Datum | fleret muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | fleret ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | |||||||
8.2021 srpen, august | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
srpen 14-21 |
Soustředění foto Bystřice n/P |
|
J |
+K |
U15 |
U13
U11 |
|
Soustředění Bystřice n/P |
|
J |
+K |
U15 |
U13
U11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
9.2021 září september | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04-05 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září |
Okr.přebor |
S |
+J |
+K |
Ž |
mŽ iiŽ |
|
Okr.přebor |
S |
+J |
+K |
Ž |
mŽ iiŽ |
|
padavky foto S.Dejvice |
S |
|
|
|
|
|
padavky S.Dejvice |
S |
|
|
|
|
|
Okr.přebor |
S |
+J |
+K |
Ž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
11-12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září |
Stará Garda
foto O.Hr.Král |
|
|
|
|
|
V |
Stará Garda
foto O.Hr.Král |
|
|
|
|
|
V |
Stará Garda O.Hr.Král |
|
|
|
|
|
V |
Stará Garda O.Hr.Král |
|
|
|
|
|
V |
Stará Garda O.Hr.Král |
|
|
|
|
|
V |
Stará Garda
foto O.Hr.Král |
|
|
|
|
|
V |
|||||||
18-19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září |
M ČR SC+USK Praha |
|
|
Kx eq |
|
iiŽx eq |
|
M ČR SC+USK Praha |
|
|
Kx eq |
|
iiŽx eq |
|
M ČR SC+USK Praha |
|
|
Kx eq |
|
iiŽx eq |
|
M ČR SC+USK Praha |
|
|
Kx eq |
|
iiŽx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
25-26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25-26 27-28 |
M ČR ČŠS Liberec |
Sx eq |
Jx eq |
|
Žx eq |
mŽx eq |
|
M ČR ČŠS Liberec |
Sx eq |
Jx eq |
|
Žx eq |
mŽx |
|
M ČR ČŠS Liberec |
Sx eq |
Jx eq |
|
Žx eq |
mŽx eq |
|
M ČR ČŠS Liberec |
Sx eq |
Jx eq |
|
eq |
mŽx eq |
|
M ČR ČŠS Liberec |
Sx eq |
Jx eq |
Kx |
Žx eq |
|
|
M ČR ČŠS Liberec |
Sx eq |
Jx eq |
Kx |
Žx eq |
|
|
|||||||
Datum |
fleret muži men's foil |
|
fleret ženy women's foil |
|
kord muži men's epee |
|
kord ženy women's epee |
šavle muži men's sabre |
šavle ženy women's sabre |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
S | J | K | Ž | S | J | K | Ž | ||||||||||||||||||||||
---------------------Konec sezóny 2020/2021---------------------začátek sezóny 2021/2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.2021 říjen october | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02-03 |
ECC Šamorín |
Kx
eq |
ECC Budapešť |
Kx eq |
ECC Budapešť |
|
|
Kx eq |
|
|
|
ECC Gödöllö |
|
|
Kx eq |
|
|
|
ECC Gödöllö |
|
|
Kx eq |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
říjen; | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09-10 october |
Kodaň ST |
Sx |
|
|
|
|
|
Kodaň ST |
Sx |
|
|
|
|
|
|
|
Kx |
|
|
|
|
|
Kx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||
říjen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VT Praha |
S |
J |
K |
|
|
|
VT Praha |
S |
J |
K |
|
|
|
|||||||
16-17 october |
Sx |
|
|
|
|
|
Sx |
|
|
|
|
|
Sx |
|
|
|
|
|
Sx |
|
|
|
|
|
Sx |
|
|
|
|
|
Sx |
|
|
|
|
|
|||||||||||||
říjen |
Cena Vršovic S.Vrš.Praha |
|
Jx |
Kx |
|
|
|
Cena Vršovic S.Vrš.Praha |
|
Jx |
Kx |
|
|
|
VT 15-17 Praha VT 16-17 Praha |
S |
J |
K K |
Ž |
mŽ |
|
VT 15-17 Praha VT 16-17 Praha |
S |
J |
K K |
Ž |
mŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
23-24 | Zagreb ST | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
VT Ostrava Ostrava |
S |
J |
K |
|
|
|
VT Ostrava Ostrava |
S |
J |
K |
|
|
|
Tep.pr. Teplice |
Sx |
Jx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seč Opavská foto Sl.Opava |
S+ |
Jx |
|
|
|
|
Sl.Opava |
|
|
|
|
|||||||||
30-31 october |
Eislingen ECC |
S |
|
|
|
|
|
TBB ECC |
S |
|
|
|
|
|
Colmar MT HDH ECC |
S |
|
|
|
|
|
Colmar MT HDH ECC |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
říjen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poh.Atmosu Bělá p.B. |
|
|
|
|
mŽx |
|
Poh.Atmosu Bělá p.B. |
|
|
|
|
mŽx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
Datum | fleret muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | fleret ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | |||||||
11.2021 listopad, november | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06-07 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
listop. |
Opavsk.list. Sl.Opava |
|
|
|
Žx |
mŽx iiŽx |
|
Opavsk.list. Sl.Opava |
|
|
|
Žx |
mŽx iiŽx |
|
Zlatý Kord S.Písek |
Sx |
|
|
|
|
|
Zlatý Kord S.Písek |
S+ |
Jx |
|
|
|
|
VT Praha |
S+ |
J+ |
K+ |
|
|
|
VT Praha |
S+ |
J+ |
K+ |
|
|
|
|||||||
září |
Vel.Vet. |
|
|
|
|
|
V |
Vel.Vet. |
|
|
|
|
|
V |
Vel.Vet. |
|
|
|
|
|
V |
Vel.Vet. |
|
|
|
|
|
V |
Vel.Vet. |
|
|
|
|
|
V |
Vel.Vet. |
|
|
|
|
|
V |
|||||||
13-14 | Budapešť ECC |
Kx |
Budapešť ECC |
|
Kx |
Riga SP |
Jx eq |
Istanbul ECC; |
K |
Istanbul ECC; |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
listop. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.-14.11 VT Praha |
S |
|
K |
|
|
|
12.-14.11 VT Praha |
S |
J |
K |
|
|
|
T.Sv.Václava ŠK.Houštka |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
T.Sv.Václava ŠK.Houštka |
|
|
K+ |
Žx |
|
|
|||||||
list. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Graf |
|
|
|
|
|
V |
Hugo Graf |
|
|
|
|
|
V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
19.- 21.11.2021 non official Mediterranean Championships U23 - Carara, Itálie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19-21 |
Carara U23 Itálie |
S
eq |
Carara U23 Itálie |
eq |
Carara U23 Itálie |
S
eq |
Carara U23 Itálie |
S
eq |
Carara U23 Itálie |
S
eq |
Carara U23 Itálie |
S
eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20-21 | Bern SP | Seq | Talin SP | Seq | Sofia ECC | K | Sofia ECC | K | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
listop. |
Tur.17.list. |
S |
+Jx |
|
|
|
|
Tur.17.list. |
S |
+Jx |
|
|
|
|
Poh.Starost.U.H. U.Hrad. |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
Poh.Starost.U.H. U.Hrad. |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
27-28 | Grünwald U23 | S | Grünwald U23 | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
list. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cen.Letňan SC/USK Praha |
|
Jx |
|
|
|
|
Cen.Letňan SC/USK Praha |
S+ |
Jx |
|
|
|
|
Mikul.Seč Chomutov |
|
|
K+ |
Žx |
|
|
Mikul.Seč Chomutov |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
|||||||
12.2021 prosinec, december | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04-05 | Leszno SP | Jx | Timisoara SP | Jx | Lucemburk SP | Jx | Lucemburk SP | Jx | Sosnowiec SP | Jx | Sosnowiec SP | Jx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pros. |
PTM +ml.mušk. SC/USK Praha |
|
|
|
Žx |
mŽx iiŽx |
|
PTM +ml.mušk. SC/USK Praha |
|
|
|
Žx |
mŽx iiŽx |
|
Cen.Letňan SC/USK Praha |
|
|
|
|
mŽx
iiŽx |
|
Cen.Letňan SC/USK Praha |
|
|
|
|
mŽx
iiŽx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
11-12 |
Cabries ECC |
K |
St,Maur SP Cabries ECC |
Sx |
K |
Lucemburk SP |
Jx |
Eislingen ECC |
K |
Eislingen ECC |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pros. |
Brn.poh. S.BrnoI |
|
|
Kx |
|
|
|
Brn.poh. S.BrnoI |
|
|
Kx |
|
|
|
V.Cen. D.Olomouc |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
V.Cen. D.Olomouc |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
18-19 |
|
Burgos SP |
Jx eq |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pros. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
mem.V+F.Jandy BB a SC.Praha |
Sx |
|
|
Žx |
|
|
Ván.tur.nad BB a SC.Praha |
|
|
|
Žx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Věkové kategorie v sezoně 2021/2022: mnŽ = mini žáci, mini žačky (2011 a ml.) .......U11 mlŽ = mladší žáci, mladší žačky (2009 a ml.)....U13 Ž = žáci, žačky (2007 a ml.)....................U15 K = kadeti, kadetky (2005 a ml.)................U17 J = junioři, juniorky (2002 a ml.) .............U20 S = senioři, seniorky (bez omezení) V = veteráni (věkové kategorie dle pořadatele) x – žebříčkové soutěže J+K,S+J –společná soutěž: 2x skup.kolo, eliminace,body do žebříčku pro obě kategorie VT –výcvikový tábor, soustředění MT –mezinárodní turnaj, ST –satelitní turnaj FIE, SP –světový pohár FIE, GP –Grand Prix FIE U23 –turnaj kategorie do 23 let, ECC – Evropský kadetský okruh 11.9.2021 zrušen ST Gent, 14.9.2021 zrušeno ME, zrušen ST Barcelona v kordu, změny ECC a návazně i domácích kategorií, doplněna ECC ve fleretu, 15.9.2021 změny termínů ECC ve fleretu a šavli. 6.10.2021 zrušeny některé turnaje FIE, v šavli ECC Eislingen přesunut opět na 11.-12.12. a nově zařazen U23 Mnichov 27.-28.11. 7.10.2021 v kordu doplněn SPJ Lucemburk 4.-5.12. (místo zrušeného SPJ Laupheim) a upraven VT 15./16.10.-17.10. 12.10.2021 změna místa SPJ ve fleretu juniorek: místo v Bochumi se koná v Jeně, nakonec zrušeno 22.10.2021 změna místa SPJ v šavli: místo v Dormagenu koná se v Nurembergu nakonec zrušeno; doplněn MT Cottbus ve fleretu žen a SP Dubai ve fleretu mužů- nakonec zrušeno