zpet do kalendare
Sokol Cup Mládeže
fleret žáci
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
TOTUŠEK |
Marek |
CZE |
S.BYSTŘICE |
2 |
CHREN |
Šimon |
CZE |
BOHEMIANS |
3 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
3 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
5 |
VYMAZAL |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
6 |
KLOS |
Metoděj |
CZE |
USK PRAHA |
7 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
8 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
9 |
JANEČEK |
Lukáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
10 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
11 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
12 |
KŘELINA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
13 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
14 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
S.BYSTŘICE |
15 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
16 |
LIPUS |
Patrik |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
17 |
PEJSAR |
Jan |
CZE |
S.VRŠOVICE |
18 |
CHLUMSKÝ |
Matouš |
CZE |
USK PRAHA |
19 |
BERKA |
Jiří |
CZE |
KŠ ZLÍN |
20 |
MAREŠ |
Matěj |
CZE |
USK PRAHA |
21 |
JIRKA |
Otto |
CZE |
S.BRNO I |
22 |
KOZÁK |
Pavel |
CZE |
Š.OSTRAVA |
23 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
24 |
LIŠKA |
Martin |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
25 |
VÁLA |
Tomáš |
CZE |
USK PRAHA |
26 |
KOLÁŘ |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
Čtvrt finale
1 |
TOTUŠEK Marek |
S.Bystřice |
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
8 |
ONDRŮŠEK Martin |
Kš Zlín |
15/4 |
|
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
5 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
15/5 |
|
|
|
GERŽIČÁK Daniel |
|
4 |
VYMAZAL Jan |
Š.Ostrava |
15/4 |
|
|
|
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
3 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
|
15/7 |
|
|
|
CHREN Šimon |
|
6 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
15/12 |
|
|
|
|
|
CHREN Šimon |
7 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
15/12 |
|
|
|
POLÁK Marek |
2 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
15/8 |
Tableau d de 8
1 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
|
|
GERŽIČÁK Daniel |
8 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
15/1 |
|
5 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
|
|
ONDRŮŠEK Martin |
4 |
ONDRŮŠEK Martin |
Kš Zlín |
15/12 |
|
3 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
|
|
SLEZÁK Martin |
6 |
JANEČEK Lukáš |
Š.Ostrava |
15/3 |
|
7 |
KŘELINA Vít |
Usk Praha |
|
|
|
KLOS Metoděj |
2 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
15/14 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
LIPUS Patrik |
Sl.Č.Těšín |
|
|
|
GERIŠ Vojtěch |
8 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
15/14 |
|
5 |
KŘELINA Vít |
Usk Praha |
|
|
|
KŘELINA Vít |
4 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
15/11 |
|
3 |
HOLEMÝ Vojtěch |
S.Bystřice |
|
|
|
JANEČEK Lukáš |
6 |
JANEČEK Lukáš |
Š.Ostrava |
15/10 |
|
7 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
|
|
|
CHRAMOSTA Tomáš |
2 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
15/9 |
Tableau de 32
1 |
TOTUŠEK Marek |
S.Bystřice |
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
17 |
LIPUS Patrik |
Sl.Č.Těšín |
|
15/3 |
|
|
|
LIPUS Patrik |
