Rank | Name | First name | Country |
---|---|---|---|
1 | HEATHCOCK | Colin | GER |
2 | MADRIGAL | Santiago | ESP |
3 | HRYCIUK | Szymon | POL |
3 | PETRUCZ | Mirko | HUN |
5 | CHOW | Chung Hei | HKG |
5 | KUKLIN | Nikita | RUS |
7 | STASIAK | Olaf | POL |
8 | MAKAROV | Dmitrii | RUS |
9 | VIGH | Benedek | HUN |
10 | KLEIN | Pierre | FRA |
11 | NOFAL | Zeyad | EGY |
12 | BRONISZEWSKI | Marcel | POL |
13 | HEATHCOCK | Antonio | GER |
14 | PINTER | Levente | HUN |
15 | TEREKHOV | Artem | RUS |
16 | SPITSYN | Nikolai | RUS |
17 | MOATAZ | Adham | EGY |
18 | LACAZE | Alexandre | FRA |
19 | BANYAY | Endre Marcell | HUN |
20 | HORVATH | Gergo | HUN |
21 | NITU | Radu | ROU |
22 | KUPELI | Adem Doruk | TUR |
22 | KUZMIN | Leon | GER |
22 | TOTH | Bertalan | HUN |
25 | GARRIGUE | Remi | FRA |
26 | CUSTINE | Jeremy | FRA |
27 | LATAPY | Ugo | FRA |
28 | CIDU | Casian | ROU |
29 | MEKA | Valentin | GER |
30 | ENACHE | Mihnea | ROU |
31 | KALENDER | Muhammed Furkan | TUR |
32 | GIRAULT | Evann Jean Abba | NIG |
33 | ONDRIK | Konrad | HUN |
34 | SOVAR | Marco | ROU |
35 | ZEMIANKEVICH | Edgar | RUS |
36 | KOSTIUKOV | Ilia | RUS |
37 | HUSEYNLI | Magsud | AZE |
38 | SOMOV | Sergey | RUS |
39 | K. SZABO | Matyas | HUN |
40 | STAN | Cosmin | ROU |
41 | COUDERC | Tom | FRA |
42 | TSYPIN | Ivan | RUS |
43 | GUILLEY | Lucas | FRA |
44 | HUMEN | Vasyl | UKR |
45 | ASLAN | Tolga | TUR |
45 | KRAJNC | Peter | SLO |
47 | JALABERT | Guilhem | FRA |
47 | PIECHA | Robert | GER |
49 | SZABO | Marton | HUN |
50 | ZAKUTNII | Stanislav | UKR |
51 | DZIUBA | Viacheslav | UKR |
52 | HOLDSWORTH | Darcy | GBR |
53 | MUELLER | Max Laurin | GER |
54 | KAJOR | Krzysztof | POL |
55 | OZTURK | Alkim | TUR |
56 | FRUMGARZTS | David | ISR |
57 | IACOB | Paul | ROU |
58 | RAIKIN | Dimitar | BUL |
59 | GODO | Frigyes | HUN |
60 | KUSAK | Oskar | POL |
61 | VASTIANOV | Vladimir | RUS |
62 | PROSSE | Nand | BEL |
63 | HO | Ian | GBR |
64 | MORAN | Yago | ESP |
65 | POGU | Antoine | FRA |
66 | GIRAULT | Elias Andre Mahaman | NIG |
67 | HANZELY | Zsombor | HUN |
68 | BISCH | Jean Hutmann | FRA |
69 | VAJDA | Oszkar | HUN |
70 | AVARKESZI | Daniel | HUN |
71 | DZIERNIEJKO | Jakub | POL |
72 | HRYHORUK | Oleksandr | UKR |
73 | MESCIOGLU | Ismail Kerem | TUR |
74 | DALLOS | Benedek | HUN |
75 | KOSTOULAS | Grigorios Marios | GRE |
76 | KATUS | Donat | HUN |
77 | AKBAROV | Murad | AZE |
78 | KOMLO | Marton | HUN |
79 | SEMENOV | Yehor | UKR |
80 | NEUHAEUSER | Marc | GER |
81 | MARKUNIN | Ihor | UKR |
82 | OLANGUA | Asier | ESP |
83 | CAGLAYAN | Kerem | TUR |
83 | NOWINOWSKI | Kacper | POL |
85 | DENKIEWICZ | Benedykt | POL |
85 | TOTH | Patrik | HUN |
87 | DRAGOMIR | Eduard | ROU |
88 | MAMMADOV | Saleh | AZE |
88 | MCLELLAN | Rory | GBR |
90 | LUPU | Nicolas | ROU |
91 | BIRO | Huba | HUN |
92 | SCHAAFSMA | Bote | NED |
93 | GEIGER | Lars | GER |
93 | TEICHNER | Tristan Maximilian | GER |
95 | WAHL | Louis | GER |
96 | ZLATAROV | Georgi | BUL |
97 | FILEV | Viktor | BUL |
98 | BUGIALLI MASCARELL | Paolo | ESP |
99 | TERZI | Tymur | UKR |
100 | HILTON | Ethan | GBR |
101 | BUGIALLI | Matteo | ESP |
102 | KURVERS | Lester | BEL |
103 | HEBRA | Noah | FRA |
103 | YOUNG | Nash | TPE |
105 | DENKIEWICZ | Aleksander | POL |
105 | KRAL | Krystof | CZE |
107 | KOCSIS | Marton | HUN |
108 | KUCHERENKO | Rostyslav | UKR |
109 | HRISTOV | Hristo | BUL |
110 | HADJILAZOV | Mihail | BUL |
111 | BAXTER | Elliott | GBR |
112 | ELKAFOURFY | Abdelrahman | EGY |
113 | CHIARI | Lukas | AUT |
114 | FRABOULET | Evan | FRA |
115 | ALVAREZ DURAN | Pablo | ESP |
115 | STOLIARCHUK | Hlib | UKR |
117 | EMIROGLU | Burak Efe | TUR |
118 | BACAK | Erkan Isik | TUR |
118 | GOUGOULIAS | Olympios | GBR |
120 | SCHREUDER | Thijmen | NED |
121 | KWIATKOWSKI | Oskar | POL |
122 | MEIXNER | Philip | AUT |
123 | KRASNOVYD | Roman | UKR |
124 | DANNEELS | Birgen | BEL |
125 | DEVOS | Jurre | BEL |
126 | HAISIN | Ivan | UKR |
127 | PECH | Kornel | HUN |
128 | MIHAYLOV | Simeon | BUL |
129 | FLOREZ | Jaime | ESP |
130 | GALAZKA | Dylan | GBR |
131 | RACE | Matia | SRB |
132 | CIDU | Iustin | ROU |
132 | MILENKOVIC | Vidan | SRB |
134 | AKINYOSOYE | Folayemi | GBR |
135 | ALEXANDROV | Ivaylo | BUL |
136 | WAGNER | Filip | CZE |
137 | VITORIA KOEPP | Daniel | ESP |
138 | CASAUS PIELAGO | Jorge | ESP |
138 | HRISTOV | Kamen | BUL |
140 | TRUKHMANOV | Mark | ARG |
141 | CSOBA | Botond | HUN |
142 | CROMIE | Max | GBR |
143 | STOYANOV | Yasen | BUL |
144 | VANNIEUWENBORGH | Gijs | BEL |
145 | BARROS | Goncalo | POR |
145 | PAVLOV | Pavel | BUL |
145 | STAMENKOVIC | Bogdan | SRB |
148 | BIRO | Hugo | HUN |
148 | HUSMANN | Matthis | GER |
148 | WOUTERS | Tom | BEL |
151 | GABRIC | Strahinja | SRB |
152 | CHAN | Andrew Lap Kiu | HKG |
153 | THUMM | Tiberius | GER |
154 | VUENTO | Sami | FIN |
Tableau of 16 | Tableau of 8 | Semi-finals | Final | |||
1 | VIGH Benedek | HUN | ||||
Referee: MOELLER Tom GER | MADRIGAL Santiago | |||||
16 | MADRIGAL Santiago | ESP | 15/9 | |||
