zpet do kalendare
Sokol Cup mládeže
fleret žačky
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
MALÍČKOVÁ |
Eliška |
CZE |
S.BYSTŘICE |
2 |
MUSÍLKOVÁ |
Veronika |
CZE |
USK PRAHA |
3 |
KOCOUROVÁ |
Adéla |
CZE |
S.BRNO I |
3 |
SEDLÁKOVÁ |
Isabela |
CZE |
S.BYSTŘICE |
5 |
ILLEKOVÁ |
Michala |
CZE |
S.BYSTŘICE |
6 |
VÍCHOVÁ |
Dorota |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
7 |
KUREŠOVÁ |
Tamara |
CZE |
S.BRNO I |
8 |
VLČKOVÁ |
Lucie |
CZE |
S.BRNO I |
9 |
THEUEROVÁ |
Alžběta |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
10 |
JEŽKOVÁ |
Lucie |
CZE |
LOKO LIBEREC |
11 |
HLUCHÁ |
Michaela |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
12 |
RUBÁŠOVÁ |
Ema |
CZE |
S.BRNO I |
13 |
KOMÍNOVÁ |
Karolína |
CZE |
KŠ ZLÍN |
14 |
MUŠKOVÁ |
Lenka |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
15 |
LOUKOTOVÁ |
Nela |
CZE |
S.BYSTŘICE |
Čtvrt finale
1 |
SEDLÁKOVÁ Isabela |
S.Bystřice |
|
|
|
SEDLÁKOVÁ Isabela |
8 |
VLČKOVÁ Lucie |
S.Brno I |
15/6 |
|
|
|
|
MALÍČKOVÁ Eliška |
5 |
ILLEKOVÁ Michala |
S.Bystřice |
|
15/12 |
|
|
|
MALÍČKOVÁ Eliška |
|
4 |
MALÍČKOVÁ Eliška |
S.Bystřice |
15/3 |
|
|
|
|
|
|
MALÍČKOVÁ Eliška |
3 |
KOCOUROVÁ Adéla |
S.Brno I |
|
|
14/7 |
|
|
|
KOCOUROVÁ Adéla |
|
6 |
VÍCHOVÁ Dorota |
Sp.Š.Zlín |
15/13 |
|
|
|
|
|
MUSÍLKOVÁ Veronika |
7 |
KUREŠOVÁ Tamara |
S.Brno I |
|
15/12 |
|
|
|
MUSÍLKOVÁ Veronika |
2 |
MUSÍLKOVÁ Veronika |
Usk Praha |
15/7 |
Tableau d de 8
1 |
THEUEROVÁ Alžběta |
Slezan Opava |
|
|
|
VLČKOVÁ Lucie |
8 |
VLČKOVÁ Lucie |
S.Brno I |
15/4 |
|
5 |
HLUCHÁ Michaela |
Sp.Š.Zlín |
|
|
|
KUREŠOVÁ Tamara |
4 |
KUREŠOVÁ Tamara |
S.Brno I |
15/5 |
|
3 |
VÍCHOVÁ Dorota |
Sp.Š.Zlín |
|
|
|
VÍCHOVÁ Dorota |
6 |
JEŽKOVÁ Lucie |
Loko Liberec |
15/14 |
|
7 |
RUBÁŠOVÁ Ema |
S.Brno I |
|
|
|
ILLEKOVÁ Michala |
2 |
ILLEKOVÁ Michala |
S.Bystřice |
15/5 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
|
|
|
|
|
JEŽKOVÁ Lucie |
8 |
JEŽKOVÁ Lucie |
Loko Liberec |
|
|
5 |
RUBÁŠOVÁ Ema |
S.Brno I |
|
|
|
RUBÁŠOVÁ Ema |
4 |
KOMÍNOVÁ Karolína |
Kš Zlín |
15/9 |
|
3 |
MUŠKOVÁ Lenka |
S.Šternberk |
|
|
|
VLČKOVÁ Lucie |
6 |
VLČKOVÁ Lucie |
S.Brno I |
15/4 |
|
7 |
HLUCHÁ Michaela |
Sp.Š.Zlín |
|
|
|
HLUCHÁ Michaela |
2 |
LOUKOTOVÁ Nela |
S.Bystřice |
15/7 |
Tableau de 16
1 |
SEDLÁKOVÁ Isabela |
S.Bystřice |
|
|
|
SEDLÁKOVÁ Isabela |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
SEDLÁKOVÁ Isabela |
9 |
KUREŠOVÁ Tamara |
S.Brno I |
|
15/4 |
|
|
|
KUREŠOVÁ Tamara |
8 |
JEŽKOVÁ Lucie |
Loko Liberec |
15/11 |
