA Jakub |
9 |
JINDRA Jakub |
Loko Plzeň |
|
15/14 |
|
|
|
JINDRA Jakub |
8 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
15/6 |
|
5 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
12 |
ALTNER David |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/7 |
|
|
|
|
COUFAL František |
13 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
15/13 |
|
|
|
COUFAL František |
4 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
15/14 |
|
3 |
DIENELT Marek |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
DIENELT Marek |
14 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
15/8 |
|
|
|
|
CHMEL Jonáš |
11 |
PUR Lukáš |
Šerm Liberec |
|
15/5 |
|
|
|
CHMEL Jonáš |
6 |
CHMEL Jonáš |
Sc Praha |
15/11 |
|
7 |
FORMÁNEK Matěj |
Loko Teplice |
|
|
|
FORMÁNEK Matěj |
10 |
CLARK Oskar |
Loko Teplice |
15/5 |
|
|
|
|
FORMÁNEK Matěj |
15 |
MAŠATA Vojtěch |
Loko K.Vary |
|
15/10 |
|
|
|
SALZER Jiří |
2 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
15/9 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
LENZ Jiří |
Loko Teplice |
|
|
|
ALTNER David |
16 |
ALTNER David |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/14 |
|
9 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
|
|
|
RANDÁK Richard |
8 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
4/3 |
|
5 |
COUFAL Jakub |
1.Fc Bělá |
|
|
|
JINDRA Jakub |
12 |
JINDRA Jakub |
Loko Plzeň |
15/11 |
|
13 |
CLARK Oskar |
Loko Teplice |
|
|
|
CLARK Oskar |
4 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
15/12 |
|
3 |
POHOŘÁLEK David |
Loko Teplice |
|
|
|
POHOŘÁLEK David |
14 |
SCHEYER Jiří |
D.Olomouc |
pro vyloučení |
|
11 |
PUR Lukáš |
Šerm Liberec |
|
|
|
PUR Lukáš |
6 |
SMRČEK Šimon |
Loko Plzeň |
15/12 |
|
7 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
|
|
|
IVANČO Mikuláš |
10 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/13 |
|
15 |
PELEŠKA Edvard |
D.Praha |
|
|
|
MAŠATA Vojtěch |
2 |
MAŠATA Vojtěch |
Loko K.Vary |
15/12 |
Tableau de 64
1 |
JURKA Jaroslav |
D.Olomouc |
|
|
|
JURKA Jaroslav |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jaroslav |
33 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
15/2 |
|
|
|
LENZ Jiří |
|
32 |
LENZ Jiří |
Loko Teplice |
14/9 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Jaroslav |
17 |
ALTNER David |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
|
15/13 |
|
|
|
ALTNER David |
|
|
48 |
PANTOFLÍČEK Matěj |
S.Dejvice |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
CHMEL Jonáš |
|
49 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
|
CHMEL Jonáš |
|
|
16 |
CHMEL Jonáš |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jaroslav |
9 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
COUFAL František |
|
|
56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COUFAL František |
|
41 |
JURÁŇ Jiří |
Loko Teplice |
|
15/6 |
|
|
|
|
RANDÁK Richard |
|
|
24 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
25 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
|
15/14 |
|
|
|
POHNAN Kryštof |
|
40 |
RERYCH Jan |
Hf Praha |
15/4 |
|
|
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
57 |
|
|
|
15/3 |
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
8 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
|
5 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
|
|
SALZER Jiří |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
SALZER Jiří |
37 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
|
15/9 |
|
|
|
COUFAL Jakub |
|
28 |
COUFAL Jakub |
1.Fc Bělá |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
ZHÁŇAL Petr |
21 |
ZHÁŇAL Petr |
D.Praha |
|
|
15/11 |
|
|
|
ZHÁŇAL Petr |
|
|
44 |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
15/4 |
|
|
|
|
|
|
ZHÁŇAL Petr |
|
53 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
|
JINDRA Jakub |
|
|
12 |
JINDRA Jakub |
Loko Plzeň |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MELICHAR Ondřej |
13 |
CLARK Oskar |
Loko Teplice |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
CLARK Oskar |
|
|
52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MELICHAR Ondřej |
|
45 |
KOLOMAZNÍK Martin |
