Datum | fleret muži | fleret ženy | kord muži | kord ženy | šavle muži | šavle ženy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.2022 leden, styczen,januar, | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01-02 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
leden | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08-09 | Udine SP | Jx | Udine SP | Jx | Budapešť SP | Jx | Budapešť SP | Jx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
leden | Tul.mem. Š.Ostrava |
J+ |
Kx |
Tul.mem. Š.Ostrava |
J+ |
Kx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15-16 | Paříž SP Blava ECC |
Sx |
eq |
Kx |
Poznaň SP |
Sx |
Bratislava ECC |
|
Kx |
eq |
Bratislava ECC |
Kx |
eq |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
leden |
VT Praha | S | VT Praha | S | J | Ž | mŽ | Sokol Cup S.Brno |
S+ |
Jx |
Sokol Cup S.Brno |
S+ |
Jx |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22-23 | A.i.Prov. SP | Sx | eq | Zagreb SP | Jx | eq | Manama SP | Jx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
leden | Teplice | Kx | iiŽx | Teplice | Kx | iiŽx | VT Praha | S | J | K | VT Praha | S | J | K | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
29-30 | |
|
|
|
Doha GP Bělehrad SP |
Sx J |
Doha GP |
Sx |
Bucharest Ecc |
Kx |
Plovdiv SP Bucharest Ecc |
|
eq |
Kx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
leden | Cena Sovy Riegel&SC |
Žx |
mŽx |
Cena Sovy Riegel&SC |
Žx |
mŽx |
Poh.SC Riegel&SC |
Jx |
Žx |
Poh.SC Riegel&SC |
Žx |
Brand.Drag. Brandýs n.L. |
Kx |
Žx |
Brand.Drag. Brandýs n.L. |
Kx |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
2.2022 únor, luty, februar | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05-06 februar |
Poznaň ECC |
|
Bělehrad SP |
Sx |
eq |
Kyjev SP |
Sx |
eq |
Plovdiv SP |
Sx |
eq |
Plovdiv SP |
Sx |
eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
únor | VT Praha | S | K | Ž | mŽ | VT Praha | S | K | Ž | mŽ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-13 febr. |
Satu Mare ECC |
Kx |
eq |
Sochi SP Krakow ECC |
Sx |
eq |
Kx |
eq |
Barcelona SP Krakow ECC |
Sx |
eq |
Kx |
eq |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
únor | Ova Sova BB aréna |
S+ |
Jx |
iiŽ |
Ova Sova BB aréna |
S+ |
Jx |
iiŽ |
Poh.Letn. BB aréna |
|
|
mŽ iiŽ |
Poh.Letn. BB aréna |
|
|
mŽ iiŽ |
VT Brno |
S |
J |
K |
VT Brno |
S |
J |
K |
|||||||||||||||||||||||||
19-20 | Sabadell SP | Jx | eq | |
|
Winterthur SP | Jx | eq | |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
únor | okr. přebor foto Sl.Opava |
S eq |
J |
K |
Ž |
mŽ iiŽ |
okr. přebor Sl.Opava |
S eq |
J |
|
Ž |
mŽ iiŽ |
okr. přebor Sl.Opava |
S |
|
Kx |
Ž |
okr. přebor Sl.Opava |
Kx |
Ž |
|||||||||||||||||||||||||||||
25.2.- 7.3.2022 ... Mistrovství Evropy kadetů a juniorů - Novi Sad, Srbsko oficiální stránka výsledky OnLine J K | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Srbsko |
J
eq |
K
eq |
Srbsko |
J
eq |
K
eq |
Srbsko |
J
eq |
K
eq |
Srbsko |
J
eq |
K
eq |
Srbsko |
J
eq |
K
eq |
Srbsko |
J
eq |
K
eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||
26-27 | Káhira SP | Sx | eq | Acapulco SP | Sx | eq | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
únor | Klok.Kapsa |
V |
Klok.Kapsa |
V |
UH.kord+P.Mor. Letn.Kmet |
Kx |
Žx |
V |
UH.kord+P.Mor. Letn.Kmet |
Kx |
Žx |
V |
Klok.Kapsa |
V |
Klok.Kapsa |