Referee: COSTANZO Vincenzo ITA | MADRIGAL Santiago | |||||
9 | MAKAROV Dmitrii | RUS | 15/10 | |||
Referee: PIECS Adrienn HUN | MAKAROV Dmitrii | |||||
8 | HEATHCOCK Antonio | GER | 15/11 | |||
Referee: CUCU D. Mihai ROU | MADRIGAL Santiago | |||||
5 | TEREKHOV Artem | RUS | 15/6 | |||
Referee: CUCU D. Mihai ROU | CHOW Chung Hei | |||||
12 | CHOW Chung Hei | HKG | 15/9 | |||
Referee: GOFMAN Efim RUS | PETRUCZ Mirko | |||||
13 | PETRUCZ Mirko | HUN | 15/11 | |||
Referee: DOMINIK Grzegorz POL | PETRUCZ Mirko | |||||
4 | NOFAL Zeyad | EGY | 15/14 | |||
Referee: COSTANZO Vincenzo ITA | HEATHCOCK Colin | |||||
3 | KLEIN Pierre | FRA | 15/14 | |||
Referee: BUJDOSO Gergo GER | HRYCIUK Szymon | |||||
14 | HRYCIUK Szymon | POL | 15/9 | |||
Referee: MOELLER Tom GER | HRYCIUK Szymon | |||||
11 | KUKLIN Nikita | RUS | 15/14 | |||
Referee: COSTANZO Vincenzo ITA | KUKLIN Nikita | |||||
6 | BRONISZEWSKI Marcel | POL | 15/5 | |||
Referee: WISSOTZKY Yan ISR | HEATHCOCK Colin | |||||
7 | STASIAK Olaf | POL | 15/11 | |||
Referee: OOSTERBOSCH Thibault BEL | STASIAK Olaf | |||||
10 | SPITSYN Nikolai | RUS | 15/10 | |||
Referee: FODOR Kende HUN | HEATHCOCK Colin | |||||
15 | HEATHCOCK Colin | GER | 15/11 | |||
Referee: MARQUESTAUT Benoit FRA | HEATHCOCK Colin | |||||
2 | PINTER Levente | HUN | 15/8 |
Tableau of 128 | Tableau of 64 | Tableau of 32 | |||
1 | VIGH Benedek | HUN | |||
VIGH Benedek | |||||
128 | |||||
Referee: WICHER Mateusz POL | VIGH Benedek | ||||
65 | AKBAROV Murad | AZE | 15/4 | ||
Referee: MOELLER Tom GER | OZTURK Alkim | ||||
64 | OZTURK Alkim | TUR | 15/13 | ||
Referee: COSTANZO Vincenzo ITA | VIGH Benedek | ||||
33 | LATAPY Ugo | FRA | 15/5 | ||
Referee: MOELLER Tom GER | LATAPY Ugo | ||||
96 | TERZI Tymur | UKR | 15/6 | ||
Referee: WICHER Mateusz POL | LATAPY Ugo | ||||
97 | PROSSE Nand | BEL | 15/10 | ||
Referee: MOELLER Tom GER | PROSSE Nand | ||||
32 | HANZELY Zsombor | HUN | 15/12 | ||
17 | SOMOV Sergey | RUS | |||
SOMOV Sergey | |||||
112 | |||||
Referee: OOSTERBOSCH Thibault BEL | ENACHE Mihnea | ||||
81 | MCLELLAN Rory | GBR | 15/14 | ||
Referee: BUJDOSO Gergo GER | ENACHE Mihnea | ||||
48 | ENACHE Mihnea | ROU | 15/8 | ||
Referee: BUJDOSO Gergo GER | MADRIGAL Santiago | ||||
49 | JALABERT Guilhem | FRA | 15/13 | ||
Referee: BUJDOSO Gergo GER | JALABERT Guilhem | ||||
80 | DRAGOMIR Eduard | ROU | 15/13 | ||
Referee: OOSTERBOSCH Thibault BEL | MADRIGAL Santiago | ||||
113 | 15/8 | ||||
MADRIGAL Santiago | |||||
16 | MADRIGAL Santiago | ESP | |||
9 | SOVAR Marco | ROU | |||
SOVAR Marco | |||||
120 | |||||
Referee: DAVIDYAN Igor UKR | MAKAROV Dmitrii | ||||
73 | OLANGUA Asier | ESP | 15/6 | ||
Referee: BUJDOSO Gergo GER | MAKAROV Dmitrii | ||||
56 | MAKAROV Dmitrii | RUS | 15/14 | ||
Referee: DOMINIK Grzegorz POL | MAKAROV Dmitrii | ||||
41 | VAJDA Oszkar | HUN | 15/13 | ||
Referee: TANACAN Osman Tansu TUR | VASTIANOV Vladimir | ||||
88 | VASTIANOV Vladimir | RUS | 15/13 | ||
Referee: DAVIDYAN Igor UKR | GARRIGUE Remi | ||||
105 | KRAL Krystof | CZE | 15/4 | ||
Referee: TANACAN Osman Tansu TUR | GARRIGUE Remi | ||||
24 | GARRIGUE Remi | FRA | 15/6 | ||
25 | HEATHCOCK Antonio | GER | |||
Referee: TANACAN Osman Tansu TUR | HEATHCOCK Antonio | ||||
104 | DENKIEWICZ Aleksander | POL | 15/6 | ||
Referee: MARQUESTAUT Benoit FRA | HEATHCOCK Antonio | ||||
89 | TEICHNER Tristan Maximilian | GER | 15/9 | ||
Referee: FODOR Kende HUN | HUMEN Vasyl | ||||
40 | HUMEN Vasyl | UKR | 15/6 | ||
Referee: WISSOTZKY Yan ISR | HEATHCOCK Antonio | ||||
57 | HOLDSWORTH Darcy | GBR | 15/5 | ||
Referee: FODOR Kende HUN | HOLDSWORTH Darcy | ||||
72 | MARKUNIN Ihor | UKR | 15/13 | ||
Referee: MARQUESTAUT Benoit FRA | BANYAY Endre Marcell | ||||
121 | 15/11 | ||||
BANYAY Endre Marcell | |||||
8 | BANYAY Endre Marcell | HUN | |||
5 | ONDRIK Konrad | HUN | |||
ONDRIK Konrad | |||||
124 | |||||
Referee: CUCU D. Mihai ROU | KALENDER Muhammed Furkan | ||||
69 | NEUHAEUSER Marc | GER | 15/13 | ||
Referee: FODOR Kende HUN | KALENDER Muhammed Furkan | ||||
60 | KALENDER Muhammed Furkan | TUR | 15/13 | ||
Referee: MOELLER Tom GER | TEREKHOV Artem | ||||
37 | TEREKHOV Artem | RUS | 15/6 | ||
Referee: CUCU D. Mihai ROU | TEREKHOV Artem | ||||
92 | WAHL Louis | GER | 15/14 | ||
Referee: CUCU D. Mihai ROU | TEREKHOV Artem | ||||
101 | HO Ian | GBR | 15/13 | ||
Referee: CUCU D. Mihai ROU | HO Ian | ||||
28 | GIRAULT Elias Andre Mahaman | NIG | 15/13 | ||
21 | KUZMIN Leon | GER | |||
Referee: CUCU D. Mihai ROU | KUZMIN Leon | ||||
108 | KUCHERENKO Rostyslav | UKR | 15/10 | ||
Referee: WISSOTZKY Yan ISR | KUZMIN Leon | ||||
85 | GODO Frigyes | HUN | 15/11 | ||
Referee: LIMBARDET Christophe FRA | GODO Frigyes | ||||
44 | DZIERNIEJKO Jakub | POL | 15/14 | ||
Referee: WICHER Mateusz POL | CHOW Chung Hei | ||||
53 | ZAKUTNII Stanislav | UKR | 15/8 | ||
Referee: LIMBARDET Christophe FRA | ZAKUTNII Stanislav | ||||
76 | TOTH Patrik | HUN | 15/9 | ||
Referee: WISSOTZKY Yan ISR | CHOW Chung Hei | ||||
117 | 15/11 | ||||