1.Fc Bělá |
|
15/14 |
|
|
|
|
MELICHAR Ondřej |
|
|
20 |
MELICHAR Ondřej |
Šerm Liberec |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
|
MELICHAR Ondřej |
29 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
|
|
15/12 |
|
|
|
PHAM Daniel |
|
36 |
JANEČEK Josef |
S.Dejvice |
15/4 |
|
|
|
|
|
KROUŽECKÝ Tomáš |
61 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
KROUŽECKÝ Tomáš |
4 |
KROUŽECKÝ Tomáš |
Loko Plzeň |
|
|
3 |
PELIKUS Kryštof |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
PELIKUS Kryštof |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
PELIKUS Kryštof |
35 |
POHOŘÁLEK David |
Loko Teplice |
|
15/3 |
|
|
|
POHOŘÁLEK David |
|
30 |
MAJER Jakub |
Šerm Liberec |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
PELIKUS Kryštof |
19 |
SCHEYER Jiří |
D.Olomouc |
|
|
11/7 |
|
|
|
SCHEYER Jiří |
|
|
46 |
HOJSÁK Václav |
Šerm Liberec |
15/1 |
|
|
|
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
|
51 |
|
|
|
pro vyloučení |
|
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
|
|
14 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PELIKUS Kryštof |
11 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
KALUS Jonáš |
|
|
54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KALUS Jonáš |
|
43 |
ARTAZOV Maxmilián |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
15/12 |
|
|
|
|
PUR Lukáš |
|
|
22 |
PUR Lukáš |
Šerm Liberec |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
|
KALUS Jonáš |
27 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
|
15/9 |
|
|
|
KLAUS Robert |
|
38 |
MACHEK Kryštof |
S.Dejvice |
15/10 |
|
|
|
|
|
KLAUS Robert |
59 |
|
|
|
13/8 |
|
|
|
SMRČEK Šimon |
6 |
SMRČEK Šimon |
Loko Plzeň |
|
|
7 |
DIENELT Marek |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
DIENELT Marek |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
DIENELT Marek |
39 |
PALUSKA Ondřej |
Sc Praha |
|
15/11 |
|
|
|
KAPLAN Lukáš |
|
26 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
SALZER Matěj |
23 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
|
15/10 |
|
|
|
IVANČO Mikuláš |
|
|
42 |
ZERONIK Petr |
Šerm Liberec |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
SALZER Matěj |
|
55 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
|
SALZER Matěj |
|
|
10 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SALZER Matěj |
15 |
PELEŠKA Edvard |
D.Praha |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
PELEŠKA Edvard |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FORMÁNEK Matěj |
|
47 |
OPAVA Martin |
Sl.Litoměřice |
|
15/10 |
|
|
|
|
FORMÁNEK Matěj |
|
|
18 |
FORMÁNEK Matěj |
Loko Teplice |
15/1 |
|
|
|
|
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
31 |
KRAUS Lukáš |
Loko Plzeň |
|
|
15/10 |
|
|
|
MAŠATA Vojtěch |
|
34 |
MAŠATA Vojtěch |
Loko K.Vary |
15/3 |
|
|
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
63 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
2 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
10/10 |
37 |
50 |
postupující |
2 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
9/10 |
29 |
48 |
postupující |
3 |
PELIKUS |
Kryštof |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
9/10 |
21 |
46 |
postupující |
4 |
KROUŽECKÝ |
Tomáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
9/10 |
20 |
49 |
postupující |
5 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
9/10 |
20 |
48 |
postupující |
6 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
9/10 |
17 |
47 |
postupující |
7 |
DIENELT |
Marek |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
8/10 |
27 |
46 |
postupující |
8 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
8/10 |
25 |
47 |
postupující |
9 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
8/10 |
23 |
47 |
postupující |
10 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
8/10 |
22 |
47 |
postupující |
11 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
8/10 |
22 |
44 |
postupující |
12 |
JINDRA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
8/10 |
17 |
44 |
postupující |
13 |
CLARK |
Oskar |
CZE |
LOKO TEPLICE |
8/10 |
15 |
47 |
postupující |