V |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži | fleret ženy | kord muži | kord ženy | šavle muži | šavle ženy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3.2022 březen, marzec, marec | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05-06 | Budapešť GP | |
eq | Budapešť GP | |
eq | Atény SP | Sx | eq | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
březen | Val.Fleret Š.Zlín |
Ž |
iiŽ |
|
Val.Fleret Š.Zlín |
Ž |
iiŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
12-13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
březen | |
|
|
|
Velká Cena D.Olomouc |
Sx |
|
Velká Cena D.Olomouc |
S+ |
Jx |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
19-20 | Budapešť U23 | |
Budapešť U23 | |
Budapešť SP | |
Istanbul SP | |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
březen | ČEZ Cup BB aréna |
Kx |
ČEZ Cup BB aréna |
Kx |
ČEZ Cup BB aréna |
|
Jx |
mŽx |
ČEZ Cup BB aréna |
|
Jx |
mŽx |
ČEZ Cup BB aréna |
Kx |
Žx |
ČEZ Cup BB aréna |
Kx |
Žx |
|||||||||||||||||||||||||||||||
26-27 | Brno U23 | Sx | Brno U23 | Sx | Lausanne U23 | |
Lausanne U23 | |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
březen | Tvarůžk.mem. | Moravanka | VT Praha | S | K | Ž | mŽ | VT Praha | S | K | Ž | mŽ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.2022 duben, kwieczien, april | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.4.- 10.4.2022 ... Mistrovství světa kadetů a juniorů - Dubai, SAE oficiální stránka, schedule výsledky OnLine J,K | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SAE |
J eq |
K |
SAE |
J eq |
K |
SAE |
J eq |
K |
SAE |
J eq |
K |
SAE |
J eq |
K |
SAE |
J eq |
K |
|||||||||||||||||||||||||||||||
duben 2-3 |
mem.R.Trohaře III.VT S.Dejv. |
Sx | mem.R.Trohaře III.VT S.Dejv. |
Sx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
duben 09-10 |
Jarní pohár S.Vršovice |
mŽx iiŽx |
Jarní pohár S.Vršovice |
mŽx iiŽx |
Sedláč. mem. S.Plzeň na BBa |
|
|
Sedláč. mem. S.Plzeň na BBa |
|
|
Zlatý list ŠK Houštka |
|
|
Zlatý list ŠK Houštka |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
16-17 | Bělehradl SP | Sx | eq | Bělehradl SP | Sx | eq | Paříž SP | Sx | eq | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
velikonoce |   | ° | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23-24 | Bělehradl U23 | Sx | ex | Bělehradl U23 | Sx | eq | Wien U23 | Sx | Wien U23 | Sx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
duben |
Bílá Opava foto Sl.Opava |
S |
Kx |
Bílá Opava Sl.Opava |
S |
Kx |
Ještěd. pohár Liberec |
  Sx |
  Jx |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži | fleret ženy | kord muži | kord ženy | šavle muži | šavle ženy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.2022 květen, may, maj | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30duben | Plovdiv SP | Sx | eq | Plovdiv SP | Sx | eq | Káhira GP | Sx | eq | Káhira GP | Sx | eq | Budapešť U23 | Sx | Budapešť U23 | Sx | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1.květen |
ČEZ CUP arena SC_Praha |
Jx |
Žx |
ČEZ CUP arena SC_Praha |
Jx |
Žx |
ČEZ CUP arena SC_Praha |
mŽx iiŽx |
ČEZ CUP arena SC_Praha |
mŽx iiŽx |
ČEZ CUP arena SC_Praha |
Kx |
Žx |
ČEZ CUP arena SC_Praha |
Kx |
Žx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
07-08 | Madrid SP | Sx | Tunis SP | Sx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
květen |
Máj. fleret Slo.Sla.U.H. |
mŽx |
Máj. fleret Slo.Sla.U.H. |
mŽx |
Hrad.Kord Slo.Sla.U.H. |
Kx |
Hrad.Kord Slo.Sla.U.H. |
Kx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-15 maj |