CHOW Chung Hei | |||||
12 | CHOW Chung Hei | HKG | |||
13 | KOSTIUKOV Ilia | RUS | |||
KOSTIUKOV Ilia | |||||
116 | |||||
Referee: LIMBARDET Christophe FRA | PETRUCZ Mirko | ||||
77 | PETRUCZ Mirko | HUN | 15/7 | ||
Referee: LIMBARDET Christophe FRA | PETRUCZ Mirko | ||||
52 | MESCIOGLU Ismail Kerem | TUR | 15/11 | ||
Referee: MARQUESTAUT Benoit FRA | PETRUCZ Mirko | ||||
45 | KRAJNC Peter | SLO | 15/10 | ||
Referee: DAVIDYAN Igor UKR | KRAJNC Peter | ||||
84 | BIRO Huba | HUN | 15/12 | ||
Referee: LIMBARDET Christophe FRA | TOTH Bertalan | ||||
109 | 15/7 | ||||
TOTH Bertalan | |||||
20 | TOTH Bertalan | HUN | |||
29 | CUSTINE Jeremy | FRA | |||
Referee: DAVIDYAN Igor UKR | CUSTINE Jeremy | ||||
100 | KURVERS Lester | BEL | 15/9 | ||
Referee: MOELLER Tom GER | CUSTINE Jeremy | ||||
93 | ZLATAROV Georgi | BUL | 15/8 | ||
Referee: DAVIDYAN Igor UKR | GUILLEY Lucas | ||||
36 | GUILLEY Lucas | FRA | 15/14 | ||
Referee: OOSTERBOSCH Thibault BEL | NOFAL Zeyad | ||||
61 | KATUS Donat | HUN | 15/11 | ||
Referee: GOFMAN Efim RUS | FRUMGARZTS David | ||||
68 | FRUMGARZTS David | ISR | 15/11 | ||
Referee: MOELLER Tom GER | NOFAL Zeyad | ||||
125 | 15/12 | ||||
NOFAL Zeyad | |||||
4 | NOFAL Zeyad | EGY | |||
3 | KLEIN Pierre | FRA | |||
KLEIN Pierre | |||||
126 | |||||
Referee: TANACAN Osman Tansu TUR | KLEIN Pierre | ||||
67 | SEMENOV Yehor | UKR | 15/12 | ||
Referee: GOFMAN Efim RUS | MUELLER Max Laurin | ||||
62 | MUELLER Max Laurin | GER | 15/11 | ||
Referee: PIECS Adrienn HUN | KLEIN Pierre | ||||
35 | CIDU Casian | ROU | 15/9 | ||
Referee: GOFMAN Efim RUS | CIDU Casian | ||||
94 | FILEV Viktor | BUL | 15/13 | ||
Referee: TANACAN Osman Tansu TUR | CIDU Casian | ||||
99 | BUGIALLI Matteo | ESP | 15/14 | ||
Referee: KRASOVSKIY Oleksandr UKR | COUDERC Tom | ||||
30 | COUDERC Tom | FRA | 15/10 | ||
19 | NITU Radu | ROU | |||
NITU Radu | |||||
110 | |||||
Referee: GOFMAN Efim RUS | NITU Radu | ||||
83 | LUPU Nicolas | ROU | 15/7 | ||
Referee: KRASOVSKIY Oleksandr UKR | ASLAN Tolga | ||||
46 | ASLAN Tolga | TUR | 15/6 | ||
Referee: STOYCHEV Yulian BUL | HRYCIUK Szymon | ||||
51 | SZABO Marton | HUN | 15/7 | ||
Referee: KRASOVSKIY Oleksandr UKR | SZABO Marton | ||||
78 | DENKIEWICZ Benedykt | POL | 15/8 | ||
Referee: GOFMAN Efim RUS | HRYCIUK Szymon | ||||
115 | 15/6 | ||||
HRYCIUK Szymon | |||||
14 | HRYCIUK Szymon | POL | |||
11 | KUKLIN Nikita | RUS | |||
KUKLIN Nikita | |||||
118 | |||||
Referee: FODOR Kende HUN | KUKLIN Nikita | ||||
75 | NOWINOWSKI Kacper | POL | 15/7 | ||
Referee: COSTANZO Vincenzo ITA | DZIUBA Viacheslav | ||||
54 | DZIUBA Viacheslav | UKR | 15/12 | ||
Referee: LIMBARDET Christophe FRA | KUKLIN Nikita | ||||
43 | AVARKESZI Daniel | HUN | 15/9 | ||
Referee: COSTANZO Vincenzo ITA | KUSAK Oskar | ||||
86 | KUSAK Oskar | POL | 15/10 | ||
Referee: FODOR Kende HUN | KUPELI Adem Doruk | ||||
107 | KOCSIS Marton | HUN | 15/12 | ||
Referee: COSTANZO Vincenzo ITA | KUPELI Adem Doruk | ||||
22 | KUPELI Adem Doruk | TUR | 15/9 | ||
27 | STAN Cosmin | ROU | |||
Referee: PIECS Adrienn HUN | STAN Cosmin | ||||
102 | YOUNG Nash | TPE | 15/10 | ||
Referee: BUJDOSO Gergo GER | GIRAULT Evann Jean Abba | ||||
91 | GIRAULT Evann Jean Abba | NIG | 15/14 | ||
Referee: PIECS Adrienn HUN | GIRAULT Evann Jean Abba | ||||
38 | BISCH Jean Hutmann | FRA | 15/14 | ||
Referee: FODOR Kende HUN | BRONISZEWSKI Marcel | ||||
59 | KOSTOULAS Grigorios Marios | GRE | 15/11 | ||
Referee: DOMINIK Grzegorz POL | IACOB Paul | ||||
70 | IACOB Paul | ROU | 15/12 | ||
Referee: BUJDOSO Gergo GER | BRONISZEWSKI Marcel | ||||
123 | 15/6 | ||||
BRONISZEWSKI Marcel | |||||
6 | BRONISZEWSKI Marcel | POL | |||
7 | LACAZE Alexandre | FRA | |||
LACAZE Alexandre | |||||
122 | |||||
Referee: KRASOVSKIY Oleksandr UKR | LACAZE Alexandre | ||||
71 | RAIKIN Dimitar | BUL | 15/12 | ||
Referee: DOMINIK Grzegorz POL | RAIKIN Dimitar | ||||
58 | DALLOS Benedek | HUN | 15/11 | ||
Referee: CUCU D. Mihai ROU | STASIAK Olaf | ||||
39 | STASIAK Olaf | POL | 15/14 | ||
Referee: OOSTERBOSCH Thibault BEL | STASIAK Olaf | ||||
90 | GEIGER Lars | GER | 15/7 | ||
Referee: KRASOVSKIY Oleksandr UKR | STASIAK Olaf | ||||
103 | HEBRA Noah | FRA | 15/8 | ||
Referee: OOSTERBOSCH Thibault BEL | K. SZABO Matyas | ||||
26 | K. SZABO Matyas | HUN | 15/11 | ||
23 | POGU Antoine | FRA | |||
Referee: STOYCHEV Yulian BUL | MORAN Yago | ||||
106 | MORAN Yago | ESP | 15/8 | ||
Referee: PIECS Adrienn HUN | MEKA Valentin | ||||
87 | SCHAAFSMA Bote | NED | 15/13 | ||
Referee: STOYCHEV Yulian BUL | MEKA Valentin | ||||
42 | MEKA Valentin | GER | 15/7 | ||
Referee: TANACAN Osman Tansu TUR | SPITSYN Nikolai | ||||
55 | SPITSYN Nikolai | RUS | 15/8 | ||
Referee: WICHER Mateusz POL | SPITSYN Nikolai | ||||
74 | CAGLAYAN Kerem | TUR | 15/6 | ||
Referee: PIECS Adrienn HUN | SPITSYN Nikolai | ||||
119 | 15/12 | ||||
ZEMIANKEVICH Edgar | |||||
10 | ZEMIANKEVICH Edgar | RUS | |||
15 | HUSEYNLI Magsud | AZE | |||
HUSEYNLI Magsud | |||||
114 | |||||
Referee: DOMINIK Grzegorz POL | HEATHCOCK Colin | ||||