14 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
7/10 |
19 |
47 |
postupující |
15 |
PELEŠKA |
Edvard |
CZE |
D.PRAHA |
7/10 |
19 |
41 |
postupující |
16 |
CHMEL |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
7/10 |
13 |
47 |
postupující |
17 |
ALTNER |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
7/10 |
9 |
44 |
postupující |
18 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
6/10 |
13 |
41 |
postupující |
19 |
SCHEYER |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
6/10 |
9 |
40 |
postupující |
20 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
6/10 |
7 |
44 |
postupující |
21 |
ZHÁŇAL |
Petr |
CZE |
D.PRAHA |
6/10 |
5 |
41 |
postupující |
22 |
PUR |
Lukáš |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
6/10 |
3 |
42 |
postupující |
23 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
6/10 |
-1 |
38 |
postupující |
24 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
5/10 |
4 |
34 |
postupující |
25 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
5/10 |
4 |
32 |
postupující |
26 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
5/10 |
2 |
39 |
postupující |
27 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
5/10 |
-1 |
35 |
postupující |
28 |
COUFAL |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
4/10 |
1 |
39 |
postupující |
29 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
4/10 |
-3 |
40 |
postupující |
30 |
MAJER |
Jakub |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
4/10 |
-3 |
38 |
postupující |
31 |
KRAUS |
Lukáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
4/10 |
-3 |
34 |
postupující |
32 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
4/10 |
-10 |
31 |
postupující |
33 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
3/10 |
-10 |
28 |
postupující |
34 |
MAŠATA |
Vojtěch |
CZE |
LOKO K.VARY |
3/10 |
-13 |
29 |
postupující |
35 |
POHOŘÁLEK |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
3/10 |
-15 |
26 |
postupující |
36 |
JANEČEK |
Josef |
CZE |
S.DEJVICE |
3/10 |
-18 |
28 |
postupující |
37 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
2/10 |
-14 |
29 |
postupující |
38 |
MACHEK |
Kryštof |
CZE |
S.DEJVICE |
2/10 |
-15 |
32 |
postupující |
39 |
PALUSKA |
Ondřej |
CZE |
SC PRAHA |
2/10 |
-20 |
24 |
postupující |
40 |
RERYCH |
Jan |
CZE |
HF PRAHA |
2/10 |
-29 |
19 |
postupující |
41 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
2/10 |
-30 |
16 |
postupující |
42 |
ZERONIK |
Petr |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
1/10 |
-20 |
26 |
postupující |
43 |
ARTAZOV |
Maxmilián |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
1/10 |
-24 |
25 |
postupující |
44 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
1/10 |
-30 |
18 |
postupující |
45 |
KOLOMAZNÍK |
Martin |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0/10 |
-32 |
18 |
postupující |
46 |
HOJSÁK |
Václav |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0/10 |
-33 |
17 |
postupující |
47 |
OPAVA |
Martin |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0/10 |
-39 |
11 |
postupující |
48 |
PANTOFLÍČEK |
Matěj |
CZE |
S.DEJVICE |
0/10 |
-40 |
10 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
1.000 |
37 |
50 |
postupující |
2 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.900 |
29 |
48 |
postupující |
3 |
PELIKUS |
Kryštof |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.900 |
21 |
46 |
postupující |
4 |
KROUŽECKÝ |
Tomáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.900 |
20 |
49 |
postupující |
5 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0.900 |
20 |
48 |
postupující |
6 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.900 |
17 |
47 |
postupující |
7 |
DIENELT |
Marek |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.800 |
27 |
46 |
postupující |
8 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.800 |
25 |
47 |
postupující |
9 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.800 |
23 |
47 |
postupující |
10 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
22 |
47 |
postupující |
11 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
22 |
44 |
postupující |
12 |