|
16 |
PEJSAR Jan |
S.Vršovice |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
9 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
|
15/3 |
|
|
|
SLEZÁK Martin |
|
24 |
LIŠKA Martin |
Sl.Č.Těšín |
15/5 |
|
|
|
|
|
SLEZÁK Martin |
25 |
VÁLA Tomáš |
Usk Praha |
|
15/1 |
|
|
|
GERIŠ Vojtěch |
8 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
15/7 |
|
5 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
|
|
GERŽIČÁK Daniel |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
GERŽIČÁK Daniel |
21 |
JIRKA Otto |
S.Brno I |
|
15/7 |
|
|
|
KŘELINA Vít |
|
12 |
KŘELINA Vít |
Usk Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
VYMAZAL Jan |
13 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
|
15/14 |
|
|
|
VOBOŘIL Martin |
|
20 |
MAREŠ Matěj |
Usk Praha |
15/5 |
|
|
|
|
|
VYMAZAL Jan |
29 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
VYMAZAL Jan |
4 |
VYMAZAL Jan |
Š.Ostrava |
|
|
3 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
|
|
CHREN Šimon |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
CHREN Šimon |
19 |
BERKA Jiří |
Kš Zlín |
|
15/7 |
|
|
|
HOLEMÝ Vojtěch |
|
14 |
HOLEMÝ Vojtěch |
S.Bystřice |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
CHREN Šimon |
11 |
ONDRŮŠEK Martin |
Kš Zlín |
|
|
15/3 |
|
|
|
ONDRŮŠEK Martin |
|
22 |
KOZÁK Pavel |
Š.Ostrava |
15/6 |
|
|
|
|
|
ONDRŮŠEK Martin |
27 |
|
|
|
15/3 |
|
|
|
JANEČEK Lukáš |
6 |
JANEČEK Lukáš |
Š.Ostrava |
|
|
7 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
|
|
KLOS Metoděj |
26 |
KOLÁŘ Jakub |
Usk Praha |
15/2 |
|
|
|
|
KLOS Metoděj |
23 |
PĚNIČKA Ladislav |
Loko Liberec |
|
15/13 |
|
|
|
CHRAMOSTA Tomáš |
|
10 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
POLÁK Marek |
15 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
|
15/2 |
|
|
|
CIGÁNEK Jan |
|
18 |
CHLUMSKÝ Matouš |
Usk Praha |
15/6 |
|
|
|
|
|
POLÁK Marek |
31 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
POLÁK Marek |
2 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
TOTUŠEK |
Marek |
CZE |
S.BYSTŘICE |
12/12 |
55 |
60 |
postupující |
2 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
12/12 |
54 |
60 |
postupující |
3 |
CHREN |
Šimon |
CZE |
BOHEMIANS |
10/10 |
39 |
50 |
postupující |
4 |
VYMAZAL |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
9/10 |
24 |
47 |
postupující |
5 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
9/11 |
19 |
47 |
postupující |
6 |
JANEČEK |
Lukáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
8/11 |
26 |
47 |
postupující |
7 |
KLOS |
Metoděj |
CZE |
USK PRAHA |
8/11 |
21 |
45 |
postupující |
8 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
8/11 |
14 |
42 |
postupující |
9 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
7/10 |
17 |
43 |
postupující |
10 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
8/12 |
9 |
44 |
postupující |
11 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
7/11 |
14 |
44 |
postupující |
12 |
KŘELINA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
7/11 |
7 |
42 |
postupující |
13 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
6/10 |
8 |
41 |
postupující |
14 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
S.BYSTŘICE |
6/12 |
-7 |
35 |
postupující |
15 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
4/12 |
-8 |
36 |
postupující |
16 |
PEJSAR |
Jan |
CZE |
S.VRŠOVICE |
4/12 |
-11 |
32 |
postupující |