79 | HEATHCOCK Colin | GER | 15/6 | ||
Referee: WICHER Mateusz POL | HEATHCOCK Colin | ||||
50 | HRYHORUK Oleksandr | UKR | 15/7 | ||
Referee: GOFMAN Efim RUS | HEATHCOCK Colin | ||||
47 | PIECHA Robert | GER | 15/13 | ||
Referee: MARQUESTAUT Benoit FRA | PIECHA Robert | ||||
82 | MAMMADOV Saleh | AZE | 15/8 | ||
Referee: DOMINIK Grzegorz POL | HORVATH Gergo | ||||
111 | 15/11 | ||||
HORVATH Gergo | |||||
18 | HORVATH Gergo | HUN | |||
31 | PINTER Levente | HUN | |||
Referee: MARQUESTAUT Benoit FRA | PINTER Levente | ||||
98 | HILTON Ethan | GBR | 15/11 | ||
Referee: COSTANZO Vincenzo ITA | PINTER Levente | ||||
95 | BUGIALLI MASCARELL Paolo | ESP | 15/11 | ||
Referee: WISSOTZKY Yan ISR | TSYPIN Ivan | ||||
34 | TSYPIN Ivan | RUS | 15/9 | ||
Referee: DAVIDYAN Igor UKR | PINTER Levente | ||||
63 | KAJOR Krzysztof | POL | 15/14 | ||
Referee: WISSOTZKY Yan ISR | KAJOR Krzysztof | ||||
66 | KOMLO Marton | HUN | 15/14 | ||
Referee: STOYCHEV Yulian BUL | MOATAZ Adham | ||||
127 | 15/14 | ||||
MOATAZ Adham | |||||
2 | MOATAZ Adham | EGY |
Rank | Name | First name | Country | Victory/match | Ind. | HS | Group |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VIGH | Benedek | HUN | 1.000 | 19 | 30 | qualifier |
2 | KLEIN | Pierre | FRA | 1.000 | 18 | 30 | qualifier |
2 | MOATAZ | Adham | EGY | 1.000 | 18 | 30 | qualifier |
4 | NOFAL | Zeyad | EGY | 1.000 | 16 | 30 | qualifier |
5 | BRONISZEWSKI | Marcel | POL | 1.000 | 15 | 30 | qualifier |
5 | LACAZE | Alexandre | FRA | 1.000 | 15 | 30 | qualifier |
5 | ONDRIK | Konrad | HUN | 1.000 | 15 | 30 | qualifier |
8 | BANYAY | Endre Marcell | HUN | 1.000 | 14 | 30 | qualifier |
8 | SOVAR | Marco | ROU | 1.000 | 14 | 30 | qualifier |
10 | ZEMIANKEVICH | Edgar | RUS | 1.000 | 13 | 30 | qualifier |
11 | CHOW | Chung Hei | HKG | 0.833 | 18 | 29 | qualifier |
11 | KUKLIN | Nikita | RUS | 0.833 | 18 | 29 | qualifier |
13 | KOSTIUKOV | Ilia | RUS | 0.833 | 17 | 29 | qualifier |
14 | HRYCIUK | Szymon | POL | 0.833 | 17 | 27 | qualifier |
15 | HUSEYNLI | Magsud | AZE | 0.833 | 16 | 28 | qualifier |
15 | MADRIGAL | Santiago | ESP | 0.833 | 16 | 28 | qualifier |
17 | HORVATH | Gergo | HUN | 0.833 | 15 | 29 | qualifier |
17 | SOMOV | Sergey | RUS | 0.833 | 15 | 29 | qualifier |
19 | NITU | Radu | ROU | 0.833 | 15 | 26 | qualifier |
20 | KUPELI | Adem Doruk | TUR | 0.833 | 14 | 29 | qualifier |
20 | KUZMIN | Leon | GER | 0.833 | 14 | 29 | qualifier |
20 | TOTH | Bertalan | HUN | 0.833 | 14 | 29 | qualifier |
23 | POGU | Antoine | FRA | 0.833 | 13 | 29 | qualifier |
24 | GARRIGUE | Remi | FRA | 0.833 | 13 | 28 | qualifier |
25 | HEATHCOCK | Antonio | GER | 0.833 | 12 | 28 | qualifier |
26 | K. SZABO | Matyas | HUN | 0.833 | 11 | 28 | qualifier |
27 | STAN | Cosmin | ROU | 0.833 | 11 | 27 | qualifier |
28 | GIRAULT | Elias Andre Mahaman | NIG | 0.833 | 10 | 28 | qualifier |
29 | CUSTINE | Jeremy | FRA | 0.833 | 10 | 27 | qualifier |
30 | COUDERC | Tom | FRA | 0.833 | 9 | 27 | qualifier |
31 | PINTER | Levente | HUN | 0.833 | 8 | 29 | qualifier |
32 | HANZELY | Zsombor | HUN | 0.833 | 7 | 25 | qualifier |
33 | LATAPY | Ugo | FRA | 0.667 | 15 | 27 | qualifier |
34 | TSYPIN | Ivan | RUS | 0.667 | 10 | 27 | qualifier |
35 | CIDU | Casian | ROU | 0.667 | 9 | 27 | qualifier |
36 | GUILLEY | Lucas | FRA | 0.667 | 9 | 26 | qualifier |
36 | TEREKHOV | Artem | RUS | 0.667 | 9 | 26 | qualifier |
38 | BISCH | Jean Hutmann | FRA | 0.667 | 8 | 28 | qualifier |
39 | HUMEN | Vasyl | UKR | 0.667 | 8 | 27 | qualifier |
39 | STASIAK | Olaf | POL | 0.667 | 8 | 27 | qualifier |
39 | VAJDA | Oszkar | HUN | 0.667 | 8 | 27 | qualifier |
42 | AVARKESZI | Daniel | HUN | 0.667 | 8 | 26 | qualifier |
42 | MEKA | Valentin | GER | 0.667 | 8 | 26 | qualifier |
44 | DZIERNIEJKO | Jakub | POL | 0.667 | 8 | 25 | qualifier |
45 | ASLAN | Tolga | TUR | 0.667 | 7 | 26 | qualifier |
45 | KRAJNC | Peter | SLO | 0.667 | 7 | 26 | qualifier |
47 | ENACHE | Mihnea | ROU | 0.667 | 7 | 25 | qualifier |
47 | JALABERT | Guilhem | FRA | 0.667 | 7 | 25 | qualifier |
47 | PIECHA | Robert | GER | 0.667 | 7 | 25 | qualifier |
50 | HRYHORUK | Oleksandr | UKR | 0.667 | 6 | 26 | qualifier |
51 | MESCIOGLU | Ismail Kerem | TUR | 0.667 | 5 | 25 | qualifier |
51 | SZABO | Marton | HUN | 0.667 | 5 | 25 | qualifier |
53 | ZAKUTNII | Stanislav | UKR | 0.667 | 5 | 24 | qualifier |
54 | DZIUBA | Viacheslav | UKR | 0.667 | 4 | 24 | qualifier |
54 | MAKAROV | Dmitrii | RUS | 0.667 | 4 | 24 | qualifier |
54 | SPITSYN | Nikolai | RUS | 0.667 | 4 | 24 | qualifier |
57 | HOLDSWORTH | Darcy | GBR | 0.667 | 3 | 23 | qualifier |
58 | DALLOS | Benedek | HUN | 0.667 | 2 | 25 | qualifier |
59 | KOSTOULAS | Grigorios Marios | GRE | 0.667 | 2 | 24 | qualifier |
60 | KALENDER | Muhammed Furkan | TUR | 0.667 | 0 | 25 | qualifier |
61 | KATUS | Donat | HUN | 0.500 | 7 | 25 | qualifier |
62 | MUELLER | Max Laurin | GER | 0.500 | 6 | 24 | qualifier |
63 | KAJOR | Krzysztof | POL | 0.500 | 5 | 26 | qualifier |