|
5 |
THEUEROVÁ Alžběta |
Slezan Opava |
|
|
|
THEUEROVÁ Alžběta |
12 |
RUBÁŠOVÁ Ema |
S.Brno I |
15/10 |
|
|
|
|
MALÍČKOVÁ Eliška |
13 |
KOMÍNOVÁ Karolína |
Kš Zlín |
|
15/0 |
|
|
|
MALÍČKOVÁ Eliška |
4 |
MALÍČKOVÁ Eliška |
S.Bystřice |
15/2 |
|
3 |
KOCOUROVÁ Adéla |
S.Brno I |
|
|
|
KOCOUROVÁ Adéla |
14 |
MUŠKOVÁ Lenka |
S.Šternberk |
15/1 |
|
|
|
|
KOCOUROVÁ Adéla |
11 |
VLČKOVÁ Lucie |
S.Brno I |
|
15/7 |
|
|
|
ILLEKOVÁ Michala |
6 |
ILLEKOVÁ Michala |
S.Bystřice |
15/9 |
|
7 |
VÍCHOVÁ Dorota |
Sp.Š.Zlín |
|
|
|
VÍCHOVÁ Dorota |
10 |
HLUCHÁ Michaela |
Sp.Š.Zlín |
15/10 |
|
|
|
|
MUSÍLKOVÁ Veronika |
15 |
LOUKOTOVÁ Nela |
S.Bystřice |
|
15/12 |
|
|
|
MUSÍLKOVÁ Veronika |
2 |
MUSÍLKOVÁ Veronika |
Usk Praha |
15/0 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
SEDLÁKOVÁ |
Isabela |
CZE |
S.BYSTŘICE |
8/8 |
28 |
40 |
postupující |
2 |
MUSÍLKOVÁ |
Veronika |
CZE |
USK PRAHA |
8/8 |
24 |
36 |
postupující |
3 |
KOCOUROVÁ |
Adéla |
CZE |
S.BRNO I |
7/8 |
19 |
36 |
postupující |
4 |
MALÍČKOVÁ |
Eliška |
CZE |
S.BYSTŘICE |
6/8 |
18 |
35 |
postupující |
5 |
THEUEROVÁ |
Alžběta |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
5/8 |
8 |
32 |
postupující |
6 |
ILLEKOVÁ |
Michala |
CZE |
S.BYSTŘICE |
5/8 |
6 |
30 |
postupující |
7 |
VÍCHOVÁ |
Dorota |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
4/8 |
14 |
35 |
postupující |
8 |
JEŽKOVÁ |
Lucie |
CZE |
LOKO LIBEREC |
4/8 |
2 |
31 |
postupující |
9 |
KUREŠOVÁ |
Tamara |
CZE |
S.BRNO I |
4/8 |
0 |
24 |
postupující |
10 |
HLUCHÁ |
Michaela |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
3/8 |
-8 |
24 |
postupující |
11 |
VLČKOVÁ |
Lucie |
CZE |
S.BRNO I |
3/8 |
-9 |
18 |
postupující |
12 |
RUBÁŠOVÁ |
Ema |
CZE |
S.BRNO I |
2/8 |
-10 |
22 |
postupující |
13 |
KOMÍNOVÁ |
Karolína |
CZE |
KŠ ZLÍN |
1/8 |
-25 |
14 |
postupující |
14 |
MUŠKOVÁ |
Lenka |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
0/8 |
-31 |
9 |
postupující |
15 |
LOUKOTOVÁ |
Nela |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0/8 |
-36 |
4 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KOCOUROVÁ |
Adéla |
CZE |
S.BRNO I |
1,000 |
14 |
20 |
postupující |
2 |
SEDLÁKOVÁ |
Isabela |
CZE |
S.BYSTŘICE |
1,000 |
12 |
20 |
postupující |
3 |
MUSÍLKOVÁ |
Veronika |
CZE |
USK PRAHA |
1,000 |
11 |
18 |
postupující |
4 |
MALÍČKOVÁ |
Eliška |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,750 |
11 |
18 |
postupující |
5 |
ILLEKOVÁ |
Michala |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,750 |
5 |
17 |