17 |
LIPUS |
Patrik |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
3/11 |
-13 |
35 |
postupující |
18 |
CHLUMSKÝ |
Matouš |
CZE |
USK PRAHA |
3/11 |
-22 |
25 |
postupující |
19 |
BERKA |
Jiří |
CZE |
KŠ ZLÍN |
3/11 |
-28 |
19 |
postupující |
20 |
MAREŠ |
Matěj |
CZE |
USK PRAHA |
3/12 |
-31 |
26 |
postupující |
21 |
JIRKA |
Otto |
CZE |
S.BRNO I |
2/10 |
-25 |
19 |
postupující |
22 |
KOZÁK |
Pavel |
CZE |
Š.OSTRAVA |
2/11 |
-28 |
23 |
postupující |
23 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
2/11 |
-33 |
19 |
postupující |
24 |
LIŠKA |
Martin |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
1/10 |
-24 |
24 |
postupující |
25 |
VÁLA |
Tomáš |
CZE |
USK PRAHA |
0/11 |
-32 |
23 |
postupující |
26 |
KOLÁŘ |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0/12 |
-45 |
15 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
1,000 |
26 |
30 |
postupující |
1 |
TOTUŠEK |
Marek |
CZE |
S.BYSTŘICE |
1,000 |
26 |
30 |
postupující |
3 |
CHREN |
Šimon |
CZE |
BOHEMIANS |
1,000 |
18 |
25 |
postupující |
4 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
0,833 |
15 |
27 |
postupující |
5 |
KŘELINA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
0,833 |
13 |
27 |
postupující |
6 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
0,800 |
12 |
24 |
postupující |
7 |
VYMAZAL |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,800 |
12 |
22 |
postupující |
8 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
0,800 |
11 |
21 |
postupující |
9 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,667 |
5 |
23 |
postupující |
10 |
JANEČEK |
Lukáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,600 |
8 |
21 |
postupující |
11 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0,600 |
4 |
21 |
postupující |
12 |
KLOS |
Metoděj |
CZE |
USK PRAHA |
0,600 |
3 |
20 |
postupující |
13 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0,500 |
1 |
22 |
postupující |
14 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,500 |
-4 |
18 |
postupující |
15 |
BERKA |
Jiří |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0,400 |
-10 |
11 |
postupující |
16 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,333 |
-3 |
20 |
postupující |
17 |
LIPUS |
Patrik |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0,333 |
-5 |
22 |
postupující |
18 |
PEJSAR |
Jan |
CZE |
S.VRŠOVICE |
0,333 |
-7 |
14 |
postupující |
19 |
KOZÁK |
Pavel |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,333 |
-13 |
13 |
postupující |
20 |
MAREŠ |
Matěj |
CZE |
USK PRAHA |
0,333 |
-15 |
13 |
postupující |
21 |
CHLUMSKÝ |
Matouš |
CZE |
USK PRAHA |
0,200 |
-7 |
13 |
postupující |
22 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,200 |
-18 |
6 |
postupující |
23 |
LIŠKA |
Martin |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0,000 |
-13 |
12 |
postupující |
24 |
VÁLA |
Tomáš |
CZE |
USK PRAHA |
0,000 |
-18 |
12 |
postupující |
25 |
JIRKA |
Otto |
CZE |
S.BRNO I |
0,000 |
-20 |
5 |
postupující |
26 |
KOLÁŘ |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0,000 |
-21 |
9 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOLÁŘ Jakub |
Usk Praha |
|
|
3 |
2 |
4 |
0 |
0 |
0 |
|
0/6 |
-21 |
9 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
|
V |
|
2 |
V |
1 |
V |
V |
|
4/6 |
5 |
23 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
V |
V |
|
V |
2 |
V |
V |
|
5/6 |
15 |
27 |
MAREŠ Matěj |
Usk Praha |
|
V |
2 |
0 |
|
0 |
1 |
V |
|
2/6 |
-15 |
13 |
TOTUŠEK Marek |
S.Bystřice |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
26 |
30 |
PEJSAR Jan |
S.Vršovice |
|
V |
0 |
1 |
V |
0 |
|
3 |
|
2/6 |
-7 |
14 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
V |
3 |
2 |
4 |
1 |
V |
|
|
2/6 |
-3 |
20 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KŘELINA Vít |
Usk Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
2 |
V |
|
5/6 |
13 |
27 |
HOLEMÝ Vojtěch |
S.Bystřice |
|
2 |
|
1 |
V |
V |
0 |
V |
|
3/6 |
-4 |
18 |
ONDRŮŠEK Martin |
Kš Zlín |
|
2 |
V |
|
V |
V |
1 |
4 |
|
3/6 |
1 |
22 |
VÁLA Tomáš |
Usk Praha |
|
2 |
3 |
1 |
|
4 |
0 |
2 |
|
0/6 |
-18 |
12 |
LIPUS Patrik |
Sl.Č.Těšín |
|
3 |
4 |
4 |
V |
|
1 |
V |
|
2/6 |
-5 |
22 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
26 |
30 |
KOZÁK Pavel |
Š.Ostrava |
|
0 |
0 |
V |
V |
3 |
0 |
|
|
2/6 |
-13 |
13 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
|
V |
V |
V |
V |
1 |
|
4/5 |
11 |
21 |
JIRKA Otto |
S.Brno I |
|
0 |
|
0 |
2 |
3 |
0 |
|
0/5 |
-20 |
5 |
CHLUMSKÝ Matouš |
Usk Praha |
|
2 |
V |
|
4 |
0 |
2 |
|
1/5 |
-7 |
13 |
BERKA Jiří |
Kš Zlín |
|
1 |
V |
V |
|
0 |
0 |
|
2/5 |
-10 |
11 |
JANEČEK Lukáš |
Š.Ostrava |
|
2 |
V |
V |
V |
|
4 |
|
3/5 |
8 |
21 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
18 |
25 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PĚNIČKA Ladislav |
Loko Liberec |
|
|
0 |
0 |
V |
0 |
1 |
|
1/5 |
-18 |
6 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
V |
|
V |
V |
3 |
2 |
|
3/5 |
3 |
20 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
V |
4 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
12 |
24 |
LIŠKA Martin |
Sl.Č.Těšín |
|
4 |
3 |
1 |
|
4 |
0 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
V |
V |
4 |
V |
|
2 |
|
3/5 |
4 |
21 |
VYMAZAL Jan |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
2 |
V |
V |
|
|
4/5 |
12 |
22 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
TOTUŠEK |
Marek |
CZE |
S.BYSTŘICE |
1.000 |
29 |
30 |
postupující |
2 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
1.000 |
28 |
30 |
postupující |
3 |
CHREN |
Šimon |
CZE |
BOHEMIANS |
1.000 |
21 |
25 |
postupující |
4 |
VYMAZAL |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
1.000 |
12 |
25 |
postupující |
5 |
JANEČEK |
Lukáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.833 |
18 |
26 |
postupující |
6 |
KLOS |
Metoděj |
CZE |
USK PRAHA |
0.833 |
18 |
25 |
postupující |
7 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0.800 |
13 |
22 |
postupující |
8 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
0.800 |
4 |
20 |
postupující |
9 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.667 |
4 |
21 |
postupující |
10 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
0.667 |
3 |
21 |
postupující |
11 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
0.600 |
5 |
19 |
postupující |
12 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0.600 |
4 |
20 |
postupující |
13 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0.500 |
-3 |
17 |
postupující |
14 |
JIRKA |
Otto |
CZE |
S.BRNO I |
0.400 |
-5 |
14 |
postupující |
15 |
KŘELINA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
0.400 |
-6 |
15 |
postupující |
16 |
PEJSAR |
Jan |
CZE |
S.VRŠOVICE |
0.333 |
-4 |
18 |
postupující |
17 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.333 |
-5 |
16 |