64 | OZTURK | Alkim | TUR | 0.500 | 5 | 23 | qualifier |
65 | AKBAROV | Murad | AZE | 0.500 | 4 | 25 | qualifier |
66 | KOMLO | Marton | HUN | 0.500 | 4 | 22 | qualifier |
67 | SEMENOV | Yehor | UKR | 0.500 | 3 | 23 | qualifier |
68 | FRUMGARZTS | David | ISR | 0.500 | 2 | 25 | qualifier |
69 | IACOB | Paul | ROU | 0.500 | 2 | 24 | qualifier |
69 | NEUHAEUSER | Marc | GER | 0.500 | 2 | 24 | qualifier |
71 | RAIKIN | Dimitar | BUL | 0.500 | 2 | 22 | qualifier |
72 | MARKUNIN | Ihor | UKR | 0.500 | 2 | 21 | qualifier |
73 | OLANGUA | Asier | ESP | 0.500 | 1 | 25 | qualifier |
74 | CAGLAYAN | Kerem | TUR | 0.500 | 1 | 21 | qualifier |
74 | NOWINOWSKI | Kacper | POL | 0.500 | 1 | 21 | qualifier |
76 | DENKIEWICZ | Benedykt | POL | 0.500 | 0 | 22 | qualifier |
76 | PETRUCZ | Mirko | HUN | 0.500 | 0 | 22 | qualifier |
76 | TOTH | Patrik | HUN | 0.500 | 0 | 22 | qualifier |
79 | HEATHCOCK | Colin | GER | 0.500 | 0 | 21 | qualifier |
80 | DRAGOMIR | Eduard | ROU | 0.500 | 0 | 19 | qualifier |
81 | MAMMADOV | Saleh | AZE | 0.500 | -1 | 24 | qualifier |
81 | MCLELLAN | Rory | GBR | 0.500 | -1 | 24 | qualifier |
83 | LUPU | Nicolas | ROU | 0.500 | -1 | 22 | qualifier |
84 | BIRO | Huba | HUN | 0.500 | -1 | 21 | qualifier |
85 | GODO | Frigyes | HUN | 0.500 | -1 | 20 | qualifier |
86 | KUSAK | Oskar | POL | 0.500 | -2 | 20 | qualifier |
87 | SCHAAFSMA | Bote | NED | 0.500 | -2 | 18 | qualifier |
88 | GEIGER | Lars | GER | 0.500 | -3 | 22 | qualifier |
88 | TEICHNER | Tristan Maximilian | GER | 0.500 | -3 | 22 | qualifier |
88 | VASTIANOV | Vladimir | RUS | 0.500 | -3 | 22 | qualifier |
91 | GIRAULT | Evann Jean Abba | NIG | 0.500 | -3 | 19 | qualifier |
92 | WAHL | Louis | GER | 0.500 | -4 | 21 | qualifier |
93 | ZLATAROV | Georgi | BUL | 0.500 | -5 | 19 | qualifier |
94 | FILEV | Viktor | BUL | 0.500 | -7 | 17 | qualifier |
95 | BUGIALLI MASCARELL | Paolo | ESP | 0.500 | -8 | 18 | qualifier |
96 | TERZI | Tymur | UKR | 0.333 | 1 | 25 | qualifier |
97 | PROSSE | Nand | BEL | 0.333 | 1 | 22 | qualifier |
98 | HILTON | Ethan | GBR | 0.333 | -1 | 25 | qualifier |
99 | BUGIALLI | Matteo | ESP | 0.333 | -2 | 24 | qualifier |
100 | KURVERS | Lester | BEL | 0.333 | -2 | 23 | qualifier |
101 | HEBRA | Noah | FRA | 0.333 | -3 | 23 | qualifier |
101 | HO | Ian | GBR | 0.333 | -3 | 23 | qualifier |
101 | YOUNG | Nash | TPE | 0.333 | -3 | 23 | qualifier |
104 | DENKIEWICZ | Aleksander | POL | 0.333 | -3 | 20 | qualifier |
104 | KRAL | Krystof | CZE | 0.333 | -3 | 20 | qualifier |
106 | KOCSIS | Marton | HUN | 0.333 | -4 | 21 | qualifier |
106 | MORAN | Yago | ESP | 0.333 | -4 | 21 | qualifier |
108 | KUCHERENKO | Rostyslav | UKR | 0.333 | -4 | 20 | qualifier |
109 | HRISTOV | Hristo | BUL | 0.333 | -5 | 19 | eliminated |
110 | HADJILAZOV | Mihail | BUL | 0.333 | -5 | 18 | eliminated |
111 | BAXTER | Elliott | GBR | 0.333 | -5 | 17 | eliminated |
112 | ELKAFOURFY | Abdelrahman | EGY | 0.333 | -6 | 18 | eliminated |
113 | CHIARI | Lukas | AUT | 0.333 | -6 | 17 | eliminated |
114 | FRABOULET | Evan | FRA | 0.333 | -7 | 18 | eliminated |
115 | ALVAREZ DURAN | Pablo | ESP | 0.333 | -8 | 18 | eliminated |
115 | STOLIARCHUK | Hlib | UKR | 0.333 | -8 | 18 | eliminated |
117 | EMIROGLU | Burak Efe | TUR | 0.333 | -8 | 16 | eliminated |
118 | BACAK | Erkan Isik | TUR | 0.333 | -9 | 17 | eliminated |
118 | GOUGOULIAS | Olympios | GBR | 0.333 | -9 | 17 | eliminated |
120 | SCHREUDER | Thijmen | NED | 0.333 | -9 | 15 | eliminated |
121 | KWIATKOWSKI | Oskar | POL | 0.333 | -10 | 13 | eliminated |
122 | MEIXNER | Philip | AUT | 0.333 | -11 | 17 | eliminated |
123 | KRASNOVYD | Roman | UKR | 0.333 | -12 | 16 | eliminated |
124 | DANNEELS | Birgen | BEL | 0.333 | -12 | 15 | eliminated |
125 | DEVOS | Jurre | BEL | 0.167 | -7 | 20 | eliminated |
126 | HAISIN | Ivan | UKR | 0.167 | -9 | 17 | eliminated |
127 | PECH | Kornel | HUN | 0.167 | -10 | 19 | eliminated |
128 | MIHAYLOV | Simeon | BUL | 0.167 | -10 | 18 | eliminated |
129 | FLOREZ | Jaime | ESP | 0.167 | -11 | 18 | eliminated |
130 | GALAZKA | Dylan | GBR | 0.167 | -12 | 16 | eliminated |
131 | RACE | Matia | SRB | 0.167 | -12 | 15 | eliminated |
132 | CIDU | Iustin | ROU | 0.167 | -13 | 16 | eliminated |
132 | MILENKOVIC | Vidan | SRB | 0.167 | -13 | 16 | eliminated |
134 | AKINYOSOYE | Folayemi | GBR | 0.167 | -13 | 15 | eliminated |
135 | ALEXANDROV | Ivaylo | BUL | 0.167 | -15 | 14 | eliminated |
136 | WAGNER | Filip | CZE | 0.167 | -15 | 11 | eliminated |
137 | VITORIA KOEPP | Daniel | ESP | 0.167 | -16 | 12 | eliminated |
138 | CASAUS PIELAGO | Jorge | ESP | 0.167 | -16 | 10 | eliminated |
138 | HRISTOV | Kamen | BUL | 0.167 | -16 | 10 | eliminated |
140 | TRUKHMANOV | Mark | ARG | 0.167 | -17 | 12 | eliminated |
141 | CSOBA | Botond | HUN | 0.167 | -17 | 9 | eliminated |
142 | CROMIE | Max | GBR | 0.000 | -12 | 18 | eliminated |
143 | STOYANOV | Yasen | BUL | 0.000 | -14 | 16 | eliminated |
144 | VANNIEUWENBORGH | Gijs | BEL | 0.000 | -18 | 12 | eliminated |