postupující |
6 |
VÍCHOVÁ |
Dorota |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
0,500 |
7 |
18 |
postupující |
7 |
THEUEROVÁ |
Alžběta |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0,500 |
4 |
16 |
postupující |
8 |
JEŽKOVÁ |
Lucie |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,500 |
0 |
15 |
postupující |
9 |
KUREŠOVÁ |
Tamara |
CZE |
S.BRNO I |
0,500 |
-1 |
12 |
postupující |
10 |
VLČKOVÁ |
Lucie |
CZE |
S.BRNO I |
0,500 |
-1 |
11 |
postupující |
11 |
HLUCHÁ |
Michaela |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
0,250 |
-6 |
10 |
postupující |
12 |
KOMÍNOVÁ |
Karolína |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0,250 |
-8 |
11 |
postupující |
13 |
RUBÁŠOVÁ |
Ema |
CZE |
S.BRNO I |
0,000 |
-12 |
8 |
postupující |
14 |
MUŠKOVÁ |
Lenka |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
0,000 |
-18 |
2 |
postupující |
14 |
LOUKOTOVÁ |
Nela |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,000 |
-18 |
2 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KUREŠOVÁ Tamara |
S.Brno I |
|
|
V |
V |
0 |
2 |
|
2/4 |
-1 |
12 |
MUŠKOVÁ Lenka |
S.Šternberk |
|
0 |
|
1 |
1 |
0 |
|
0/4 |
-18 |
2 |
JEŽKOVÁ Lucie |
Loko Liberec |
|
3 |
V |
|
V |
2 |
|
2/4 |
0 |
15 |
VÍCHOVÁ Dorota |
Sp.Š.Zlín |
|
V |
V |
4 |
|
4 |
|
2/4 |
7 |
18 |
SEDLÁKOVÁ Isabela |
S.Bystřice |
|
V |
V |
V |
V |
|
|
4/4 |
12 |
20 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MUSÍLKOVÁ Veronika |
Usk Praha |
|
|
V3 |
V |
V |
V |
|
4/4 |
11 |
18 |
ILLEKOVÁ Michala |
S.Bystřice |
|
2 |
|
V |
V |
V |
|
3/4 |
5 |
17 |
THEUEROVÁ Alžběta |
Slezan Opava |
|
2 |
4 |
|
V |
V |
|
2/4 |
4 |
16 |
KOMÍNOVÁ Karolína |
Kš Zlín |
|
1 |
3 |
2 |
|
V |
|
1/4 |
-8 |
11 |
RUBÁŠOVÁ Ema |
S.Brno I |
|
2 |
2 |
0 |
4 |
|
|
0/4 |
-12 |
8 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOCOUROVÁ Adéla |
S.Brno I |
|
|
V |
V |
V |
V |
|
4/4 |
14 |
20 |
VLČKOVÁ Lucie |
S.Brno I |
|
1 |
|
0 |
V |
V |
|
2/4 |
-1 |
11 |
MALÍČKOVÁ Eliška |
S.Bystřice |
|
3 |
V |
|
V |
V |
|
3/4 |
11 |
18 |
LOUKOTOVÁ Nela |
S.Bystřice |
|
0 |
0 |
1 |
|
1 |
|
0/4 |
-18 |
2 |
HLUCHÁ Michaela |
Sp.Š.Zlín |
|
2 |
2 |
1 |
V |
|
|
1/4 |
-6 |
10 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
SEDLÁKOVÁ |
Isabela |
CZE |
S.BYSTŘICE |
1,000 |
16 |
20 |
postupující |
2 |
MUSÍLKOVÁ |
Veronika |
CZE |
USK PRAHA |
1,000 |
13 |
18 |
postupující |
3 |
MALÍČKOVÁ |
Eliška |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,750 |
7 |
17 |
postupující |
4 |
KOCOUROVÁ |
Adéla |
CZE |
S.BRNO I |
0,750 |
5 |
16 |
postupující |
5 |
THEUEROVÁ |
Alžběta |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0,750 |
4 |
16 |
postupující |
6 |
VÍCHOVÁ |
Dorota |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
0,500 |
7 |
17 |
postupující |
7 |
JEŽKOVÁ |
Lucie |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,500 |
2 |
16 |
postupující |
8 |
RUBÁŠOVÁ |
Ema |
CZE |
S.BRNO I |
0,500 |
2 |
14 |
postupující |
9 |
ILLEKOVÁ |
Michala |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,500 |
1 |
13 |
postupující |
10 |
KUREŠOVÁ |
Tamara |
CZE |
S.BRNO I |
0,500 |
1 |
12 |
postupující |
11 |
HLUCHÁ |
Michaela |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
0,500 |
-2 |
14 |
postupující |
12 |
VLČKOVÁ |
Lucie |
CZE |
S.BRNO I |
0,250 |
-8 |
7 |
postupující |
13 |
MUŠKOVÁ |
Lenka |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
0,000 |
-13 |
7 |
postupující |
14 |
KOMÍNOVÁ |
Karolína |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0,000 |
-17 |
3 |
postupující |
15 |
LOUKOTOVÁ |
Nela |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,000 |
-18 |
2 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
RUBÁŠOVÁ Ema |
S.Brno I |
|
|
V |
V |
4 |
0 |
|
2/4 |
2 |
14 |
KUREŠOVÁ Tamara |
S.Brno I |
|
2 |
|
V |
V |
0 |
|
2/4 |
1 |
12 |
KOMÍNOVÁ Karolína |
Kš Zlín |
|
0 |
1 |
|
2 |
0 |
|
0/4 |
-17 |
3 |
HLUCHÁ Michaela |
Sp.Š.Zlín |
|
V |
0 |
V |
|
4 |
|
2/4 |
-2 |
14 |
SEDLÁKOVÁ Isabela |
S.Bystřice |
|
V |
V |
V |
V |
|
|
4/4 |
16 |
20 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ILLEKOVÁ Michala |
S.Bystřice |
|
|
2 |
V |
V |
1 |
|
2/4 |
1 |
13 |
MALÍČKOVÁ Eliška |
S.Bystřice |
|
V |
|
V |
V |
2 |
|
3/4 |
7 |
17 |
VLČKOVÁ Lucie |
S.Brno I |
|
2 |
0 |
|
V |
0 |
|
1/4 |
-8 |
7 |
MUŠKOVÁ Lenka |
S.Šternberk |
|
2 |
3 |
0 |
|
2 |
|
0/4 |
-13 |
7 |
MUSÍLKOVÁ Veronika |
Usk Praha |
|
V3 |
V |
V |
V |
|
|
4/4 |
13 |
18 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VÍCHOVÁ Dorota |
Sp.Š.Zlín |
|
|
3 |
V |
4 |
V |
|
2/4 |
7 |
17 |
KOCOUROVÁ Adéla |
S.Brno I |
|
V4 |
|
V |
V |
2 |
|
3/4 |
5 |
16 |
LOUKOTOVÁ Nela |
S.Bystřice |
|
0 |
1 |
|
0 |
1 |
|
0/4 |
-18 |
2 |
JEŽKOVÁ Lucie |
Loko Liberec |
|
V |
2 |
V |
|
4 |
|
2/4 |
2 |
16 |
THEUEROVÁ Alžběta |
Slezan Opava |
|
1 |
V |
V |
V |
|
|
3/4 |
4 |
16 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CHALOUPKA |
|
CZE |
|
2 |
5 |
0 |
JAKUBCOVÁ |
|
CZE |
|
2 |
6 |
3 |
SOBOTKA |
|
CZE |
|
2 |
6 |
0 |
SRNA |
|
CZE |
|
0 |
1 |
1 |
TARABA |
|
CZE |
|
0 |
0 |
3 |
zpet do kalendare