JINDRA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.800 |
17 |
44 |
postupující |
13 |
CLARK |
Oskar |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.800 |
15 |
47 |
postupující |
14 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
0.700 |
19 |
47 |
postupující |
15 |
PELEŠKA |
Edvard |
CZE |
D.PRAHA |
0.700 |
19 |
41 |
postupující |
16 |
CHMEL |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.700 |
13 |
47 |
postupující |
17 |
ALTNER |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.700 |
9 |
44 |
postupující |
18 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.600 |
13 |
41 |
postupující |
19 |
SCHEYER |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.600 |
9 |
40 |
postupující |
20 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.600 |
7 |
44 |
postupující |
21 |
ZHÁŇAL |
Petr |
CZE |
D.PRAHA |
0.600 |
5 |
41 |
postupující |
22 |
PUR |
Lukáš |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.600 |
3 |
42 |
postupující |
23 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.600 |
-1 |
38 |
postupující |
24 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.500 |
4 |
34 |
postupující |
25 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
4 |
32 |
postupující |
26 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.500 |
2 |
39 |
postupující |
27 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
-1 |
35 |
postupující |
28 |
COUFAL |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.400 |
1 |
39 |
postupující |
29 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.400 |
-3 |
40 |
postupující |
30 |
MAJER |
Jakub |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.400 |
-3 |
38 |
postupující |
31 |
KRAUS |
Lukáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.400 |
-3 |
34 |
postupující |
32 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.400 |
-10 |
31 |
postupující |
33 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.300 |
-10 |
28 |
postupující |
34 |
MAŠATA |
Vojtěch |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.300 |
-13 |
29 |
postupující |
35 |
POHOŘÁLEK |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.300 |
-15 |
26 |
postupující |
36 |
JANEČEK |
Josef |
CZE |
S.DEJVICE |
0.300 |
-18 |
28 |
postupující |
37 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.200 |
-14 |
29 |
postupující |
38 |
MACHEK |
Kryštof |
CZE |
S.DEJVICE |
0.200 |
-15 |
32 |
postupující |
39 |
PALUSKA |
Ondřej |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-20 |
24 |
postupující |
40 |
RERYCH |
Jan |
CZE |
HF PRAHA |
0.200 |
-29 |
19 |
postupující |
41 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.200 |
-30 |
16 |
postupující |
42 |
ZERONIK |
Petr |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.100 |
-20 |
26 |
postupující |
43 |
ARTAZOV |
Maxmilián |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.100 |
-24 |
25 |
postupující |
44 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
0.100 |
-30 |
18 |
postupující |
45 |
KOLOMAZNÍK |
Martin |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.000 |
-32 |
18 |
postupující |
46 |
HOJSÁK |
Václav |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.000 |
-33 |
17 |
postupující |
47 |
OPAVA |
Martin |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.000 |
-39 |
11 |
postupující |
48 |
PANTOFLÍČEK |
Matěj |
CZE |
S.DEJVICE |
0.000 |
-40 |
10 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZHÁŇAL Petr |
D.Praha |
|
|
4 |
3 |
V |
V |
4 |
|
2/5 |
2 |
21 |
SMRČEK Šimon |
Loko Plzeň |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
V |
4 |
|
V |
4 |
V4 |
|
3/5 |
6 |
22 |
PANTOFLÍČEK Matěj |
S.Dejvice |
|
4 |
1 |
0 |
|
2 |
1 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
0 |
3 |
V |
V |
|
3 |
|
2/5 |
-5 |
16 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
V |
1 |
3 |
V |
V |
|
|
3/5 |
2 |
19 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
OPAVA Martin |
Sl.Litoměřice |
|
|
0 |
3 |
0 |
2 |
0 |
|
0/5 |
-20 |
5 |
JURKA Jaroslav |
D.Olomouc |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
20 |
25 |
MACHEK Kryštof |
S.Dejvice |
|
V |
2 |
|
2 |
3 |
3 |
|
1/5 |
-8 |