145 | BARROS | Goncalo | POR | 0.000 | -19 | 11 | eliminated |
145 | PAVLOV | Pavel | BUL | 0.000 | -19 | 11 | eliminated |
145 | STAMENKOVIC | Bogdan | SRB | 0.000 | -19 | 11 | eliminated |
148 | BIRO | Hugo | HUN | 0.000 | -20 | 10 | eliminated |
148 | HUSMANN | Matthis | GER | 0.000 | -20 | 10 | eliminated |
148 | WOUTERS | Tom | BEL | 0.000 | &nbsnbsp;-20 | 10 | eliminated |
151 | GABRIC | Strahinja | SRB | 0.000 | -21 | 9 | eliminated |
152 | CHAN | Andrew Lap Kiu | HKG | 0.000 | -22 | 8 | eliminated |
153 | THUMM | Tiberius | GER | 0.000 | -23 | 7 | eliminated |
154 | VUENTO | Sami | FIN | 0.000 | -26 | 4 | eliminated |
Poule No 1 - 09:00 - Piste Blue - Referee : FODOR Kende HUN
Poule No 1 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MAMMADOV Saleh | AZE | 4 | V | 1 | 4 | V | V | 0.500 | -1 | 24 | |||
MOATAZ Adham | EGY | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 18 | 30 | |||
VANNIEUWENBORGH Gijs | BEL | 4 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0.000 | -18 | 12 | |||
HRISTOV Hristo | BUL | V | 3 | V | 1 | 1 | 4 | 0.333 | -5 | 19 | |||
OLANGUA Asier | ESP | V | 2 | V | V | 4 | 4 | 0.500 | 1 | 25 | |||
SEMENOV Yehor | UKR | 2 | 2 | V | V | V | 4 | 0.500 | 3 | 23 | |||
DALLOS Benedek | HUN | 4 | 1 | V | V | V | V | 0.667 | 2 | 25 |
Poule No 2 - 09:00 - Piste Yellow - Referee : CUCU D. Mihai ROU
Poule No 2 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HRYCIUK Szymon | POL | V | V | 2 | V | V | V | 0.833 | 17 | 27 | |||
FLOREZ Jaime | ESP | 2 | V | 4 | 2 | 2 | 3 | 0.167 | -11 | 18 | |||
BARROS Goncalo | POR | 0 | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0.000 | -19 | 11 | |||
TSYPIN Ivan | RUS | V | V | V | V | 3 | 4 | 0.667 | 10 | 27 | |||
FRABOULET Evan | FRA | 2 | V | V | 0 | 4 | 2 | 0.333 | -7 | 18 | |||
HOLDSWORTH Darcy | GBR | 1 | V | V | V | V | 2 | 0.667 | 3 | 23 | |||
HANZELY Zsombor | HUN | 0 | V | V | V | V | V | 0.833 | 7 | 25 |
Poule No 3 - 09:00 - Piste Green - Referee : MOELLER Tom GER
Poule No 3 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BIRO Hugo | HUN | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0.000 | -20 | 10 | |||
KUCHERENKO Rostyslav | UKR | V | 4 | V | 3 | 0 | 3 | 0.333 | -4 | 20 | |||
FILEV Viktor | BUL | V | V | 1 | 1 | 0 | V | 0.500 | -7 | 17 | |||
TEREKHOV Artem | RUS | V | 4 | V | 2 | V | V | 0.667 | 9 | 26 | |||
CUSTINE Jeremy | FRA | V | V | V | V | 2 | V | 0.833 | 10 | 27 | |||
NITU Radu | ROU | V | V | V | 1 | V | V | 0.833 | 15 | 26 | |||
YOUNG Nash | TPE | V | V | 3 | 2 | 4 | 4 | 0.333 | -3 | 23 |
Poule No 4 - 09:00 - Piste Red - Referee : DOMINIK Grzegorz POL
Poule No 4 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BUGIALLI Matteo | ESP | 4 | 2 | V | 4 | V | 4 | 0.333 | -2 | 24 | |||
PINTER Levente | HUN | V | V | 4 | V | V | V | 0.833 | 8 | 29 | |||
IACOB Paul | ROU | V | 2 | V | 4 | 3 | V | 0.500 | 2 | 24 | |||
DANNEELS Birgen | BEL | 2 | V | 1 | 2 | V | 0 | 0.333 | -12 | 15 | |||
MCLELLAN Rory | GBR | V | 4 | V | V | 3 | 2 | 0.500 | -1 | 24 | |||
HEBRA Noah | FRA | 4 | 3 | V | 3 | V | 3 | 0.333 | -3 | 23 | |||
HUMEN Vasyl | UKR | V | 3 | 4 | V | V | V | 0.667 | 8 | 27 |
Poule No 5 - 09:00 - Piste 5 - Referee : PIECS Adrienn HUN
Poule No 5 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CHOW Chung Hei | HKG | V | V | 4 | V | V | V | 0.833 | 18 | 29 | |||
KOSTOULAS Grigorios Marios | GRE | 0 | V | V | 4 | V | V | 0.667 | 2 | 24 | |||
BAXTER Elliott | GBR | 1 | 3 | 0 | V | 3 | V | 0.333 | -5 | 17 | |||
HEATHCOCK Colin | GER | V | 3 | V | 2 | 1 | V | 0.500 | 0 | 21 | |||
BACAK Erkan Isik | TUR | 2 | V | 0 | V | 3 | 2 | 0.333 | -9 | 17 | |||
TOTH Patrik | HUN | 1 | 4 | V | V | V | 2 | 0.500 | 0 | 22 | |||
ELKAFOURFY Abdelrahman | EGY | 2 | 2 | 2 | 2 | V | V | 0.333 | -6 | 18 |
Poule No 6 - 09:00 - Piste 6 - Referee : WICHER Mateusz POL
Poule No 6 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AKINYOSOYE Folayemi | GBR | 4 | 2 | V | 4 | 0 | 0 | 0.167 | -13 | 15 | |||
VASTIANOV Vladimir | RUS | V | V | V | 3 | 0 | 4 | 0.500 | -3 | 22 | |||
FRUMGARZTS David | ISR | V | 4 | V | 4 | V | 2 | 0.500 | 2 | 25 | |||
DEVOS Jurre | BEL | 3 | 2 | 3 | V | 3 | 4 | 0.167 | -7 | 20 | |||
KALENDER Muhammed Furkan | TUR | V | V | V | 2 | V | 3 | 0.667 | 0 | 25 | |||
KATUS Donat | HUN | V | V | 3 | V | 4 | 3 | 0.500 | 7 | 25 | |||
SOVAR Marco | ROU | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 14 | 30 |
Poule No 7 - 09:00 - Piste 7 - Referee : KRASOVSKIY Oleksandr UKR
Poule No 7 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EMIROGLU Burak Efe | TUR | 0 | V | V | 1 | 1 | 4 | 0.333 | -8 | 16 | |||
LATAPY Ugo | FRA | V | V | V | 4 | V | 3 | 0.667 | 15 | 27 | |||
CHAN Andrew Lap Kiu | HKG | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0.000 | -22 | 8 | |||
VITORIA KOEPP Daniel | ESP | 4 | 1 | V | 0 | 1 | 1 | 0.167 | -16 | 12 | |||
HEATHCOCK Antonio | GER | V | V | V | V | V | 3 | 0.833 | 12 | 28 | |||
DZIERNIEJKO Jakub | POL | V | 1 | V | V | 4 | V | 0.667 | 8 | 25 | |||