Soul GP |
S |
Soul GP |
S |
HDH SP Kramnik U23 |
S S |
eq eq; |
Fujairah SP |
S |
eq |
Kramnik U23 |
S |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
květen |
M ČR S.Brno I |
Kx |
eq |
iiŽx |
eq |
M ČR S.Brno I |
Kx |
eq |
iiŽx |
eq |
Jarní šavle AMU Praha |
S |
+Jx |
Jarní šavle AMU Praha |
S |
+Jx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
21-22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
květen |
M ČR BBa SC.Praha |
Sx |
|
iiŽx |
eq |
M ČR BBa SC.Praha |
Sx |
|
iiŽx |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27. - 31.5.2022 ... U23 Mistrovství Evropy seniorů do 23 let - Talin, Estonsko info | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27-31.5. |
Estonsko |
S eq |
Estonsko |
S eq |
Estonsko |
S eq |
Estonsko |
S eq |
Estonsko |
S eq |
Estonsko |
S eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28-29 | Tbilisi SP | S | Katowice SP | Sx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
květen |
M ČR Slo.Sla.U.H. |
mŽx |
M ČR Slo.Sla.U.H. |
mŽx |
M ČR S.Brno I |
Kx eq |
Žx eq |
M ČR S.Brno I |
Kx eq |
Žx eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.2022 červen, jun, | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04-05 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
červen |
M ČR Bystřice n/P |
Sx |
Žx |
M ČR Bystřice n/P |
Sx |
Žx |
M ČR Teplice |
Jx |
M ČR Teplice |
Jx |
M ČR S.Brno I |
Sx |
Jx |
M ČR S.Brno I |
Sx |
Jx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
9-13-6.....program Challenge Wratislavia...Wroclaw, Polsko výsledky on-line | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-12 jun |
Challenger Wroclaw |
U15 |
U13 U11 |
Challenger Wroclaw |
U15 |
U13 U11 |
Challenger Wroclaw |
U15 |
U13 U11 |
Challenger Wroclaw |
U15 |
U13 U11 |
Challenger Wroclaw |
U15 |
U13 U11 |
Challenger Wroclaw |
U15 |
U13 U11 |
|||||||||||||||||||||||||||||||
červen |
M ČR D.Olomouc |
Kx eq |
M ČR D.Olomouc |
Kx eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
červen | VT Praha | S | VT Praha | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum |
fleret muži men's foil |
|
fleret ženy women's foil |
|
kord muži men's epee |
|
kord ženy women's epee |
šavle muži men's sabre |
šavle ženy women's sabre |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
S | J | K | Ž | S | J | K | Ž | ||||||||||||||||||||||
17. - 22.6.2022 ... Mistrovství Evropy seniorů - Antalya, Turecko info | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17-22.6. |
Turecko |
Turecko |
Turecko |
Turecko |
Turecko |
Turecko |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18-19 červen |
M ČR BBa Praha |
Jx eq |
mŽx eq |
M ČR BBa Praha |
Jx eq |
mŽx eq |
M ČR BBa Praha |
Žx eq |
M ČR BBa Praha |
Žx eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25-26 VH-ČŠS |
27.6. LODM D.Olomouc |
U15 |
27.6. LODM D.Olomouc |
U15 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.2022 červenec, Mistrovství světa seniorů, Káhira, EGYPT, 13. - 23.7.2022 info | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-23.7. |
Egypt |
S eq |
Egypt |
S eq |
Egypt |
S eq |
Egypt |
S eq |
Egypt |
S eq |
Egypt |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.2022 srpen, august | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
srpen 13-20 |
Soustředění foto Bystřice n/P |
|
u20 |
u17 |
u15 |
u13
u11 |
|
Soustředění Bystřice n/P |
|
u20 |
u15 |
u13
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||