15 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
V |
2 |
V |
|
V |
0 |
|
3/5 |
3 |
17 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
V |
1 |
V |
2 |
|
1 |
|
2/5 |
-6 |
14 |
PELEŠKA Edvard |
D.Praha |
|
V |
0 |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
11 |
20 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MAJER Jakub |
Šerm Liberec |
|
|
4 |
V |
V |
2 |
V |
|
3/5 |
2 |
21 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
|
V |
|
1 |
3 |
2 |
V |
|
2/5 |
-5 |
16 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
4 |
V |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
13 |
24 |
JURÁŇ Jiří |
Loko Teplice |
|
2 |
V |
1 |
|
0 |
1 |
|
1/5 |
-14 |
9 |
JINDRA Jakub |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
4 |
V |
|
V |
|
4/5 |
11 |
24 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
|
3 |
2 |
0 |
V |
4 |
|
|
1/5 |
-7 |
14 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
4 |
|
4/5 |
12 |
24 |
MAŠATA Vojtěch |
Loko K.Vary |
|
1 |
|
1 |
V |
2 |
V |
|
2/5 |
-5 |
14 |
PELIKUS Kryštof |
Sl.Litoměřice |
|
2 |
V |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
8 |
22 |
KOLOMAZNÍK Martin |
1.Fc Bělá |
|
1 |
0 |
3 |
|
4 |
3 |
|
0/5 |
-14 |
11 |
PUR Lukáš |
Šerm Liberec |
|
3 |
V |
3 |
V |
|
2 |
|
2/5 |
-3 |
18 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
|
V |
4 |
2 |
V |
V |
|
|
3/5 |
2 |
21 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PALUSKA Ondřej |
Sc Praha |
|
|
4 |
1 |
0 |
V |
0 |
|
1/5 |
-12 |
10 |
CHMEL Jonáš |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
4 |
|
4/5 |
8 |
24 |
CLARK Oskar |
Loko Teplice |
|
V |
3 |
|
V |
V |
4 |
|
3/5 |
3 |
22 |
COUFAL Jakub |
1.Fc Bělá |
|
V |
2 |
4 |
|
V |
4 |
|
2/5 |
5 |
20 |
HOJSÁK Václav |
Šerm Liberec |
|
2 |
2 |
4 |
0 |
|
1 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
KROUŽECKÝ Tomáš |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
12 |
25 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V4 |
V |
V |
|
5/5 |
11 |
24 |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
|
3 |
|
2 |
1 |
2 |
1 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
|
4 |
V |
|
0 |
V |
2 |
|
2/5 |
-1 |
16 |
DIENELT Marek |
Sl.Litoměřice |
|
3 |
V |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
13 |
23 |
POHOŘÁLEK David |
Loko Teplice |
|
2 |
V |
0 |
1 |
|
V |
|
2/5 |
-6 |
13 |
KRAUS Lukáš |
Loko Plzeň |
|
1 |
V |
V |
4 |
2 |
|
|
2/5 |
-1 |
17 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
4/5 |
13 |
23 |
JANEČEK Josef |
S.Dejvice |
|
0 |
|
2 |
V |
4 |
V |
|
2/5 |
-7 |
16 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
3 |
V |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
10 |
23 |
ARTAZOV Maxmilián |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
2 |
4 |
2 |
|
2 |
4 |
|
0/5 |
-11 |
14 |
LENZ Jiří |
Loko Teplice |
|
0 |
V |
1 |
V |
|
2 |
|
2/5 |
-8 |
13 |
MELICHAR Ondřej |
Šerm Liberec |
|
V |
4 |
3 |
V |
V |
|
|
3/5 |
3 |
22 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZERONIK Petr |
Šerm Liberec |
|
|
2 |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
0/5 |
-10 |
12 |
FORMÁNEK Matěj |
Loko Teplice |
|
V |
|
4 |
2 |
4 |
V |
|
2/5 |
2 |
20 |
SCHEYER Jiří |
D.Olomouc |
|
V4 |
V |
|
V |
4 |
V |
|
4/5 |
8 |
23 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
V3 |
V |
4 |
|
V |
V |
|
4/5 |
11 |
22 |
ALTNER David |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
V |
V |
V |
2 |
|
V |
|
4/5 |
5 |
22 |
RERYCH Jan |
Hf Praha |
|
V |
1 |
1 |
0 |
1 |
|
|
1/5 |
-16 |
8 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
1.000 |
19 |
25 |
postupující |
2 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
1.000 |
17 |
25 |
postupující |
3 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
16 |
24 |
postupující |
4 |
PELIKUS |
Kryštof |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
1.000 |
13 |
24 |
postupující |
5 |
CLARK |
Oskar |
CZE |
LOKO TEPLICE |
1.000 |
12 |
25 |
postupující |
6 |
DIENELT |
Marek |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.800 |
14 |
23 |
postupující |
7 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.800 |
13 |
24 |
postupující |
8 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
11 |
22 |
postupující |
9 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.800 |
11 |
21 |
postupující |
10 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
9 |
24 |
postupující |
10 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
9 |
24 |
postupující |
12 |
KROUŽECKÝ |
Tomáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.800 |
8 |
24 |
postupující |
13 |
PUR |
Lukáš |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.800 |
6 |
24 |
postupující |
14 |
JINDRA |
Jakub |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.800 |
6 |
20 |
postupující |
15 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.800 |
5 |
24 |
postupující |
16 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.800 |
5 |
22 |
postupující |
17 |
ZHÁŇAL |
Petr |
CZE |
D.PRAHA |
0.800 |
3 |
20 |
postupující |
18 |
PELEŠKA |
Edvard |
CZE |
D.PRAHA |
0.600 |
8 |
21 |
postupující |
19 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.600 |
7 |
23 |
postupující |
19 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
7 |
23 |
postupující |
21 |
CHMEL |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
5 |
23 |
postupující |
22 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.600 |
5 |
18 |
postupující |
23 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.600 |
4 |
22 |
postupující |
23 |
ALTNER |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.600 |
4 |
22 |
postupující |
25 |
SCHEYER |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.400 |
1 |
17 |
postupující |
26 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
1 |
15 |
postupující |
27 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.400 |
-2 |
18 |
postupující |
28 |
KRAUS |
Lukáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.400 |
-2 |
17 |
postupující |
29 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-3 |
16 |
postupující |
30 |
COUFAL |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.400 |
-4 |
19 |
postupující |
31 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.200 |
-5 |
19 |
postupující |
32 |
MAJER |
Jakub |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.200 |
-5 |
17 |
postupující |
33 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.200 |
-5 |
12 |
postupující |
34 |
MACHEK |
Kryštof |
CZE |
S.DEJVICE |
0.200 |
-7 |
17 |
postupující |
35 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.200 |
-7 |
15 |
postupující |
36 |
MAŠATA |
Vojtěch |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.200 |
-8 |
15 |
postupující |
37 |
PALUSKA |
Ondřej |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-8 |
14 |
postupující |
38 |
POHOŘÁLEK |
David |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.200 |
-9 |
13 |
postupující |
39 |
ZERONIK |
Petr |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.200 |
-10 |
14 |
postupující |
40 |
JANEČEK |
Josef |
CZE |
S.DEJVICE |
0.200 |
-11 |
12 |
postupující |
41 |
RERYCH |
Jan |
CZE |
HF PRAHA |
0.200 |
-13 |
11 |
postupující |
41 |
ARTAZOV |
Maxmilián |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.200 |
-13 |
11 |
postupující |
43 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-14 |
9 |
postupující |
44 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.200 |
-16 |
7 |
postupující |
45 |
HOJSÁK |
Václav |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.000 |
-17 |
8 |
postupující |
46 |
KOLOMAZNÍK |
Martin |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.000 |
-18 |
7 |
postupující |
47 |
OPAVA |
Martin |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.000 |
-19 |
6 |
postupující |
48 |
PANTOFLÍČEK |
Matěj |
CZE |
S.DEJVICE |
0.000 |
-23 |
2 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
4 |
|
4/5 |
9 |
24 |
CHMEL Jonáš |
Sc Praha |
|
4 |
|
V |
V |
V |
4 |
|
3/5 |
5 |
23 |
ZERONIK Petr |
Šerm Liberec |
|
0 |
3 |
|
4 |
V |
2 |
|
1/5 |
-10 |
14 |
COUFAL Jakub |
1.Fc Bělá |
|
2 |
3 |
V |
|
4 |
V |
|
2/5 |
-4 |
19 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
|
4 |
2 |
4 |
V |
|
4 |
|
1/5 |
-5 |
19 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
V |
V |
V |
4 |
V |
|
|
4/5 |
5 |