K. SZABO Matyas | HUN | V | V | V | V | V | 3 | 0.833 | 11 | 28 |
Poule No 8 - 09:00 - Piste 8 - Referee : DAVIDYAN Igor UKR
Poule No 8 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ONDRIK Konrad | HUN | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 15 | 30 | |||
MORAN Yago | ESP | 2 | V | 2 | 3 | 4 | V | 0.333 | -4 | 21 | |||
GABRIC Strahinja | SRB | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0.000 | -21 | 9 | |||
NEUHAEUSER Marc | GER | 4 | V | V | 4 | 1 | V | 0.500 | 2 | 24 | |||
CIDU Casian | ROU | 3 | V | V | V | 4 | V | 0.667 | 9 | 27 | |||
SPITSYN Nikolai | RUS | 3 | V | V | V | V | 1 | 0.667 | 4 | 24 | |||
HADJILAZOV Mihail | BUL | 1 | 2 | V | 4 | 1 | V | 0.333 | -5 | 18 |
Poule No 9 - 09:00 - Piste 9 - Referee : GOFMAN Efim RUS
Poule No 9 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZLATAROV Georgi | BUL | 2 | V | 1 | 1 | V | V | 0.500 | -5 | 19 | |||
DRAGOMIR Eduard | ROU | V | V | 2 | 2 | 0 | V | 0.500 | 0 | 19 | |||
HUSMANN Matthis | GER | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0.000 | -20 | 10 | |||
POGU Antoine | FRA | V | V | V | V | V | 4 | 0.833 | 13 | 29 | |||
HUSEYNLI Magsud | AZE | V | V | V | 3 | V | V | 0.833 | 16 | 28 | |||
KOMLO Marton | HUN | 4 | V | V | 2 | 1 | V | 0.500 | 4 | 22 | |||
ALVAREZ DURAN Pablo | ESP | 4 | 0 | V | V | 2 | 2 | 0.333 | -8 | 18 |
Poule No 10 - 09:00 - Piste 10 - Referee : TANACAN Osman Tansu TUR
Poule No 10 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ENACHE Mihnea | ROU | 2 | V | V | V | 3 | V | 0.667 | 7 | 25 | |||
SOMOV Sergey | RUS | V | V | V | V | 4 | V | 0.833 | 15 | 29 | |||
STOYANOV Yasen | BUL | 4 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 | 0.000 | -14 | 16 | |||
GIRAULT Evann Jean Abba | NIG | 2 | 1 | V | V | 1 | V | 0.500 | -3 | 19 | |||
KWIATKOWSKI Oskar | POL | 0 | 2 | V | 1 | 0 | V | 0.333 | -10 | 13 | |||
LACAZE Alexandre | FRA | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 15 | 30 | |||
PECH Kornel | HUN | 2 | 3 | V | 3 | 2 | 4 | 0.167 | -10 | 19 |
Poule No 11 - 09:00 - Piste 11 - Referee : OOSTERBOSCH Thibault BEL
Poule No 11 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KLEIN Pierre | FRA | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 18 | 30 | |||
CIDU Iustin | ROU | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | V | 0.167 | -13 | 16 | |||
SCHAAFSMA Bote | NED | 0 | V | 1 | V | 2 | V | 0.500 | -2 | 18 | |||
GODO Frigyes | HUN | 1 | V | V | 3 | 1 | V | 0.500 | -1 | 20 | |||
DENKIEWICZ Benedykt | POL | 3 | V | 2 | V | 2 | V | 0.500 | 0 | 22 | |||
KOSTIUKOV Ilia | RUS | 4 | V | V | V | V | V | 0.833 | 17 | 29 | |||
PAVLOV Pavel | BUL | 1 | 4 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0.000 | -19 | 11 |
Poule No 12 - 09:00 - Piste 12 - Referee : COSTANZO Vincenzo ITA
Poule No 12 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZAKUTNII Stanislav | UKR | V | 2 | V | V | 2 | V | 0.667 | 5 | 24 | |||
THUMM Tiberius | GER | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0.000 | -23 | 7 | |||
SZABO Marton | HUN | V | V | V | 4 | 1 | V | 0.667 | 5 | 25 | |||
MIHAYLOV Simeon | BUL | 2 | V | 3 | 1 | 4 | 3 | 0.167 | -10 | 18 | |||
GARRIGUE Remi | FRA | 3 | V | V | V | V | V | 0.833 | 13 | 28 | |||
STAN Cosmin | ROU | V | V | V | V | 2 | V | 0.833 | 11 | 27 | |||
HILTON Ethan | GBR | 4 | V | 4 | V | 3 | 4 | 0.333 | -1 | 25 |
Poule No 13 - 09:00 - Piste 13 - Referee : STOYCHEV Yulian BUL
Poule No 13 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DZIUBA Viacheslav | UKR | V | V | 2 | V | 2 | V | 0.667 | 4 | 24 | |||
CASAUS PIELAGO Jorge | ESP | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | V | 0.167 | -16 | 10 | |||
AVARKESZI Daniel | HUN | 4 | V | V | 2 | V | V | 0.667 | 8 | 26 | |||
DENKIEWICZ Aleksander | POL | V | V | 2 | 1 | 4 | 3 | 0.333 | -3 | 20 | |||
MEKA Valentin | GER | 3 | V | V | V | V | 3 | 0.667 | 8 | 26 | |||
BISCH Jean Hutmann | FRA | V | V | 4 | V | 4 | V | 0.667 | 8 | 28 | |||
GOUGOULIAS Olympios | GBR | 3 | 1 | 2 | V | V | 1 | 0.333 | -9 | 17 |
Poule No 14 - 09:00 - Piste 14 - Referee : WISSOTZKY Yan ISR
Poule No 14 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WAHL Louis | GER | V | 1 | 4 | V | 1 | V | 0.500 | -4 | 21 | |||
ALEXANDROV Ivaylo | BUL | 4 | 0 | V | 1 | 3 | 1 | 0.167 | -15 | 14 | |||
TOTH Bertalan | HUN | V | V | V | V | 4 | V | 0.833 | 14 | 29 | |||
HO Ian | GBR | V | 4 | 3 | 2 | 4 | V | 0.333 | -3 | 23 | |||
STASIAK Olaf | POL | 3 | V | 4 | V | V | V | 0.667 | 8 | 27 | |||
COUDERC Tom | FRA | V | V | V | V | 2 | V | 0.833 | 9 | 27 | |||
HAISIN Ivan | UKR | 3 | V | 2 | 2 | 4 | 1 | 0.167 | -9 | 17 |
Poule No 15 - 09:00 - Piste 15 - Referee : BUJDOSO Gergo GER
Poule No 15 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CROMIE Max | GBR | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 0.000 | -12 | 18 | |||
BUGIALLI MASCARELL Paolo | ESP | V | 1 | V | V | 1 | 1 | 0.500 | -8 | 18 | |||
NOWINOWSKI Kacper | POL | V | V | 1 | 4 | V | 1 | 0.500 | 1 | 21 | |||