postupující |
18 |
CHLUMSKÝ |
Matouš |
CZE |
USK PRAHA |
0.333 |
-15 |
12 |
postupující |
19 |
LIPUS |
Patrik |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.200 |
-8 |
13 |
postupující |
20 |
LIŠKA |
Martin |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.200 |
-11 |
12 |
postupující |
21 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.167 |
-15 |
13 |
postupující |
22 |
MAREŠ |
Matěj |
CZE |
USK PRAHA |
0.167 |
-16 |
13 |
postupující |
23 |
BERKA |
Jiří |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0.167 |
-18 |
8 |
postupující |
24 |
VÁLA |
Tomáš |
CZE |
USK PRAHA |
0.000 |
-14 |
11 |
postupující |
25 |
KOZÁK |
Pavel |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.000 |
-15 |
10 |
postupující |
26 |
KOLÁŘ |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0.000 |
-24 |
6 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MAREŠ Matěj |
Usk Praha |
|
|
2 |
V |
3 |
0 |
3 |
0 |
|
1/6 |
-16 |
13 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
V |
|
V |
V |
0 |
V |
1 |
|
4/6 |
3 |
21 |
PEJSAR Jan |
S.Vršovice |
|
4 |
3 |
|
V |
0 |
V |
1 |
|
2/6 |
-4 |
18 |
CHLUMSKÝ Matouš |
Usk Praha |
|
V |
0 |
2 |
|
0 |
V |
0 |
|
2/6 |
-15 |
12 |
TOTUŠEK Marek |
S.Bystřice |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
29 |
30 |
PĚNIČKA Ladislav |
Loko Liberec |
|
V |
3 |
0 |
4 |
0 |
|
1 |
|
1/6 |
-15 |
13 |
JANEČEK Lukáš |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
V |
V |
1 |
V |
|
|
5/6 |
18 |
26 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOLÁŘ Jakub |
Usk Praha |
|
|
4 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0/6 |
-24 |
6 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
|
V |
|
V |
1 |
V |
0 |
V |
|
4/6 |
4 |
21 |
BERKA Jiří |
Kš Zlín |
|
V |
1 |
|
1 |
1 |
0 |
0 |
|
1/6 |
-18 |
8 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
0 |
V |
|
5/6 |
18 |
25 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
V |
0 |
V |
0 |
|
2 |
4 |
|
2/6 |
-5 |
16 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
28 |
30 |
HOLEMÝ Vojtěch |
S.Bystřice |
|
V |
2 |
V |
0 |
V |
0 |
|
|
3/6 |
-3 |
17 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOZÁK Pavel |
Š.Ostrava |
|
|
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
|
0/5 |
-15 |
10 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
V |
|
V |
1 |
4 |
V |
|
3/5 |
4 |
20 |
LIPUS Patrik |
Sl.Č.Těšín |
|
V |
1 |
|
3 |
2 |
2 |
|
1/5 |
-8 |
13 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
21 |
25 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
V |
V |
V |
0 |
|
V |
|
4/5 |
4 |
20 |
KŘELINA Vít |
Usk Praha |
|
V |
2 |
V |
0 |
3 |
|
|
2/5 |
-6 |
15 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
|
V |
3 |
V |
V |
1 |
|
3/5 |
5 |
19 |
JIRKA Otto |
S.Brno I |
|
0 |
|
3 |
V |
V |
1 |
|
2/5 |
-5 |
14 |
VYMAZAL Jan |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
VÁLA Tomáš |
Usk Praha |
|
3 |
1 |
4 |
|
3 |
0 |
|
0/5 |
-14 |
11 |
LIŠKA Martin |
Sl.Č.Těšín |
|
1 |
3 |
1 |
V |
|
2 |
|
1/5 |
-11 |
12 |
ONDRŮŠEK Martin |
Kš Zlín |
|
V |
V |
2 |
V |
V |
|
|
4/5 |
13 |
22 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CHALOUPKA |
|
CZE |
|
0 |
5 |
0 |
JAKUBCOVÁ |
|
CZE |
|
0 |
3 |
2 |
KONIG |
|
CZE |
|
2 |
5 |
1 |
KULÍK |
|
CZE |
|
0 |
1 |
0 |
PŘICHYSTAL |
|
CZE |
|
2 |
3 |
0 |
SOBOTKA |
|
CZE |
|
0 |
5 |
1 |
SRNA |
|
CZE |
|
2 |
6 |
2 |
TARABA |
|
CZE |
|
2 |
2 |
1 |
zpet do kalendare