24 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
|
V |
4 |
1 |
1 |
1 |
|
1/5 |
-5 |
12 |
PANTOFLÍČEK Matěj |
S.Dejvice |
|
1 |
|
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0/5 |
-23 |
2 |
SMRČEK Šimon |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
|
V |
V |
2 |
|
4/5 |
5 |
22 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
|
V2 |
V |
4 |
|
V3 |
4 |
|
3/5 |
5 |
18 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
V4 |
V |
3 |
2 |
|
1 |
|
2/5 |
1 |
15 |
JURKA Jaroslav |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
17 |
25 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JINDRA Jakub |
Loko Plzeň |
|
|
0 |
V |
V |
V |
V |
|
4/5 |
6 |
20 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
19 |
25 |
SCHEYER Jiří |
D.Olomouc |
|
2 |
1 |
|
V |
4 |
V |
|
2/5 |
1 |
17 |
HOJSÁK Václav |
Šerm Liberec |
|
3 |
1 |
0 |
|
1 |
3 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
4 |
4 |
V |
V |
|
V |
|
3/5 |
7 |
23 |
JURÁŇ Jiří |
Loko Teplice |
|
0 |
0 |
1 |
V |
1 |
|
|
1/5 |
-16 |
7 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PUR Lukáš |
Šerm Liberec |
|
|
V |
V |
V |
4 |
V |
|
4/5 |
6 |
24 |
RERYCH Jan |
Hf Praha |
|
2 |
|
V |
2 |
0 |
2 |
|
1/5 |
-13 |
11 |
MAŠATA Vojtěch |
Loko K.Vary |
|
3 |
4 |
|
1 |
2 |
V |
|
1/5 |
-8 |
15 |
PELEŠKA Edvard |
D.Praha |
|
4 |
V |
V |
|
2 |
V |
|
3/5 |
8 |
21 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V4 |
|
V |
|
5/5 |
16 |
24 |
POHOŘÁLEK David |
Loko Teplice |
|
4 |
V |
3 |
1 |
0 |
|
|
1/5 |
-9 |
13 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
|
V |
4 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
24 |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
|
0 |
|
0 |
2 |
2 |
V |
|
1/5 |
-14 |
9 |
KROUŽECKÝ Tomáš |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
|
V |
V |
4 |
|
4/5 |
8 |
24 |
MAJER Jakub |
Šerm Liberec |
|
4 |
V |
4 |
|
3 |
1 |
|
1/5 |
-5 |
17 |
ALTNER David |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
4 |
V |
3 |
V |
|
V |
|
3/5 |
4 |
22 |
LENZ Jiří |
Loko Teplice |
|
2 |
3 |
V |
V |
3 |
|
|
2/5 |
-2 |
18 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PALUSKA Ondřej |
Sc Praha |
|
|
V |
2 |
1 |
3 |
3 |
|
1/5 |
-8 |
14 |
OPAVA Martin |
Sl.Litoměřice |
|
2 |
|
2 |
0 |
1 |
1 |
|
0/5 |
-19 |
6 |
MELICHAR Ondřej |
Šerm Liberec |
|
V |
V |
|
4 |
3 |
V |
|
3/5 |
4 |
22 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
V |
|
4 |
V |
|
4/5 |
13 |
24 |
CLARK Oskar |
Loko Teplice |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
KRAUS Lukáš |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
4 |
1 |
2 |
|
|
2/5 |
-2 |
17 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
|
|
V |
4 |
4 |
2 |
0 |
|
1/5 |
-7 |
15 |
JANEČEK Josef |
S.Dejvice |
|
2 |
|
V |
1 |
2 |
2 |
|
1/5 |
-11 |
12 |
ARTAZOV Maxmilián |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
V |
3 |
|
0 |
2 |
1 |
|
1/5 |
-13 |
11 |
PELIKUS Kryštof |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
V |
|
V |
V4 |
|
5/5 |
13 |
24 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
|
V |
V |
V |
4 |
|
4 |
|
3/5 |
7 |
23 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
2 |
V |
|
|
4/5 |
11 |
22 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DIENELT Marek |
Sl.Litoměřice |
|
|
V |
V |
3 |
V |
V |
|
4/5 |
14 |
23 |
FORMÁNEK Matěj |
Loko Teplice |
|
1 |
|
V |
V |
V |
V |
|
4/5 |
11 |
21 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
1 |
2 |
|
3 |
V |
V |
|
2/5 |
-3 |
16 |
ZHÁŇAL Petr |
D.Praha |
|
V |
0 |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
3 |
20 |
MACHEK Kryštof |
S.Dejvice |
|
2 |
3 |
3 |
4 |
|
V |
|
1/5 |
-7 |
17 |
KOLOMAZNÍK Martin |
1.Fc Bělá |
|
0 |
0 |
1 |
2 |
4 |
|
|
0/5 |
-18 |
7 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
ADAMOVIČ |
Tomáš |
CZE |
|
1 |
4 |
0 |
BABOROVÁ |
Zlata |
CZE |
|
2 |
10 |
2 |
BODÓ |
Jiří |
CZE |
|
2 |
9 |
0 |
BRYKNER |
Marek |
CZE |
|
2 |
7 |
1 |
ČUPR |
Michal |
CZE |
|
0 |
4 |
1 |
IVANČO |
Alexandr |
CZE |
|
2 |
4 |
0 |
KADLEC |
Martin |
CZE |
|
2 |
11 |
3 |
ŠILHAN |
Jindra |
CZE |
|
2 |
7 |
0 |
SKROVNÝ |
Petr |
CZE |
|
1 |
4 |
0 |
VALC |
Jiří |
CZE |
|
2 |
6 |
0 |
zpet do kalendare