ASLAN Tolga | TUR | V | 3 | V | V | V | 3 | 0.667 | 7 | 26 | |||
HRYHORUK Oleksandr | UKR | V | 4 | V | 2 | V | V | 0.667 | 6 | 26 | |||
BIRO Huba | HUN | V | V | 2 | 4 | 0 | V | 0.500 | -1 | 21 | |||
JALABERT Guilhem | FRA | V | V | V | V | 3 | 2 | 0.667 | 7 | 25 |
Poule No 16 - 09:00 - Piste 16 - Referee : LIMBARDET Christophe FRA
Poule No 16 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MARKUNIN Ihor | UKR | V | 4 | V | 0 | 2 | V | 0.500 | 2 | 21 | |||
CSOBA Botond | HUN | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | V | 0.167 | -17 | 9 | |||
GIRAULT Elias Andre Mahaman | NIG | V | V | V | 3 | V | V | 0.833 | 10 | 28 | |||
KRAL Krystof | CZE | 2 | V | 2 | 3 | 3 | V | 0.333 | -3 | 20 | |||
MADRIGAL Santiago | ESP | V | V | V | V | V | 3 | 0.833 | 16 | 28 | |||
MAKAROV Dmitrii | RUS | V | V | 3 | V | 1 | V | 0.667 | 4 | 24 | |||
GALAZKA Dylan | GBR | 1 | 1 | 3 | 3 | V | 3 | 0.167 | -12 | 16 |
Poule No 17 - 09:00 - Piste 17 - Referee : MARQUESTAUT Benoit FRA
Poule No 17 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZEMIANKEVICH Edgar | RUS | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 13 | 30 | |||
KOCSIS Marton | HUN | 4 | V | 3 | 2 | 2 | V | 0.333 | -4 | 21 | |||
TRUKHMANOV Mark | ARG | 1 | 1 | 0 | 3 | V | 2 | 0.167 | -17 | 12 | |||
CHIARI Lukas | AUT | 1 | V | V | 2 | 2 | 2 | 0.333 | -6 | 17 | |||
KUZMIN Leon | GER | 4 | V | V | V | V | V | 0.833 | 14 | 29 | |||
LUPU Nicolas | ROU | 3 | V | 4 | V | 0 | V | 0.500 | -1 | 22 | |||
TERZI Tymur | UKR | 4 | 4 | V | V | 3 | 4 | 0.333 | 1 | 25 |
Poule No 18 - 09:45 - Piste 7 - Referee : KRASOVSKIY Oleksandr UKR
Poule No 18 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOFAL Zeyad | EGY | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 16 | 30 | |||
PROSSE Nand | BEL | 4 | 3 | 3 | V | V | 2 | 0.333 | 1 | 22 | |||
KUPELI Adem Doruk | TUR | 4 | V | V | V | V | V | 0.833 | 14 | 29 | |||
PIECHA Robert | GER | 4 | V | 1 | V | V | V | 0.667 | 7 | 25 | |||
VUENTO Sami | FIN | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0.000 | -26 | 4 | |||
RACE Matia | SRB | 0 | 1 | 3 | 3 | V | 3 | 0.167 | -12 | 15 | |||
PETRUCZ Mirko | HUN | 2 | V | 3 | 2 | V | V | 0.500 | 0 | 22 |
Poule No 19 - 09:45 - Piste 9 - Referee : WISSOTZKY Yan ISR
Poule No 19 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KUKLIN Nikita | RUS | V | V | V | 4 | V | V | 0.833 | 18 | 29 | |||
MEIXNER Philip | AUT | 1 | V | 1 | 2 | V | 3 | 0.333 | -11 | 17 | |||
STAMENKOVIC Bogdan | SRB | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0.000 | -19 | 11 | |||
MUELLER Max Laurin | GER | 3 | V | V | 4 | 2 | V | 0.500 | 6 | 24 | |||
BANYAY Endre Marcell | HUN | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 14 | 30 | |||
CAGLAYAN Kerem | TUR | 1 | 4 | V | V | 1 | V | 0.500 | 1 | 21 | |||
SCHREUDER Thijmen | NED | 1 | V | V | 0 | 3 | 1 | 0.333 | -9 | 15 |
Poule No 20 - 09:45 - Piste 13 - Referee : STOYCHEV Yulian BUL
Poule No 20 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
STOLIARCHUK Hlib | UKR | 1 | V | V | 2 | 4 | 1 | 0.333 | -8 | 18 | |||
WAGNER Filip | CZE | V | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0.167 | -15 | 11 | |||
VAJDA Oszkar | HUN | 4 | V | V | 3 | V | V | 0.667 | 8 | 27 | |||
GEIGER Lars | GER | 2 | V | 4 | 1 | V | V | 0.500 | -3 | 22 | |||
BRONISZEWSKI Marcel | POL | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 15 | 30 | |||
KURVERS Lester | BEL | V | V | 3 | 4 | 4 | 2 | 0.333 | -2 | 23 | |||
OZTURK Alkim | TUR | V | V | 1 | 4 | 3 | V | 0.500 | 5 | 23 |
Poule No 21 - 09:45 - Piste Yellow - Referee : CUCU D. Mihai ROU
Poule No 21 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KAJOR Krzysztof | POL | 4 | 3 | V | V | V | 4 | 0.500 | 5 | 26 | |||
MESCIOGLU Ismail Kerem | TUR | V | 2 | V | 3 | V | V | 0.667 | 5 | 25 | |||
HORVATH Gergo | HUN | V | V | V | V | 4 | V | 0.833 | 15 | 29 | |||
HRISTOV Kamen | BUL | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | V | 0.167 | -16 | 10 | |||
KRAJNC Peter | SLO | 4 | V | 2 | V | V | V | 0.667 | 7 | 26 | |||
TEICHNER Tristan Maximilian | GER | 2 | 1 | V | V | 4 | V | 0.500 | -3 | 22 | |||
MILENKOVIC Vidan | SRB | V | 3 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0.167 | -13 | 16 |
Poule No 22 - 09:45 - Piste 17 - Referee : BUJDOSO Gergo GER
Poule No 22 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KRASNOVYD Roman | UKR | V | 1 | 3 | 1 | 1 | V | 0.333 | -12 | 16 | |||
AKBAROV Murad | AZE | 4 | 4 | V | 2 | V | V | 0.500 | 4 | 25 | |||
VIGH Benedek | HUN | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 19 | 30 | |||
KUSAK Oskar | POL | V | 2 | 1 | V | 2 | V | 0.500 | -2 | 20 | |||
GUILLEY Lucas | FRA | V | V | 4 | 2 | V | V | 0.667 | 9 | 26 | |||
RAIKIN Dimitar | BUL | V | 4 | 0 | V | 3 | V | 0.500 | 2 | 22 | |||
WOUTERS Tom | BEL | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0.000 | -20 | 10 |
Document engarde-service - 2022. 01. 07. 10:39:06
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently